2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARACABEY BLD. 3 3 0 9 1 9 9.000 251 204 1.230 2 1 0 0 0 0
2 SİMAV ŞEREF KOLEJİ 2 2 0 6 1 6 6.000 167 142 1.176 1 1 0 0 0 0
3 İNEGÖL BLD. 3 2 1 7 3 6 2.333 239 222 1.077 2 0 0 0 1 0
4 GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ 3 2 1 6 3 6 2.000 214 194 1.103 2 0 0 0 0 1
5 CAVİDİL SPOR 3 2 1 6 5 6 1.200 264 249 1.060 0 2 0 0 0 1
6 ARKAS SPOR 2 1 1 4 3 3 1.333 155 167 0.928 1 0 0 0 1 0
7 AKHİSARGÜCÜ 3 1 2 3 6 3 0.500 205 221 0.928 1 0 0 0 0 2
8 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2 1 1 3 5 2 0.600 169 177 0.955 0 0 1 0 0 1
9 TURGUTLU BLD. 2 0 2 3 6 1 0.500 190 201 0.945 0 0 0 1 1 0
10 TOFAŞ SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 212 249 0.851 0 0 0 0 1 2
11 KÜTAHYA BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 110 150 0.733 0 0 0 0 0 2
12 ESENYURT VOLEYBOL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Esenyurt Voleybol ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
11.10.2020-15:00
KARACABEY BLD.-AKHİSARGÜCÜ
BURSA (KARACABEY)
3-0
25-22 25-20 26-24 - -
11.10.2020-15:00
CAVİDİL SPOR-İNEGÖL BLD.
DENIZLI (BABADAĞ)
3-1
25-18 26-28 25-20 25-23 -
11.10.2020-17:30
ARKAS SPOR-TOFAŞ SPOR
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
3-0
28-26 25-20 25-21 - -
11.10.2020-16:00
GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ-KÜTAHYA BLD.
KOCAELI (DILOVASI)
3-0
25-14 25-20 25-22 - -
11.10.2020-14:00
SİMAV ŞEREF KOLEJİ -ESENYURT VOLEYBOL
KÜTAHYA (SIMAV)
-
- - - - -
28.10.2020-15:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-TURGUTLU BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
3-2
25-19 25-23 19-25 25-27 15-8
2. Hafta
17.10.2020-13:00
İNEGÖL BLD.-GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
3-0
25-22 25-20 25-19 - -
17.10.2020-14:00
TURGUTLU BLD.-SİMAV ŞEREF KOLEJİ
MANISA (TURGUTLU YILDIRIM BEYAZIT)
1-3
19-25 25-17 21-25 23-25 -
18.10.2020-17:00
TOFAŞ SPOR-KARACABEY BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
0-3
18-25 20-25 23-25 - -
18.10.2020-15:00
ESENYURT VOLEYBOL-ARKAS SPOR
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
18.10.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-CAVİDİL SPOR
MANISA (AKHISAR)
3-0
26-24 25-22 25-21 - -
04.11.2020-15:00
KÜTAHYA BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
KÜTAHYA (YENI SALON)
-
- - - - -
3. Hafta
25.10.2020-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-İNEGÖL BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
0-3
20-25 17-25 23-25 - -
25.10.2020-15:00
CAVİDİL SPOR-TOFAŞ SPOR
DENIZLI (BABADAĞ)
3-1
21-25 25-20 25-19 25-20 -
25.10.2020-15:00
ESENYURT VOLEYBOL-TURGUTLU BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
25.10.2020-14:30
ARKAS SPOR-KARACABEY BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
1-3
27-25 14-25 22-25 14-25 -
25.10.2020-16:00
GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ-AKHİSARGÜCÜ
KOCAELI (DILOVASI)
3-0
25-14 25-23 28-26 - -
25.10.2020-14:00
SİMAV ŞEREF KOLEJİ -KÜTAHYA BLD.
KÜTAHYA (SIMAV)
3-0
25-17 25-19 25-18 - -
4. Hafta
31.10.2020-13:00
İNEGÖL BLD.-SİMAV ŞEREF KOLEJİ
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
31.10.2020-14:00
TURGUTLU BLD.-ARKAS SPOR
MANISA (TURGUTLU YILDIRIM BEYAZIT)
-
- - - - -
01.11.2020-14:00
TOFAŞ SPOR-GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
01.11.2020-15:00
KARACABEY BLD.-CAVİDİL SPOR
BURSA (KARACABEY)
-
- - - - -
01.11.2020-14:00
KÜTAHYA BLD.-ESENYURT VOLEYBOL
KÜTAHYA (YENI SALON)
-
- - - - -
01.11.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
5. Hafta
07.11.2020-14:00
TURGUTLU BLD.-KÜTAHYA BLD.
MANISA (TURGUTLU YILDIRIM BEYAZIT)
-
- - - - -
08.11.2020-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-TOFAŞ SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
08.11.2020-15:00
ESENYURT VOLEYBOL-İNEGÖL BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
08.11.2020-17:30
ARKAS SPOR-CAVİDİL SPOR
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
08.11.2020-16:00
GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ-KARACABEY BLD.
