D.BAKIR K.PINAR HALK EĞT. USTA ÖĞRENCİLER Vs Ş.URFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR /24.03.2023 - 10:00/ Köşkler BURSA YENİŞEHİR GELİŞİM SPOR Vs BURSA GEMLİK İSTİKLAL SPOR /24.03.2023 - 10:00/ Cengiz Göllü Voleybol Salonu DENİZLİ VOLEYBOL SPOR Vs DENİZLİ KRAL KULVAR GENÇLİK SPOR /24.03.2023 - 10:00/ Hasan Güngör BALIKESİR EKA SPOR Vs BALIKESİR DSİ SPOR /24.03.2023 - 11:00/ Kurtdereli HAKKARİ YÜKSEKOVA GENÇLİK MERKEZİ Vs HAKKARİ MEHMET AKİF ERSOY M.T.A.L /24.03.2023 - 11:00/ Merkez Spor Salonu AKPRO MÜHENDİSLİK Vs YUVAM İZMİT SPOR /24.03.2023 - 11:00/ Şampiyon Hasan Gemici DENİZLİ YEŞİLÇINAR SPOR Vs DENİZLİ HONAZ ADİL AKAN ORTAOKULU GENÇLİK /24.03.2023 - 11:30/ Hasan Güngör D.BAKIR YURDUM SPOR KULÜBÜ Vs D.BAKIR ÇERMİK GENÇLİK K.SPOR /24.03.2023 - 12:00/ Köşkler İZMİR DSİ Vs ZEREN SPOR /24.03.2023 - 12:00/ Mustafa Dağıstanlı DÜZCE BELEDİYE SPOR AKADEMİSİ Vs SAKARYA GELİŞİM SPOR /24.03.2023 - 13:00/ Atatürk
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Kadınlar 1. Lig

Puan Tablosu & Fikstür - 2022-2023

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 GÖZTEPE 20 17 3 51
2 İSTANBUL BBSK 20 16 4 46
3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK 20 16 4 45
4 MURATPAŞA BLD. 20 14 6 43
5 KARŞIYAKA 20 13 7 36
6 SAKARYA VOLEYBOL 20 9 11 26
7 AVR ATLETİK 20 8 12 26
8 YEŞİLYURT 20 8 12 26
9 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 20 7 13 23
10 VAKIFBANK 20 7 13 22
11 ÇANAKKALE BLD. 20 4 16 13
12 ÇİFTLİKKÖY BLD. 20 1 19 3

Muratpaşa Bld. ve Çiftlikköy Bld. takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
22.10.2022 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 YEŞİLYURT (25-19) (25-18) (26-24)
22.10.2022 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 3 0 MURATPAŞA BLD. (25-0) (25-0) (25-0) - Hükmen
22.10.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 0 VAKIFBANK (25-17) (25-15) (25-13)
22.10.2022 18:30 İzmir-Balçova GÖZTEPE 3 0 SAKARYA VOLEYBOL (25-17) (25-17) (25-14)
22.10.2022 19:00 İzmir-Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok AVR ATLETİK 3 1 ÇİFTLİKKÖY BLD. (22-25) (25-20) (25-19) (25-22)
22.10.2022 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 0 ÇANAKKALE BLD. (25-23) (25-20) (25-15)
HAFTA : 2
26.10.2022 16:00 Kanal VIP Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 1 AVR ATLETİK (25-19) (25-23) (20-25) (25-20)
26.10.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (17-25) (18-25) (20-25)
26.10.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 1 3 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. (14-25) (20-25) (25-22) (17-25)
26.10.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT 3 2 İSTANBUL BBSK (25-21) (22-25) (22-25) (25-23) (15-11)
26.10.2022 14:00 TV 264 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL 3 1 KARŞIYAKA (26-24) (25-21) (21-25) (25-22)
26.10.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 GÖZTEPE (19-25) (10-25) (10-25)
HAFTA : 3
29.10.2022 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 1 SAKARYA VOLEYBOL (25-18) (23-25) (25-18) (25-19)
29.10.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 2 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. (25-15) (25-16) (22-25) (22-25) (15-6)
29.10.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT 3 1 ÇANAKKALE BLD. (25-16) (21-25) (26-24) (25-20)
29.10.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE 1 3 MURATPAŞA BLD. (18-25) (22-25) (25-17) (23-25)
29.10.2022 19:00 İzmir-Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok AVR ATLETİK 1 3 VAKIFBANK (20-25) (19-25) (25-22) (20-25)
29.10.2022 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-18) (25-19) (25-21)
HAFTA : 4
05.11.2022 16:00 Kanal VIP Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 0 KARŞIYAKA (25-18) (25-22) (25-23)
05.11.2022 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 3 1 AVR ATLETİK (25-16) (21-25) (25-17) (25-20)
05.11.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 0 3 İSTANBUL BBSK (19-25) (26-28) (14-25)
05.11.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 1 3 GÖZTEPE (25-23) (17-25) (24-26) (20-25)
05.11.2022 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL 3 1 YEŞİLYURT (25-23) (22-25) (25-13) (25-17)
06.11.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (16-25) (15-25) (17-25)
HAFTA : 5
12.11.2022 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 1 MURATPAŞA BLD. (17-25) (25-20) (25-15) (25-20)
12.11.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 2 3 SAKARYA VOLEYBOL (18-25) (25-20) (26-24) (9-25) (15-17)
12.11.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 0 AVR ATLETİK (25-9) (25-17) (25-19)
12.11.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT 3 1 ÇİFTLİKKÖY BLD. (24-26) (25-22) (25-14) (25-13)
12.11.2022 18:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE 3 0 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. (25-16) (25-22) (25-15)
12.11.2022 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 0 VAKIFBANK (28-26) (25-19) (25-19)
HAFTA : 6
19.11.2022 16:00 Kanal VIP Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 2 YEŞİLYURT (25-19) (27-25) (21-25) (23-25) (15-8)
19.11.2022 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 2 3 KARŞIYAKA (25-21) (20-25) (25-17) (22-25) (7-15)
19.11.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (21-25) (18-25) (15-25)
19.11.2022 19:00 İzmir-Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok AVR ATLETİK 0 3 GÖZTEPE (13-25) (21-25) (13-25)
19.11.2022 14:00 TV 264 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL 0 3 İSTANBUL BBSK (21-25) (14-25) (18-25)
19.11.2022 18:30 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 ÇANAKKALE BLD. (24-26) (21-25) (23-25)
HAFTA : 7
23.11.2022 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. (25-14) (25-13) (25-17)
23.11.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 0 3 MURATPAŞA BLD. (13-25) (15-25) (17-25)
23.11.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 0 3 GÖZTEPE (22-25) (20-25) (14-25)
23.11.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT 3 1 VAKIFBANK (18-25) (25-23) (25-23) (25-11)
23.11.2022 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 1 3 AVR ATLETİK (21-25) (21-25) (25-16) (21-25)
23.11.2022 14:00 TV 264 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-19) (25-16) (25-23)
HAFTA : 8
26.11.2022 16:00 Kanal VIP Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 0 SAKARYA VOLEYBOL (25-17) (25-22) (27-25)
26.11.2022 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 3 2 YEŞİLYURT (25-22) (20-25) (20-25) (25-17) (15-13)
26.11.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 1 ÇANAKKALE BLD. (25-20) (25-22) (23-25) (25-21)
26.11.2022 19:00 İzmir-Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok AVR ATLETİK 2 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (25-20) (17-25) (13-25) (25-20) (8-15)
26.11.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. 1 3 İSTANBUL BBSK (22-25) (20-25) (27-25) (23-25)
27.11.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE 3 1 KARŞIYAKA (25-19) (25-20) (23-25) (25-21)
HAFTA : 9
03.12.2022 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 2 3 GÖZTEPE (25-19) (27-25) (20-25) (23-25) (12-15)
03.12.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 1 3 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. (19-25) (15-25) (25-23) (16-25)
03.12.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 0 KARŞIYAKA (25-13) (27-25) (25-21)
03.12.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT 0 3 AVR ATLETİK (17-25) (14-25) (18-25)
03.12.2022 14:00 TV 264 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL 3 2 VAKIFBANK (25-17) (14-25) (19-25) (25-23) (18-16)
03.12.2022 15:30 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 MURATPAŞA BLD. (14-25) (9-25) (16-25)
HAFTA : 10
10.12.2022 16:00 Kanal VIP Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 2 3 İSTANBUL BBSK (21-25) (25-23) (18-25) (25-15) (12-15)
10.12.2022 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 2 3 SAKARYA VOLEYBOL (25-14) (23-25) (21-25) (25-22) (12-15)
10.12.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-17) (25-18) (26-24)
10.12.2022 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE 3 1 YEŞİLYURT (25-16) (20-25) (25-18) (25-16)
10.12.2022 19:00 İzmir-Bornova Atatürk Spor Kompleksi AVR ATLETİK 3 1 ÇANAKKALE BLD. (25-17) (25-21) (21-25) (25-20)
11.12.2022 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 0 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (25-20) (25-22) (25-20)
HAFTA : 11
17.12.2022 13:00 Kanal VIP Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 0 VAKIFBANK (25-18) (25-21) (25-19)
