MKE ANKARAGÜCÜ Vs TVF SPOR LİSESİ /18.10.2021 - 20:00/ Beştepe Voleybol Salonu KARAYOLLARI Vs VAKIFBANK /19.10.2021 - 15:00/ Başkent Voleybol Salonu AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ Vs HALKBANK /19.10.2021 - 15:00/ Prof. Dr. Veysel Eroğlu BOLU BLD. Vs NİLÜFER BLD. /19.10.2021 - 16:00/ Karaçayır YEŞİLYURT Vs GALATASARAY HDI SİGORTA /19.10.2021 - 16:30/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu KUZEYBORU Vs PTT /19.10.2021 - 18:00/ Aksaray Spor Salonu ECZACIBAŞI DYNAVİT Vs TÜRK HAVA YOLLARI /19.10.2021 - 18:00/ Eczacıbaşı FENERBAHÇE OPET Vs SARIYER BLD. /19.10.2021 - 19:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu AYDIN B.ŞEHİR BLD. Vs MERT GRUP SİGORTA /19.10.2021 - 19:00/ Mimar Sinan İLBANK Vs SPOR MEKTEBİ /22.10.2021 - 18:00/ Beştepe Voleybol Salonu
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Erkekler 1. Lig

Puan Tablosu & Fikstür - 2021-2022

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 2 2 0 6
2 KONYA B.ŞEHİR BLD. 2 2 0 6
3 BİGADİÇ BLD. 2 2 0 5
4 REST PROPERTY ALANYA BLD. 2 2 0 5
5 SAİNT JOSEPH 2 1 1 4
6 MİLAS BLD. 2 1 1 3
7 ÜRGÜP SPOR 2 1 1 3
8 İSTANBUL BBSK 2 1 1 2
9 JEOPARK KULA BLD. 2 0 2 2
10 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 0
11 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 2 0 2 0
12 KÜTAHYA BLD. 2 0 2 0

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
09.10.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. 3 2 SAİNT JOSEPH (25-14) (25-21) (18-25) (19-25) (16-14)
09.10.2021 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 3 2 JEOPARK KULA BLD. (24-26) (25-18) (25-15) (22-25) (15-10)
09.10.2021 18:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 3 0 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-19) (25-19) (25-21)
09.10.2021 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-21) (25-23) (27-29) (25-12)
09.10.2021 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. 3 0 KÜTAHYA BLD. (26-24) (25-18) (25-23)
09.10.2021 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR 2 3 İSTANBUL BBSK (17-25) (20-25) (27-25) (25-16) (9-15)
HAFTA : 2
16.10.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ (22-25) (25-22) (21-25) (23-25)
16.10.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK 1 3 REST PROPERTY ALANYA BLD. (21-25) (17-25) (25-18) (16-25)
16.10.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH 3 0 MİLAS BLD. (25-20) (28-26) (25-15)
16.10.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1 3 BİGADİÇ BLD. (21-25) (25-15) (18-25) (23-25)
16.10.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. 1 3 KONYA B.ŞEHİR BLD. (14-25) (19-25) (25-23) (14-25)
16.10.2021 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. 2 3 ÜRGÜP SPOR (25-18) (22-25) (20-25) (25-18) (11-15)
HAFTA : 3
23.10.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. MİLAS BLD.                          
23.10.2021 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
23.10.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ KÜTAHYA BLD.                          
23.10.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK JEOPARK KULA BLD.                          
23.10.2021 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. SAİNT JOSEPH                          
23.10.2021 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
HAFTA : 4
30.10.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. ÜRGÜP SPOR                          
30.10.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
30.10.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR İSTANBUL BBSK                          
30.10.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. BİGADİÇ BLD.                          
30.10.2021 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
30.10.2021 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
HAFTA : 5
06.11.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
06.11.2021 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. SAİNT JOSEPH                          
06.11.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ MİLAS BLD.                          
06.11.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
06.11.2021 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
06.11.2021 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR KÜTAHYA BLD.                          
HAFTA : 6
13.11.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. JEOPARK KULA BLD.                          
13.11.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH ÜRGÜP SPOR                          
13.11.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
13.11.2021 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
13.11.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. İSTANBUL BBSK                          
13.11.2021 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. BİGADİÇ BLD.                          
HAFTA : 7
20.11.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
20.11.2021 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
20.11.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK SAİNT JOSEPH                          
20.11.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
20.11.2021 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. KÜTAHYA BLD.                          
20.11.2021 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR MİLAS BLD.                          
HAFTA : 8
27.11.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
27.11.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ BİGADİÇ BLD.                          
27.11.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH JEOPARK KULA BLD.                          
27.11.2021 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. ÜRGÜP SPOR                          
27.11.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
27.11.2021 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. İSTANBUL BBSK                          
HAFTA : 9
04.12.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. BİGADİÇ BLD.                          
04.12.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. KÜTAHYA BLD.                          
04.12.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
04.12.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR SAİNT JOSEPH                          
04.12.2021 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. MİLAS BLD.                          
04.12.2021 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
HAFTA : 10
11.12.2021 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. ÜRGÜP SPOR                          
11.12.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ İSTANBUL BBSK                          
11.12.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
11.12.2021 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. JEOPARK KULA BLD.                          
11.12.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
11.12.2021 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
HAFTA : 11
18.12.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. ÜRGÜP SPOR                          
18.12.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD.                          
18.12.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD.                          
18.12.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
18.12.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. SAİNT JOSEPH                          
18.12.2021 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
HAFTA : 12
09.01.2022 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
09.01.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK ÜRGÜP SPOR                          
09.01.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
09.01.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
09.01.2022 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. MİLAS BLD.                          
09.01.2022 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. BİGADİÇ BLD.                          
HAFTA : 13
15.01.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
16.01.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. İSTANBUL BBSK                          
16.01.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
16.01.2022 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. KÜTAHYA BLD.                          
16.01.2022 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. SAİNT JOSEPH                          
16.01.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR JEOPARK KULA BLD.                          
HAFTA : 14
23.01.2022 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD.                          
23.01.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
23.01.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ÜRGÜP SPOR                          
23.01.2022 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
23.01.2022 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. İSTANBUL BBSK                          
23.01.2022 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
HAFTA : 15
29.01.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ SAİNT JOSEPH                          
30.01.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. JEOPARK KULA BLD.                          
30.01.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. KÜTAHYA BLD.                          
30.01.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
30.01.2022 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD.                          
30.01.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
HAFTA : 16
06.02.2022 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK                          
06.02.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH BİGADİÇ BLD.                          
06.02.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR JEOPARK KULA BLD.                          
06.02.2022 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
06.02.2022 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. ÜRGÜP SPOR                          
06.02.2022 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
HAFTA : 17
13.02.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
13.02.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. MİLAS BLD.                          
13.02.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
13.02.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK KÜTAHYA BLD.                          
13.02.2022 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
13.02.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR SAİNT JOSEPH                          
HAFTA : 18
19.02.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
20.02.2022 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
20.02.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH İSTANBUL BBSK                          
20.02.2022 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD.                          
20.02.2022 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. JEOPARK KULA BLD.                          
20.02.2022 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. ÜRGÜP SPOR                          
HAFTA : 19
27.02.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
27.02.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
27.02.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK MİLAS BLD.                          
27.02.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR KÜTAHYA BLD.                          
27.02.2022 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. SAİNT JOSEPH                          
27.02.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
HAFTA : 20
05.03.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ ÜRGÜP SPOR                          
06.03.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
06.03.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
06.03.2022 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK                          
06.03.2022 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
06.03.2022 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. JEOPARK KULA BLD.                          
HAFTA : 21
13.03.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. KÜTAHYA BLD.                          
13.03.2022 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. SAİNT JOSEPH                          
13.03.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
13.03.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR MİLAS BLD.                          
13.03.2022 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
13.03.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR BİGADİÇ BLD.                          
HAFTA : 22
20.03.2022 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK                          
20.03.2022 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ JEOPARK KULA BLD.                          
20.03.2022 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH KÜTAHYA BLD.                          
20.03.2022 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
20.03.2022 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
20.03.2022 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR REST PROPERTY ALANYA BLD.