ZİRAAT BANKKART Vs Guaguas LAS PALMAS (ESP) /28.02.2024 - 19:00/ TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET Vs Allianz MTV STUTTGART (GER) /28.02.2024 - 20:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu SVG LÜNEBURG (GER) Vs ARKAS SPOR /28.02.2024 - 21:00/ Lüneberg Savino Del Bene SCANDICCI (ITA) Vs ECZACIBAŞI DYNAVİT /28.02.2024 - 22:00/ Frenze Cucine Lube CIVITANOVA (ITA) Vs HALKBANK /28.02.2024 - 22:30/ Civitanova Marche KAYAPINAR HALK EĞİTİM Vs OSMANİYE MEM /29.02.2024 - 10:00/ Yunus Emre KARAPINAR AND. LEOPARLARI BİRLİK AKD. Vs NAZİLLİ BLD. /29.02.2024 - 12:00/ Yunus Emre DOĞU AKADEMİ SPOR Vs DÜZCE BLD. SPOR AKADEMİSİ /29.02.2024 - 15:00/ Yunus Emre SERİK BLD. Vs SORGUN BLD. /29.02.2024 - 17:00/ Yunus Emre FENERBAHÇE PAROLAPARA Vs Asseco Resovia RZESZOW (POL) /29.02.2024 - 19:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
[email protected]/ 0312 221 40 40 /

Vodafone Sultanlar Ligi

Fikstur - 2023-2024

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
14.10.2023 14:00 TVF Voleybol TV Adana-ASKİ Atatürk ÇUKUROVA BLD. 0 3 MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP (22-25) (22-25) (23-25)
14.10.2023 13:00 TRT Spor Yıldız Ankara-Başkent Voleybol Salonu PTT 1 3 KUZEYBORU (14-25) (18-25) (25-19) (25-27)
14.10.2023 17:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Bahçeköy Orman Fakültesi SARIYER BLD. 2 3 BEŞİKTAŞ AYOS (15-25) (21-25) (25-13) (25-21) (13-15)
14.10.2023 15:30 TVF Voleybol TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-15) (29-27) (25-19)
14.10.2023 19:00 TRT Spor İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TÜRK HAVA YOLLARI 0 3 ECZACIBAŞI DYNAVİT (18-25) (21-25) (22-25)
14.10.2023 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 0 KARAYOLLARI (26-24) (25-19) (25-18)
15.10.2023 15:00 TRT Spor Yıldız Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu NİLÜFER BLD. 3 2 GALATASARAY DAIKIN (25-20) (22-25) (25-20) (18-25) (15-13)
HAFTA : 2
17.10.2023 18:00 TVF Voleybol TV Aksaray-Aksaray Spor Salonu KUZEYBORU 3 1 TÜRK HAVA YOLLARI (25-21) (24-26) (25-21) (25-14)
17.10.2023 17:00 TVF Voleybol TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu KARAYOLLARI 0 3 PTT (24-26) (19-25) (15-25)
17.10.2023 19:00 TVF Voleybol TV Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 ÇUKUROVA BLD. (18-25) (18-25) (25-22) (20-25)
17.10.2023 15:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu BEŞİKTAŞ AYOS 2 3 VAKIFBANK (17-25) (20-25) (25-20) (26-24) (9-15)
17.10.2023 18:30 TRT Spor İstanbul-Eczacıbaşı ECZACIBAŞI DYNAVİT 3 2 FENERBAHÇE OPET (23-25) (25-23) (25-23) (18-25) (15-11)
18.10.2023 18:00 TVF Voleybol TV Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP 3 2 NİLÜFER BLD. (25-21) (23-25) (25-19) (18-25) (17-15)
24.10.2023 17:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY DAIKIN 3 2 SARIYER BLD. (27-29) (25-16) (22-25) (25-22) (15-12)
HAFTA : 3
21.10.2023 14:00 TVF Voleybol TV Adana-ASKİ Atatürk ÇUKUROVA BLD. 2 3 NİLÜFER BLD. (25-21) (23-25) (16-25) (25-16) (11-15)
21.10.2023 15:00 TVF Voleybol TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu PTT 3 1 BEŞİKTAŞ AYOS (25-19) (25-13) (18-25) (25-17)
21.10.2023 15:00 TVF Voleybol TV Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2 3 ECZACIBAŞI DYNAVİT (25-18) (25-23) (12-25) (18-25) (13-15)
21.10.2023 17:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Bahçeköy Orman Fakültesi SARIYER BLD. 3 1 MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP (20-25) (25-15) (25-14) (25-16)
21.10.2023 15:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 KARAYOLLARI (25-11) (25-22) (25-16)
21.10.2023 18:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET 3 0 KUZEYBORU (25-23) (25-9) (25-22)
21.10.2023 14:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 0 GALATASARAY DAIKIN (25-12) (25-15) (25-16)
HAFTA : 4
28.10.2023 18:00 TVF Voleybol TV Aksaray-Aksaray Spor Salonu KUZEYBORU 3 2 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (26-28) (21-25) (25-16) (25-20) (17-15)
28.10.2023 16:00 TRT Spor Yıldız Ankara-Başkent Voleybol Salonu KARAYOLLARI 0 3 FENERBAHÇE OPET (7-25) (19-25) (16-25)
28.10.2023 18:00 TVF Voleybol TV Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP 1 3 VAKIFBANK (24-26) (22-25) (25-22) (20-25)
28.10.2023 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu NİLÜFER BLD. 3 1 SARIYER BLD. (25-23) (25-21) (16-25) (25-18)
28.10.2023 14:00 TVF Voleybol TV, GS TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY DAIKIN 3 0 PTT (25-23) (25-16) (25-20)
28.10.2023 17:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu BEŞİKTAŞ AYOS 0 3 TÜRK HAVA YOLLARI (19-25) (20-25) (20-25)
28.10.2023 19:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Eczacıbaşı ECZACIBAŞI DYNAVİT 3 0 ÇUKUROVA BLD. (25-20) (25-17) (25-12)
HAFTA : 5
31.10.2023 17:30 TVF Voleybol TV Adana-ASKİ Atatürk ÇUKUROVA BLD. 2 3 SARIYER BLD. (15-25) (17-25) (25-21) (25-10) (12-15)
31.10.2023 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu PTT 0 3 MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP (18-25) (23-25) (18-25)
31.10.2023 19:00 TVF Voleybol TV Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 KARAYOLLARI (25-14) (25-15) (26-24)
31.10.2023 15:30 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TÜRK HAVA YOLLARI 3 1 GALATASARAY DAIKIN (25-18) (23-25) (25-23) (25-15)
31.10.2023 19:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET 3 0 BEŞİKTAŞ AYOS (25-22) (26-24) (25-10)
31.10.2023 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-Eczacıbaşı ECZACIBAŞI DYNAVİT 3 0 KUZEYBORU (25-22) (25-18) (25-20)
31.10.2023 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 1 NİLÜFER BLD. (25-16) (22-25) (25-16) (25-19)
HAFTA : 6
04.11.2023 18:00 TVF Voleybol TV Aksaray-Aksaray Spor Salonu KUZEYBORU 3 0 ÇUKUROVA BLD. (27-25) (25-22) (25-15)
04.11.2023 13:00 TVF Voleybol TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu KARAYOLLARI 0 3 ECZACIBAŞI DYNAVİT (19-25) (24-26) (18-25)
04.11.2023 18:00 TVF Voleybol TV Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP 3 1 TÜRK HAVA YOLLARI (25-15) (25-19) (27-29) (26-24)
04.11.2023 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu NİLÜFER BLD. 3 2 PTT (25-22) (25-18) (18-25) (24-26) (15-7)
04.11.2023 17:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Bahçeköy Orman Fakültesi SARIYER BLD. 0 3 VAKIFBANK (14-25) (21-25) (18-25)
04.11.2023 13:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY DAIKIN 1 3 FENERBAHÇE OPET (24-26) (25-19) (19-25) (22-25)
04.11.2023 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu BEŞİKTAŞ AYOS 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-16) (25-23) (26-24)
HAFTA : 7
10.11.2023 14:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu PTT 0 3 SARIYER BLD. (15-25) (22-25) (20-25)
11.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV Adana-ASKİ Atatürk ÇUKUROVA BLD. 0 3 VAKIFBANK (19-25) (20-25) (21-25)
11.11.2023 18:00 TVF Voleybol TV Aksaray-Aksaray Spor Salonu KUZEYBORU 3 0 KARAYOLLARI (25-20) (26-24) (25-18)
11.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET 3 1 MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP (22-25) (25-23) (25-13) (25-16)
11.11.2023 18:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TÜRK HAVA YOLLARI 3 1 NİLÜFER BLD. (25-23) (29-31) (25-17) (25-14)
11.11.2023 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-Eczacıbaşı ECZACIBAŞI DYNAVİT 3 0 BEŞİKTAŞ AYOS (25-18) (25-21) (25-19)
12.11.2023 15:00 TVF Voleybol TV Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 2 GALATASARAY DAIKIN (25-23) (18-25) (25-16) (23-25) (16-14)
HAFTA : 8
17.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 0 PTT (25-16) (25-15) (25-21)
18.11.2023 13:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu KARAYOLLARI 2 3 ÇUKUROVA BLD. (25-21) (25-21) (22-25) (22-25) (11-15)
18.11.2023 18:00 TVF Voleybol TV Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP 2 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (21-25) (25-13) (22-25) (25-15) (11-15)
18.11.2023 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu NİLÜFER BLD. 1 3 FENERBAHÇE OPET (17-25) (18-25) (25-20) (22-25)
18.11.2023 17:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Bahçeköy Orman Fakültesi SARIYER BLD. 0 3 TÜRK HAVA YOLLARI (12-25) (24-26) (18-25)
18.11.2023 15:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu BEŞİKTAŞ AYOS 2 3 KUZEYBORU (18-25) (25-18) (22-25) (25-19) (11-15)
19.11.2023 18:00 TRT Spor İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY DAIKIN 0 3 ECZACIBAŞI DYNAVİT (16-25) (12-25) (18-25)
HAFTA : 9
21.11.2023 17:30 TVF Voleybol TV Adana-ASKİ Atatürk ÇUKUROVA BLD. 1 3 PTT (25-16) (20-25) (22-25) (21-25)
21.11.2023 15:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu KARAYOLLARI 1 3 BEŞİKTAŞ AYOS (19-25) (26-24) (14-25) (16-25)
21.11.2023 19:00 TVF Voleybol TV Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 1 NİLÜFER BLD. (25-22) (18-25) (25-19) (25-23)
21.11.2023 15:00 TVF Voleybol TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET 3 0 SARIYER BLD. (25-14) (25-14) (25-14)
21.11.2023 18:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TÜRK HAVA YOLLARI 1 3 VAKIFBANK (23-25) (25-27) (25-17) (23-25)
22.11.2023 18:00 TVF Voleybol TV Aksaray-Aksaray Spor Salonu KUZEYBORU 3 0 GALATASARAY DAIKIN (25-23) (25-20) (25-16)
22.11.2023 18:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Eczacıbaşı ECZACIBAŞI DYNAVİT 3 0 MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP (25-10) (25-18) (25-15)
HAFTA : 10
24.11.2023 19:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 1 3 FENERBAHÇE OPET (24-26) (20-25) (25-21) (20-25)
25.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu PTT 0 3 TÜRK HAVA YOLLARI (23-25) (17-25) (19-25)
25.11.2023 15:00 TRT Spor Yıldız Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu NİLÜFER BLD. 0 3 ECZACIBAŞI DYNAVİT (9-25) (21-25) (18-25)
25.11.2023 17:30 TRT Spor Yıldız İstanbul-Bahçeköy Orman Fakültesi SARIYER BLD. 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-22) (25-19) (25-16)
25.11.2023 13:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu BEŞİKTAŞ AYOS 0 3 ÇUKUROVA BLD. (28-30) (24-26) (24-26)
25.11.2023 16:00 TVF Voleybol TV, GS TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY DAIKIN 3 1 KARAYOLLARI (23-25) (25-13) (25-22) (25-15)
26.11.2023 18:00 TVF Voleybol TV Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP 3 2 KUZEYBORU (12-25) (27-25) (12-25) (25-18) (16-14)
HAFTA : 11
01.12.2023 14:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu KARAYOLLARI 0 3 MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP (22-25) (22-25) (17-25)
02.12.2023 14:00 TVF Voleybol TV Adana-ASKİ Atatürk ÇUKUROVA BLD. 2 3 TÜRK HAVA YOLLARI (25-20) (25-23) (16-25) (20-25) (11-15)
02.12.2023 18:00 TVF Voleybol TV Aksaray-Aksaray Spor Salonu KUZEYBORU 3 0 NİLÜFER BLD. (25-19) (25-13) (25-15)
02.12.2023 15:00 TVF Voleybol TV Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2 3 VAKIFBANK (12-25) (25-20) (20-25) (25-19) (10-15)
02.12.2023 13:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET 3 0 PTT (26-24) (25-12) (25-17)
02.12.2023 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-Eczacıbaşı ECZACIBAŞI DYNAVİT 3 1 SARIYER BLD. (23-25) (25-21) (25-23) (25-23)
