ARKAS SPOR Vs Valsa Group MODENA (ITA) /30.11.2022 - 19:00/ Atatürk Voleybol Salonu Hebar PAZARDZHIK (BUL) Vs HALKBANK /30.11.2022 - 20:00/ PAZARDJIK ACH Volley LJUBLJANA (SLO) Vs ZİRAAT BANKKART /30.11.2022 - 20:00/ Ljubljana TCHALOU CHAPELLE-LEZ-HERLAIMONT (BEL) Vs PTT /30.11.2022 - 22:00/ COUVIN Bluenergy Daiko Volley PIACENZA (ITA) Vs FENERBAHÇE HDI SİGORTA /30.11.2022 - 22:30/ PIACENZA ZEREN SPOR Vs TVF SPOR LİSESİ /02.12.2022 - 18:00/ Beştepe Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR Vs HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ /02.12.2022 - 20:00/ Cengiz Göllü Voleybol Salonu AHMET HAMDİ TANPINAR ORTAOKULU Vs ANKARA DSİ /02.12.2022 - 20:00/ Beştepe Voleybol Salonu SULTAN SPOR Vs ANADOLU VOLEYBOL /03.12.2022 - 11:00/ Beştepe Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET Vs ÇUKUROVA BLD. ADANA DEMİRSPOR /03.12.2022 - 13:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Kadınlar 2. Lig

Puan Tablosu & Fikstür - 2022-2023

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 ECZACIBAŞI 6 6 0 18
2 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 6 5 1 15
3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 6 5 1 15
4 VEFA SPOR 7 4 3 11
5 AREV OKULLARI SMAÇ SPOR 6 2 4 6
6 BİZİMKENT SPOR 7 2 5 6
7 SARIYER BLD. 6 1 5 4
8 BEYLİKDÜZÜ BEYKENT 6 0 6 0
9 TUNALI SPOR 0 0 0 0
10 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 0 0 0 0

Silivri Çağrıbey ligden çekildi ve mahalli lige düştü.

Tunalı Spor 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
08.10.2022 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy ECZACIBAŞI 3 0 BİZİMKENT SPOR (25-8) (25-11) (25-10)
08.10.2022 14:00 İstanbul-Mustafa Yener SARIYER BLD. 3 1 AREV OKULLARI SMAÇ SPOR (25-20) (21-25) (25-15) (25-15)
09.10.2022 20:00 İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 0 3 BEYLİKDÜZÜ BEYKENT (0-25) (0-25) (0-25) - Hükmen
09.10.2022 İptal İstanbul-Gazanfer Bilge BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
09.10.2022 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 VEFA SPOR (25-20) (25-14) (25-22)
HAFTA : 2
16.10.2022 20:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy VEFA SPOR 1 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (21-25) (25-18) (13-25) (21-25)
16.10.2022 14:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 0 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (15-25) (18-25) (19-25)
16.10.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BEYLİKDÜZÜ BEYKENT 0 3 ECZACIBAŞI (7-25) (18-25) (13-25)
16.10.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AREV OKULLARI SMAÇ SPOR 3 0 TUNALI SPOR (25-0) (25-0) (25-0) - Hükmen
16.10.2022 İptal İstanbul-Silivri Alibey SİLİVRİ ÇAĞRIBEY SARIYER BLD.                          
HAFTA : 3
22.10.2022 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
22.10.2022 14:00 İstanbul-Mustafa Yener SARIYER BLD. 1 3 VEFA SPOR (15-25) (25-15) (19-25) (17-25)
23.10.2022 19:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 3 0 BEYLİKDÜZÜ BEYKENT (25-16) (25-22) (25-15)
23.10.2022 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 1 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (25-27) (16-25) (25-20) (12-25)
24.10.2022 20:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy ECZACIBAŞI 3 0 AREV OKULLARI SMAÇ SPOR (25-14) (25-17) (25-11)
HAFTA : 4
30.10.2022 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy VEFA SPOR TUNALI SPOR                          
30.10.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BEYLİKDÜZÜ BEYKENT 0 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (12-25) (14-25) (13-25)
30.10.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AREV OKULLARI SMAÇ SPOR 3 2 BİZİMKENT SPOR (18-25) (18-25) (25-6) (25-10) (15-13)
30.10.2022 14:00 İstanbul-Gazanfer Bilge BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 0 SARIYER BLD. (25-16) (25-16) (25-13)
30.10.2022 İptal İstanbul-Silivri Alibey SİLİVRİ ÇAĞRIBEY ECZACIBAŞI                          
HAFTA : 5
05.11.2022 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy ECZACIBAŞI 3 0 VEFA SPOR (25-10) (25-12) (25-11)
06.11.2022 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ                          
06.11.2022 İptal İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
06.11.2022 19:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BEYLİKDÜZÜ BEYKENT 0 3 AREV OKULLARI SMAÇ SPOR (19-25) (14-25) (20-25)
06.11.2022 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 SARIYER BLD. (25-20) (25-16) (25-23)
HAFTA : 6
12.11.2022 İptal İstanbul-Mustafa Yener SARIYER BLD. TUNALI SPOR                          
13.11.2022 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy VEFA SPOR 3 0 BİZİMKENT SPOR (25-21) (25-16) (25-17)
13.11.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AREV OKULLARI SMAÇ SPOR 0 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (17-25) (17-25) (14-25)
13.11.2022 14:00 İstanbul-Gazanfer Bilge BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1 3 ECZACIBAŞI (25-18) (22-25) (15-25) (21-25)
13.11.2022 İptal İstanbul-Silivri Alibey SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BEYLİKDÜZÜ BEYKENT                          
HAFTA : 7
19.11.2022 20:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy ECZACIBAŞI 3 0 SARIYER BLD. (25-11) (25-11) (25-13)
20.11.2022 İptal İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AREV OKULLARI SMAÇ SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
20.11.2022 12:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (14-25) (17-25) (15-25)
20.11.2022 17:30 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BEYLİKDÜZÜ BEYKENT 0 3 VEFA SPOR (15-25) (20-25) (19-25)
20.11.2022 İptal İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL TUNALI SPOR                          
HAFTA : 8
25.11.2022 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR ECZACIBAŞI                          
26.11.2022 14:00 İstanbul-Mustafa Yener SARIYER BLD. 2 3 BİZİMKENT SPOR (23-25) (25-15) (25-20) (21-25) (9-15)
27.11.2022 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy VEFA SPOR 3 2 AREV OKULLARI SMAÇ SPOR (10-25) (27-25) (19-25) (29-27) (15-12)
27.11.2022 14:00 İstanbul-Gazanfer Bilge BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 0 BEYLİKDÜZÜ BEYKENT (25-11) (25-15) (25-11)
27.11.2022 İptal İstanbul-Silivri Alibey SİLİVRİ ÇAĞRIBEY KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
HAFTA : 9
04.12.2022 İptal İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR TUNALI SPOR                          
04.12.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BEYLİKDÜZÜ BEYKENT SARIYER BLD.                          
04.12.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AREV OKULLARI SMAÇ SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ                          
04.12.2022 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL ECZACIBAŞI                          
04.12.2022 İptal İstanbul-Silivri Alibey SİLİVRİ ÇAĞRIBEY VEFA SPOR                          
HAFTA : 10
11.12.2022 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy VEFA SPOR KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
11.12.2022 İptal İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BEYLİKDÜZÜ BEYKENT TUNALI SPOR                          
11.12.2022 12:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR ECZACIBAŞI                          
11.12.2022 19:30 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AREV OKULLARI SMAÇ SPOR SARIYER BLD.                          
11.12.2022 İptal İstanbul-Silivri Alibey SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ                          
HAFTA : 11
16.12.2022 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy ECZACIBAŞI BEYLİKDÜZÜ BEYKENT                          
17.12.2022 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR AREV OKULLARI SMAÇ SPOR                          
18.12.2022 14:00 İstanbul-Gazanfer Bilge BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ VEFA SPOR                          
18.12.2022 İptal İstanbul-Mustafa Yener SARIYER BLD. SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
18.12.2022 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL BİZİMKENT SPOR                          
HAFTA : 12
25.12.2022 20:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy VEFA SPOR SARIYER BLD.                          
25.12.2022 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BEYLİKDÜZÜ BEYKENT BİZİMKENT SPOR                          
25.12.2022 19:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AREV OKULLARI SMAÇ SPOR ECZACIBAŞI                          
25.12.2022 14:00 İstanbul-Gazanfer Bilge BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
25.12.2022 İptal İstanbul-Silivri Alibey SİLİVRİ ÇAĞRIBEY TUNALI SPOR                          
HAFTA : 13
08.01.2023 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR VEFA SPOR                          
08.01.2023 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR AREV OKULLARI SMAÇ SPOR                          
08.01.2023 14:00 İstanbul-Mustafa Yener SARIYER BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ                          
08.01.2023 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL BEYLİKDÜZÜ BEYKENT                          
09.01.2023 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy ECZACIBAŞI SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
HAFTA : 14
15.01.2023 20:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy VEFA SPOR ECZACIBAŞI                          
15.01.2023 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AREV OKULLARI SMAÇ SPOR BEYLİKDÜZÜ BEYKENT                          
15.01.2023 İptal İstanbul-Gazanfer Bilge BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ TUNALI SPOR                          
15.01.2023 14:00 İstanbul-Mustafa Yener SARIYER BLD. KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
15.01.2023 İptal İstanbul-Silivri Alibey SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BİZİMKENT SPOR                          
HAFTA : 15
21.01.2023 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy ECZACIBAŞI BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ                          
22.01.2023 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR SARIYER BLD.                          
22.01.2023 İptal İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BEYLİKDÜZÜ BEYKENT SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
22.01.2023 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR VEFA SPOR                          
22.01.2023 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL AREV OKULLARI SMAÇ SPOR                          
HAFTA : 16
29.01.2023 14:00 İstanbul-Gazanfer Bilge BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BİZİMKENT SPOR                          
29.01.2023 14:00 İstanbul-Mustafa Yener SARIYER BLD. ECZACIBAŞI                          
29.01.2023 İptal İstanbul-Silivri Alibey SİLİVRİ ÇAĞRIBEY AREV OKULLARI SMAÇ SPOR                          
30.01.2023 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
30.01.2023 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy VEFA SPOR BEYLİKDÜZÜ BEYKENT                          
HAFTA : 17
04.02.2023 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy ECZACIBAŞI TUNALI SPOR                          
05.02.2023 14:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR SARIYER BLD.                          
05.02.2023 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BEYLİKDÜZÜ BEYKENT BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ                          
05.02.2023 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AREV OKULLARI SMAÇ SPOR VEFA SPOR                          
05.02.2023 İptal İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
HAFTA : 18
12.02.2023 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy ECZACIBAŞI KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
12.02.2023 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR BİZİMKENT SPOR                          
12.02.2023 İptal İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy VEFA SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
12.02.2023 İstanbul-Gazanfer Bilge BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ AREV OKULLARI SMAÇ SPOR                          
12.02.2023 İstanbul-Mustafa Yener SARIYER BLD. BEYLİKDÜZÜ BEYKENT