Igor Gorgonzola NOVARA (ITA) Vs FENERBAHÇE OPET /03.03.2021 - 21:00/ İtalya (Novara) Allianz Powervolley MILANO (ITA) Vs HALKBANK /03.03.2021 - 21:00/ İtalya (Milano) BURSA B.ŞEHİR BLD. Vs TOKAT BELEDİYE PLEVNE /04.03.2021 - 14:00/ Bursa (Cengiz Göllü) SORGUN BLD. Vs HALİLİYE BLD. /04.03.2021 - 14:00/ Ankara (Başkent) BİLGEM GENÇLİK Vs MERT GRUP SİGORTA /04.03.2021 - 16:00/ Ankara (Beştepe) MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA Vs MİDYAT BLD. /04.03.2021 - 16:00/ Mardin (Kızıltepe-Atatürk) VAKIFBANK Vs Grupa Azoty CHEMIK POLICE (POL) /04.03.2021 - 17:00/ İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) SGK Vs ZİRAAT BANKKART /04.03.2021 - 18:00/ Ankara (Beştepe) ECZACIBAŞI VİTRA Vs Unet e-work BUSTO ARSIZIO (ITA) /04.03.2021 - 19:30/ İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRKİYE Vs SIRBİSTAN /04.03.2021 - 20:30/ Sırbistan (Vrnjacka Banja)
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi

Puan Tablosu & Fikstür - 2020-2021

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 EDREMİT BLD. ALTINOLUK 17 15 2 46
2 KARŞIYAKA 17 15 2 45
3 İSTANBUL BBSK 17 14 3 41
4 VAKIFBANK 17 11 6 33
5 ÇANAKKALE BLD. 17 10 7 29
6 GÖZTEPE 16 9 7 27
7 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 17 9 8 23
8 FENERBAHÇE 16 6 10 18
9 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 17 4 13 12
10 ÇİFTLİKKÖY BLD. 17 4 13 12
11 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 17 2 15 10
12 İZMİRSPOR 17 2 15 7

İzmirspor`un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
HAFTA : 1
09.10.2020 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 2 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (25-19) (25-16) (19-25) (21-25) (8-15)
11.10.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 1 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (25-23) (25-20) (24-26) (25-22)
11.10.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 İZMİRSPOR (25-20) (25-20) (19-25) (25-17)
11.10.2020 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 1 ÇANAKKALE BLD. (19-25) (25-11) (25-18) (25-16)
11.10.2020 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 3 2 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-27) (15-25) (25-23) (25-16) (15-13)
21.10.2020 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE 1 3 VAKIFBANK (22-25) (16-25) (25-19) (22-25)
HAFTA : 2
18.10.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 GÖZTEPE (25-20) (25-20) (25-18)
18.10.2020 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 2 FENERBAHÇE (20-25) (23-25) (25-17) (25-23) (15-13)
18.10.2020 15:30 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-14) (25-21) (25-21)
18.10.2020 19:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR 1 3 KARŞIYAKA (25-23) (20-25) (16-25) (13-25)
04.11.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 1 3 İSTANBUL BBSK (25-12) (23-25) (20-25) (19-25)
18.11.2020 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 2 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-16) (27-29) (13-25) (25-16) (19-17)
HAFTA : 3
23.10.2020 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (16-25) (20-25) (13-25)
25.10.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 2 İZMİRSPOR (18-25) (25-14) (16-25) (25-20) (15-8)
25.10.2020 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE 3 2 ÇANAKKALE BLD. (22-25) (20-25) (31-29) (26-24) (15-11)
11.11.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (19-25) (21-25) (19-25)
11.11.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 KARŞIYAKA (25-15) (27-25) (22-25) (25-21)
11.11.2020 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 VAKIFBANK (21-25) (20-25) (18-25)
HAFTA : 4
11.11.2020 17:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 0 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-14) (25-18) (25-12)
18.11.2020 18:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 1 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (15-25) (25-19) (25-16) (25-23)
18.11.2020 18:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR 1 3 GÖZTEPE (22-25) (19-25) (25-22) (22-25)
25.11.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-13) (25-19) (25-16)
25.11.2020 14:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1 3 İSTANBUL BBSK (21-25) (25-13) (21-25) (24-26)
02.12.2020 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 1 FENERBAHÇE (28-26) (16-25) (25-12) (25-15)
HAFTA : 5
08.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (22-25) (19-25) (14-25)
08.11.2020 14:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1 3 VAKIFBANK (16-25) (22-25) (25-12) (15-25)
08.11.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 FENERBAHÇE (25-22) (25-17) (25-22)
08.11.2020 18:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) GÖZTEPE 0 3 KARŞIYAKA (18-25) (15-25) (16-25)
08.11.2020 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 ÇANAKKALE BLD. (18-25) (16-25) (19-25)
25.11.2020 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 0 3 İZMİRSPOR (21-25) (23-25) (19-25)
HAFTA : 6
15.11.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (25-20) (25-18) (25-20)
