Igor Gorgonzola NOVARA (ITA) Vs FENERBAHÇE OPET /03.03.2021 - 21:00/ İtalya (Novara) Allianz Powervolley MILANO (ITA) Vs HALKBANK /03.03.2021 - 21:00/ İtalya (Milano) BURSA B.ŞEHİR BLD. Vs TOKAT BELEDİYE PLEVNE /04.03.2021 - 14:00/ Bursa (Cengiz Göllü) SORGUN BLD. Vs HALİLİYE BLD. /04.03.2021 - 14:00/ Ankara (Başkent) BİLGEM GENÇLİK Vs MERT GRUP SİGORTA /04.03.2021 - 16:00/ Ankara (Beştepe) MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA Vs MİDYAT BLD. /04.03.2021 - 16:00/ Mardin (Kızıltepe-Atatürk) VAKIFBANK Vs Grupa Azoty CHEMIK POLICE (POL) /04.03.2021 - 17:00/ İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) SGK Vs ZİRAAT BANKKART /04.03.2021 - 18:00/ Ankara (Beştepe) ECZACIBAŞI VİTRA Vs Unet e-work BUSTO ARSIZIO (ITA) /04.03.2021 - 19:30/ İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRKİYE Vs SIRBİSTAN /04.03.2021 - 20:30/ Sırbistan (Vrnjacka Banja)
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Misli.com Sultanlar Ligi

Fikstur - 2020-2021

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
HAFTA : 1
11.09.2020 19:00 TRT Spor-2 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 2 GALATASARAY HDI SİGORTA (14-25) (27-25) (26-28) (25-22) (15-13)
12.09.2020 12:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) PTT 2 3 KUZEYBORU (25-23) (22-25) (12-25) (25-18) (14-16)
12.09.2020 16:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 0 3 VAKIFBANK (16-25) (18-25) (19-25)
12.09.2020 18:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 0 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-17) (25-16) (25-16)
12.09.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Çanakkale (Çan Şehit H. İbrahim Eriç) ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 3 1 İLBANK (25-21) (25-19) (23-25) (25-20)
12.09.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE OPET 3 0 BEŞİKTAŞ (25-12) (25-19) (25-12)
12.09.2020 18:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 1 SİSTEM9 YEŞİLYURT (25-20) (25-17) (24-26) (26-24)
06.10.2020 16:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 SARIYER BLD. (25-20) (25-19) (25-9)
HAFTA : 2
15.09.2020 15:00 TRT Spor-2 Aksaray (Aksaray Spor Salonu) KUZEYBORU 3 1 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR (25-18) (25-17) (20-25) (25-20)
15.09.2020 19:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) İLBANK 1 3 KARAYOLLARI (27-29) (25-20) (23-25) (16-25)
15.09.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 PTT (14-25) (12-25) (14-25)
15.09.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEŞİKTAŞ 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (7-25) (9-25) (9-25)
15.09.2020 18:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) SİSTEM9 YEŞİLYURT 0 3 NİLÜFER BLD. (15-25) (22-25) (20-25)
15.09.2020 17:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-18) (25-14) (25-23)
16.09.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 1 3 TÜRK HAVA YOLLARI (25-20) (24-26) (19-25) (10-25)
20.10.2020 17:00 TRT Spor-2 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 0 3 FENERBAHÇE OPET (11-25) (19-25) (18-25)
HAFTA : 3
18.09.2020 14:00 TRT Spor-2 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 2 3 FENERBAHÇE OPET (25-19) (27-25) (20-25) (22-25) (14-16)
19.09.2020 12:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 3 1 KUZEYBORU (25-19) (23-25) (26-24) (25-14)
19.09.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) PTT 2 3 SİSTEM9 YEŞİLYURT (28-30) (14-25) (25-18) (25-20) (10-15)
19.09.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 İLBANK (25-19) (25-23) (27-25)
19.09.2020 18:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 0 BEŞİKTAŞ (25-16) (25-21) (25-14)
19.09.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Çanakkale (Çan Şehit H. İbrahim Eriç) ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 3 0 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-8) (25-13) (25-17)
19.09.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRK HAVA YOLLARI 0 3 VAKIFBANK (20-25) (23-25) (15-25)
23.12.2020 14:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 1 3 SARIYER BLD. (20-25) (18-25) (25-18) (19-25)
HAFTA : 4
22.09.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Aksaray (Aksaray Spor Salonu) KUZEYBORU 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-18) (25-20) (17-25) (25-19)
22.09.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) İLBANK 0 3 TÜRK HAVA YOLLARI (19-25) (17-25) (22-25)
22.09.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (15-25) (17-25) (13-25)
22.09.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEŞİKTAŞ 1 3 PTT (24-26) (25-23) (20-25) (7-25)
22.09.2020 18:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE OPET 2 3 NİLÜFER BLD. (18-25) (22-25) (25-23) (25-22) (13-15)
23.09.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 KARAYOLLARI (18-25) (18-25) (18-25)
23.09.2020 19:30 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) SİSTEM9 YEŞİLYURT 3 1 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR (25-20) (21-25) (25-16) (25-14)
06.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-16) (25-21) (25-22)
HAFTA : 5
25.09.2020 17:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) PTT 0 3 FENERBAHÇE OPET (11-25) (12-25) (29-31)
