MERİNOS GENÇLİK Vs AV. MAHMUT DÜŞÜN MTAL /26.01.2022 - 12:00/ Talat Özkarslı HAKKARİ GENÇLİK SPOR Vs BİTLİS GİRİŞİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA /26.01.2022 - 13:00/ Merkez ADANA B.ŞEHİR BLD. Vs ADA KOLEJİ ZEUGMA SPOR /26.01.2022 - 14:00/ Atatürk HALKBANK Vs SPOR TOTO /26.01.2022 - 15:00/ Başkent Voleybol Salonu GALATASARAY Vs ÜNSPED SPOR /26.01.2022 - 15:00/ 50. Yıl Deniz Esinduy BİGADİÇ BLD. Vs KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR /26.01.2022 - 16:00/ Bigadiç Şehit Okan Dinçer ECZACIBAŞI DYNAVİT Vs Uralochka-NTMK EKATERINBURG (RUS) /26.01.2022 - 18:00/ Eczacıbaşı BEYKOZ BLD. Vs ECZACIBAŞI /26.01.2022 - 18:00/ 50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE HDI SİGORTA Vs TRENTINO Itas (ITA) /26.01.2022 - 19:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu KIZILCAHAMAM BLD. Vs İLBANK /26.01.2022 - 20:00/ Kızılcahamam
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Erkekler 2. Lig

Puan Tablosu & Fikstür - 2021-2022

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 KARACABEY BLD. 10 8 2 25
2 OKYANUS KOLEJİ 10 8 2 23
3 FENERBAHÇE 10 7 3 21
4 İNEGÖL BLD. 10 7 3 20
5 TOFAŞ SPOR 10 4 6 10
6 AVRUPA VOLEYBOL 10 3 7 10
7 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 9 1 8 4
8 GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ 9 1 8 4

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
31.10.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR 3 0 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU (25-19) (29-27) (25-17)
31.10.2021 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. 3 2 FENERBAHÇE (21-25) (22-25) (25-22) (25-18) (15-9)
31.10.2021 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ 3 0 İNEGÖL BLD. (25-16) (25-23) (25-20)
31.10.2021 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL 3 0 GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ (25-20) (25-17) (25-23)
HAFTA : 2
07.11.2021 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. 0 3 KARACABEY BLD. (21-25) (22-25) (21-25)
07.11.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 0 TOFAŞ SPOR (25-22) (25-19) (25-21)
07.11.2021 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0 3 OKYANUS KOLEJİ (10-25) (22-25) (12-25)
07.11.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0 3 AVRUPA VOLEYBOL (25-27) (21-25) (22-25)
HAFTA : 3
14.11.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR 1 3 İNEGÖL BLD. (13-25) (24-26) (25-16) (21-25)
14.11.2021 16:00 İstanbul-Bahçelievler Engelliler OKYANUS KOLEJİ 3 2 KARACABEY BLD. (18-25) (25-16) (22-25) (25-14) (15-8)
14.11.2021 18:00 İstanbul-Bahçelievler Engelliler AVRUPA VOLEYBOL 0 3 FENERBAHÇE (21-25) (20-25) (17-25)
14.11.2021 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU (25-20) (25-21) (25-20)
HAFTA : 4
21.11.2021 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. 3 0 AVRUPA VOLEYBOL (25-20) (25-19) (25-16)
21.11.2021 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. 3 0 TOFAŞ SPOR (25-21) (25-16) (25-21)
21.11.2021 20:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 0 GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ (25-20) (25-16) (25-21)
21.11.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0 3 OKYANUS KOLEJİ (17-25) (11-25) (19-25)
HAFTA : 5
28.11.2021 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ 3 1 TOFAŞ SPOR (25-16) (25-13) (19-25) (25-17)
28.11.2021 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL 0 3 KARACABEY BLD. (18-25) (24-26) (21-25)
28.11.2021 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0 3 İNEGÖL BLD. (14-25) (15-25) (17-25)
28.11.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 2 3 FENERBAHÇE (25-22) (25-21) (19-25) (16-25) (12-15)
HAFTA : 6
05.12.2021 18:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR 3 0 AVRUPA VOLEYBOL (25-22) (25-22) (25-21)
05.12.2021 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. 3 0 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU (25-21) (25-16) (25-17)
05.12.2021 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. 3 0 GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ (25-21) (25-22) (25-13)
05.12.2021 20:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 0 3 OKYANUS KOLEJİ (18-25) (13-25) (16-25)
HAFTA : 7
12.12.2021 20:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 1 İNEGÖL BLD. (25-17) (22-25) (25-22) (25-11)
12.12.2021 19:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL 1 3 OKYANUS KOLEJİ (25-16) (14-25) (18-25) (18-25)
12.12.2021 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ 2 3 TOFAŞ SPOR (25-22) (12-25) (26-24) (22-25) (10-15)
12.12.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1 3 KARACABEY BLD. (21-25) (25-21) (19-25) (15-25)
HAFTA : 8
09.01.2022 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. 3 0 OKYANUS KOLEJİ (25-22) (25-20) (25-17)
09.01.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 0 3 KARACABEY BLD. (28-30) (23-25) (24-26)
09.01.2022 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0 3 AVRUPA VOLEYBOL (20-25) (18-25) (16-25)
09.01.2022 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 2 3 TOFAŞ SPOR (25-21) (22-25) (28-26) (23-25) (8-15)
HAFTA : 9
15.01.2022 17:30 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR 1 3 FENERBAHÇE (25-22) (20-25) (22-25) (20-25)
16.01.2022 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. 2 3 İNEGÖL BLD. (28-26) (25-19) (21-25) (16-25) (11-15)
16.01.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ 3 0 GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ (25-15) (25-19) (25-15)
16.01.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL 2 3 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU (23-25) (20-25) (28-26) (25-21) (4-15)
HAFTA : 10
23.01.2022 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. 3 1 TOFAŞ SPOR (24-26) (25-18) (25-19) (25-23)
23.01.2022 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. 3 0 OKYANUS KOLEJİ (25-23) (25-21) (28-26)
23.01.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 1 AVRUPA VOLEYBOL (25-19) (25-16) (26-28) (25-16)
23.01.2022 Tehir Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ                          
HAFTA : 11
28.01.2022 19:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR KARACABEY BLD.                          
30.01.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
30.01.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD.                          
30.01.2022 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ FENERBAHÇE                          
HAFTA : 12
05.02.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR OKYANUS KOLEJİ                          
06.02.2022 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ                          
06.02.2022 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. AVRUPA VOLEYBOL                          
06.02.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
HAFTA : 13
13.02.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ FENERBAHÇE                          
13.02.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL TOFAŞ SPOR                          
13.02.2022 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ KARACABEY BLD.                          
13.02.2022 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU İNEGÖL BLD.                          
HAFTA : 14
19.02.2022 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR GEBZE BELEDİYESİ GENÇLİK HİZMETLERİ                          
20.02.2022 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE                          
20.02.2022 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
20.02.2022 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ AVRUPA VOLEYBOL