MKE ANKARAGÜCÜ Vs TVF SPOR LİSESİ /18.10.2021 - 20:00/ Beştepe Voleybol Salonu KARAYOLLARI Vs VAKIFBANK /19.10.2021 - 15:00/ Başkent Voleybol Salonu AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ Vs HALKBANK /19.10.2021 - 15:00/ Prof. Dr. Veysel Eroğlu BOLU BLD. Vs NİLÜFER BLD. /19.10.2021 - 16:00/ Karaçayır YEŞİLYURT Vs GALATASARAY HDI SİGORTA /19.10.2021 - 16:30/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu KUZEYBORU Vs PTT /19.10.2021 - 18:00/ Aksaray Spor Salonu ECZACIBAŞI DYNAVİT Vs TÜRK HAVA YOLLARI /19.10.2021 - 18:00/ Eczacıbaşı FENERBAHÇE OPET Vs SARIYER BLD. /19.10.2021 - 19:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu AYDIN B.ŞEHİR BLD. Vs MERT GRUP SİGORTA /19.10.2021 - 19:00/ Mimar Sinan İLBANK Vs SPOR MEKTEBİ /22.10.2021 - 18:00/ Beştepe Voleybol Salonu
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Erkekler 2. Lig

Puan Tablosu & Fikstür - 2021-2022

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 AVRUPA VOLEYBOL 0 0 0 0
2 FENERBAHÇE 0 0 0 0
3 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ 0 0 0 0
4 İNEGÖL BLD. 0 0 0 0
5 KARACABEY BLD. 0 0 0 0
6 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0 0 0 0
7 OKYANUS KOLEJİ 0 0 0 0
8 TOFAŞ SPOR 0 0 0 0

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
31.10.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
31.10.2021 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. FENERBAHÇE                          
31.10.2021 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ İNEGÖL BLD.                          
31.10.2021 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
HAFTA : 2
07.11.2021 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. KARACABEY BLD.                          
07.11.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE TOFAŞ SPOR                          
07.11.2021 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ OKYANUS KOLEJİ                          
07.11.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU AVRUPA VOLEYBOL                          
HAFTA : 3
14.11.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR İNEGÖL BLD.                          
14.11.2021 16:00 İstanbul-Bahçelievler Engelliler OKYANUS KOLEJİ KARACABEY BLD.                          
14.11.2021 18:00 İstanbul-Bahçelievler Engelliler AVRUPA VOLEYBOL FENERBAHÇE                          
14.11.2021 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
HAFTA : 4
21.11.2021 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. AVRUPA VOLEYBOL                          
21.11.2021 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. TOFAŞ SPOR                          
21.11.2021 20:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
21.11.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU OKYANUS KOLEJİ                          
HAFTA : 5
28.11.2021 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ TOFAŞ SPOR                          
28.11.2021 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL KARACABEY BLD.                          
28.11.2021 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ İNEGÖL BLD.                          
28.11.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU FENERBAHÇE                          
HAFTA : 6
05.12.2021 18:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR AVRUPA VOLEYBOL                          
05.12.2021 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
05.12.2021 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
05.12.2021 20:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE OKYANUS KOLEJİ                          
HAFTA : 7
12.12.2021 20:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE İNEGÖL BLD.                          
12.12.2021 19:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL OKYANUS KOLEJİ                          
12.12.2021 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ TOFAŞ SPOR                          
12.12.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU KARACABEY BLD.                          
HAFTA : 8
09.01.2022 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. OKYANUS KOLEJİ                          
09.01.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE KARACABEY BLD.                          
09.01.2022 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ AVRUPA VOLEYBOL                          
09.01.2022 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU TOFAŞ SPOR                          
HAFTA : 9
15.01.2022 17:30 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR FENERBAHÇE                          
16.01.2022 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. İNEGÖL BLD.                          
16.01.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
16.01.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
HAFTA : 10
23.01.2022 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. TOFAŞ SPOR                          
23.01.2022 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. OKYANUS KOLEJİ                          
23.01.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE AVRUPA VOLEYBOL                          
23.01.2022 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
HAFTA : 11
29.01.2022 17:30 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR KARACABEY BLD.                          
30.01.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
30.01.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD.                          
30.01.2022 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ FENERBAHÇE                          
HAFTA : 12
05.02.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR OKYANUS KOLEJİ                          
06.02.2022 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
06.02.2022 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. AVRUPA VOLEYBOL                          
06.02.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
HAFTA : 13
13.02.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ FENERBAHÇE                          
13.02.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL TOFAŞ SPOR                          
13.02.2022 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ KARACABEY BLD.                          
13.02.2022 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU İNEGÖL BLD.                          
HAFTA : 14
19.02.2022 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
20.02.2022 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE                          
20.02.2022 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
20.02.2022 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ AVRUPA VOLEYBOL