ADANA İMAMOĞLU BLD. Vs SEYHAN BLD. /17.01.2021 - 12:00/ Adana (Adnan Menderes) VAN BŞB GENÇLİK SPOR Vs 73 ŞIRNAK BLD. /17.01.2021 - 12:00/ Van (Van Yüzüncü Yıl Üniv. Büyük Salon) YENİ MARDİN Vs MİDYAT BLD. /17.01.2021 - 12:00/ Mardin (Kızıltepe-Atatürk) AYVALIKGÜCÜ BLD. Vs İNEGÖL VOLEYBOL /17.01.2021 - 12:30/ Balıkesir (Ayvalık) MALİYE OKULLARI Vs KARŞIYAKA ANKARA /17.01.2021 - 13:00/ Ankara (Beştepe) ANKA GENÇLİK Vs GÜNSEVEN ŞALGAM EREĞLİ BİL KOLEJİ SÜMER SPOR /17.01.2021 - 13:00/ Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) ADANA B.ŞEHİR BLD. Vs KİLİS BLD. /17.01.2021 - 13:00/ Adana (Aski-Atatürk) KORKUTELİ BLD. Vs ÜRGÜP SPOR /17.01.2021 - 13:00/ Antalya (Korkuteli-Recep Gürbüz) YEŞİLBAYRAMİÇ Vs NİLÜFER BLD. /17.01.2021 - 13:30/ Çanakkale (Bayramiç) SİSTEM9 YEŞİLYURT Vs PTT /17.01.2021 - 14:00/ İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu)
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

1. Lig Erkekler

Puan Tablosu & Fikstür - 2020-2021

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 MİLAS BLD. 11 10 1 30
2 ALANYA BLD. 11 10 1 30
3 SAİNT JOSEPH 11 8 3 24
4 JEOPARK KULA BLD. 11 7 4 20
5 GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE 11 7 4 17
6 KONYA B.ŞEHİR BLD. 11 6 5 16
7 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 11 5 6 17
8 ZİRAAT BANKKART 11 4 7 13
9 BİGADİÇ BLD. 11 4 7 12
10 MALİYE İHTİSAS 11 3 8 10
11 MELİKGAZİ BLD. 11 2 9 7
12 HALKBANK 11 0 11 2

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
HAFTA : 1
10.10.2020 12:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) HALKBANK 0 3 MİLAS BLD. (19-25) (20-25) (18-25)
10.10.2020 14:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 2 3 JEOPARK KULA BLD. (25-22) (23-25) (15-25) (25-17) (11-15)
10.10.2020 16:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKKART 3 1 GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE (22-25) (25-22) (25-13) (25-17)
10.10.2020 14:00 Antalya (Alanya-Atatürk) ALANYA BLD. 3 0 SAİNT JOSEPH (25-15) (25-17) (36-34)
10.10.2020 14:00 Kocaeli (Şampiyon Hasan Gemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-22) (25-14) (25-18)
10.10.2020 13:00 Konya (Konya Bşb Spor Ve Kongre Mrk.-B Salonu) KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 0 MELİKGAZİ BLD. (25-23) (25-23) (25-16)
HAFTA : 2
17.10.2020 13:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 3 1 HALKBANK (18-25) (25-18) (25-20) (25-15)
17.10.2020 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) SAİNT JOSEPH 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-19) (25-23) (25-23)
17.10.2020 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 1 3 MALİYE İHTİSAS (22-25) (23-25) (25-17) (21-25)
17.10.2020 14:00 Muğla (Milas Bld.-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 ZİRAAT BANKKART (28-26) (25-23) (25-21)
18.10.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) JEOPARK KULA BLD. 3 2 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-21) (22-25) (25-23) (28-30) (15-11)
18.10.2020 16:00 Düzce (18 Temmuz) GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE 1 3 ALANYA BLD. (25-17) (24-26) (28-30) (21-25)
HAFTA : 3
24.10.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) MALİYE İHTİSAS 2 3 SAİNT JOSEPH (16-25) (17-25) (25-22) (25-23) (8-15)
24.10.2020 17:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) HALKBANK 1 3 JEOPARK KULA BLD. (21-25) (30-28) (14-25) (23-25)
24.10.2020 14:00 Antalya (Alanya-Atatürk) ALANYA BLD. 3 1 KONYA B.ŞEHİR BLD. (21-25) (26-24) (25-19) (25-20)
24.10.2020 14:00 Kocaeli (Şampiyon Hasan Gemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 1 MELİKGAZİ BLD. (25-19) (24-26) (25-23) (25-19)
25.10.2020 16:00 Düzce (18 Temmuz) GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE 1 3 MİLAS BLD. (25-23) (24-26) (23-25) (21-25)
11.11.2020 14:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKKART 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-23) (25-21) (25-16)
HAFTA : 4
31.10.2020 14:00 Muğla (Milas Bld.-Atatürk) MİLAS BLD. 3 1 ALANYA BLD. (19-25) (25-14) (25-22) (25-22)
11.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) SAİNT JOSEPH 3 1 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (23-25) (25-22) (25-23) (25-19)
11.11.2020 16:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 3 1 HALKBANK (25-17) (28-30) (25-16) (25-17)
18.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) JEOPARK KULA BLD. 1 3 ZİRAAT BANKKART (23-25) (25-20) (24-26) (18-25)
19.11.2020 15:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 2 3 GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE (25-19) (12-25) (25-22) (24-26) (15-17)
02.12.2020 13:00 Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 MALİYE İHTİSAS (25-22) (25-19) (19-25) (25-16)
HAFTA : 5
07.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKKART 0 3 MELİKGAZİ BLD. (19-25) (19-25) (18-25)
07.11.2020 14:00 Muğla (Milas Bld.-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-23) (25-20) (25-17)
08.11.2020 16:00 Düzce (18 Temmuz) GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE 3 2 JEOPARK KULA BLD. (18-25) (25-15) (25-23) (31-33) (15-13)
25.11.2020 13:00 Antalya (Alanya 75. Yıl) ALANYA BLD. 3 1 MALİYE İHTİSAS (25-19) (25-16) (21-25) (25-17)
25.11.2020 14:00 Kocaeli (Şampiyon Hasan Gemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 2 3 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-15) (25-20) (22-25) (23-25) (14-16)
02.12.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) HALKBANK 1 3 SAİNT JOSEPH (20-25) (19-25) (25-20) (20-25)
HAFTA : 6
14.11.2020 13:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 1 3 ALANYA BLD. (21-25) (18-25) (25-22) (17-25)
14.11.2020 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 1 3 GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE (25-16) (22-25) (23-25) (17-25)
15.11.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) JEOPARK KULA BLD. 3 0 MİLAS BLD. (28-26) (25-22) (26-24)
16.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 1 3 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (28-26) (19-25) (21-25) (15-25)
16.11.2020 16:00 Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 HALKBANK (28-26) (25-19) (23-25) (25-16)
09.12.2020 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) SAİNT JOSEPH 3 1 ZİRAAT BANKKART (24-26) (25-22) (25-20) (25-15)
HAFTA : 7
22.11.2020 15:30 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 2 3 KONYA B.ŞEHİR BLD. (23-25) (21-25) (25-17) (25-20) (13-15)
22.11.2020 18:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) HALKBANK 1 3 MALİYE İHTİSAS (25-20) (10-25) (17-25) (17-25)
22.11.2020 13:00 Antalya (Alanya 75. Yıl) ALANYA BLD. 3 1 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-21) (20-25) (25-16) (25-23)
22.11.2020 13:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 0 3 JEOPARK KULA BLD. (15-25) (16-25) (18-25)
22.11.2020 14:00 Muğla (Milas Bld.-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 MELİKGAZİ BLD. (25-21) (25-20) (25-15)
16.12.2020 14:00 Düzce (18 Temmuz) GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE 0 3 SAİNT JOSEPH (21-25) (22-25) (25-27)
HAFTA : 8
28.11.2020 12:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) SAİNT JOSEPH 1 3 MİLAS BLD. (17-25) (25-27) (25-23) (14-25)
28.11.2020 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 2 3 BİGADİÇ BLD. (22-25) (25-21) (23-25) (25-19) (16-18)
29.11.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) JEOPARK KULA BLD. 1 3 ALANYA BLD. (25-19) (27-29) (22-25) (23-25)
29.11.2020 19:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 3 2 ZİRAAT BANKKART (25-23) (17-25) (23-25) (25-23) (15-11)
29.11.2020 14:00 Kocaeli (Şampiyon Hasan Gemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 0 HALKBANK (25-16) (26-24) (25-20)
29.11.2020 18:00 Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 2 3 GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE (21-25) (23-25) (25-17) (25-18) (12-15)
HAFTA : 9
05.12.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) JEOPARK KULA BLD. 3 0 MELİKGAZİ BLD. (26-24) (25-15) (25-22)
06.12.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKKART 1 3 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (22-25) (25-20) (22-25) (26-28)
06.12.2020 14:00 Antalya (Alanya-Atatürk) ALANYA BLD. 3 0 HALKBANK (25-17) (25-10) (25-20)
06.12.2020 13:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 3 2 SAİNT JOSEPH (18-25) (25-18) (21-25) (25-19) (15-7)
06.12.2020 16:00 Düzce (18 Temmuz) GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE 3 1 MALİYE İHTİSAS (25-19) (21-25) (25-23) (25-16)
06.12.2020 14:00 Muğla (Milas Bld.-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (26-24) (25-22) (25-20)
HAFTA : 10
13.12.2020 15:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 1 3 MİLAS BLD. (20-25) (17-25) (25-20) (21-25)
13.12.2020 17:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) HALKBANK 2 3 ZİRAAT BANKKART (21-25) (25-19) (17-25) (30-28) (20-22)
13.12.2020 12:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) SAİNT JOSEPH 3 0 JEOPARK KULA BLD. (25-17) (29-27) (25-18)
13.12.2020 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 1 3 ALANYA BLD. (25-21) (20-25) (17-25) (20-25)
13.12.2020 14:00 Kocaeli (Şampiyon Hasan Gemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1 3 GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE (18-25) (20-25) (25-20) (31-33)
13.12.2020 13:00 Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 2 BİGADİÇ BLD. (25-17) (21-25) (23-25) (25-15) (15-12)
HAFTA : 11
20.12.2020 16:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) JEOPARK KULA BLD. 3 1 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-20) (25-23) (21-25) (25-15)
20.12.2020 14:00 Antalya (Alanya-Atatürk) ALANYA BLD. 3 1 ZİRAAT BANKKART (25-12) (20-25) (25-23) (25-22)
20.12.2020 13:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 3 1 MALİYE İHTİSAS (18-25) (25-22) (29-27) (25-21)
20.12.2020 14:00 Düzce (18 Temmuz) GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE 3 2 HALKBANK (21-25) (25-21) (16-25) (25-22) (15-13)
20.12.2020 12:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 1 3 SAİNT JOSEPH (22-25) (20-25) (25-19) (23-25)
20.12.2020 14:00 Muğla (Milas Bld.-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (28-26) (25-14) (27-25)
HAFTA : 12
24.01.2021 16:30 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) JEOPARK KULA BLD. MALİYE İHTİSAS
24.01.2021 13:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
24.01.2021 14:00 Düzce (18 Temmuz) GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE ZİRAAT BANKKART
24.01.2021 16:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) SAİNT JOSEPH ALANYA BLD.
24.01.2021 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD.
24.01.2021 14:00 Muğla (Milas Bld.-Atatürk) MİLAS BLD. HALKBANK
HAFTA : 13
31.01.2021 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKKART MİLAS BLD.
31.01.2021 15:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) HALKBANK BİGADİÇ BLD.
31.01.2021 17:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS MELİKGAZİ BLD.
31.01.2021 14:00 Antalya (Alanya-Atatürk) ALANYA BLD. GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
31.01.2021 14:00 Kocaeli (Şampiyon Hasan Gemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR JEOPARK KULA BLD.
31.01.2021 13:00 Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. SAİNT JOSEPH
HAFTA : 14
07.02.2021 17:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) JEOPARK KULA BLD. HALKBANK
07.02.2021 13:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. ZİRAAT BANKKART
07.02.2021 14:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) SAİNT JOSEPH MALİYE İHTİSAS
07.02.2021 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
07.02.2021 13:00 Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. ALANYA BLD.
07.02.2021 14:00 Muğla (Milas Bld.-Atatürk) MİLAS BLD. GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
HAFTA : 15
14.02.2021 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKKART JEOPARK KULA BLD.
14.02.2021 15:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) HALKBANK MELİKGAZİ BLD.
14.02.2021 17:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS KONYA B.ŞEHİR BLD.
14.02.2021 14:00 Antalya (Alanya-Atatürk) ALANYA BLD. MİLAS BLD.
14.02.2021 14:00 Düzce (18 Temmuz) GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE BİGADİÇ BLD.
14.02.2021 14:00 Kocaeli (Şampiyon Hasan Gemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR SAİNT JOSEPH
HAFTA : 16
21.02.2021 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS ALANYA BLD.
21.02.2021 13:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. MİLAS BLD.
21.02.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) SAİNT JOSEPH HALKBANK
21.02.2021 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. ZİRAAT BANKKART
21.02.2021 13:00 Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
21.02.2021 14:00 Manisa (Kula) JEOPARK KULA BLD. GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
HAFTA : 17
28.02.2021 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKKART SAİNT JOSEPH
28.02.2021 15:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) HALKBANK KONYA B.ŞEHİR BLD.
28.02.2021 14:00 Antalya (Alanya-Atatürk) ALANYA BLD. BİGADİÇ BLD.
28.02.2021 14:00 Düzce (18 Temmuz) GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE MELİKGAZİ BLD.
28.02.2021 14:00 Kocaeli (Şampiyon Hasan Gemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR MALİYE İHTİSAS
28.02.2021 14:00 Muğla (Milas Bld.-Atatürk) MİLAS BLD. JEOPARK KULA BLD.
HAFTA : 18
07.03.2021 18:00 Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS HALKBANK
07.03.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) SAİNT JOSEPH GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
07.03.2021 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. MİLAS BLD.
07.03.2021 14:00 Kocaeli (Şampiyon Hasan Gemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ALANYA BLD.
07.03.2021 13:00 Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKKART
07.03.2021 14:00 Manisa (Kula) JEOPARK KULA BLD. BİGADİÇ BLD.
HAFTA : 19
14.03.2021 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) HALKBANK KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
14.03.2021 15:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKKART MALİYE İHTİSAS
14.03.2021 14:00 Antalya (Alanya-Atatürk) ALANYA BLD. JEOPARK KULA BLD.
14.03.2021 13:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. MELİKGAZİ BLD.
14.03.2021 14:00 Düzce (18 Temmuz) GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE KONYA B.ŞEHİR BLD.
14.03.2021 14:00 Muğla (Milas Bld.-Atatürk) MİLAS BLD. SAİNT JOSEPH
HAFTA : 20
21.03.2021 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) HALKBANK ALANYA BLD.
21.03.2021 15:30 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
21.03.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) SAİNT JOSEPH BİGADİÇ BLD.
21.03.2021 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. JEOPARK KULA BLD.
21.03.2021 14:00 Kocaeli (Şampiyon Hasan Gemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ZİRAAT BANKKART
21.03.2021 13:00 Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD.
HAFTA : 21
28.03.2021 14:00 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKKART HALKBANK
28.03.2021 14:00 Antalya (Alanya-Atatürk) ALANYA BLD. MELİKGAZİ BLD.
28.03.2021 13:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD.
28.03.2021 14:00 Düzce (18 Temmuz) GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
28.03.2021 14:00 Manisa (Kula) JEOPARK KULA BLD. SAİNT JOSEPH
28.03.2021 14:00 Muğla (Milas Bld.-Atatürk) MİLAS BLD. MALİYE İHTİSAS
HAFTA : 22
04.04.2021 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) HALKBANK GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
04.04.2021 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS BİGADİÇ BLD.
04.04.2021 TVF Voleybol TV Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKKART ALANYA BLD.
04.04.2021 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) SAİNT JOSEPH MELİKGAZİ BLD.
04.04.2021 Kocaeli (Şampiyon Hasan Gemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR MİLAS BLD.
04.04.2021 Konya (Karatay Kongre Küçük Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. JEOPARK KULA BLD.