ADANA İMAMOĞLU BLD. Vs SEYHAN BLD. /17.01.2021 - 12:00/ Adana (Adnan Menderes) VAN BŞB GENÇLİK SPOR Vs 73 ŞIRNAK BLD. /17.01.2021 - 12:00/ Van (Van Yüzüncü Yıl Üniv. Büyük Salon) YENİ MARDİN Vs MİDYAT BLD. /17.01.2021 - 12:00/ Mardin (Kızıltepe-Atatürk) AYVALIKGÜCÜ BLD. Vs İNEGÖL VOLEYBOL /17.01.2021 - 12:30/ Balıkesir (Ayvalık) MALİYE OKULLARI Vs KARŞIYAKA ANKARA /17.01.2021 - 13:00/ Ankara (Beştepe) ANKA GENÇLİK Vs GÜNSEVEN ŞALGAM EREĞLİ BİL KOLEJİ SÜMER SPOR /17.01.2021 - 13:00/ Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) ADANA B.ŞEHİR BLD. Vs KİLİS BLD. /17.01.2021 - 13:00/ Adana (Aski-Atatürk) KORKUTELİ BLD. Vs ÜRGÜP SPOR /17.01.2021 - 13:00/ Antalya (Korkuteli-Recep Gürbüz) YEŞİLBAYRAMİÇ Vs NİLÜFER BLD. /17.01.2021 - 13:30/ Çanakkale (Bayramiç) SİSTEM9 YEŞİLYURT Vs PTT /17.01.2021 - 14:00/ İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu)
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

2. Lig Erkekler

Puan Tablosu & Fikstür - 2020-2021

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 KARACABEY BLD. 12 11 1 33
2 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 13 11 2 30
3 ARKAS SPOR 12 9 3 24
4 TURGUTLU BLD. 12 8 4 25
5 İNEGÖL BLD. 13 7 6 23
6 CAVİDİL SPOR 12 5 7 17
7 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ 12 5 7 16
8 TOFAŞ SPOR 13 4 9 12
9 SİMAV ŞEREF KOLEJİ 12 3 9 10
10 KÜTAHYA BLD. 13 1 12 2
11 AKHİSARGÜCÜ 10 3 7 9
12 ESENYURT VOLEYBOL 0 0 0 0

Esenyurt Voleybol ve Akhisargücü takımları ligden çekildi ve düştü.

Kütahya Bld`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
HAFTA : 1
11.10.2020 15:00 Bursa (Karacabey) KARACABEY BLD. 3 0 AKHİSARGÜCÜ (25-22) (25-20) (26-24)
11.10.2020 15:00 Denizli (Babadağ) CAVİDİL SPOR 3 1 İNEGÖL BLD. (25-18) (26-28) (25-20) (25-23)
11.10.2020 17:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 TOFAŞ SPOR (28-26) (25-20) (25-21)
11.10.2020 16:00 Kocaeli (Dilovası) GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 KÜTAHYA BLD. (25-14) (25-20) (25-22)
11.10.2020 İptal Kütahya (Simav) SİMAV ŞEREF KOLEJİ ESENYURT VOLEYBOL
28.10.2020 15:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 2 TURGUTLU BLD. (25-19) (25-23) (19-25) (25-27) (15-8)
HAFTA : 2
17.10.2020 13:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 3 0 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ (25-22) (25-20) (25-19)
17.10.2020 14:00 Manisa (Turgutlu Yıldırım Beyazıt) TURGUTLU BLD. 1 3 SİMAV ŞEREF KOLEJİ (19-25) (25-17) (21-25) (23-25)
18.10.2020 17:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 0 3 KARACABEY BLD. (18-25) (20-25) (23-25)
18.10.2020 İptal İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT VOLEYBOL ARKAS SPOR
18.10.2020 16:00 Manisa (Akhisar) AKHİSARGÜCÜ 3 0 CAVİDİL SPOR (26-24) (25-22) (25-21)
04.11.2020 15:00 Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA BLD. 0 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (12-25) (20-25) (15-25)
HAFTA : 3
25.10.2020 15:30 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0 3 İNEGÖL BLD. (20-25) (17-25) (23-25)
25.10.2020 15:00 Denizli (Babadağ) CAVİDİL SPOR 3 1 TOFAŞ SPOR (21-25) (25-20) (25-19) (25-20)
25.10.2020 İptal İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT VOLEYBOL TURGUTLU BLD.
25.10.2020 14:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 1 3 KARACABEY BLD. (27-25) (14-25) (22-25) (14-25)
25.10.2020 16:00 Kocaeli (Dilovası) GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 AKHİSARGÜCÜ (25-14) (25-23) (28-26)
25.10.2020 14:00 Kütahya (Simav) SİMAV ŞEREF KOLEJİ 3 0 KÜTAHYA BLD. (25-17) (25-19) (25-18)
HAFTA : 4
31.10.2020 13:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 3 0 SİMAV ŞEREF KOLEJİ (25-14) (25-8) (25-21)
31.10.2020 14:00 Manisa (Turgutlu Yıldırım Beyazıt) TURGUTLU BLD. 3 0 ARKAS SPOR (25-20) (26-24) (25-18)
01.11.2020 14:00 Bursa (Çekirge) TOFAŞ SPOR 0 3 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ (23-25) (20-25) (15-25)
01.11.2020 15:00 Bursa (Karacabey) KARACABEY BLD. 3 0 CAVİDİL SPOR (25-21) (25-17) (25-15)
01.11.2020 İptal Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA BLD. ESENYURT VOLEYBOL
01.11.2020 16:00 Manisa (Akhisar) AKHİSARGÜCÜ 1 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (21-25) (25-18) (19-25) (24-26)
HAFTA : 5
07.11.2020 14:00 Manisa (Turgutlu Yıldırım Beyazıt) TURGUTLU BLD. 3 0 KÜTAHYA BLD. (25-14) (25-16) (25-17)
08.11.2020 15:30 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 TOFAŞ SPOR (25-20) (25-17) (25-18)
08.11.2020 İptal İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT VOLEYBOL İNEGÖL BLD.
08.11.2020 12:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 CAVİDİL SPOR (25-17) (25-22) (25-9)
08.11.2020 16:00 Kocaeli (Dilovası) GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ 1 3 KARACABEY BLD. (19-25) (25-23) (20-25) (22-25)
08.11.2020 14:00 Kütahya (Simav) SİMAV ŞEREF KOLEJİ 1 3 AKHİSARGÜCÜ (22-25) (25-18) (20-25) (18-25)
HAFTA : 6
14.11.2020 13:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 1 3 TURGUTLU BLD. (19-25) (25-14) (17-25) (23-25)
15.11.2020 15:00 Bursa (Karacabey) KARACABEY BLD. 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-22) (25-22) (26-24)
15.11.2020 15:00 Denizli (Babadağ) CAVİDİL SPOR 3 1 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ (25-27) (25-16) (25-17) (25-20)
15.11.2020 İptal Manisa (Akhisar) AKHİSARGÜCÜ ESENYURT VOLEYBOL
02.12.2020 14:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 3 0 SİMAV ŞEREF KOLEJİ (25-17) (26-24) (25-21)
02.12.2020 14:00 Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA BLD. 0 3 ARKAS SPOR (18-25) (25-27) (20-25)
HAFTA : 7
21.11.2020 14:00 Manisa (Turgutlu Yıldırım Beyazıt) TURGUTLU BLD. 3 1 AKHİSARGÜCÜ (17-25) (25-18) (26-24) (25-22)
22.11.2020 15:30 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 CAVİDİL SPOR (25-18) (25-19) (25-12)
22.11.2020 İptal İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT VOLEYBOL TOFAŞ SPOR
09.12.2020 13:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ (25-22) (25-14) (28-26)
09.12.2020 14:00 Kütahya (Simav) SİMAV ŞEREF KOLEJİ 1 3 KARACABEY BLD. (17-25) (25-21) (20-25) (18-25)
09.12.2020 14:00 Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA BLD. 1 3 İNEGÖL BLD. (22-25) (25-23) (20-25) (10-25)
HAFTA : 8
28.11.2020 15:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 0 3 TURGUTLU BLD. (21-25) (13-25) (17-25)
28.11.2020 13:00 Denizli (Babadağ) CAVİDİL SPOR 3 1 SİMAV ŞEREF KOLEJİ (25-18) (25-21) (25-27) (25-22)
29.11.2020 İptal Bursa (Karacabey) KARACABEY BLD. ESENYURT VOLEYBOL
29.11.2020 18:00 Kocaeli (Gebze) GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ 2 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (11-25) (20-25) (25-23) (25-22) (6-15)
29.11.2020 İptal Manisa (Akhisar) AKHİSARGÜCÜ 3 0 KÜTAHYA BLD. (25-0) (25-0) (25-0) - Hükmen
16.12.2020 16:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 2 3 ARKAS SPOR (25-22) (21-25) (18-25) (25-14) (12-15)
HAFTA : 9
05.12.2020 13:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 3 1 AKHİSARGÜCÜ (20-25) (25-16) (25-16) (25-18)
06.12.2020 İptal İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT VOLEYBOL CAVİDİL SPOR
06.12.2020 17:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 0 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (17-25) (25-27) (24-26)
06.12.2020 14:00 Kütahya (Simav) SİMAV ŞEREF KOLEJİ 1 3 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ (20-25) (25-19) (19-25) (20-25)
06.12.2020 14:00 Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA BLD. 1 3 TOFAŞ SPOR (22-25) (20-25) (27-25) (15-25)
06.12.2020 14:00 Manisa (Turgutlu Yıldırım Beyazıt) TURGUTLU BLD. 2 3 KARACABEY BLD. (25-22) (23-25) (24-26) (25-22) (14-16)
HAFTA : 10
12.12.2020 13:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 3 0 İNEGÖL BLD. (28-26) (25-19) (25-23)
13.12.2020 15:30 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 SİMAV ŞEREF KOLEJİ (27-25) (25-20) (25-19)
13.12.2020 15:00 Bursa (Karacabey) KARACABEY BLD. 3 0 KÜTAHYA BLD. (25-13) (25-18) (25-17)
13.12.2020 15:00 Denizli (Babadağ) CAVİDİL SPOR 2 3 TURGUTLU BLD. (22-25) (18-25) (26-24) (25-22) (12-15)
13.12.2020 İptal Kocaeli (Gebze) GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ ESENYURT VOLEYBOL
13.12.2020 16:00 Manisa (Akhisar) AKHİSARGÜCÜ 0 3 ARKAS SPOR (18-25) (20-25) (18-25)
HAFTA : 11
19.12.2020 13:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 0 3 KARACABEY BLD. (26-28) (20-25) (15-25)
19.12.2020 14:00 Manisa (Turgutlu Yıldırım Beyazıt) TURGUTLU BLD. 3 0 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ (27-25) (25-15) (25-20)
20.12.2020 İptal İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT VOLEYBOL AYDIN B.ŞEHİR BLD.
20.12.2020 17:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 2 SİMAV ŞEREF KOLEJİ (25-23) (25-22) (24-26) (20-25) (15-12)
20.12.2020 14:00 Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA BLD. 3 2 CAVİDİL SPOR (26-24) (18-25) (25-19) (14-25) (15-9)
20.12.2020 16:00 Manisa (Akhisar) AKHİSARGÜCÜ 0 3 TOFAŞ SPOR (20-25) (21-25) (15-25)
HAFTA : 12
26.12.2020 15:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 0 3 ARKAS SPOR (26-28) (23-25) (20-25)
26.12.2020 13:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 3 0 CAVİDİL SPOR (25-18) (25-15) (25-20)
26.12.2020 14:00 Manisa (Turgutlu Yıldırım Beyazıt) TURGUTLU BLD. 1 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (22-25) (23-25) (25-20) (21-25)
27.12.2020 İptal İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT VOLEYBOL SİMAV ŞEREF KOLEJİ
27.12.2020 14:00 Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA BLD. 1 3 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ (25-15) (17-25) (20-25) (19-25)
27.12.2020 İptal Manisa (Akhisar) AKHİSARGÜCÜ KARACABEY BLD.
HAFTA : 13
05.01.2021 17:30 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 KÜTAHYA BLD. (25-21) (25-17) (25-14)
05.01.2021 17:00 Bursa (Karacabey) KARACABEY BLD. 3 0 TOFAŞ SPOR (25-13) (25-13) (25-20)
05.01.2021 İptal Denizli (Babadağ) CAVİDİL SPOR AKHİSARGÜCÜ
05.01.2021 İptal İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR ESENYURT VOLEYBOL
05.01.2021 18:00 Kocaeli (Gebze) GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ 0 3 İNEGÖL BLD. (30-32) (18-25) (20-25)
05.01.2021 14:00 Kütahya (Simav) SİMAV ŞEREF KOLEJİ 1 3 TURGUTLU BLD. (21-25) (25-16) (24-26) (22-25)
HAFTA : 14
09.01.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 1 3 CAVİDİL SPOR (17-25) (27-29) (25-15) (23-25)
09.01.2021 İptal Manisa (Turgutlu Yıldırım Beyazıt) TURGUTLU BLD. ESENYURT VOLEYBOL
10.01.2021 13:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 2 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (16-25) (18-25) (25-23) (25-20) (15-17)
10.01.2021 15:00 Bursa (Karacabey) KARACABEY BLD. 2 3 ARKAS SPOR (25-20) (20-25) (22-25) (25-12) (10-15)
10.01.2021 14:00 Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA BLD. 0 3 SİMAV ŞEREF KOLEJİ (17-25) (19-25) (19-25)
10.01.2021 İptal Manisa (Akhisar) AKHİSARGÜCÜ GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
HAFTA : 15
17.01.2021 İptal Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. AKHİSARGÜCÜ
17.01.2021 15:00 Denizli (Babadağ) CAVİDİL SPOR KARACABEY BLD.
17.01.2021 İptal İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT VOLEYBOL KÜTAHYA BLD.
17.01.2021 17:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR TURGUTLU BLD.
17.01.2021 16:00 Kocaeli (Gebze) GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ TOFAŞ SPOR
17.01.2021 14:00 Kütahya (Simav) SİMAV ŞEREF KOLEJİ İNEGÖL BLD.
HAFTA : 16
23.01.2021 13:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD.
23.01.2021 İptal Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. ESENYURT VOLEYBOL
24.01.2021 15:00 Bursa (Karacabey) KARACABEY BLD. GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
24.01.2021 15:00 Denizli (Babadağ) CAVİDİL SPOR ARKAS SPOR
24.01.2021 14:00 Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA BLD. TURGUTLU BLD.
24.01.2021 İptal Manisa (Akhisar) AKHİSARGÜCÜ SİMAV ŞEREF KOLEJİ
HAFTA : 17
30.01.2021 14:00 Manisa (Turgutlu Yıldırım Beyazıt) TURGUTLU BLD. İNEGÖL BLD.
31.01.2021 15:30 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. KARACABEY BLD.
31.01.2021 İptal İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT VOLEYBOL AKHİSARGÜCÜ
31.01.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR KÜTAHYA BLD.
31.01.2021 16:00 Kocaeli (Gebze) GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ CAVİDİL SPOR
31.01.2021 14:00 Kütahya (Simav) SİMAV ŞEREF KOLEJİ TOFAŞ SPOR
HAFTA : 18
06.02.2021 13:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. KÜTAHYA BLD.
07.02.2021 İptal Bursa (Çekirge) TOFAŞ SPOR ESENYURT VOLEYBOL
07.02.2021 15:00 Bursa (Karacabey) KARACABEY BLD. SİMAV ŞEREF KOLEJİ
07.02.2021 15:00 Denizli (Babadağ) CAVİDİL SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD.
07.02.2021 16:00 Kocaeli (Gebze) GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ ARKAS SPOR
07.02.2021 İptal Manisa (Akhisar) AKHİSARGÜCÜ TURGUTLU BLD.
HAFTA : 19
13.02.2021 14:00 Manisa (Turgutlu Yıldırım Beyazıt) TURGUTLU BLD. TOFAŞ SPOR
14.02.2021 15:30 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
14.02.2021 İptal İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT VOLEYBOL KARACABEY BLD.
14.02.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR İNEGÖL BLD.
14.02.2021 14:00 Kütahya (Simav) SİMAV ŞEREF KOLEJİ CAVİDİL SPOR
14.02.2021 İptal Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA BLD. AKHİSARGÜCÜ
HAFTA : 20
20.02.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR KÜTAHYA BLD.
21.02.2021 17:30 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR
21.02.2021 15:00 Bursa (Karacabey) KARACABEY BLD. TURGUTLU BLD.
21.02.2021 İptal Denizli (Babadağ) CAVİDİL SPOR ESENYURT VOLEYBOL
21.02.2021 16:00 Kocaeli (Gebze) GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ SİMAV ŞEREF KOLEJİ
21.02.2021 İptal Manisa (Akhisar) AKHİSARGÜCÜ İNEGÖL BLD.
HAFTA : 21
27.02.2021 13:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. TOFAŞ SPOR
27.02.2021 14:00 Manisa (Turgutlu Yıldırım Beyazıt) TURGUTLU BLD. CAVİDİL SPOR
28.02.2021 İptal İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT VOLEYBOL GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
28.02.2021 İptal İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR AKHİSARGÜCÜ
28.02.2021 14:00 Kütahya (Simav) SİMAV ŞEREF KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD.
28.02.2021 14:00 Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA BLD. KARACABEY BLD.
HAFTA : 22
07.03.2021 İptal Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. ESENYURT VOLEYBOL
07.03.2021 İptal Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR AKHİSARGÜCÜ
07.03.2021 Bursa (Karacabey) KARACABEY BLD. İNEGÖL BLD.
07.03.2021 Denizli (Babadağ) CAVİDİL SPOR KÜTAHYA BLD.
07.03.2021 Kocaeli (Gebze) GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ TURGUTLU BLD.
07.03.2021 Kütahya (Simav) SİMAV ŞEREF KOLEJİ ARKAS SPOR