SLOVENYA Vs KANADA /25.05.2024 - 14:00/ Antalya Spor Salonu ZİRAAT BANKASI Vs KONYA B.ŞEHİR BLD. /25.05.2024 - 15:30/ Şehit Anıl Gül SPOR TOTO Vs İSTANBUL PROF.DR.GAZİ YAŞARGİL /25.05.2024 - 15:30/ Eskişehir Teknik Üniversitesi MAVİŞEHİR Vs VAKIFBANK /25.05.2024 - 15:30/ TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu ROTA KOLEJİ Vs ECZACIBAŞI /25.05.2024 - 15:30/ Beştepe Voleybol Salonu ESKİŞEHİR ODUNPAZARI İLÇE M.E. MÜDÜRLÜĞÜ S.K. Vs ZONGULDAK ALAPLI ANADOLU ENGELLİLER S.K. /25.05.2024 - 16:00/ Tosyalı ZONGULDAK KDZ EREĞLİ BELEDİYE S.K. Vs KARABÜK AİLE VE SOSYAL HİZMETLER S.K. /25.05.2024 - 16:10/ Tosyalı TÜRKİYE Vs FRANSA /25.05.2024 - 17:00/ Antalya Spor Salonu FENERBAHÇE Vs BURSA B.ŞEHİR BLD. /25.05.2024 - 17:30/ Şehit Anıl Gül 52ÇAMLIK SPOR Vs AYVALIK SPOR /25.05.2024 - 17:30/ TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu
[email protected]/ 0312 221 40 40 /

Maç Takvimi

Sezon : 2023-2024 / 25.05.2024 Cumartesi

Maçlar

Altyapı Erkekler Erkekler Grup Gençler A Grubu
11:00 İSTANBUL BBSK 3 0 TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY VOL.AKD. (25-9) (25-11) (25-13)
13:00 GALATASARAY BURSA GÜNER KARAKAYA
Altyapı Erkekler Erkekler Grup Gençler B Grubu
11:00 ARKAS SPOR 3 0 KAYSERİ ELİT VOLEYBOL (25-6) (25-16) (25-17)
13:00 ALTEKMA İSTANBUL DOĞU AKADEMİ
Altyapı Erkekler Erkekler Grup Gençler C Grubu
15:30 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD.
17:30 FENERBAHÇE BURSA B.ŞEHİR BLD.
Altyapı Erkekler Erkekler Grup Gençler D Grubu
15:30 SPOR TOTO İSTANBUL PROF.DR.GAZİ YAŞARGİL
Altyapı Kadınlar Kadınlar Grup Gençler A Grubu
11:00 KARAYOLLARI KARŞIYAKA
13:00 ÇORLU BLD. GALATASARAY
Altyapı Kadınlar Kadınlar Grup Gençler B Grubu
11:00 İLBANK 0 3 FENERBAHÇE (22-25) (19-25) (11-25)
13:00 07MEGA SPOR BETA SPOR
Altyapı Kadınlar Kadınlar Grup Gençler C Grubu
15:30 MAVİŞEHİR VAKIFBANK
17:30 52ÇAMLIK SPOR AYVALIK SPOR
Altyapı Kadınlar Kadınlar Grup Gençler D Grubu
15:30 ROTA KOLEJİ ECZACIBAŞI
17:30 MERİNOS TVF SPOR LİSESİ
FIVB Voleybol Milletler Ligi Erkekler Erkekler Grup Büyükler 1. Grup
14:00 SLOVENYA KANADA
17:00 TRT Spor/TRT Spor Yıldız TÜRKİYE FRANSA
20:00 BULGARİSTAN ABD

Canlı Skor

25.05.2024 Cumartesi
Güncel : 13:39
KONYA ENGELLİLER S. K. 0 - 0 ADANA AYYILDIZ ENGELLİLER S. K. Skor Detay
KARAMAN ÖZEL İDARE S. K. 0 - 0 GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S. K. Skor Detay
ZONGULDAK KDZ EREĞLİ BELEDİYE S. K. 0 - 0 KARABÜK AİLE VE SOSYAL HİZMETLER S. K. Skor Detay
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ S 0 - 0 ZONGULDAK ALAPLI ANADOLU ENGELLİLER S. K. Skor Detay
ADANA AYYILDIZ ENGELLİLER S. K. 0 - 0 ZONGULDAK KDZ EREĞLİ BELEDİYE S. K. (16-18) Skor Detay
GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S. K. 2 - 0 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ S (25-20)-(25-11)-(12-10) Skor Detay
KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT NF S. K. 3 - 1 KONYA ENGELLİLER S. K. (25-19)-(25-23)-(22-25)-(25-20) Skor Detay
ADANA CEYHAN ENGELLİLER S. K. 0 - 3 KARAMAN ÖZEL İDARE S. K. (14-25)-(16-25)-(22-25) Skor Detay

İddaa

25.05.2024 Cumartesi
TÜRKİYE-FRANSA17:00

Canlı Yayın

25.05.2024 Cumartesi TRT Spor/TRT Spor Yıldız
TÜRKİYE-FRANSA17:00