KOCAELI (DILOVASI)
-
- - - - -
08.11.2020-14:00
SİMAV ŞEREF KOLEJİ -AKHİSARGÜCÜ
KÜTAHYA (SIMAV)
-
- - - - -
6. Hafta
14.11.2020-13:00
İNEGÖL BLD.-TURGUTLU BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
15.11.2020-14:00
TOFAŞ SPOR-SİMAV ŞEREF KOLEJİ
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
15.11.2020-15:00
KARACABEY BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
BURSA (KARACABEY)
-
- - - - -
15.11.2020-15:00
CAVİDİL SPOR-GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
DENIZLI (BABADAĞ)
-
- - - - -
15.11.2020-14:00
KÜTAHYA BLD.-ARKAS SPOR
KÜTAHYA (YENI SALON)
-
- - - - -
15.11.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-ESENYURT VOLEYBOL
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
7. Hafta
21.11.2020-14:00
TURGUTLU BLD.-AKHİSARGÜCÜ
MANISA (TURGUTLU YILDIRIM BEYAZIT)
-
- - - - -
22.11.2020-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-CAVİDİL SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
22.11.2020-15:00
ESENYURT VOLEYBOL-TOFAŞ SPOR
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
22.11.2020-15:00
ARKAS SPOR-GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
22.11.2020-14:00
SİMAV ŞEREF KOLEJİ -KARACABEY BLD.
KÜTAHYA (SIMAV)
-
- - - - -
22.11.2020-14:00
KÜTAHYA BLD.-İNEGÖL BLD.
KÜTAHYA (YENI SALON)
-
- - - - -
8. Hafta
28.11.2020-13:00
İNEGÖL BLD.-ARKAS SPOR
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
29.11.2020-14:00
TOFAŞ SPOR-TURGUTLU BLD.
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
29.11.2020-15:00
KARACABEY BLD.-ESENYURT VOLEYBOL
BURSA (KARACABEY)
-
- - - - -
29.11.2020-15:00
CAVİDİL SPOR-SİMAV ŞEREF KOLEJİ
DENIZLI (BABADAĞ)
-
- - - - -
29.11.2020-16:00
GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (GEBZE)
-
- - - - -
29.11.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-KÜTAHYA BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
9. Hafta
05.12.2020-13:00
İNEGÖL BLD.-AKHİSARGÜCÜ
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
05.12.2020-14:00
TURGUTLU BLD.-KARACABEY BLD.
MANISA (TURGUTLU YILDIRIM BEYAZIT)
-
- - - - -
06.12.2020-15:00
ESENYURT VOLEYBOL-CAVİDİL SPOR
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
06.12.2020-17:30
ARKAS SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
SİMAV ŞEREF KOLEJİ -GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
KÜTAHYA (SIMAV)
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
KÜTAHYA BLD.-TOFAŞ SPOR
KÜTAHYA (YENI SALON)
-
- - - - -
10. Hafta
13.12.2020-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SİMAV ŞEREF KOLEJİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
13.12.2020-14:00
TOFAŞ SPOR-İNEGÖL BLD.
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
13.12.2020-15:00
KARACABEY BLD.-KÜTAHYA BLD.
BURSA (KARACABEY)
-
- - - - -
13.12.2020-15:00
CAVİDİL SPOR-TURGUTLU BLD.
DENIZLI (BABADAĞ)
-
- - - - -
13.12.2020-16:00
GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ-ESENYURT VOLEYBOL
KOCAELI (GEBZE)
-
- - - - -
13.12.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-ARKAS SPOR
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
11. Hafta
19.12.2020-13:00
İNEGÖL BLD.-KARACABEY BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
19.12.2020-14:00
TURGUTLU BLD.-GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
MANISA (TURGUTLU YILDIRIM BEYAZIT)
-
- - - - -
20.12.2020-15:00
ESENYURT VOLEYBOL-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
20.12.2020-17:00
ARKAS SPOR-SİMAV ŞEREF KOLEJİ
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
20.12.2020-14:00
KÜTAHYA BLD.-CAVİDİL SPOR
KÜTAHYA (YENI SALON)
-
- - - - -
20.12.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-TOFAŞ SPOR
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
12. Hafta
26.12.2020-13:00
İNEGÖL BLD.-CAVİDİL SPOR
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
26.12.2020-14:00
TURGUTLU BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MANISA (TURGUTLU YILDIRIM BEYAZIT)
-
- - - - -
27.12.2020-14:00
TOFAŞ SPOR-ARKAS SPOR
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
27.12.2020-15:00
ESENYURT VOLEYBOL-SİMAV ŞEREF KOLEJİ
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
27.12.2020-14:00
KÜTAHYA BLD.-GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
KÜTAHYA (YENI SALON)
-
- - - - -
27.12.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-KARACABEY BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
13. Hafta
05.01.2021-17:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-KÜTAHYA BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
05.01.2021-17:00
KARACABEY BLD.-TOFAŞ SPOR
BURSA (KARACABEY)
-
- - - - -
05.01.2021-15:00
CAVİDİL SPOR-AKHİSARGÜCÜ
DENIZLI (BABADAĞ)
-
- - - - -
05.01.2021-13:00
ARKAS SPOR-ESENYURT VOLEYBOL
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.)
-
- - - - -
05.01.2021-18:00
GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (GEBZE)
-
- - - - -
05.01.2021-14:00
SİMAV ŞEREF KOLEJİ -TURGUTLU BLD.
KÜTAHYA (SIMAV)
-
- - - - -
14. Hafta
09.01.2021-13:00
İNEGÖL BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
09.01.2021-14:00
TURGUTLU BLD.-ESENYURT VOLEYBOL
MANISA (TURGUTLU YILDIRIM BEYAZIT)
-
- - - - -
10.01.2021-14:00
TOFAŞ SPOR-CAVİDİL SPOR
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
10.01.2021-15:00
KARACABEY BLD.-ARKAS SPOR
BURSA (KARACABEY)
-
- - - - -
10.01.2021-14:00
KÜTAHYA BLD.-SİMAV ŞEREF KOLEJİ
KÜTAHYA (YENI SALON)
-
- - - - -
10.01.2021-16:00
AKHİSARGÜCÜ-GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
15. Hafta
17.01.2021-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-AKHİSARGÜCÜ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.01.2021-15:00
CAVİDİL SPOR-KARACABEY BLD.
DENIZLI (BABADAĞ)
-
- - - - -
17.01.2021-15:00
ESENYURT VOLEYBOL-KÜTAHYA BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
17.01.2021-17:00
ARKAS SPOR-TURGUTLU BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
17.01.2021-16:00
GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ-TOFAŞ SPOR
KOCAELI (GEBZE)
-
- - - - -
17.01.2021-14:00
SİMAV ŞEREF KOLEJİ -İNEGÖL BLD.
KÜTAHYA (SIMAV)
-
- - - - -
16. Hafta
23.01.2021-13:00
İNEGÖL BLD.-ESENYURT VOLEYBOL
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
TOFAŞ SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
24.01.2021-15:00
KARACABEY BLD.-GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
BURSA (KARACABEY)
-
- - - - -
24.01.2021-15:00
CAVİDİL SPOR-ARKAS SPOR
DENIZLI (BABADAĞ)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
KÜTAHYA BLD.-TURGUTLU BLD.
KÜTAHYA (YENI SALON)
-
- - - - -
24.01.2021-16:00
AKHİSARGÜCÜ-SİMAV ŞEREF KOLEJİ
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
17. Hafta
30.01.2021-14:00
TURGUTLU BLD.-İNEGÖL BLD.
MANISA (TURGUTLU YILDIRIM BEYAZIT)
-
- - - - -
31.01.2021-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-KARACABEY BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
31.01.2021-15:00
ESENYURT VOLEYBOL-AKHİSARGÜCÜ
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
31.01.2021-15:00
ARKAS SPOR-KÜTAHYA BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.01.2021-16:00
GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ-CAVİDİL SPOR
KOCAELI (GEBZE)
-
- - - - -
31.01.2021-14:00
SİMAV ŞEREF KOLEJİ -TOFAŞ SPOR
KÜTAHYA (SIMAV)
-
- - - - -
18. Hafta
06.02.2021-13:00
İNEGÖL BLD.-KÜTAHYA BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
TOFAŞ SPOR-ESENYURT VOLEYBOL
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
07.02.2021-15:00
KARACABEY BLD.-SİMAV ŞEREF KOLEJİ
BURSA (KARACABEY)
-
- - - - -
07.02.2021-15:00
CAVİDİL SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
DENIZLI (BABADAĞ)
-
- - - - -
07.02.2021-16:00
GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ-ARKAS SPOR
KOCAELI (GEBZE)
-
- - - - -
07.02.2021-16:00
AKHİSARGÜCÜ-TURGUTLU BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
19. Hafta
13.02.2021-14:00
TURGUTLU BLD.-TOFAŞ SPOR
MANISA (TURGUTLU YILDIRIM BEYAZIT)
-
- - - - -
14.02.2021-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
14.02.2021-15:00
ESENYURT VOLEYBOL-KARACABEY BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
14.02.2021-15:00
ARKAS SPOR-İNEGÖL BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
SİMAV ŞEREF KOLEJİ -CAVİDİL SPOR
KÜTAHYA (SIMAV)
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
KÜTAHYA BLD.-AKHİSARGÜCÜ
KÜTAHYA (YENI SALON)
-
- - - - -
20. Hafta
21.02.2021-17:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ARKAS SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
21.02.2021-14:00
TOFAŞ SPOR-KÜTAHYA BLD.
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
21.02.2021-15:00
KARACABEY BLD.-TURGUTLU BLD.
BURSA (KARACABEY)
-
- - - - -
21.02.2021-15:00
CAVİDİL SPOR-ESENYURT VOLEYBOL
DENIZLI (BABADAĞ)
-
- - - - -
21.02.2021-16:00
GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ-SİMAV ŞEREF KOLEJİ
KOCAELI (GEBZE)
-
- - - - -
21.02.2021-16:00
AKHİSARGÜCÜ-İNEGÖL BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
21. Hafta
27.02.2021-13:00
İNEGÖL BLD.-TOFAŞ SPOR
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
27.02.2021-14:00
TURGUTLU BLD.-CAVİDİL SPOR
MANISA (TURGUTLU YILDIRIM BEYAZIT)
-
- - - - -
28.02.2021-15:00
ESENYURT VOLEYBOL-GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
28.02.2021-17:00
ARKAS SPOR-AKHİSARGÜCÜ
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
SİMAV ŞEREF KOLEJİ -AYDIN B.ŞEHİR BLD.
KÜTAHYA (SIMAV)
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
KÜTAHYA BLD.-KARACABEY BLD.
KÜTAHYA (YENI SALON)
-
- - - - -
22. Hafta
07.03.2021-
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ESENYURT VOLEYBOL
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
07.03.2021-
TOFAŞ SPOR-AKHİSARGÜCÜ
BURSA (ÇEKIRGE)
-
- - - - -
07.03.2021-
KARACABEY BLD.-İNEGÖL BLD.
BURSA (KARACABEY)
-
- - - - -
07.03.2021-
CAVİDİL SPOR-KÜTAHYA BLD.
DENIZLI (BABADAĞ)
-
- - - - -
07.03.2021-
GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ-TURGUTLU BLD.
KOCAELI (GEBZE)
-
- - - - -
07.03.2021-
SİMAV ŞEREF KOLEJİ -ARKAS SPOR
KÜTAHYA (SIMAV)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU VOLEYBOL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SGK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SUNGURLU BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 TED ANKARA KOLEJLİLER 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TVF SPOR LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ZİRAAT BANKASI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ZONGULDAK DSİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
05.11.2020-20:30
TVF SPOR LİSESİ-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.11.2020-12:00
ZİRAAT BANKASI-YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.11.2020-18:30
SGK-SUNGURLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
08.11.2020-15:00
ZONGULDAK DSİ-TED ANKARA KOLEJLİLER
ZONGULDAK (FENER SPORCU FABRIKASI)
-
- - - - -
2. Hafta
14.11.2020-11:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.11.2020-13:00
ANADOLU VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
15.11.2020-14:00
YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR-SGK
ÇANKIRI (HASAN FEHMI GÖKŞEN)
-
- - - - -
15.11.2020-14:00
SUNGURLU BLD.-ZONGULDAK DSİ
ÇORUM (SUNGURLU MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
3. Hafta
22.11.2020-11:00
ZİRAAT BANKASI-TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
22.11.2020-13:00
TVF SPOR LİSESİ-SUNGURLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
22.11.2020-15:30
SGK-ZONGULDAK DSİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
22.11.2020-14:00
YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR-ANADOLU VOLEYBOL
ÇANKIRI (HASAN FEHMI GÖKŞEN)
-
- - - - -
4. Hafta
29.11.2020-11:00
ANADOLU VOLEYBOL-SGK
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
29.11.2020-13:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
29.11.2020-14:00
SUNGURLU BLD.-ZİRAAT BANKASI
ÇORUM (SUNGURLU MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
29.11.2020-15:00
ZONGULDAK DSİ-TVF SPOR LİSESİ
ZONGULDAK (FENER SPORCU FABRIKASI)
-
- - - - -
5. Hafta
06.12.2020-11:00
ANADOLU VOLEYBOL-TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
06.12.2020-15:30
ZİRAAT BANKASI-ZONGULDAK DSİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
06.12.2020-17:30
SGK-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR-SUNGURLU BLD.
ÇANKIRI (HASAN FEHMI GÖKŞEN)
-
- - - - -
6. Hafta
13.12.2020-14:00
SUNGURLU BLD.-ANADOLU VOLEYBOL
ÇORUM (SUNGURLU MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
13.12.2020-15:00
ZONGULDAK DSİ-YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR
ZONGULDAK (FENER SPORCU FABRIKASI)
-
- - - - -
15.12.2020-17:30
TVF SPOR LİSESİ-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
15.12.2020-19:30
TED ANKARA KOLEJLİLER-SGK
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
7. Hafta
20.12.2020-13:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-SUNGURLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
20.12.2020-15:30
ANADOLU VOLEYBOL-ZONGULDAK DSİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
20.12.2020-17:30
ZİRAAT BANKASI-SGK
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
20.12.2020-14:00
YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR-TVF SPOR LİSESİ
ÇANKIRI (HASAN FEHMI GÖKŞEN)
-
- - - - -
8. Hafta
24.01.2021-15:30
TED ANKARA KOLEJLİLER-ZONGULDAK DSİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
24.01.2021-17:30
ANADOLU VOLEYBOL-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR-ZİRAAT BANKASI
ÇANKIRI (HASAN FEHMI GÖKŞEN)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
SUNGURLU BLD.-SGK
ÇORUM (SUNGURLU MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
9. Hafta
31.01.2021-11:00
SGK-YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.01.2021-15:00
ZONGULDAK DSİ-SUNGURLU BLD.
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
01.02.2021-18:00
ZİRAAT BANKASI-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
01.02.2021-20:00
TVF SPOR LİSESİ-TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
10. Hafta
07.02.2021-11:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.02.2021-13:00
ANADOLU VOLEYBOL-YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
SUNGURLU BLD.-TVF SPOR LİSESİ
ÇORUM (SUNGURLU MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
07.02.2021-15:00
ZONGULDAK DSİ-SGK
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
11. Hafta
13.02.2021-15:30
TVF SPOR LİSESİ-ZONGULDAK DSİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
13.02.2021-17:30
ZİRAAT BANKASI-SUNGURLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.02.2021-11:00
SGK-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR-TED ANKARA KOLEJLİLER
ÇANKIRI (HASAN FEHMI GÖKŞEN)
-
- - - - -
12. Hafta
21.02.2021-15:30
TVF SPOR LİSESİ-SGK
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.02.2021-17:30
TED ANKARA KOLEJLİLER-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.02.2021-14:00
SUNGURLU BLD.-YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR
ÇORUM (SUNGURLU MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
21.02.2021-15:00
ZONGULDAK DSİ-ZİRAAT BANKASI
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
13. Hafta
25.02.2021-19:00
ZİRAAT BANKASI-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
28.02.2021-11:00
SGK-TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
28.02.2021-17:30
ANADOLU VOLEYBOL-SUNGURLU BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR-ZONGULDAK DSİ
ÇANKIRI (HASAN FEHMI GÖKŞEN)
-
- - - - -
14. Hafta
04.03.2021-19:00
SGK-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.03.2021-
TVF SPOR LİSESİ-YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİKSPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.03.2021-
SUNGURLU BLD.-TED ANKARA KOLEJLİLER
ÇORUM (SUNGURLU MAHMUT ATALAY)
-
- - - - -
07.03.2021-
ZONGULDAK DSİ-ANADOLU VOLEYBOL
ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 1 1 0 3 0 3 MAX 75 43 1.744 1 0 0 0 0 0
2 KORKUTELİ BLD. 1 1 0 3 0 3 MAX 80 63 1.270 1 0 0 0 0 0
3 NEVŞEHİR BLD. 1 1 0 3 0 3 MAX 81 72 1.125 1 0 0 0 0 0
4 KUZEYBORU AKSARAY MTAL 1 1 0 3 2 2 1.500 116 109 1.064 0 0 1 0 0 0
5 PEMA KOLEJİ 1 0 1 2 3 1 0.667 109 116 0.940 0 0 0 1 0 0
6 DEVELİ BLD. 1 0 1 0 3 0 MIN 72 81 0.889 0 0 0 0 0 1
7 GEZLEVİ SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 63 80 0.788 0 0 0 0 0 1
8 ILGIN UĞUR SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 43 75 0.573 0 0 0 0 0 1
9 ÜRGÜP SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
25.10.2020-14:00
KUZEYBORU AKSARAY MTAL-PEMA KOLEJİ
AKSARAY (ATATÜRK)
3-2
24-26 25-22 27-29 25-21 15-11
25.10.2020-15:00
KORKUTELİ BLD.-GEZLEVİ SPOR
ANTALYA (KORKUTELI-RECEP GÜRBÜZ)
3-0
25-22 30-28 25-13 - -
25.10.2020-16:00
ILGIN UĞUR SPOR-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
KONYA (ILGIN)
0-3
11-25 17-25 15-25 - -
25.10.2020-16:00
NEVŞEHİR BLD.-DEVELİ BLD.
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
3-0
31-29 25-23 25-20 - -
2. Hafta
31.10.2020-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-KUZEYBORU AKSARAY MTAL
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
01.11.2020-14:00
DEVELİ BLD.-ILGIN UĞUR SPOR
KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK)
-
- - - - -
01.11.2020-14:00
GEZLEVİ SPOR-NEVŞEHİR BLD.
KONYA (BOZKIR BLD. SALONU)
-
- - - - -
01.11.2020-14:00
ÜRGÜP SPOR-KORKUTELİ BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
3. Hafta
08.11.2020-14:00
KUZEYBORU AKSARAY MTAL-DEVELİ BLD.
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
08.11.2020-14:00
ILGIN UĞUR SPOR-GEZLEVİ SPOR
KONYA (ILGIN)
-
- - - - -
08.11.2020-16:00
PEMA KOLEJİ-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
KONYA (PEMA KOLEJI SPOR SALONU)
-
- - - - -
08.11.2020-16:00
NEVŞEHİR BLD.-ÜRGÜP SPOR
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
4. Hafta
15.11.2020-15:00
KORKUTELİ BLD.-NEVŞEHİR BLD.
ANTALYA (KORKUTELI-RECEP GÜRBÜZ)
-
- - - - -
15.11.2020-14:00
DEVELİ BLD.-PEMA KOLEJİ
KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK)
-
- - - - -
15.11.2020-14:00
GEZLEVİ SPOR-KUZEYBORU AKSARAY MTAL
KONYA (BOZKIR BLD. SALONU)
-
- - - - -
15.11.2020-14:00
ÜRGÜP SPOR-ILGIN UĞUR SPOR
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
5. Hafta
21.11.2020-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-DEVELİ BLD.
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
22.11.2020-14:00
KUZEYBORU AKSARAY MTAL-ÜRGÜP SPOR
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
22.11.2020-14:00
ILGIN UĞUR SPOR-KORKUTELİ BLD.
KONYA (ILGIN)
-
- - - - -
22.11.2020-16:00
PEMA KOLEJİ-GEZLEVİ SPOR
KONYA (PEMA KOLEJI SPOR SALONU)
-
- - - - -
6. Hafta
29.11.2020-15:00
KORKUTELİ BLD.-KUZEYBORU AKSARAY MTAL
ANTALYA (KORKUTELI-RECEP GÜRBÜZ)
-
- - - - -
29.11.2020-14:00
GEZLEVİ SPOR-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
KONYA (BOZKIR BLD. SALONU)
-
- - - - -
29.11.2020-16:00
NEVŞEHİR BLD.-ILGIN UĞUR SPOR
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
29.11.2020-14:00
ÜRGÜP SPOR-PEMA KOLEJİ
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
7. Hafta
05.12.2020-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-ÜRGÜP SPOR
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
KUZEYBORU AKSARAY MTAL-NEVŞEHİR BLD.
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
DEVELİ BLD.-GEZLEVİ SPOR
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
06.12.2020-16:00
PEMA KOLEJİ-KORKUTELİ BLD.
KONYA (PEMA KOLEJI SPOR SALONU)
-
- - - - -
8. Hafta
13.12.2020-15:00
KORKUTELİ BLD.-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
ANTALYA (KORKUTELI-RECEP GÜRBÜZ)
-
- - - - -
13.12.2020-14:00
ILGIN UĞUR SPOR-KUZEYBORU AKSARAY MTAL
KONYA (ILGIN)
-
- - - - -
13.12.2020-16:00
NEVŞEHİR BLD.-PEMA KOLEJİ
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
13.12.2020-14:00
ÜRGÜP SPOR-DEVELİ BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
9. Hafta
19.12.2020-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-NEVŞEHİR BLD.
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
20.12.2020-14:00
DEVELİ BLD.-KORKUTELİ BLD.
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
20.12.2020-14:00
GEZLEVİ SPOR-ÜRGÜP SPOR
KONYA (BOZKIR BLD. SALONU)
-
- - - - -
20.12.2020-16:00
PEMA KOLEJİ-ILGIN UĞUR SPOR
KONYA (PEMA KOLEJI SPOR SALONU)
-
- - - - -
10. Hafta
09.01.2021-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-ILGIN UĞUR SPOR
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
10.01.2021-14:00
DEVELİ BLD.-NEVŞEHİR BLD.
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
10.01.2021-14:00
GEZLEVİ SPOR-KORKUTELİ BLD.
KONYA (BOZKIR BLD. SALONU)
-
- - - - -
10.01.2021-16:00
PEMA KOLEJİ-KUZEYBORU AKSARAY MTAL
KONYA (PEMA KOLEJI SPOR SALONU)
-
- - - - -
11. Hafta
17.01.2021-14:00
KUZEYBORU AKSARAY MTAL-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.01.2021-15:00
KORKUTELİ BLD.-ÜRGÜP SPOR
ANTALYA (KORKUTELI-RECEP GÜRBÜZ)
-
- - - - -
17.01.2021-14:00
ILGIN UĞUR SPOR-DEVELİ BLD.
KONYA (ILGIN)
-
- - - - -
17.01.2021-16:00
NEVŞEHİR BLD.-GEZLEVİ SPOR
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
12. Hafta
23.01.2021-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-PEMA KOLEJİ
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
DEVELİ BLD.-KUZEYBORU AKSARAY MTAL
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
GEZLEVİ SPOR-ILGIN UĞUR SPOR
KONYA (BOZKIR BLD. SALONU)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
ÜRGÜP SPOR-NEVŞEHİR BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
13. Hafta
31.01.2021-14:00
KUZEYBORU AKSARAY MTAL-GEZLEVİ SPOR
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
31.01.2021-14:00
ILGIN UĞUR SPOR-ÜRGÜP SPOR
KONYA (ILGIN)
-
- - - - -
31.01.2021-16:00
PEMA KOLEJİ-DEVELİ BLD.
KONYA (PEMA KOLEJI SPOR SALONU)
-
- - - - -
31.01.2021-16:00
NEVŞEHİR BLD.-KORKUTELİ BLD.
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
14. Hafta
07.02.2021-15:00
KORKUTELİ BLD.-ILGIN UĞUR SPOR
ANTALYA (KORKUTELI-RECEP GÜRBÜZ)
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
DEVELİ BLD.-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
GEZLEVİ SPOR-PEMA KOLEJİ
KONYA (BOZKIR BLD. SALONU)
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
ÜRGÜP SPOR-KUZEYBORU AKSARAY MTAL
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
15. Hafta
13.02.2021-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-GEZLEVİ SPOR
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
KUZEYBORU AKSARAY MTAL-KORKUTELİ BLD.
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
ILGIN UĞUR SPOR-NEVŞEHİR BLD.
KONYA (ILGIN)
-
- - - - -
14.02.2021-16:00
PEMA KOLEJİ-ÜRGÜP SPOR
KONYA (PEMA KOLEJI SPOR SALONU)
-
- - - - -
16. Hafta
21.02.2021-15:00
KORKUTELİ BLD.-PEMA KOLEJİ
ANTALYA (KORKUTELI-RECEP GÜRBÜZ)
-
- - - - -
21.02.2021-14:00
GEZLEVİ SPOR-DEVELİ BLD.
KONYA (BOZKIR BLD. SALONU)
-
- - - - -
21.02.2021-16:00
NEVŞEHİR BLD.-KUZEYBORU AKSARAY MTAL
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
21.02.2021-14:00
ÜRGÜP SPOR-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
17. Hafta
27.02.2021-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU-KORKUTELİ BLD.
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
KUZEYBORU AKSARAY MTAL-ILGIN UĞUR SPOR
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
DEVELİ BLD.-ÜRGÜP SPOR
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
28.02.2021-16:00
PEMA KOLEJİ-NEVŞEHİR BLD.
KONYA (PEMA KOLEJI SPOR SALONU)
-
- - - - -
18. Hafta
07.03.2021-
KORKUTELİ BLD.-DEVELİ BLD.
ANTALYA (KORKUTELI-RECEP GÜRBÜZ)
-
- - - - -
07.03.2021-
ILGIN UĞUR SPOR-PEMA KOLEJİ
KONYA (ILGIN)
-
- - - - -
07.03.2021-
NEVŞEHİR BLD.-KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
07.03.2021-
ÜRGÜP SPOR-GEZLEVİ SPOR
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SEYHAN BLD. 1 1 0 3 0 3 MAX 75 0 MAX 1 0 0 0 0 0
2 SEYHAN YILDIRIM 1 1 0 3 1 3 3.000 93 60 1.550 0 1 0 0 0 0
3 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 1 1 0 3 1 3 3.000 97 79 1.228 0 1 0 0 0 0
4 ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR 1 0 1 1 3 0 0.333 79 97 0.814 0 0 0 0 1 0
5 ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS. 1 0 1 1 3 0 0.333 60 93 0.645 0 0 0 0 1 0
6 CEYLANPINAR UMUT SPOR 1 0 1 0 3 0 MIN 0 75 MIN 0 0 0 0 0 1
7 GAZİANTEP GENÇLİK SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Islahiye Anadolu Lisesi ligden çekildi ve düştü.
Ceylanpınar Umut Spor'un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
25.10.2020-
SEYHAN BLD.-CEYLANPINAR UMUT SPOR
ADANA (ADNAN MENDERES)
3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
25.10.2020-14:00
ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.-SEYHAN YILDIRIM
ADANA (ADNAN MENDERES)
1-3
12-25 12-25 25-18 11-25 -
25.10.2020-15:00
ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
1-3
19-25 16-25 25-22 19-25 -
25.10.2020-
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
2. Hafta
01.11.2020-15:00
SEYHAN YILDIRIM-SEYHAN BLD.
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
01.11.2020-12:00
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR-ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
01.11.2020-
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
01.11.2020-12:00
VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ-ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.
ŞANLIURFA (VIRANŞEHIR BLD. SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
3. Hafta
07.11.2020-13:00
CEYLANPINAR UMUT SPOR-SEYHAN YILDIRIM
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR)
-
- - - - -
08.11.2020-14:00
SEYHAN BLD.-VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
08.11.2020-16:00
ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
08.11.2020-
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-GAZİANTEP GENÇLİK SPOR
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
4. Hafta
15.11.2020-
ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
-
- - - - -
15.11.2020-12:00
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR-ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.
GAZIANTEP (KARATAŞ-ŞAHINBEY)
-
- - - - -
15.11.2020-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-SEYHAN BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
15.11.2020-13:00
VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ-CEYLANPINAR UMUT SPOR
ŞANLIURFA (VIRANŞEHIR BLD. SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
5. Hafta
21.11.2020-13:00
CEYLANPINAR UMUT SPOR-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR)
-
- - - - -
22.11.2020-12:00
ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.-ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
22.11.2020-14:00
SEYHAN YILDIRIM-VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
22.11.2020-16:00
SEYHAN BLD.-GAZİANTEP GENÇLİK SPOR
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
6. Hafta
29.11.2020-15:00
ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR-SEYHAN BLD.
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
-
- - - - -
29.11.2020-
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
29.11.2020-12:00
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR-CEYLANPINAR UMUT SPOR
GAZIANTEP (KARATAŞ-ŞAHINBEY)
-
- - - - -
29.11.2020-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-SEYHAN YILDIRIM
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
7. Hafta
05.12.2020-13:00
CEYLANPINAR UMUT SPOR-ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR)
-
- - - - -
06.12.2020-
SEYHAN BLD.-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
06.12.2020-12:00
SEYHAN YILDIRIM-GAZİANTEP GENÇLİK SPOR
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
06.12.2020-12:00
VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
ŞANLIURFA (VIRANŞEHIR BLD. SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
8. Hafta
13.12.2020-13:00
ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.-SEYHAN BLD.
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
13.12.2020-15:00
ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR-SEYHAN YILDIRIM
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
-
- - - - -
13.12.2020-
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-CEYLANPINAR UMUT SPOR
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
13.12.2020-12:00
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR-VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ
GAZIANTEP (KARATAŞ-ŞAHINBEY)
-
- - - - -
9. Hafta
19.12.2020-13:00
CEYLANPINAR UMUT SPOR-ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR)
-
- - - - -
20.12.2020-
SEYHAN YILDIRIM-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
20.12.2020-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-GAZİANTEP GENÇLİK SPOR
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
20.12.2020-12:00
VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ-ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR
ŞANLIURFA (VIRANŞEHIR BLD. SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
10. Hafta
09.01.2021-13:00
CEYLANPINAR UMUT SPOR-SEYHAN BLD.
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR)
-
- - - - -
10.01.2021-13:00
SEYHAN YILDIRIM-ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
10.01.2021-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
10.01.2021-
VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
ŞANLIURFA (VIRANŞEHIR BLD. SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
11. Hafta
17.01.2021-14:00
ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.-VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
17.01.2021-16:00
SEYHAN BLD.-SEYHAN YILDIRIM
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
17.01.2021-15:00
ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR-GAZİANTEP GENÇLİK SPOR
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
-
- - - - -
17.01.2021-
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
12. Hafta
24.01.2021-15:00
SEYHAN YILDIRIM-CEYLANPINAR UMUT SPOR
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
24.01.2021-
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
GAZIANTEP (KARATAŞ-ŞAHINBEY)
-
- - - - -
24.01.2021-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
24.01.2021-12:00
VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ-SEYHAN BLD.
ŞANLIURFA (VIRANŞEHIR BLD. SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
13. Hafta
30.01.2021-13:00
CEYLANPINAR UMUT SPOR-VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR)
-
- - - - -
31.01.2021-14:00
ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.-GAZİANTEP GENÇLİK SPOR
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
31.01.2021-16:00
SEYHAN BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
31.01.2021-
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
14. Hafta
07.02.2021-15:00
ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR-ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
-
- - - - -
07.02.2021-12:00
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR-SEYHAN BLD.
GAZIANTEP (KARATAŞ-ŞAHINBEY)
-
- - - - -
07.02.2021-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-CEYLANPINAR UMUT SPOR
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
07.02.2021-13:00
VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ-SEYHAN YILDIRIM
ŞANLIURFA (VIRANŞEHIR BLD. SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
15. Hafta
13.02.2021-13:00
CEYLANPINAR UMUT SPOR-GAZİANTEP GENÇLİK SPOR
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR)
-
- - - - -
14.02.2021-
ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
SEYHAN YILDIRIM-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
14.02.2021-16:00
SEYHAN BLD.-ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
16. Hafta
21.02.2021-15:00
ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR-CEYLANPINAR UMUT SPOR
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
-
- - - - -
21.02.2021-
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-SEYHAN BLD.
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
21.02.2021-12:00
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR-SEYHAN YILDIRIM
GAZIANTEP (KARATAŞ-ŞAHINBEY)
-
- - - - -
21.02.2021-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
17. Hafta
27.02.2021-
CEYLANPINAR UMUT SPOR-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR)
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
SEYHAN YILDIRIM-ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
28.02.2021-16:00
SEYHAN BLD.-ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
28.02.2021-12:00
VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ-GAZİANTEP GENÇLİK SPOR
ŞANLIURFA (VIRANŞEHIR BLD. SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
18. Hafta
07.03.2021-
ADANA AKKAPI TEKNİK AND. LİS.-CEYLANPINAR UMUT SPOR
ADANA (ADNAN MENDERES)
-
- - - - -
07.03.2021-
ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR-VİRANŞEHİR EĞİTİMGÜCÜ
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ)
-
- - - - -
07.03.2021-
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-SEYHAN YILDIRIM
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
07.03.2021-
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
GAZIANTEP (KARATAŞ-ŞAHINBEY)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MİDYAT BLD. 1 1 0 3 0 3 MAX 75 19 3.947 1 0 0 0 0 0
2 KIZILTEPE VOLEYBOL 1 1 0 3 0 3 MAX 75 34 2.206 1 0 0 0 0 0
3 KIZILTEPE EĞİTİM 1 1 0 3 0 3 MAX 75 37 2.027 1 0 0 0 0 0
4 KIZILTEPE ES GENÇLİK 1 1 0 3 0 3 MAX 75 44 1.705 1 0 0 0 0 0
5 NUSAYBİN İPEK YOLU 1 0 1 0 3 0 MIN 44 75 0.587 0 0 0 0 0 1
6 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 1 0 1 0 3 0 MIN 37 75 0.493 0 0 0 0 0 1
7 KIZILTEPE ZERGAN 1 0 1 0 3 0 MIN 34 75 0.453 0 0 0 0 0 1
8 MARDİN VOLEYBOL 1 0 1 0 3 0 MIN 19 75 0.253 0 0 0 0 0 1
9 YENİ MARDİN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 47 MAVİ SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Mavi Spor ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
24.10.2020-16:00
MARDİN VOLEYBOL-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE ÖZCAN YILDIZ AİHL)
0-3
5-25 7-25 7-25 - -
24.10.2020-18:00
KIZILTEPE ZERGAN-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE ÖZCAN YILDIZ AİHL)
0-3
12-25 16-25 6-25 - -
25.10.2020-
YENİ MARDİN-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
25.10.2020-14:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE ÖZCAN YILDIZ AİHL)
3-0
25-8 25-20 25-16 - -
25.10.2020-16:00
KIZILTEPE EĞİTİM-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE ÖZCAN YILDIZ AİHL)
3-0
25-23 25-4 25-10 - -
2. Hafta
01.11.2020-
47 MAVİ SPOR-KIZILTEPE ZERGAN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
01.11.2020-12:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-MARDİN VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
01.11.2020-14:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
01.11.2020-13:30
MİDYAT BLD.-YENİ MARDİN
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
01.11.2020-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
3. Hafta
07.11.2020-17:00
YENİ MARDİN-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
08.11.2020-
KIZILTEPE ES GENÇLİK-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
08.11.2020-12:00
KIZILTEPE ZERGAN-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
08.11.2020-16:00
KIZILTEPE EĞİTİM-MARDİN VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
08.11.2020-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
4. Hafta
14.11.2020-14:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-KIZILTEPE ZERGAN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
15.11.2020-
47 MAVİ SPOR-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
15.11.2020-14:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
15.11.2020-16:00
MARDİN VOLEYBOL-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
15.11.2020-13:30
MİDYAT BLD.-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
5. Hafta
21.11.2020-12:00
KIZILTEPE ZERGAN-MARDİN VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
21.11.2020-14:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
21.11.2020-16:00
KIZILTEPE EĞİTİM-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
22.11.2020-
KIZILTEPE VOLEYBOL-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
22.11.2020-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-MİDYAT BLD.
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
6. Hafta
28.11.2020-
47 MAVİ SPOR-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
29.11.2020-12:00
MARDİN VOLEYBOL-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
29.11.2020-14:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
29.11.2020-16:00
YENİ MARDİN-KIZILTEPE ZERGAN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
29.11.2020-13:30
MİDYAT BLD.-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
7. Hafta
05.12.2020-
47 MAVİ SPOR-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
05.12.2020-14:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
06.12.2020-12:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
06.12.2020-16:00
KIZILTEPE EĞİTİM-KIZILTEPE ZERGAN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-MARDİN VOLEYBOL
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
8. Hafta
12.12.2020-
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
12.12.2020-14:00
YENİ MARDİN-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
13.12.2020-12:00
MARDİN VOLEYBOL-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
13.12.2020-16:00
KIZILTEPE ZERGAN-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
13.12.2020-13:30
MİDYAT BLD.-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
9. Hafta
19.12.2020-
47 MAVİ SPOR-MARDİN VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
19.12.2020-14:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
20.12.2020-16:00
KIZILTEPE EĞİTİM-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
20.12.2020-13:30
MİDYAT BLD.-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
20.12.2020-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-KIZILTEPE ZERGAN
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
10. Hafta
10.01.2021-
47 MAVİ SPOR-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
10.01.2021-14:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-KIZILTEPE ZERGAN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
10.01.2021-16:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
10.01.2021-13:30
MİDYAT BLD.-MARDİN VOLEYBOL
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
10.01.2021-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
11. Hafta
16.01.2021-
KIZILTEPE ZERGAN-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
16.01.2021-14:00
MARDİN VOLEYBOL-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
17.01.2021-12:00
YENİ MARDİN-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
17.01.2021-14:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
17.01.2021-16:00
KIZILTEPE EĞİTİM-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
12. Hafta
23.01.2021-
47 MAVİ SPOR-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
23.01.2021-16:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
24.01.2021-12:00
MARDİN VOLEYBOL-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
24.01.2021-16:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
24.01.2021-13:30
MİDYAT BLD.-KIZILTEPE ZERGAN
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
13. Hafta
30.01.2021-14:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
30.01.2021-16:00
KIZILTEPE EĞİTİM-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
31.01.2021-12:00
KIZILTEPE ZERGAN-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
31.01.2021-16:00
YENİ MARDİN-MARDİN VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
31.01.2021-
NUSAYBİN İPEK YOLU-47 MAVİ SPOR
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
14. Hafta
06.02.2021-
47 MAVİ SPOR-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
06.02.2021-16:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
07.02.2021-12:00
MARDİN VOLEYBOL-KIZILTEPE ZERGAN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
07.02.2021-16:00
YENİ MARDİN-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
07.02.2021-13:30
MİDYAT BLD.-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
15. Hafta
13.02.2021-12:00
KIZILTEPE ZERGAN-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
13.02.2021-14:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
14.02.2021-
KIZILTEPE EĞİTİM-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
14.02.2021-12:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-MARDİN VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA