FENERBAHÇE HDI SİGORTA Vs CİZRE BLD. /30.09.2022 - 13:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu HATAY B.ŞEHİR BLD. Vs TÜRŞAD /01.10.2022 - 14:00/ Hatay Merkez Spor Salonu ZİRAAT BANKKART Vs BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR /01.10.2022 - 14:30/ Başkent Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ Vs SPOR TOTO /01.10.2022 - 15:00/ Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOKAT BLD. PLEVNE Vs GALATASARAY HDI SİGORTA /01.10.2022 - 15:30/ Ali Yücel ALTEKMA Vs ARKAS SPOR /01.10.2022 - 16:00/ Atatürk Voleybol Salonu HALKBANK Vs DEVELİ BLD. /01.10.2022 - 17:30/ Başkent Voleybol Salonu POLONYA Vs TÜRKİYE /01.10.2022 - 21:30/ Gdansk GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR Vs HAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER /02.10.2022 - 13:00/ Aydın Doğan YENİŞEHİR BLD. Vs AKKUŞ BLD. /02.10.2022 - 13:00/ Şehitlik Çok Amaçlı
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi

Puan Tablosu & Fikstür - 2022-2023

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 AVR ATLETİK 0 0 0 0
2 ÇANAKKALE BLD. 0 0 0 0
3 ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 0 0 0
4 EDREMİT BLD. ALTINOLUK 0 0 0 0
5 GÖZTEPE 0 0 0 0
6 İSTANBUL BBSK 0 0 0 0
7 KARŞIYAKA 0 0 0 0
8 MURATPAŞA BLD. 0 0 0 0
9 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 0 0 0 0
10 SAKARYA VOLEYBOL 0 0 0 0
11 VAKIFBANK 0 0 0 0
12 YEŞİLYURT 0 0 0 0

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
22.10.2022 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK YEŞİLYURT                          
22.10.2022 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. MURATPAŞA BLD.                          
22.10.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK VAKIFBANK                          
22.10.2022 İzmir-Balçova/Gaziemir GÖZTEPE SAKARYA VOLEYBOL                          
22.10.2022 İzmir-Balçova/Gaziemir AVR ATLETİK ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
22.10.2022 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA ÇANAKKALE BLD.                          
HAFTA : 2
26.10.2022 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. AVR ATLETİK                          
26.10.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
26.10.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
26.10.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT İSTANBUL BBSK                          
26.10.2022 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL KARŞIYAKA                          
26.10.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. GÖZTEPE                          
HAFTA : 3
29.10.2022 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK SAKARYA VOLEYBOL                          
29.10.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
29.10.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT ÇANAKKALE BLD.                          
29.10.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE MURATPAŞA BLD.                          
29.10.2022 17:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu AVR ATLETİK VAKIFBANK                          
29.10.2022 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
HAFTA : 4
05.11.2022 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. KARŞIYAKA                          
05.11.2022 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. AVR ATLETİK                          
05.11.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. İSTANBUL BBSK                          
05.11.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK GÖZTEPE                          
05.11.2022 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL YEŞİLYURT                          
05.11.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
HAFTA : 5
12.11.2022 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK MURATPAŞA BLD.                          
12.11.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. SAKARYA VOLEYBOL                          
12.11.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK AVR ATLETİK                          
12.11.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
12.11.2022 18:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
12.11.2022 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA VAKIFBANK                          
HAFTA : 6
19.11.2022 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. YEŞİLYURT                          
19.11.2022 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. KARŞIYAKA                          
19.11.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
19.11.2022 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu AVR ATLETİK GÖZTEPE                          
19.11.2022 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK                          
19.11.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. ÇANAKKALE BLD.                          
HAFTA : 7
23.11.2022 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
23.11.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. MURATPAŞA BLD.                          
23.11.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK GÖZTEPE                          
23.11.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT VAKIFBANK                          
23.11.2022 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA AVR ATLETİK                          
23.11.2022 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
HAFTA : 8
26.11.2022 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. SAKARYA VOLEYBOL                          
26.11.2022 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. YEŞİLYURT                          
26.11.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD.                          
26.11.2022 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu AVR ATLETİK EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
26.11.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. İSTANBUL BBSK                          
27.11.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE KARŞIYAKA                          
HAFTA : 9
03.12.2022 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK GÖZTEPE                          
03.12.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
03.12.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK KARŞIYAKA                          
03.12.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT AVR ATLETİK                          
03.12.2022 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL VAKIFBANK                          
03.12.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. MURATPAŞA BLD.                          
HAFTA : 10
10.12.2022 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. İSTANBUL BBSK                          
10.12.2022 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. SAKARYA VOLEYBOL                          
10.12.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
10.12.2022 İzmir-Balçova/Gaziemir GÖZTEPE YEŞİLYURT                          
10.12.2022 İzmir-Balçova/Gaziemir AVR ATLETİK ÇANAKKALE BLD.                          
10.12.2022 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
HAFTA : 11
17.12.2022 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. VAKIFBANK                          
17.12.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. GÖZTEPE                          
17.12.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
17.12.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT KARŞIYAKA                          
17.12.2022 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL AVR ATLETİK                          
17.12.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
HAFTA : 12
24.12.2022 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
24.12.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. KARŞIYAKA                          
24.12.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK İSTANBUL BBSK                          
24.12.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
24.12.2022 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL GÖZTEPE                          
24.12.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. AVR ATLETİK                          
HAFTA : 13
07.01.2023 17:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
08.01.2023 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK ÇANAKKALE BLD.                          
08.01.2023 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. VAKIFBANK                          
08.01.2023 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK YEŞİLYURT                          
08.01.2023 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu AVR ATLETİK MURATPAŞA BLD.                          
08.01.2023 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA SAKARYA VOLEYBOL                          
HAFTA : 14
15.01.2023 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. GÖZTEPE                          
15.01.2023 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. İSTANBUL BBSK                          
15.01.2023 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. YEŞİLYURT                          
15.01.2023 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK AVR ATLETİK                          
15.01.2023 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
15.01.2023 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. KARŞIYAKA                          
HAFTA : 15
21.01.2023 17:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu AVR ATLETİK NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
22.01.2023 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
22.01.2023 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK ÇANAKKALE BLD.                          
22.01.2023 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT SAKARYA VOLEYBOL                          
22.01.2023 14:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE VAKIFBANK                          
22.01.2023 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA MURATPAŞA BLD.                          
HAFTA : 16
29.01.2023 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
29.01.2023 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. GÖZTEPE                          
29.01.2023 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK KARŞIYAKA                          
29.01.2023 14:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu AVR ATLETİK İSTANBUL BBSK                          
29.01.2023 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL ÇANAKKALE BLD.                          
29.01.2023 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. YEŞİLYURT                          
HAFTA : 17
05.02.2023 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK VAKIFBANK                          
05.02.2023 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
05.02.2023 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK SAKARYA VOLEYBOL                          
05.02.2023 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT MURATPAŞA BLD.                          
05.02.2023 19:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE AVR ATLETİK                          
05.02.2023 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
HAFTA : 18
11.02.2023 14:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu AVR ATLETİK KARŞIYAKA                          
12.02.2023 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. ÇANAKKALE BLD.                          
12.02.2023 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
12.02.2023 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK YEŞİLYURT                          
12.02.2023 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE İSTANBUL BBSK                          
12.02.2023 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. SAKARYA VOLEYBOL                          
HAFTA : 19
19.02.2023 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK AVR ATLETİK                          
19.02.2023 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. VAKIFBANK                          
19.02.2023 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
19.02.2023 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
19.02.2023 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA GÖZTEPE                          
19.02.2023 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL MURATPAŞA BLD.                          
HAFTA : 20
25.02.2023 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu AVR ATLETİK YEŞİLYURT                          
26.02.2023 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
26.02.2023 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. ÇANAKKALE BLD.                          
26.02.2023 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK SAKARYA VOLEYBOL                          
26.02.2023 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
26.02.2023 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA İSTANBUL BBSK                          
HAFTA : 21
05.03.2023 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK KARŞIYAKA                          
05.03.2023 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. AVR ATLETİK                          
05.03.2023 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK MURATPAŞA BLD.                          
05.03.2023 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT GÖZTEPE                          
05.03.2023 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
05.03.2023 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. VAKIFBANK                          
HAFTA : 22
12.03.2023 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK İSTANBUL BBSK                          
12.03.2023 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
12.03.2023 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK MURATPAŞA BLD.                          
12.03.2023 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE ÇANAKKALE BLD.                          
12.03.2023 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu AVR ATLETİK SAKARYA VOLEYBOL                          
12.03.2023 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA YEŞİLYURT