FENERBAHÇE HDI SİGORTA Vs CİZRE BLD. /30.09.2022 - 13:00/ Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu HATAY B.ŞEHİR BLD. Vs TÜRŞAD /01.10.2022 - 14:00/ Hatay Merkez Spor Salonu ZİRAAT BANKKART Vs BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR /01.10.2022 - 14:30/ Başkent Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ Vs SPOR TOTO /01.10.2022 - 15:00/ Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOKAT BLD. PLEVNE Vs GALATASARAY HDI SİGORTA /01.10.2022 - 15:30/ Ali Yücel ALTEKMA Vs ARKAS SPOR /01.10.2022 - 16:00/ Atatürk Voleybol Salonu HALKBANK Vs DEVELİ BLD. /01.10.2022 - 17:30/ Başkent Voleybol Salonu POLONYA Vs TÜRKİYE /01.10.2022 - 21:30/ Gdansk GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR Vs HAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER /02.10.2022 - 13:00/ Aydın Doğan YENİŞEHİR BLD. Vs AKKUŞ BLD. /02.10.2022 - 13:00/ Şehitlik Çok Amaçlı
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi

Fikstur - 2022-2023

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
02.10.2022 14:00 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK TED ANKARA KOLEJLİLER                          
02.10.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
02.10.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. SAİNT JOSEPH                          
02.10.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
02.10.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR OKYANUS KOLEJİ                          
02.10.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR MİLAS BLD.                          
HAFTA : 2
09.10.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER BİGADİÇ BLD.                          
09.10.2022 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. TARIM KREDİ GENÇLİK                          
09.10.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ ÜRGÜP SPOR                          
09.10.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
09.10.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
09.10.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. İSTANBUL BBSK                          
HAFTA : 3
16.10.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK BİGADİÇ BLD.                          
16.10.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. SAİNT JOSEPH                          
16.10.2022 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD.                          
16.10.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
16.10.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER                          
16.10.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR OKYANUS KOLEJİ                          
HAFTA : 4
23.10.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
23.10.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
23.10.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
23.10.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ İSTANBUL BBSK                          
23.10.2022 18:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH ÜRGÜP SPOR                          
23.10.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. TARIM KREDİ GENÇLİK                          
HAFTA : 5
30.10.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
30.10.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. BİGADİÇ BLD.                          
30.10.2022 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. OKYANUS KOLEJİ                          
30.10.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK SAİNT JOSEPH                          
30.10.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
30.10.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER                          
HAFTA : 6
06.11.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER İSTANBUL BBSK                          
06.11.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. ÜRGÜP SPOR                          
06.11.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ TARIM KREDİ GENÇLİK                          
06.11.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ MİLAS BLD.                          
06.11.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
06.11.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
HAFTA : 7
13.11.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
13.11.2022 18:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER                          
13.11.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ OKYANUS KOLEJİ                          
13.11.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD.                          
13.11.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. SAİNT JOSEPH                          
13.11.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
HAFTA : 8
20.11.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER MİLAS BLD.                          
20.11.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. ÜRGÜP SPOR                          
20.11.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
20.11.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ TARIM KREDİ GENÇLİK                          
20.11.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
20.11.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR İSTANBUL BBSK                          
HAFTA : 9
27.11.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK ÜRGÜP SPOR                          
27.11.2022 18:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
27.11.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ TED ANKARA KOLEJLİLER                          
27.11.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ SAİNT JOSEPH                          
27.11.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
27.11.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. BİGADİÇ BLD.                          
HAFTA : 10
04.12.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER OKYANUS KOLEJİ                          
04.12.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
04.12.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
04.12.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH TARIM KREDİ GENÇLİK                          
04.12.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR MİLAS BLD.                          
04.12.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR İSTANBUL BBSK                          
HAFTA : 11
11.12.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK İSTANBUL BBSK                          
11.12.2022 18:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. ÜRGÜP SPOR                          
11.12.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
11.12.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ BİGADİÇ BLD.                          
11.12.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH TED ANKARA KOLEJLİLER                          
11.12.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
HAFTA : 12
18.12.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER TARIM KREDİ GENÇLİK                          
18.12.2022 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK                          
18.12.2022 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
18.12.2022 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
18.12.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH BİGADİÇ BLD.                          
18.12.2022 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. ÜRGÜP SPOR                          
HAFTA : 13
25.12.2022 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
25.12.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. OKYANUS KOLEJİ                          
25.12.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER                          
25.12.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK MİLAS BLD.                          
25.12.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR SAİNT JOSEPH                          
25.12.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
HAFTA : 14
07.01.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
07.01.2023 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. TARIM KREDİ GENÇLİK                          
07.01.2023 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ İSTANBUL BBSK                          
07.01.2023 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ ÜRGÜP SPOR                          
07.01.2023 14:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
07.01.2023 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
HAFTA : 15
14.01.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK MİLAS BLD.                          
14.01.2023 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER                          
14.01.2023 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
14.01.2023 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK OKYANUS KOLEJİ                          
14.01.2023 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR BİGADİÇ BLD.                          
14.01.2023 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR SAİNT JOSEPH                          
HAFTA : 16
21.01.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER ÜRGÜP SPOR                          
21.01.2023 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
21.01.2023 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ MİLAS BLD.                          
21.01.2023 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
21.01.2023 14:30 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH İSTANBUL BBSK                          
21.01.2023 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR TARIM KREDİ GENÇLİK                          
HAFTA : 17
28.01.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
28.01.2023 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
28.01.2023 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. SAİNT JOSEPH                          
28.01.2023 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK TED ANKARA KOLEJLİLER                          
28.01.2023 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. OKYANUS KOLEJİ                          
28.01.2023 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR BİGADİÇ BLD.                          
HAFTA : 18
04.02.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
04.02.2023 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. TARIM KREDİ GENÇLİK                          
04.02.2023 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK                          
04.02.2023 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
04.02.2023 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH MİLAS BLD.                          
04.02.2023 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ÜRGÜP SPOR                          
HAFTA : 19
11.02.2023 13:00 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK OKYANUS KOLEJİ                          
11.02.2023 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD.                          
11.02.2023 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ SAİNT JOSEPH                          
11.02.2023 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
11.02.2023 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. TED ANKARA KOLEJLİLER                          
11.02.2023 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
HAFTA : 20
18.02.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
18.02.2023 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. İSTANBUL BBSK                          
18.02.2023 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. MİLAS BLD.                          
18.02.2023 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk Voleybol Salonu SAİNT JOSEPH OKYANUS KOLEJİ                          
18.02.2023 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
18.02.2023 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR TARIM KREDİ GENÇLİK                          
HAFTA : 21
25.02.2023 15:30 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TARIM KREDİ GENÇLİK SAİNT JOSEPH                          
25.02.2023 16:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
25.02.2023 16:00 Bursa-Çekirge HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ BİGADİÇ BLD.                          
25.02.2023 15:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ TED ANKARA KOLEJLİLER                          
25.02.2023 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK ÜRGÜP SPOR                          
25.02.2023 15:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
HAFTA : 22
01.03.2023 TVF Voleybol TV Ankara-Beştepe Voleybol Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER SAİNT JOSEPH                          
01.03.2023 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. MİLAS BLD.                          
01.03.2023 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. OKYANUS KOLEJİ                          
01.03.2023 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK TARIM KREDİ GENÇLİK                          
01.03.2023 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
01.03.2023 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD.