PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 HALKBANK 10 10 0 28
2 FENERBAHÇE HDI SİGORTA 10 8 2 24
3 ZİRAAT BANKKART 10 8 2 24
4 ARKAS SPOR 10 7 3 21
5 GALATASARAY HDI SİGORTA 10 7 3 21
6 SPOR TOTO 10 6 4 18
7 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 10 4 6 14
8 ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. 10 4 6 12
9 YENİ KIZILTEPE SPOR 10 4 6 11
10 SORGUN BLD. 10 4 6 10
11 TOKAT BLD. PLEVNE 10 3 7 8
12 ALTEKMA 10 2 8 9
13 BİNGÖL SOLHAN SPOR 10 2 8 7
14 AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ 10 1 9 3

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Sonuç
HAFTA : 1
09.10.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bingöl-Merkez Karşıyaka BİNGÖL SOLHAN SPOR 0 3 YENİ KIZILTEPE SPOR (23-25) (23-25) (19-25)
10.10.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Afyonkarahisar-Prof. Dr. Veysel Eroğlu AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ 0 3 ARKAS SPOR (17-25) (17-25) (20-25)
10.10.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu SPOR TOTO 1 3 HALKBANK (25-22) (17-25) (23-25) (18-25)
10.10.2021 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV-GS TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 ZİRAAT BANKKART (25-20) (25-23) (25-21)
10.10.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ALTEKMA 0 3 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (19-25) (22-25) (23-25)
10.10.2021 14:00 TRT Spor Yıldız Şırnak-Şırnak Spor Salonu ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. 0 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (18-25) (18-25) (22-25)
10.10.2021 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Tokat-Ali Yücel TOKAT BLD. PLEVNE 2 3 SORGUN BLD. (18-25) (22-25) (25-13) (25-21) (12-15)
HAFTA : 2
13.10.2021 16:30 TRT Spor Yıldız Ankara-Başkent Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 1 SPOR TOTO (25-19) (25-16) (16-25) (25-17)
13.10.2021 19:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu HALKBANK 3 1 ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. (25-13) (21-25) (25-20) (25-20)
13.10.2021 14:00 TRT Spor Yıldız Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 0 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-23) (25-19) (25-22)
13.10.2021 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 0 AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-20) (25-20) (25-18)
13.10.2021 18:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ARKAS SPOR 3 0 TOKAT BLD. PLEVNE (25-16) (25-17) (25-17)
13.10.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Mardin-Kızıltepe-Atatürk YENİ KIZILTEPE SPOR 3 2 ALTEKMA (25-14) (27-25) (23-25) (19-25) (15-7)
13.10.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Yozgat-Sorgun SORGUN BLD. 3 0 BİNGÖL SOLHAN SPOR (26-24) (25-13) (25-20)
HAFTA : 3
17.10.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu SPOR TOTO 3 0 ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. (25-18) (25-23) (25-21)
17.10.2021 16:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 1 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (25-17) (23-25) (25-21) (25-23)
17.10.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bingöl-Merkez Karşıyaka BİNGÖL SOLHAN SPOR 0 3 ARKAS SPOR (18-25) (22-25) (20-25)
17.10.2021 13:00 TRT Spor Yıldız İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ALTEKMA 2 3 SORGUN BLD. (24-26) (20-25) (25-18) (25-21) (13-15)
17.10.2021 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Tokat-Ali Yücel TOKAT BLD. PLEVNE 0 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (20-25) (22-25) (22-25)
18.10.2021 14:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 3 1 YENİ KIZILTEPE SPOR (18-25) (25-13) (30-28) (25-18)
19.10.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Afyonkarahisar-Prof. Dr. Veysel Eroğlu AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ 0 3 HALKBANK (19-25) (18-25) (17-25)
HAFTA : 4
23.10.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Şırnak-Şırnak Spor Salonu ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. 3 0 AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-19) (25-16) (25-19)
24.10.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu HALKBANK 3 1 TOKAT BLD. PLEVNE (25-15) (25-22) (22-25) (25-16)
24.10.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 3 SPOR TOTO (14-25) (13-25) (25-20) (19-25)
24.10.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 1 BİNGÖL SOLHAN SPOR (25-14) (22-25) (25-18) (25-16)
24.10.2021 15:00 TRT Spor Yıldız İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ARKAS SPOR 3 0 ALTEKMA (25-19) (25-20) (25-21)
24.10.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Mardin-Kızıltepe-Atatürk YENİ KIZILTEPE SPOR 1 3 ZİRAAT BANKKART (18-25) (25-23) (17-25) (22-25)
