Misli.com Sultanlar Ligi

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 32 11.000 873 672 1.299 9 1 1 0 0 0
2 ECZACIBAŞI VİTRA 12 9 3 33 12 30 2.750 1065 828 1.286 6 3 0 3 0 0
3 FENERBAHÇE OPET 11 9 2 29 9 27 3.222 906 764 1.186 7 1 1 1 0 1
4 NİLÜFER BLD. 13 8 5 29 20 24 1.450 1062 984 1.079 5 1 2 2 1 2
5 TÜRK HAVA YOLLARI 12 8 4 24 17 23 1.412 922 817 1.129 4 3 1 0 0 4
6 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 12 7 5 24 20 19 1.200 977 942 1.037 4 1 2 0 3 2
7 SİSTEM9 YEŞİLYURT 10 6 4 21 18 18 1.167 872 825 1.057 1 4 1 1 1 2
8 GALATASARAY HDI SİGORTA 11 6 5 22 20 18 1.100 932 876 1.064 2 3 1 1 2 2
9 KUZEYBORU 11 6 5 22 21 17 1.048 924 929 0.995 1 4 1 0 4 1
10 PTT 12 5 7 23 23 18 1.000 986 967 1.020 3 2 0 3 2 2
11 KARAYOLLARI 12 5 7 18 25 15 0.720 905 976 0.927 1 4 0 0 3 4
12 SARIYER BLD. 10 5 5 16 18 14 0.889 698 756 0.923 3 1 1 0 1 4
13 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 12 3 9 14 28 9 0.500 870 953 0.913 2 1 0 0 5 4
14 İLBANK 9 2 7 11 22 6 0.500 715 741 0.965 1 1 0 0 5 2
15 BEŞİKTAŞ 12 1 11 6 33 3 0.182 662 944 0.701 1 0 0 0 3 8
16 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 12 0 12 0 36 0 MIN 505 900 0.561 0 0 0 0 0 12
1. Hafta
11.09.2020-19:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-GALATASARAY HDI SİGORTA
AYDIN (MIMAR SINAN) TRT Spor-2
3-2
14-25 27-25 26-28 25-22 15-13
12.09.2020-12:00
PTT-KUZEYBORU
ANKARA (BAŞKENT) TRT Spor-2
2-3
25-23 22-25 12-25 25-18 14-16
12.09.2020-16:00
KARAYOLLARI-VAKIFBANK
ANKARA (BAŞKENT) TRT Spor-2
0-3
16-25 18-25 19-25 - -
12.09.2020-18:00
NİLÜFER BLD.-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-17 25-16 25-16 - -
12.09.2020-14:00
ÇAN GENÇLİK KALE SPOR-İLBANK
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-21 25-19 23-25 25-20 -
12.09.2020-13:00
FENERBAHÇE OPET-BEŞİKTAŞ
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-12 25-19 25-12 - -
12.09.2020-18:30
ECZACIBAŞI VİTRA-SİSTEM9 YEŞİLYURT
İSTANBUL (ECZACIBAŞI) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-20 25-17 24-26 26-24 -
06.10.2020-16:00
TÜRK HAVA YOLLARI-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
3-0
25-20 25-19 25-9 - -
2. Hafta
15.09.2020-15:00
KUZEYBORU-ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) TRT Spor-2
3-1
25-18 25-17 20-25 25-20 -
15.09.2020-19:00
İLBANK-KARAYOLLARI
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
1-3
27-29 25-20 23-25 16-25 -
15.09.2020-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-PTT
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
14-25 12-25 14-25 - -
15.09.2020-15:00
BEŞİKTAŞ-ECZACIBAŞI VİTRA
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
7-25 9-25 9-25 - -
15.09.2020-18:00
SİSTEM9 YEŞİLYURT-NİLÜFER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
0-3
15-25 22-25 20-25 - -
15.09.2020-17:30
VAKIFBANK-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-18 25-14 25-23 - -
16.09.2020-17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA-TÜRK HAVA YOLLARI
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
1-3
25-20 24-26 19-25 10-25 -
20.10.2020-17:00
SARIYER BLD.-FENERBAHÇE OPET
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) TRT Spor-2
0-3
11-25 19-25 18-25 - -
3. Hafta
18.09.2020-14:00
ECZACIBAŞI VİTRA-FENERBAHÇE OPET
İSTANBUL (ECZACIBAŞI) TRT Spor-2
2-3
25-19 27-25 20-25 22-25 14-16
19.09.2020-12:00
KARAYOLLARI-KUZEYBORU
ANKARA (BAŞKENT) TRT Spor-2
3-1
25-19 23-25 26-24 25-14 -
19.09.2020-14:00
PTT-SİSTEM9 YEŞİLYURT
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
2-3
28-30 14-25 25-18 25-20 10-15
19.09.2020-15:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-İLBANK
AYDIN (MIMAR SINAN) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-19 25-23 27-25 - -
19.09.2020-18:00
NİLÜFER BLD.-BEŞİKTAŞ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-16 25-21 25-14 - -
19.09.2020-14:00
ÇAN GENÇLİK KALE SPOR-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-8 25-13 25-17 - -
19.09.2020-16:00
GALATASARAY HDI SİGORTA-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
-
- - - - -
19.09.2020-19:00
TÜRK HAVA YOLLARI-VAKIFBANK
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
0-3
20-25 23-25 15-25 - -
4. Hafta
22.09.2020-17:00
KUZEYBORU-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-18 25-20 17-25 25-19 -
22.09.2020-16:00
İLBANK-TÜRK HAVA YOLLARI
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
19-25 17-25 22-25 - -
22.09.2020-17:00
SARIYER BLD.-ECZACIBAŞI VİTRA
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
15-25 17-25 13-25 - -
22.09.2020-16:00
BEŞİKTAŞ-PTT
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
1-3
24-26 25-23 20-25 7-25 -
22.09.2020-18:30
FENERBAHÇE OPET-NİLÜFER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
2-3
18-25 22-25 25-23 25-22 13-15
23.09.2020-14:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KARAYOLLARI
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
18-25 18-25 18-25 - -
23.09.2020-19:30
SİSTEM9 YEŞİLYURT-ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
3-1
25-20 21-25 25-16 25-14 -
06.10.2020-19:00
VAKIFBANK-GALATASARAY HDI SİGORTA
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) TRT Spor-2
3-0
25-16 25-21 25-22 - -
5. Hafta
25.09.2020-17:00
PTT-FENERBAHÇE OPET
ANKARA (BAŞKENT) TRT Spor-2
0-3
11-25 12-25 29-31 - -
26.09.2020-15:00
KARAYOLLARI-SİSTEM9 YEŞİLYURT
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil Tv
1-3
25-20 22-25 9-25 18-25 -
26.09.2020-15:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
AYDIN (MIMAR SINAN) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-18 25-13 25-8 - -
26.09.2020-19:30
NİLÜFER BLD.-ECZACIBAŞI VİTRA
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TRT Spor-2
0-3
17-25 17-25 17-25 - -
26.09.2020-14:00
ÇAN GENÇLİK KALE SPOR-BEŞİKTAŞ
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-20 25-15 25-19 - -
26.09.2020-13:00
TÜRK HAVA YOLLARI-KUZEYBORU
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-18 25-17 23-25 25-16 -
26.09.2020-15:00
GALATASARAY HDI SİGORTA-İLBANK
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-21 25-18 21-25 25-19 -
26.09.2020-14:00
VAKIFBANK-SARIYER BLD.
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
6. Hafta
29.09.2020-17:00
KUZEYBORU-GALATASARAY HDI SİGORTA
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
1-3
17-25 25-23 18-25 15-25 -
29.09.2020-14:00
İLBANK-VAKIFBANK
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
29.09.2020-17:00
SARIYER BLD.-NİLÜFER BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-2
20-25 12-25 25-23 25-23 15-11
29.09.2020-14:00
SİSTEM9 YEŞİLYURT-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
2-3
28-26 23-25 11-25 25-22 12-15
29.09.2020-16:30
BEŞİKTAŞ-KARAYOLLARI
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
1-3
19-25 22-25 25-22 23-25 -
29.09.2020-19:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-TÜRK HAVA YOLLARI
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
10-25 11-25 10-25 - -
29.09.2020-19:00
ECZACIBAŞI VİTRA-PTT
İSTANBUL (ECZACIBAŞI) TRT Spor-2
3-0
25-11 25-15 25-18 - -
30.09.2020-14:00
FENERBAHÇE OPET-ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
3-1
28-26 19-25 25-19 25-22 -
7. Hafta
03.10.2020-13:00
İLBANK-SARIYER BLD.
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-19 22-25 25-15 25-17 -
03.10.2020-15:30
PTT-NİLÜFER BLD.
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
2-3
20-25 25-15 25-9 23-25 9-15
03.10.2020-18:30
KARAYOLLARI-FENERBAHÇE OPET
ANKARA (BAŞKENT) TRT Spor-2
0-3
21-25 15-25 22-25 - -
03.10.2020-15:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-BEŞİKTAŞ
AYDIN (MIMAR SINAN) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-15 25-13 25-17 - -
03.10.2020-14:00
ÇAN GENÇLİK KALE SPOR-ECZACIBAŞI VİTRA
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
19-25 21-25 14-25 - -
03.10.2020-13:00
GALATASARAY HDI SİGORTA-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-18 25-14 25-8 - -
03.10.2020-15:00
TÜRK HAVA YOLLARI-SİSTEM9 YEŞİLYURT
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
18-25 25-27 14-25 - -
18.10.2020-13:00
VAKIFBANK-KUZEYBORU
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-20 25-15 23-25 25-18 -
8. Hafta
09.10.2020-15:00
NİLÜFER BLD.-ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-16 25-14 25-17 - -
09.10.2020-15:00
ECZACIBAŞI VİTRA-KARAYOLLARI
İSTANBUL (ECZACIBAŞI) TRT Spor-2
3-1
25-18 21-25 26-24 25-10 -
10.10.2020-17:00
KUZEYBORU-İLBANK
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-16 25-18 23-25 25-23 -
10.10.2020-17:00
SARIYER BLD.-PTT
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
19-25 21-25 22-25 - -
10.10.2020-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-VAKIFBANK
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
9-25 10-25 10-25 - -
10.10.2020-15:00
BEŞİKTAŞ-TÜRK HAVA YOLLARI
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
13-25 11-25 16-25 - -
10.10.2020-17:00
SİSTEM9 YEŞİLYURT-GALATASARAY HDI SİGORTA
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-23 23-25 25-12 25-17 -
10.10.2020-20:00
FENERBAHÇE OPET-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
3-0
25-21 25-21 25-17 - -
9. Hafta
13.10.2020-17:00
KUZEYBORU-SARIYER BLD.
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
15-25 23-25 18-25 - -
13.10.2020-13:00
İLBANK-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-10 25-9 25-9 - -
13.10.2020-16:00
KARAYOLLARI-NİLÜFER BLD.
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
16-25 12-25 14-25 - -
13.10.2020-17:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ECZACIBAŞI VİTRA
AYDIN (MIMAR SINAN) Misli.Com Web ve Mobil TV
1-3
14-25 25-20 18-25 18-25 -
13.10.2020-14:00
ÇAN GENÇLİK KALE SPOR-PTT
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
20-25 18-25 18-25 - -
13.10.2020-13:00
GALATASARAY HDI SİGORTA-BEŞİKTAŞ
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-14 25-20 25-13 - -
13.10.2020-15:00
TÜRK HAVA YOLLARI-FENERBAHÇE OPET
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
22-25 17-25 19-25 - -
13.10.2020-19:00
VAKIFBANK-SİSTEM9 YEŞİLYURT
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) TRT Spor-2
3-0
25-20 25-19 25-22 - -
10. Hafta
16.10.2020-13:00
BEŞİKTAŞ-VAKIFBANK
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
17-25 13-25 17-25 - -
17.10.2020-13:00
PTT-KARAYOLLARI
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
20-25 25-14 25-22 25-19 -
17.10.2020-18:00
NİLÜFER BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-19 25-18 17-25 30-28 -
17.10.2020-17:00
SARIYER BLD.-ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
21-25 25-22 25-18 25-22 -
17.10.2020-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-KUZEYBORU
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
18-25 13-25 18-25 - -
17.10.2020-15:30
SİSTEM9 YEŞİLYURT-İLBANK
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-19 19-25 25-19 25-14 -
17.10.2020-20:00
FENERBAHÇE OPET-GALATASARAY HDI SİGORTA
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
3-0
26-24 25-16 25-21 - -
17.10.2020-18:30
ECZACIBAŞI VİTRA-TÜRK HAVA YOLLARI
İSTANBUL (ECZACIBAŞI) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-19 25-17 25-13 - -
11. Hafta
23.10.2020-14:00
TÜRK HAVA YOLLARI-NİLÜFER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
3-2
21-25 25-21 25-21 21-25 15-9
23.10.2020-19:00
GALATASARAY HDI SİGORTA-ECZACIBAŞI VİTRA
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
3-2
22-25 25-23 27-25 22-25 15-11
24.10.2020-
KUZEYBORU-SİSTEM9 YEŞİLYURT
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
24.10.2020-
İLBANK-BEŞİKTAŞ
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
24.10.2020-15:30
KARAYOLLARI-ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
25-18 25-15 17-25 25-14 -
24.10.2020-15:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-PTT
AYDIN (MIMAR SINAN) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-1
19-25 25-18 25-23 25-20 -
24.10.2020-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
21-25 13-25 16-25 - -
24.10.2020-20:00
VAKIFBANK-FENERBAHÇE OPET
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) TRT Spor-2
3-0
25-21 25-23 25-20 - -
12. Hafta
27.10.2020-16:00
PTT-TÜRK HAVA YOLLARI
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
1-3
17-25 26-24 23-25 17-25 -
27.10.2020-14:00
NİLÜFER BLD.-GALATASARAY HDI SİGORTA
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TRT Spor-2
1-3
23-25 25-14 16-25 6-25 -
27.10.2020-14:00
ÇAN GENÇLİK KALE SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
19-25 19-25 21-25 - -
27.10.2020-17:00
SARIYER BLD.-KARAYOLLARI
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) Misli.Com Web ve Mobil TV
3-0
25-15 26-24 25-20 - -
27.10.2020-
FENERBAHÇE OPET-İLBANK
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
-
- - - - -
27.10.2020-
SİSTEM9 YEŞİLYURT-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
-
- - - - -
27.10.2020-13:00
BEŞİKTAŞ-KUZEYBORU
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
1-3
17-25 15-25 25-15 13-25 -
27.10.2020-18:30
ECZACIBAŞI VİTRA-VAKIFBANK
İSTANBUL (ECZACIBAŞI) TRT Spor-2
2-3
25-17 25-17 23-25 19-25 14-16
13. Hafta
30.10.2020-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-BEŞİKTAŞ
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
0-3
18-25 17-25 23-25 - -
30.10.2020-14:00
VAKIFBANK-NİLÜFER BLD.
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) TRT Spor-2
3-0
25-23 25-19 25-20 - -
31.10.2020-20:00
KUZEYBORU-FENERBAHÇE OPET
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) TRT Spor-2
-
- - - - -
31.10.2020-
İLBANK-ECZACIBAŞI VİTRA
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
31.10.2020-15:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-KARAYOLLARI
AYDIN (MIMAR SINAN) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
31.10.2020-
SİSTEM9 YEŞİLYURT-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
-
- - - - -
31.10.2020-13:00
GALATASARAY HDI SİGORTA-PTT
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
-
- - - - -
31.10.2020-15:30
TÜRK HAVA YOLLARI-ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
14. Hafta
03.11.2020-13:00
PTT-VAKIFBANK
ANKARA (BAŞKENT) TRT Spor-2
-
- - - - -
03.11.2020-16:00
KARAYOLLARI-TÜRK HAVA YOLLARI
ANKARA (BAŞKENT) TRT Spor-2
-
- - - - -
03.11.2020-14:00
ÇAN GENÇLİK KALE SPOR-GALATASARAY HDI SİGORTA
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
03.11.2020-17:00
SARIYER BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
03.11.2020-
BEŞİKTAŞ-SİSTEM9 YEŞİLYURT
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
-
- - - - -
03.11.2020-16:00
FENERBAHÇE OPET-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
03.11.2020-15:00
ECZACIBAŞI VİTRA-KUZEYBORU
İSTANBUL (ECZACIBAŞI) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
11.11.2020-18:00
NİLÜFER BLD.-İLBANK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
15. Hafta
06.11.2020-13:00
BEŞİKTAŞ-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
-
- - - - -
06.11.2020-16:00
SİSTEM9 YEŞİLYURT-FENERBAHÇE OPET
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
-
- - - - -
07.11.2020-17:00
KUZEYBORU-NİLÜFER BLD.
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
07.11.2020-13:00
İLBANK-PTT
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
07.11.2020-13:00
TÜRK HAVA YOLLARI-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
07.11.2020-15:30
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-ECZACIBAŞI VİTRA
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
07.11.2020-19:30
GALATASARAY HDI SİGORTA-KARAYOLLARI
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
-
- - - - -
07.11.2020-14:00
VAKIFBANK-ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
16. Hafta
14.11.2020-17:00
KUZEYBORU-PTT
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
14.11.2020-13:00
İLBANK-ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
ANKARA (BAŞKENT) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
14.11.2020-16:00
SARIYER BLD.-TÜRK HAVA YOLLARI
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
14.11.2020-13:00
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-NİLÜFER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
14.11.2020-15:00
BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE OPET
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
14.11.2020-15:00
VAKIFBANK-KARAYOLLARI
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) TRT Spor-2
-
- - - - -
15.11.2020-13:00
GALATASARAY HDI SİGORTA-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -
15.11.2020-20:00
SİSTEM9 YEŞİLYURT-ECZACIBAŞI VİTRA
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) Misli.Com Web ve Mobil TV
-
- - - - -