MALİYE OKULLARI Vs BİLGEM GENÇLİK /05.12.2021 - 11:00/ Beştepe Voleybol Salonu KALECİK SPOR MEKTEBİ Vs YENİ SİNCAN /05.12.2021 - 12:00/ Kalecik KAYSERİ VOLEYBOL Vs GÜNSEVEN ŞALGAM EREĞLİ BLD. /05.12.2021 - 12:00/ Osb Salonu SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK Vs FATSA HALK EĞİTİM MERKEZİ /05.12.2021 - 12:00/ Çarşamba OSMANCIK BLD. Vs FINDIKLI GENÇLİK VE SPOR /05.12.2021 - 12:00/ Osmancık HAKKARİ MEHMET AKİF ERSOY MTAL Vs VAN B.ŞEHİR BLD. /05.12.2021 - 12:00/ Merkez ÇİFTLİKKÖY BLD. Vs BOZÜYÜK BLD. /05.12.2021 - 12:00/ 90. Yıl ARKAS SPOR Vs FENERBAHÇE HDI SİGORTA /05.12.2021 - 13:00/ Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ÇORUM BLD. Vs ZİRAAT BANKKART /05.12.2021 - 13:00/ Atatürk PEMA KOLEJİ Vs GEZLEVİ SPOR /05.12.2021 - 13:00/ Pema Koleji Spor Salonu
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Erkekler 2. Lig

Fikstur - 2021-2022

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
31.10.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR 3 0 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU (25-19) (29-27) (25-17)
31.10.2021 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. 3 2 FENERBAHÇE (21-25) (22-25) (25-22) (25-18) (15-9)
31.10.2021 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ 3 0 İNEGÖL BLD. (25-16) (25-23) (25-20)
31.10.2021 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL 3 0 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ (25-20) (25-17) (25-23)
HAFTA : 2
07.11.2021 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. 0 3 KARACABEY BLD. (21-25) (22-25) (21-25)
07.11.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 0 TOFAŞ SPOR (25-22) (25-19) (25-21)
07.11.2021 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ 0 3 OKYANUS KOLEJİ (10-25) (22-25) (12-25)
07.11.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0 3 AVRUPA VOLEYBOL (25-27) (21-25) (22-25)
HAFTA : 3
14.11.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR 1 3 İNEGÖL BLD. (13-25) (24-26) (25-16) (21-25)
14.11.2021 16:00 İstanbul-Bahçelievler Engelliler OKYANUS KOLEJİ 3 2 KARACABEY BLD. (18-25) (25-16) (22-25) (25-14) (15-8)
14.11.2021 18:00 İstanbul-Bahçelievler Engelliler AVRUPA VOLEYBOL 0 3 FENERBAHÇE (21-25) (20-25) (17-25)
14.11.2021 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU (25-20) (25-21) (25-20)
HAFTA : 4
21.11.2021 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. 3 0 AVRUPA VOLEYBOL (25-20) (25-19) (25-16)
21.11.2021 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. 3 0 TOFAŞ SPOR (25-21) (25-16) (25-21)
21.11.2021 20:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE 3 0 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ (25-20) (25-16) (25-21)
21.11.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0 3 OKYANUS KOLEJİ (17-25) (11-25) (19-25)
HAFTA : 5
28.11.2021 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ 3 1 TOFAŞ SPOR (25-16) (25-13) (19-25) (25-17)
28.11.2021 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL 0 3 KARACABEY BLD. (18-25) (24-26) (21-25)
28.11.2021 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ 0 3 İNEGÖL BLD. (14-25) (15-25) (17-25)
28.11.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 2 3 FENERBAHÇE (25-22) (25-21) (19-25) (16-25) (12-15)
HAFTA : 6
05.12.2021 18:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR AVRUPA VOLEYBOL                          
05.12.2021 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
05.12.2021 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
05.12.2021 20:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE OKYANUS KOLEJİ                          
HAFTA : 7
12.12.2021 20:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE İNEGÖL BLD.                          
12.12.2021 19:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL OKYANUS KOLEJİ                          
12.12.2021 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ TOFAŞ SPOR                          
12.12.2021 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU KARACABEY BLD.                          
HAFTA : 8
09.01.2022 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. OKYANUS KOLEJİ                          
09.01.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE KARACABEY BLD.                          
09.01.2022 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ AVRUPA VOLEYBOL                          
09.01.2022 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU TOFAŞ SPOR                          
HAFTA : 9
15.01.2022 17:30 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR FENERBAHÇE                          
16.01.2022 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. İNEGÖL BLD.                          
16.01.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
16.01.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
HAFTA : 10
23.01.2022 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. TOFAŞ SPOR                          
23.01.2022 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. OKYANUS KOLEJİ                          
23.01.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE AVRUPA VOLEYBOL                          
23.01.2022 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
HAFTA : 11
29.01.2022 17:30 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR KARACABEY BLD.                          
30.01.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
30.01.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL İNEGÖL BLD.                          
30.01.2022 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ FENERBAHÇE                          
HAFTA : 12
05.02.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR OKYANUS KOLEJİ                          
06.02.2022 14:00 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
06.02.2022 15:00 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. AVRUPA VOLEYBOL                          
06.02.2022 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul-50. Yıl Deniz Esinduy FENERBAHÇE KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
HAFTA : 13
13.02.2022 16:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ FENERBAHÇE                          
13.02.2022 18:00 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi AVRUPA VOLEYBOL TOFAŞ SPOR                          
13.02.2022 14:00 Kocaeli-Dilovası GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ KARACABEY BLD.                          
13.02.2022 14:00 Kocaeli-Karamürsel KARAMÜRSEL İDMAN YURDU İNEGÖL BLD.                          
HAFTA : 14
19.02.2022 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu TOFAŞ SPOR GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ                          
20.02.2022 Bursa-İnegöl İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE                          
20.02.2022 Bursa-Karacabey KARACABEY BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU                          
20.02.2022 İstanbul-Beylikdüzü Spor Kompleksi OKYANUS KOLEJİ AVRUPA VOLEYBOL