03.12.2023 19:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu BEŞİKTAŞ AYOS 1 3 GALATASARAY DAIKIN (25-16) (22-25) (19-25) (12-25)
HAFTA : 12
25.10.2023 19:00 TRT Spor İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 0 ECZACIBAŞI DYNAVİT (25-23) (25-20) (25-22)
08.12.2023 19:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu PTT 3 2 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (17-25) (25-20) (25-23) (22-25) (15-11)
09.12.2023 18:00 TVF Voleybol TV Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP 2 3 BEŞİKTAŞ AYOS (18-25) (25-19) (23-25) (25-19) (12-15)
09.12.2023 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu NİLÜFER BLD. 3 0 KARAYOLLARI (25-16) (25-13) (25-18)
09.12.2023 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Bahçeköy Orman Fakültesi SARIYER BLD. 2 3 KUZEYBORU (25-20) (16-25) (20-25) (26-24) (13-15)
09.12.2023 14:30 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TÜRK HAVA YOLLARI 1 3 FENERBAHÇE OPET (16-25) (21-25) (25-22) (20-25)
09.12.2023 17:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY DAIKIN 3 2 ÇUKUROVA BLD. (23-25) (19-25) (25-18) (25-17) (15-8)
HAFTA : 13
16.12.2023 14:00 TVF Voleybol TV Adana-ASKİ Atatürk ÇUKUROVA BLD. 0 3 FENERBAHÇE OPET (19-25) (19-25) (17-25)
16.12.2023 17:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu KARAYOLLARI 3 1 SARIYER BLD. (25-21) (17-25) (25-23) (25-22)
16.12.2023 15:00 TVF Voleybol TV Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 TÜRK HAVA YOLLARI (25-23) (20-25) (17-25) (21-25)
16.12.2023 14:00 TVF Voleybol TV, GS TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY DAIKIN 3 2 MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP (25-21) (26-24) (23-25) (27-29) (15-11)
16.12.2023 19:00 TRT Spor İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu BEŞİKTAŞ AYOS 1 3 NİLÜFER BLD. (23-25) (25-18) (21-25) (22-25)
22.12.2023 19:00 TRT Spor Yıldız Aksaray-Aksaray Spor Salonu KUZEYBORU 1 3 VAKIFBANK (22-25) (20-25) (26-24) (19-25)
22.12.2023 14:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Eczacıbaşı ECZACIBAŞI DYNAVİT 3 0 PTT (25-17) (25-16) (25-12)
HAFTA : 14
05.01.2024 14:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu KARAYOLLARI 0 3 VAKIFBANK (12-25) (14-25) (18-25)
06.01.2024 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-Eczacıbaşı ECZACIBAŞI DYNAVİT 3 0 TÜRK HAVA YOLLARI (27-25) (25-17) (25-23)
07.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV Aksaray-Aksaray Spor Salonu KUZEYBORU 3 2 PTT (21-25) (25-23) (13-25) (25-23) (15-7)
07.01.2024 18:00 TVF Voleybol TV Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP 3 1 ÇUKUROVA BLD. (25-21) (23-25) (25-20) (25-18)
07.01.2024 15:00 TVF Voleybol TV Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0 3 FENERBAHÇE OPET (22-25) (23-25) (17-25)
07.01.2024 13:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu BEŞİKTAŞ AYOS 3 1 SARIYER BLD. (25-19) (25-20) (22-25) (25-22)
07.01.2024 16:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY DAIKIN 3 0 NİLÜFER BLD. (25-22) (25-9) (25-19)
HAFTA : 15
13.01.2024 Tehir İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET ECZACIBAŞI DYNAVİT
13.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 1 BEŞİKTAŞ AYOS (25-19) (26-24) (28-30) (25-19)
14.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV Adana-ASKİ Atatürk ÇUKUROVA BLD. 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (23-25) (25-22) (25-22) (25-23)
14.01.2024 18:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu PTT 3 2 KARAYOLLARI (25-20) (18-25) (25-15) (23-25) (15-12)
14.01.2024 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu NİLÜFER BLD. 3 0 MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP (25-23) (25-15) (27-25)
14.01.2024 17:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Bahçeköy Orman Fakültesi SARIYER BLD. 0 3 GALATASARAY DAIKIN (15-25) (17-25) (11-25)
14.01.2024 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TÜRK HAVA YOLLARI 3 1 KUZEYBORU (25-20) (25-27) (25-20) (28-26)
HAFTA : 16
20.01.2024 14:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Eczacıbaşı ECZACIBAŞI DYNAVİT 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (26-28) (25-23) (25-22) (26-24)
21.01.2024 15:30 TRT Spor Yıldız Aksaray-Aksaray Spor Salonu KUZEYBORU 1 3 FENERBAHÇE OPET (19-25) (31-33) (25-22) (15-25)
21.01.2024 16:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu KARAYOLLARI 0 3 TÜRK HAVA YOLLARI (14-25) (23-25) (20-25)
21.01.2024 18:00 TVF Voleybol TV Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP 3 0 SARIYER BLD. (25-15) (25-15) (25-14)
21.01.2024 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu NİLÜFER BLD. 0 3 ÇUKUROVA BLD. (27-29) (23-25) (22-25)
21.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu BEŞİKTAŞ AYOS 3 2 PTT (20-25) (25-21) (20-25) (26-24) (15-3)
21.01.2024 17:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY DAIKIN 0 3 VAKIFBANK (16-25) (20-25) (22-25)
HAFTA : 17
24.01.2024 17:30 TVF Voleybol TV Adana-ASKİ Atatürk ÇUKUROVA BLD. 1 3 ECZACIBAŞI DYNAVİT (20-25) (25-20) (14-25) (24-26)
24.01.2024 17:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu PTT 0 3 GALATASARAY DAIKIN (14-25) (18-25) (29-31)
24.01.2024 19:00 TVF Voleybol TV Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 1 KUZEYBORU (25-17) (17-25) (25-23) (25-23)
24.01.2024 17:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Bahçeköy Orman Fakültesi SARIYER BLD. 1 3 NİLÜFER BLD. (11-25) (17-25) (25-13) (21-25)
24.01.2024 15:00 TVF Voleybol TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET 3 0 KARAYOLLARI (25-20) (25-22) (25-18)
24.01.2024 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 BEŞİKTAŞ AYOS (25-14) (25-14) (25-23)
24.01.2024 14:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Vakıfbank Spor Sarayı VAKIFBANK 3 0 MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP (27-25) (25-20) (26-24)
HAFTA : 18
28.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV Aksaray-Aksaray Spor Salonu KUZEYBORU 0 3 ECZACIBAŞI DYNAVİT (20-25) (26-28) (16-25)
28.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV Antalya-Süleyman Evcilmen MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP 3 0 PTT (25-18) (25-15) (25-18)
28.01.2024 17:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Bahçeköy Orman Fakültesi SARIYER BLD. 2 3 ÇUKUROVA BLD. (25-20) (17-25) (26-28) (25-22) (11-15)
28.01.2024 14:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu BEŞİKTAŞ AYOS 0 3 FENERBAHÇE OPET (24-26) (21-25) (16-25)
28.01.2024 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY DAIKIN 0 3 TÜRK HAVA YOLLARI (21-25) (17-25) (16-25)
29.01.2024 15:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu KARAYOLLARI 2 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-21) (23-25) (21-25) (25-23) (13-15)
28.03.2024 Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu NİLÜFER BLD. VAKIFBANK
HAFTA : 19
04.02.2024 14:00 TVF Voleybol TV Adana-ASKİ Atatürk ÇUKUROVA BLD. 2 3 KUZEYBORU (25-20) (22-25) (25-11) (24-26) (15-17)
04.02.2024 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu PTT 1 3 NİLÜFER BLD. (19-25) (23-25) (28-26) (20-25)
04.02.2024 15:00 TVF Voleybol TV Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0 3 BEŞİKTAŞ AYOS (26-28) (23-25) (17-25)
04.02.2024 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP (27-25) (25-17) (25-20)
04.02.2024 17:30 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET 3 0 GALATASARAY DAIKIN (25-20) (25-18) (25-20)
04.02.2024 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Eczacıbaşı ECZACIBAŞI DYNAVİT