Misli.com Sultanlar Ligi

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 16 15 1 47 7 45 6.714 1305 974 1.340 12 2 1 1 0 0
2 FENERBAHÇE OPET 16 14 2 44 10 42 4.400 1301 1020 1.275 11 2 1 1 0 1
3 TÜRK HAVA YOLLARI 18 13 5 41 24 38 1.708 1472 1305 1.128 6 5 2 1 0 4
4 GALATASARAY HDI SİGORTA 17 12 5 40 27 33 1.481 1510 1369 1.103 4 4 4 1 2 2
5 ECZACIBAŞI VİTRA 14 11 3 39 12 36 3.250 1215 905 1.343 8 3 0 3 0 0
6 NİLÜFER BLD. 16 11 5 38 22 33 1.727 1323 1199 1.103 6 3 2 2 1 2
7 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 18 10 8 36 32 27 1.125 1495 1482 1.009 5 2 3 0 6 2
8 KARAYOLLARI 18 7 11 29 37 23 0.784 1367 1474 0.927 3 4 0 2 4 5
9 KUZEYBORU 15 7 8 26 32 19 0.813 1197 1267 0.945 1 4 2 0 5 3
10 PTT 15 6 9 26 30 21 0.867 1190 1206 0.987 3 3 0 3 2 4
11 SİSTEM9 YEŞİLYURT 13 6 7 23 27 19 0.852 1054 1077 0.979 1 4 1 2 1 4
12 SARIYER BLD. 15 6 9 20 30 17 0.667 1016 1132 0.898 4 1 1 0 2 7
13 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 15 3 12 16 37 10 0.432 1072 1207 0.888 2 1 0 1 5 6
14 İLBANK 14 3 11 16 34 9 0.471 1065 1138 0.936 2 1 0 0 7 4
15 BEŞİKTAŞ 16 1 15 7 45 3 0.156 899 1257 0.715 1 0 0 0 4 11
16 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 14 0 14 0 42 0 MIN 581 1050 0.553 0 0 0 0 0 14
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.09.2020 19:00 TRT Spor-2 AYDIN (MIMAR SINAN) 19:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 3-2
14-25 27-25 26-28 25-22 15-13
12.09.2020 12:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 12:00 PTT KUZEYBORU 2-3
25-23 22-25 12-25 25-18 14-16
12.09.2020 16:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 KARAYOLLARI VAKIFBANK 0-3
16-25 18-25 19-25 - -
12.09.2020 18:00 Misli.Com Web ve Mobil TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:00 NİLÜFER BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-17 25-16 25-16 - -
12.09.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR İLBANK 3-1
25-21 25-19 23-25 25-20 -
12.09.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 FENERBAHÇE OPET BEŞİKTAŞ 3-0
25-12 25-19 25-12 - -
12.09.2020 18:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 18:30 ECZACIBAŞI VİTRA SİSTEM9 YEŞİLYURT 3-1
25-20 25-17 24-26 26-24 -
06.10.2020 16:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 16:00 TÜRK HAVA YOLLARI SARIYER BLD. 3-0
25-20 25-19 25-9 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.09.2020 15:00 TRT Spor-2 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 15:00 KUZEYBORU ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 3-1
25-18 25-17 20-25 25-20 -
15.09.2020 19:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 19:00 İLBANK KARAYOLLARI 1-3
27-29 25-20 23-25 16-25 -
15.09.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS PTT 0-3
14-25 12-25 14-25 - -
15.09.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 15:00 BEŞİKTAŞ ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
7-25 9-25 9-25 - -
15.09.2020 18:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 18:00 SİSTEM9 YEŞİLYURT NİLÜFER BLD. 0-3
15-25 22-25 20-25 - -
15.09.2020 17:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:30 VAKIFBANK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-14 25-23 - -
16.09.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA TÜRK HAVA YOLLARI 1-3
25-20 24-26 19-25 10-25 -
20.10.2020 17:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. FENERBAHÇE OPET 0-3
11-25 19-25 18-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.09.2020 14:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 14:00 ECZACIBAŞI VİTRA FENERBAHÇE OPET 2-3
25-19 27-25 20-25 22-25 14-16
19.09.2020 12:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 12:00 KARAYOLLARI KUZEYBORU 3-1
25-19 23-25 26-24 25-14 -
19.09.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 14:00 PTT SİSTEM9 YEŞİLYURT 2-3
28-30 14-25 25-18 25-20 10-15
19.09.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İLBANK 3-0
25-19 25-23 27-25 - -
19.09.2020 18:00 Misli.Com Web ve Mobil TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:00 NİLÜFER BLD. BEŞİKTAŞ 3-0
25-16 25-21 25-14 - -
19.09.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-8 25-13 25-17 - -
19.09.2020 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TEHİR GALATASARAY HDI SİGORTA SARIYER BLD. -
- - - - -
19.09.2020 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 19:00 TÜRK HAVA YOLLARI VAKIFBANK 0-3
