MERİNOS GENÇLİK Vs AV. MAHMUT DÜŞÜN MTAL /26.01.2022 - 12:00/ Talat Özkarslı HAKKARİ GENÇLİK SPOR Vs BİTLİS GİRİŞİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA /26.01.2022 - 13:00/ Merkez ADANA B.ŞEHİR BLD. Vs ADA KOLEJİ ZEUGMA SPOR /26.01.2022 - 14:00/ Atatürk HALKBANK Vs SPOR TOTO /26.01.2022 - 15:00/ Başkent Voleybol Salonu GALATASARAY Vs ÜNSPED SPOR /26.01.2022 - 15:00/ 50. Yıl Deniz Esinduy BİGADİÇ BLD. Vs KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR /26.01.2022 - 16:00/ Bigadiç Şehit Okan Dinçer ECZACIBAŞI DYNAVİT Vs Uralochka-NTMK EKATERINBURG (RUS) /26.01.2022 - 18:00/ Eczacıbaşı BEYKOZ BLD. Vs ECZACIBAŞI /26.01.2022 - 18:00/ 50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE HDI SİGORTA Vs TRENTINO Itas (ITA) /26.01.2022 - 19:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu KIZILCAHAMAM BLD. Vs İLBANK /26.01.2022 - 20:00/ Kızılcahamam
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Kadınlar 2. Lig

Puan Tablosu & Fikstür - 2021-2022

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 14 13 1 38
2 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 14 12 2 35
3 ÇORLU BLD. 14 10 4 32
4 TUNALI SPOR 14 10 4 28
5 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 14 8 6 22
6 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL 13 7 6 24
7 BİZİMKENT SPOR 14 5 9 15
8 PINARHİSAR 14 2 12 6
9 ADEN KOLEJİ 13 1 12 4
10 BAŞAKŞEHİR 14 1 13 3

