DOĞU AKADEMİ SPOR Vs SERİK BLD. /28.02.2024 - 18:30/ Yunus Emre ZİRAAT BANKKART Vs Guaguas LAS PALMAS (ESP) /28.02.2024 - 19:00/ TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu FENERBAHÇE OPET Vs Allianz MTV STUTTGART (GER) /28.02.2024 - 20:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu SVG LÜNEBURG (GER) Vs ARKAS SPOR /28.02.2024 - 21:00/ Lüneberg Savino Del Bene SCANDICCI (ITA) Vs ECZACIBAŞI DYNAVİT /28.02.2024 - 22:00/ Frenze Cucine Lube CIVITANOVA (ITA) Vs HALKBANK /28.02.2024 - 22:30/ Civitanova Marche KAYAPINAR HALK EĞİTİM Vs OSMANİYE MEM /29.02.2024 - 10:00/ Yunus Emre KARAPINAR AND. LEOPARLARI BİRLİK AKD. Vs NAZİLLİ BLD. /29.02.2024 - 12:00/ Yunus Emre DOĞU AKADEMİ SPOR Vs DÜZCE BLD. SPOR AKADEMİSİ /29.02.2024 - 15:00/ Yunus Emre SERİK BLD. Vs SORGUN BLD. /29.02.2024 - 17:00/ Yunus Emre
[email protected]/ 0312 221 40 40 /

AXA Sigorta Efeler Ligi

Fikstur - 2023-2024

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
18.10.2023 17:30 TRT Spor Yıldız Ankara-Başkent Voleybol Salonu HALKBANK 3 2 ZİRAAT BANKKART (25-19) (22-25) (25-22) (22-25) (16-14)
18.10.2023 16:00 TVF Voleybol TV Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-19) (25-20) (25-23)
18.10.2023 17:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 0 DEVELİ BLD. (25-21) (25-16) (25-21)
18.10.2023 14:00 TVF Voleybol TV Hatay-İskenderun HATAY B.ŞEHİR BLD. 0 3 TÜRŞAD (19-25) (16-25) (22-25)
18.10.2023 17:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE PAROLAPARA 3 0 SPOR TOTO (29-27) (25-15) (30-28)
18.10.2023 15:00 TRT Spor Yıldız İzmir-Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp. ARKAS SPOR 2 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-19) (22-25) (25-18) (19-25) (10-15)
18.10.2023 13:00 TVF Voleybol TV Şırnak-Şırnak Spor Salonu RAMS GLOBAL CİZRE BLD. 2 3 BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR (21-25) (25-22) (16-25) (25-19) (9-15)
HAFTA : 2
22.10.2023 15:00 TRT Spor Yıldız Ankara-Başkent Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 0 ARKAS SPOR (25-21) (26-24) (25-19)
22.10.2023 18:00 TRT Spor Yıldız Ankara-Başkent Voleybol Salonu SPOR TOTO 0 3 HALKBANK (23-25) (11-25) (18-25)
22.10.2023 14:00 TVF Voleybol TV Antalya-Alanya-Atatürk BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR 3 1 KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. (21-25) (25-18) (25-22) (25-15)
22.10.2023 16:00 TVF Voleybol TV Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 0 3 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (17-25) (18-25) (26-28)
22.10.2023 13:00 TVF Voleybol TV Bitlis-Adilcevaz TÜRŞAD 0 3 FENERBAHÇE PAROLAPARA (17-25) (20-25) (32-34)
22.10.2023 15:00 TVF Voleybol TV, GS TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 RAMS GLOBAL CİZRE BLD. (25-20) (25-18) (25-18)
22.10.2023 17:00 TVF Voleybol TV Kayseri-Develi Murat Kocatürk DEVELİ BLD. 3 2 HATAY B.ŞEHİR BLD. (36-34) (18-25) (28-30) (25-18) (15-11)
HAFTA : 3
25.10.2023 15:00 TVF Voleybol TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu RAMS GLOBAL CİZRE BLD. 1 3 ZİRAAT BANKKART (15-25) (25-19) (21-25) (11-25)
25.10.2023 18:00 TVF Voleybol TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu SPOR TOTO 3 2 TÜRŞAD (16-25) (25-19) (22-25) (25-15) (15-12)
25.10.2023 17:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 3 BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR (15-25) (25-15) (25-20) (20-25) (13-15)
25.10.2023 14:00 TVF Voleybol TV Hatay-İskenderun HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 1 BİGADİÇ BLD. (25-22) (25-23) (25-27) (25-19)
25.10.2023 15:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE PAROLAPARA 3 0 DEVELİ BLD. (25-22) (25-22) (25-14)
25.10.2023 18:00 TVF Voleybol TV, GS TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. 0 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (23-25) (15-25) (21-25)
08.11.2023 17:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu HALKBANK 3 1 ARKAS SPOR (25-22) (25-19) (23-25) (25-22)
HAFTA : 4
29.10.2023 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 0 KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. (25-20) (25-19) (25-19)
29.10.2023 14:00 TVF Voleybol TV Antalya-Alanya-Atatürk BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR 3 0 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-11) (25-19) (25-14)
29.10.2023 16:00 TVF Voleybol TV Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 1 3 FENERBAHÇE PAROLAPARA (25-21) (17-25) (20-25) (16-25)
29.10.2023 13:00 TVF Voleybol TV Bitlis-Adilcevaz TÜRŞAD 1 3 HALKBANK (21-25) (25-23) (19-25) (16-25)
29.10.2023 18:30 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (25-22) (25-20) (25-21)
29.10.2023 15:00 TRT Spor Yıldız İzmir-Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp. ARKAS SPOR 3 0 RAMS GLOBAL CİZRE BLD. (25-17) (25-23) (25-17)
29.10.2023 17:00 TVF Voleybol TV Kayseri-Develi Murat Kocatürk DEVELİ BLD. 1 3 SPOR TOTO (21-25) (25-23) (28-30) (24-26)
HAFTA : 5
05.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu HALKBANK 3 0 RAMS GLOBAL CİZRE BLD. (25-18) (25-18) (32-30)
05.11.2023 17:00 TVF Voleybol TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu SPOR TOTO 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-20) (25-13) (25-21)
05.11.2023 13:00 TVF Voleybol TV Bitlis-Adilcevaz TÜRŞAD 3 1 DEVELİ BLD. (16-25) (25-17) (25-22) (25-16)
05.11.2023 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 3 ZİRAAT BANKKART (15-25) (23-25) (16-25)
05.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV, GS TV Hatay-Antakya Merkez Spor Salonu HATAY B.ŞEHİR BLD. 0 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (19-25) (15-25) (25-27)
05.11.2023 14:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE PAROLAPARA 3 0 BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR (25-23) (25-18) (25-20)
05.11.2023 16:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp. KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. 2 3 ARKAS SPOR (18-25) (25-23) (27-25) (14-25) (9-15)
HAFTA : 6
12.11.2023 13:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 0 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-12) (25-19) (25-17)
12.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV Antalya-Alanya-Atatürk BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR 3 1 SPOR TOTO (25-23) (16-25) (25-23) (35-33)
12.11.2023 16:00 TVF Voleybol TV Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 3 2 TÜRŞAD (20-25) (25-20) (19-25) (25-17) (15-10)
12.11.2023 16:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 2 3 FENERBAHÇE PAROLAPARA (35-33) (25-19) (21-25) (15-25) (15-17)
12.11.2023 16:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp. ARKAS SPOR 1 3 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (23-25) (25-27) (27-25) (21-25)
12.11.2023 17:00 TVF Voleybol TV Kayseri-Develi Murat Kocatürk DEVELİ BLD. 1 3 HALKBANK (17-25) (15-25) (27-25) (22-25)
12.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV Şırnak-Şırnak Spor Salonu RAMS GLOBAL CİZRE BLD. 3 1 KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. (25-19) (25-21) (17-25) (25-16)
HAFTA : 7
15.11.2023 15:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu HALKBANK 3 0 KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. (25-19) (25-16) (25-23)
15.11.2023 18:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu SPOR TOTO 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (17-25) (21-25) (25-21) (21-25)
15.11.2023 13:00 TVF Voleybol TV Bitlis-Adilcevaz TÜRŞAD 0 3 BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR (20-25) (19-25) (20-25)
15.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 1 RAMS GLOBAL CİZRE BLD. (25-22) (27-29) (25-22) (31-29)
15.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV Hatay-Antakya Merkez Spor Salonu HATAY B.ŞEHİR BLD. 0 3 ARKAS SPOR (16-25) (22-25) (18-25)
15.11.2023 17:30 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE PAROLAPARA 3 2 ZİRAAT BANKKART (25-27) (25-18) (25-20) (18-25) (15-13)
15.11.2023 17:00 TVF Voleybol TV Kayseri-Develi Murat Kocatürk DEVELİ BLD. 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-21) (25-16) (25-20)
HAFTA : 8
19.11.2023 18:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 0 SPOR TOTO (25-16) (25-13) (25-21)
19.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV Antalya-Alanya-Atatürk BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR 3 1 DEVELİ BLD. (25-21) (17-25) (25-20) (25-21)
19.11.2023 16:00 TVF Voleybol TV Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 0 3 HALKBANK (20-25) (27-29) (13-25)
19.11.2023 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. 2 3 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (23-25) (25-18) (28-26) (18-25) (11-15)
19.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV, GS TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 TÜRŞAD (25-12) (25-22) (25-19)
19.11.2023 16:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp. ARKAS SPOR 0 3 FENERBAHÇE PAROLAPARA (17-25) (26-28) (19-25)
19.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV Şırnak-Şırnak Spor Salonu RAMS GLOBAL CİZRE BLD. 3 0 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-14) (25-19) (25-23)
HAFTA : 9
25.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV Hatay-Antakya Merkez Spor Salonu HATAY B.ŞEHİR BLD. 2 3 KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. (27-25) (22-25) (23-25) (25-23) (11-15)
26.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu SPOR TOTO 3 2 ARKAS SPOR (22-25) (27-29) (25-16) (28-26) (15-12)
26.11.2023 17:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu HALKBANK 3 0 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (25-19) (25-15) (25-21)
26.11.2023 19:30 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu TÜRŞAD 1 3 ZİRAAT BANKKART (25-22) (18-25) (23-25) (21-25)
26.11.2023 16:00 TVF Voleybol TV Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 2 3 BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR (16-25) (25-27) (27-25) (25-23) (10-15)
26.11.2023 14:00 TVF Voleybol TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE PAROLAPARA 3 1 RAMS GLOBAL CİZRE BLD. (25-18) (19-25) (25-18) (25-15)
26.11.2023 17:00 TVF Voleybol TV, GS TV Kayseri-Develi Murat Kocatürk DEVELİ BLD. 3 2 GALATASARAY HDI SİGORTA (17-25) (25-19) (25-21) (22-25) (15-9)
HAFTA : 10
02.12.2023 15:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR 0 3 HALKBANK (23-25) (24-26) (22-25)
03.12.2023 18:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 2 DEVELİ BLD. (19-25) (25-16) (25-12) (23-25) (15-13)
03.12.2023 14:30 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. 0 3 FENERBAHÇE PAROLAPARA (19-25) (19-25) (20-25)
03.12.2023 16:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp. ARKAS SPOR 3 0 TÜRŞAD (25-17) (26-24) (25-13)
03.12.2023 15:00 TVF Voleybol TV Şırnak-Cizre-1500 Kişilik RAMS GLOBAL CİZRE BLD. 3 0 SPOR TOTO (26-24) (25-18) (25-23)
04.12.2023 13:00 TRT Spor Yıldız Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 1 HATAY B.ŞEHİR BLD. (24-26) (25-18) (25-19) (25-18)
04.12.2023 16:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-12) (25-18) (25-23)
HAFTA : 11
09.12.2023 14:00 TVF Voleybol TV Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 0 3 ZİRAAT BANKKART (24-26) (24-26) (12-25)
10.12.2023 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu SPOR TOTO 3 1 KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. (25-20) (25-23) (22-25) (26-24)
10.12.2023 14:00 TVF Voleybol TV Antalya-Alanya-Atatürk BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR 2 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (26-24) (25-22) (17-25) (14-25) (10-15)
10.12.2023 13:00 TVF Voleybol TV Bitlis-Adilcevaz TÜRŞAD 0 3 RAMS GLOBAL CİZRE BLD. (27-29) (18-25) (24-26)
10.12.2023 14:00 TVF Voleybol TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE PAROLAPARA 3 1 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (31-29) (30-32) (25-22) (25-18)
10.12.2023 17:00 TVF Voleybol TV Kayseri-Develi Murat Kocatürk DEVELİ BLD. 0 3 ARKAS SPOR (18-25) (21-25) (15-25)
27.12.2023 17:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu HALKBANK 3 2 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-22) (23-25) (23-25) (25-14) (15-12)
HAFTA : 12
06.12.2023 17:30 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 0 BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR (25-23) (25-18) (25-17)
16.12.2023 13:00 TVF Voleybol TV Bitlis-Adilcevaz KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. 1 3 TÜRŞAD (16-25) (20-25) (25-19) (19-25)
16.12.2023 18:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp. ARKAS SPOR 3 1 BİGADİÇ BLD. (25-16) (25-13) (20-25) (25-13)
17.12.2023 14:00 TVF Voleybol TV Hatay-Antakya Merkez Spor Salonu HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 3 FENERBAHÇE PAROLAPARA (14-25) (25-23) (20-25) (22-25)
17.12.2023 14:00 TVF Voleybol TV, GS TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 1 3 HALKBANK (18-25) (15-25) (25-19) (18-25)
17.12.2023 16:30 TRT Spor Şırnak-Cizre-1500 Kişilik RAMS GLOBAL CİZRE BLD. 3 0 DEVELİ BLD. (25-20) (25-13) (26-24)
18.12.2023 15:00 TRT Spor Yıldız Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 1 SPOR TOTO (23-25) (25-21) (25-17) (25-19)
HAFTA : 13
23.12.2023 16:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 2 3 ZİRAAT BANKKART (21-25) (27-25) (17-25) (28-26) (9-15)
24.12.2023 15:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu SPOR TOTO 3 1 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-21) (20-25) (25-19) (25-22)
24.12.2023 18:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu HALKBANK 3 0 FENERBAHÇE PAROLAPARA (25-20) (26-24) (25-19)
24.12.2023 13:00 TVF Voleybol TV Antalya-Alanya-Atatürk BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR 3 0 ARKAS SPOR (25-20) (25-19) (34-32)
24.12.2023 16:00 TVF Voleybol TV Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 1 3 RAMS GLOBAL CİZRE BLD. (19-25) (25-19) (21-25) (22-25)
24.12.2023 13:00 TVF Voleybol TV Bitlis-Adilcevaz TÜRŞAD 1 3 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (23-25) (29-27) (18-25) (32-34)
24.12.2023 17:00 TVF Voleybol TV Kayseri-Develi Murat Kocatürk DEVELİ BLD. 3 2 KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. (22-25) (25-21) (21-25) (25-23) (15-8)
HAFTA : 14
06.01.2024 16:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu SPOR TOTO 0 3 FENERBAHÇE PAROLAPARA (17-25) (13-25) (26-28)
06.01.2024 19:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 2 3 HALKBANK (25-21) (21-25) (17-25) (25-14) (10-15)
06.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV Antalya-Alanya-Atatürk BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR 3 0 RAMS GLOBAL CİZRE BLD. (28-26) (25-22) (25-22)
06.01.2024 13:00 TVF Voleybol TV Bitlis-Adilcevaz TÜRŞAD 3 1 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-20) (25-21) (20-25) (25-16)
06.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 1 3 ARKAS SPOR (26-24) (21-25) (22-25) (13-25)
06.01.2024 15:00 TVF Voleybol TV Ordu-Ünye BİGADİÇ BLD. 0 3 KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. (20-25) (18-25) (14-25)
07.01.2024 16:00 TVF Voleybol TV Kayseri-Develi Murat Kocatürk DEVELİ BLD. 3 0 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (29-27) (26-24) (33-31)
HAFTA : 15
13.01.2024 16:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu HALKBANK 3 0 SPOR TOTO (25-20) (25-14) (27-25)
13.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE PAROLAPARA 3 0 TÜRŞAD (25-9) (25-12) (25-14)
13.01.2024 16:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp. ARKAS SPOR 3 0 ZİRAAT BANKKART (25-16) (25-17) (25-21)
13.01.2024 15:00 TVF Voleybol TV Ordu-Ünye KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. 2 3 BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR (25-23) (25-23) (23-25) (25-27) (11-15)
13.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV Şırnak-Cizre-1500 Kişilik RAMS GLOBAL CİZRE BLD. 0 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (20-25) (17-25) (15-25)
14.01.2024 12:00 TVF Voleybol TV Hatay-Antakya Merkez Spor Salonu HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 3 DEVELİ BLD. (25-18) (21-25) (23-25) (15-25)
24.01.2024 17:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 1 BİGADİÇ BLD. (25-19) (21-25) (25-18) (25-18)
HAFTA : 16
19.01.2024 14:00 TRT Spor Yıldız Bitlis-Adilcevaz TÜRŞAD 3 1 SPOR TOTO (19-25) (25-19) (25-21) (25-16)
20.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV Antalya-Alanya-Atatürk BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR 0 3 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (23-25) (18-25) (19-25)
20.01.2024 15:00 TVF Voleybol TV Ordu-Ünye GALATASARAY HDI SİGORTA 2 3 KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. (25-20) (30-32) (20-25) (25-21) (11-15)
20.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV Şırnak-Cizre-1500 Kişilik ZİRAAT BANKKART 3 0 RAMS GLOBAL CİZRE BLD. (25-18) (25-13) (25-21)
21.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 3 1 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-20) (25-21) (21-25) (25-23)
21.01.2024 18:00 TRT Spor Yıldız İzmir-Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp. ARKAS SPOR 2 3 HALKBANK (25-22) (22-25) (25-18) (18-25) (21-23)
21.01.2024 17:00 TVF Voleybol TV Kayseri-Develi Murat Kocatürk DEVELİ BLD. 1 3 FENERBAHÇE PAROLAPARA (25-20) (23-25) (20-25) (21-25)
HAFTA : 17
26.01.2024 14:00 TRT Spor Yıldız Şırnak-Cizre-1500 Kişilik RAMS GLOBAL CİZRE BLD. 2 3 ARKAS SPOR (25-15) (25-23) (26-28) (20-25) (13-15)
27.01.2024 14:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu HALKBANK 3 0 TÜRŞAD (25-19) (25-17) (25-18)
27.01.2024 17:00 TRT Spor Yıldız Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu SPOR TOTO 3 2 DEVELİ BLD. (25-27) (25-20) (25-14) (25-27) (15-12)
27.01.2024 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (19-25) (25-19) (19-25) (25-20) (12-15)
27.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV Hatay-Antakya Merkez Spor Salonu HATAY B.ŞEHİR BLD. 2 3 BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR (25-23) (25-23) (25-27) (20-25) (17-19)
27.01.2024 14:00 TVF Voleybol TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE PAROLAPARA 3 0 BİGADİÇ BLD. (26-24) (25-19) (25-17)
28.01.2024 13:00 TVF Voleybol TV Ordu-Ünye KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. 0 3 ZİRAAT BANKKART (16-25) (16-25) (20-25)
HAFTA : 18
03.02.2024 18:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 0 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (25-12) (25-22) (25-16)
03.02.2024 16:00 TVF Voleybol TV Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 1 3 SPOR TOTO (23-25) (25-16) (14-25) (25-27)
03.02.2024 17:30 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-18) (25-12) (25-23)
03.02.2024 17:00 TVF Voleybol TV Kayseri-Develi Murat Kocatürk DEVELİ BLD. 3 1 TÜRŞAD (30-32) (25-18) (25-21) (25-18)
03.02.2024 13:00 TRT Spor Yıldız Şırnak-Cizre-1500 Kişilik RAMS GLOBAL CİZRE BLD. 1 3 HALKBANK (22-25) (23-25) (25-20) (22-25)
04.02.2024 14:00 TVF Voleybol TV Antalya-Alanya-Atatürk BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR 0 3 FENERBAHÇE PAROLAPARA (22-25) (19-25) (19-25)
04.02.2024 15:00 TVF Voleybol TV Ordu-Ünye ARKAS SPOR 3 2 KUŞGÖZ İZMİR VİNÇ AKKUŞ BLD. (22-25) (25-27) (25-19) (25-19) (15-9)
HAFTA : 19
10.02.2024 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu HALKBANK 3 1 DEVELİ BLD. (25-16) (25-18) (24-26) (25-22)
10.02.2024 17:00 TVF Voleybol TV Ankara-TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu SPOR TOTO 3 1 BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR (23-25) (25-20) (28-26) (25-17)
10.02.2024 13:00 TVF Voleybol TV Bitlis-Adilcevaz TÜRŞAD 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-13) (25-16) (25-18)
10.02.2024 14:00 TRT Spor Yıldız Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 1 ARKAS SPOR (25-23) (25-23) (15-25) (25-20)
10.02.2024 14:00 TVF Voleybol TV Hatay-Antakya Merkez Spor Salonu HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 3 ZİRAAT BANKKART (23-25) (36-34) (13-25) (17-25)
10.02.2024 19:00 TRT Spor Yıldız