15.11.2020 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 0 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (27-25) (25-17) (25-13)
15.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 1 3 GÖZTEPE (27-25) (24-26) (25-27) (30-32)
15.11.2020 13:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 2 3 İSTANBUL BBSK (25-19) (17-25) (25-20) (23-25) (16-18)
15.11.2020 14:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR 3 1 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-22) (20-25) (25-18) (25-21)
09.12.2020 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 0 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-11) (25-17) (25-18)
HAFTA : 7
20.11.2020 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 3 2 FENERBAHÇE (28-26) (20-25) (25-21) (22-25) (16-14)
21.11.2020 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0 3 ÇANAKKALE BLD. (24-26) (23-25) (20-25)
21.11.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 GÖZTEPE (25-21) (25-22) (25-19)
21.11.2020 16:30 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (16-25) (19-25) (17-25)
09.12.2020 İptal İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 0 İZMİRSPOR (25-0) (25-0) (25-0) - Hükmen
16.12.2020 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 1 3 KARŞIYAKA (25-21) (20-25) (23-25) (17-25)
HAFTA : 8
28.11.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 İSTANBUL BBSK (25-20) (25-16) (25-17)
28.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-21) (25-16) (25-21)
28.11.2020 17:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (9-25) (9-25) (5-25)
28.11.2020 17:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE 3 0 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-20) (25-23) (25-20)
16.12.2020 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 1 VAKIFBANK (25-15) (20-25) (25-19) (25-22)
23.12.2020 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 0 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-11) (25-8) (25-15)
HAFTA : 9
05.12.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 2 3 ÇANAKKALE BLD. (27-29) (25-20) (25-18) (15-25) (12-15)
05.12.2020 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1 3 KARŞIYAKA (25-20) (22-25) (18-25) (24-26)
05.12.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-17) (22-25) (25-15) (25-18)
05.12.2020 15:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 GÖZTEPE (23-25) (18-25) (27-29)
26.12.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0 3 FENERBAHÇE (9-25) (24-26) (17-25)
26.12.2020 16:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 İZMİRSPOR (25-8) (25-8) (25-2)
HAFTA : 10
11.12.2020 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 1 3 ÇİFTLİKKÖY BLD. (23-25) (25-22) (24-26) (21-25)
12.12.2020 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 1 İSTANBUL BBSK (23-25) (25-14) (25-18) (25-20)
12.12.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (19-25) (23-25) (22-25)
12.12.2020 17:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (12-25) (11-25) (9-25)
12.12.2020 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE 3 0 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-19) (26-24) (25-23)
12.12.2020 15:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 0 VAKIFBANK (25-18) (32-30) (25-21)
HAFTA : 11
19.12.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 KARŞIYAKA (25-17) (25-14) (25-12)
19.12.2020 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 0 İZMİRSPOR (25-15) (25-14) (25-15)
19.12.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 2 3 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (22-25) (25-20) (25-19) (22-25) (8-15)
19.12.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-16) (25-18) (25-18)
19.12.2020 13:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 FENERBAHÇE (25-13) (25-15) (25-20)
20.01.2021 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 2 GÖZTEPE (26-24) (18-25) (24-26) (25-9) (15-12)
HAFTA : 12
23.01.2021 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 FENERBAHÇE (25-18) (25-18) (25-19)
23.01.2021 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 1 3 KARŞIYAKA (19-25) (25-23) (23-25) (18-25)
23.01.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 1 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-17) (25-21) (23-25) (25-23)
23.01.2021 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 0 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-14) (25-23) (25-22)
23.01.2021 16:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 1 3 GÖZTEPE (24-26) (25-16) (25-27) (18-25)
23.01.2021 16:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 0 3 İSTANBUL BBSK (16-25) (14-25) (13-25)
HAFTA : 13
29.01.2021 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 2 3 VAKIFBANK (26-24) (23-25) (25-23) (12-25) (10-15)
30.01.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 2 ÇANAKKALE BLD. (20-25) (21-25) (27-25) (28-26) (15-11)
30.01.2021 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (19-25) (25-16) (25-19) (25-23)
30.01.2021 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (27-29) (23-25) (11-25)
30.01.2021 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 0 İZMİRSPOR (25-9) (25-8) (25-9)
