AYVALIKGÜCÜ BLD. Vs İNEGÖL VOLEYBOL /17.01.2021 - 12:30/ Balıkesir (Ayvalık) MALİYE OKULLARI Vs KARŞIYAKA ANKARA /17.01.2021 - 13:00/ Ankara (Beştepe) ANKA GENÇLİK Vs GÜNSEVEN ŞALGAM EREĞLİ BİL KOLEJİ SÜMER SPOR /17.01.2021 - 13:00/ Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) ADANA B.ŞEHİR BLD. Vs KİLİS BLD. /17.01.2021 - 13:00/ Adana (Aski-Atatürk) KORKUTELİ BLD. Vs ÜRGÜP SPOR /17.01.2021 - 13:00/ Antalya (Korkuteli-Recep Gürbüz) YEŞİLBAYRAMİÇ Vs NİLÜFER BLD. /17.01.2021 - 13:30/ Çanakkale (Bayramiç) SİSTEM9 YEŞİLYURT Vs PTT /17.01.2021 - 14:00/ İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE KOLEJİ Vs KARTAL BLD. /17.01.2021 - 14:00/ İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ROTA KOLEJİ Vs FETHİYE DOĞA SPORLARI /17.01.2021 - 14:00/ İzmir (Balçova) İNKILAP İÖO Vs ANADOLU VOLEYBOL /17.01.2021 - 14:00/ Bolu (17 Temmuz)
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

2. Lig Kadınlar

Puan Tablosu & Fikstür - 2020-2021

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 ÜNSPED SPOR 15 13 2 40
2 ECZACIBAŞI 14 13 1 38
3 BAHÇELİEVLER BLD. 13 12 1 36
4 FENERBAHÇE 14 11 3 31
5 KÜÇÜKYALI Y. SPOR 14 9 5 26
6 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 14 6 8 19
7 KARTAL BLD. 14 6 8 17
8 TUNALI SPOR 15 6 9 17
9 ÇENGELKÖY 14 5 9 16
10 KARTAL ANADOLU 15 3 12 12
11 BİZİMKENT 14 1 13 3
12 FENERBAHÇE KOLEJİ 14 0 14 0

Küçükçekmece Voleybol`un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
HAFTA : 1
10.10.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KARTAL ANADOLU 2 3 FENERBAHÇE (18-25) (25-17) (23-25) (25-16) (8-15)
10.10.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KOLEJİ 0 3 ÜNSPED SPOR (7-25) (13-25) (9-25)
11.10.2020 17:00 İstanbul (Hasan Doğan) BAHÇELİEVLER BLD. 3 0 KARTAL BLD. (25-12) (25-19) (25-13)
11.10.2020 18:00 İstanbul (Osman Solakoğlu) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 BİZİMKENT (25-15) (25-10) (25-10)
12.10.2020 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ÇENGELKÖY 3 0 TUNALI SPOR (26-24) (25-20) (25-19)
04.11.2020 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ECZACIBAŞI 3 1 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (25-20) (22-25) (25-14) (25-17)
HAFTA : 2
17.10.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 1 3 BAHÇELİEVLER BLD. (23-25) (25-19) (14-25) (18-25)
17.10.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 0 FENERBAHÇE KOLEJİ (25-11) (25-17) (25-15)
17.10.2020 18:00 İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi) ÜNSPED SPOR 3 1 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (25-22) (24-26) (25-23) (25-18)
18.10.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) TUNALI SPOR 2 3 KARTAL ANADOLU (24-26) (25-22) (25-21) (21-25) (9-15)
18.10.2020 16:00 İstanbul (Yakacık İto) KARTAL BLD. 3 1 ÇENGELKÖY (33-31) (25-22) (14-25) (25-12)
02.12.2020 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) BİZİMKENT 0 3 ECZACIBAŞI (14-25) (12-25) (13-25)
HAFTA : 3
24.10.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KARTAL ANADOLU 1 3 KARTAL BLD. (20-25) (25-21) (22-25) (16-25)
24.10.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KOLEJİ 0 3 TUNALI SPOR (15-25) (15-25) (14-25)
24.10.2020 18:00 İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi) ÜNSPED SPOR 3 1 FENERBAHÇE (21-25) (25-21) (25-21) (25-14)
25.10.2020 17:00 İstanbul (Hasan Doğan) BAHÇELİEVLER BLD. 3 0 BİZİMKENT (25-11) (25-10) (25-14)
26.10.2020 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ÇENGELKÖY 0 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (14-25) (21-25) (16-25)
09.12.2020 18:00 İstanbul (Osman Solakoğlu) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 0 3 ECZACIBAŞI (20-25) (21-25) (21-25)
HAFTA : 4
31.10.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 2 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (21-25) (27-25) (19-25) (25-20) (15-8)
31.10.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ECZACIBAŞI 2 3 BAHÇELİEVLER BLD. (17-25) (25-21) (22-25) (26-24) (13-15)
