BURSA B.ŞEHİR BLD. Vs TOKAT BELEDİYE PLEVNE /04.03.2021 - 14:00/ Bursa (Cengiz Göllü) SORGUN BLD. Vs HALİLİYE BLD. /04.03.2021 - 14:00/ Ankara (Başkent) BİLGEM GENÇLİK Vs MERT GRUP SİGORTA /04.03.2021 - 16:00/ Ankara (Beştepe) MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA Vs MİDYAT BLD. /04.03.2021 - 16:00/ Mardin (Kızıltepe-Atatürk) VAKIFBANK Vs Grupa Azoty CHEMIK POLICE (POL) /04.03.2021 - 17:00/ İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) SGK Vs ZİRAAT BANKKART /04.03.2021 - 18:00/ Ankara (Beştepe) ECZACIBAŞI VİTRA Vs Unet e-work BUSTO ARSIZIO (ITA) /04.03.2021 - 19:30/ İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRKİYE Vs SIRBİSTAN /04.03.2021 - 20:30/ Sırbistan (Vrnjacka Banja) TOKAT BELEDİYE PLEVNE Vs ARKAS SPOR /05.03.2021 - 14:00/ Bursa (Cengiz Göllü) SORGUN BLD. Vs GALATASARAY HDI SİGORTA /05.03.2021 - 15:30/ Ankara (Başkent)
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Axa Sigorta Efeler Ligi

Puan Tablosu & Fikstür - 2020-2021

PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 FENERBAHÇE HDI SİGORTA 27 24 3 69
2 ZİRAAT BANKKART 27 23 4 69
3 GALATASARAY HDI SİGORTA 29 23 6 68
4 ARKAS SPOR 30 23 7 68
5 HALKBANK 30 22 8 70
6 SPOR TOTO 30 20 10 57
7 İNEGÖL BLD. 30 15 15 41
8 ALTEKMA 30 14 16 42
9 SOLHAN SPOR 29 13 16 37
10 SORGUN BLD. 30 11 19 37
11 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 30 11 19 37
12 AFYON BLD. YÜNTAŞ 30 10 20 34
13 BURSA B.ŞEHİR BLD. 29 10 19 28
14 HALİLİYE BLD. 29 9 20 24
15 İSTANBUL BBSK 30 7 23 23
16 ARHAVİ VOLEYBOL 30 0 30 1

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
HAFTA : 1
08.09.2020 14:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 1 AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-19) (25-20) (21-25) (25-20)
13.09.2020 12:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) SPOR TOTO 2 3 SOLHAN SPOR (25-19) (22-25) (25-23) (21-25) (14-16)
13.09.2020 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 0 3 ZİRAAT BANKKART (15-25) (29-31) (21-25)
13.09.2020 14:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 0 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (16-25) (21-25) (20-25)
13.09.2020 16:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (23-25) (25-21) (19-25) (23-25)
13.09.2020 15:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-20) (25-22) (25-21)
14.09.2020 14:30 TRT Spor-2 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 1 3 ALTEKMA (20-25) (25-22) (22-25) (23-25)
07.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 0 SORGUN BLD. (25-19) (25-21) (25-19)
HAFTA : 2
16.09.2020 16:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 ARKAS SPOR (18-25) (20-25) (25-21) (18-25)
16.09.2020 18:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 1 3 HALKBANK (25-22) (22-25) (18-25) (19-25)
16.09.2020 15:00 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 0 3 İNEGÖL BLD. (18-25) (23-25) (21-25)
16.09.2020 15:00 TRT Spor-2 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 1 3 SPOR TOTO (20-25) (25-20) (24-26) (23-25)
17.09.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 0 3 İSTANBUL BBSK (18-25) (21-25) (22-25)
17.09.2020 15:00 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 HALİLİYE BLD. (25-14) (25-22) (25-19)
17.09.2020 16:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 2 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (25-22) (28-26) (20-25) (17-25) (12-15)
14.10.2020 16:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 0 3 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (26-28) (24-26) (25-27)
HAFTA : 3
19.09.2020 16:30 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 SOLHAN SPOR (25-20) (25-15) (25-18)
19.09.2020 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 0 BURSA B.ŞEHİR BLD. (25-23) (25-16) (25-18)
19.09.2020 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 1 ZİRAAT BANKKART (25-23) (25-17) (22-25) (25-23)
20.09.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) SPOR TOTO 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-19) (25-21) (25-13)
20.09.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 2 3 ALTEKMA (25-23) (22-25) (25-23) (24-26) (12-15)
20.09.2020 14:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 3 1 SORGUN BLD. (25-22) (26-24) (20-25) (25-20)
20.09.2020 15:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 0 3 AFYON BLD. YÜNTAŞ (12-25) (20-25) (20-25)
20.09.2020 14:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (17-25) (14-25) (29-27) (25-22) (12-15)
HAFTA : 4
22.09.2020 13:00 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 0 3 ARKAS SPOR (17-25) (22-25) (17-25)