24.10.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV-GS TV Yozgat-Sorgun SORGUN BLD. 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-14) (17-25) (23-25) (20-25)
HAFTA : 5
27.10.2021 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu SPOR TOTO 3 0 AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-14) (25-12) (25-17)
27.10.2021 18:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 0 SORGUN BLD. (25-21) (25-21) (25-14)
27.10.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bingöl-Merkez Karşıyaka BİNGÖL SOLHAN SPOR 2 3 HALKBANK (17-25) (25-23) (25-23) (18-25) (11-15)
27.10.2021 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 0 YENİ KIZILTEPE SPOR (25-23) (25-23) (25-21)
27.10.2021 17:00 TRT Spor Yıldız İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ALTEKMA 0 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (16-25) (18-25) (15-25)
27.10.2021 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Tokat-Ali Yücel TOKAT BLD. PLEVNE 3 2 ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. (20-25) (25-23) (17-25) (25-20) (17-15)
28.10.2021 17:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 3 2 ARKAS SPOR (26-28) (23-25) (25-19) (25-18) (15-11)
HAFTA : 6
31.10.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu HALKBANK 3 2 ALTEKMA (23-25) (25-17) (25-27) (25-16) (15-13)
31.10.2021 15:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE HDI SİGORTA 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-17) (22-25) (21-25) (21-25)
31.10.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Mardin-Kızıltepe-Atatürk YENİ KIZILTEPE SPOR 3 0 SPOR TOTO (25-22) (25-23) (25-17)
31.10.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Şırnak-Şırnak Spor Salonu ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. 3 1 BİNGÖL SOLHAN SPOR (22-25) (25-22) (27-25) (26-24)
31.10.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Yozgat-Sorgun SORGUN BLD. 3 2 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (23-25) (25-21) (27-25) (28-30) (15-12)
01.11.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Afyonkarahisar-Prof. Dr. Veysel Eroğlu AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 1 TOKAT BLD. PLEVNE (25-22) (25-23) (18-25) (25-15)
01.11.2021 20:00 TRT Spor Yıldız İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ARKAS SPOR 1 3 ZİRAAT BANKKART (25-22) (22-25) (30-32) (24-26)
HAFTA : 7
06.11.2021 17:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 1 ARKAS SPOR (26-24) (25-22) (18-25) (25-18)
06.11.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Mardin-Kızıltepe-Atatürk YENİ KIZILTEPE SPOR 3 1 SORGUN BLD. (26-28) (25-19) (25-18) (25-17)
07.11.2021 15:00 TRT Spor Yıldız Ankara-Başkent Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 0 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (25-20) (25-23) (25-17)
07.11.2021 17:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu SPOR TOTO 3 0 TOKAT BLD. PLEVNE (25-18) (25-23) (25-19)
07.11.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bingöl-Merkez Karşıyaka BİNGÖL SOLHAN SPOR 3 1 AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-17) (28-30) (25-16) (25-17)
07.11.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ALTEKMA 1 3 ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. (23-25) (22-25) (25-23) (23-25)
08.11.2021 15:30 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 0 3 HALKBANK (19-25) (15-25) (17-25)
HAFTA : 8
14.11.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Afyonkarahisar-Prof. Dr. Veysel Eroğlu AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 ALTEKMA (29-31) (28-26) (19-25) (16-25)
14.11.2021 14:00 TRT Spor Yıldız Ankara-Başkent Voleybol Salonu HALKBANK 3 0 ZİRAAT BANKKART (25-18) (26-24) (25-21)
14.11.2021 17:30 Misli.Com Web ve Mobil TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 1 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (21-25) (25-12) (25-19) (25-14)
14.11.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ARKAS SPOR 3 0 YENİ KIZILTEPE SPOR (25-16) (25-14) (25-20)
14.11.2021 13:00 TRT Spor Şırnak-Şırnak Spor Salonu ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-23) (14-25) (19-25) (23-25)
14.11.2021 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Tokat-Ali Yücel TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 BİNGÖL SOLHAN SPOR (29-27) (25-19) (25-17)
14.11.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Yozgat-Sorgun SORGUN BLD. 0 3 SPOR TOTO (22-25) (23-25) (20-25)
HAFTA : 9
21.11.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu SPOR TOTO 3 0 BİNGÖL SOLHAN SPOR (27-25) (25-16) (25-17)
21.11.2021 16:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART 3 1 ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. (25-15) (25-18) (22-25) (25-17)
21.11.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA 3 1 AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-17) (25-19) (23-25) (25-19)
21.11.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ALTEKMA 3 0 TOKAT BLD. PLEVNE (25-20) (25-19) (25-22)
21.11.2021 16:00 TRT Spor Yıldız Mardin-Kızıltepe-Atatürk YENİ KIZILTEPE SPOR 1 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (17-25) (26-24) (23-25) (19-25)
21.11.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Yozgat-Sorgun SORGUN BLD. 2 3 ARKAS SPOR (17-25) (25-23) (27-25) (19-25) (11-15)
22.11.2021 15:00 TRT Spor Yıldız Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 3 HALKBANK (20-25) (25-16) (16-25) (21-25)
HAFTA : 10
26.11.2021 14:00 TRT Spor Yıldız Bingöl-Merkez Karşıyaka BİNGÖL SOLHAN SPOR 3 1 ALTEKMA (25-17) (25-17) (22-25) (25-19)
27.11.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV-FB TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 0 SORGUN BLD. (25-19) (26-24) (25-15)
27.11.2021 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Tokat-Ali Yücel TOKAT BLD. PLEVNE 3 2 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-27) (21-25) (25-23) (30-28) (18-16)
28.11.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Afyonkarahisar-Prof. Dr. Veysel Eroğlu AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ 0 3 ZİRAAT BANKKART (23-25) (15-25) (20-25)
28.11.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu HALKBANK 3 0 YENİ KIZILTEPE SPOR (25-21) (25-21) (25-22)
28.11.2021 15:00 TRT Spor Yıldız İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ARKAS SPOR 3 0 SPOR TOTO (25-16) (25-21) (25-22)
28.11.2021 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Şırnak-Şırnak Spor Salonu ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. 3 2 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (21-25) (25-20) (16-25) (27-25) (15-11)
HAFTA : 11
04.12.2021 14:30 Misli.Com Web ve Mobil TV-GS TV İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu GALATASARAY HDI SİGORTA BİNGÖL SOLHAN SPOR                          
05.12.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu SPOR TOTO ALTEKMA                          
05.12.2021 16:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART TOKAT BLD. PLEVNE                          
05.12.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ                          
05.12.2021 13:00 TRT Spor Yıldız İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ARKAS SPOR FENERBAHÇE HDI SİGORTA                          
05.12.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Yozgat-Sorgun SORGUN BLD. HALKBANK                          
06.12.2021 15:00 TRT Spor Yıldız Mardin-Kızıltepe-Atatürk YENİ KIZILTEPE SPOR ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD.                          
HAFTA : 12
09.12.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bingöl-Merkez Karşıyaka BİNGÖL SOLHAN SPOR ZİRAAT BANKKART                          
12.12.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Afyonkarahisar-Prof. Dr. Veysel Eroğlu AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ YENİ KIZILTEPE SPOR                          
12.12.2021 15:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE HDI SİGORTA SPOR TOTO                          
12.12.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ALTEKMA GALATASARAY HDI SİGORTA                          
12.12.2021 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Şırnak-Şırnak Spor Salonu ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD. SORGUN BLD.                          
12.12.2021 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Tokat-Ali Yücel TOKAT BLD. PLEVNE BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR                          
13.12.2021 15:00 TRT Spor Yıldız Ankara-Başkent Voleybol Salonu HALKBANK ARKAS SPOR                          
HAFTA : 13
19.12.2021 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu ZİRAAT BANKKART ALTEKMA                          
19.12.2021 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara-Başkent Voleybol Salonu SPOR TOTO GALATASARAY HDI SİGORTA                          
19.12.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa-Cengiz Göllü Voleybol Salonu BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR BİNGÖL SOLHAN SPOR                          
19.12.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi ARKAS SPOR ALLPOWER AKÜ CİZRE BLD.                          
19.12.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Mardin-Kızıltepe-Atatürk YENİ KIZILTEPE SPOR TOKAT BLD. PLEVNE                          
19.12.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Yozgat-Sorgun SORGUN BLD. AVŞAR MADEN SUYU AFYON BLD. YÜNTAŞ                          
20.12.2021 20:00 TRT Spor Yıldız İstanbul-Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu FENERBAHÇE HDI SİGORTA HALKBANK