17.12.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 0 3 GÖZTEPE (17-25) (23-25) (17-25)
17.12.2022 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 1 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (25-20) (15-25) (25-15) (25-20)
17.12.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT 1 3 KARŞIYAKA (12-25) (25-18) (23-25) (19-25)
17.12.2022 14:00 TV 264 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL 3 0 AVR ATLETİK (25-20) (25-15) (25-22)
17.12.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. 3 1 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. (25-18) (25-17) (22-25) (25-18)
HAFTA : 12
24.12.2022 16:00 Kanal VIP Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 0 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. (25-20) (25-19) (25-23)
24.12.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 3 2 KARŞIYAKA (21-25) (25-23) (16-25) (25-21) (15-11)
24.12.2022 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 2 İSTANBUL BBSK (25-22) (22-25) (13-25) (25-20) (17-15)
24.12.2022 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT 2 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (24-26) (25-23) (23-25) (25-19) (13-15)
24.12.2022 14:00 TV 264 Sakarya-Atatürk SAKARYA VOLEYBOL 2 3 GÖZTEPE (36-38) (25-23) (25-15) (14-25) (9-15)
24.12.2022 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 AVR ATLETİK (25-27) (23-25) (17-25)
HAFTA : 13
07.01.2023 17:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-16) (25-15) (25-19)
08.01.2023 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 2 ÇANAKKALE BLD. (25-18) (21-25) (23-25) (27-25) (15-12)
08.01.2023 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 3 1 VAKIFBANK (30-28) (25-17) (23-25) (25-22)
08.01.2023 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 1 YEŞİLYURT (25-15) (16-25) (25-15) (25-12)
08.01.2023 19:00 İzmir-Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok AVR ATLETİK 3 2 MURATPAŞA BLD. (25-21) (25-21) (25-27) (16-25) (15-8)
08.01.2023 17:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 2 SAKARYA VOLEYBOL (24-26) (21-25) (25-18) (27-25) (15-6)
HAFTA : 14
15.01.2023 16:00 Kanal VIP Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 2 GÖZTEPE (20-25) (25-23) (25-18) (22-25) (15-10)
15.01.2023 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 0 3 İSTANBUL BBSK (20-25) (23-25) (17-25)
15.01.2023 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 3 1 YEŞİLYURT (25-23) (19-25) (25-21) (25-10)
15.01.2023 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 1 AVR ATLETİK (16-25) (25-22) (26-24) (26-24)
15.01.2023 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL 1 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (26-24) (22-25) (19-25) (17-25)
15.01.2023 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 KARŞIYAKA (11-25) (12-25) (15-25)
HAFTA : 15
21.01.2023 19:00 İzmir-Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok AVR ATLETİK 3 1 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. (21-25) (25-16) (25-23) (25-16)
22.01.2023 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-16) (27-25) (25-18)
22.01.2023 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 0 ÇANAKKALE BLD. (27-25) (25-18) (25-18)
22.01.2023 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT 3 0 SAKARYA VOLEYBOL (25-23) (25-17) (25-18)
22.01.2023 14:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE 3 0 VAKIFBANK (25-17) (25-17) (25-18)
22.01.2023 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 1 MURATPAŞA BLD. (25-16) (25-19) (22-25) (25-17)
HAFTA : 16
29.01.2023 16:00 Kanal VIP Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 2 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (22-25) (25-14) (22-25) (29-27) (9-15)
29.01.2023 14:00 Balıkesir-Havran Kocaseyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 0 3 GÖZTEPE (21-25) (24-26) (21-25)
29.01.2023 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 2 3 KARŞIYAKA (25-19) (20-25) (25-16) (20-25) (6-15)
29.01.2023 19:00 İzmir-Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok AVR ATLETİK 2 3 İSTANBUL BBSK (16-25) (8-25) (25-19) (25-19) (12-15)
29.01.2023 14:00 TV 264 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL 3 1 ÇANAKKALE BLD. (25-21) (25-22) (21-25) (25-12)
29.01.2023 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 YEŞİLYURT (16-25) (23-25) (14-25)
