MALİYE OKULLARI Vs BİLGEM GENÇLİK /05.12.2021 - 11:00/ Beştepe Voleybol Salonu KALECİK SPOR MEKTEBİ Vs YENİ SİNCAN /05.12.2021 - 12:00/ Kalecik KAYSERİ VOLEYBOL Vs GÜNSEVEN ŞALGAM EREĞLİ BLD. /05.12.2021 - 12:00/ Osb Salonu SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK Vs FATSA HALK EĞİTİM MERKEZİ /05.12.2021 - 12:00/ Çarşamba OSMANCIK BLD. Vs FINDIKLI GENÇLİK VE SPOR /05.12.2021 - 12:00/ Osmancık HAKKARİ MEHMET AKİF ERSOY MTAL Vs VAN B.ŞEHİR BLD. /05.12.2021 - 12:00/ Merkez ÇİFTLİKKÖY BLD. Vs BOZÜYÜK BLD. /05.12.2021 - 12:00/ 90. Yıl ARKAS SPOR Vs FENERBAHÇE HDI SİGORTA /05.12.2021 - 13:00/ Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ÇORUM BLD. Vs ZİRAAT BANKKART /05.12.2021 - 13:00/ Atatürk PEMA KOLEJİ Vs GEZLEVİ SPOR /05.12.2021 - 13:00/ Pema Koleji Spor Salonu
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Sigorta Shop Kadınlar 1. Lig

Puan Tablosu & Fikstür - 2021-2022

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 İSTANBUL BBSK 8 7 1 21
2 KARŞIYAKA 8 7 1 21
3 MURATPAŞA BLD. 8 7 1 18
4 EDREMİT BLD. ALTINOLUK 8 6 2 16
5 BEŞİKTAŞ 8 5 3 14
6 GÖZTEPE 8 5 3 12
7 GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL 8 3 5 11
8 ÇANAKKALE BLD. 8 3 5 9
9 SİVRİHİSAR BLD. 8 2 6 9
10 FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 8 1 7 5
11 MİHALIÇÇIK 8 1 7 5
12 FENERBAHÇE TERRAZZO 8 1 7 3

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
10.10.2021 16:00 Balıkesir-Edremit Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 ÇANAKKALE BLD. (25-14) (25-5) (25-18)
10.10.2021 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül SİVRİHİSAR BLD. 3 1 MİHALIÇÇIK (20-25) (25-19) (25-19) (25-14)
10.10.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TERRAZZO 1 3 KARŞIYAKA (16-25) (18-25) (25-17) (14-25)
10.10.2021 17:00 İstanbul-Bjk Süleyman Seba BEŞİKTAŞ 1 3 İSTANBUL BBSK (19-25) (19-25) (25-19) (21-25)
10.10.2021 16:00 İzmir-Balçova GÖZTEPE 0 3 GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL (19-25) (21-25) (19-25)
10.10.2021 15:00 Muğla-Fethiye Beşkaza FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2 3 MURATPAŞA BLD. (25-20) (23-25) (20-25) (25-14) (11-15)
HAFTA : 2
17.10.2021 14:00 Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 1 FENERBAHÇE TERRAZZO (25-14) (25-10) (22-25) (25-20)
17.10.2021 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 3 2 FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (19-25) (25-16) (20-25) (25-18) (15-13)
17.10.2021 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül MİHALIÇÇIK 2 3 BEŞİKTAŞ (22-25) (19-25) (25-16) (25-15) (10-15)
17.10.2021 16:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 0 GÖZTEPE (26-24) (25-23) (25-21)
17.10.2021 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 0 SİVRİHİSAR BLD. (25-16) (25-10) (25-20)
17.10.2021 13:30 Sakarya-Serdivan GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL 1 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (32-30) (27-29) (19-25) (19-25)
HAFTA : 3
24.10.2021 16:00 Balıkesir-Edremit Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 2 İSTANBUL BBSK (25-23) (24-26) (25-22) (18-25) (17-15)
24.10.2021 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül MİHALIÇÇIK 0 3 KARŞIYAKA (33-35) (18-25) (20-25)
24.10.2021 16:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül SİVRİHİSAR BLD. 2 3 MURATPAŞA BLD. (25-22) (13-25) (13-25) (25-21) (12-15)
24.10.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TERRAZZO 0 3 ÇANAKKALE BLD. (23-25) (24-26) (23-25)
24.10.2021 17:00 İstanbul-Bjk Süleyman Seba BEŞİKTAŞ 3 0 GÖZTEPE (25-19) (25-17) (25-15)
24.10.2021 15:00 Muğla-Fethiye Beşkaza FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3 2 GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL (15-25) (25-19) (29-27) (21-25) (15-6)
HAFTA : 4
31.10.2021 14:00 Kanal V Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 1 MİHALIÇÇIK (25-11) (20-25) (25-17) (25-18)
31.10.2021 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 3 1 SİVRİHİSAR BLD. (25-22) (23-25) (26-24) (25-22)
31.10.2021 16:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 0 FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (25-15) (25-20) (25-18)
31.10.2021 16:00 İzmir-Balçova GÖZTEPE 3 0 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (25-22) (25-17) (25-16)
31.10.2021 13:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 1 BEŞİKTAŞ (22-25) (25-21) (25-19) (26-24)
31.10.2021 13:30 Sakarya-Serdivan GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL 3 1 FENERBAHÇE TERRAZZO (25-17) (25-21) (23-25) (25-18)
HAFTA : 5
07.11.2021 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül SİVRİHİSAR BLD. 3 1 GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL (13-25) (25-23) (25-15) (25-18)
07.11.2021 16:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül MİHALIÇÇIK 3 0 ÇANAKKALE BLD. (25-18) (25-21) (25-19)
07.11.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TERRAZZO 1 3 İSTANBUL BBSK (23-25) (25-21) (21-25) (23-25)
07.11.2021 17:00 İstanbul-Bjk Süleyman Seba BEŞİKTAŞ 3 0 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (25-13) (25-21) (25-23)
07.11.2021 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 0 MURATPAŞA BLD. (25-22) (25-16) (25-20)
07.11.2021 15:00 Muğla-Fethiye Beşkaza FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2 3 GÖZTEPE (25-19) (23-25) (25-18) (13-25) (10-15)
HAFTA : 6
14.11.2021 14:00 Kanal V Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 1 BEŞİKTAŞ (25-23) (25-17) (20-25) (25-18)
14.11.2021 16:00 Balıkesir-Edremit Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (25-18) (25-16) (25-18)
14.11.2021 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 2 3 KARŞIYAKA (22-25) (25-21) (25-27) (25-12) (13-15)
14.11.2021 16:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 0 SİVRİHİSAR BLD. (25-21) (25-22) (25-13)
14.11.2021 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi GÖZTEPE 3 0 FENERBAHÇE TERRAZZO (25-22) (25-21) (25-18)
14.11.2021 13:30 Sakarya-Serdivan GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL 3 0 MİHALIÇÇIK (25-23) (25-19) (25-17)
HAFTA : 7
20.11.2021 13:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA 3 1 GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL (25-15) (24-26) (25-23) (25-22)
21.11.2021 14:00 Kanal V Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. 3 0 ÇANAKKALE BLD. (25-23) (25-10) (25-21)
21.11.2021 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül MİHALIÇÇIK 0 3 İSTANBUL BBSK (21-25) (11-25) (17-25)
21.11.2021 16:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül SİVRİHİSAR BLD. 2 3 GÖZTEPE (22-25) (25-13) (20-25) (25-21) (13-15)
21.11.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TERRAZZO 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (20-25) (12-25) (22-25)
21.11.2021 17:00 İstanbul-Bjk Süleyman Seba BEŞİKTAŞ 3 0 FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (25-23) (25-19) (25-15)
HAFTA : 8
28.11.2021 16:00 Balıkesir-Edremit Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 2 SİVRİHİSAR BLD. (25-16) (21-25) (25-21) (21-25) (15-7)
28.11.2021 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. 1 3 BEŞİKTAŞ (15-25) (21-25) (25-19) (14-25)
28.11.2021 16:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK 3 2 KARŞIYAKA (21-25) (25-6) (22-25) (26-24) (15-11)
28.11.2021 18:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi GÖZTEPE 3 2 MİHALIÇÇIK (20-25) (25-18) (25-10) (24-26) (15-11)
28.11.2021 15:00 Muğla-Fethiye Beşkaza FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 1 3 FENERBAHÇE TERRAZZO (24-26) (22-25) (25-23) (21-25)
28.11.2021 13:30 TV 264 Sakarya-Serdivan GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL 2 3 MURATPAŞA BLD. (22-25) (25-14) (19-25) (25-20) (10-15)
HAFTA : 9
05.12.2021 14:00 Kanal V Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. İSTANBUL BBSK                          
05.12.2021 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL                          
05.12.2021 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül SİVRİHİSAR BLD. FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ                          
05.12.2021 16:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül MİHALIÇÇIK EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
05.12.2021 17:00 İstanbul-Bjk Süleyman Seba BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE TERRAZZO                          
05.12.2021 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA GÖZTEPE                          
HAFTA : 10
12.12.2021 16:00 Balıkesir-Edremit Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK KARŞIYAKA                          
12.12.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TERRAZZO SİVRİHİSAR BLD.                          
12.12.2021 16:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK ÇANAKKALE BLD.                          
12.12.2021 17:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi GÖZTEPE MURATPAŞA BLD.                          
12.12.2021 15:00 Muğla-Fethiye Beşkaza FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MİHALIÇÇIK                          
12.12.2021 13:30 Sakarya-Serdivan GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL BEŞİKTAŞ                          
HAFTA : 11
19.12.2021 14:00 Kanal V Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
19.12.2021 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. GÖZTEPE                          
19.12.2021 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül MİHALIÇÇIK FENERBAHÇE TERRAZZO                          
19.12.2021 17:00 İstanbul-Bjk Süleyman Seba BEŞİKTAŞ SİVRİHİSAR BLD.                          
19.12.2021 16:00 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ                          
19.12.2021 13:30 Sakarya-Serdivan GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL İSTANBUL BBSK                          
HAFTA : 12
08.01.2022 14:00 Kanal V Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ                          
08.01.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
08.01.2022 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül MİHALIÇÇIK SİVRİHİSAR BLD.                          
08.01.2022 16:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK BEŞİKTAŞ                          
08.01.2022 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA FENERBAHÇE TERRAZZO                          
08.01.2022 13:30 Sakarya-Serdivan GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL GÖZTEPE                          
HAFTA : 13
15.01.2022 16:00 Balıkesir-Edremit Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL                          
15.01.2022 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül SİVRİHİSAR BLD. KARŞIYAKA                          
15.01.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TERRAZZO MURATPAŞA BLD.                          
15.01.2022 17:00 İstanbul-Bjk Süleyman Seba BEŞİKTAŞ MİHALIÇÇIK                          
15.01.2022 17:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi GÖZTEPE İSTANBUL BBSK                          
15.01.2022 15:00 Muğla-Fethiye Beşkaza FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ÇANAKKALE BLD.                          
HAFTA : 14
22.01.2022 14:00 Kanal V Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. SİVRİHİSAR BLD.                          
22.01.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. FENERBAHÇE TERRAZZO                          
22.01.2022 16:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
22.01.2022 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi GÖZTEPE BEŞİKTAŞ                          
22.01.2022 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA MİHALIÇÇIK                          
22.01.2022 13:30 Sakarya-Serdivan GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ                          
HAFTA : 15
29.01.2022 16:00 Balıkesir-Edremit Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK GÖZTEPE                          
29.01.2022 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül MİHALIÇÇIK MURATPAŞA BLD.                          
29.01.2022 16:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül SİVRİHİSAR BLD. ÇANAKKALE BLD.                          
29.01.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TERRAZZO GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL                          
29.01.2022 17:00 İstanbul-Bjk Süleyman Seba BEŞİKTAŞ KARŞIYAKA                          
29.01.2022 15:00 Muğla-Fethiye Beşkaza FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL BBSK                          
HAFTA : 16
05.02.2022 14:00 Kanal V Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. KARŞIYAKA                          
05.02.2022 16:00 Balıkesir-Edremit Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK BEŞİKTAŞ                          
05.02.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. MİHALIÇÇIK                          
05.02.2022 16:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK FENERBAHÇE TERRAZZO                          
05.02.2022 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi GÖZTEPE FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ                          
05.02.2022 13:30 Sakarya-Serdivan GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL SİVRİHİSAR BLD.                          
HAFTA : 17
12.02.2022 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül SİVRİHİSAR BLD. İSTANBUL BBSK                          
12.02.2022 16:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül MİHALIÇÇIK GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL                          
12.02.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TERRAZZO GÖZTEPE                          
12.02.2022 17:00 İstanbul-Bjk Süleyman Seba BEŞİKTAŞ MURATPAŞA BLD.                          
12.02.2022 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA ÇANAKKALE BLD.                          
12.02.2022 15:00 Muğla-Fethiye Beşkaza FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
HAFTA : 18
19.02.2022 16:00 Balıkesir-Edremit Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK FENERBAHÇE TERRAZZO                          
19.02.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. MURATPAŞA BLD.                          
19.02.2022 16:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK MİHALIÇÇIK                          
19.02.2022 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi GÖZTEPE SİVRİHİSAR BLD.                          
19.02.2022 15:00 Muğla-Fethiye Beşkaza FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BEŞİKTAŞ                          
19.02.2022 13:30 Sakarya-Serdivan GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL KARŞIYAKA                          
HAFTA : 19
26.02.2022 14:00 Kanal V Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL                          
26.02.2022 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül MİHALIÇÇIK GÖZTEPE                          
26.02.2022 16:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül SİVRİHİSAR BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
26.02.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TERRAZZO FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ                          
26.02.2022 17:00 İstanbul-Bjk Süleyman Seba BEŞİKTAŞ ÇANAKKALE BLD.                          
26.02.2022 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA İSTANBUL BBSK                          
HAFTA : 20
05.03.2022 16:00 Balıkesir-Edremit Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK MİHALIÇÇIK                          
05.03.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TERRAZZO BEŞİKTAŞ                          
05.03.2022 16:00 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK MURATPAŞA BLD.                          
05.03.2022 18:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi GÖZTEPE KARŞIYAKA                          
05.03.2022 15:00 Muğla-Fethiye Beşkaza FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SİVRİHİSAR BLD.                          
05.03.2022 13:30 Sakarya-Serdivan GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL ÇANAKKALE BLD.                          
HAFTA : 21
12.03.2022 14:00 Kanal V Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. GÖZTEPE                          
12.03.2022 14:00 Çanakkale-Anafartalar ÇANAKKALE BLD. İSTANBUL BBSK                          
12.03.2022 14:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül SİVRİHİSAR BLD. FENERBAHÇE TERRAZZO                          
12.03.2022 16:00 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül MİHALIÇÇIK FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ                          
12.03.2022 17:00 İstanbul-Bjk Süleyman Seba BEŞİKTAŞ GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL                          
12.03.2022 İzmir-Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka KARŞIYAKA EDREMİT BLD. ALTINOLUK                          
HAFTA : 22
19.03.2022 Balıkesir-Edremit Güre Atatürk EDREMİT BLD. ALTINOLUK MURATPAŞA BLD.                          
19.03.2022 Kanal 26 Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl Gül SİVRİHİSAR BLD. BEŞİKTAŞ                          
19.03.2022 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TERRAZZO MİHALIÇÇIK                          
19.03.2022 İstanbul-Hidayet Türkoğlu İSTANBUL BBSK GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL                          
19.03.2022 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi GÖZTEPE ÇANAKKALE BLD.                          
19.03.2022 Muğla-Fethiye Beşkaza FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ KARŞIYAKA