01.11.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 0 KARTAL ANADOLU (25-13) (25-19) (25-17)
01.11.2020 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) BİZİMKENT 1 3 ÇENGELKÖY (25-19) (23-25) (16-25) (16-25)
01.11.2020 16:00 İstanbul (Yakacık İto) KARTAL BLD. 3 0 FENERBAHÇE KOLEJİ (25-17) (25-22) (25-15)
11.11.2020 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TUNALI SPOR 0 3 ÜNSPED SPOR (16-25) (15-25) (14-25)
HAFTA : 5
07.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ÇENGELKÖY 1 3 ECZACIBAŞI (25-22) (21-25) (14-25) (4-25)
07.11.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KARTAL ANADOLU 3 0 BİZİMKENT (25-21) (25-18) (25-20)
07.11.2020 18:00 İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi) ÜNSPED SPOR 3 0 KARTAL BLD. (25-17) (25-15) (25-18)
08.11.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KOLEJİ 1 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (27-25) (15-25) (22-25) (20-25)
08.11.2020 18:00 İstanbul (Osman Solakoğlu) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 0 3 BAHÇELİEVLER BLD. (0-25) (0-25) (0-25) - Hükmen
09.11.2020 20:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 0 TUNALI SPOR (25-22) (25-22) (25-12)
HAFTA : 6
15.11.2020 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) BİZİMKENT 3 0 FENERBAHÇE KOLEJİ (25-17) (25-20) (25-20)
15.11.2020 17:00 İstanbul (Hasan Doğan) BAHÇELİEVLER BLD. 3 0 ÇENGELKÖY (25-12) (25-11) (25-17)
15.11.2020 16:00 İstanbul (Yakacık İto) KARTAL BLD. 0 3 FENERBAHÇE (22-25) (22-25) (22-25)
25.11.2020 15:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) TUNALI SPOR 3 2 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (23-25) (25-15) (25-23) (18-25) (15-11)
02.12.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 0 3 ÜNSPED SPOR (23-25) (22-25) (22-25)
23.12.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ECZACIBAŞI 3 0 KARTAL ANADOLU (25-19) (25-15) (25-16)
HAFTA : 7
21.11.2020 18:00 İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi) ÜNSPED SPOR 3 0 BİZİMKENT (25-10) (25-12) (25-16)
22.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) TUNALI SPOR 3 0 KARTAL BLD. (25-22) (25-18) (25-19)
02.12.2020 18:00 İstanbul (Osman Solakoğlu) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 1 ÇENGELKÖY (25-19) (22-25) (25-19) (25-18)
09.12.2020 12:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 0 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (25-21) (26-24) (25-22)
09.12.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KARTAL ANADOLU 0 3 BAHÇELİEVLER BLD. (10-25) (17-25) (9-25)
13.01.2021 14:00 İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KOLEJİ 0 3 ECZACIBAŞI (8-25) (12-25) (17-25)
HAFTA : 8
28.11.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ECZACIBAŞI 3 2 ÜNSPED SPOR (26-24) (20-25) (25-16) (19-25) (15-9)
29.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ÇENGELKÖY 3 1 KARTAL ANADOLU (25-14) (25-21) (23-25) (25-15)
29.11.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 0 TUNALI SPOR (25-17) (25-22) (25-17)
29.11.2020 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) BİZİMKENT 0 3 FENERBAHÇE (19-25) (14-25) (21-25)
29.11.2020 18:00 İstanbul (Yakacık İto) KARTAL BLD. 0 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (22-25) (22-25) (22-25)
16.12.2020 14:00 İstanbul (Hasan Doğan) BAHÇELİEVLER BLD. 3 0 FENERBAHÇE KOLEJİ (25-21) (25-13) (25-12)
HAFTA : 9
06.12.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) TUNALI SPOR 3 0 BİZİMKENT (25-11) (25-18) (25-12)
06.12.2020 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KOLEJİ 0 3 ÇENGELKÖY (11-25) (18-25) (18-25)
06.12.2020 18:00 İstanbul (Osman Solakoğlu) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 2 KARTAL ANADOLU (22-25) (25-20) (21-25) (25-19) (15-12)
17.12.2020 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 2 3 ECZACIBAŞI (19-25) (25-23) (23-25) (25-21) (13-15)
23.12.2020 14:00 İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi) ÜNSPED SPOR 3 2 BAHÇELİEVLER BLD. (25-23) (25-21) (22-25) (19-25) (15-10)
23.12.2020 14:00 İstanbul (Yakacık İto) KARTAL BLD. 2 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (25-23) (21-25) (27-25) (12-25) (14-16)
HAFTA : 10
12.12.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ECZACIBAŞI 3 0 TUNALI SPOR (25-14) (25-21) (25-16)
13.12.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ÇENGELKÖY 0 3 ÜNSPED SPOR (14-25) (14-25) (15-25)
13.12.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KARTAL ANADOLU 3 0 FENERBAHÇE KOLEJİ (25-10) (25-17) (25-16)
13.12.2020 17:00 İstanbul (Hasan Doğan) BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 FENERBAHÇE (23-25) (25-10) (25-15) (25-19)
14.12.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 0 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (25-13) (25-15) (26-24)
13.01.2021 14:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) BİZİMKENT 0 3 KARTAL BLD. (20-25) (18-25) (15-25)
HAFTA : 11
19.12.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 0 ÇENGELKÖY (25-19) (25-20) (25-18)
19.12.2020 18:00 İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi) ÜNSPED SPOR 3 0 KARTAL ANADOLU (25-18) (25-5) (25-21)
20.12.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 0 BİZİMKENT (25-6) (25-15) (25-18)
20.12.2020 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) TUNALI SPOR 0 3 BAHÇELİEVLER BLD. (9-25) (22-25) (25-27)
20.12.2020 18:00 İstanbul (Osman Solakoğlu) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 FENERBAHÇE KOLEJİ (25-21) (25-22) (25-16)
20.12.2020 16:00 İstanbul (Yakacık İto) KARTAL BLD. 0 3 ECZACIBAŞI (12-25) (8-25) (14-25)
HAFTA : 12
26.12.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) TUNALI SPOR 1 3 ÇENGELKÖY (22-25) (20-25) (27-25) (23-25)
26.12.2020 18:00 İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi) ÜNSPED SPOR 3 0 FENERBAHÇE KOLEJİ (25-17) (25-9) (25-13)
27.12.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 0 3 ECZACIBAŞI (16-25) (21-25) (25-27)
27.12.2020 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 0 KARTAL ANADOLU (25-15) (25-18) (25-18)
27.12.2020 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) BİZİMKENT 0 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (14-25) (22-25) (19-25)
27.12.2020 16:00 İstanbul (Yakacık İto) KARTAL BLD. 0 3 BAHÇELİEVLER BLD. (12-25) (21-25) (18-25)
HAFTA : 13
05.01.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ÇENGELKÖY 2 3 KARTAL BLD. (25-16) (20-25) (13-25) (26-24) (8-15)
05.01.2021 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KOLEJİ 0 3 FENERBAHÇE (17-25) (15-25) (14-25)
05.01.2021 18:00 İstanbul (Osman Solakoğlu) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 0 3 ÜNSPED SPOR (15-25) (15-25) (17-25)
06.01.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KARTAL ANADOLU 2 3 TUNALI SPOR (12-25) (25-13) (23-25) (25-21) (9-15)
06.01.2021 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ECZACIBAŞI 3 0 BİZİMKENT (25-14) (25-13) (25-12)
20.01.2021 17:00 İstanbul (Hasan Doğan) BAHÇELİEVLER BLD. KÜÇÜKYALI Y. SPOR
HAFTA : 14
09.01.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 2 ÜNSPED SPOR (16-25) (25-15) (23-25) (25-7) (15-9)
09.01.2021 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 0 ÇENGELKÖY (25-20) (25-17) (25-19)
09.01.2021 16:00 İstanbul (Yakacık İto) KARTAL BLD. 3 2 KARTAL ANADOLU (15-25) (24-26) (25-21) (25-13) (15-12)
10.01.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) TUNALI SPOR 3 1 FENERBAHÇE KOLEJİ (25-27) (25-22) (25-17) (25-15)
10.01.2021 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ECZACIBAŞI 3 0 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (25-16) (25-7) (26-24)
10.01.2021 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) BİZİMKENT 0 3 BAHÇELİEVLER BLD. (22-25) (14-25) (14-25)
HAFTA : 15
16.01.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KARTAL ANADOLU 1 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (25-23) (16-25) (19-25) (18-25)
16.01.2021 18:00 İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi) ÜNSPED SPOR 3 0 TUNALI SPOR (25-14) (25-15) (25-20)
17.01.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KOLEJİ KARTAL BLD.