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
16.10.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 3 1 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR (25-21) (25-14) (21-25) (25-15)
16.10.2021 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR 1 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (18-25) (21-25) (25-22) (10-25)
17.10.2021 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 0 BAŞAKŞEHİR (25-11) (25-20) (25-18)
17.10.2021 14:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL 1 3 ÇORLU BLD. (22-25) (25-18) (23-25) (24-26)
17.10.2021 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ 1 3 BİZİMKENT SPOR (25-21) (22-25) (20-25) (11-25)
HAFTA : 2
24.10.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 0 3 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL (17-25) (16-25) (12-25)
24.10.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR 3 0 PINARHİSAR (25-18) (25-14) (25-17)
24.10.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 TUNALI SPOR (25-20) (25-20) (25-21)
24.10.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. 0 3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (27-29) (23-25) (23-25)
24.10.2021 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3 0 ADEN KOLEJİ (25-20) (25-19) (25-15)
HAFTA : 3
30.10.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 3 0 ADEN KOLEJİ (25-15) (25-15) (25-16)
30.10.2021 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR 0 3 ÇORLU BLD. (24-26) (12-25) (18-25)
31.10.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 BAŞAKŞEHİR (25-8) (25-18) (25-19)
31.10.2021 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 0 BİZİMKENT SPOR (25-22) (25-21) (25-15)
31.10.2021 14:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL 3 1 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR (25-7) (25-14) (22-25) (25-22)
HAFTA : 4
07.11.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 3 1 PINARHİSAR (25-13) (23-25) (25-14) (25-19)
07.11.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR 0 3 TUNALI SPOR (12-25) (19-25) (22-25)
07.11.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. 3 1 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (16-25) (25-22) (25-11) (25-11)
07.11.2021 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ 0 3 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL (15-25) (18-25) (11-25)
07.11.2021 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 0 3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (16-25) (14-25) (20-25)
HAFTA : 5
13.11.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 3 2 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL (22-25) (19-25) (28-26) (27-25) (15-12)
13.11.2021 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR 0 3 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR (22-25) (22-25) (26-28)
14.11.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR 0 3 ÇORLU BLD. (15-25) (16-25) (17-25)
14.11.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 BİZİMKENT SPOR (25-23) (25-9) (25-12)
14.11.2021 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 0 ADEN KOLEJİ (25-22) (25-16) (25-12)
HAFTA : 6
21.11.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 3 1 BAŞAKŞEHİR (26-24) (25-27) (25-21) (25-23)
21.11.2021 13:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL 2 3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (18-25) (25-21) (25-23) (22-25) (12-15)
21.11.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. 3 0 TUNALI SPOR (25-22) (25-22) (25-19)
21.11.2021 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ 2 3 PINARHİSAR (20-25) (25-23) (15-25) (25-12) (7-15)
21.11.2021 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 0 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (19-25) (10-25) (23-25)
HAFTA : 7
27.11.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 3 2 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (23-25) (11-25) (25-15) (25-22) (16-14)
27.11.2021 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR 0 3 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL (14-25) (19-25) (19-25)
28.11.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR 0 3 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR (12-25) (16-25) (15-25)
28.11.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 ADEN KOLEJİ (25-12) (25-11) (25-12)
28.11.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. 3 1 BİZİMKENT SPOR (25-15) (25-14) (21-25) (25-16)
HAFTA : 8
05.12.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 0 3 TUNALI SPOR (14-25) (17-25) (14-25)
05.12.2021 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 0 PINARHİSAR (25-12) (25-14) (25-16)
05.12.2021 13:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL 2 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (25-18) (21-25) (26-24) (18-25) (8-15)
05.12.2021 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ 3 1 BAŞAKŞEHİR (25-17) (25-23) (24-26) (25-18)
05.12.2021 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3 2 ÇORLU BLD. (21-25) (26-24) (15-25) (28-26) (18-16)
HAFTA : 9
12.12.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 3 0 PINARHİSAR (25-8) (25-13) (25-17)
12.12.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 2 3 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR (25-19) (21-25) (18-25) (25-21) (13-15)
12.12.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR 0 3 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL (21-25) (16-25) (19-25)
12.12.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 1 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (25-16) (23-25) (25-20) (25-16)
12.12.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. 3 0 ADEN KOLEJİ (25-10) (25-11) (25-18)
HAFTA : 10
19.12.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 3 0 ADEN KOLEJİ (25-20) (25-17) (25-21)
19.12.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR 0 3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (10-25) (18-25) (11-25)
19.12.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 PINARHİSAR (25-9) (25-15) (25-17)
19.12.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. 3 1 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL (25-27) (25-20) (25-15) (25-23)
19.12.2021 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 1 3 TUNALI SPOR (26-24) (7-25) (17-25) (21-25)
HAFTA : 11
25.12.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 1 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (18-25) (25-17) (19-25) (23-25)
25.12.2021 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR 3 1 BAŞAKŞEHİR (25-17) (22-25) (25-13) (25-13)
26.12.2021 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 2 ÇORLU BLD. (19-25) (16-25) (25-14) (25-20) (16-14)
26.12.2021 14:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL 3 0 BİZİMKENT SPOR (25-20) (25-22) (25-13)
26.12.2021 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ 1 3 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR (11-25) (18-25) (27-25) (24-26)
HAFTA : 12
09.01.2022 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 0 3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (23-25) (10-25) (13-25)
09.01.2022 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR 0 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (12-25) (21-25) (22-25)
09.01.2022 14:00 Tekirdağ-Çorlu Belediyesi S.S. ÇORLU BLD. 3 0 PINARHİSAR (25-10) (25-10) (25-19)
09.01.2022 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3 1 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL (25-21) (17-25) (25-21) (28-26)
19.01.2022 17:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ 0 3 TUNALI SPOR (19-25) (15-25) (16-25)
HAFTA : 13
15.01.2022 20:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 3 0 BAŞAKŞEHİR (25-23) (25-14) (25-7)
16.01.2022 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 ÇORLU BLD. (25-19) (25-22) (25-21)
16.01.2022 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 0 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR (25-11) (25-21) (27-25)
16.01.2022 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR 2 3 BİZİMKENT SPOR (25-17) (25-20) (22-25) (13-25) (12-15)
02.02.2022 17:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL ADEN KOLEJİ                          
HAFTA : 14
23.01.2022 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 0 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (15-25) (14-25) (13-25)
23.01.2022 14:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL 3 1 TUNALI SPOR (19-25) (25-23) (25-11) (25-19)
23.01.2022 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. 3 0 BAŞAKŞEHİR (25-11) (25-14) (25-12)
23.01.2022 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ 0 3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (20-25) (12-25) (20-25)
23.01.2022 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3 0 PINARHİSAR (25-14) (25-23) (26-24)
HAFTA : 15
29.01.2022 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR ÇORLU BLD.                          
29.01.2022 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR ADEN KOLEJİ                          
30.01.2022 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR BİZİMKENT SPOR                          
30.01.2022 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL TEKİRDAĞ MARMARA SPOR                          
30.01.2022 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL                          
HAFTA : 16
06.02.2022 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR ÇORLU BLD.                          
06.02.2022 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY TUNALI SPOR                          
06.02.2022 14:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL PINARHİSAR                          
06.02.2022 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
06.02.2022 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR BAŞAKŞEHİR                          
HAFTA : 17
12.02.2022 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR BİZİMKENT SPOR                          
12.02.2022 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
13.02.2022 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR ADEN KOLEJİ                          
13.02.2022 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL                          
13.02.2022 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. TEKİRDAĞ MARMARA SPOR                          
HAFTA : 18
19.02.2022 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR TUNALI SPOR                          
20.02.2022 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
20.02.2022 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL BAŞAKŞEHİR                          
20.02.2022 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ ÇORLU BLD.                          
20.02.2022 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR BİZİMKENT SPOR