FENERBAHÇE HDI SİGORTA Vs CİZRE BLD. /30.09.2022 - 13:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu HATAY B.ŞEHİR BLD. Vs TÜRŞAD /01.10.2022 - 14:00/ Hatay Merkez Spor Salonu ZİRAAT BANKKART Vs BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR /01.10.2022 - 14:30/ Başkent Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ Vs SPOR TOTO /01.10.2022 - 15:00/ Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOKAT BLD. PLEVNE Vs GALATASARAY HDI SİGORTA /01.10.2022 - 15:30/ Ali Yücel ALTEKMA Vs ARKAS SPOR /01.10.2022 - 16:00/ Atatürk Voleybol Salonu HALKBANK Vs DEVELİ BLD. /01.10.2022 - 17:30/ Başkent Voleybol Salonu POLONYA Vs TÜRKİYE /01.10.2022 - 21:30/ Gdansk GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR Vs HAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER /02.10.2022 - 13:00/ Aydın Doğan YENİŞEHİR BLD. Vs AKKUŞ BLD. /02.10.2022 - 13:00/ Şehitlik Çok Amaçlı
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Erkekler 2. Lig

Puan Tablosu & Fikstür - 2022-2023

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 BİLİM YAŞAM SPOR 0 0 0 0
2 DARICA BLD. EĞİTİM SPOR 0 0 0 0
3 FENERBAHÇE 0 0 0 0
4 GEBZE BLD. 0 0 0 0
5 İNEGÖL BLD. 0 0 0 0
6 KARACABEY BLD. 0 0 0 0
7 SÜREYYAPAŞA GENÇLİK 0 0 0 0
8 TUZLA GELİŞİM 0 0 0 0

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
23.10.2022 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR SÜREYYAPAŞA GENÇLİK                          
23.10.2022 14:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM İNEGÖL BLD.                          
23.10.2022 14:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR KARACABEY BLD.                          
23.10.2022 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. FENERBAHÇE                          
HAFTA : 2
30.10.2022 16:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. GEBZE BLD.                          
30.10.2022 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. BİLİM YAŞAM SPOR                          
30.10.2022 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE DARICA BLD. EĞİTİM SPOR                          
30.10.2022 18:30 İstanbul-Yakacık İto SÜREYYAPAŞA GENÇLİK TUZLA GELİŞİM                          
HAFTA : 3
06.11.2022 15:30 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. SÜREYYAPAŞA GENÇLİK                          
06.11.2022 12:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR FENERBAHÇE                          
06.11.2022 14:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM KARACABEY BLD.                          
06.11.2022 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. DARICA BLD. EĞİTİM SPOR                          
HAFTA : 4
11.11.2022 20:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TUZLA GELİŞİM                          
13.11.2022 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. İNEGÖL BLD.                          
13.11.2022 18:30 İstanbul-Yakacık İto SÜREYYAPAŞA GENÇLİK GEBZE BLD.                          
13.11.2022 14:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR BİLİM YAŞAM SPOR                          
HAFTA : 5
20.11.2022 15:30 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE                          
20.11.2022 15:30 İstanbul-Yakacık İto SÜREYYAPAŞA GENÇLİK KARACABEY BLD.                          
20.11.2022 17:30 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM DARICA BLD. EĞİTİM SPOR                          
20.11.2022 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. BİLİM YAŞAM SPOR                          
HAFTA : 6
27.11.2022 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. GEBZE BLD.                          
27.11.2022 20:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE SÜREYYAPAŞA GENÇLİK                          
27.11.2022 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR TUZLA GELİŞİM                          
27.11.2022 14:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR İNEGÖL BLD.                          
HAFTA : 7
04.12.2022 15:30 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. BİLİM YAŞAM SPOR                          
04.12.2022 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. FENERBAHÇE                          
04.12.2022 16:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM GEBZE BLD.                          
04.12.2022 18:00 İstanbul-Yakacık İto SÜREYYAPAŞA GENÇLİK DARICA BLD. EĞİTİM SPOR                          
HAFTA : 8
18.12.2022 15:30 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. TUZLA GELİŞİM                          
18.12.2022 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. DARICA BLD. EĞİTİM SPOR                          
18.12.2022 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE GEBZE BLD.                          
18.12.2022 18:30 İstanbul-Yakacık İto SÜREYYAPAŞA GENÇLİK BİLİM YAŞAM SPOR                          
HAFTA : 9
25.12.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR KARACABEY BLD.                          
25.12.2022 16:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM SÜREYYAPAŞA GENÇLİK                          
25.12.2022 14:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR FENERBAHÇE                          
25.12.2022 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. İNEGÖL BLD.                          
HAFTA : 10
06.01.2023 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE BİLİM YAŞAM SPOR                          
08.01.2023 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. TUZLA GELİŞİM                          
08.01.2023 18:30 İstanbul-Yakacık İto SÜREYYAPAŞA GENÇLİK İNEGÖL BLD.                          
08.01.2023 14:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR GEBZE BLD.                          
HAFTA : 11
15.01.2023 15:30 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. KARACABEY BLD.                          
15.01.2023 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR DARICA BLD. EĞİTİM SPOR                          
15.01.2023 14:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM FENERBAHÇE                          
15.01.2023 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. SÜREYYAPAŞA GENÇLİK                          
HAFTA : 12
21.01.2023 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE İNEGÖL BLD.                          
22.01.2023 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. SÜREYYAPAŞA GENÇLİK                          
22.01.2023 13:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR GEBZE BLD.                          
22.01.2023 14:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR TUZLA GELİŞİM                          
HAFTA : 13
05.02.2023 15:30 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. DARICA BLD. EĞİTİM SPOR                          
05.02.2023 12:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM BİLİM YAŞAM SPOR                          
05.02.2023 14:00 İstanbul-Yakacık İto SÜREYYAPAŞA GENÇLİK FENERBAHÇE                          
05.02.2023 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. KARACABEY BLD.                          
HAFTA : 14
12.02.2023 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE KARACABEY BLD.                          
12.02.2023 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR İNEGÖL BLD.                          
12.02.2023 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR SÜREYYAPAŞA GENÇLİK                          
12.02.2023 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. TUZLA GELİŞİM