1. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MİLAS BLD. 22 18 4 60 23 54 2.609 1944 1719 1.131 10 5 3 3 0 1
2 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 22 18 4 57 27 51 2.111 1971 1792 1.100 7 7 4 1 1 2
3 TFL ALTEKMA 22 17 5 56 26 50 2.154 1901 1721 1.105 9 5 3 2 1 2
4 AFYON BLD. YÜNTAŞ 22 16 6 56 28 48 2.000 1935 1706 1.134 9 4 3 3 2 1
5 JEOPARK KULA BLD. 22 13 9 47 39 37 1.205 1918 1867 1.027 5 4 4 2 4 3
6 BİGADİÇ BLD. 22 11 11 41 51 27 0.804 1910 2057 0.929 0 4 7 1 6 4
7 ALANYA BLD. 22 9 13 40 45 28 0.889 1955 1807 1.082 5 2 2 3 7 3
8 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 22 9 13 40 48 28 0.833 1856 1929 0.962 4 1 4 5 3 5
9 İSTANBUL BBSK 22 8 14 34 49 22 0.694 1774 1896 0.936 4 1 3 1 8 5
10 SAİNT JOSEPH 22 6 16 35 55 23 0.636 1880 2010 0.935 1 3 2 7 3 6
11 TOFAŞ SPOR 22 5 17 27 57 20 0.474 1728 1915 0.902 0 4 1 6 0 11
12 İNEGÖL BLD. 22 2 20 16 61 8 0.262 1499 1852 0.809 1 1 0 2 6 12
1881 Düzce Belediyespor'un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.10.2019 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ BİGADİÇ BLD. 2-3
25-23 20-25 20-25 25-23 12-15
12.10.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-20 25-19 25-15 - -
12.10.2019 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 3-2
19-25 23-25 25-17 25-16 15-13
12.10.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 2-3
25-16 23-25 25-18 16-25 8-15
12.10.2019 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. İNEGÖL BLD. 3-0
25-20 25-17 25-17 - -
12.10.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. TFL ALTEKMA 0-3
18-25 20-25 19-25 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.10.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. MİLAS BLD. 3-2
25-17 15-25 25-22 26-28 15-11
19.10.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 2-3
25-18 22-25 19-25 25-21 10-15
19.10.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. ALANYA BLD. 3-1
20-25 25-23 26-24 25-20 -
19.10.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-2
21-25 25-19 20-25 25-20 15-13
19.10.2019 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 TFL ALTEKMA SAİNT JOSEPH 3-1
25-15 18-25 25-19 25-18 -
19.10.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-17 25-21 25-13 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.10.2019 12:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 12:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ TOFAŞ SPOR 3-0
25-14 25-16 25-15 - -
26.10.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 0-3
23-25 23-25 32-34 - -
26.10.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 3-2
26-24 25-20 14-25 13-25 16-14
26.10.2019 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK İNEGÖL BLD. 3-0
25-14 25-17 26-24 - -
26.10.2019 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. TFL ALTEKMA 3-0
25-21 25-22 25-21 - -
26.10.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. SAİNT JOSEPH 3-0
25-23 25-21 25-20 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.11.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR BİGADİÇ BLD. 2-3
25-20 25-19 19-25 18-25 12-15
02.11.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 1-3
13-25 25-21 10-25 12-25 -
02.11.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR MİLAS BLD. 3-2
22-25 25-23 20-25 25-18 15-12
02.11.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 TFL ALTEKMA ALANYA BLD. 3-0
25-22 25-17 25-21 - -
02.11.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 SAİNT JOSEPH JEOPARK KULA BLD. 2-3
26-24 20-25 14-25 29-27 13-15
02.11.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR İSTANBUL BBSK 3-1
25-16 25-23 22-25 25-19 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.11.2019 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3-0
25-21 25-19 25-18 - -
09.11.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. SAİNT JOSEPH 3-0
25-13 25-17 25-23 - -
09.11.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. İNEGÖL BLD. 3-2
25-20 20-25 25-17 25-27 16-14
09.11.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR TOFAŞ SPOR 3-0
25-15 25-22 25-17 - -
09.11.2019 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK TFL ALTEKMA 0-3
22-25 21-25 27-29 - -
09.11.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. JEOPARK KULA BLD. 3-1
25-18 20-25 26-24 25-19 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.11.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR MİLAS BLD. 0-3
19-25 20-25 22-25 - -
16.11.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 0-3
20-25 20-25 16-25 - -
16.11.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH İSTANBUL BBSK 3-1
25-20 25-17 24-26 26-24 -
16.11.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA AFYON BLD. YÜNTAŞ 2-3
28-26 25-22 21-25 23-25 11-15
16.11.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR BİGADİÇ BLD. 3-0
25-16 25-22 25-19 - -
16.11.2019 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ALANYA BLD. 2-3
26-28 28-26 12-25 25-23 12-15
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.11.2019 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ SAİNT JOSEPH 3-1
25-27 25-18 25-18 25-23 -
23.11.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TFL ALTEKMA 1-3
21-25 25-23 12-25 16-25 -
23.11.2019 17:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:00 TOFAŞ SPOR İNEGÖL BLD. 3-2
26-24 22-25 21-25 25-17 15-10
23.11.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1-3
22-25 25-23 23-25 25-27 -
23.11.2019 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK JEOPARK KULA BLD. 0-3
20-25 18-25 21-25 - -
23.11.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. ALANYA BLD. 3-1
38-36 25-22 23-25 25-15 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.11.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. İSTANBUL BBSK 3-1
24-26 25-13 25-21 25-16 -
30.11.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. MİLAS BLD. 0-3
15-25 18-25 14-25 - -
30.11.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 TFL ALTEKMA 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 3-1
26-28 25-19 25-21 29-27 -
30.11.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 SAİNT JOSEPH BİGADİÇ BLD. 3-1
25-22 25-22 22-25 25-22 -
30.11.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR TOFAŞ SPOR 3-0
25-20 25-19 25-20 - -
30.11.2019 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
25-23 25-17 20-25 25-18 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.12.2019 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ ALANYA BLD. 3-1
25-27 25-21 25-18 25-22 -
07.12.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. JEOPARK KULA BLD. 0-3
21-25 18-25 17-25 - -
07.12.2019 17:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:00 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA 0-3
21-25 14-25 14-25 - -
07.12.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1-3
25-20 11-25 22-25 15-25 -
07.12.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR SAİNT JOSEPH 3-2
25-19 22-25 14-25 25-18 22-20
07.12.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. İSTANBUL BBSK 3-0
25-23 25-16 25-17 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.12.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. BİGADİÇ BLD. 3-1
25-15 25-14 24-26 25-10 -
14.12.2019 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK AFYON BLD. YÜNTAŞ 0-3
21-25 18-25 21-25 - -
14.12.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH TOFAŞ SPOR 3-2
24-26 25-20 25-22 23-25 15-10
14.12.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA İNEGÖL BLD. 3-0
25-20 26-24 25-20 - -
14.12.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR MİLAS BLD. 3-2
25-27 25-17 23-25 26-24 15-10
14.12.2019 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 3-0
25-23 25-18 25-19 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.12.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK 3-1
25-20 25-22 16-25 25-19 -
21.12.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR JEOPARK KULA BLD. 3-1
23-25 25-23 25-22 25-14 -
21.12.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. SAİNT JOSEPH 3-0
25-20 25-19 25-15 - -
21.12.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR ALANYA BLD. 3-0
25-19 26-24 26-24 - -
21.12.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR TFL ALTEKMA 1-3
25-22 23-25 21-25 22-25 -
21.12.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
34-32 25-19 25-17 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2020 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 0-3
21-25 13-25 21-25 - -
05.01.2020 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR ALANYA BLD. 0-3