HAFTA : 17
05.02.2023 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 VAKIFBANK (25-19) (25-23) (25-23)
05.02.2023 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-15) (25-15) (25-14)
05.02.2023 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 1 SAKARYA VOLEYBOL (25-20) (25-18) (23-25) (25-16)
05.02.2023 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT 0 3 MURATPAŞA BLD. (18-25) (10-25) (13-25)
05.02.2023 17:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE 3 1 AVR ATLETİK (22-25) (25-20) (25-21) (25-13)
05.02.2023 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 1 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. (25-14) (23-25) (25-16) (25-14)
HAFTA : 18
04.03.2023 19:00 İzmir-Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok AVR ATLETİK 2 3 KARŞIYAKA (25-21) (12-25) (25-21) (18-25) (14-16)
05.03.2023 16:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 0 ÇANAKKALE BLD. (25-20) (25-18) (25-18)
05.03.2023 14:00 Balıkesir-Havran Koca Seyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (23-25) (20-25) (16-25)
05.03.2023 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 1 3 YEŞİLYURT (25-27) (21-25) (25-12) (15-25)
05.03.2023 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE 2 3 İSTANBUL BBSK (28-30) (25-17) (23-25) (25-22) (13-15)
05.03.2023 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 SAKARYA VOLEYBOL (12-25) (22-25) (19-25)
HAFTA : 19
12.03.2023 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 1 AVR ATLETİK (25-13) (25-15) (22-25) (25-12)
12.03.2023 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 1 3 VAKIFBANK (25-23) (18-25) (15-25) (20-25)
12.03.2023 15:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-17) (25-16) (25-12)
12.03.2023 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT 3 0 NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. (25-23) (25-18) (25-17)
12.03.2023 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 1 3 GÖZTEPE (23-25) (25-20) (21-25) (14-25)
12.03.2023 14:00 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL 0 3 MURATPAŞA BLD. (16-25) (22-25) (17-25)
HAFTA : 20
18.03.2023 19:00 İzmir-Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok AVR ATLETİK 3 0 YEŞİLYURT (25-16) (25-19) (26-24)
19.03.2023 İptal Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-0) (25-0) (25-0) - Hükmen
19.03.2023 14:00 Balıkesir-Havran Koca Seyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. 3 1 ÇANAKKALE BLD. (25-20) (24-26) (25-14) (25-21)
19.03.2023 13:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 1 SAKARYA VOLEYBOL (20-25) (25-18) (25-15) (25-11)
19.03.2023 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE 3 0 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (25-20) (25-13) (25-20)
19.03.2023 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 1 İSTANBUL BBSK (20-25) (25-21) (25-15) (25-22)
HAFTA : 21
26.03.2023 16:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK KARŞIYAKA                          
26.03.2023 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. AVR ATLETİK                          
26.03.2023 16:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK MURATPAŞA BLD.                          
26.03.2023 17:00 İstanbul-Yeşilyurt Spor Kulübü Ss YEŞİLYURT GÖZTEPE                          
26.03.2023 14:00 Yalova-90. Yıl ÇİFTLİKKÖY BLD. VAKIFBANK                          
27.03.2023 14:00 TV 264 Sakarya-Serdivan SAKARYA VOLEYBOL NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD.                          
HAFTA : 22
02.04.2023 15:00 Balıkesir-Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK İSTANBUL BBSK                          
02.04.2023 15:00 Balıkesir-Havran Koca Seyit NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ HAVRAN BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD.                          
02.04.2023 15:00 İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK MURATPAŞA BLD.                          
02.04.2023 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu GÖZTEPE ÇANAKKALE BLD.                          
02.04.2023 15:00 İzmir-Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok AVR ATLETİK SAKARYA VOLEYBOL                          
02.04.2023 15:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA YEŞİLYURT