20-25 23-25 15-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.09.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 17:00 KUZEYBORU AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 25-20 17-25 25-19 -
22.09.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 16:00 İLBANK TÜRK HAVA YOLLARI 0-3
19-25 17-25 22-25 - -
22.09.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
15-25 17-25 13-25 - -
22.09.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 16:00 BEŞİKTAŞ PTT 1-3
24-26 25-23 20-25 7-25 -
22.09.2020 18:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 18:30 FENERBAHÇE OPET NİLÜFER BLD. 2-3
18-25 22-25 25-23 25-22 13-15
23.09.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 14:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARAYOLLARI 0-3
18-25 18-25 18-25 - -
23.09.2020 19:30 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 19:30 SİSTEM9 YEŞİLYURT ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 3-1
25-20 21-25 25-16 25-14 -
06.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 19:00 VAKIFBANK GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
25-16 25-21 25-22 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.09.2020 17:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 PTT FENERBAHÇE OPET 0-3
11-25 12-25 29-31 - -
26.09.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil Tv ANKARA (BAŞKENT) 15:00 KARAYOLLARI SİSTEM9 YEŞİLYURT 1-3
25-20 22-25 9-25 18-25 -
26.09.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-18 25-13 25-8 - -
26.09.2020 19:30 TRT Spor-2 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:30 NİLÜFER BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
17-25 17-25 17-25 - -
26.09.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR BEŞİKTAŞ 3-0
25-20 25-15 25-19 - -
26.09.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 TÜRK HAVA YOLLARI KUZEYBORU 3-1
25-18 25-17 23-25 25-16 -
26.09.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA İLBANK 3-1
25-21 25-18 21-25 25-19 -
09.12.2020 17:30 TRT Spor-2 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:30 VAKIFBANK SARIYER BLD. -
- - - - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.09.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 17:00 KUZEYBORU GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
17-25 25-23 18-25 15-25 -
29.09.2020 14:00 ANKARA (BAŞKENT) TEHİR İLBANK VAKIFBANK -
- - - - -
29.09.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. NİLÜFER BLD. 3-2
20-25 12-25 25-23 25-23 15-11
29.09.2020 14:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 14:00 SİSTEM9 YEŞİLYURT AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2-3
28-26 23-25 11-25 25-22 12-15
29.09.2020 16:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 16:30 BEŞİKTAŞ KARAYOLLARI 1-3
19-25 22-25 25-22 23-25 -
29.09.2020 19:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 19:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS TÜRK HAVA YOLLARI 0-3
10-25 11-25 10-25 - -
29.09.2020 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 19:00 ECZACIBAŞI VİTRA PTT 3-0
25-11 25-15 25-18 - -
30.09.2020 14:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 14:00 FENERBAHÇE OPET ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 3-1
28-26 19-25 25-19 25-22 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 13:00 İLBANK SARIYER BLD. 3-1
25-19 22-25 25-15 25-17 -
03.10.2020 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 15:30 PTT NİLÜFER BLD. 2-3
20-25 25-15 25-9 23-25 9-15
03.10.2020 18:30 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 18:30 KARAYOLLARI FENERBAHÇE OPET 0-3
21-25 15-25 22-25 - -
03.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-0
25-15 25-13 25-17 - -
03.10.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
19-25 21-25 14-25 - -
03.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-18 25-14 25-8 - -
03.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 15:00 TÜRK HAVA YOLLARI SİSTEM9 YEŞİLYURT 0-3
18-25 25-27 14-25 - -
18.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 13:00 VAKIFBANK KUZEYBORU 3-1
25-20 25-15 23-25 25-18 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 NİLÜFER BLD. ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 3-0
25-16 25-14 25-17 - -
09.10.2020 15:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 15:00 ECZACIBAŞI VİTRA KARAYOLLARI 3-1
25-18 21-25 26-24 25-10 -
10.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 17:00 KUZEYBORU İLBANK 3-1
25-16 25-18 23-25 25-23 -
10.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. PTT 0-3
19-25 21-25 22-25 - -
10.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS VAKIFBANK 0-3
9-25 10-25 10-25 - -
10.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 15:00 BEŞİKTAŞ TÜRK HAVA YOLLARI 0-3
13-25 11-25 16-25 - -
10.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 17:00 SİSTEM9 YEŞİLYURT GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1
25-23 23-25 25-12 25-17 -
10.10.2020 20:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 20:00 FENERBAHÇE OPET AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-21 25-17 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 17:00 KUZEYBORU SARIYER BLD. 0-3
15-25 23-25 18-25 - -
13.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 13:00 İLBANK BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-10 25-9 25-9 - -
13.10.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 16:00 KARAYOLLARI NİLÜFER BLD. 0-3
16-25 12-25 14-25 - -
13.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AYDIN (MIMAR SINAN) 17:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 1-3
14-25 25-20 18-25 18-25 -
13.10.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR PTT 0-3
20-25 18-25 18-25 - -
13.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BEŞİKTAŞ 3-0
25-14 25-20 25-13 - -
13.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 15:00 TÜRK HAVA YOLLARI FENERBAHÇE OPET 0-3
22-25 17-25 19-25 - -
13.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 19:00 VAKIFBANK SİSTEM9 YEŞİLYURT 3-0
25-20 25-19 25-22 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3
17-25 13-25 17-25 - -
17.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 13:00 PTT KARAYOLLARI 3-1
20-25 25-14 25-22 25-19 -
17.10.2020 18:00 Misli.Com Web ve Mobil TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:00 NİLÜFER BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-18 17-25 30-28 -
17.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 3-1
21-25 25-22 25-18 25-22 -
17.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KUZEYBORU 0-3
18-25 13-25 18-25 - -
17.10.2020 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 15:30 SİSTEM9 YEŞİLYURT İLBANK 3-1
25-19 19-25 25-19 25-14 -
17.10.2020 20:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 20:00 FENERBAHÇE OPET GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
26-24 25-16 25-21 - -
17.10.2020 18:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 18:30 ECZACIBAŞI VİTRA TÜRK HAVA YOLLARI 3-0
25-19 25-17 25-13 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.10.2020 14:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 14:00 TÜRK HAVA YOLLARI NİLÜFER BLD. 3-2
21-25 25-21 25-21 21-25 15-9
23.10.2020 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 19:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ECZACIBAŞI VİTRA 3-2
22-25 25-23 27-25 22-25 15-11
24.10.2020 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 15:30 KARAYOLLARI ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 3-1
25-18 25-15 17-25 25-14 -
24.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. PTT 3-1
19-25 25-18 25-23 25-20 -
24.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SARIYER BLD. 0-3
21-25 13-25 16-25 - -
24.10.2020 20:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 20:00 VAKIFBANK FENERBAHÇE OPET 3-0
25-21 25-23 25-20 - -
25.11.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 17:00 KUZEYBORU SİSTEM9 YEŞİLYURT 3-2
19-25 25-23 18-25 25-10 15-10
25.11.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 15:00 İLBANK BEŞİKTAŞ 3-0
25-17 25-21 25-16 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 16:00 PTT TÜRK HAVA YOLLARI 1-3
17-25 26-24 23-25 17-25 -
27.10.2020 14:00 TRT Spor-2 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:00 NİLÜFER BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
23-25 25-14 16-25 6-25 -
27.10.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
19-25 19-25 21-25 - -
27.10.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. KARAYOLLARI 3-0
25-15 26-24 25-20 - -
27.10.2020 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TEHİR FENERBAHÇE OPET İLBANK -
- - - - -
27.10.2020 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TEHİR SİSTEM9 YEŞİLYURT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS -
- - - - -
27.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 BEŞİKTAŞ KUZEYBORU 1-3
17-25 15-25 25-15 13-25 -
27.10.2020 18:30 TRT Spor-2 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 18:30 ECZACIBAŞI VİTRA VAKIFBANK 2-3
25-17 25-17 23-25 19-25 14-16
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.10.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 17-25 23-25 - -
30.10.2020 14:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK NİLÜFER BLD. 3-0
25-23 25-19 25-20 - -
31.10.2020 20:00 TRT Spor-2 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 20:00 KUZEYBORU FENERBAHÇE OPET 1-3
18-25 25-19 24-26 14-25 -
31.10.2020 ANKARA (BAŞKENT) TEHİR İLBANK ECZACIBAŞI VİTRA -
- - - - -
31.10.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 3-2
25-15 21-25 28-26 17-25 15-11
31.10.2020 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TEHİR SİSTEM9 YEŞİLYURT SARIYER BLD. -
- - - - -
31.10.2020 13:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA PTT 3-0
25-12 32-30 25-21 - -
31.10.2020 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 15:30 TÜRK HAVA YOLLARI ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 3-0
25-17 25-20 25-20 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2020 13:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 PTT VAKIFBANK 0-3
18-25 13-25 16-25 - -
03.11.2020 16:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 KARAYOLLARI TÜRK HAVA YOLLARI 1-3
25-20 13-25 16-25 19-25 -
03.11.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR GALATASARAY HDI SİGORTA 2-3
17-25 25-17 25-22 21-25 10-15
03.11.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 25-23 18-25 23-25 -
03.11.2020 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TEHİR BEŞİKTAŞ SİSTEM9 YEŞİLYURT -
- - - - -
03.11.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 16:00 FENERBAHÇE OPET BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-14 25-8 25-13 - -
03.11.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 15:00 ECZACIBAŞI VİTRA KUZEYBORU 3-0
25-10 25-12 25-14 - -
11.11.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:00 NİLÜFER BLD. İLBANK 3-1
25-10 26-24 22-25 25-17 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.11.2020 13:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 BEŞİKTAŞ SARIYER BLD. 0-3
16-25 15-25 22-25 - -
06.11.2020 16:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 16:00 SİSTEM9 YEŞİLYURT FENERBAHÇE OPET 0-3
18-25 7-25 11-25 - -
07.11.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 13:00 İLBANK PTT 1-3
21-25 25-19 19-25 17-25 -
07.11.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 TÜRK HAVA YOLLARI AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 20-25 25-19 28-26 -
07.11.2020 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 15:30 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
15-25 16-25 10-25 - -
07.11.2020 19:30 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 19:30 GALATASARAY HDI SİGORTA KARAYOLLARI 3-2
26-28 25-16 24-26 25-18 15-12
07.11.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 3-0
25-13 25-18 25-16 - -
09.12.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 17:00 KUZEYBORU NİLÜFER BLD. -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.11.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE OPET 0-3
20-25 10-25 14-25 - -
14.11.2020 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) TEHİR KUZEYBORU PTT -
- - - - -
14.11.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. TÜRK HAVA YOLLARI 0-3
22-25 16-25 14-25 - -
14.11.2020 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TEHİR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS NİLÜFER BLD. -
- - - - -
14.11.2020 15:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 15:00 VAKIFBANK KARAYOLLARI 3-0
25-16 25-11 25-10 - -
15.11.2020 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TEHİR SİSTEM9 YEŞİLYURT ECZACIBAŞI VİTRA -
- - - - -
15.11.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
19-25 25-23 25-21 25-19 -
10.12.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 13:00 İLBANK ÇAN GENÇLİK KALE SPOR -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2020 16:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 KARAYOLLARI İLBANK 3-0
25-17 25-20 25-16 - -
17.11.2020 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) TEHİR ÇAN GENÇLİK KALE SPOR KUZEYBORU -
- - - - -
17.11.2020 13:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 FENERBAHÇE OPET SARIYER BLD. 3-0
25-23 25-16 25-21 - -
17.11.2020 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) TEHİR ECZACIBAŞI VİTRA BEŞİKTAŞ -
- - - - -
18.11.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AYDIN (MIMAR SINAN) 13:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 1-3
8-25 14-25 25-22 15-25 -
18.11.2020 18:00 Misli.Com Web ve Mobil TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:00 NİLÜFER BLD. SİSTEM9 YEŞİLYURT 3-0
25-14 25-20 25-19 - -
18.11.2020 14:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 14:00 TÜRK HAVA YOLLARI GALATASARAY HDI SİGORTA 2-3
25-21 19-25 25-22 21-25 8-15
09.12.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 13:00 PTT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.11.2020 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TEHİR FENERBAHÇE OPET ECZACIBAŞI VİTRA -
- - - - -
21.11.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 17:00 BEŞİKTAŞ NİLÜFER BLD. 1-3
18-25 25-13 21-25 22-25 -
21.11.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK TÜRK HAVA YOLLARI 2-3
25-22 27-29 25-18 20-25 13-15
22.11.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 17:00 KUZEYBORU KARAYOLLARI 0-3
20-25 11-25 23-25 - -
22.11.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 13:00 İLBANK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 22-25 24-26 - -
22.11.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3
16-25 18-25 12-25 - -
22.11.2020 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TEHİR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ÇAN GENÇLİK KALE SPOR -
- - - - -
22.11.2020 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TEHİR SİSTEM9 YEŞİLYURT PTT -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.11.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 13:00 PTT BEŞİKTAŞ -
- - - - -
29.11.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 13:00 KARAYOLLARI BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS -
- - - - -
29.11.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KUZEYBORU -
- - - - -
29.11.2020 18:00 Misli.Com Web ve Mobil TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:00 NİLÜFER BLD. FENERBAHÇE OPET -
- - - - -
29.11.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR SİSTEM9 YEŞİLYURT -
- - - - -
29.11.2020 15:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 15:00 TÜRK HAVA YOLLARI İLBANK -
- - - - -
29.11.2020 18:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 18:00 GALATASARAY HDI SİGORTA VAKIFBANK -
- - - - -
29.11.2020 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) TEHİR ECZACIBAŞI VİTRA SARIYER BLD. -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.12.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 16:00 KUZEYBORU TÜRK HAVA YOLLARI -
- - - - -
02.12.2020 13:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 13:00 İLBANK GALATASARAY HDI SİGORTA -
- - - - -
02.12.2020 16:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. VAKIFBANK -
- - - - -
02.12.2020 14:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 14:00 FENERBAHÇE OPET PTT -
- - - - -
02.12.2020 16:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 16:30 BEŞİKTAŞ ÇAN GENÇLİK KALE SPOR -
- - - - -
02.12.2020 17:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA NİLÜFER BLD. -
- - - - -
03.12.2020 13:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 13:00 SİSTEM9 YEŞİLYURT KARAYOLLARI -
- - - - -
03.12.2020 15:30 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 15:30 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.12.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 14:00 PTT ECZACIBAŞI VİTRA -
- - - - -
05.12.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR FENERBAHÇE OPET -
- - - - -
05.12.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA KUZEYBORU -
- - - - -
06.12.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV ANKARA (BAŞKENT) 14:00 KARAYOLLARI BEŞİKTAŞ -
- - - - -
06.12.2020 15:00 Misli.Com Web ve Mobil TV AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. SİSTEM9 YEŞİLYURT -
- - - - -
06.12.2020 18:00 Misli.Com Web ve Mobil TV BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:00 NİLÜFER BLD. SARIYER BLD. -
- - - - -
06.12.2020 17:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) 17:00 TÜRK HAVA YOLLARI BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS -
- - - - -
06.12.2020 14:00 Misli.Com Web ve Mobil TV İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK İLBANK -
- - - - -