2. Lig Kadınlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAHÇELİEVLER BLD. 3 3 0 9 1 9 9.000 244 159 1.535 2 1 0 0 0 0
2 ÜNSPED SPOR 3 3 0 9 2 9 4.500 270 199 1.357 1 2 0 0 0 0
3 KARTAL BLD. 3 2 1 6 5 6 1.200 237 248 0.956 0 2 0 0 0 1
4 FENERBAHÇE 3 2 1 7 5 5 1.400 254 238 1.067 1 0 1 0 1 0
5 TUNALI SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 242 229 1.057 1 0 0 1 0 1
6 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 2 1 1 4 3 3 1.333 164 134 1.224 1 0 0 0 1 0
7 KÜÇÜKYALI Y. SPOR 2 1 1 4 3 3 1.333 155 145 1.069 1 0 0 0 1 0
8 KARTAL ANADOLU 3 1 2 6 8 3 0.750 291 298 0.977 0 0 1 1 1 0
9 ÇENGELKÖY 3 1 2 4 6 3 0.667 217 235 0.923 1 0 0 0 1 1
10 FENERBAHÇE KOLEJİ 3 0 3 0 9 0 MIN 116 225 0.516 0 0 0 0 0 3
11 BİZİMKENT 2 0 2 0 6 0 MIN 70 150 0.467 0 0 0 0 0 2
12 ECZACIBAŞI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
10.10.2020-16:30
KARTAL ANADOLU-FENERBAHÇE
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
2-3
18-25 25-17 23-25 25-16 8-15
10.10.2020-18:30
FENERBAHÇE KOLEJİ-ÜNSPED SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
0-3
7-25 13-25 9-25 - -
11.10.2020-17:00
BAHÇELİEVLER BLD.-KARTAL BLD.
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-0
25-12 25-19 25-13 - -
11.10.2020-18:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-BİZİMKENT
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
3-0
25-15 25-10 25-10 - -
12.10.2020-18:00
ÇENGELKÖY-TUNALI SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
3-0
26-24 25-20 25-19 - -
04.11.2020-18:00
ECZACIBAŞI-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
2. Hafta
17.10.2020-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
1-3
23-25 25-19 14-25 18-25 -
17.10.2020-18:30
FENERBAHÇE-FENERBAHÇE KOLEJİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
3-0
25-11 25-17 25-15 - -
17.10.2020-18:00
ÜNSPED SPOR-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (ÜNSPED SPOR KOMPLEKSI)
3-1
25-22 24-26 25-23 25-18 -
18.10.2020-18:30
TUNALI SPOR-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
2-3
24-26 25-22 25-21 21-25 9-15
18.10.2020-
BİZİMKENT-ECZACIBAŞI
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
18.10.2020-16:00
KARTAL BLD.-ÇENGELKÖY
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
3-1
33-31 25-22 14-25 25-12 -
3. Hafta
24.10.2020-16:30
KARTAL ANADOLU-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
1-3
20-25 25-21 22-25 16-25 -
24.10.2020-18:30
FENERBAHÇE KOLEJİ-TUNALI SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
0-3
15-25 15-25 14-25 - -
24.10.2020-18:00
ÜNSPED SPOR-FENERBAHÇE
İSTANBUL (ÜNSPED SPOR KOMPLEKSI)
3-1
21-25 25-21 25-21 25-14 -
25.10.2020-17:00
BAHÇELİEVLER BLD.-BİZİMKENT
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-0
25-11 25-10 25-14 - -
25.10.2020-
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-ECZACIBAŞI
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
26.10.2020-18:00
ÇENGELKÖY-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
0-3
14-25 21-25 16-25 - -
4. Hafta
31.10.2020-16:30
FENERBAHÇE-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.10.2020-18:30
ECZACIBAŞI-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
01.11.2020-16:30
TUNALI SPOR-ÜNSPED SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
01.11.2020-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
01.11.2020-16:00
BİZİMKENT-ÇENGELKÖY
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
01.11.2020-16:00
KARTAL BLD.-FENERBAHÇE KOLEJİ
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
5. Hafta
07.11.2020-16:30
ÇENGELKÖY-ECZACIBAŞI
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.11.2020-18:30
KARTAL ANADOLU-BİZİMKENT
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.11.2020-18:00
ÜNSPED SPOR-KARTAL BLD.