26.09.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil Tv Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 1 3 SİSTEM9 YEŞİLYURT (25-20) (22-25) (9-25) (18-25)
26.09.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-18) (25-13) (25-8)
26.09.2020 19:30 TRT Spor-2 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (17-25) (17-25) (17-25)
26.09.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Çanakkale (Çan Şehit H. İbrahim Eriç) ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 3 0 BEŞİKTAŞ (25-20) (25-15) (25-19)
26.09.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRK HAVA YOLLARI 3 1 KUZEYBORU (25-18) (25-17) (23-25) (25-16)
26.09.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 1 İLBANK (25-21) (25-18) (21-25) (25-19)
09.12.2020 15:00 TRT Spor-2 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 SARIYER BLD. (25-16) (25-18) (25-16)
HAFTA : 6
29.09.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Aksaray (Aksaray Spor Salonu) KUZEYBORU 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (17-25) (25-23) (18-25) (15-25)
29.09.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 2 NİLÜFER BLD. (20-25) (12-25) (25-23) (25-23) (15-11)
29.09.2020 14:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) SİSTEM9 YEŞİLYURT 2 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (28-26) (23-25) (11-25) (25-22) (12-15)
29.09.2020 16:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEŞİKTAŞ 1 3 KARAYOLLARI (19-25) (22-25) (25-22) (23-25)
29.09.2020 19:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 TÜRK HAVA YOLLARI (10-25) (11-25) (10-25)
29.09.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 0 PTT (25-11) (25-15) (25-18)
30.09.2020 14:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE OPET 3 1 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR (28-26) (19-25) (25-19) (25-22)
22.12.2020 12:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) İLBANK 0 3 VAKIFBANK (20-25) (12-25) (19-25)
HAFTA : 7
03.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) İLBANK 3 1 SARIYER BLD. (25-19) (22-25) (25-15) (25-17)
03.10.2020 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) PTT 2 3 NİLÜFER BLD. (20-25) (25-15) (25-9) (23-25) (9-15)
03.10.2020 18:30 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 0 3 FENERBAHÇE OPET (21-25) (15-25) (22-25)
03.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 BEŞİKTAŞ (25-15) (25-13) (25-17)
03.10.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Çanakkale (Çan Şehit H. İbrahim Eriç) ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (19-25) (21-25) (14-25)
03.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-18) (25-14) (25-8)
03.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRK HAVA YOLLARI 0 3 SİSTEM9 YEŞİLYURT (18-25) (25-27) (14-25)
18.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 1 KUZEYBORU (25-20) (25-15) (23-25) (25-18)
HAFTA : 8
09.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 0 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR (25-16) (25-14) (25-17)
09.10.2020 15:00 TRT Spor-2 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 1 KARAYOLLARI (25-18) (21-25) (26-24) (25-10)
10.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Aksaray (Aksaray Spor Salonu) KUZEYBORU 3 1 İLBANK (25-16) (25-18) (23-25) (25-23)
10.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 0 3 PTT (19-25) (21-25) (22-25)
10.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 VAKIFBANK (9-25) (10-25) (10-25)
10.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEŞİKTAŞ 0 3 TÜRK HAVA YOLLARI (13-25) (11-25) (16-25)
10.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) SİSTEM9 YEŞİLYURT 3 1 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-23) (23-25) (25-12) (25-17)
10.10.2020 20:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE OPET 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-21) (25-21) (25-17)
HAFTA : 9
13.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Aksaray (Aksaray Spor Salonu) KUZEYBORU 0 3 SARIYER BLD. (15-25) (23-25) (18-25)
13.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) İLBANK 3 0 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-10) (25-9) (25-9)
13.10.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 0 3 NİLÜFER BLD. (16-25) (12-25) (14-25)
13.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 ECZACIBAŞI VİTRA (14-25) (25-20) (18-25) (18-25)
13.10.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Çanakkale (Çan Şehit H. İbrahim Eriç) ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 0 3 PTT (20-25) (18-25) (18-25)
13.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 BEŞİKTAŞ (25-14) (25-20) (25-13)
13.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRK HAVA YOLLARI 0 3 FENERBAHÇE OPET (22-25) (17-25) (19-25)
13.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 SİSTEM9 YEŞİLYURT (25-20) (25-19) (25-22)
HAFTA : 10
16.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEŞİKTAŞ 0 3 VAKIFBANK (17-25) (13-25) (17-25)
17.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) PTT 3 1 KARAYOLLARI (20-25) (25-14) (25-22) (25-19)
17.10.2020 18:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-19) (25-18) (17-25) (30-28)