22.09.2020 13:00 TRT Spor-2 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 0 3 HALKBANK (21-25) (20-25) (20-25)
23.09.2020 15:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 0 HALİLİYE BLD. (25-17) (25-22) (25-18)
23.09.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 1 3 İNEGÖL BLD. (12-25) (20-25) (25-21) (17-25)
23.09.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 0 İSTANBUL BBSK (25-22) (25-19) (25-17)
23.09.2020 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 3 2 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (24-26) (24-26) (25-19) (25-21) (15-13)
23.09.2020 16:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 1 3 SPOR TOTO (19-25) (25-15) (35-37) (22-25)
14.10.2020 16:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 0 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (20-25) (21-25) (18-25)
HAFTA : 5
27.09.2020 13:00 TVF Voleybol Tv Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-15) (25-13) (25-20)
27.09.2020 15:30 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) SPOR TOTO 3 0 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (27-25) (25-23) (25-22)
27.09.2020 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 2 SORGUN BLD. (21-25) (25-17) (25-19) (18-25) (15-9)
27.09.2020 14:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 3 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (23-25) (25-22) (25-23) (25-19)
27.09.2020 15:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 2 SOLHAN SPOR (25-18) (22-25) (21-25) (25-21) (15-12)
28.09.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 ZİRAAT BANKKART (25-22) (25-21) (25-22)
08.10.2020 16:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 1 ALTEKMA (20-25) (25-18) (25-19) (25-14)
08.10.2020 20:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 BURSA B.ŞEHİR BLD. (25-17) (25-23) (25-9)
HAFTA : 6
30.09.2020 18:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 1 İNEGÖL BLD. (25-22) (25-20) (23-25) (25-23)
30.09.2020 16:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 1 HALKBANK (23-25) (25-19) (25-23) (25-18)
14.10.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 0 3 ARKAS SPOR (23-25) (17-25) (16-25)
14.10.2020 17:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 2 3 İSTANBUL BBSK (23-25) (24-26) (25-23) (25-17) (13-15)
04.11.2020 13:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 1 AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-23) (20-25) (25-23) (25-17)
05.11.2020 13:00 TRT Spor-2 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 3 2 GALATASARAY HDI SİGORTA (23-25) (18-25) (25-21) (25-18) (15-13)
05.12.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 1 3 HALİLİYE BLD. (22-25) (25-21) (32-34) (18-25)
26.12.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Tokat (Tokat Gaziosmanpaşa Üniv.) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2 3 SPOR TOTO (21-25) (25-22) (25-23) (19-25) (8-15)
HAFTA : 7
04.10.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 0 ALTEKMA (28-26) (25-21) (25-16)
04.10.2020 15:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) SPOR TOTO 3 0 İSTANBUL BBSK (25-12) (25-20) (25-16)
04.10.2020 19:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) HALKBANK 2 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (17-25) (25-23) (20-25) (25-19) (11-15)
04.10.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 1 BURSA B.ŞEHİR BLD. (25-19) (22-25) (25-15) (28-26)
11.11.2020 14:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 SOLHAN SPOR (18-25) (25-18) (13-25) (17-25)
11.11.2020 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (25-19) (22-25) (25-20) (25-23)
11.11.2020 14:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 1 SORGUN BLD. (21-25) (25-19) (25-17) (25-22)
11.11.2020 15:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-21) (25-17) (25-18)
HAFTA : 8
11.10.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (15-25) (23-25) (25-23) (18-25)
11.10.2020 16:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 AFYON BLD. YÜNTAŞ (24-26) (25-20) (25-20) (23-25) (15-11)
11.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 0 ARKAS SPOR (25-19) (25-17) (25-22)
11.10.2020 14:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 3 1 İNEGÖL BLD. (25-21) (21-25) (26-24) (25-18)
11.10.2020 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 0 3 SPOR TOTO (30-32) (20-25) (22-25)
18.11.2020 13:00 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 2 3 ZİRAAT BANKKART (28-26) (22-25) (26-24) (22-25) (10-15)
18.11.2020 17:30 Tokat (Tokat Gaziosmanpaşa Üniv.) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 1 3 HALKBANK (18-25) (25-23) (20-25) (22-25)