İSTANBUL (ÜNSPED SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
08.11.2020-18:30
FENERBAHÇE KOLEJİ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
08.11.2020-18:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
09.11.2020-20:00
FENERBAHÇE-TUNALI SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
6. Hafta
14.11.2020-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-ÜNSPED SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.11.2020-18:30
ECZACIBAŞI-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
15.11.2020-18:30
TUNALI SPOR-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
15.11.2020-16:00
BİZİMKENT-FENERBAHÇE KOLEJİ
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
15.11.2020-17:00
BAHÇELİEVLER BLD.-ÇENGELKÖY
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
15.11.2020-16:00
KARTAL BLD.-FENERBAHÇE
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
7. Hafta
21.11.2020-18:30
KARTAL ANADOLU-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.11.2020-18:00
ÜNSPED SPOR-BİZİMKENT
İSTANBUL (ÜNSPED SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
22.11.2020-16:30
TUNALI SPOR-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
22.11.2020-18:30
FENERBAHÇE-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
22.11.2020-18:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-ÇENGELKÖY
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
23.11.2020-18:30
FENERBAHÇE KOLEJİ-ECZACIBAŞI
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
8. Hafta
28.11.2020-18:30
ECZACIBAŞI-ÜNSPED SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
29.11.2020-16:30
ÇENGELKÖY-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
29.11.2020-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-TUNALI SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
29.11.2020-16:00
BİZİMKENT-FENERBAHÇE
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
29.11.2020-17:00
BAHÇELİEVLER BLD.-FENERBAHÇE KOLEJİ
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
29.11.2020-16:00
KARTAL BLD.-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
9. Hafta
05.12.2020-18:30
FENERBAHÇE-ECZACIBAŞI
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
05.12.2020-18:00
ÜNSPED SPOR-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (ÜNSPED SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
06.12.2020-16:30
TUNALI SPOR-BİZİMKENT
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
06.12.2020-18:30
FENERBAHÇE KOLEJİ-ÇENGELKÖY
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
06.12.2020-18:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
06.12.2020-16:00
KARTAL BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
10. Hafta
12.12.2020-18:30
ECZACIBAŞI-TUNALI SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
13.12.2020-16:30
ÇENGELKÖY-ÜNSPED SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
13.12.2020-18:30
KARTAL ANADOLU-FENERBAHÇE KOLEJİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
13.12.2020-16:00
BİZİMKENT-KARTAL BLD.
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
13.12.2020-17:00
BAHÇELİEVLER BLD.-FENERBAHÇE
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
14.12.2020-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
11. Hafta
19.12.2020-18:30
FENERBAHÇE-ÇENGELKÖY
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
19.12.2020-18:00
ÜNSPED SPOR-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (ÜNSPED SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
20.12.2020-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-BİZİMKENT
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
20.12.2020-18:30
TUNALI SPOR-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
20.12.2020-18:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-FENERBAHÇE KOLEJİ
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
20.12.2020-16:00
KARTAL BLD.-ECZACIBAŞI
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
12. Hafta
26.12.2020-16:30
TUNALI SPOR-ÇENGELKÖY
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
26.12.2020-18:00
ÜNSPED SPOR-FENERBAHÇE KOLEJİ
İSTANBUL (ÜNSPED SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
27.12.2020-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-ECZACIBAŞI
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
27.12.2020-18:30
FENERBAHÇE-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
27.12.2020-16:00
BİZİMKENT-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
27.12.2020-16:00
KARTAL BLD.-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
13. Hafta
05.01.2021-18:00
ÇENGELKÖY-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
05.01.2021-20:00
FENERBAHÇE KOLEJİ-FENERBAHÇE
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
05.01.2021-17:00
BAHÇELİEVLER BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
05.01.2021-18:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-ÜNSPED SPOR
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
06.01.2021-18:00
KARTAL ANADOLU-TUNALI SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
06.01.2021-20:00
ECZACIBAŞI-BİZİMKENT
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14. Hafta
09.01.2021-16:30
FENERBAHÇE-ÜNSPED SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
09.01.2021-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-ÇENGELKÖY
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
10.01.2021-16:30
TUNALI SPOR-FENERBAHÇE KOLEJİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
10.01.2021-18:30
ECZACIBAŞI-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
10.01.2021-16:00
BİZİMKENT-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
10.01.2021-16:00
KARTAL BLD.-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
15. Hafta
16.01.2021-16:30
KARTAL ANADOLU-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
16.01.2021-18:00
ÜNSPED SPOR-TUNALI SPOR
İSTANBUL (ÜNSPED SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
17.01.2021-16:30
FENERBAHÇE KOLEJİ-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
17.01.2021-18:30
ÇENGELKÖY-BİZİMKENT
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
17.01.2021-17:00
BAHÇELİEVLER BLD.-ECZACIBAŞI
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
17.01.2021-18:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-FENERBAHÇE
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
16. Hafta
23.01.2021-18:30
TUNALI SPOR-FENERBAHÇE
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
24.01.2021-16:30
ECZACIBAŞI-ÇENGELKÖY
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
24.01.2021-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-FENERBAHÇE KOLEJİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
24.01.2021-16:00
BİZİMKENT-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
24.01.2021-17:00
BAHÇELİEVLER BLD.-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
24.01.2021-16:00
KARTAL BLD.-ÜNSPED SPOR
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
17. Hafta
30.01.2021-18:30
FENERBAHÇE-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
30.01.2021-18:00
ÜNSPED SPOR-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (ÜNSPED SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
31.01.2021-16:30
ÇENGELKÖY-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.01.2021-18:30
FENERBAHÇE KOLEJİ-BİZİMKENT
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.01.2021-18:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-TUNALI SPOR
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
01.02.2021-18:30
KARTAL ANADOLU-ECZACIBAŞI
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
18. Hafta
06.02.2021-16:30
ÇENGELKÖY-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.02.2021-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-FENERBAHÇE
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.02.2021-18:30
ECZACIBAŞI-FENERBAHÇE KOLEJİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.02.2021-16:00
BİZİMKENT-ÜNSPED SPOR
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
07.02.2021-17:00
BAHÇELİEVLER BLD.-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
07.02.2021-16:00
KARTAL BLD.-TUNALI SPOR
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
19. Hafta
13.02.2021-18:00
ÜNSPED SPOR-ECZACIBAŞI
İSTANBUL (ÜNSPED SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
14.02.2021-16:30
KARTAL ANADOLU-ÇENGELKÖY
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.02.2021-18:30
TUNALI SPOR-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.02.2021-18:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-KARTAL BLD.
