1. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MİLAS BLD. 3 3 0 9 1 9 9.000 252 220 1.145 2 1 0 0 0 0
2 ALANYA BLD. 3 3 0 9 2 9 4.500 281 252 1.115 1 2 0 0 0 0
3 JEOPARK KULA BLD. 3 3 0 9 5 7 1.800 322 297 1.084 0 1 2 0 0 0
4 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 2 1 8 4 7 2.000 284 256 1.109 1 1 0 1 0 0
5 SAİNT JOSEPH 3 2 1 6 5 5 1.200 251 242 1.037 1 0 1 0 0 1
6 MALİYE İHTİSAS 3 1 2 7 7 5 1.000 282 305 0.925 0 1 0 2 0 0
7 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 4 3 0.750 167 155 1.077 0 1 0 0 0 1
8 BİGADİÇ BLD. 2 1 1 3 4 3 0.750 147 153 0.961 0 1 0 0 0 1
9 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 228 234 0.974 1 0 0 0 1 1
10 GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE 3 0 3 3 9 0 0.333 268 294 0.912 0 0 0 0 3 0
11 MELİKGAZİ BLD. 3 0 3 2 9 0 0.222 240 266 0.902 0 0 0 0 2 1
12 HALKBANK 3 0 3 2 9 0 0.222 223 271 0.823 0 0 0 0 2 1
1. Hafta
10.10.2020-12:00
HALKBANK-MİLAS BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
0-3
19-25 20-25 18-25 - -
10.10.2020-14:00
MALİYE İHTİSAS-JEOPARK KULA BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
2-3
25-22 23-25 15-25 25-17 11-15
10.10.2020-16:30
ZİRAAT BANKASI-GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
3-1
22-25 25-22 25-13 25-17 -
10.10.2020-14:00
ALANYA BLD.-SAİNT JOSEPH
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
3-0
25-15 25-17 36-34 - -
10.10.2020-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-BİGADİÇ BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-0
25-22 25-14 25-18 - -
10.10.2020-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (KONYA BŞB SPOR VE KONGRE MRK.-B SALONU)
3-0
25-23 25-23 25-16 - -
2. Hafta
17.10.2020-13:00
BİGADİÇ BLD.-HALKBANK
BALIKESIR (BIGADIÇ)
3-1
18-25 25-18 25-20 25-15 -
17.10.2020-15:00
SAİNT JOSEPH-KONYA B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
3-0
25-19 25-23 25-23 - -
17.10.2020-13:00
MELİKGAZİ BLD. -MALİYE İHTİSAS
KAYSERI (ATATÜRK)
1-3
22-25 23-25 25-17 21-25 -
17.10.2020-14:00
MİLAS BLD.-ZİRAAT BANKASI
MUĞLA (MILAS BLD.-ATATÜRK)
3-0
28-26 25-23 25-21 - -
18.10.2020-13:00
JEOPARK KULA BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
3-2
25-21 22-25 25-23 28-30 15-11
18.10.2020-16:00
GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE-ALANYA BLD.
DÜZCE (18 TEMMUZ)
1-3
25-17 24-26 28-30 21-25 -
3. Hafta
24.10.2020-13:00
MALİYE İHTİSAS-SAİNT JOSEPH
ANKARA (BAŞKENT) TVF Voleybol TV
2-3
16-25 17-25 25-22 25-23 8-15
24.10.2020-
ZİRAAT BANKASI-BİGADİÇ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.10.2020-17:30
HALKBANK-JEOPARK KULA BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
1-3
21-25 30-28 14-25 23-25 -
24.10.2020-14:00
ALANYA BLD.-KONYA B.ŞEHİR BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
3-1
21-25 26-24 25-19 25-20 -
24.10.2020-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-MELİKGAZİ BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
3-1
25-19 24-26 25-23 25-19 -
25.10.2020-16:00
GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE-MİLAS BLD.
DÜZCE (18 TEMMUZ)
1-3
25-23 24-26 23-25 21-25 -
4. Hafta
31.10.2020-
BİGADİÇ BLD.-GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
31.10.2020-
SAİNT JOSEPH-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.)
-
- - - - -
31.10.2020-
MELİKGAZİ BLD. -HALKBANK
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
31.10.2020-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-MALİYE İHTİSAS
KONYA (KONYA BŞB SPOR VE KONGRE MRK.-B SALONU)
-
- - - - -
31.10.2020-14:00
MİLAS BLD.-ALANYA BLD.
MUĞLA (MILAS BLD.-ATATÜRK)
-
- - - - -
01.11.2020-
JEOPARK KULA BLD.-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
5. Hafta
07.11.2020-
HALKBANK-SAİNT JOSEPH
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
07.11.2020-16:30
ZİRAAT BANKASI-MELİKGAZİ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.11.2020-14:00
ALANYA BLD.-MALİYE İHTİSAS
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
07.11.2020-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
-
- - - - -
07.11.2020-14:00
MİLAS BLD.-BİGADİÇ BLD.
MUĞLA (MILAS BLD.-ATATÜRK)
-
- - - - -
08.11.2020-16:00
GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE-JEOPARK KULA BLD.
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
6. Hafta
14.11.2020-15:30
MALİYE İHTİSAS-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.11.2020-13:00
BİGADİÇ BLD.-ALANYA BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
14.11.2020-15:00
SAİNT JOSEPH-ZİRAAT BANKASI
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.11.2020-13:00
MELİKGAZİ BLD. -GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
14.11.2020-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-HALKBANK
KONYA (KONYA BŞB SPOR VE KONGRE MRK.-B SALONU)
-
- - - - -
15.11.2020-13:00
JEOPARK KULA BLD.-MİLAS BLD.
ANKARA (BAŞKENT) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
7. Hafta
22.11.2020-15:30
ZİRAAT BANKASI-KONYA B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BAŞKENT) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
22.11.2020-18:00
HALKBANK-MALİYE İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
22.11.2020-14:00
ALANYA BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
22.11.2020-13:00
BİGADİÇ BLD.-JEOPARK KULA BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
22.11.2020-16:00
GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE-SAİNT JOSEPH
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
22.11.2020-14:00
MİLAS BLD.-MELİKGAZİ BLD.
MUĞLA (MILAS BLD.-ATATÜRK)
-
- - - - -
8. Hafta
29.11.2020-15:30
MALİYE İHTİSAS-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
29.11.2020-15:00
SAİNT JOSEPH-MİLAS BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
29.11.2020-13:00
MELİKGAZİ BLD. -BİGADİÇ BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
29.11.2020-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-HALKBANK
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
-
- - - - -
29.11.2020-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
KONYA (KONYA BŞB SPOR VE KONGRE MRK.-B SALONU)
-
- - - - -
29.11.2020-14:00
JEOPARK KULA BLD.-ALANYA BLD.
MANISA (KULA)
-
- - - - -
9. Hafta
06.12.2020-13:00
ZİRAAT BANKASI-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
ALANYA BLD.-HALKBANK
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
06.12.2020-13:00
BİGADİÇ BLD.-SAİNT JOSEPH
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
06.12.2020-16:00
GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE-MALİYE İHTİSAS
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
JEOPARK KULA BLD.-MELİKGAZİ BLD.
MANISA (KULA)
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
MİLAS BLD.-KONYA B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (MILAS BLD.-ATATÜRK)
-
- - - - -
10. Hafta
13.12.2020-15:30
MALİYE İHTİSAS-MİLAS BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
13.12.2020-17:30
HALKBANK-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
13.12.2020-15:00
SAİNT JOSEPH-JEOPARK KULA BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
13.12.2020-13:00
MELİKGAZİ BLD. -ALANYA BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
13.12.2020-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
-
- - - - -
13.12.2020-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-BİGADİÇ BLD.
KONYA (KONYA BŞB SPOR VE KONGRE MRK.-B SALONU)
-
- - - - -
11. Hafta
20.12.2020-14:00
ALANYA BLD.-ZİRAAT BANKASI
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
20.12.2020-13:00
BİGADİÇ BLD.-MALİYE İHTİSAS
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
20.12.2020-16:00
GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE-HALKBANK
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
20.12.2020-13:00
MELİKGAZİ BLD. -SAİNT JOSEPH
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
20.12.2020-14:00
JEOPARK KULA BLD.-KONYA B.ŞEHİR BLD.
MANISA (KULA)
-
- - - - -
20.12.2020-14:00
MİLAS BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
MUĞLA (MILAS BLD.-ATATÜRK)
-
- - - - -
12. Hafta
24.01.2021-13:00
BİGADİÇ BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
24.01.2021-16:00
GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE-ZİRAAT BANKASI
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
24.01.2021-16:30
SAİNT JOSEPH-ALANYA BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
24.01.2021-13:00
MELİKGAZİ BLD. -KONYA B.ŞEHİR BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
JEOPARK KULA BLD.-MALİYE İHTİSAS
MANISA (KULA)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
MİLAS BLD.-HALKBANK
MUĞLA (MILAS BLD.-ATATÜRK)
-
- - - - -
13. Hafta
31.01.2021-13:00
ZİRAAT BANKASI-MİLAS BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.01.2021-15:30
HALKBANK-BİGADİÇ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.01.2021-17:30
MALİYE İHTİSAS-MELİKGAZİ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.01.2021-14:00
ALANYA BLD.-GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
31.01.2021-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-JEOPARK KULA BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
-
- - - - -
31.01.2021-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-SAİNT JOSEPH
KONYA (KONYA BŞB SPOR VE KONGRE MRK.-B SALONU)
-
- - - - -
14. Hafta
07.02.2021-13:00
BİGADİÇ BLD.-ZİRAAT BANKASI
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
07.02.2021-14:30
SAİNT JOSEPH-MALİYE İHTİSAS
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.02.2021-13:00
MELİKGAZİ BLD. -KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
07.02.2021-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-ALANYA BLD.
KONYA (KONYA BŞB SPOR VE KONGRE MRK.-B SALONU)
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
JEOPARK KULA BLD.-HALKBANK
MANISA (KULA)
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
MİLAS BLD.-GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
MUĞLA (MILAS BLD.-ATATÜRK)
-
- - - - -
15. Hafta
14.02.2021-13:00
ZİRAAT BANKASI-JEOPARK KULA BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.02.2021-15:30
HALKBANK-MELİKGAZİ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.02.2021-17:30
MALİYE İHTİSAS-KONYA B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
ALANYA BLD.-MİLAS BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
14.02.2021-16:00
GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE-BİGADİÇ BLD.
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-SAİNT JOSEPH
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
-
- - - - -
16. Hafta
21.02.2021-13:00
MALİYE İHTİSAS-ALANYA BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.02.2021-13:00
BİGADİÇ BLD.-MİLAS BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
21.02.2021-15:00
SAİNT JOSEPH-HALKBANK
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.02.2021-13:00
MELİKGAZİ BLD. -ZİRAAT BANKASI
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
21.02.2021-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
KONYA (KONYA BŞB SPOR VE KONGRE MRK.-B SALONU)
-
- - - - -
21.02.2021-14:00
JEOPARK KULA BLD.-GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
MANISA (KULA)
-
- - - - -
17. Hafta
28.02.2021-13:00
ZİRAAT BANKASI-SAİNT JOSEPH
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
28.02.2021-15:30
HALKBANK-KONYA B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
ALANYA BLD.-BİGADİÇ BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
28.02.2021-16:00
GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE-MELİKGAZİ BLD.
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-MALİYE İHTİSAS
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
MİLAS BLD.-JEOPARK KULA BLD.
MUĞLA (MILAS BLD.-ATATÜRK)
-
- - - - -
18. Hafta
07.03.2021-18:00
MALİYE İHTİSAS-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
07.03.2021-15:00
SAİNT JOSEPH-GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.03.2021-13:00
MELİKGAZİ BLD. -MİLAS BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
07.03.2021-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-ALANYA BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
-
- - - - -
07.03.2021-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-ZİRAAT BANKASI
KONYA (KONYA BŞB SPOR VE KONGRE MRK.-B SALONU)
-
- - - - -
07.03.2021-14:00
JEOPARK KULA BLD.-BİGADİÇ BLD.
MANISA (KULA)
-
- - - - -
19. Hafta
14.03.2021-13:00
HALKBANK-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.03.2021-15:30
ZİRAAT BANKASI-MALİYE İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.03.2021-14:00
ALANYA BLD.-JEOPARK KULA BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
14.03.2021-13:00
BİGADİÇ BLD.-MELİKGAZİ BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
14.03.2021-16:00
GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE-KONYA B.ŞEHİR BLD.
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
14.03.2021-14:00
MİLAS BLD.-SAİNT JOSEPH
MUĞLA (MILAS BLD.-ATATÜRK)
-
- - - - -
20. Hafta
21.03.2021-13:00
HALKBANK-ALANYA BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.03.2021-15:30
MALİYE İHTİSAS-GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.03.2021-15:00
SAİNT JOSEPH-BİGADİÇ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.03.2021-13:00
MELİKGAZİ BLD. -JEOPARK KULA BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
21.03.2021-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-ZİRAAT BANKASI
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
-
- - - - -
21.03.2021-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-MİLAS BLD.
KONYA (KONYA BŞB SPOR VE KONGRE MRK.-B SALONU)
-
- - - - -
21. Hafta
28.03.2021-14:00
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
28.03.2021-14:00
ALANYA BLD.-MELİKGAZİ BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
28.03.2021-13:00
BİGADİÇ BLD.-KONYA B.ŞEHİR BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
28.03.2021-16:00
GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
28.03.2021-14:00
JEOPARK KULA BLD.-SAİNT JOSEPH
MANISA (KULA)
-
- - - - -
28.03.2021-14:00
MİLAS BLD.-MALİYE İHTİSAS
MUĞLA (MILAS BLD.-ATATÜRK)
-
- - - - -
22. Hafta
04.04.2021-
HALKBANK-GLOBAL CONNECT TRAVEL DÜZCE
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
04.04.2021-
MALİYE İHTİSAS-BİGADİÇ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
04.04.2021-
ZİRAAT BANKASI-ALANYA BLD.
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
04.04.2021-
SAİNT JOSEPH-MELİKGAZİ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
04.04.2021-
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-MİLAS BLD.
KOCAELI (ŞAMPIYON HASAN GEMICI)
-
- - - - -
04.04.2021-
KONYA B.ŞEHİR BLD.-JEOPARK KULA BLD.
KONYA (KONYA BŞB SPOR VE KONGRE MRK.-B SALONU)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 CİZRE BLD. 3 3 0 9 3 8 3.000 288 263 1.095 1 1 1 0 0 0
2 NİKSAR BLD. 2 2 0 6 1 6 6.000 175 150 1.167 1 1 0 0 0 0
3 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 219 194 1.129 2 0 0 0 0 1
4 YENİ KIZILTEPE SPOR 3 1 2 6 6 4 1.000 295 278 1.061 1 0 0 1 1 0
5 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1 1 0 3 0 3 MAX 75 58 1.293 1 0 0 0 0 0
6 TÜRŞAD 2 1 1 4 3 3 1.333 161 160 1.006 1 0 0 0 1 0
7 AKKUŞ BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 138 129 1.070 1 0 0 0 0 1
8 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 127 136 0.934 1 0 0 0 0 1
9 ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ 3 1 2 4 7 3 0.571 254 280 0.907 0 1 0 0 1 1
10 DİNAMİK GENÇLİK 2 1 1 3 5 2 0.600 162 175 0.926 0 0 1 0 0 1
11 ASUR GENÇLİK 2 0 2 2 6 1 0.333 158 185 0.854 0 0 0 1 0 1
12 YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 186 230 0.809 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
10.10.2020-14:00
TÜRŞAD-CİZRE BLD.
BITLIS (ADILCEVAZ)
1-3
25-20 21-25 24-26 16-25 -
10.10.2020-13:00
YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR-HATAY B.ŞEHİR BLD.
HATAY (ERZIN)
0-3
16-25 21-25 21-25 - -
10.10.2020-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
MALATYA (MERKEZ)
0-3
20-25 17-25 15-25 - -
10.10.2020-14:00
YENİ KIZILTEPE SPOR-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (ARTUKLU)
3-0
26-24 25-17 25-11 - -
10.10.2020-13:00
AKKUŞ BLD.-ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
ORDU (AKKUŞ) TV52
3-0
25-20 25-14 25-20 - -
28.10.2020-15:00
NİKSAR BLD.-ASUR GENÇLİK
TOKAT (NIKSAR)
3-0
25-20 25-19 25-20 - -
2. Hafta
17.10.2020-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR
ŞANLIURFA (YENICE)
3-0
25-21 25-18 30-28 - -
17.10.2020-12:00
CİZRE BLD.-AKKUŞ BLD.
ŞIRNAK (CIZRE MESLEKI VE TEKNIK AND. LIS.)
3-0
25-19 25-22 25-22 - -
18.10.2020-13:00
ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ-YENİ KIZILTEPE SPOR
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
3-1
32-30 26-24 24-26 27-25 -
02.11.2020-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-TÜRŞAD
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
04.11.2020-15:00
ASUR GENÇLİK-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
DIYARBAKIR (ŞEHIT HALIT GÜRSEL)
-
- - - - -
04.11.2020-13:00
DİNAMİK GENÇLİK-NİKSAR BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
3. Hafta
24.10.2020-14:00
TÜRŞAD-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
BITLIS (ADILCEVAZ)
3-0
25-22 25-23 25-19 - -
24.10.2020-14:00
ASUR GENÇLİK-DİNAMİK GENÇLİK
DIYARBAKIR (ŞEHIT HALIT GÜRSEL)
2-3
25-23 25-22 17-25 19-25 13-15
24.10.2020-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR
MALATYA (MERKEZ)
3-0
25-22 25-19 25-20 - -
24.10.2020-14:00
YENİ KIZILTEPE SPOR-CİZRE BLD.
MARDIN (ARTUKLU)
2-3
27-29 23-25 27-25 25-23 12-15
24.10.2020-
AKKUŞ BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
24.10.2020-13:00
NİKSAR BLD.-ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
TOKAT (NIKSAR)
3-1
25-27 25-23 25-23 25-18 -
4. Hafta
31.10.2020-
HATAY B.ŞEHİR BLD.-YENİ KIZILTEPE SPOR
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
31.10.2020-13:00
YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR-TÜRŞAD
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
31.10.2020-14:00
DİNAMİK GENÇLİK-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
31.10.2020-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-AKKUŞ BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
31.10.2020-12:00
CİZRE BLD.-NİKSAR BLD.
ŞIRNAK (CIZRE MESLEKI VE TEKNIK AND. LIS.)
-
- - - - -
01.11.2020-13:00
ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ-ASUR GENÇLİK
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
5. Hafta
07.11.2020-14:00
ASUR GENÇLİK-CİZRE BLD.
DIYARBAKIR (ŞEHIT HALIT GÜRSEL)
-
- - - - -
07.11.2020-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-TÜRŞAD
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
07.11.2020-13:00
DİNAMİK GENÇLİK-ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
07.11.2020-15:00
YENİ KIZILTEPE SPOR-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
07.11.2020-13:00
AKKUŞ BLD.-YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR
ORDU (AKKUŞ) TV52
-
- - - - -
07.11.2020-13:00
NİKSAR BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
6. Hafta
14.11.2020-14:00
TÜRŞAD-AKKUŞ BLD.
BITLIS (ADILCEVAZ)
-
- - - - -
14.11.2020-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-ASUR GENÇLİK
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
14.11.2020-13:00
YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR-YENİ KIZILTEPE SPOR
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
14.11.2020-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-NİKSAR BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
14.11.2020-12:00
CİZRE BLD.-DİNAMİK GENÇLİK
ŞIRNAK (CIZRE MESLEKI VE TEKNIK AND. LIS.)
-
- - - - -
15.11.2020-13:00
ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
7. Hafta
22.11.2020-14:00
ASUR GENÇLİK-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
DIYARBAKIR (ŞEHIT HALIT GÜRSEL)
-
- - - - -
22.11.2020-13:00
ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ-CİZRE BLD.
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
22.11.2020-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-AKKUŞ BLD.
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
22.11.2020-13:00
DİNAMİK GENÇLİK-HATAY B.ŞEHİR BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
22.11.2020-15:00
YENİ KIZILTEPE SPOR-TÜRŞAD
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
22.11.2020-13:00
NİKSAR BLD.-YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
8. Hafta
29.11.2020-14:00
TÜRŞAD-NİKSAR BLD.
BITLIS (ADILCEVAZ)
-
- - - - -
29.11.2020-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
29.11.2020-13:00
YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR-ASUR GENÇLİK
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
29.11.2020-13:00
AKKUŞ BLD.-YENİ KIZILTEPE SPOR
ORDU (AKKUŞ) TV52
-
- - - - -
29.11.2020-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-DİNAMİK GENÇLİK
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
29.11.2020-12:00
CİZRE BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ŞIRNAK (CIZRE MESLEKI VE TEKNIK AND. LIS.)
-
- - - - -
9. Hafta
06.12.2020-14:00
ASUR GENÇLİK-TÜRŞAD
DIYARBAKIR (ŞEHIT HALIT GÜRSEL)
-
- - - - -
06.12.2020-13:00
ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-YENİ KIZILTEPE SPOR
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
DİNAMİK GENÇLİK-YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
06.12.2020-12:00
CİZRE BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ŞIRNAK (CIZRE MESLEKI VE TEKNIK AND. LIS.)
-
- - - - -
06.12.2020-13:00
NİKSAR BLD.-AKKUŞ BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
10. Hafta
13.12.2020-14:00
TÜRŞAD-DİNAMİK GENÇLİK
BITLIS (ADILCEVAZ)
-
- - - - -
13.12.2020-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
13.12.2020-13:00
YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR-ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
13.12.2020-14:00
YENİ KIZILTEPE SPOR-NİKSAR BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
13.12.2020-13:00
AKKUŞ BLD.-ASUR GENÇLİK
ORDU (AKKUŞ) TV52
-
- - - - -
13.12.2020-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-CİZRE BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
11. Hafta
20.12.2020-14:00
ASUR GENÇLİK-YENİ KIZILTEPE SPOR
DIYARBAKIR (ŞEHIT HALIT GÜRSEL)
-
- - - - -
20.12.2020-13:00
ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ-TÜRŞAD
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
20.12.2020-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
20.12.2020-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-NİKSAR BLD.
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
20.12.2020-14:00
DİNAMİK GENÇLİK-AKKUŞ BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
20.12.2020-12:00
CİZRE BLD.-YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR
ŞIRNAK (CIZRE MESLEKI VE TEKNIK AND. LIS.)
-
- - - - -
12. Hafta
24.01.2021-14:00
ASUR GENÇLİK-NİKSAR BLD.
DIYARBAKIR (ŞEHIT HALIT GÜRSEL)
-
- - - - -
24.01.2021-13:00
ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ-AKKUŞ BLD.
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
DİNAMİK GENÇLİK-YENİ KIZILTEPE SPOR
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
24.01.2021-12:00
CİZRE BLD.-TÜRŞAD
ŞIRNAK (CIZRE MESLEKI VE TEKNIK AND. LIS.)
-
- - - - -
13. Hafta
31.01.2021-14:00
TÜRŞAD-HATAY B.ŞEHİR BLD.
BITLIS (ADILCEVAZ)
-
- - - - -
31.01.2021-13:00
YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
31.01.2021-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-ASUR GENÇLİK
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
31.01.2021-14:00
YENİ KIZILTEPE SPOR-ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
31.01.2021-13:00
AKKUŞ BLD.-CİZRE BLD.
ORDU (AKKUŞ) TV52
-
- - - - -
31.01.2021-13:00
NİKSAR BLD.-DİNAMİK GENÇLİK
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
14. Hafta
07.02.2021-13:00
ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ-NİKSAR BLD.
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-AKKUŞ BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
07.02.2021-13:00
YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
DİNAMİK GENÇLİK-ASUR GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-TÜRŞAD
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
07.02.2021-12:00
CİZRE BLD.-YENİ KIZILTEPE SPOR
ŞIRNAK (CIZRE MESLEKI VE TEKNIK AND. LIS.)
-
- - - - -
15. Hafta
14.02.2021-14:00
TÜRŞAD-YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR
BITLIS (ADILCEVAZ)
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
ASUR GENÇLİK-ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
DIYARBAKIR (ŞEHIT HALIT GÜRSEL)
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-DİNAMİK GENÇLİK
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
YENİ KIZILTEPE SPOR-HATAY B.ŞEHİR BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
14.02.2021-13:00
AKKUŞ BLD.-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
ORDU (AKKUŞ) TV52
-
- - - - -
14.02.2021-13:00
NİKSAR BLD.-CİZRE BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
16. Hafta
21.02.2021-14:00
TÜRŞAD-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
BITLIS (ADILCEVAZ)
-
- - - - -
21.02.2021-13:00
ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ-DİNAMİK GENÇLİK
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
21.02.2021-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-NİKSAR BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
21.02.2021-13:00
YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR-AKKUŞ BLD.
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
21.02.2021-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-YENİ KIZILTEPE SPOR
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
21.02.2021-12:00
CİZRE BLD.-ASUR GENÇLİK
ŞIRNAK (CIZRE MESLEKI VE TEKNIK AND. LIS.)
-
- - - - -
17. Hafta
28.02.2021-14:00
ASUR GENÇLİK-HATAY B.ŞEHİR BLD.
DIYARBAKIR (ŞEHIT HALIT GÜRSEL)
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
YENİ KIZILTEPE SPOR-YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
28.02.2021-16:00
DİNAMİK GENÇLİK-CİZRE BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
28.02.2021-13:00
AKKUŞ BLD.-TÜRŞAD
ORDU (AKKUŞ) TV52
-
- - - - -
28.02.2021-13:00
NİKSAR BLD.-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
18. Hafta
07.03.2021-14:00
TÜRŞAD-YENİ KIZILTEPE SPOR
BITLIS (ADILCEVAZ)
-
- - - - -
07.03.2021-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-DİNAMİK GENÇLİK
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
07.03.2021-13:00
YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR-NİKSAR BLD.
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
07.03.2021-13:00
AKKUŞ BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ORDU (AKKUŞ) TV52
-
- - - - -
07.03.2021-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-ASUR GENÇLİK
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
07.03.2021-12:00
CİZRE BLD.-ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
ŞIRNAK (CIZRE MESLEKI VE TEKNIK AND. LIS.)
-
- - - - -
19. Hafta
14.03.2021-14:00
ASUR GENÇLİK-YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR
DIYARBAKIR (ŞEHIT HALIT GÜRSEL)
-
- - - - -
14.03.2021-13:00
ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ-HATAY B.ŞEHİR BLD.
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
14.03.2021-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-CİZRE BLD.
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
14.03.2021-14:00
YENİ KIZILTEPE SPOR-AKKUŞ BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
14.03.2021-16:00
DİNAMİK GENÇLİK-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
14.03.2021-13:00
NİKSAR BLD.-TÜRŞAD
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
20. Hafta
21.03.2021-14:00
TÜRŞAD-ASUR GENÇLİK
BITLIS (ADILCEVAZ)
-
- - - - -
21.03.2021-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-CİZRE BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
21.03.2021-13:00
YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR-DİNAMİK GENÇLİK
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
21.03.2021-14:00
YENİ KIZILTEPE SPOR-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
21.03.2021-13:00
AKKUŞ BLD.-NİKSAR BLD.
ORDU (AKKUŞ) TV52
-
- - - - -
21.03.2021-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
21. Hafta
28.03.2021-14:00
ASUR GENÇLİK-AKKUŞ BLD.
DIYARBAKIR (ŞEHIT HALIT GÜRSEL)
-
- - - - -
28.03.2021-13:00
ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ-YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
28.03.2021-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
28.03.2021-14:00
DİNAMİK GENÇLİK-TÜRŞAD
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
28.03.2021-12:00
CİZRE BLD.-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
ŞIRNAK (CIZRE MESLEKI VE TEKNIK AND. LIS.)
-
- - - - -
28.03.2021-13:00
NİKSAR BLD.-YENİ KIZILTEPE SPOR
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
22. Hafta
04.04.2021-
TÜRŞAD-ÜNSAL GROUP ŞİRAN AKADEMİ
BITLIS (ADILCEVAZ)
-
- - - - -
04.04.2021-
YURT GRUP ERZİN YEŞİLKENT SPOR-CİZRE BLD.
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
04.04.2021-
YENİ KIZILTEPE SPOR-ASUR GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK)
-
- - - - -
04.04.2021-
AKKUŞ BLD.-DİNAMİK GENÇLİK
ORDU (AKKUŞ) TV52
-
- - - - -
04.04.2021-
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
04.04.2021-
NİKSAR BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -