ANADOLU VOLEYBOL Vs AHMET HAMDİ TANPINAR ORTAOKULU /31.01.2023 - 20:00/ Beştepe Voleybol Salonu CRVENA ZVEZDA BEOGRAD (SRB) Vs VAKIFBANK /31.01.2023 - 21:00/ Belgrad NİKSAR BLD. Vs TVF SPOR LİSESİ /01.02.2023 - 14:00/ Erbaa e-work BUSTO ARSIZIO (ITA) Vs TÜRK HAVA YOLLARI /01.02.2023 - 22:30/ Busto Arsizio C.S.M. TARGOVISTE (ROU) Vs ECZACIBAŞI DYNAVİT /02.02.2023 - 19:00/ Targoviste TENERIFE LA LAGUNA (ESP) Vs FENERBAHÇE OPET /02.02.2023 - 20:00/ Tenerife RASUS KİMYA HATAY VOLEYBOL Vs ADA KOLEJİ ZEUGMA SPOR /03.02.2023 - 13:00/ Antakya GALATASARAY HDI SİGORTA Vs ZİRAAT BANKKART /03.02.2023 - 15:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu BÜYÜKŞEHİR BLD. ANKARA SPOR Vs YENİ SİNCAN /03.02.2023 - 18:00/ Beştepe Voleybol Salonu ANKARA DSİ Vs ANADOLU VOLEYBOL /03.02.2023 - 20:00/ Beştepe Voleybol Salonu
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Erkekler 2. Lig

Fikstur - 2022-2023

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
22.10.2022 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. 2 3 FENERBAHÇE (25-21) (24-26) (25-19) (21-25) (11-15)
23.10.2022 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR 3 0 SÜREYYAPAŞA GENÇLİK (25-21) (25-21) (25-15)
23.10.2022 14:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM 0 3 İNEGÖL BLD. (17-25) (17-25) (18-25)
23.10.2022 14:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR 0 3 KARACABEY BLD. (19-25) (21-25) (18-25)
HAFTA : 2
30.10.2022 16:00 Bursa-İnegöl Yenice İNEGÖL BLD. 1 3 GEBZE BLD. (26-28) (27-25) (20-25) (24-26)
30.10.2022 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. 3 2 BİLİM YAŞAM SPOR (25-13) (22-25) (31-29) (17-25) (19-17)
30.10.2022 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 1 DARICA BLD. EĞİTİM SPOR (25-23) (25-21) (22-25) (25-17)
30.10.2022 20:00 İstanbul-Maltepe Müzahir Sille SÜREYYAPAŞA GENÇLİK 0 3 TUZLA GELİŞİM (18-25) (11-25) (26-28)
HAFTA : 3
06.11.2022 15:30 Bursa-İnegöl Yenice İNEGÖL BLD. 3 0 SÜREYYAPAŞA GENÇLİK (25-15) (25-17) (25-12)
06.11.2022 12:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR 0 3 FENERBAHÇE (21-25) (23-25) (20-25)
06.11.2022 14:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM 0 3 KARACABEY BLD. (17-25) (17-25) (20-25)
06.11.2022 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. 3 0 DARICA BLD. EĞİTİM SPOR (25-13) (25-18) (27-25)
HAFTA : 4
11.11.2022 20:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 0 TUZLA GELİŞİM (25-14) (25-14) (25-20)
13.11.2022 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. 3 1 İNEGÖL BLD. (25-12) (19-25) (25-21) (25-20)
13.11.2022 18:30 İstanbul-Maltepe Müzahir Sille SÜREYYAPAŞA GENÇLİK 0 3 GEBZE BLD. (20-25) (16-25) (9-25)
13.11.2022 14:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR 3 2 BİLİM YAŞAM SPOR (25-23) (25-22) (25-27) (21-25) (15-11)
HAFTA : 5
20.11.2022 15:30 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. 1 3 FENERBAHÇE (25-20) (24-26) (20-25) (22-25)
20.11.2022 20:00 İstanbul-Maltepe Müzahir Sille SÜREYYAPAŞA GENÇLİK 1 3 KARACABEY BLD. (25-20) (22-25) (20-25) (20-25)
20.11.2022 17:30 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM 1 3 DARICA BLD. EĞİTİM SPOR (25-18) (21-25) (21-25) (20-25)
20.11.2022 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. 3 1 BİLİM YAŞAM SPOR (26-24) (18-25) (25-22) (25-18)
HAFTA : 6
27.11.2022 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. 3 1 GEBZE BLD. (25-21) (14-25) (25-20) (25-19)
27.11.2022 20:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 0 SÜREYYAPAŞA GENÇLİK (25-15) (25-21) (30-28)
27.11.2022 17:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR 3 1 TUZLA GELİŞİM (16-25) (25-14) (25-13) (25-15)
27.11.2022 14:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR 2 3 İNEGÖL BLD. (25-27) (26-24) (18-25) (25-21) (12-15)
HAFTA : 7
04.12.2022 15:30 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. 3 0 BİLİM YAŞAM SPOR (26-24) (25-21) (33-31)
04.12.2022 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. 0 3 FENERBAHÇE (25-27) (17-25) (23-25)
04.12.2022 20:00 İstanbul-Maltepe Müzahir Sille SÜREYYAPAŞA GENÇLİK 1 3 DARICA BLD. EĞİTİM SPOR (24-26) (25-27) (25-20) (18-25)
04.12.2022 16:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM 0 3 GEBZE BLD. (17-25) (17-25) (19-25)
HAFTA : 8
18.12.2022 İptal Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. 3 0 TUZLA GELİŞİM (25-0) (25-0) (25-0) - Hükmen
18.12.2022 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. 3 1 DARICA BLD. EĞİTİM SPOR (25-21) (22-25) (25-18) (25-12)
18.12.2022 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 1 GEBZE BLD. (23-25) (25-22) (25-20) (25-23)
18.12.2022 18:30 İstanbul-Maltepe Müzahir Sille SÜREYYAPAŞA GENÇLİK 1 3 BİLİM YAŞAM SPOR (18-25) (25-20) (19-25) (16-25)
HAFTA : 9
25.12.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR 1 3 KARACABEY BLD. (21-25) (21-25) (25-19) (22-25)
25.12.2022 16:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM 3 2 SÜREYYAPAŞA GENÇLİK (21-25) (22-25) (29-27) (27-25) (15-9)
25.12.2022 16:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR 0 3 FENERBAHÇE (17-25) (17-25) (18-25)
25.12.2022 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. 3 0 İNEGÖL BLD. (25-19) (25-22) (25-22)
HAFTA : 10
06.01.2023 18:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 0 BİLİM YAŞAM SPOR (25-23) (25-22) (25-21)
08.01.2023 15:00 Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. 3 0 TUZLA GELİŞİM (25-15) (25-12) (25-16)
08.01.2023 18:30 İstanbul-Maltepe Müzahir Sille SÜREYYAPAŞA GENÇLİK 0 3 İNEGÖL BLD. (15-25) (13-25) (17-25)
08.01.2023 16:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR 1 3 GEBZE BLD. (21-25) (25-19) (14-25) (20-25)
HAFTA : 11
15.01.2023 15:30 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. 2 3 KARACABEY BLD. (25-22) (17-25) (25-16) (19-25) (12-15)
15.01.2023 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR 3 2 DARICA BLD. EĞİTİM SPOR (19-25) (20-25) (25-20) (25-22) (15-11)
15.01.2023 14:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM 0 3 FENERBAHÇE (20-25) (22-25) (21-25)
15.01.2023 14:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. 3 0 SÜREYYAPAŞA GENÇLİK (25-13) (25-12) (25-21)
HAFTA : 12
21.01.2023 16:00 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 0 İNEGÖL BLD. (25-21) (25-14) (25-17)
22.01.2023 İptal Bursa-Karacabey Atatürk KARACABEY BLD. 3 0 SÜREYYAPAŞA GENÇLİK (25-0) (25-0) (25-0) - Hükmen
22.01.2023 13:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR 0 3 GEBZE BLD. (16-25) (16-25) (21-25)
22.01.2023 16:00 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR 3 1 TUZLA GELİŞİM (26-24) (23-25) (25-21) (25-19)
HAFTA : 13
05.02.2023 15:30 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. DARICA BLD. EĞİTİM SPOR                          
05.02.2023 20:00 İstanbul-Maltepe Müzahir Sille SÜREYYAPAŞA GENÇLİK FENERBAHÇE                          
05.02.2023 14:00 İstanbul-Yakacık İto TUZLA GELİŞİM BİLİM YAŞAM SPOR                          
05.02.2023 15:00 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. KARACABEY BLD.                          
HAFTA : 14
12.02.2023 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE KARACABEY BLD.                          
12.02.2023 18:30 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi BİLİM YAŞAM SPOR İNEGÖL BLD.                          
12.02.2023 18:30 Kocaeli-Darıca Eray Şamdan DARICA BLD. EĞİTİM SPOR SÜREYYAPAŞA GENÇLİK                          
12.02.2023 18:30 Kocaeli-Gebze GEBZE BLD. TUZLA GELİŞİM