MALİYE OKULLARI Vs BİLGEM GENÇLİK /05.12.2021 - 11:00/ Beştepe Voleybol Salonu KALECİK SPOR MEKTEBİ Vs YENİ SİNCAN /05.12.2021 - 12:00/ Kalecik KAYSERİ VOLEYBOL Vs GÜNSEVEN ŞALGAM EREĞLİ BLD. /05.12.2021 - 12:00/ Osb Salonu SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK Vs FATSA HALK EĞİTİM MERKEZİ /05.12.2021 - 12:00/ Çarşamba OSMANCIK BLD. Vs FINDIKLI GENÇLİK VE SPOR /05.12.2021 - 12:00/ Osmancık HAKKARİ MEHMET AKİF ERSOY MTAL Vs VAN B.ŞEHİR BLD. /05.12.2021 - 12:00/ Merkez ÇİFTLİKKÖY BLD. Vs BOZÜYÜK BLD. /05.12.2021 - 12:00/ 90. Yıl ARKAS SPOR Vs FENERBAHÇE HDI SİGORTA /05.12.2021 - 13:00/ Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ÇORUM BLD. Vs ZİRAAT BANKKART /05.12.2021 - 13:00/ Atatürk PEMA KOLEJİ Vs GEZLEVİ SPOR /05.12.2021 - 13:00/ Pema Koleji Spor Salonu
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Maç Takvimi

