PUAN DURUMU

STAKIM ADIOGMP
1 EDREMİT BLD. ALTINOLUK 11 9 2 28
2 KARŞIYAKA 11 9 2 27
3 ÇANAKKALE BLD. 11 9 2 26
4 İSTANBUL BBSK 11 9 2 26
5 VAKIFBANK 11 7 4 22
6 GÖZTEPE 10 6 4 17
7 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 10 5 5 13
8 FENERBAHÇE 11 4 7 13
9 İZMİRSPOR 11 2 9 7
10 ÇİFTLİKKÖY BLD. 11 2 9 6
11 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 11 2 9 5
12 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 11 1 10 5

İzmirspor`un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
HAFTA : 1
09.10.2020 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 2 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (25-19) (25-16) (19-25) (21-25) (8-15)
11.10.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 1 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (25-23) (25-20) (24-26) (25-22)
11.10.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 İZMİRSPOR (25-20) (25-20) (19-25) (25-17)
11.10.2020 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 1 ÇANAKKALE BLD. (19-25) (25-11) (25-18) (25-16)
11.10.2020 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 3 2 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-27) (15-25) (25-23) (25-16) (15-13)
21.10.2020 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE 1 3 VAKIFBANK (22-25) (16-25) (25-19) (22-25)
HAFTA : 2
18.10.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 GÖZTEPE (25-20) (25-20) (25-18)
18.10.2020 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 2 FENERBAHÇE (20-25) (23-25) (25-17) (25-23) (15-13)
18.10.2020 15:30 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-14) (25-21) (25-21)
18.10.2020 19:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR 1 3 KARŞIYAKA (25-23) (20-25) (16-25) (13-25)
04.11.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 1 3 İSTANBUL BBSK (25-12) (23-25) (20-25) (19-25)
18.11.2020 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 2 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-16) (27-29) (13-25) (25-16) (19-17)
HAFTA : 3
23.10.2020 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (16-25) (20-25) (13-25)
25.10.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 2 İZMİRSPOR (18-25) (25-14) (16-25) (25-20) (15-8)
25.10.2020 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE 3 2 ÇANAKKALE BLD. (22-25) (20-25) (31-29) (26-24) (15-11)
11.11.2020 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (19-25) (21-25) (19-25)
11.11.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 KARŞIYAKA (25-15) (27-25) (22-25) (25-21)
11.11.2020 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 VAKIFBANK (21-25) (20-25) (18-25)
HAFTA : 4
11.11.2020 17:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 0 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-14) (25-18) (25-12)
18.11.2020 18:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 1 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (15-25) (25-19) (25-16) (25-23)
18.11.2020 18:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR 1 3 GÖZTEPE (22-25) (19-25) (25-22) (22-25)
25.11.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-13) (25-19) (25-16)
25.11.2020 14:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1 3 İSTANBUL BBSK (21-25) (25-13) (21-25) (24-26)
02.12.2020 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 1 FENERBAHÇE (28-26) (16-25) (25-12) (25-15)
HAFTA : 5
08.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (22-25) (19-25) (14-25)
08.11.2020 14:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1 3 VAKIFBANK (16-25) (22-25) (25-12) (15-25)
08.11.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 FENERBAHÇE (25-22) (25-17) (25-22)
08.11.2020 18:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) GÖZTEPE 0 3 KARŞIYAKA (18-25) (15-25) (16-25)
08.11.2020 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 ÇANAKKALE BLD. (18-25) (16-25) (19-25)
25.11.2020 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 0 3 İZMİRSPOR (21-25) (23-25) (19-25)
HAFTA : 6
15.11.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (25-20) (25-18) (25-20)
15.11.2020 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 0 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (27-25) (25-17) (25-13)
15.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 1 3 GÖZTEPE (27-25) (24-26) (25-27) (30-32)
15.11.2020 13:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 2 3 İSTANBUL BBSK (25-19) (17-25) (25-20) (23-25) (16-18)
15.11.2020 14:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR 3 1 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-22) (20-25) (25-18) (25-21)
09.12.2020 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 0 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-11) (25-17) (25-18)
HAFTA : 7
20.11.2020 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 3 2 FENERBAHÇE (28-26) (20-25) (25-21) (22-25) (16-14)
21.11.2020 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0 3 ÇANAKKALE BLD. (24-26) (23-25) (20-25)
21.11.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 GÖZTEPE (25-21) (25-22) (25-19)
21.11.2020 16:30 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (16-25) (19-25) (17-25)
09.12.2020 İptal İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 0 İZMİRSPOR (25-0) (25-0) (25-0) - Hükmen
16.12.2020 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 1 3 KARŞIYAKA (25-21) (20-25) (23-25) (17-25)
HAFTA : 8
28.11.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 İSTANBUL BBSK (25-20) (25-16) (25-17)
28.11.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-21) (25-16) (25-21)
28.11.2020 17:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (9-25) (9-25) (5-25)
28.11.2020 17:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE 3 0 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-20) (25-23) (25-20)
16.12.2020 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 1 VAKIFBANK (25-15) (20-25) (25-19) (25-22)
23.12.2020 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 0 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-11) (25-8) (25-15)
HAFTA : 9
05.12.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 2 3 ÇANAKKALE BLD. (27-29) (25-20) (25-18) (15-25) (12-15)
05.12.2020 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1 3 KARŞIYAKA (25-20) (22-25) (18-25) (24-26)
05.12.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (25-17) (22-25) (25-15) (25-18)
05.12.2020 15:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 GÖZTEPE (23-25) (18-25) (27-29)
26.12.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0 3 FENERBAHÇE (9-25) (24-26) (17-25)
26.12.2020 16:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 İZMİRSPOR (25-8) (25-8) (25-2)
HAFTA : 10
11.12.2020 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ 1 3 ÇİFTLİKKÖY BLD. (23-25) (25-22) (24-26) (21-25)
12.12.2020 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 1 İSTANBUL BBSK (23-25) (25-14) (25-18) (25-20)
12.12.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (19-25) (23-25) (22-25)
12.12.2020 17:30 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (12-25) (11-25) (9-25)
12.12.2020 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE 3 0 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-19) (26-24) (25-23)
12.12.2020 15:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA 3 0 VAKIFBANK (25-18) (32-30) (25-21)
HAFTA : 11
19.12.2020 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 KARŞIYAKA (25-17) (25-14) (25-12)
19.12.2020 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 0 İZMİRSPOR (25-15) (25-14) (25-15)
19.12.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 2 3 ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (22-25) (25-20) (25-19) (22-25) (8-15)
19.12.2020 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-16) (25-18) (25-18)
19.12.2020 13:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 FENERBAHÇE (25-13) (25-15) (25-20)
20.01.2021 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ GÖZTEPE
HAFTA : 12
23.01.2021 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK FENERBAHÇE
23.01.2021 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. KARŞIYAKA
23.01.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ ÇİFTLİKKÖY BLD.
23.01.2021 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
23.01.2021 16:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK GÖZTEPE
23.01.2021 16:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR İSTANBUL BBSK
HAFTA : 13
29.01.2021 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ VAKIFBANK
30.01.2021 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE ÇANAKKALE BLD.
30.01.2021 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
30.01.2021 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE EDREMİT BLD. ALTINOLUK
30.01.2021 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA İZMİRSPOR
31.01.2021 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
HAFTA : 14
06.02.2021 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
06.02.2021 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. GÖZTEPE
06.02.2021 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
06.02.2021 13:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK ÇİFTLİKKÖY BLD.
06.02.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR FENERBAHÇE
06.02.2021 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA İSTANBUL BBSK
HAFTA : 15
12.02.2021 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ ÇANAKKALE BLD.
13.02.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE KARŞIYAKA
13.02.2021 18:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ VAKIFBANK
13.02.2021 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
13.02.2021 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE İZMİRSPOR
14.02.2021 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK
HAFTA : 16
20.02.2021 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
20.02.2021 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD.
20.02.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK
20.02.2021 13:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
20.02.2021 16:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
20.02.2021 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA GÖZTEPE
HAFTA : 17
26.02.2021 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ KARŞIYAKA
27.02.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ ÇANAKKALE BLD.
27.02.2021 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ EDREMİT BLD. ALTINOLUK
27.02.2021 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK VAKIFBANK
27.02.2021 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE FENERBAHÇE
28.02.2021 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. İZMİRSPOR
HAFTA : 18
06.03.2021 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK VAKIFBANK
06.03.2021 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
06.03.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
06.03.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
06.03.2021 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE İSTANBUL BBSK
06.03.2021 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA ÇİFTLİKKÖY BLD.
HAFTA : 19
12.03.2021 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ GÖZTEPE
13.03.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ KARŞIYAKA
13.03.2021 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İZMİRSPOR
13.03.2021 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK EDREMİT BLD. ALTINOLUK
13.03.2021 13:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD.
14.03.2021 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. FENERBAHÇE
HAFTA : 20
19.03.2021 14:00 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ İSTANBUL BBSK
20.03.2021 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK
20.03.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
20.03.2021 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR VAKIFBANK
20.03.2021 16:00 İzmir (Balçova) GÖZTEPE ÇİFTLİKKÖY BLD.
20.03.2021 16:00 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
HAFTA : 21
27.03.2021 16:00 Balıkesir (Edremit-Güre Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK İZMİRSPOR
27.03.2021 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ GÖZTEPE
27.03.2021 16:00 İstanbul (Gazanfer Bilge) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ FENERBAHÇE
27.03.2021 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK ÇANAKKALE BLD.
27.03.2021 13:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK KARŞIYAKA
28.03.2021 14:00 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ
HAFTA : 22
03.04.2021 TVF Voleybol TV İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) FENERBAHÇE VAKIFBANK
03.04.2021 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) İZMİRSPOR ÇANAKKALE BLD.
03.04.2021 İzmir (Balçova) GÖZTEPE BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
03.04.2021 İzmir (Gelişim Koleji Kampüsü) ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
03.04.2021 İzmir (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka) KARŞIYAKA EDREMİT BLD. ALTINOLUK
03.04.2021 Yalova (90. Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. İSTANBUL BBSK