31.01.2021 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (21-25) (15-25) (20-25)
HAFTA : 14
06.02.2021 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-13) (25-19) (25-16)
06.02.2021 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 1 3 GÖZTEPE (21-25) (25-23) (17-25) (23-25)
06.02.2021 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 2 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (26-28) (25-16) (22-25) (25-21) (15-8)
06.02.2021 13:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (29-27) (25-20) (25-20)
06.02.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR 0 3 FENERBAHÇE (11-25) (11-25) (10-25)
06.02.2021 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 0 İSTANBUL BBSK (25-17) (27-25) (25-15)
HAFTA : 15
12.02.2021 17:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE 3 0 İZMİRSPOR (25-17) (25-14) (25-21)
12.02.2021 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 3 0 ÇANAKKALE BLD. (25-16) (25-23) (25-22)
13.02.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 1 3 KARŞIYAKA (18-25) (26-24) (21-25) (10-25)
13.02.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0 3 VAKIFBANK (17-25) (21-25) (20-25)
13.02.2021 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (25-23) (25-19) (25-22)
14.02.2021 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (23-25) (18-25) (20-25)
HAFTA : 16
20.02.2021 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 1 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-16) (19-25) (25-19) (25-11)
20.02.2021 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 1 3 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-11) (24-26) (22-25) (21-25)
20.02.2021 16:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 1 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (26-24) (23-25) (25-16) (25-15)
20.02.2021 16:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 0 3 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (13-25) (13-25) (6-25)
20.02.2021 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 1 GÖZTEPE (22-25) (28-26) (25-23) (25-22)
03.03.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 0 3 İSTANBUL BBSK (19-25) (17-25) (23-25)
HAFTA : 17
26.02.2021 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 0 3 KARŞIYAKA (23-25) (21-25) (23-25)
27.02.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 2 3 ÇANAKKALE BLD. (25-12) (19-25) (25-18) (17-25) (15-17)
27.02.2021 12:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (20-25) (21-25) (18-25)
27.02.2021 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 VAKIFBANK (25-20) (22-25) (25-19) (25-21)
28.02.2021 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 3 0 İZMİRSPOR (25-9) (25-20) (25-22)
10.03.2021 14:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE FENERBAHÇE
HAFTA : 18
06.03.2021 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK VAKIFBANK
06.03.2021 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
06.03.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
06.03.2021 13:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
06.03.2021 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE İSTANBUL BBSK
06.03.2021 13:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA ÇİFTLİKKÖY BLD.
HAFTA : 19
13.03.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ KARŞIYAKA
13.03.2021 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İZMİRSPOR
13.03.2021 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK EDREMİT BLD. ALTINOLUK
13.03.2021 13:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD.
13.03.2021 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ GÖZTEPE
14.03.2021 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. FENERBAHÇE
HAFTA : 20
19.03.2021 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ İSTANBUL BBSK
20.03.2021 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK
20.03.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
20.03.2021 13:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR VAKIFBANK
20.03.2021 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE ÇİFTLİKKÖY BLD.
20.03.2021 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
HAFTA : 21
27.03.2021 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK İZMİRSPOR
27.03.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ GÖZTEPE
27.03.2021 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ FENERBAHÇE
27.03.2021 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK ÇANAKKALE BLD.
27.03.2021 13:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK KARŞIYAKA
28.03.2021 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
HAFTA : 22
03.04.2021 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE VAKIFBANK
03.04.2021 İzmir (Balçova) GÖZTEPE BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
03.04.2021 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR ÇANAKKALE BLD.
03.04.2021 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
03.04.2021 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA EDREMİT BLD. ALTINOLUK
03.04.2021 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. İSTANBUL BBSK