Axa Sigorta Kupa Voley Kadınlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 1 9 9.000 248 180 1.378 2 1 0 0 0 0
2 PTT 3 1 2 4 6 3 0.667 211 242 0.872 1 0 0 0 1 1
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 4 7 3 0.571 228 244 0.934 0 1 0 0 1 1
4 İLBANK 3 1 2 4 7 3 0.571 242 263 0.920 0 1 0 0 1 1
04.09.2020-16:00
NİLÜFER BLD.-PTT
ANKARA (BAŞKENT)
3-1
23-25 25-20 25-19 25-18 -
04.09.2020-18:30
VAKIFBANK-İLBANK
ANKARA (BAŞKENT)
3-1
25-19 23-25 25-21 25-21 -
05.09.2020-17:30
İLBANK-NİLÜFER BLD.
ANKARA (BAŞKENT) TRT Spor-2
3-1
25-20 12-25 25-15 25-20 -
05.09.2020-19:30
PTT-VAKIFBANK
ANKARA (BAŞKENT) TRT Spor-2
0-3
11-25 16-25 17-25 - -
06.09.2020-14:00
VAKIFBANK-NİLÜFER BLD.
ANKARA (BAŞKENT)
3-0
25-15 25-15 25-20 - -
06.09.2020-16:30
PTT-İLBANK
ANKARA (BAŞKENT)
3-0
25-14 25-22 35-33 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI VİTRA 3 3 0 9 0 9 MAX 225 164 1.372 3 0 0 0 0 0
2 KUZEYBORU 3 2 1 6 5 5 1.200 237 241 0.983 1 0 1 0 0 1
3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 232 233 0.996 1 0 0 1 0 1
4 KARAYOLLARI 3 0 3 0 9 0 MIN 169 225 0.751 0 0 0 0 0 3
04.09.2020-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-KARAYOLLARI
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TRT Spor-2
3-0
25-17 25-19 25-21 - -
04.09.2020-16:30
ECZACIBAŞI VİTRA-KUZEYBORU
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TRT Spor-2
3-0
25-22 25-18 25-21 - -
05.09.2020-15:00
KUZEYBORU-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-2
25-22 15-25 20-25 26-24 15-11
05.09.2020-17:30
KARAYOLLARI-ECZACIBAŞI VİTRA
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
23-25 14-25 16-25 - -
06.09.2020-14:00
ECZACIBAŞI VİTRA-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-0
25-19 25-16 25-15 - -
06.09.2020-16:30
KARAYOLLARI-KUZEYBORU
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
20-25 21-25 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE OPET 2 2 0 6 0 6 MAX 157 97 1.619 2 0 0 0 0 0
2 TÜRK HAVA YOLLARI 3 2 1 6 3 6 2.000 219 194 1.129 2 0 0 0 0 1
3 SARIYER BLD. 2 1 1 3 3 3 1.000 133 127 1.047 1 0 0 0 0 1
4 BEŞİKTAŞ 3 0 3 0 9 0 MIN 134 225 0.596 0 0 0 0 0 3
-
FENERBAHÇE OPET-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
-
- - - - -
04.09.2020-18:30
TÜRK HAVA YOLLARI-BEŞİKTAŞ
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
3-0
25-15 25-20 25-19 - -
05.09.2020-16:30
BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE OPET
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
0-3
10-25 10-25 8-25 - -
25.11.2020-15:00
SARIYER BLD.-TÜRK HAVA YOLLARI
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TVF Voleybol TV
0-3
23-25 20-25 15-25 - -
06.09.2020-18:30
FENERBAHÇE OPET-TÜRK HAVA YOLLARI
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
3-0
25-22 32-30 25-17 - -
09.11.2020-13:00
BEŞİKTAŞ-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TVF Voleybol TV
0-3
10-25 22-25 20-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY HDI SİGORTA 2 2 0 6 0 6 MAX 150 109 1.376 2 0 0 0 0 0
2 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR 2 1 1 3 4 3 0.750 154 160 0.963 0 1 0 0 0 1
3 SİSTEM9 YEŞİLYURT 2 0 2 1 6 0 0.167 135 170 0.794 0 0 0 0 1 1
4 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Beylikdüzü Voleybol İhtisas takımı AXA Sigorta Kupa Voley müsabakalarından çekildi.
-
SİSTEM9 YEŞİLYURT-BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
-
- - - - -
04.09.2020-12:00
GALATASARAY HDI SİGORTA-ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
3-0
25-16 25-21 25-22 - -
-
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-GALATASARAY HDI SİGORTA
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
-
- - - - -
05.09.2020-14:00
ÇAN GENÇLİK KALE SPOR-SİSTEM9 YEŞİLYURT
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
3-1
25-23 25-16 20-25 25-21 -
-
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS-ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU)
-
- - - - -
06.09.2020-16:00
GALATASARAY HDI SİGORTA-SİSTEM9 YEŞİLYURT
İSTANBUL (BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU) TRT Spor-2
3-0
25-16 25-15 25-19 - -