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
15.02.2021-16:30
FENERBAHÇE KOLEJİ-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
15.02.2021-18:30
FENERBAHÇE-BİZİMKENT
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
20. Hafta
20.02.2021-18:30
ECZACIBAŞI-FENERBAHÇE
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.02.2021-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.02.2021-18:30
ÇENGELKÖY-FENERBAHÇE KOLEJİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.02.2021-16:00
BİZİMKENT-TUNALI SPOR
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
21.02.2021-17:00
BAHÇELİEVLER BLD.-ÜNSPED SPOR
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
22.02.2021-18:30
KARTAL ANADOLU-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21. Hafta
27.02.2021-18:30
FENERBAHÇE-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
27.02.2021-18:00
ÜNSPED SPOR-ÇENGELKÖY
İSTANBUL (ÜNSPED SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
28.02.2021-16:30
FENERBAHÇE KOLEJİ-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
28.02.2021-18:30
TUNALI SPOR-ECZACIBAŞI
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
28.02.2021-18:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
28.02.2021-16:00
KARTAL BLD.-BİZİMKENT
İSTANBUL (YAKACIK İTO)
-
- - - - -
22. Hafta
05.03.2021-18:00
KARTAL ANADOLU-ÜNSPED SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
06.03.2021-
FENERBAHÇE KOLEJİ-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.03.2021-
ECZACIBAŞI-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.03.2021-
ÇENGELKÖY-FENERBAHÇE
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.03.2021-
BİZİMKENT-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
07.03.2021-
BAHÇELİEVLER BLD.-TUNALI SPOR
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SİVRİHİSAR 3 3 0 9 1 9 9.000 248 170 1.459 2 1 0 0 0 0
2 YEŞİLBAYRAMİÇ 3 2 1 7 4 6 1.750 249 239 1.042 1 1 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 1 1 0 3 0 3 MAX 75 49 1.531 1 0 0 0 0 0
4 TEPEBAŞI GENÇLİK 2 1 1 4 3 3 1.333 160 133 1.203 1 0 0 0 1 0
5 NOVA GENÇLİK 2 1 1 3 4 3 0.750 147 144 1.021 0 1 0 0 0 1
6 CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE 2 1 1 3 4 3 0.750 149 150 0.993 0 1 0 0 0 1
7 AYVALIKGÜCÜ BLD. 1 0 1 1 3 0 0.333 69 98 0.704 0 0 0 0 1 0
8 İNEGÖL VOLEYBOL 2 0 2 1 6 0 0.167 126 174 0.724 0 0 0 0 1 1
9 ESENKÖY BLD. 2 0 2 0 6 0 MIN 84 150 0.560 0 0 0 0 0 2
10 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 KİLİMLİ BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Anadolu Üniversitesi ve Kilimli Bld. takımları ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
10.10.2020-16:00
KİLİMLİ BLD.-CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE
ZONGULDAK (KILIMLI İSMAIL HAKKI GÜNGÖR)
-
- - - - -
11.10.2020-13:30
YEŞİLBAYRAMİÇ-İNEGÖL VOLEYBOL
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
3-0
25-15 25-18 26-24 - -
11.10.2020-
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
11.10.2020-15:00
SİVRİHİSAR-NOVA GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) Kanal 26
3-0
25-16 25-15 25-18 - -
11.10.2020-16:00
ESENKÖY BLD.-TEPEBAŞI GENÇLİK
YALOVA (90. YIL)
0-3
14-25 10-25 11-25 - -
2. Hafta
18.10.2020-
NOVA GENÇLİK-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
18.10.2020-15:00
NİLÜFER BLD.-ESENKÖY BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
3-0
25-8 25-21 25-20 - -
18.10.2020-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-SİVRİHİSAR
BURSA (İNEGÖL)
1-3
15-25 14-25 25-23 15-25 -
18.10.2020-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-KİLİMLİ BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
18.10.2020-13:00
CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE-YEŞİLBAYRAMİÇ
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
3-1
25-15 25-15 22-25 25-20 -
3. Hafta
24.10.2020-16:00
KİLİMLİ BLD.-NİLÜFER BLD.
ZONGULDAK (KILIMLI İSMAIL HAKKI GÜNGÖR)
-
- - - - -
25.10.2020-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-NOVA GENÇLİK
BALIKESIR (AYVALIK)
1-3
10-25 25-23 16-25 18-25 -
25.10.2020-13:30
YEŞİLBAYRAMİÇ-TEPEBAŞI GENÇLİK
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
3-1
25-15 23-25 25-23 25-22 -
25.10.2020-
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İNEGÖL VOLEYBOL
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
25.10.2020-15:00
SİVRİHİSAR-CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) Kanal 26
3-0
25-18 25-17 25-17 - -
4. Hafta
01.11.2020-
NİLÜFER BLD.-YEŞİLBAYRAMİÇ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
01.11.2020-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
01.11.2020-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-SİVRİHİSAR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
01.11.2020-
CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
01.11.2020-17:00
ESENKÖY BLD.-KİLİMLİ BLD.
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
5. Hafta
08.11.2020-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
08.11.2020-15:00
NOVA GENÇLİK-İNEGÖL VOLEYBOL
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
08.11.2020-13:30
YEŞİLBAYRAMİÇ-ESENKÖY BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
08.11.2020-
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-TEPEBAŞI GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
08.11.2020-
SİVRİHİSAR-NİLÜFER BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
6. Hafta
14.11.2020-16:00
KİLİMLİ BLD.-YEŞİLBAYRAMİÇ
ZONGULDAK (KILIMLI İSMAIL HAKKI GÜNGÖR)
-
- - - - -
15.11.2020-
NİLÜFER BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
15.11.2020-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
15.11.2020-13:00
CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE-NOVA GENÇLİK
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
15.11.2020-17:00
ESENKÖY BLD.-SİVRİHİSAR
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
7. Hafta
22.11.2020-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-NİLÜFER BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
22.11.2020-15:00
NOVA GENÇLİK-TEPEBAŞI GENÇLİK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
22.11.2020-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
22.11.2020-
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-ESENKÖY BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
22.11.2020-15:00
SİVRİHİSAR-KİLİMLİ BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
8. Hafta
28.11.2020-
KİLİMLİ BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ZONGULDAK (KILIMLI İSMAIL HAKKI GÜNGÖR)
-
- - - - -
29.11.2020-15:00
NİLÜFER BLD.-NOVA GENÇLİK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
29.11.2020-13:30
YEŞİLBAYRAMİÇ-SİVRİHİSAR
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
29.11.2020-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-İNEGÖL VOLEYBOL
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
29.11.2020-17:00
ESENKÖY BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
9. Hafta
06.12.2020-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-KİLİMLİ BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
06.12.2020-15:00
NOVA GENÇLİK-ESENKÖY BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
06.12.2020-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-NİLÜFER BLD.
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
06.12.2020-
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-YEŞİLBAYRAMİÇ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
06.12.2020-13:00
CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE-TEPEBAŞI GENÇLİK
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
10. Hafta
12.12.2020-16:00
KİLİMLİ BLD.-NOVA GENÇLİK
ZONGULDAK (KILIMLI İSMAIL HAKKI GÜNGÖR)
-
- - - - -
13.12.2020-15:00
NİLÜFER BLD.-CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
13.12.2020-13:30
YEŞİLBAYRAMİÇ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
13.12.2020-
SİVRİHİSAR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
13.12.2020-17:00
ESENKÖY BLD.-İNEGÖL VOLEYBOL
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
11. Hafta
20.12.2020-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-SİVRİHİSAR
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
20.12.2020-15:00
NOVA GENÇLİK-YEŞİLBAYRAMİÇ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
20.12.2020-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-KİLİMLİ BLD.
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
20.12.2020-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-NİLÜFER BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
20.12.2020-13:00
CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE-ESENKÖY BLD.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
12. Hafta
27.12.2020-
AYVALIKGÜCÜ BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
27.12.2020-15:00
NOVA GENÇLİK-SİVRİHİSAR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
27.12.2020-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-YEŞİLBAYRAMİÇ
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
27.12.2020-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-ESENKÖY BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
27.12.2020-13:00
CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE-KİLİMLİ BLD.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
13. Hafta
05.01.2021-13:30
YEŞİLBAYRAMİÇ-CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
05.01.2021-
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-NOVA GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
05.01.2021-15:00
SİVRİHİSAR-İNEGÖL VOLEYBOL
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) Kanal 26
-
- - - - -
05.01.2021-17:00
ESENKÖY BLD.-NİLÜFER BLD.
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
05.01.2021-16:00
KİLİMLİ BLD.-TEPEBAŞI GENÇLİK
ZONGULDAK (KILIMLI İSMAIL HAKKI GÜNGÖR)
-
- - - - -
14. Hafta
10.01.2021-15:00
NİLÜFER BLD.-KİLİMLİ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
10.01.2021-17:00
NOVA GENÇLİK-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
10.01.2021-
İNEGÖL VOLEYBOL-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
10.01.2021-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-YEŞİLBAYRAMİÇ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
10.01.2021-13:00
CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE-SİVRİHİSAR
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
15. Hafta
16.01.2021-16:00
KİLİMLİ BLD.-ESENKÖY BLD.
ZONGULDAK (KILIMLI İSMAIL HAKKI GÜNGÖR)
-
- - - - -
17.01.2021-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-İNEGÖL VOLEYBOL
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
17.01.2021-13:30
YEŞİLBAYRAMİÇ-NİLÜFER BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
17.01.2021-
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
17.01.2021-15:00
SİVRİHİSAR-TEPEBAŞI GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) Kanal 26
-
- - - - -
16. Hafta
24.01.2021-17:30
NİLÜFER BLD.-SİVRİHİSAR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
24.01.2021-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-NOVA GENÇLİK
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
24.01.2021-
TEPEBAŞI GENÇLİK-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
24.01.2021-13:00
CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE-AYVALIKGÜCÜ BLD.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
24.01.2021-17:00
ESENKÖY BLD.-YEŞİLBAYRAMİÇ
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
17. Hafta
31.01.2021-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-TEPEBAŞI GENÇLİK
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
31.01.2021-15:00
NOVA GENÇLİK-CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.01.2021-13:30
YEŞİLBAYRAMİÇ-KİLİMLİ BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
31.01.2021-
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-NİLÜFER BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
31.01.2021-15:00
SİVRİHİSAR-ESENKÖY BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) Kanal 26
-
- - - - -
18. Hafta
06.02.2021-16:00
KİLİMLİ BLD.-SİVRİHİSAR
ZONGULDAK (KILIMLI İSMAIL HAKKI GÜNGÖR)
-
- - - - -
07.02.2021-17:30
NİLÜFER BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.02.2021-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-NOVA GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
07.02.2021-13:00
CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE-İNEGÖL VOLEYBOL
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
07.02.2021-
ESENKÖY BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
19. Hafta
14.02.2021-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-ESENKÖY BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
14.02.2021-15:00
NOVA GENÇLİK-NİLÜFER BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.02.2021-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-TEPEBAŞI GENÇLİK
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
14.02.2021-
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KİLİMLİ BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
14.02.2021-15:00
SİVRİHİSAR-YEŞİLBAYRAMİÇ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) Kanal 26
-
- - - - -
20. Hafta
20.02.2021-16:00
KİLİMLİ BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ZONGULDAK (KILIMLI İSMAIL HAKKI GÜNGÖR)
-
- - - - -
21.02.2021-15:00
NİLÜFER BLD.-İNEGÖL VOLEYBOL
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.02.2021-
YEŞİLBAYRAMİÇ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
21.02.2021-15:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
21.02.2021-17:00
ESENKÖY BLD.-NOVA GENÇLİK
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
21. Hafta
28.02.2021-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-YEŞİLBAYRAMİÇ
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
28.02.2021-15:00
NOVA GENÇLİK-KİLİMLİ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
28.02.2021-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-ESENKÖY BLD.
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
28.02.2021-
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-SİVRİHİSAR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
28.02.2021-13:00
CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
22. Hafta
07.03.2021-
NİLÜFER BLD.-TEPEBAŞI GENÇLİK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
07.03.2021-
YEŞİLBAYRAMİÇ-NOVA GENÇLİK
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
07.03.2021-
SİVRİHİSAR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) Kanal 26
-
- - - - -
07.03.2021-
ESENKÖY BLD.-CADENCE GÖLCÜK İHSANİYE
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
07.03.2021-
KİLİMLİ BLD.-İNEGÖL VOLEYBOL
ZONGULDAK (KILIMLI İSMAIL HAKKI GÜNGÖR)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FETHİYE DOĞA SPORLARI 3 3 0 9 0 9 MAX 225 123 1.829 3 0 0 0 0 0
2 DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 225 143 1.573 3 0 0 0 0 0
3 SALİHLİ BLD. 3 3 0 9 1 9 9.000 244 157 1.554 2 1 0 0 0 0
4 ROTA KOLEJİ 3 3 0 9 1 9 9.000 246 172 1.430 2 1 0 0 0 0
5 TFL ALTEKMA 3 2 1 6 3 6 2.000 192 166 1.157 2 0 0 0 0 1
6 AKHİSARGÜCÜ 3 2 1 6 3 6 2.000 187 183 1.022 2 0 0 0 0 1
7 ARKAS SPOR 3 1 2 4 7 3 0.571 225 251 0.896 0 1 0 0 1 1
8 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 8 2 0.375 192 254 0.756 0 0 1 0 0 2
9 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 2 9 1 0.222 201 259 0.776 0 0 0 1 0 2
10 PAMUKKALE BLD. 3 0 3 2 9 0 0.222 197 266 0.741 0 0 0 0 2 1
11 BORNOVA BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 150 225 0.667 0 0 0 0 0 3
12 DOST SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 140 225 0.622 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
11.10.2020-13:30
AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ-SALİHLİ BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
0-3
11-25 13-25 13-25 - -
11.10.2020-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-FETHİYE DOĞA SPORLARI
AYDIN (ATATÜRK)
0-3
9-25 14-25 17-25 - -
11.10.2020-15:00
PAMUKKALE BLD.-ARKAS SPOR
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR)
1-3
25-22 18-25 22-25 15-25 -
11.10.2020-15:00
DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.-AKHİSARGÜCÜ
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
3-0
25-10 25-17 25-9 - -
11.10.2020-14:00
TFL ALTEKMA-BORNOVA BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-13 25-8 25-19 - -
11.10.2020-14:00
ROTA KOLEJİ-DOST SPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
3-0
25-16 25-12 25-11 - -
2. Hafta
17.10.2020-17:30
ARKAS SPOR-TFL ALTEKMA
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
0-3
14-25 18-25 19-25 - -
17.10.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ
MANISA (AKHISAR)
3-0
26-24 25-19 25-17 - -
18.10.2020-14:00
DOST SPOR-DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
0-3
17-25 15-25 21-25 - -
18.10.2020-16:00
BORNOVA BLD.-ROTA KOLEJİ
İZMIR (GAZIEMIR)
0-3
23-25 17-25 16-25 - -
18.10.2020-14:00
SALİHLİ BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
3-0
25-11 25-18 25-15 - -
18.10.2020-15:30
FETHİYE DOĞA SPORLARI-PAMUKKALE BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
3-0
25-15 25-13 25-13 - -
3. Hafta
24.10.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-DOST SPOR
MANISA (AKHISAR)
3-0
25-12 25-23 25-13 - -
25.10.2020-13:30
AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
2-3
19-25 25-21 20-25 25-20 15-17
25.10.2020-15:00
PAMUKKALE BLD.-SALİHLİ BLD.
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR)
1-3
24-26 9-25 25-18 18-25 -
25.10.2020-15:00
DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.-BORNOVA BLD.
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
3-0
25-15 25-20 25-19 - -
25.10.2020-14:00
TFL ALTEKMA-FETHİYE DOĞA SPORLARI
İZMIR (BALÇOVA)
0-3
16-25 20-25 6-25 - -
25.10.2020-14:00
ROTA KOLEJİ-ARKAS SPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
3-1
25-20 25-16 21-25 25-16 -
4. Hafta
31.10.2020-
ARKAS SPOR-DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.)
-
- - - - -
31.10.2020-15:30
FETHİYE DOĞA SPORLARI-ROTA KOLEJİ
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
01.11.2020-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-PAMUKKALE BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
01.11.2020-
BORNOVA BLD.-AKHİSARGÜCÜ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
01.11.2020-
DOST SPOR-AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
01.11.2020-14:00
SALİHLİ BLD.-TFL ALTEKMA
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
5. Hafta
07.11.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-ARKAS SPOR
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
08.11.2020-13:30
AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ-PAMUKKALE BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
08.11.2020-15:00
DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.-FETHİYE DOĞA SPORLARI
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
08.11.2020-
DOST SPOR-BORNOVA BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
08.11.2020-14:00
ROTA KOLEJİ-SALİHLİ BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
08.11.2020-16:00
TFL ALTEKMA-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
6. Hafta
14.11.2020-17:30
ARKAS SPOR-DOST SPOR
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
15.11.2020-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ROTA KOLEJİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
15.11.2020-15:00
PAMUKKALE BLD.-TFL ALTEKMA
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR)
-
- - - - -
15.11.2020-16:00
BORNOVA BLD.-AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
15.11.2020-14:00
SALİHLİ BLD.-DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
15.11.2020-15:30
FETHİYE DOĞA SPORLARI-AKHİSARGÜCÜ
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
7. Hafta
21.11.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-SALİHLİ BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
22.11.2020-13:30
AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ-TFL ALTEKMA
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
22.11.2020-15:00
DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
22.11.2020-17:30
BORNOVA BLD.-ARKAS SPOR
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
22.11.2020-14:00
ROTA KOLEJİ-PAMUKKALE BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
22.11.2020-16:00
DOST SPOR-FETHİYE DOĞA SPORLARI
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
8. Hafta
29.11.2020-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-AKHİSARGÜCÜ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
29.11.2020-15:00
PAMUKKALE BLD.-DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR)
-
- - - - -
29.11.2020-17:30
ARKAS SPOR-AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
29.11.2020-19:30
TFL ALTEKMA-ROTA KOLEJİ
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
29.11.2020-14:00
SALİHLİ BLD.-DOST SPOR
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
29.11.2020-15:30
FETHİYE DOĞA SPORLARI-BORNOVA BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
9. Hafta
05.12.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-PAMUKKALE BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
06.12.2020-13:30
AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ-ROTA KOLEJİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
06.12.2020-15:00
DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.-TFL ALTEKMA
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
06.12.2020-15:00
ARKAS SPOR-FETHİYE DOĞA SPORLARI
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
06.12.2020-14:00
DOST SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
06.12.2020-16:00
BORNOVA BLD.-SALİHLİ BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
10. Hafta
13.12.2020-13:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-BORNOVA BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
13.12.2020-15:00
PAMUKKALE BLD.-DOST SPOR
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR)
-
- - - - -
13.12.2020-17:00
TFL ALTEKMA-AKHİSARGÜCÜ
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
13.12.2020-14:00
ROTA KOLEJİ-DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
13.12.2020-14:00
SALİHLİ BLD.-ARKAS SPOR
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
13.12.2020-15:30
FETHİYE DOĞA SPORLARI-AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
11. Hafta
19.12.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-ROTA KOLEJİ
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
19.12.2020-15:30
FETHİYE DOĞA SPORLARI-SALİHLİ BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
20.12.2020-13:30
AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ-DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
20.12.2020-15:00
ARKAS SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
20.12.2020-14:00
DOST SPOR-TFL ALTEKMA
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
20.12.2020-16:00
BORNOVA BLD.-PAMUKKALE BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
12. Hafta
26.12.2020-16:00
AKHİSARGÜCÜ-DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
27.12.2020-15:00
ARKAS SPOR-PAMUKKALE BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
27.12.2020-14:00
DOST SPOR-ROTA KOLEJİ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
27.12.2020-16:00
BORNOVA BLD.-TFL ALTEKMA
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
27.12.2020-14:00
SALİHLİ BLD.-AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
27.12.2020-15:30
FETHİYE DOĞA SPORLARI-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
13. Hafta
05.01.2021-13:30
AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ-AKHİSARGÜCÜ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
05.01.2021-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SALİHLİ BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
05.01.2021-15:00
PAMUKKALE BLD.-FETHİYE DOĞA SPORLARI
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR)
-
- - - - -
05.01.2021-15:00
DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.-DOST SPOR
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
05.01.2021-19:00
TFL ALTEKMA-ARKAS SPOR
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
05.01.2021-14:00
ROTA KOLEJİ-BORNOVA BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
14. Hafta
10.01.2021-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
10.01.2021-15:00
ARKAS SPOR-ROTA KOLEJİ
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
10.01.2021-14:00
DOST SPOR-AKHİSARGÜCÜ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
10.01.2021-16:00
BORNOVA BLD.-DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
10.01.2021-14:00
SALİHLİ BLD.-PAMUKKALE BLD.
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
10.01.2021-15:30
FETHİYE DOĞA SPORLARI-TFL ALTEKMA
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
15. Hafta
16.01.2021-16:00
AKHİSARGÜCÜ-BORNOVA BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
17.01.2021-13:30
AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ-DOST SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.01.2021-15:00
PAMUKKALE BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR)
-
- - - - -
17.01.2021-15:00
DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.-ARKAS SPOR
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
17.01.2021-15:00
TFL ALTEKMA-SALİHLİ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
17.01.2021-14:00
ROTA KOLEJİ-FETHİYE DOĞA SPORLARI
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
16. Hafta
24.01.2021-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-TFL ALTEKMA
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.01.2021-15:00
PAMUKKALE BLD.-AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR)
-
- - - - -
24.01.2021-19:00
ARKAS SPOR-AKHİSARGÜCÜ
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
24.01.2021-16:00
BORNOVA BLD.-DOST SPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
24.01.2021-14:00
SALİHLİ BLD.-ROTA KOLEJİ
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
24.01.2021-15:30
FETHİYE DOĞA SPORLARI-DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
17. Hafta
30.01.2021-16:00
AKHİSARGÜCÜ-FETHİYE DOĞA SPORLARI
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
31.01.2021-13:30
AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ-BORNOVA BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
31.01.2021-15:00
DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.-SALİHLİ BLD.
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
31.01.2021-17:00
TFL ALTEKMA-PAMUKKALE BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.01.2021-14:00
ROTA KOLEJİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
31.01.2021-16:00
DOST SPOR-ARKAS SPOR
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
18. Hafta
07.02.2021-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
07.02.2021-15:00
PAMUKKALE BLD.-ROTA KOLEJİ
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR)
-
- - - - -
07.02.2021-19:30
ARKAS SPOR-BORNOVA BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
TFL ALTEKMA-AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
07.02.2021-14:00
SALİHLİ BLD.-AKHİSARGÜCÜ
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
07.02.2021-15:30
FETHİYE DOĞA SPORLARI-DOST SPOR
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
19. Hafta
13.02.2021-16:00
AKHİSARGÜCÜ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
14.02.2021-13:30
AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ-ARKAS SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
14.02.2021-15:00
DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.-PAMUKKALE BLD.
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
14.02.2021-17:00
BORNOVA BLD.-FETHİYE DOĞA SPORLARI
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
14.02.2021-14:00
ROTA KOLEJİ-TFL ALTEKMA
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
14.02.2021-16:00
DOST SPOR-SALİHLİ BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
20. Hafta
21.02.2021-15:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-DOST SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
21.02.2021-15:00
PAMUKKALE BLD.-AKHİSARGÜCÜ
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR)
-
- - - - -
21.02.2021-17:00
TFL ALTEKMA-DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
21.02.2021-14:00
ROTA KOLEJİ-AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
21.02.2021-14:00
SALİHLİ BLD.-BORNOVA BLD.
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
21.02.2021-15:30
FETHİYE DOĞA SPORLARI-ARKAS SPOR
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
21. Hafta
27.02.2021-16:00
AKHİSARGÜCÜ-TFL ALTEKMA
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
28.02.2021-13:30
AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ-FETHİYE DOĞA SPORLARI
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
28.02.2021-15:00
DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.-ROTA KOLEJİ
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
28.02.2021-15:00
ARKAS SPOR-SALİHLİ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
28.02.2021-14:00
DOST SPOR-PAMUKKALE BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
28.02.2021-16:00
BORNOVA BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
22. Hafta
07.03.2021-
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ARKAS SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
07.03.2021-
PAMUKKALE BLD.-BORNOVA BLD.
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR)
-
- - - - -
07.03.2021-
DENİZLİ MERKEZ EFENDİ BLD.-AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
07.03.2021-
TFL ALTEKMA-DOST SPOR
İZMIR (ATATÜRK-SIGORTA SHOP SPOR K.) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
07.03.2021-
ROTA KOLEJİ-AKHİSARGÜCÜ
İZMIR (GAZIEMIR)
-
- - - - -
07.03.2021-
SALİHLİ BLD.-FETHİYE DOĞA SPORLARI
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 1 9 9.000 249 183 1.361 2 1 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 3 0 9 1 9 9.000 257 196 1.311 2 1 0 0 0 0
3 MERT GRUP SİGORTA 2 2 0 6 0 6 MAX 150 78 1.923 2 0 0 0 0 0
4 PTT 2 2 0 6 3 5 2.000 205 179 1.145 0 1 1 0 0 0
5 BİLGEM GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 247 252 0.980 1 0 1 0 0 1
6 ERYAMAN GENÇLİK 3 1 2 6 6 4 1.000 265 252 1.052 1 0 0 1 1 0
7 SULTAN SPOR 2 1 1 4 3 3 1.333 147 156 0.942 1 0 0 0 1 0
8 ANKARA DSİ 2 1 1 3 4 3 0.750 155 169 0.917 0 1 0 0 0 1
9 MALİYE OKULLARI 3 0 3 2 9 1 0.222 191 261 0.732 0 0 0 1 0 2
10 İNKILAP İÖO 3 0 3 2 9 0 0.222 212 273 0.777 0 0 0 0 2 1
11 ANADOLU VOLEYBOL 1 0 1 0 3 0 MIN 58 75 0.773 0 0 0 0 0 1
12 KARŞIYAKA ANKARA 3 0 3 0 9 0 MIN 163 225 0.724 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
08.10.2020-18:30
KARAYOLLARI-BİLGEM GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
3-0
25-12 32-30 25-19 - -
08.10.2020-20:30
SULTAN SPOR-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
3-0
25-21 25-15 25-22 - -
10.10.2020-19:00
ANKARA DSİ-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
3-1
25-23 19-25 25-23 25-22 -
11.10.2020-13:00
KARŞIYAKA ANKARA-MERT GRUP SİGORTA
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
0-3
13-25 15-25 11-25 - -
11.10.2020-15:30
PTT-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
3-1
25-19 23-25 25-15 25-23 -
21.10.2020-18:00
MALİYE OKULLARI-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
0-3
12-25 22-25 16-25 - -
2. Hafta
17.10.2020-14:00
BİLGEM GENÇLİK-KARŞIYAKA ANKARA
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
3-0
25-22 25-23 25-23 - -
17.10.2020-16:30
MERT GRUP SİGORTA-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
3-0
25-14 25-9 25-16 - -
17.10.2020-14:00
İNKILAP İÖO-KARAYOLLARI
BOLU (17 TEMMUZ)
1-3
18-25 13-25 27-25 21-25 -
18.10.2020-11:00
TVF SPOR LİSESİ-SULTAN SPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
3-1
25-14 23-25 25-13 25-20 -
18.10.2020-17:30
ERYAMAN GENÇLİK-PTT
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
2-3
25-19 22-25 25-23 16-25 9-15
04.11.2020-16:30
ANADOLU VOLEYBOL-ANKARA DSİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
3. Hafta
24.10.2020-
PTT-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.10.2020-11:00
MALİYE OKULLARI-BİLGEM GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
2-3
21-25 28-26 15-25 25-20 13-15
24.10.2020-14:00
İNKILAP İÖO-ERYAMAN GENÇLİK
BOLU (17 TEMMUZ)
0-3
21-25 16-25 14-25 - -
25.10.2020-14:00
KARAYOLLARI-KARŞIYAKA ANKARA
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
3-0
25-21 25-17 25-18 - -
25.10.2020-16:30
ANKARA DSİ-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
0-3
24-26 23-25 14-25 - -
05.11.2020-18:30
SULTAN SPOR-MERT GRUP SİGORTA
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
4. Hafta
31.10.2020-12:00
TVF SPOR LİSESİ-PTT
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.10.2020-14:00
ANADOLU VOLEYBOL-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
31.10.2020-16:30
BİLGEM GENÇLİK-SULTAN SPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
01.11.2020-
KARŞIYAKA ANKARA-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
01.11.2020-
MERT GRUP SİGORTA-ANKARA DSİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
01.11.2020-13:00
ERYAMAN GENÇLİK-KARAYOLLARI
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
5. Hafta
07.11.2020-14:00
İNKILAP İÖO-TVF SPOR LİSESİ
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
08.11.2020-11:00
KARAYOLLARI-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
08.11.2020-15:30
ERYAMAN GENÇLİK-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
08.11.2020-17:30
SULTAN SPOR-KARŞIYAKA ANKARA
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
10.11.2020-18:30
ANKARA DSİ-BİLGEM GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
10.11.2020-20:30
PTT-MERT GRUP SİGORTA
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
6. Hafta
14.11.2020-17:30
MERT GRUP SİGORTA-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
15.11.2020-11:00
BİLGEM GENÇLİK-PTT
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
15.11.2020-13:00
MALİYE OKULLARI-SULTAN SPOR
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
15.11.2020-15:30
ANADOLU VOLEYBOL-KARAYOLLARI
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
15.11.2020-17:30
TVF SPOR LİSESİ-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV
-
- - - - -
16.11.2020-18:30
KARŞIYAKA ANKARA-ANKARA DSİ
ANKARA (BEŞTEPE) TVF Voleybol TV