17.01.2021 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ÇENGELKÖY BİZİMKENT
17.01.2021 17:00 İstanbul (Hasan Doğan) BAHÇELİEVLER BLD. ECZACIBAŞI
17.01.2021 18:00 İstanbul (Osman Solakoğlu) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL FENERBAHÇE
HAFTA : 16
23.01.2021 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) TUNALI SPOR FENERBAHÇE
24.01.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ECZACIBAŞI ÇENGELKÖY
24.01.2021 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KÜÇÜKYALI Y. SPOR FENERBAHÇE KOLEJİ
24.01.2021 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) BİZİMKENT KARTAL ANADOLU
24.01.2021 17:00 İstanbul (Hasan Doğan) BAHÇELİEVLER BLD. KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
24.01.2021 16:00 İstanbul (Yakacık İto) KARTAL BLD. ÜNSPED SPOR
HAFTA : 17
30.01.2021 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KARTAL BLD.
30.01.2021 18:00 İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi) ÜNSPED SPOR KÜÇÜKYALI Y. SPOR
31.01.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ÇENGELKÖY BAHÇELİEVLER BLD.
31.01.2021 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KOLEJİ BİZİMKENT
31.01.2021 18:00 İstanbul (Osman Solakoğlu) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL TUNALI SPOR
01.02.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KARTAL ANADOLU ECZACIBAŞI
HAFTA : 18
06.02.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ÇENGELKÖY KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
07.02.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KÜÇÜKYALI Y. SPOR FENERBAHÇE
07.02.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ECZACIBAŞI FENERBAHÇE KOLEJİ
07.02.2021 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) BİZİMKENT ÜNSPED SPOR
07.02.2021 17:00 İstanbul (Hasan Doğan) BAHÇELİEVLER BLD. KARTAL ANADOLU
07.02.2021 16:00 İstanbul (Yakacık İto) KARTAL BLD. TUNALI SPOR
HAFTA : 19
13.02.2021 18:00 İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi) ÜNSPED SPOR ECZACIBAŞI
14.02.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KARTAL ANADOLU ÇENGELKÖY
14.02.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) TUNALI SPOR KÜÇÜKYALI Y. SPOR
14.02.2021 18:00 İstanbul (Osman Solakoğlu) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL KARTAL BLD.
15.02.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KOLEJİ BAHÇELİEVLER BLD.
15.02.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE BİZİMKENT
HAFTA : 20
20.02.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ECZACIBAŞI FENERBAHÇE
21.02.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KÜÇÜKYALI Y. SPOR KARTAL BLD.
21.02.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ÇENGELKÖY FENERBAHÇE KOLEJİ
21.02.2021 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) BİZİMKENT TUNALI SPOR
21.02.2021 17:00 İstanbul (Hasan Doğan) BAHÇELİEVLER BLD. ÜNSPED SPOR
22.02.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KARTAL ANADOLU KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
HAFTA : 21
27.02.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE BAHÇELİEVLER BLD.
27.02.2021 18:00 İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi) ÜNSPED SPOR ÇENGELKÖY
28.02.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KOLEJİ KARTAL ANADOLU
28.02.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) TUNALI SPOR ECZACIBAŞI
28.02.2021 18:00 İstanbul (Osman Solakoğlu) KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL KÜÇÜKYALI Y. SPOR
28.02.2021 16:00 İstanbul (Yakacık İto) KARTAL BLD. BİZİMKENT
HAFTA : 22
05.03.2021 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) KARTAL ANADOLU ÜNSPED SPOR
06.03.2021 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KOLEJİ KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
07.03.2021 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ÇENGELKÖY FENERBAHÇE
07.03.2021 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) ECZACIBAŞI KARTAL BLD.
07.03.2021 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) BİZİMKENT KÜÇÜKYALI Y. SPOR
07.03.2021 İstanbul (Hasan Doğan) BAHÇELİEVLER BLD. TUNALI SPOR