ARKAS SPOR Vs Valsa Group MODENA (ITA) /30.11.2022 - 19:00/ Atatürk Voleybol Salonu Hebar PAZARDZHIK (BUL) Vs HALKBANK /30.11.2022 - 20:00/ PAZARDJIK ACH Volley LJUBLJANA (SLO) Vs ZİRAAT BANKKART /30.11.2022 - 20:00/ Ljubljana TCHALOU CHAPELLE-LEZ-HERLAIMONT (BEL) Vs PTT /30.11.2022 - 22:00/ COUVIN Bluenergy Daiko Volley PIACENZA (ITA) Vs FENERBAHÇE HDI SİGORTA /30.11.2022 - 22:30/ PIACENZA ZEREN SPOR Vs TVF SPOR LİSESİ /02.12.2022 - 18:00/ Beştepe Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR Vs HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ /02.12.2022 - 20:00/ Cengiz Göllü Voleybol Salonu AHMET HAMDİ TANPINAR ORTAOKULU Vs ANKARA DSİ /02.12.2022 - 20:00/ Beştepe Voleybol Salonu SULTAN SPOR Vs ANADOLU VOLEYBOL /03.12.2022 - 11:00/ Beştepe Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET Vs ÇUKUROVA BLD. ADANA DEMİRSPOR /03.12.2022 - 13:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Lig

Puan Tablosu & Fikstür - 2022-2023

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 MİLAS BLD. 9 8 1 25
2 REST PROPERTY ALANYA BLD. 9 7 2 21
3 ÜRGÜP SPOR 9 7 2 21
4 İSTANBUL BBSK 9 7 2 20
5 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 9 6 3 17
6 SAİNT JOSEPH 9 6 3 17
7 DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER 9 5 4 14
8 TARIM KREDİ GENÇLİK 9 4 5 11
9 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 9 2 7 7
10 BİGADİÇ BLD. 9 1 8 5
11 OKYANUS KOLEJİ 9 1 8 4
12 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 9 0 9 0

