MALİYE OKULLARI Vs BİLGEM GENÇLİK /05.12.2021 - 11:00/ Beştepe Voleybol Salonu KALECİK SPOR MEKTEBİ Vs YENİ SİNCAN /05.12.2021 - 12:00/ Kalecik KAYSERİ VOLEYBOL Vs GÜNSEVEN ŞALGAM EREĞLİ BLD. /05.12.2021 - 12:00/ Osb Salonu SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK Vs FATSA HALK EĞİTİM MERKEZİ /05.12.2021 - 12:00/ Çarşamba OSMANCIK BLD. Vs FINDIKLI GENÇLİK VE SPOR /05.12.2021 - 12:00/ Osmancık HAKKARİ MEHMET AKİF ERSOY MTAL Vs VAN B.ŞEHİR BLD. /05.12.2021 - 12:00/ Merkez ÇİFTLİKKÖY BLD. Vs BOZÜYÜK BLD. /05.12.2021 - 12:00/ 90. Yıl ARKAS SPOR Vs FENERBAHÇE HDI SİGORTA /05.12.2021 - 13:00/ Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ÇORUM BLD. Vs ZİRAAT BANKKART /05.12.2021 - 13:00/ Atatürk PEMA KOLEJİ Vs GEZLEVİ SPOR /05.12.2021 - 13:00/ Pema Koleji Spor Salonu
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Kadınlar 2. Lig

Fikstur - 2021-2022

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
16.10.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 3 1 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR (25-21) (25-14) (21-25) (25-15)
16.10.2021 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR 1 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (18-25) (21-25) (25-22) (10-25)
17.10.2021 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 0 BAŞAKŞEHİR (25-11) (25-20) (25-18)
17.10.2021 14:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL 1 3 ÇORLU BLD. (22-25) (25-18) (23-25) (24-26)
17.10.2021 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ 1 3 BİZİMKENT SPOR (25-21) (22-25) (20-25) (11-25)
HAFTA : 2
24.10.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 0 3 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL (17-25) (16-25) (12-25)
24.10.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR 3 0 PINARHİSAR (25-18) (25-14) (25-17)
24.10.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 TUNALI SPOR (25-20) (25-20) (25-21)
24.10.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. 0 3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (27-29) (23-25) (23-25)
24.10.2021 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 3 0 ADEN KOLEJİ (25-20) (25-19) (25-15)
HAFTA : 3
30.10.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 3 0 ADEN KOLEJİ (25-15) (25-15) (25-16)
30.10.2021 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR 0 3 ÇORLU BLD. (24-26) (12-25) (18-25)
31.10.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 BAŞAKŞEHİR (25-8) (25-18) (25-19)
31.10.2021 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 0 BİZİMKENT SPOR (25-22) (25-21) (25-15)
31.10.2021 14:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL 3 1 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR (25-7) (25-14) (22-25) (25-22)
HAFTA : 4
07.11.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 3 1 PINARHİSAR (25-13) (23-25) (25-14) (25-19)
07.11.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR 0 3 TUNALI SPOR (12-25) (19-25) (22-25)
07.11.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. 3 1 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (16-25) (25-22) (25-11) (25-11)
07.11.2021 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ 0 3 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL (15-25) (18-25) (11-25)
07.11.2021 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 0 3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (16-25) (14-25) (20-25)
HAFTA : 5
13.11.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 3 2 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL (22-25) (19-25) (28-26) (27-25) (15-12)
13.11.2021 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR 0 3 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR (22-25) (22-25) (26-28)
14.11.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR 0 3 ÇORLU BLD. (15-25) (16-25) (17-25)
14.11.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 BİZİMKENT SPOR (25-23) (25-9) (25-12)
14.11.2021 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 0 ADEN KOLEJİ (25-22) (25-16) (25-12)
HAFTA : 6
21.11.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR 3 1 BAŞAKŞEHİR (26-24) (25-27) (25-21) (25-23)
21.11.2021 13:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL 2 3 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (18-25) (25-21) (25-23) (22-25) (12-15)
21.11.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. 3 0 TUNALI SPOR (25-22) (25-22) (25-19)
21.11.2021 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ 2 3 PINARHİSAR (20-25) (25-23) (15-25) (25-12) (7-15)
21.11.2021 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR 0 3 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL (19-25) (10-25) (23-25)
HAFTA : 7
27.11.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR 3 2 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY (23-25) (11-25) (25-15) (25-22) (16-14)
27.11.2021 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR 0 3 KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL (14-25) (19-25) (19-25)
28.11.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR 0 3 TEKİRDAĞ MARMARA SPOR (12-25) (16-25) (15-25)
28.11.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 3 0 ADEN KOLEJİ (25-12) (25-11) (25-12)
28.11.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. 3 1 BİZİMKENT SPOR (25-15) (25-14) (21-25) (25-16)
HAFTA : 8
05.12.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR TUNALI SPOR                          
05.12.2021 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY PINARHİSAR                          
05.12.2021 13:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
05.12.2021 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ BAŞAKŞEHİR                          
05.12.2021 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR ÇORLU BLD.                          
HAFTA : 9
12.12.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR PINARHİSAR                          
12.12.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR TEKİRDAĞ MARMARA SPOR                          
12.12.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL                          
12.12.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
12.12.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. ADEN KOLEJİ                          
HAFTA : 10
19.12.2021 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR ADEN KOLEJİ                          
19.12.2021 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
19.12.2021 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL PINARHİSAR                          
19.12.2021 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL                          
19.12.2021 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR TUNALI SPOR                          
HAFTA : 11
25.12.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
25.12.2021 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR BAŞAKŞEHİR                          
26.12.2021 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY ÇORLU BLD.                          
26.12.2021 14:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL BİZİMKENT SPOR                          
26.12.2021 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ TEKİRDAĞ MARMARA SPOR                          
HAFTA : 12
09.01.2022 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
09.01.2022 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
09.01.2022 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. PINARHİSAR                          
09.01.2022 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ TUNALI SPOR                          
09.01.2022 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL                          
HAFTA : 13
15.01.2022 20:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR BAŞAKŞEHİR                          
15.01.2022 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR BİZİMKENT SPOR                          
16.01.2022 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL ÇORLU BLD.                          
16.01.2022 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY TEKİRDAĞ MARMARA SPOR                          
16.01.2022 14:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL ADEN KOLEJİ                          
HAFTA : 14
23.01.2022 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
23.01.2022 14:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL TUNALI SPOR                          
23.01.2022 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. BAŞAKŞEHİR                          
23.01.2022 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
23.01.2022 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR PINARHİSAR                          
HAFTA : 15
29.01.2022 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR ÇORLU BLD.                          
29.01.2022 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR ADEN KOLEJİ                          
30.01.2022 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR BİZİMKENT SPOR                          
30.01.2022 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL TEKİRDAĞ MARMARA SPOR                          
30.01.2022 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL                          
HAFTA : 16
06.02.2022 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİZİMKENT SPOR ÇORLU BLD.                          
06.02.2022 14:00 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY TUNALI SPOR                          
06.02.2022 14:00 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL PINARHİSAR                          
06.02.2022 14:00 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
06.02.2022 15:00 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR BAŞAKŞEHİR                          
HAFTA : 17
12.02.2022 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy TUNALI SPOR BİZİMKENT SPOR                          
12.02.2022 14:00 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR SİLİVRİ ÇAĞRIBEY                          
13.02.2022 14:00 İstanbul-Kayaşehir BAŞAKŞEHİR ADEN KOLEJİ                          
13.02.2022 18:00 İstanbul-Osman Solakoğlu KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL                          
13.02.2022 14:00 Tekirdağ-Çorlu ÇORLU BLD. TEKİRDAĞ MARMARA SPOR                          
HAFTA : 18
19.02.2022 Kırklareli-Pınarhisar PINARHİSAR TUNALI SPOR                          
20.02.2022 İstanbul-Silivri SİLİVRİ ÇAĞRIBEY KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL                          
20.02.2022 Kırklareli-Atatürk KIRKLARELİ İŞ VOLEYBOL BAŞAKŞEHİR                          
20.02.2022 Tekirdağ-İsmet İnönü ADEN KOLEJİ ÇORLU BLD.                          
20.02.2022 Tekirdağ-Saray Beyza Adalı TEKİRDAĞ MARMARA SPOR BİZİMKENT SPOR