Igor Gorgonzola NOVARA (ITA) Vs FENERBAHÇE OPET /03.03.2021 - 21:00/ İtalya (Novara) Allianz Powervolley MILANO (ITA) Vs HALKBANK /03.03.2021 - 21:00/ İtalya (Milano) BURSA B.ŞEHİR BLD. Vs TOKAT BELEDİYE PLEVNE /04.03.2021 - 14:00/ Bursa (Cengiz Göllü) SORGUN BLD. Vs HALİLİYE BLD. /04.03.2021 - 14:00/ Ankara (Başkent) BİLGEM GENÇLİK Vs MERT GRUP SİGORTA /04.03.2021 - 16:00/ Ankara (Beştepe) MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA Vs MİDYAT BLD. /04.03.2021 - 16:00/ Mardin (Kızıltepe-Atatürk) VAKIFBANK Vs Grupa Azoty CHEMIK POLICE (POL) /04.03.2021 - 17:00/ İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) SGK Vs ZİRAAT BANKKART /04.03.2021 - 18:00/ Ankara (Beştepe) ECZACIBAŞI VİTRA Vs Unet e-work BUSTO ARSIZIO (ITA) /04.03.2021 - 19:30/ İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) TÜRKİYE Vs SIRBİSTAN /04.03.2021 - 20:30/ Sırbistan (Vrnjacka Banja)
info@tvf.org.tr/ 0312 221 40 40 /

Axa Sigorta Efeler Ligi

Fikstur - 2020-2021

MÜSABAKALAR

TarihSaatYayınSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
HAFTA : 1
08.09.2020 14:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 1 AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-19) (25-20) (21-25) (25-20)
13.09.2020 12:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) SPOR TOTO 2 3 SOLHAN SPOR (25-19) (22-25) (25-23) (21-25) (14-16)
13.09.2020 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 0 3 ZİRAAT BANKKART (15-25) (29-31) (21-25)
13.09.2020 14:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 0 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (16-25) (21-25) (20-25)
13.09.2020 16:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (23-25) (25-21) (19-25) (23-25)
13.09.2020 15:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-20) (25-22) (25-21)
14.09.2020 14:30 TRT Spor-2 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 1 3 ALTEKMA (20-25) (25-22) (22-25) (23-25)
07.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 0 SORGUN BLD. (25-19) (25-21) (25-19)
HAFTA : 2
16.09.2020 16:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 ARKAS SPOR (18-25) (20-25) (25-21) (18-25)
16.09.2020 18:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 1 3 HALKBANK (25-22) (22-25) (18-25) (19-25)
16.09.2020 15:00 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 0 3 İNEGÖL BLD. (18-25) (23-25) (21-25)
16.09.2020 15:00 TRT Spor-2 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 1 3 SPOR TOTO (20-25) (25-20) (24-26) (23-25)
17.09.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 0 3 İSTANBUL BBSK (18-25) (21-25) (22-25)
17.09.2020 15:00 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 HALİLİYE BLD. (25-14) (25-22) (25-19)
17.09.2020 16:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 2 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (25-22) (28-26) (20-25) (17-25) (12-15)
14.10.2020 16:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 0 3 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (26-28) (24-26) (25-27)
HAFTA : 3
19.09.2020 16:30 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 SOLHAN SPOR (25-20) (25-15) (25-18)
19.09.2020 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 0 BURSA B.ŞEHİR BLD. (25-23) (25-16) (25-18)
19.09.2020 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 1 ZİRAAT BANKKART (25-23) (25-17) (22-25) (25-23)
20.09.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) SPOR TOTO 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-19) (25-21) (25-13)
20.09.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 2 3 ALTEKMA (25-23) (22-25) (25-23) (24-26) (12-15)
20.09.2020 14:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 3 1 SORGUN BLD. (25-22) (26-24) (20-25) (25-20)
20.09.2020 15:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 0 3 AFYON BLD. YÜNTAŞ (12-25) (20-25) (20-25)
20.09.2020 14:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (17-25) (14-25) (29-27) (25-22) (12-15)
HAFTA : 4
22.09.2020 13:00 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 0 3 ARKAS SPOR (17-25) (22-25) (17-25)
22.09.2020 13:00 TRT Spor-2 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 0 3 HALKBANK (21-25) (20-25) (20-25)
23.09.2020 15:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 0 HALİLİYE BLD. (25-17) (25-22) (25-18)
23.09.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 1 3 İNEGÖL BLD. (12-25) (20-25) (25-21) (17-25)
23.09.2020 16:30 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 0 İSTANBUL BBSK (25-22) (25-19) (25-17)
23.09.2020 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 3 2 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (24-26) (24-26) (25-19) (25-21) (15-13)
23.09.2020 16:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 1 3 SPOR TOTO (19-25) (25-15) (35-37) (22-25)
14.10.2020 16:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 0 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (20-25) (21-25) (18-25)
HAFTA : 5
27.09.2020 13:00 TVF Voleybol Tv Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-15) (25-13) (25-20)
27.09.2020 15:30 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) SPOR TOTO 3 0 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (27-25) (25-23) (25-22)
27.09.2020 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 2 SORGUN BLD. (21-25) (25-17) (25-19) (18-25) (15-9)
27.09.2020 14:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 3 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (23-25) (25-22) (25-23) (25-19)
27.09.2020 15:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 2 SOLHAN SPOR (25-18) (22-25) (21-25) (25-21) (15-12)
28.09.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 ZİRAAT BANKKART (25-22) (25-21) (25-22)
08.10.2020 16:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 1 ALTEKMA (20-25) (25-18) (25-19) (25-14)
08.10.2020 20:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 BURSA B.ŞEHİR BLD. (25-17) (25-23) (25-9)
HAFTA : 6
30.09.2020 18:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 1 İNEGÖL BLD. (25-22) (25-20) (23-25) (25-23)
30.09.2020 16:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 1 HALKBANK (23-25) (25-19) (25-23) (25-18)
14.10.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 0 3 ARKAS SPOR (23-25) (17-25) (16-25)
14.10.2020 17:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 2 3 İSTANBUL BBSK (23-25) (24-26) (25-23) (25-17) (13-15)
04.11.2020 13:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 1 AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-23) (20-25) (25-23) (25-17)
05.11.2020 13:00 TRT Spor-2 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 3 2 GALATASARAY HDI SİGORTA (23-25) (18-25) (25-21) (25-18) (15-13)
05.12.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 1 3 HALİLİYE BLD. (22-25) (25-21) (32-34) (18-25)
26.12.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Tokat (Tokat Gaziosmanpaşa Üniv.) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2 3 SPOR TOTO (21-25) (25-22) (25-23) (19-25) (8-15)
HAFTA : 7
04.10.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 0 ALTEKMA (28-26) (25-21) (25-16)
04.10.2020 15:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) SPOR TOTO 3 0 İSTANBUL BBSK (25-12) (25-20) (25-16)
04.10.2020 19:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) HALKBANK 2 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (17-25) (25-23) (20-25) (25-19) (11-15)
04.10.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 1 BURSA B.ŞEHİR BLD. (25-19) (22-25) (25-15) (28-26)
11.11.2020 14:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 SOLHAN SPOR (18-25) (25-18) (13-25) (17-25)
11.11.2020 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (25-19) (22-25) (25-20) (25-23)
11.11.2020 14:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 1 SORGUN BLD. (21-25) (25-19) (25-17) (25-22)
11.11.2020 15:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-21) (25-17) (25-18)
HAFTA : 8
11.10.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (15-25) (23-25) (25-23) (18-25)
11.10.2020 16:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 AFYON BLD. YÜNTAŞ (24-26) (25-20) (25-20) (23-25) (15-11)
11.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 0 ARKAS SPOR (25-19) (25-17) (25-22)
11.10.2020 14:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 3 1 İNEGÖL BLD. (25-21) (21-25) (26-24) (25-18)
11.10.2020 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 0 3 SPOR TOTO (30-32) (20-25) (22-25)
18.11.2020 13:00 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 2 3 ZİRAAT BANKKART (28-26) (22-25) (26-24) (22-25) (10-15)
18.11.2020 17:30 Tokat (Tokat Gaziosmanpaşa Üniv.) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 1 3 HALKBANK (18-25) (25-23) (20-25) (22-25)
16.12.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 1 HALİLİYE BLD. (25-19) (25-20) (22-25) (25-23)
HAFTA : 9
18.10.2020 16:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-23) (25-20) (25-16)
18.10.2020 13:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 İSTANBUL BBSK (25-13) (29-27) (25-19)
18.10.2020 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 2 SPOR TOTO (18-25) (27-25) (25-21) (15-25) (15-12)
18.10.2020 19:30 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 1 SORGUN BLD. (22-25) (25-20) (25-21) (25-22)
18.10.2020 17:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (25-20) (25-27) (25-17) (25-21)
04.11.2020 13:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 1 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (20-25) (22-25) (25-19) (23-25)
02.12.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 1 3 ALTEKMA (21-25) (25-23) (21-25) (22-25)
17.12.2020 17:30 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 0 BURSA B.ŞEHİR BLD. (25-22) (25-17) (25-16)
HAFTA : 10
21.10.2020 14:00 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) SPOR TOTO 0 3 HALKBANK (18-25) (21-25) (24-26)
21.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 1 GALATASARAY HDI SİGORTA (27-29) (25-23) (27-25) (25-21)
21.10.2020 17:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 1 3 ARKAS SPOR (25-23) (17-25) (23-25) (11-25)
21.10.2020 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 3 1 İNEGÖL BLD. (25-20) (22-25) (25-18) (25-22)
21.10.2020 17:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3 1 HALİLİYE BLD. (22-25) (25-21) (25-18) (25-15)
21.10.2020 16:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 2 AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-18) (21-25) (22-25) (25-17) (15-11)
27.12.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 1 3 SOLHAN SPOR (21-25) (25-19) (20-25) (19-25)
28.12.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 0 3 ZİRAAT BANKKART (20-25) (20-25) (15-25)
HAFTA : 11
25.10.2020 16:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (25-20) (22-25) (21-25) (18-25)
25.10.2020 16:30 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) HALKBANK 3 1 İNEGÖL BLD. (28-26) (25-27) (25-17) (25-18)
25.10.2020 13:00 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-22) (25-19) (25-17)
25.10.2020 16:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 0 3 ALTEKMA (29-31) (20-25) (22-25)
25.10.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 2 3 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (25-17) (23-25) (23-25) (25-18) (11-15)
25.10.2020 18:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 3 1 SPOR TOTO (25-22) (22-25) (25-22) (26-24)
25.10.2020 15:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 2 İSTANBUL BBSK (23-25) (25-22) (25-23) (18-25) (15-13)
27.01.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 1 SORGUN BLD. (25-22) (20-25) (25-11) (25-20)
HAFTA : 12
28.10.2020 16:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) SPOR TOTO 3 0 HALİLİYE BLD. (25-19) (25-11) (25-22)
28.10.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 0 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (18-25) (20-25) (14-25)
28.10.2020 19:00 TRT Spor-2 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 0 3 ARKAS SPOR (20-25) (20-25) (21-25)
28.10.2020 14:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 3 2 HALKBANK (19-25) (25-23) (20-25) (25-21) (15-11)
28.10.2020 17:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3 1 AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-18) (24-26) (25-16) (25-22)
18.11.2020 14:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 2 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-17) (31-29) (24-26) (20-25) (10-15)
26.12.2020 13:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 0 3 ZİRAAT BANKKART (22-25) (29-31) (16-25)
30.12.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 1 SOLHAN SPOR (24-26) (25-14) (25-18) (25-20)
HAFTA : 13
01.11.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 0 3 ALTEKMA (21-25) (21-25) (13-25)
01.11.2020 15:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 1 İNEGÖL BLD. (30-28) (18-25) (25-21) (25-19)
02.11.2020 13:00 TRT Spor-2 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 1 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (17-25) (22-25) (25-23) (20-25)
10.01.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 0 3 SORGUN BLD. (23-25) (20-25) (18-25)
20.01.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 0 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (25-19) (25-21) (25-22)
20.01.2021 14:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 2 SPOR TOTO (25-13) (23-25) (13-25) (25-18) (16-14)
27.01.2021 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 1 İSTANBUL BBSK (25-22) (25-20) (19-25) (27-25)
27.01.2021 13:00 TRT Spor-2 İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ARKAS SPOR 1 3 HALKBANK (23-25) (21-25) (25-20) (23-25)
HAFTA : 14
08.11.2020 12:30 TRT Spor-2 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 HALİLİYE BLD. (25-15) (25-18) (25-21)
08.11.2020 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 0 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (21-25) (23-25) (19-25)
08.11.2020 14:00 TVF Voleybol TV İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) FENERBAHÇE HDI SİGORTA 3 0 BURSA B.ŞEHİR BLD. (25-21) (25-19) (25-19)
08.11.2020 14:00 İstanbul (Haldun Alagaş) İSTANBUL BBSK 0 3 ZİRAAT BANKKART (23-25) (23-25) (17-25)
08.11.2020 15:00 TVF Voleybol TV İzmir (Atatürk-Sigorta Shop Spor K.) ALTEKMA 2 3 ARKAS SPOR (22-25) (20-25) (30-28) (25-14) (11-15)
08.11.2020 15:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3 0 SOLHAN SPOR (25-21) (25-22) (25-12)
08.11.2020 16:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 0 ARHAVİ VOLEYBOL (25-22) (25-16) (25-22)
18.11.2020 15:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) SPOR TOTO 3 2 AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-17) (25-20) (21-25) (20-25) (15-12)
HAFTA : 15
15.11.2020 16:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 İNEGÖL BLD. (25-21) (21-25) (25-27) (22-25)
15.11.2020 16:00 TVF Voleybol TV Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKKART 3 0 SPOR TOTO (25-22) (25-22) (25-18)
15.11.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 0 3 FENERBAHÇE HDI SİGORTA (14-25) (12-25) (19-25)
15.11.2020 15:00 Bingöl (Karşıyaka) SOLHAN SPOR 3 1 İSTANBUL BBSK (25-20) (18-25) (25-19) (25-19)
15.11.2020 16:00 TVF Voleybol TV Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 1 3 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (25-23) (21-25) (33-35) (20-25)
15.11.2020 17:00 TRT Spor-2 İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 2 HALKBANK (25-17) (23-25) (25-23) (25-27) (15-9)
15.11.2020 16:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 1 ALTEKMA (29-31) (25-18) (25-20) (25-22)
20.01.2021 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 0 3 ARKAS SPOR (22-25) (18-25) (23-25)
HAFTA : 16
21.11.2020 13:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ VOLEYBOL 2 3 TOKAT BELEDİYE PLEVNE (25-20) (22-25) (14-25) (25-18) (10-15)
21.11.2020 16:00