21-25 23-25 21-25 - -
05.01.2020 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. JEOPARK KULA BLD. 1-3
26-24 21-25 24-26 21-25 -
05.01.2020 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR İSTANBUL BBSK 3-1
25-21 25-9 18-25 25-19 -
05.01.2020 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 TFL ALTEKMA MİLAS BLD. 1-3
25-18 15-25 13-25 18-25 -
05.01.2020 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR SAİNT JOSEPH 3-0
25-13 25-23 28-26 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.01.2020 15:00 Kanal 3 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 3-0
25-22 25-17 25-18 - -
12.01.2020 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. İNEGÖL BLD. 3-0
25-19 25-13 25-19 - -
12.01.2020 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH TFL ALTEKMA 0-3
21-25 19-25 18-25 - -
12.01.2020 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1-3
23-25 25-27 25-21 21-25 -
12.01.2020 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. BİGADİÇ BLD. 3-1
25-22 25-19 16-25 25-15 -
23.01.2020 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR 3-0
25-18 25-21 25-17 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.01.2020 16:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:00 TOFAŞ SPOR AFYON BLD. YÜNTAŞ 0-3
22-25 15-25 22-25 - -
15.01.2020 18:30 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 18:30 İNEGÖL BLD. İSTANBUL BBSK 0-3
22-25 23-25 20-25 - -
15.01.2020 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR BİGADİÇ BLD. 2-3
17-25 25-22 24-26 25-19 13-15
15.01.2020 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH MİLAS BLD. 0-3
27-29 13-25 25-27 - -
15.01.2020 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA JEOPARK KULA BLD. 3-1
25-21 25-17 14-25 27-25 -
15.01.2020 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ALANYA BLD. 3-1
22-25 26-24 25-20 25-22 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.01.2020 18:30 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 18:30 İSTANBUL BBSK KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3-0
25-19 25-19 25-23 - -
19.01.2020 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ İNEGÖL BLD. 3-1
25-17 22-25 25-19 25-14 -
19.01.2020 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. TFL ALTEKMA 2-3
25-19 25-23 23-25 19-25 10-15
19.01.2020 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TOFAŞ SPOR 1-3
25-23 22-25 20-25 19-25 -
19.01.2020 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. SAİNT JOSEPH 2-3
22-25 25-21 21-25 25-15 9-15
19.01.2020 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 3-0
25-19 26-24 25-22 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.01.2020 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 2-3
25-21 26-28 28-26 22-25 11-15
26.01.2020 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. BİGADİÇ BLD. 1-3
23-25 21-25 25-23 14-25 -
26.01.2020 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH ALANYA BLD. 2-3
25-22 25-23 16-25 24-26 8-15
26.01.2020 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA İSTANBUL BBSK 3-2
25-27 23-25 25-10 25-21 15-10
26.01.2020 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
25-19 21-25 29-27 25-17 -
26.01.2020 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. MİLAS BLD. 0-3
17-25 17-25 21-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.02.2020 15:00 Kanal 3 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ TFL ALTEKMA 3-0
25-23 25-12 25-15 - -
01.02.2020 15:00 ANTALYA (75. YIL) 15:00 ALANYA BLD. JEOPARK KULA BLD. 1-3
30-32 25-13 21-25 23-25 -
02.02.2020 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1-3
17-25 20-25 25-18 16-25 -
02.02.2020 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR İNEGÖL BLD. 3-0
25-20 25-21 25-17 - -
02.02.2020 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK SAİNT JOSEPH 3-2
12-25 23-25 25-17 25-18 15-7
02.02.2020 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-21 25-15 26-24 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2020 15:00 ANTALYA (75. YIL) 15:00 ALANYA BLD. MİLAS BLD. 2-3
25-18 25-19 23-25 17-25 11-15
09.02.2020 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. TOFAŞ SPOR 1-3
21-25 25-22 18-25 16-25 -
09.02.2020 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH AFYON BLD. YÜNTAŞ 2-3
25-27 25-23 25-22 18-25 11-15
09.02.2020 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA BİGADİÇ BLD. 3-0
25-17 25-21 25-15 - -
09.02.2020 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 3-0
25-21 25-20 25-21 - -
09.02.2020 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. İSTANBUL BBSK 3-1
25-27 25-11 25-22 25-23 -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.02.2020 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-14 25-22 25-21 - -
16.02.2020 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. SAİNT JOSEPH 3-2
25-22 12-25 25-16 19-25 15-9
16.02.2020 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 2-3
25-23 23-25 16-25 25-22 12-15
16.02.2020 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR TFL ALTEKMA 2-3
25-23 16-25 29-27 22-25 13-15
16.02.2020 17:30 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:30 İSTANBUL BBSK ALANYA BLD. 3-1
21-25 25-23 25-20 28-26 -
16.02.2020 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. İNEGÖL BLD. 3-0
25-18 25-18 25-9 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.02.2020 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK MİLAS BLD. 1-3
30-28 16-25 20-25 22-25 -
23.02.2020 15:00 ANTALYA (75. YIL) 15:00 ALANYA BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 2-3
25-22 17-25 15-25 25-19 12-15
23.02.2020 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 3-1
25-20 18-25 25-21 25-18 -
23.02.2020 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA TOFAŞ SPOR 3-0
25-19 26-24 25-17 - -
23.02.2020 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR İNEGÖL BLD. 3-0
25-16 25-20 25-15 - -
23.02.2020 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. BİGADİÇ BLD. 3-2
22-25 25-17 25-22 25-27 15-12
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.02.2020 13:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 13:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ İSTANBUL BBSK 3-0
25-21 25-17 25-16 - -
01.03.2020 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ALANYA BLD. 3-1
25-22 17-25 25-20 25-23 -
01.03.2020 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR SAİNT JOSEPH 3-1
25-21 25-18 21-25 25-22 -
01.03.2020 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. TFL ALTEKMA 0-3
15-25 24-26 23-25 - -
01.03.2020 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR JEOPARK KULA BLD. 2-3
25-19 25-15 18-25 15-25 11-15
01.03.2020 15:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 15:00 MİLAS BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3-2
21-25 24-26 25-23 25-21 20-18
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.03.2020 16:30 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 16:30 AFYON BLD. YÜNTAŞ MİLAS BLD. 2-3
25-16 16-25 25-19 19-25 8-15
08.03.2020 ANTALYA (75. YIL) ALANYA BLD. 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
08.03.2020 14:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD. 1-3
25-27 20-25 26-24 23-25 -
08.03.2020 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH İNEGÖL BLD. 3-0
25-15 25-16 25-22 - -
08.03.2020 16:30 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:30 TFL ALTEKMA KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 2-3
22-25 23-25 25-19 25-23 12-15
08.03.2020 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. TOFAŞ SPOR 3-2
21-25 20-25 25-18 25-12 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALİLİYE BLD. 20 17 3 56 15 53 3.733 1693 1421 1.191 11 6 0 2 1 0
2 SOLHAN SPOR 20 15 5 51 26 45 1.962 1771 1566 1.131 6 7 2 2 2 1
3 NİKSAR BLD. 20 15 5 50 25 44 2.000 1767 1587 1.113 7 6 2 1 3 1
4 CİZRE BLD. 20 15 5 50 27 41 1.852 1761 1561 1.128 8 2 5 1 3 1
5 ZİRAAT BANKASI 20 8 12 31 40 24 0.775 1596 1610 0.991 5 2 1 1 5 6
6 CEVHERTEPE 20 8 12 28 44 24 0.636 1463 1660 0.881 1 6 1 1 2 9
7 MALİYE İHTİSAS 20 8 12 32 43 23 0.744 1607 1698 0.946 3 3 2 1 6 5
8 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 20 7 13 27 47 18 0.574 1599 1696 0.943 2 2 3 0 6 7
9 AKKUŞ BLD. 20 6 14 30 46 22 0.652 1661 1734 0.958 2 4 0 4 4 6
10 HATAY B.ŞEHİR BLD. 20 6 14 31 43 21 0.721 1671 1714 0.975 5 1 0 3 7 4
11 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 20 5 15 20 50 15 0.400 1323 1665 0.795 1 3 1 1 3 11
12 1920 MARAŞ SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1920 Maraş Spor ligden çekildi ve düştü.
TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik'in 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) MALİYE İHTİSAS 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
12.10.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK SOLHAN SPOR 1-3
26-24 26-28 20-25 15-25 -
12.10.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. AKKUŞ BLD. 3-0
25-22 25-23 25-21 - -
12.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE NİKSAR BLD. 1-3
25-22 17-25 15-25 21-25 -
12.10.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 3-2
25-19 14-25 25-23 26-28 15-12
12.10.2019 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. HALİLİYE BLD. 3-2
25-21 16-25 25-18 22-25 15-13
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
19.10.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-21 25-21 25-22 - -
19.10.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2
24-26 25-19 25-22 16-25 15-9
19.10.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. CEVHERTEPE 3-0
25-22 25-17 27-25 - -
19.10.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. MALİYE İHTİSAS 3-0
25-15 25-21 25-12 - -
19.10.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. CİZRE BLD. 3-0
27-25 25-21 25-21 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR HALİLİYE BLD. -
- - - - -
26.10.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MALİYE İHTİSAS NİKSAR BLD. 1-3
21-25 25-23 20-25 26-28 -
26.10.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
16-25 26-28 25-23 17-25 -
26.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE SOLHAN SPOR 0-3
20-25 24-26 21-25 - -
26.10.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-2
26-24 25-22 16-25 20-25 15-11
26.10.2019 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. AKKUŞ BLD. 3-0
25-15 25-19 25-12 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TOKAT (NIKSAR) NİKSAR BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
02.11.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI CEVHERTEPE 3-0
25-21 25-20 25-11 - -
02.11.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR CİZRE BLD. 2-3
22-25 25-18 25-15 22-25 7-15
02.11.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-22 16-25 25-20 26-24 -
02.11.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. MALİYE İHTİSAS 2-3
19-25 25-11 25-18 23-25 10-15
02.11.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-16 23-25 25-23 25-20 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR AKKUŞ BLD. -
- - - - -
09.11.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS SOLHAN SPOR 0-3
19-25 19-25 17-25 - -
09.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 2-3
29-27 23-25 25-23 23-25 14-16
09.11.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. NİKSAR BLD. 3-1
20-25 25-23 29-27 25-17 -
09.11.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-20 20-25 25-20 25-19 -
09.11.2019 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0
25-14 29-27 25-16 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BINGÖL (SOLHAN) SOLHAN SPOR 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
16.11.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI MALİYE İHTİSAS 3-0
25-22 25-10 25-22 - -
16.11.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK CİZRE BLD. 3-1
17-25 26-24 25-20 25-14 -
16.11.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. CEVHERTEPE 3-0
27-25 25-15 25-16 - -
16.11.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. HALİLİYE BLD. 0-3
21-25 18-25 23-25 - -
16.11.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 31-29 25-19 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
23.11.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 1-3
21-25 20-25 25-19 22-25 -
23.11.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. SOLHAN SPOR 3-1
25-12 25-21 24-26 26-24 -
23.11.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. CEVHERTEPE 3-0
25-14 27-25 32-30 - -
23.11.2019 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-14 25-13 - -
23.11.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. AKKUŞ BLD. 3-1
25-19 25-27 25-18 25-19 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GÜMÜŞHANE (TORUL) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
30.11.2019 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI HALİLİYE BLD. 1-3
21-25 24-26 25-20 14-25 -
30.11.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. 3-1
25-19 17-25 25-13 25-23 -
30.11.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MALİYE İHTİSAS 1-3
23-25 18-25 27-25 27-29 -
30.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE CİZRE BLD. 1-3
18-25 25-22 14-25 22-25 -
30.11.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 1-3
16-25 27-25 14-25 24-26 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
07.12.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS CEVHERTEPE 3-0
25-20 25-13 25-19 - -
07.12.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. SOLHAN SPOR 3-1
18-25 25-21 25-20 25-21 -
07.12.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-1
22-25 25-20 25-18 25-16 -
07.12.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. 0-3
22-25 21-25 15-25 - -
07.12.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0
25-21 25-17 25-20 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) CEVHERTEPE 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
14.12.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI AKKUŞ BLD. 3-1
25-15 23-25 25-22 25-19 -
14.12.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-1
22-25 25-18 25-20 25-20 -
14.12.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK NİKSAR BLD. 0-3
21-25 17-25 17-25 - -
14.12.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD. 0-3
25-27 21-25 20-25 - -
14.12.2019 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. MALİYE İHTİSAS 3-1
25-23 23-25 25-22 25-17 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR CİZRE BLD. -
- - - - -
21.12.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR ZİRAAT BANKASI 3-0
25-22 25-16 27-25 - -
21.12.2019 13:00 ORDU (AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 0-3
19-25 26-28 20-25 - -
21.12.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. CEVHERTEPE 3-0
25-7 25-15 25-7 - -
21.12.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. MALİYE İHTİSAS 3-2
17-25 21-25 25-17 25-17 15-8
21.12.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
20-25 25-16 28-26 25-20 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR MALİYE İHTİSAS -
- - - - -
05.01.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-0
27-25 25-23 25-16 - -
05.01.2020 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-10 25-9 25-12 - -
05.01.2020 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3
27-29 23-25 31-29 23-25 -
05.01.2020 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. CEVHERTEPE 3-0
25-11 25-5 25-9 - -
22.01.2020 17:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 17:00 HALİLİYE BLD. CİZRE BLD. 2-3
28-26 11-25 23-25 25-21 15-17
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (YENICE) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
11.01.2020 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 1-3
20-25 23-25 25-22 26-28 -
12.01.2020 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 MALİYE İHTİSAS HALİLİYE BLD. 1-3
26-24 20-25 14-25 21-25 -
12.01.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 0-3
15-25 16-25 13-25 - -
12.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE AKKUŞ BLD. 3-2
22-25 26-24 25-18 16-25 15-13
29.01.2020 16:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 16:00 CİZRE BLD. NİKSAR BLD. 3-2
19-25 27-29 25-20 25-21 15-13
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (11 NISAN) HALİLİYE BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
15.01.2020 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
27-29 26-28 19-25 - -
15.01.2020 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR CEVHERTEPE 3-0
25-17 25-13 25-10 - -
15.01.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 0-3
21-25 19-25 9-25 - -
15.01.2020 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. CİZRE BLD. 2-3
20-25 25-19 23-25 25-20 16-18
15.01.2020 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. MALİYE İHTİSAS 3-1
22-25 25-19 25-17 25-22 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR NİKSAR BLD. -
- - - - -
19.01.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS AKKUŞ BLD. 3-0
30-28 25-13 25-18 - -
19.01.2020 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-15 25-15 25-20 - -
19.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE ZİRAAT BANKASI 3-1
25-21 23-25 26-24 26-24 -
19.01.2020 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD. 0-3
21-25 19-25 22-25 - -
19.01.2020 14:30 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:30 CİZRE BLD. SOLHAN SPOR 1-3
25-19 19-25 19-25 18-25 -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ORDU (AKKUŞ) AKKUŞ BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
26.01.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI CİZRE BLD. 3-2
23-25 22-25 25-22 25-23 15-11
26.01.2020 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR MALİYE İHTİSAS 3-0
26-24 25-17 25-18 - -
26.01.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK CEVHERTEPE 1-3
21-25 25-23 18-25 18-25 -
26.01.2020 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-17 25-22 - -
26.01.2020 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. HALİLİYE BLD. 0-3
20-25 19-25 17-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR SOLHAN SPOR -
- - - - -
02.02.2020 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 MALİYE İHTİSAS ZİRAAT BANKASI 3-1
25-23 30-28 22-25 25-22 -
02.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-23 16-25 26-24 25-17 -
02.02.2020 12:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 12:00 HALİLİYE BLD. AKKUŞ BLD. 3-0
25-18 25-21 25-17 - -
02.02.2020 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 1-3
23-25 23-25 25-17 15-25 -
02.02.2020 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) CİZRE BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) ZİRAAT BANKASI 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
09.02.2020 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR HALİLİYE BLD. 0-3
17-25 22-25 24-26 - -
09.02.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK MALİYE İHTİSAS 0-3
18-25 20-25 13-25 - -
09.02.2020 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. 0-3
21-25 21-25 24-26 - -
09.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-22 25-23 - -
09.02.2020 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. NİKSAR BLD. 3-1
25-20 29-31 25-23 25-23 -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
16.02.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2
23-25 25-20 23-25 26-24 16-14
16.02.2020 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0
25-20 26-24 25-22 - -
16.02.2020 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. AKKUŞ BLD. 1-3
18-25 19-25 25-20 22-25 -
16.02.2020 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. CEVHERTEPE 1-3
25-18 19-25 21-25 22-25 -
16.02.2020 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. SOLHAN SPOR 3-2
22-25 25-18 25-22 22-25 15-10
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HATAY (ANTAKYA) HATAY B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
23.02.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI NİKSAR BLD. 0-3
17-25 24-26 23-25 - -
23.02.2020 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR AKKUŞ BLD. 3-2
17-25 21-25 25-19 25-23 15-7
23.02.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HALİLİYE BLD. 0-3
18-25 15-25 13-25 - -
23.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE MALİYE İHTİSAS 3-1
25-13 25-19 17-25 25-11 -
23.02.2020 14:30 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:30 CİZRE BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-0
28-26 25-19 25-21 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR CEVHERTEPE -
- - - - -
01.03.2020 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MALİYE İHTİSAS CİZRE BLD. 0-3
23-25 17-25 24-26 - -
01.03.2020 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1
25-17 25-17 24-26 25-19 -
01.03.2020 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-22 25-20 - -
01.03.2020 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 1-3
23-25 18-25 25-21 18-25 -
01.03.2020 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-16 25-20 25-19 - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) CİZRE BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
08.03.2020 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 MALİYE İHTİSAS ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-16 18-25 25-15 25-16 -
08.03.2020 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI SOLHAN SPOR 1-3
25-19 11-25 20-25 12-25 -
08.03.2020 14:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 14:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK AKKUŞ BLD. 0-3
13-25 16-25 21-25 - -
08.03.2020 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 2-3
25-17 20-25 25-23 24-26 10-15
08.03.2020 14:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 14:00 CEVHERTEPE HALİLİYE BLD. 3-1
25-17 11-25 25-15 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SOLHAN SPOR 3 3 0 9 3 9 3.000 278 268 1.0373 0 3 0 0 0 0
2 AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 1 2 6 7 4 0.857 293 292 1.0034 0 1 0 1 1 0
3 MİLAS BLD. 3 1 2 6 8 3 0.750 305 307 0.9935 0 0 1 1 1 0
4 NİKSAR BLD. 3 1 2 5 8 2 0.625 284 293 0.9693 0 0 1 0 2 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.03.2020 12:00 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 12:00 MİLAS BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-2
23-25 18-25 25-22 25-23 15-10
17.03.2020 14:00 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 14:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. 3-1
25-22 25-22 13-25 25-17 -
18.03.2020 12:00 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 12:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ SOLHAN SPOR 1-3
25-18 27-29 23-25 17-25 -
18.03.2020 14:00 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 14:00 NİKSAR BLD. MİLAS BLD. 3-2
25-23 24-26 25-23 20-25 15-12
19.03.2020 11:00 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 11:00 NİKSAR BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 1-3
22-25 20-25 25-21 22-25 -
19.03.2020 13:00 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 13:00 MİLAS BLD. SOLHAN SPOR 1-3
19-25 25-15 26-28 20-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALİLİYE BLD. 3 2 1 8 4 7 2.000 278 246 1.1301 1 1 0 1 0 0
2 TFL ALTEKMA 3 2 1 7 5 6 1.400 288 267 1.0787 0 2 0 0 1 0
3 CİZRE BLD. 3 2 1 7 6 5 1.167 284 296 0.9595 0 1 1 0 1 0
4 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 0 3 2 9 0 0.222 229 270 0.8481 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.03.2020 16:30 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 16:30 HALİLİYE BLD. CİZRE BLD. 2-3
21-25 25-20 25-21 21-25 13-15
17.03.2020 18:30 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 18:30 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR TFL ALTEKMA 1-3
25-23 21-25 23-25 19-25 -
18.03.2020 16:30 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 16:30 CİZRE BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3-1
33-31 14-25 25-20 25-17 -
18.03.2020 18:30 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 18:30 TFL ALTEKMA HALİLİYE BLD. 1-3
22-25 25-23 22-25 23-25 -
19.03.2020 15:30 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 15:30 TFL ALTEKMA CİZRE BLD. 3-1
23-25 25-17 25-16 25-23 -
19.03.2020 17:30 TVF-Başkent YouTube ANKARA (BAŞKENT) 17:30 HALİLİYE BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3-0
25-15 25-17 25-16 - -