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
02.10.2022 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK 1 3 DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER (13-25) (18-25) (29-27) (15-25)
02.10.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. 3 0 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ (25-16) (25-11) (25-21)
02.10.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 2 3 SAİNT JOSEPH (25-22) (20-25) (20-25) (28-26) (11-15)
02.10.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK 3 2 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (26-24) (20-25) (25-22) (26-28) (15-11)
02.10.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 0 OKYANUS KOLEJİ (25-20) (29-27) (25-21)
02.10.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR 3 2 MİLAS BLD. (20-25) (25-20) (27-25) (23-25) (15-11)
HAFTA : 2
09.10.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-17) (25-21) (25-20)
09.10.2022 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 TARIM KREDİ GENÇLİK (25-17) (25-18) (25-22)
09.10.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 0 3 ÜRGÜP SPOR (21-25) (13-25) (16-25)
09.10.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ 1 3 REST PROPERTY ALANYA BLD. (18-25) (25-23) (24-26) (14-25)
09.10.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH 3 1 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-19) (21-25) (27-25) (25-18)
09.10.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. 3 0 İSTANBUL BBSK (25-18) (25-21) (25-23)
HAFTA : 3
16.10.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-17) (25-23) (25-22)
16.10.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. 3 0 SAİNT JOSEPH (25-18) (25-18) (25-23)
16.10.2022 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 MİLAS BLD. (17-25) (21-25) (25-20) (22-25)
16.10.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK 3 0 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ (25-11) (25-13) (25-15)
16.10.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 2 3 DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER (27-25) (26-28) (25-20) (12-25) (15-17)
16.10.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR 3 1 OKYANUS KOLEJİ (25-14) (25-18) (22-25) (25-18)
HAFTA : 4
23.10.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER 3 1 REST PROPERTY ALANYA BLD. (25-19) (31-29) (13-25) (25-23)
23.10.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 2 3 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-22) (25-18) (23-25) (20-25) (14-16)
23.10.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 1 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (20-25) (25-23) (21-25) (17-25)
23.10.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ 0 3 İSTANBUL BBSK (23-25) (13-25) (20-25)
23.10.2022 18:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH 3 0 ÜRGÜP SPOR (25-22) (25-20) (26-24)
23.10.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. 3 1 TARIM KREDİ GENÇLİK (25-19) (25-21) (22-25) (25-15)
HAFTA : 5
30.10.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK 3 2 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-21) (26-24) (22-25) (19-25) (15-12)
30.10.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-16) (25-18) (25-19)
30.10.2022 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 2 OKYANUS KOLEJİ (25-22) (22-25) (21-25) (25-15) (15-6)
30.10.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK 3 1 SAİNT JOSEPH (22-25) (25-15) (25-19) (25-22)
30.10.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. 3 0 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ (25-13) (25-8) (25-22)
30.10.2022 15:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR 3 0 DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER (25-23) (26-24) (25-18)
HAFTA : 6
03.11.2022 13:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-19) (29-27) (25-17)
06.11.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER 0 3 İSTANBUL BBSK (19-25) (15-25) (21-25)
06.11.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 3 2 ÜRGÜP SPOR (25-23) (14-25) (23-25) (25-16) (16-14)
06.11.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 0 3 TARIM KREDİ GENÇLİK (22-25) (25-27) (10-25)
06.11.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ 1 3 MİLAS BLD. (18-25) (25-22) (25-27) (21-25)
06.11.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 0 3 REST PROPERTY ALANYA BLD. (19-25) (22-25) (13-25)
HAFTA : 7
13.11.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK 0 3 REST PROPERTY ALANYA BLD. (20-25) (21-25) (22-25)
13.11.2022 18:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER (25-23) (26-24) (25-23)
13.11.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 0 3 OKYANUS KOLEJİ (19-25) (17-25) (21-25)
13.11.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK 3 1 BİGADİÇ BLD. (25-21) (21-25) (25-16) (25-20)
13.11.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. 3 0 SAİNT JOSEPH (25-16) (25-20) (25-17)
13.11.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR 3 0 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-19) (28-26) (25-21)
HAFTA : 8
20.11.2022 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER 1 3 MİLAS BLD. (15-25) (20-25) (25-18) (15-25)
20.11.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. 1 3 ÜRGÜP SPOR (21-25) (24-26) (25-18) (23-25)
20.11.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 2 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (24-26) (25-22) (26-28) (25-21) (12-15)
20.11.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ 1 3 TARIM KREDİ GENÇLİK (25-18) (19-25) (15-25) (30-32)
20.11.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH 3 1 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ (25-9) (20-25) (25-16) (25-9)
20.11.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 0 3 İSTANBUL BBSK (22-25) (21-25) (19-25)
HAFTA : 9
27.11.2022 17:00 TVF Voleybol TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK 0 3 ÜRGÜP SPOR (21-25) (21-25) (21-25)
27.11.2022 18:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-21) (25-23) (25-23)
27.11.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 0 3 DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER (18-25) (18-25) (20-25)
27.11.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ 1 3 SAİNT JOSEPH (29-31) (26-24) (17-25) (12-25)
27.11.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK 0 3 REST PROPERTY ALANYA BLD. (21-25) (22-25) (28-30)
27.11.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-14) (25-15) (25-21)
HAFTA : 10
04.12.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER OKYANUS KOLEJİ                          
04.12.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
04.12.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
04.12.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH TARIM KREDİ GENÇLİK                          
04.12.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR MİLAS BLD.                          
04.12.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR İSTANBUL BBSK                          
HAFTA : 11
11.12.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK İSTANBUL BBSK                          
11.12.2022 18:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. ÜRGÜP SPOR                          
11.12.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
11.12.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ BİGADİÇ BLD.                          
11.12.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                          
11.12.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
HAFTA : 12
18.12.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER TARIM KREDİ GENÇLİK                          
18.12.2022 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK                          
18.12.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
18.12.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
18.12.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH BİGADİÇ BLD.                          
18.12.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. ÜRGÜP SPOR                          
HAFTA : 13
25.12.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
25.12.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. OKYANUS KOLEJİ                          
25.12.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                          
25.12.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK MİLAS BLD.                          
25.12.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR SAİNT JOSEPH                          
25.12.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
HAFTA : 14
07.01.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
07.01.2023 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. TARIM KREDİ GENÇLİK                          
07.01.2023 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ İSTANBUL BBSK                          
07.01.2023 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ ÜRGÜP SPOR                          
07.01.2023 14:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
07.01.2023 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
HAFTA : 15
14.01.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK MİLAS BLD.                          
14.01.2023 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                          
14.01.2023 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
14.01.2023 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK OKYANUS KOLEJİ                          
14.01.2023 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR BİGADİÇ BLD.                          
14.01.2023 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR SAİNT JOSEPH                          
HAFTA : 16
21.01.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER ÜRGÜP SPOR                          
21.01.2023 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
21.01.2023 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ MİLAS BLD.                          
21.01.2023 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
21.01.2023 14:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH İSTANBUL BBSK                          
21.01.2023 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR TARIM KREDİ GENÇLİK                          
HAFTA : 17
28.01.2023 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
28.01.2023 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
28.01.2023 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. SAİNT JOSEPH                          
28.01.2023 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                          
28.01.2023 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. OKYANUS KOLEJİ                          
28.01.2023 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR BİGADİÇ BLD.                          
HAFTA : 18
04.02.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
04.02.2023 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. TARIM KREDİ GENÇLİK                          
04.02.2023 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK                          
04.02.2023 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
04.02.2023 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH MİLAS BLD.                          
04.02.2023 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ÜRGÜP SPOR                          
HAFTA : 19
11.02.2023 13:00 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK OKYANUS KOLEJİ                          
11.02.2023 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD.                          
11.02.2023 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ SAİNT JOSEPH                          
11.02.2023 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
11.02.2023 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                          
11.02.2023 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
HAFTA : 20
18.02.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
18.02.2023 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. İSTANBUL BBSK                          
18.02.2023 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. MİLAS BLD.                          
18.02.2023 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH OKYANUS KOLEJİ                          
18.02.2023 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
18.02.2023 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR TARIM KREDİ GENÇLİK                          
HAFTA : 21
25.02.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK SAİNT JOSEPH                          
25.02.2023 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
25.02.2023 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ BİGADİÇ BLD.                          
25.02.2023 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                          
25.02.2023 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK ÜRGÜP SPOR                          
25.02.2023 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
HAFTA : 22
01.03.2023 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER SAİNT JOSEPH                          
01.03.2023 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. MİLAS BLD.                          
01.03.2023 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. OKYANUS KOLEJİ                          
01.03.2023 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK TARIM KREDİ GENÇLİK                          
01.03.2023 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
01.03.2023 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD.