MALİYE OKULLARI Vs BİLGEM GENÇLİK /05.12.2021 - 11:00/ Beştepe Voleybol Salonu KALECİK SPOR MEKTEBİ Vs YENİ SİNCAN /05.12.2021 - 12:00/ Kalecik KAYSERİ VOLEYBOL Vs GÜNSEVEN ŞALGAM EREĞLİ BLD. /05.12.2021 - 12:00/ Osb Salonu SAMSUN ÇARŞAMBA GENÇLİK Vs FATSA HALK EĞİTİM MERKEZİ /05.12.2021 - 12:00/ Çarşamba OSMANCIK BLD. Vs FINDIKLI GENÇLİK VE SPOR /05.12.2021 - 12:00/ Osmancık HAKKARİ MEHMET AKİF ERSOY MTAL Vs VAN B.ŞEHİR BLD. /05.12.2021 - 12:00/ Merkez ÇİFTLİKKÖY BLD. Vs BOZÜYÜK BLD. /05.12.2021 - 12:00/ 90. Yıl ARKAS SPOR Vs FENERBAHÇE HDI SİGORTA /05.12.2021 - 13:00/ Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ÇORUM BLD. Vs ZİRAAT BANKKART /05.12.2021 - 13:00/ Atatürk PEMA KOLEJİ Vs GEZLEVİ SPOR /05.12.2021 - 13:00/ Pema Koleji Spor Salonu
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Erkekler 1. Lig

Fikstur - 2021-2022

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
09.10.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. 3 2 SAİNT JOSEPH (25-14) (25-21) (18-25) (19-25) (16-14)
09.10.2021 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 3 2 JEOPARK KULA BLD. (24-26) (25-18) (25-15) (22-25) (15-10)
09.10.2021 18:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 3 0 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-19) (25-19) (25-21)
09.10.2021 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-21) (25-23) (27-29) (25-12)
09.10.2021 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. 3 0 KÜTAHYA BLD. (26-24) (25-18) (25-23)
09.10.2021 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR 2 3 İSTANBUL BBSK (17-25) (20-25) (27-25) (25-16) (9-15)
HAFTA : 2
16.10.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ (22-25) (25-22) (21-25) (23-25)
16.10.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK 1 3 REST PROPERTY ALANYA BLD. (21-25) (17-25) (25-18) (16-25)
16.10.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH 3 0 MİLAS BLD. (25-20) (28-26) (25-15)
16.10.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1 3 BİGADİÇ BLD. (21-25) (25-15) (18-25) (23-25)
16.10.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. 1 3 KONYA B.ŞEHİR BLD. (14-25) (19-25) (25-23) (14-25)
16.10.2021 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. 2 3 ÜRGÜP SPOR (25-18) (22-25) (20-25) (25-18) (11-15)
HAFTA : 3
23.10.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. 3 0 MİLAS BLD. (25-17) (25-23) (25-20)
23.10.2021 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 1 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-16) (23-25) (23-25) (24-26)
23.10.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 3 0 KÜTAHYA BLD. (25-17) (25-19) (25-16)
23.10.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK 3 0 JEOPARK KULA BLD. (25-18) (25-17) (26-24)
23.10.2021 13:00 Konya-Selçuk Üniv. 19 Mayıs KONYA B.ŞEHİR BLD. 1 3 SAİNT JOSEPH (25-19) (22-25) (15-25) (25-27)
23.10.2021 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR 0 3 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (20-25) (22-25) (23-25)
HAFTA : 4
30.10.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 1 ÜRGÜP SPOR (25-21) (31-33) (25-23) (25-23)
30.10.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH 3 2 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ (25-21) (25-23) (28-30) (23-25) (16-14)
30.10.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 2 İSTANBUL BBSK (25-23) (19-25) (19-25) (25-16) (15-11)
30.10.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. 0 3 BİGADİÇ BLD. (23-25) (18-25) (20-25)
30.10.2021 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. 0 3 REST PROPERTY ALANYA BLD. (21-25) (13-25) (22-25)
30.10.2021 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. 2 3 KONYA B.ŞEHİR BLD. (23-25) (25-21) (17-25) (25-22) (11-15)
HAFTA : 5
06.11.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. 3 2 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-23) (25-23) (23-25) (22-25) (15-11)
06.11.2021 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 0 3 SAİNT JOSEPH (26-28) (19-25) (22-25)
06.11.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 3 0 MİLAS BLD. (25-18) (26-24) (25-16)
06.11.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (26-24) (25-15) (25-18)
06.11.2021 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. 3 2 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (20-25) (26-28) (25-21) (25-23) (15-9)
06.11.2021 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR 3 1 KÜTAHYA BLD. (26-24) (25-17) (21-25) (25-20)
HAFTA : 6
13.11.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 JEOPARK KULA BLD. (25-15) (25-18) (25-22)
13.11.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH 3 0 ÜRGÜP SPOR (33-31) (25-22) (25-18)
13.11.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 0 3 REST PROPERTY ALANYA BLD. (26-28) (18-25) (17-25)
13.11.2021 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ (26-28) (23-25) (22-25)
13.11.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. 0 3 İSTANBUL BBSK (20-25) (13-25) (19-25)
13.11.2021 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. 3 1 BİGADİÇ BLD. (25-18) (21-25) (25-21) (25-19)
HAFTA : 7
20.11.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. 3 0 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ (25-16) (30-28) (25-21)
20.11.2021 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. 2 3 KONYA B.ŞEHİR BLD. (22-25) (25-14) (16-25) (25-23) (13-15)
20.11.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK 3 0 SAİNT JOSEPH (25-16) (25-14) (25-20)
20.11.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 2 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (23-25) (25-19) (21-25) (25-21) (13-15)
20.11.2021 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. 3 0 KÜTAHYA BLD. (25-18) (25-21) (25-19)
20.11.2021 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR 2 3 MİLAS BLD. (25-18) (20-25) (20-25) (25-18) (13-15)
HAFTA : 8
27.11.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 REST PROPERTY ALANYA BLD. (25-23) (16-25) (18-25) (19-25)
27.11.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ 3 1 BİGADİÇ BLD. (21-25) (25-18) (25-19) (25-23)
27.11.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH 3 2 JEOPARK KULA BLD. (25-17) (20-25) (26-28) (25-14) (15-9)
27.11.2021 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. 2 3 ÜRGÜP SPOR (32-34) (18-25) (25-19) (25-12) (12-15)
27.11.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. 0 3 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (18-25) (19-25) (18-25)
27.11.2021 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. 0 3 İSTANBUL BBSK (23-25) (23-25) (10-25)
HAFTA : 9
04.12.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. 3 2 BİGADİÇ BLD. (27-29) (23-25) (25-17) (25-22) (16-14)
04.12.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 KÜTAHYA BLD. (25-19) (25-20) (28-26)
04.12.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-22) (25-19) (25-22)
04.12.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 0 SAİNT JOSEPH (25-21) (25-16) (25-23)
04.12.2021 13:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt JEOPARK KULA BLD. 3 1 MİLAS BLD. (25-16) (22-25) (25-13) (25-20)
04.12.2021 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR 1 3 HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ (22-25) (25-22) (18-25) (16-25)
HAFTA : 10
11.12.2021 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. ÜRGÜP SPOR                          
11.12.2021 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ İSTANBUL BBSK                          
11.12.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
11.12.2021 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. JEOPARK KULA BLD.                          
11.12.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
11.12.2021 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
HAFTA : 11
18.12.2021 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. ÜRGÜP SPOR                          
18.12.2021 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD.                          
18.12.2021 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD.                          
18.12.2021 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
18.12.2021 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. SAİNT JOSEPH                          
18.12.2021 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
HAFTA : 12
09.01.2022 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
09.01.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK ÜRGÜP SPOR                          
09.01.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
09.01.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
09.01.2022 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. MİLAS BLD.                          
09.01.2022 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. BİGADİÇ BLD.                          
HAFTA : 13
15.01.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
16.01.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. İSTANBUL BBSK                          
16.01.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
16.01.2022 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. KÜTAHYA BLD.                          
16.01.2022 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. SAİNT JOSEPH                          
16.01.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR JEOPARK KULA BLD.                          
HAFTA : 14
23.01.2022 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD.                          
23.01.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
23.01.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ÜRGÜP SPOR                          
23.01.2022 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
23.01.2022 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. İSTANBUL BBSK                          
23.01.2022 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
HAFTA : 15
29.01.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ SAİNT JOSEPH                          
30.01.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. JEOPARK KULA BLD.                          
30.01.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. KÜTAHYA BLD.                          
30.01.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
30.01.2022 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD.                          
30.01.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
HAFTA : 16
06.02.2022 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK                          
06.02.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH BİGADİÇ BLD.                          
06.02.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR JEOPARK KULA BLD.                          
06.02.2022 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
06.02.2022 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. ÜRGÜP SPOR                          
06.02.2022 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
HAFTA : 17
13.02.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
13.02.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. MİLAS BLD.                          
13.02.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
13.02.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK KÜTAHYA BLD.                          
13.02.2022 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
13.02.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR SAİNT JOSEPH                          
HAFTA : 18
19.02.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
20.02.2022 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
20.02.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH İSTANBUL BBSK                          
20.02.2022 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD.                          
20.02.2022 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. JEOPARK KULA BLD.                          
20.02.2022 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. ÜRGÜP SPOR                          
HAFTA : 19
27.02.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
27.02.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
27.02.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK MİLAS BLD.                          
27.02.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR KÜTAHYA BLD.                          
27.02.2022 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. SAİNT JOSEPH                          
27.02.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
HAFTA : 20
05.03.2022 15:00 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ ÜRGÜP SPOR                          
06.03.2022 14:00 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. REST PROPERTY ALANYA BLD.                          
06.03.2022 15:00 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
06.03.2022 13:00 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK                          
06.03.2022 14:00 Kütahya-Dumlupınar KÜTAHYA BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
06.03.2022 16:00 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. JEOPARK KULA BLD.                          
HAFTA : 21
13.03.2022 14:00 Antalya-Alanya Atatürk REST PROPERTY ALANYA BLD. KÜTAHYA BLD.                          
13.03.2022 17:00 Aydın-Mimar Sinan AYDIN B.ŞEHİR BLD. SAİNT JOSEPH                          
13.03.2022 14:00 İstanbul-Haldun Alagaş İSTANBUL BBSK HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                          
13.03.2022 14:00 Kocaeli-Şampiyon Hasan Gemici KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR MİLAS BLD.                          
13.03.2022 13:00 Manisa-Kula JEOPARK KULA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD.                          
13.03.2022 14:00 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR BİGADİÇ BLD.                          
HAFTA : 22
20.03.2022 Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan Dinçer BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK                          
20.03.2022 TVF Voleybol TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ JEOPARK KULA BLD.                          
20.03.2022 TVF Voleybol TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi SAİNT JOSEPH KÜTAHYA BLD.                          
20.03.2022 Konya-Karatay Kongre Küçük Salon KONYA B.ŞEHİR BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                          
20.03.2022 Muğla-Milas Bld. Atatürk MİLAS BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.                          
20.03.2022 Nevşehir-Ürgüp ÜRGÜP SPOR REST PROPERTY ALANYA BLD.