16.12.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 1 HALİLİYE BLD. (25-19) (25-20) (22-25) (25-23)
HAFTA : 9
18.10.2020 16:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-23) (25-20) (25-16)
18.10.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 İSTANBUL BBSK (25-13) (29-27) (25-19)
18.10.2020 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 2 SPOR TOTO (18-25) (27-25) (25-21) (15-25) (15-12)
18.10.2020 19:30 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 1 SORGUN BLD. (22-25) (25-20) (25-21) (25-22)
18.10.2020 17:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (25-20) (25-27) (25-17) (25-21)
04.11.2020 13:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 1 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (20-25) (22-25) (25-19) (23-25)
02.12.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 1 3 ALTEKMA (21-25) (25-23) (21-25) (22-25)
17.12.2020 17:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 0 BURSA B.ŞEHİR BLD. (25-22) (25-17) (25-16)
HAFTA : 10
21.10.2020 14:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) SPOR TOTO 0 3 HALKBANK (18-25) (21-25) (24-26)
21.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 1 GALATASARAY HDI SİGORTA (27-29) (25-23) (27-25) (25-21)
21.10.2020 17:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 1 3 ARKAS SPOR (25-23) (17-25) (23-25) (11-25)
21.10.2020 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 3 1 İNEGÖL BLD. (25-20) (22-25) (25-18) (25-22)
21.10.2020 17:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3 1 HALİLİYE BLD. (22-25) (25-21) (25-18) (25-15)
21.10.2020 16:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 2 AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-18) (21-25) (22-25) (25-17) (15-11)
27.12.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 1 3 SOLHAN SPOR (21-25) (25-19) (20-25) (19-25)
28.12.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 0 3 ZİRAAT BANKKART (20-25) (20-25) (15-25)
HAFTA : 11
25.10.2020 16:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (25-20) (22-25) (21-25) (18-25)
25.10.2020 16:30 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) HALKBANK 3 1 İNEGÖL BLD. (28-26) (25-27) (25-17) (25-18)
25.10.2020 13:00 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-22) (25-19) (25-17)
25.10.2020 16:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 0 3 ALTEKMA (29-31) (20-25) (22-25)
25.10.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 2 3 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (25-17) (23-25) (23-25) (25-18) (11-15)
25.10.2020 18:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 1 SPOR TOTO (25-22) (22-25) (25-22) (26-24)
25.10.2020 15:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 2 İSTANBUL BBSK (23-25) (25-22) (25-23) (18-25) (15-13)
27.01.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 1 SORGUN BLD. (25-22) (20-25) (25-11) (25-20)
HAFTA : 12
28.10.2020 16:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) SPOR TOTO 3 0 HALİLİYE BLD. (25-19) (25-11) (25-22)
28.10.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 0 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (18-25) (20-25) (14-25)
28.10.2020 19:00 TRT Spor-2 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 0 3 ARKAS SPOR (20-25) (20-25) (21-25)
28.10.2020 14:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 3 2 HALKBANK (19-25) (25-23) (20-25) (25-21) (15-11)
28.10.2020 17:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3 1 AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-18) (24-26) (25-16) (25-22)
18.11.2020 14:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 2 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-17) (31-29) (24-26) (20-25) (10-15)
26.12.2020 13:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 0 3 ZİRAAT BANKKART (22-25) (29-31) (16-25)
30.12.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 1 SOLHAN SPOR (24-26) (25-14) (25-18) (25-20)
HAFTA : 13
01.11.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 0 3 ALTEKMA (21-25) (21-25) (13-25)
01.11.2020 15:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 1 İNEGÖL BLD. (30-28) (18-25) (25-21) (25-19)
02.11.2020 13:00 TRT Spor-2 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 1 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (17-25) (22-25) (25-23) (20-25)
10.01.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 0 3 SORGUN BLD. (23-25) (20-25) (18-25)
20.01.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 0 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (25-19) (25-21) (25-22)
20.01.2021 14:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 2 SPOR TOTO