17.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 1 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR (21-25) (25-22) (25-18) (25-22)
17.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 KUZEYBORU (18-25) (13-25) (18-25)
17.10.2020 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) SİSTEM9 YEŞİLYURT 3 1 İLBANK (25-19) (19-25) (25-19) (25-14)
17.10.2020 20:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE OPET 3 0 GALATASARAY HDI SİGORTA (26-24) (25-16) (25-21)
17.10.2020 18:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 0 TÜRK HAVA YOLLARI (25-19) (25-17) (25-13)
HAFTA : 11
23.10.2020 14:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRK HAVA YOLLARI 3 2 NİLÜFER BLD. (21-25) (25-21) (25-21) (21-25) (15-9)
23.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 2 ECZACIBAŞI VİTRA (22-25) (25-23) (27-25) (22-25) (15-11)
24.10.2020 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 3 1 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR (25-18) (25-15) (17-25) (25-14)
24.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 1 PTT (19-25) (25-18) (25-23) (25-20)
24.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 SARIYER BLD. (21-25) (13-25) (16-25)
24.10.2020 20:00 TRT Spor-2 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 FENERBAHÇE OPET (25-21) (25-23) (25-20)
25.11.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Aksaray (Aksaray Spor Salonu) KUZEYBORU 3 2 SİSTEM9 YEŞİLYURT (19-25) (25-23) (18-25) (25-10) (15-10)
25.11.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) İLBANK 3 0 BEŞİKTAŞ (25-17) (25-21) (25-16)
HAFTA : 12
27.10.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) PTT 1 3 TÜRK HAVA YOLLARI (17-25) (26-24) (23-25) (17-25)
27.10.2020 14:00 TRT Spor-2 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (23-25) (25-14) (16-25) (6-25)
27.10.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Çanakkale (Çan Şehit H. İbrahim Eriç) ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 0 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (19-25) (19-25) (21-25)
27.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 0 KARAYOLLARI (25-15) (26-24) (25-20)
27.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEŞİKTAŞ 1 3 KUZEYBORU (17-25) (15-25) (25-15) (13-25)
27.10.2020 18:30 TRT Spor-2 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 2 3 VAKIFBANK (25-17) (25-17) (23-25) (19-25) (14-16)
22.12.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) SİSTEM9 YEŞİLYURT 3 0 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-15) (25-17) (25-21)
07.01.2021 14:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE OPET 3 0 İLBANK (25-18) (25-17) (25-13)
HAFTA : 13
30.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 BEŞİKTAŞ (18-25) (17-25) (23-25)
30.10.2020 14:00 TRT Spor-2 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 NİLÜFER BLD. (25-23) (25-19) (25-20)
31.10.2020 20:00 TRT Spor-2 Aksaray (Aksaray Spor Salonu) KUZEYBORU 1 3 FENERBAHÇE OPET (18-25) (25-19) (24-26) (14-25)
31.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 2 KARAYOLLARI (25-15) (21-25) (28-26) (17-25) (15-11)
31.10.2020 13:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 PTT (25-12) (32-30) (25-21)
31.10.2020 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR (25-17) (25-20) (25-20)
25.12.2020 14:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) İLBANK 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (14-25) (22-25) (20-25)
07.01.2021 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) SİSTEM9 YEŞİLYURT 3 1 SARIYER BLD. (17-25) (25-15) (25-17) (25-21)
HAFTA : 14
03.11.2020 13:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) PTT 0 3 VAKIFBANK (18-25) (13-25) (16-25)
03.11.2020 16:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 1 3 TÜRK HAVA YOLLARI (25-20) (13-25) (16-25) (19-25)
03.11.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Çanakkale (Çan Şehit H. İbrahim Eriç) ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 2 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (17-25) (25-17) (25-22) (21-25) (10-15)
03.11.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 1 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (19-25) (25-23) (18-25) (23-25)
03.11.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE OPET 3 0 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-14) (25-8) (25-13)
03.11.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 0 KUZEYBORU (25-10) (25-12) (25-14)
11.11.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 1 İLBANK (25-10) (26-24) (22-25) (25-17)
10.01.2021 15:30 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEŞİKTAŞ 0 3 SİSTEM9 YEŞİLYURT (21-25) (13-25) (18-25)
HAFTA : 15
06.11.2020 13:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEŞİKTAŞ 0 3 SARIYER BLD. (16-25) (15-25) (22-25)
06.11.2020 16:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) SİSTEM9 YEŞİLYURT 0 3 FENERBAHÇE OPET (18-25) (7-25) (11-25)
07.11.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) İLBANK 1 3 PTT (21-25) (25-19) (19-25) (17-25)
07.11.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRK HAVA YOLLARI 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-18) (20-25) (25-19) (28-26)
07.11.2020 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (15-25) (16-25) (10-25)