Sezon : 2021-2022 / 05.12.2021 Pazar

Maçlar

AXA Sigorta Efeler Ligi Erkekler Lig Etabı Büyükler -
14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV SPOR TOTO ALTEKMA
16:30 Misli.Com Web ve Mobil TV ZİRAAT BANKKART TOKAT BLD. PLEVNE
15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ
13:00 TRT Spor Yıldız ARKAS SPOR FENERBAHÇE HDI SİGORTA
16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV SORGUN BLD. HALKBANK
Sigorta Shop Kadınlar 1. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler A Grubu
14:00 Kanal V MURATPAŞA BLD. İSTANBUL BBSK
14:00 ÇANAKKALE BLD. GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL
14:00 Kanal 26 SİVRİHİSAR BLD. FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
16:00 Kanal 26 MİHALIÇÇIK EDREMİT BLD. ALTINOLUK
17:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE TERRAZZO
16:00 KARŞIYAKA GÖZTEPE
Sigorta Shop Kadınlar 1. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler B Grubu
13:00 ÇUKUROVA BLD. İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
18:00 TVF Voleybol TV İLBANK MERT VE KAAN SİGORTA
14:00 ADAM VOLEYBOL BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
13:00 MERİNOS CERASTYLE KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ
13:00 VAKIFBANK BAHÇELİEVLER BLD.
13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. NUMUNE GENÇLİK
Erkekler 2. Lig Erkekler Lig Etabı Büyükler 1. Grup
18:00 TVF Voleybol TV TOFAŞ SPOR AVRUPA VOLEYBOL
14:00 İNEGÖL BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU
15:00 KARACABEY BLD. GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
20:30 TVF Voleybol TV FENERBAHÇE OKYANUS KOLEJİ
Erkekler 2. Lig Erkekler Lig Etabı Büyükler 2. Grup
İptal YİS CAVİDİLSPOR GÜNLÜKBAŞI SPOR
14:00 ALTEKMA ALTINORDU NAZİLLİ BLD.
14:00 SİMAV ŞEREF KOLEJİ ARKAS SPOR
Erkekler 2. Lig Erkekler Lig Etabı Büyükler 3. Grup
13:00 ÇORUM BLD. ZİRAAT BANKKART
İptal SAMSUN VOLEYBOL YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİK
Erkekler 2. Lig Erkekler Lig Etabı Büyükler 4. Grup
13:00 PEMA KOLEJİ GEZLEVİ SPOR
Erkekler 2. Lig Erkekler Lig Etabı Büyükler 5. Grup
15:00 SEYHAN BLD. ÜZÜMDALI GENÇLİK
İptal ADANA AKKAPI TEKNİK EML CEYLANPINAR UMUT SPOR
17:00 SERCAN İNŞAAT İSTİKLAL ORTAOKULU
13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK SEYHAN YILDIRIM
Erkekler 2. Lig Erkekler Lig Etabı Büyükler 6. Grup
İptal KIZILTEPE ZEMZEM KIZILTEPE ES GENÇLİK
14:00 DEMİRKAYA SİGORTA NUSAYBİN İPEKYOLU
16:00 MARDİN VOLEYBOL KIZILTEPE ZERGAN
13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL
Erkekler 2. Lig Erkekler Lig Etabı Büyükler 7. Grup
13:00 ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
İptal ARAPGİR SPOR GÜNEYSU SPOR LİSESİ
Erkekler 2. Lig Erkekler Lig Etabı Büyükler 8. Grup
16:00 BEŞİRİ ANKA GENÇLİK LALEZAR
14:00 BİTLİS GİRİŞİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA TATVAN ELİT
14:00 HAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER 1955 BATMAN BLD.
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 1. Grup
17:00 BİZİMKENT SPOR TUNALI SPOR
14:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY PINARHİSAR
13:00 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
14:00 ADEN KOLEJİ BAŞAKŞEHİR
15:00 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR ÇORLU BLD.
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 2. Grup
13:00 KARTAL ANADOLU UNO SPOR
15:00 KARTAL BLD. ATEŞ SPOR
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 3. Grup
16:30 TVF Voleybol TV ECZACIBAŞI ÜNSPED SPOR
18:30 TVF Voleybol TV BEYKOZ BLD. KUZEY YILDIZLARI
16:00 TÜRK HAVA YOLLARI GALATASARAY
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 4. Grup
14:00 CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE BİLECİK BLD.
13:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR TEPEBAŞI GENÇLİK
12:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BOZÜYÜK BLD.
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 5. Grup
İptal AYVALIK GENÇLİK NOVA GENÇLİK
14:00 HAVRAN FATİH BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD.
20:00 TVF Voleybol TV BURSA YILDIZ VOLEYBOL SALONİ MOBİLYA ORHANİYE İNEGÖL VOLEYBOL
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 6. Grup
13:00 ANTALYASPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER AND. LİS.
13:00 PAMUKKALE BLD. ANTALYA MEGASPOR
13:00 DENİZLİ VOLEYBOL DENİZLİ MERKEZEFENDİ BLD.
16:00 MARMARİS BLD. BODRUM DOĞUŞ
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 7. Grup
14:00 OKYANUS KOLEJİ BETA GENÇLİK BERGAMA BLD. GSK
14:00 ÖZAY GENÇLİK ARKAS SPOR
13:00 EFOR SPOR İZMİR DSİ
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 8. Grup
14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
16:00 FORZA SPOR SÖKE VOLEYBOL
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 9. Grup
18:00 ALTEKMA ALTINORDU AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER
14:00 SALİHLİ BLD. TORBALI BLD.
14:00 TURGUTLU BLD. SERAMİKSAN
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 10. Grup
11:00 TVF Voleybol TV MALİYE OKULLARI BİLGEM GENÇLİK
13:00 TVF Voleybol TV ANADOLU VOLEYBOL KIZILCAHAMAM BLD.
15:30 TVF Voleybol TV KARAYOLLARI ERYAMAN GENÇLİK
12:00 KALECİK SPOR MEKTEBİ YENİ SİNCAN
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 11. Grup
15:00 ACACİA MADEN TAŞKÖPRÜSPOR ANKARA DSİ
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 12. Grup
14:00 AKSARAY 1989 SPOR MERSİN YENİŞEHİR BLD. İHTİSAS
13:00 KARAMAN SPOR LİSESİ TARSUS BLD.
12:00 KAYSERİ VOLEYBOL GÜNSEVEN ŞALGAM EREĞLİ BLD.
14:00 KONYA ANKA GENÇLİK KUZEYBORU ALTYAPI
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 13. Grup
15:00 ADANA B.ŞEHİR BLD. MERİNOS GENÇLİK
15:00 SERCAN İNŞAAT ADANA KARE SPOR
15:00 ANTAKYA BLD. SEYHAN BLD.
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 14. Grup
12:00 OSMANCIK BLD. FINDIKLI GENÇLİK VE SPOR
İptal ÜNYE GÜCÜ FK ORDU ÇAMLIK SPOR
12:00 SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK FATSA HALK EĞİTİM MERKEZİ
İptal SİVAS İL ÖZEL İDARESİ SUNGURLU BLD.
14:00 İSKOFYA SPOR ÇORUM VOLEYBOL
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 15. Grup
13:00 LİCE GENÇLİK 1955 BATMAN BLD.
15:00 ELAZIĞ BLD. EBUAŞ ELAZIĞ VOLEYBOL BAĞLAR BLD.
Kadınlar 2. Lig Kadınlar Lig Etabı Büyükler 16. Grup
12:00 HAKKARİ MEHMET AKİF ERSOY MTAL VAN B.ŞEHİR BLD.
13:00 73 ŞIRNAK BLD. SİLOPİ GELİŞİM FAALİYETLERİ
13:00 ERCİŞ SPRİNT AKADEMİ BESYO SİLOPİ BLD. GENÇLİK

Canlı Skor

05.12.2021 Pazar
Güncel : 04:18
İLBANK 0 - 0 MERT VE KAAN SİGORTA Skor Detay
BEŞİKTAŞ 0 - 0 FENERBAHÇE TERRAZZO Skor Detay
ZİRAAT BANKKART 0 - 0 TOKAT BLD. PLEVNE Skor Detay
SORGUN BLD. 0 - 0 HALKBANK Skor Detay
KARŞIYAKA 0 - 0 GÖZTEPE Skor Detay
MİHALIÇÇIK 0 - 0 EDREMİT BLD. ALTINOLUK Skor Detay
BURSA B.ŞEHİR BLD. 0 - 0 AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ Skor Detay
SPOR TOTO 0 - 0 ALTEKMA Skor Detay
ADAM VOLEYBOL 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ Skor Detay
MURATPAŞA BLD. 0 - 0 İSTANBUL BBSK Skor Detay
ÇANAKKALE BLD. 0 - 0 GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL Skor Detay
SİVRİHİSAR BLD. 0 - 0 FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ Skor Detay
MERİNOS 0 - 0 CERASTYLE OSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK Skor Detay
VAKIFBANK 0 - 0 BAHÇELİEVLER BLD. Skor Detay
MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0 - 0 NUMUNE GENÇLİK Skor Detay
ARKAS SPOR 0 - 0 FENERBAHÇE HDI SİGORTA Skor Detay
ÇUKUROVA BLD. 0 - 0 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER Skor Detay

İddaa

05.12.2021 Pazar
ARKAS SPOR-FENERBAHÇE HDI SİGORTA13:00
ÇUKUROVA BLD.-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER13:00
ADAM VOLEYBOL-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ14:00
SPOR TOTO-ALTEKMA14:00
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR-AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ15:00
SORGUN BLD.-HALKBANK16:00
MİHALIÇÇIK-EDREMİT BLD. ALTINOLUK16:00
ZİRAAT BANKKART-TOKAT BLD. PLEVNE16:30
BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE TERRAZZO17:00

Canlı Yayın

05.12.2021 Pazar Kanal 26
SİVRİHİSAR BLD.-FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ14:00
MİHALIÇÇIK-EDREMİT BLD. ALTINOLUK16:00
05.12.2021 Pazar Kanal V
MURATPAŞA BLD.-İSTANBUL BBSK14:00
05.12.2021 Pazar Misli.Com Web ve Mobil TV
SPOR TOTO-ALTEKMA14:00
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR-AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ15:00
SORGUN BLD.-HALKBANK16:00
ZİRAAT BANKKART-TOKAT BLD. PLEVNE16:30
05.12.2021 Pazar TRT Spor Yıldız
ARKAS SPOR-FENERBAHÇE HDI SİGORTA13:00
05.12.2021 Pazar TVF Voleybol TV
MALİYE OKULLARI-BİLGEM GENÇLİK11:00
ANADOLU VOLEYBOL-KIZILCAHAMAM BLD.13:00
KARAYOLLARI-ERYAMAN GENÇLİK15:30
ECZACIBAŞI-ÜNSPED SPOR16:30
İLBANK-MERT VE KAAN SİGORTA18:00
TOFAŞ SPOR-AVRUPA VOLEYBOL18:00
BEYKOZ BLD.-KUZEY YILDIZLARI18:30
BURSA YILDIZ VOLEYBOL-SALONİ MOBİLYA ORHANİYE İNEGÖL VOLEYBOL20:00
FENERBAHÇE-OKYANUS KOLEJİ20:30