2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 YENİKÖY SPOR 15 13 2 42 9 39 4.667 1259 914 1.377 11 1 1 1 1 0
2 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 15 11 4 37 20 33 1.850 1251 1156 1.082 5 4 2 2 0 2
3 KARACABEY BLD. 15 10 5 34 19 31 1.789 1228 1039 1.182 7 2 1 2 0 3
4 ESENYURT VOLEYBOL 15 10 5 35 21 28 1.667 1277 1079 1.184 7 0 3 1 3 1
5 AKHİSARGÜCÜ 15 8 7 31 26 25 1.192 1268 1219 1.040 5 1 2 3 1 3
6 ÇİLİMLİ BLD. 15 4 11 14 37 10 0.378 936 1145 0.817 2 0 2 0 2 9
7 FETHİYE BLD. 15 3 12 14 39 11 0.359 972 1267 0.767 0 3 0 2 1 9
8 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 15 0 15 5 45 1 0.111 845 1231 0.686 0 0 0 1 3 11
9 GÖCEK SPOR 8 5 3 17 13 14 1.308 638 624 1.022 3 0 2 1 0 2
10 TOPKAPI OKULLARI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Topkapı Okulları ve Göcek Spor takımları 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.
Çilimli Bld., Acıpayam Halk Eğitim Merkezi, Fethiye Bld. ve Aydın B.Şehir Bld. takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.10.2019 17:00 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 17:00 YENİKÖY SPOR ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-15 25-6 25-15 - -
20.10.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KARACABEY BLD. 3-0
25-22 25-14 25-18 - -
20.10.2019 13:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 13:00 ÇİLİMLİ BLD. FETHİYE BLD. 3-2
23-25 25-22 21-25 27-25 17-15
20.10.2019 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL AKHİSARGÜCÜ 3-0
25-23 25-22 25-23 - -
20.10.2019 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR TOPKAPI OKULLARI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.10.2019 17:00 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 17:00 TOPKAPI OKULLARI ESENYURT VOLEYBOL 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
26.10.2019 18:00 MANISA (AKHISAR) 18:00 AKHİSARGÜCÜ YENİKÖY SPOR 0-3
20-25 22-25 12-25 - -
27.10.2019 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. GÖCEK SPOR 2-3
17-25 25-15 25-20 16-25 10-15
27.10.2019 14:00 DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ ÇİLİMLİ BLD. 2-3
25-21 19-25 23-25 28-26 9-15
27.10.2019 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1-3
11-25 26-24 13-25 17-25 -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) YENİKÖY SPOR TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
03.11.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GÖCEK SPOR 3-2
25-27 25-20 23-25 25-19 15-12
03.11.2019 13:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 13:00 ÇİLİMLİ BLD. AKHİSARGÜCÜ 0-3
16-25 22-25 25-27 - -
03.11.2019 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL KARACABEY BLD. 3-2
25-20 22-25 26-28 25-23 15-12
03.11.2019 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1
25-16 17-25 25-18 25-23 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI ÇİLİMLİ BLD. -
- - - - -
09.11.2019 18:00 MANISA (AKHISAR) 18:00 AKHİSARGÜCÜ FETHİYE BLD. 3-2
25-23 26-24 25-27 22-25 15-9
10.11.2019 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. YENİKÖY SPOR 0-3
29-31 25-27 22-25 - -
10.11.2019 14:00 DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
12-25 22-25 14-25 - -
10.11.2019 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR ESENYURT VOLEYBOL 3-2
19-25 19-25 26-24 26-24 15-5
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) FETHİYE BLD. TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
16.11.2019 17:00 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 17:00 YENİKÖY SPOR GÖCEK SPOR 3-0
25-22 25-13 25-20 - -
17.11.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ESENYURT VOLEYBOL 3-1
25-15 25-18 26-28 25-16 -
17.11.2019 14:00 DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ AKHİSARGÜCÜ 0-3
22-25 18-25 14-25 - -
17.11.2019 13:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 13:00 ÇİLİMLİ BLD. KARACABEY BLD. 0-3
19-25 18-25 19-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ -
- - - - -
23.11.2019 18:00 MANISA (AKHISAR) 18:00 AKHİSARGÜCÜ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-22 22-25 25-22 14-25 18-16
24.11.2019 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. FETHİYE BLD. 3-0
25-16 25-15 25-17 - -
24.11.2019 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL YENİKÖY SPOR 3-2
19-25 27-25 23-25 25-23 15-9
24.11.2019 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR ÇİLİMLİ BLD. 3-0
25-15 27-25 25-19 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MANISA (AKHISAR) AKHİSARGÜCÜ TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
01.12.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. YENİKÖY SPOR 0-3
19-25 22-25 16-25 - -
01.12.2019 14:00 DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ KARACABEY BLD. 0-3
18-25 12-25 15-25 - -
01.12.2019 13:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 13:00 ÇİLİMLİ BLD. ESENYURT VOLEYBOL 0-3
16-25 20-25 19-25 - -
01.12.2019 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. GÖCEK SPOR 0-3
22-25 15-25 21-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
07.12.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 YENİKÖY SPOR ÇİLİMLİ BLD. 3-0
25-12 25-11 25-18 - -
08.12.2019 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. AKHİSARGÜCÜ 3-0
25-15 25-20 25-21 - -
08.12.2019 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL FETHİYE BLD. 3-0
25-19 25-14 25-23 - -
08.12.2019 14:00 MUĞLA (GÖCEK) 14:00 GÖCEK SPOR ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-17 25-15 25-16 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI KARACABEY BLD. -
- - - - -
14.12.2019 18:00 MANISA (AKHISAR) 18:00 AKHİSARGÜCÜ GÖCEK SPOR 3-0
25-18 25-19 25-11 - -
15.12.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ÇİLİMLİ BLD. 3-1
25-16 25-22 24-26 25-17 -
15.12.2019 14:00 DENIZLI (HASAN GÜNGÖR) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ ESENYURT VOLEYBOL 0-3
18-25 22-25 19-25 - -
15.12.2019 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. YENİKÖY SPOR 0-3
19-25 10-25 16-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI GÖCEK SPOR -
- - - - -
29.12.2019 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-15 25-21 24-26 19-25 15-9
29.12.2019 14:00 DENIZLI (HASAN GÜNGÖR) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ YENİKÖY SPOR 0-3
13-25 16-25 19-25 - -
29.12.2019 16:00 MANISA (AKHISAR) 16:00 AKHİSARGÜCÜ ESENYURT VOLEYBOL 2-3
22-25 24-26 25-19 25-21 16-18
29.12.2019 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. ÇİLİMLİ BLD. 3-1
20-25 25-21 27-25 25-23 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) ESENYURT VOLEYBOL TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
05.01.2020 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. FETHİYE BLD. 3-0
25-12 25-18 25-17 - -
05.01.2020 16:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 16:00 ÇİLİMLİ BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-19 25-19 25-16 - -
05.01.2020 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 YENİKÖY SPOR AKHİSARGÜCÜ 3-2
22-25 25-17 22-25 28-26 15-13
05.01.2020 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR KARACABEY BLD. 1-3
19-25 25-23 20-25 16-25 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI YENİKÖY SPOR -
- - - - -
12.01.2020 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. ESENYURT VOLEYBOL 3-1
16-25 25-18 25-18 25-20 -
12.01.2020 14:00 DENIZLI (HASAN GÜNGÖR) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ FETHİYE BLD. 1-3
26-24 26-28 24-26 15-25 -
12.01.2020 14:00 MANISA (AKHISAR) 14:00 AKHİSARGÜCÜ ÇİLİMLİ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-12 - -
12.01.2020 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-2
22-25 25-22 25-19 21-25 15-11
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) ÇİLİMLİ BLD. TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
18.01.2020 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-15 25-15 25-18 - -
19.01.2020 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 YENİKÖY SPOR KARACABEY BLD. 3-0
25-19 28-26 34-32 - -
19.01.2020 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL GÖCEK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19.01.2020 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. AKHİSARGÜCÜ 0-3
21-25 15-25 12-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI FETHİYE BLD. -
- - - - -
26.01.2020 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. ÇİLİMLİ BLD. 3-0
25-10 25-12 25-11 - -
26.01.2020 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 23-25 23-25 - -
26.01.2020 14:00 MANISA (AKHISAR) 14:00 AKHİSARGÜCÜ ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1
26-24 25-18 23-25 25-18 -
26.01.2020 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR YENİKÖY SPOR 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) ÇİLİMLİ BLD. GÖCEK SPOR -
- - - - -
01.02.2020 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 YENİKÖY SPOR ESENYURT VOLEYBOL 3-1
22-25 25-23 27-25 25-18 -
02.02.2020 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. AKHİSARGÜCÜ 3-2
26-28 25-21 15-25 25-21 15-9
02.02.2020 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. KARACABEY BLD. 0-3
11-25 19-25 18-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI AKHİSARGÜCÜ -
- - - - -
MUĞLA (GÖCEK) GÖCEK SPOR FETHİYE BLD. -
- - - - -
09.02.2020 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-13 25-15 25-15 - -
09.02.2020 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 YENİKÖY SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1-3
22-25 23-25 25-17 26-28 -
09.02.2020 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL ÇİLİMLİ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
AYDIN (ATATÜRK) AYDIN B.ŞEHİR BLD. TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
DENIZLI (HASAN GÜNGÖR) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ GÖCEK SPOR -
- - - - -
16.02.2020 13:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 13:00 ÇİLİMLİ BLD. YENİKÖY SPOR 0-3
6-25 8-25 10-25 - -
16.02.2020 14:00 MANISA (AKHISAR) 14:00 AKHİSARGÜCÜ KARACABEY BLD. 1-3
18-25 14-25 25-21 18-25 -
16.02.2020 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. ESENYURT VOLEYBOL 0-3
13-25 22-25 8-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) KARACABEY BLD. TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
MUĞLA (GÖCEK) GÖCEK SPOR AKHİSARGÜCÜ -
- - - - -
23.02.2020 14:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 14:00 ÇİLİMLİ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.02.2020 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) YENİKÖY SPOR FETHİYE BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.02.2020 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) ESENYURT VOLEYBOL ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞİRAN AKADEMİ 16 14 2 45 10 42 4.500 1332 1038 1.283 11 2 1 1 1 0
2 HALKBANK 16 14 2 43 14 39 3.071 1335 1143 1.168 9 2 3 0 1 1
3 SGK 16 12 4 40 15 38 2.667 1290 1032 1.250 9 3 0 2 0 2
4 ZİRAAT BANKASI 16 9 7 29 27 25 1.074 1236 1213 1.019 5 2 2 0 2 5
5 ERZURUM SPOR LİSESİ 16 7 9 29 30 23 0.967 1207 1268 0.952 5 1 1 3 2 4
6 TVF SPOR LİSESİ 16 7 9 25 32 21 0.781 1228 1267 0.969 3 3 1 1 2 6
7 ANADOLU VOLEYBOL 16 7 9 21 30 20 0.700 1098 1150 0.955 5 1 1 0 0 9
8 ORDU ANADOLU İHL 16 1 15 9 45 4 0.200 969 1235 0.785 1 0 0 1 4 10
9 KARŞIYAKA ANKARA 16 1 15 8 46 4 0.174 961 1310 0.734 0 1 0 1 3 11
10 BULANCAK BLD. BETON SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bulancak Bld. Beton Spor ligden çekildi ve düştü.
Ordu Anadolu İHL, Karşıyaka Ankara ve Erzurum Spor Lisesi takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ -
- - - - -
18.10.2019 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 TVF SPOR LİSESİ HALKBANK 0-3
13-25 19-25 20-25 - -
18.10.2019 20:00 ANKARA (BEŞTEPE) 20:00 KARŞIYAKA ANKARA SGK 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
19.10.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 ZİRAAT BANKASI ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-21 25-19 25-14 - -
20.10.2019 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL ŞİRAN AKADEMİ 2-3
21-25 15-25 25-23 25-22 13-15
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) ŞİRAN AKADEMİ BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
26.10.2019 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 SGK TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-17 25-23 22-25 25-23 -
26.10.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 ANADOLU VOLEYBOL KARŞIYAKA ANKARA 3-0
25-22 25-13 25-20 - -
27.10.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 HALKBANK ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-10 25-17 25-11 - -
27.10.2019 15:00 ERZURUM (AZIZIYE) 15:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ZİRAAT BANKASI 3-0
25-16 25-20 25-18 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR HALKBANK -
- - - - -
02.11.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ANADOLU VOLEYBOL ERZURUM SPOR LİSESİ 3-2
25-16 22-25 29-31 25-15 15-8
02.11.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI ŞİRAN AKADEMİ 3-2
21-25 25-22 22-25 26-24 15-12
02.11.2019 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 KARŞIYAKA ANKARA TVF SPOR LİSESİ 1-3
25-20 19-25 11-25 20-25 -
03.11.2019 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL SGK 0-3
19-25 16-25 17-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) SGK BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
09.11.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ORDU ANADOLU İHL 3-1
18-25 25-20 25-23 25-20 -
10.11.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-1
25-18 25-19 24-26 27-25 -
10.11.2019 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ KARŞIYAKA ANKARA 3-0
25-16 25-23 25-17 - -
10.11.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-17 25-16 28-26 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
16.11.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 KARŞIYAKA ANKARA ORDU ANADOLU İHL 3-1
25-18 15-25 25-22 25-18 -
16.11.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ANADOLU VOLEYBOL HALKBANK 0-3
17-25 22-25 19-25 - -
16.11.2019 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 ZİRAAT BANKASI SGK 0-3
19-25 19-25 22-25 - -
17.11.2019 15:00 ERZURUM (AZIZIYE) 15:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ŞİRAN AKADEMİ 1-3
23-25 17-25 25-19 21-25 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ORDU (ATATÜRK) ORDU ANADOLU İHL BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
23.11.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 SGK ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-19 25-22 25-23 - -
23.11.2019 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TVF SPOR LİSESİ ZİRAAT BANKASI 3-1
19-25 25-19 26-24 25-16 -
24.11.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 HALKBANK ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-21 25-20 25-20 - -
24.11.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ KARŞIYAKA ANKARA 3-0
25-15 25-12 25-13 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) KARŞIYAKA ANKARA BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
30.11.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 ANADOLU VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 0-3
23-25 18-25 17-25 - -
01.12.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ZİRAAT BANKASI ORDU ANADOLU İHL 3-1
25-19 16-25 25-21 25-13 -
01.12.2019 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ SGK 0-3
20-25 23-25 24-26 - -
01.12.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ HALKBANK 3-0
25-19 25-20 25-19 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
07.12.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SGK ŞİRAN AKADEMİ 3-1
25-22 25-23 20-25 25-21 -
08.12.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 TVF SPOR LİSESİ ERZURUM SPOR LİSESİ 3-2
25-18 14-25 21-25 25-23 15-10
08.12.2019 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL ANADOLU VOLEYBOL 0-3
25-27 18-25 12-25 - -
09.12.2019 20:00 ANKARA (BEŞTEPE) 20:00 HALKBANK KARŞIYAKA ANKARA 3-1
25-18 25-22 22-25 26-24 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) ANADOLU VOLEYBOL BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
14.12.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 KARŞIYAKA ANKARA ZİRAAT BANKASI 0-3
23-25 21-25 12-25 - -
14.12.2019 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 HALKBANK SGK 3-2
25-21 23-25 25-21 20-25 15-12
15.12.2019 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-18 25-19 25-18 - -
15.12.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-13 25-13 25-17 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ERZURUM (AZIZIYE) ERZURUM SPOR LİSESİ BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
29.12.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ANADOLU VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 3-0
25-23 28-26 25-15 - -
29.12.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-20 25-22 25-16 - -
29.12.2019 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 SGK KARŞIYAKA ANKARA 3-1
23-25 25-19 25-23 25-14 -
29.12.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-15 25-19 25-11 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR ŞİRAN AKADEMİ -
- - - - -
05.01.2020 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ZİRAAT BANKASI ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1
25-14 20-25 25-14 25-13 -
05.01.2020 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL HALKBANK 0-3
23-25 15-25 17-25 - -
06.01.2020 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 TVF SPOR LİSESİ SGK 0-3
22-25 19-25 19-25 - -
06.01.2020 20:00 ANKARA (BEŞTEPE) 20:00 KARŞIYAKA ANKARA ANADOLU VOLEYBOL 0-3
16-25 22-25 18-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) HALKBANK BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
12.01.2020 ANKARA (BEŞTEPE) SGK ORDU ANADOLU İHL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
12.01.2020 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-17 25-22 25-18 - -
12.01.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ ZİRAAT BANKASI 3-0
25-16 25-22 25-11 - -
22.01.2020 20:30 ANKARA (BEŞTEPE) 20:30 TVF SPOR LİSESİ KARŞIYAKA ANKARA 3-0
25-16 25-21 25-13 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR SGK -
- - - - -
19.01.2020 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 KARŞIYAKA ANKARA ERZURUM SPOR LİSESİ 2-3
18-25 25-22 20-25 25-23 9-15
19.01.2020 15:30 ANKARA (BEŞTEPE) 15:30 ANADOLU VOLEYBOL ŞİRAN AKADEMİ 0-3
18-25 14-25 17-25 - -
19.01.2020 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 0-3
20-25 20-25 16-25 - -
19.01.2020 15:00 ORDU (ATATÜRK) 15:00 ORDU ANADOLU İHL TVF SPOR LİSESİ 0-3
20-25 17-25 19-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) TVF SPOR LİSESİ BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
26.01.2020 15:30 ANKARA (BEŞTEPE) 15:30 SGK ZİRAAT BANKASI 0-3
20-25 22-25 24-26 - -
26.01.2020 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 HALKBANK ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-18 25-23 25-17 - -
26.01.2020 15:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 15:00 ŞİRAN AKADEMİ ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-15 25-23 25-14 - -
26.01.2020 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL KARŞIYAKA ANKARA 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR ORDU ANADOLU İHL -
- - - - -
02.02.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ANADOLU VOLEYBOL SGK 0-3
16-25 17-25 17-25 - -
02.02.2020 15:30 ANKARA (BEŞTEPE) 15:30 ZİRAAT BANKASI TVF SPOR LİSESİ 3-2
25-20 23-25 25-19 22-25 15-13
02.02.2020 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ HALKBANK 2-3
25-19 25-23 14-25 22-25 9-15
10.02.2020 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 KARŞIYAKA ANKARA ŞİRAN AKADEMİ 0-3
11-25 17-25 19-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR KARŞIYAKA ANKARA -
- - - - -
09.02.2020 ANKARA (BEŞTEPE) SGK ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
09.02.2020 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 HALKBANK ŞİRAN AKADEMİ 1-3
25-23 19-25 23-25 15-25 -
09.02.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ANADOLU VOLEYBOL 1-3
25-20 21-25 23-25 18-25 -
09.02.2020 13:00 ORDU (PERŞEMBE) 13:00 ORDU ANADOLU İHL ZİRAAT BANKASI 0-3
16-25 18-25 19-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) ZİRAAT BANKASI BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
16.02.2020 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ANADOLU VOLEYBOL ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-20 25-21 25-19 - -
16.02.2020 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 KARŞIYAKA ANKARA HALKBANK 0-3
19-25 15-25 24-26 - -
16.02.2020 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-21 25-17 25-21 - -
16.02.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ SGK 3-0
25-18 25-15 25-21 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR ANADOLU VOLEYBOL -
- - - - -
22.02.2020 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 SGK HALKBANK 2-3
25-19 25-21 22-25 18-25 10-15
22.02.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ŞİRAN AKADEMİ 0-3
26-28 22-25 23-25 - -
23.02.2020 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 ZİRAAT BANKASI KARŞIYAKA ANKARA 3-0
25-20 25-16 25-20 - -
23.02.2020 12:00 ORDU (ATATÜRK) 12:00 ORDU ANADOLU İHL ERZURUM SPOR LİSESİ 1-3
22-25 26-24 14-25 15-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MELİKGAZİ BLD. 16 15 1 47 10 44 4.700 1348 1043 1.292 10 3 2 1 0 0
2 KONYA B.ŞEHİR BLD. 16 14 2 46 15 41 3.067 1442 1076 1.340 8 3 3 2 0 0
3 ÜRGÜP SPOR 16 10 6 36 22 31 1.636 1331 1239 1.074 7 2 1 2 2 2
4 DEVELİ BLD. 16 9 7 33 23 29 1.435 1248 1161 1.075 7 2 0 2 2 3
5 PEMA KOLEJİ 16 9 7 34 28 27 1.214 1380 1325 1.042 4 3 2 2 3 2
6 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 16 7 9 24 32 20 0.750 1150 1215 0.947 3 3 1 0 3 6
7 AKSARAY MTAL 16 4 12 17 40 11 0.425 1153 1275 0.904 1 2 1 0 5 7
8 GEZLEVİ SPOR 16 3 13 13 42 10 0.310 961 1289 0.746 1 1 1 2 0 11
9 TARSUS GENÇLİK 16 1 15 9 47 3 0.191 970 1360 0.713 0 0 1 1 4 10
Kılıç Silifke İdmanyurdu ve Gezlevi Spor takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2019 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. GEZLEVİ SPOR 3-0
25-12 25-13 25-7 - -
20.10.2019 13:00 KONYA (KONYA B.ŞEHIR KONGRE MERKEZI B SALONU) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ÜRGÜP SPOR 3-1
23-25 25-17 25-19 25-17 -
20.10.2019 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU PEMA KOLEJİ 3-2
22-25 25-21 25-22 22-25 22-20
20.10.2019 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS GENÇLİK AKSARAY MTAL 1-3
26-28 25-22 14-25 17-25 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.10.2019 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR TARSUS GENÇLİK 3-2
23-25 16-25 25-18 25-21 15-9
27.10.2019 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-22 14-25 18-25 29-27 13-15
27.10.2019 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ MELİKGAZİ BLD. 0-3
24-26 14-25 17-25 - -
27.10.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 3-0
25-19 25-21 25-19 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2019 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 AKSARAY MTAL GEZLEVİ SPOR 1-3
25-21 22-25 25-27 23-25 -
03.11.2019 14:00 KAYSERI (ATATÜRK) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ÜRGÜP SPOR 3-0
27-25 25-21 25-19 - -
03.11.2019 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU DEVELİ BLD. 3-1
25-21 21-25 25-21 25-18 -
03.11.2019 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS GENÇLİK PEMA KOLEJİ 0-3
20-25 16-25 15-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2019 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
19-25 19-25 18-25 - -
10.11.2019 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ AKSARAY MTAL 3-1
23-25 25-17 25-22 25-13 -
10.11.2019 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 3-0
25-23 25-19 25-17 - -
10.11.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR TARSUS GENÇLİK 3-0
25-18 25-21 25-16 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2019 16:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 16:00 AKSARAY MTAL ÜRGÜP SPOR 3-2
20-25 25-23 24-26 25-17 15-11
17.11.2019 16:00 KAYSERI (ATATÜRK) 16:00 MELİKGAZİ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
20-25 25-20 26-24 17-25 15-12
17.11.2019 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR PEMA KOLEJİ 2-3
16-25 20-25 25-23 25-17 13-15
17.11.2019 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS GENÇLİK DEVELİ BLD. 0-3
24-26 16-25 19-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2019 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. AKSARAY MTAL 3-0
25-19 25-18 25-16 - -
24.11.2019 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TARSUS GENÇLİK 3-0
25-10 25-10 25-7 - -
24.11.2019 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU MELİKGAZİ BLD. 0-3
26-28 10-25 17-25 - -
24.11.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR GEZLEVİ SPOR 3-0
25-14 25-19 25-21 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.11.2019 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR DEVELİ BLD. 0-3
21-25 18-25 14-25 - -
01.12.2019 16:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 16:00 AKSARAY MTAL KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
24-26 26-24 20-25 17-25 -
01.12.2019 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ ÜRGÜP SPOR 1-3
17-25 22-25 25-22 24-26 -
01.12.2019 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS GENÇLİK KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 1-3
19-25 17-25 25-20 16-25 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2019 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TARSUS GENÇLİK 3-0
25-14 25-15 25-14 - -
08.12.2019 14:30 KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK) 14:30 DEVELİ BLD. PEMA KOLEJİ 2-3
25-23 25-19 23-25 19-25 10-15
08.12.2019 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. GEZLEVİ SPOR 3-0
25-16 25-9 25-14 - -
08.12.2019 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU AKSARAY MTAL 3-1
25-20 25-23 22-25 25-18 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.12.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR DEVELİ BLD. 0-3
19-25 23-25 19-25 - -
15.12.2019 16:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 16:00 AKSARAY MTAL MELİKGAZİ BLD. 0-3
18-25 18-25 15-25 - -
15.12.2019 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 0-3
15-25 15-25 14-25 - -
15.12.2019 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
15-25 25-21 25-23 16-25 13-15
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.12.2019 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR MELİKGAZİ BLD. 0-3
20-25 19-25 18-25 - -
29.12.2019 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 AKSARAY MTAL TARSUS GENÇLİK 3-1
25-15 19-25 25-19 25-20 -
29.12.2019 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 3-1
25-20 25-14 18-25 25-17 -
29.12.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-23 21-25 25-22 15-25 15-9
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2020 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PEMA KOLEJİ 3-1
25-20 25-22 17-25 25-7 -
05.01.2020 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. DEVELİ BLD. 3-0
25-15 25-9 25-14 - -
05.01.2020 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU ÜRGÜP SPOR 0-3
18-25 21-25 23-25 - -
05.01.2020 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK GEZLEVİ SPOR 3-2
25-21 20-25 25-20 14-25 21-19
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.01.2020 14:30 KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK) 14:30 DEVELİ BLD. KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 3-1
25-22 19-25 27-25 25-16 -
12.01.2020 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR AKSARAY MTAL 3-0
25-19 25-21 25-21 - -
12.01.2020 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ TARSUS GENÇLİK 3-0
25-14 28-26 25-22 - -
12.01.2020 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR MELİKGAZİ BLD. 2-3
19-25 25-16 23-25 25-18 12-15
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.01.2020 12:00 AKSARAY (ATATÜRK) 12:00 AKSARAY MTAL PEMA KOLEJİ 1-3
18-25 14-25 25-19 19-25 -
19.01.2020 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. DEVELİ BLD. 3-1
21-25 25-21 25-15 28-26 -
19.01.2020 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
17-25 26-24 18-25 15-25 -
19.01.2020 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK ÜRGÜP SPOR 0-3
10-25 26-28 18-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.01.2020 KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK) DEVELİ BLD. TARSUS GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
26.01.2020 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ GEZLEVİ SPOR 3-0
25-14 25-21 25-20 - -
26.01.2020 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-2
24-26 25-17 25-22 23-25 15-13
26.01.2020 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR AKSARAY MTAL 3-0
25-21 25-22 25-18 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2020 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 AKSARAY MTAL DEVELİ BLD. 0-3
23-25 13-25 22-25 - -
02.02.2020 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 3-0
25-16 25-15 25-13 - -
02.02.2020 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR ÜRGÜP SPOR 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
02.02.2020 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
11-25 15-25 17-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2020 14:30 KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK) 14:30 DEVELİ BLD. GEZLEVİ SPOR 3-0
25-20 25-16 25-13 - -
09.02.2020 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. AKSARAY MTAL 3-0
25-9 25-13 25-10 - -
09.02.2020 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU TARSUS GENÇLİK 3-0
25-23 29-27 25-19 - -
09.02.2020 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR PEMA KOLEJİ 3-1
25-20 28-26 23-25 25-19 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.02.2020 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) AKSARAY MTAL KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
16.02.2020 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
10-25 12-25 15-25 - -
16.02.2020 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ DEVELİ BLD. 3-0
31-29 25-17 25-14 - -
16.02.2020 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. 1-3
25-21 10-25 17-25 14-25 -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2020 14:00 KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK) 14:00 DEVELİ BLD. ÜRGÜP SPOR 3-1
25-22 26-24 23-25 25-22 -
23.02.2020 14:00 KAYSERI (TALAS) 14:00 MELİKGAZİ BLD. AKSARAY MTAL 3-0
25-13 25-9 25-16 - -
23.02.2020 14:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. PEMA KOLEJİ 3-0
25-17 25-21 25-22 - -
23.02.2020 MERSIN (SILIFKE) KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU GEZLEVİ SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ERZİN YEŞİLKENT SPOR 14 11 3 35 9 34 3.889 1042 800 1.303 11 0 0 1 0 2
2 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 14 11 3 35 12 33 2.917 1092 926 1.179 9 1 1 1 0 2
3 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 14 11 3 37 13 33 2.846 1155 929 1.243 9 0 2 2 0 1
4 SEYHAN BLD. 14 11 3 36 16 31 2.250 1187 991 1.198 7 1 3 1 1 1
5 İSTİKLAL ORTAOKULU 14 6 8 18 28 18 0.643 975 973 1.002 2 4 0 0 0 8
6 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 14 3 11 14 33 10 0.424 880 1065 0.826 3 0 0 1 3 7
7 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 14 3 11 11 36 8 0.306 839 1106 0.759 1 1 1 0 2 9
8 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 14 0 14 3 42 1 0.071 729 1109 0.657 0 0 0 1 1 12
Islahiye Anadolu Lisesi'nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2019 13:00 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) 13:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-0
25-16 25-23 25-20 - -
03.11.2019 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-21 22-25 25-23 13-25 9-15
03.11.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK SEYHAN BLD. 0-3
16-25 20-25 12-25 - -
03.11.2019 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-15 25-12 25-17 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 3-0
25-8 25-14 25-20 - -
10.11.2019 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 0-3
15-25 17-25 20-25 - -
10.11.2019 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-14 25-14 25-14 - -
10.11.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-22 25-18 25-18 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2019 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0-3
17-25 21-25 21-25 - -
17.11.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-14 25-21 25-23 - -
17.11.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. 2-3
25-21 21-25 25-12 24-26 15-17
17.11.2019 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 0-3
23-25 15-25 23-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2019 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-17 25-19 25-19 - -
24.11.2019 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 0-3
21-25 15-25 9-25 - -
24.11.2019 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-17 25-16 25-17 - -
24.11.2019 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-16 25-16 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.12.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0-3
18-25 19-25 24-26 - -
01.12.2019 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 0-3
20-25 21-25 24-26 - -
01.12.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-17 25-14 25-12 - -
01.12.2019 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1
25-22 21-25 25-22 25-13 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2019 13:00 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) 13:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 18-25 17-25 - -
08.12.2019 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR SEYHAN BLD. 0-3
4-25 12-25 16-25 - -
08.12.2019 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-17 25-19 25-20 - -
08.12.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 3-1
25-22 25-11 11-25 25-21 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 1-3
25-22 20-25 24-26 21-25 -
22.12.2019 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ İSTİKLAL ORTAOKULU 1-3
25-21 21-25 17-25 28-30 -
22.12.2019 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-5 25-20 25-20 - -
22.12.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-11 25-17 25-13 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2020 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-14 25-11 25-15 - -
05.01.2020 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR İSTİKLAL ORTAOKULU 1-3
10-25 19-25 26-24 17-25 -
05.01.2020 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 3-0
25-10 25-19 25-20 - -
05.01.2020 14:00 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK KÜLTÜR) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 3-0
25-16 25-18 25-18 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.01.2020 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ SEYHAN BLD. 1-3
25-19 20-25 9-25 22-25 -
12.01.2020 13:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0-3
8-25 16-25 18-25 - -
12.01.2020 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 17-25 23-25 - -
17.01.2020 17:00 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) 17:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-20 27-25 25-10 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.01.2020 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
26-28 25-23 22-25 25-17 15-10
19.01.2020 15:00 ADIYAMAN (ADIYAMAN ÜNIV.) 15:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2-3
25-21 18-25 22-25 25-22 11-15
19.01.2020 13:00 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) 13:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-13 25-18 25-17 - -
19.01.2020 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 3-0
25-18 25-12 25-18 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.01.2020 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-17 25-15 25-20 - -
26.01.2020 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 0-3
16-25 18-25 12-25 - -
26.01.2020 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SEYHAN BLD. 0-3
12-25 15-25 15-25 - -
16.02.2020 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-0
25-18 25-17 25-9 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2020 13:00 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) 13:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 3-0
25-15 25-21 25-13 - -
02.02.2020 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 11-25 21-25 - -
02.02.2020 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR SEYHAN BLD. 2-3
29-31 25-18 25-20 20-25 14-16
16.02.2020 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTİKLAL ORTAOKULU 1-3
22-25 25-22 17-25 20-25 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2020 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-11 25-15 25-19 - -
09.02.2020 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-15 25-17 25-20 - -
09.02.2020 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 3-2
25-20 25-22 22-25 21-25 15-11
09.02.2020 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0-3
20-25 17-25 15-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2020 14:00 ADIYAMAN (ADIYAMAN ÜNIV.) 14:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0-3
23-25 7-25 6-25 - -
23.02.2020 14:00 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) 14:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ SEYHAN BLD. 3-2
25-13 23-25 25-20 23-25 15-10
23.02.2020 14:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 14:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
21-25 13-25 9-25 - -
23.02.2020 OSMANIYE (DÜZIÇI) İSTİKLAL ORTAOKULU ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 47 MAVİ SPOR 22 20 2 63 14 59 4.500 1793 1265 1.417 14 4 2 1 1 0
2 DİNAMİK GENÇLİK 22 19 3 58 18 54 3.222 1766 1222 1.445 13 3 3 0 1 2
3 KIZILTEPE BLD. 22 18 4 61 15 57 4.067 1795 1183 1.517 15 3 0 3 1 0
4 MİDYAT BLD. 22 16 6 51 27 46 1.889 1760 1502 1.172 9 5 2 0 3 3
5 NUSAYBİN İPEK YOLU 22 15 7 52 23 47 2.261 1605 1287 1.247 14 0 1 3 1 3
6 KIZILTEPE VOLEYBOL 22 9 13 34 43 28 0.791 1649 1600 1.031 6 2 1 2 3 8
7 KIZILTEPE ES GENÇLİK 22 9 13 27 42 26 0.643 1316 1505 0.874 7 1 1 0 0 13
8 YENİ MARDİN 22 8 14 30 44 24 0.682 1455 1553 0.937 7 0 1 1 4 9
9 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 22 7 15 26 51 21 0.510 1369 1665 0.822 3 2 2 2 1 12
10 KIZILTEPE EĞİTİM 22 6 16 26 48 20 0.542 1286 1601 0.803 6 0 0 2 4 10
11 NUSAYBİN GENÇLİK 22 5 17 18 55 14 0.327 1217 1667 0.730 2 2 1 0 3 14
12 DERİK GENÇLİK 22 0 22 0 66 0 MIN 689 1650 0.418 0 0 0 0 0 22
Nusaybin İpek Yolu ve Nusaybin Gençlik takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK YENİ MARDİN 3-0
25-16 25-22 25-19 - -
13.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 47 MAVİ SPOR NUSAYBİN İPEK YOLU 2-3
22-25 25-18 18-25 25-20 14-16
13.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 DERİK GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3
6-25 5-25 10-25 - -
13.10.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE BLD. KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-6 25-3 25-4 - -
13.10.2019 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. DİNAMİK GENÇLİK 1-3
20-25 12-25 27-25 20-25 -
13.10.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-2
26-28 25-20 20-25 25-23 15-10
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-18 25-11 25-15 - -
16.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM 47 MAVİ SPOR 0-3
3-25 4-25 6-25 - -
16.10.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL MİDYAT BLD. 0-3
15-25 18-25 21-25 - -
16.10.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-22 25-15 25-8 - -
17.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA DERİK GENÇLİK 3-0
25-17 25-10 25-19 - -
17.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 YENİ MARDİN KIZILTEPE BLD. 0-3
21-25 15-25 18-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-1
21-25 25-20 25-22 25-20 -
20.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
10-25 7-25 2-25 - -
20.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-17 25-16 25-20 - -
20.10.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE EĞİTİM YENİ MARDİN 0-3
9-25 11-25 7-25 - -
20.10.2019 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 47 MAVİ SPOR NUSAYBİN GENÇLİK 3-1
25-13 25-20 19-25 25-22 -
20.10.2019 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-0
25-18 25-16 25-13 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.10.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-16 25-13 25-15 - -
26.10.2019 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 YENİ MARDİN 47 MAVİ SPOR 0-3
16-25 18-25 17-25 - -
27.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE BLD. 0-3
13-25 12-25 22-25 - -
27.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA KIZILTEPE ES GENÇLİK 2-3
21-25 21-25 25-19 25-20 9-15
27.10.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK DERİK GENÇLİK 3-0
25-8 25-14 25-12 - -
27.10.2019 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU MİDYAT BLD. 3-0
25-17 25-15 25-18 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 YENİ MARDİN DİNAMİK GENÇLİK 0-3
10-25 9-25 15-25 - -
02.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
6-25 13-25 15-25 - -
03.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3
9-25 12-25 11-25 - -
03.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 47 MAVİ SPOR DERİK GENÇLİK 3-0
25-8 25-15 25-16 - -
03.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE BLD. MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-0
25-8 25-11 25-7 - -
03.11.2019 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-1
25-17 23-25 25-13 25-13 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 DİNAMİK GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
14-25 21-25 14-25 - -
10.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE VOLEYBOL YENİ MARDİN 3-1
25-19 28-26 22-25 27-25 -
10.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 DERİK GENÇLİK MİDYAT BLD. 0-3
8-25 13-25 14-25 - -
10.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA KIZILTEPE EĞİTİM 3-1
25-20 25-20 25-27 27-25 -
10.11.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 0-3
27-29 18-25 15-25 - -
10.11.2019 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE BLD. 1-3
23-25 20-25 25-16 11-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-2
25-22 22-25 14-25 25-17 15-6
16.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK DERİK GENÇLİK 3-0
25-10 25-12 25-13 - -
16.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 YENİ MARDİN MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-0
25-10 25-13 25-12 - -
17.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 47 MAVİ SPOR MİDYAT BLD. 1-3
21-25 25-19 21-25 17-25 -
17.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-12 25-5 25-7 - -
17.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE EĞİTİM NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
23-25 7-25 15-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.11.2019 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-18 25-10 25-18 - -
24.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK KIZILTEPE BLD. 0-3
6-25 18-25 9-25 - -
24.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE VOLEYBOL 47 MAVİ SPOR 0-3
17-25 15-25 22-25 - -
24.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA DİNAMİK GENÇLİK 0-3
9-25 9-25 13-25 - -
24.11.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 3-1
25-23 18-25 25-22 25-19 -
24.11.2019 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU YENİ MARDİN 3-0
25-8 25-14 25-11 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 YENİ MARDİN NUSAYBİN GENÇLİK 1-3
25-17 20-25 18-25 13-25 -
30.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 DİNAMİK GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 3-2
25-23 25-20 19-25 21-25 15-11
01.12.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-12 25-17 25-7 - -
01.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. MİDYAT BLD. 3-1
25-16 22-25 25-17 25-15 -
01.12.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE EĞİTİM DERİK GENÇLİK 3-0
25-18 25-9 25-8 - -
01.12.2019 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 KIZILTEPE VOLEYBOL MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 2-3
25-14 25-16 23-25 20-25 10-15
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE BLD. 0-3
11-25 14-25 15-25 - -
08.12.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK YENİ MARDİN 0-3
4-25 13-25 15-25 - -
08.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 47 MAVİ SPOR 0-3
17-25 12-25 17-25 - -
08.12.2019 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE EĞİTİM 3-1
25-13 18-25 25-19 25-17 -
08.12.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK DİNAMİK GENÇLİK 0-3
20-25 10-25 15-25 - -
08.12.2019 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-17 25-17 25-11 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.12.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 YENİ MARDİN MİDYAT BLD. 1-3
25-19 22-25 20-25 20-25 -
14.12.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 DİNAMİK GENÇLİK DERİK GENÇLİK 3-0
25-10 25-4 25-8 - -
14.12.2019 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
17-25 20-25 20-25 - -
15.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE BLD. 3-1
25-16 25-21 20-25 25-16 -
15.12.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN GENÇLİK 3-1
25-17 25-22 23-25 25-18 -
15.12.2019 19:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 19:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-10 25-12 25-10 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 DİNAMİK GENÇLİK MİDYAT BLD. 3-1
12-25 26-24 25-15 25-23 -
28.12.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 YENİ MARDİN KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-18 25-16 25-18 - -
29.12.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE BLD. 0-3
11-25 13-25 15-25 - -
29.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DERİK GENÇLİK 3-0
25-10 25-12 25-13 - -
29.12.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-15 25-16 25-15 - -
29.12.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU 47 MAVİ SPOR 2-3
13-25 25-18 11-25 25-15 9-15
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK DİNAMİK GENÇLİK 0-3
21-25 15-25 11-25 - -
05.01.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-18 25-19 25-22 - -
05.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 DERİK GENÇLİK MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 0-3
7-25 4-25 3-25 - -
05.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE BLD. YENİ MARDİN 3-0
25-18 25-21 25-22 - -
05.01.2020 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-14 25-19 25-23 - -
05.01.2020 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
11-25 9-25 15-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.01.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE BLD. 3-2
25-22 31-29 23-25 19-25 15-11
08.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE ES GENÇLİK 0-3
21-25 22-25 22-25 - -
08.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA MİDYAT BLD. 1-3
19-25 21-25 25-21 19-25 -
08.01.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 YENİ MARDİN KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
20-25 22-25 23-25 - -
08.01.2020 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU DERİK GENÇLİK 3-0
25-5 25-5 25-12 - -
08.01.2020 16:00 MARDIN (NUSAYBIN) 16:00 NUSAYBİN GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
4-25 12-25 9-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-1
25-23 26-28 25-14 25-19 -
11.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-0
25-11 25-14 25-11 - -
12.01.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 0-3
2-25 9-25 7-25 - -
12.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 47 MAVİ SPOR YENİ MARDİN 3-1
25-10 25-5 13-25 25-13 -
12.01.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 KIZILTEPE EĞİTİM DİNAMİK GENÇLİK 0-3
9-25 12-25 6-25 - -
12.01.2020 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
15-25 24-26 23-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 DİNAMİK GENÇLİK YENİ MARDİN 3-0
25-10 25-10 25-9 - -
18.01.2020 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-15 25-17 25-20 - -
19.01.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
5-25 6-25 15-25 - -
19.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE EĞİTİM 3-2
17-25 17-25 25-14 25-19 15-13
19.01.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA KIZILTEPE BLD. 0-3
21-25 18-25 21-25 - -
19.01.2020 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK MİDYAT BLD. 0-3
19-25 13-25 20-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-23 25-13 25-15 - -
25.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 YENİ MARDİN KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-21 27-25 25-18 - -
25.01.2020 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. DERİK GENÇLİK 3-0
25-6 25-10 25-15 - -
26.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. NUSAYBİN İPEK YOLU 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
26.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE EĞİTİM MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 1-3
8-25 17-25 25-14 6-25 -
29.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 47 MAVİ SPOR DİNAMİK GENÇLİK 3-1
19-25 25-20 25-20 25-18 -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 0-3
13-25 16-25 9-25 - -
02.02.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DİNAMİK GENÇLİK 1-3
21-25 25-23 16-25 24-26 -
02.02.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA YENİ MARDİN 3-2
14-25 25-19 21-25 25-18 15-10
02.02.2020 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. 47 MAVİ SPOR 0-3
20-25 15-25 14-25 - -
02.02.2020 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE BLD. 0-3
10-25 11-25 16-25 - -
02.02.2020 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-9 25-8 25-9 - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE EĞİTİM NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-17 25-11 25-16 - -
05.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK MİDYAT BLD. 0-3
17-25 21-25 18-25 - -
05.02.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 YENİ MARDİN NUSAYBİN İPEK YOLU 3-2
24-26 25-16 25-22 17-25 15-7
05.02.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-20 25-19 25-21 - -
06.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-0
25-5 25-7 25-8 - -
06.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. DERİK GENÇLİK 3-0
25-10 25-8 25-10 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
17-25 18-25 20-25 - -
09.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
9-25 10-25 15-25 - -
09.02.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3
17-25 18-25 21-25 - -
09.02.2020 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE BLD. 3-2
25-16 16-25 22-25 25-11 15-6
09.02.2020 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK YENİ MARDİN 0-3
15-25 14-25 19-25 - -
09.02.2020 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU DİNAMİK GENÇLİK 0-3
6-25 10-25 12-25 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
15.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 YENİ MARDİN DERİK GENÇLİK 3-0
25-14 25-15 25-19 - -
16.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 47 MAVİ SPOR MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-0
25-6 25-4 25-10 - -
16.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-12 25-10 25-13 - -
16.02.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE EĞİTİM MİDYAT BLD. 2-3
19-25 22-25 25-18 26-24 12-15
16.02.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN İPEK YOLU 3-0
25-21 25-21 25-18 - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
20-25 19-25 19-25 - -
23.02.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 DERİK GENÇLİK DİNAMİK GENÇLİK 0-3
13-25 18-25 13-25 - -
23.02.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 KIZILTEPE BLD. 47 MAVİ SPOR 2-3
25-10 25-11 23-25 22-25 13-15
23.02.2020 14:00 MARDIN (MIDYAT) 14:00 MİDYAT BLD. YENİ MARDİN 3-0
25-10 25-7 25-13 - -
23.02.2020 11:00 MARDIN (NUSAYBIN) 11:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3
13-25 8-25 8-25 - -
23.02.2020 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-0
25-7 25-11 25-15 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TÜRŞAD 12 11 1 35 8 32 4.375 1021 776 1.316 8 1 2 1 0 0
2 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 12 9 3 31 12 29 2.583 990 841 1.177 6 3 0 2 0 1
3 BAĞLAR GENÇLİK 12 9 3 31 14 26 2.214 1035 806 1.284 6 1 2 1 2 0
4 LALEZAR 12 7 5 25 18 21 1.389 937 869 1.078 5 1 1 1 2 2
5 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 12 4 8 12 26 11 0.462 781 850 0.919 3 0 1 0 0 8
6 PEYAS SPOR 12 2 10 10 30 7 0.333 777 906 0.858 2 0 0 1 2 7
7 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 12 0 12 0 36 0 MIN 409 902 0.453 0 0 0 0 0 12
8 ERCİŞ BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KAYAPINAR BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayapınar Bld.,Erciş Bld. ve Silopi Gençlik Merkezi takımları ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
19.10.2019 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 LALEZAR ERCİŞ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
20.10.2019 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ) 13:00 TÜRŞAD SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-15 25-8 25-6 - -
20.10.2019 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) PEYAS SPOR SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
20.10.2019 13:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-17 25-19 25-14 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. TÜRŞAD -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZAR -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. BAĞLAR GENÇLİK -
- - - - -
26.10.2019 13:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 0-3
23-25 16-25 21-25 - -
27.10.2019 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3
13-25 10-25 8-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) BAĞLAR GENÇLİK SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) PEYAS SPOR KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ ERCİŞ BLD. -
- - - - -
02.11.2019 13:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER TÜRŞAD 2-3
25-23 16-25 25-21 18-25 8-15
02.11.2019 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 LALEZAR SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-12 25-11 25-9 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. LALEZAR -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
10.11.2019 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ) 13:00 TÜRŞAD PEYAS SPOR 3-0
25-20 25-16 25-22 - -
10.11.2019 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3
9-25 9-25 12-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) BAĞLAR GENÇLİK KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
16.11.2019 11:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-4 25-17 25-4 - -
16.11.2019 13:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER PEYAS SPOR 3-0
25-19 25-20 25-21 - -
16.11.2019 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 LALEZAR TÜRŞAD 2-3
25-23 20-25 22-25 25-14 12-15
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
DIYARBAKIR (SILVAN) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK ERCİŞ BLD. -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
24.11.2019 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR LALEZAR 0-3
30-32 17-25 19-25 - -
22.12.2019 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ ANADOLU LISESI) 13:00 TÜRŞAD BAĞLAR GENÇLİK 2-3
24-26 25-21 25-19 23-25 11-15
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
03.11.2019 12:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ TÜRŞAD 0-3
20-25 21-25 7-25 - -
30.11.2019 12:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 12:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER LALEZAR 3-1
29-27 25-18 15-25 25-21 -
01.12.2019 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK PEYAS SPOR 3-1
24-26 25-12 25-22 25-15 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (ADILCEVAZ) TÜRŞAD ERCİŞ BLD. -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
17.11.2019 11:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 11:00 PEYAS SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
18-25 18-25 23-25 - -
08.12.2019 11:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 11:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 0-3
13-25 9-25 11-25 - -
21.12.2019 15:00 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 LALEZAR BAĞLAR GENÇLİK 3-2
17-25 20-25 25-19 25-23 15-12
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (SILVAN) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ TÜRŞAD -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. PEYAS SPOR -
- - - - -
30.11.2019 14:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 14:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZAR 0-3
18-25 21-25 26-28 - -
15.12.2019 13:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER BAĞLAR GENÇLİK 2-3
21-25 25-22 25-20 18-25 13-15
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ PEYAS SPOR -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. LALEZAR -
- - - - -
16.12.2019 11:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ BAĞLAR GENÇLİK 0-3
14-25 19-25 13-25 - -
29.12.2019 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK TÜRŞAD 0-3
11-25 6-25 13-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (ADILCEVAZ) TÜRŞAD KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) BAĞLAR GENÇLİK ERCİŞ BLD. -
- - - - -
MUŞ (ATATÜRK) LALEZAR SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
05.01.2020 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-17 25-13 25-17 - -
02.02.2020 13:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-16 25-18 25-23 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. PEYAS SPOR -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ BAĞLAR GENÇLİK -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
12.01.2020 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ) 13:00 TÜRŞAD HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-19 25-17 25-23 - -
15.02.2020 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK LALEZAR 0-3
12-25 10-25 12-25 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER ERCİŞ BLD. -
- - - - -
MUŞ (ATATÜRK) LALEZAR KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
19.01.2020 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-8 25-8 25-10 - -
19.01.2020 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR TÜRŞAD 0-3
14-25 19-25 17-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. BAĞLAR GENÇLİK -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ ERCİŞ BLD. -
- - - - -
08.12.2019 14:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 14:00 PEYAS SPOR HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 0-3
22-25 19-25 23-25 - -
26.01.2020 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ) 13:00 TÜRŞAD LALEZAR 3-0
25-16 25-21 25-11 - -
26.01.2020 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
23-25 12-25 25-27 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK -
- - - - -
02.02.2020 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK TÜRŞAD 1-3
23-25 28-26 16-25 23-25 -
02.02.2020 14:00 MUŞ (YENI SALON) 14:00 LALEZAR PEYAS SPOR 3-1
25-10 25-16 18-25 25-14 -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. ERCİŞ BLD. -
- - - - -
DIYARBAKIR (SILVAN) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
08.02.2020 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 LALEZAR HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 1-3
21-25 22-25 25-20 6-25 -
09.02.2020 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ) 13:00 TÜRŞAD HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
26-24 25-17 25-21 - -
09.02.2020 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR BAĞLAR GENÇLİK 0-3
11-25 7-25 10-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. TÜRŞAD -
- - - - -
16.11.2019 16:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 16:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-9 25-9 25-14 - -
27.01.2020 11:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ PEYAS SPOR 3-2
25-20 16-25 25-22 23-25 15-10
16.02.2020 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK LALEZAR 3-0
25-9 25-12 25-19 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (ADILCEVAZ) TÜRŞAD SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) PEYAS SPOR ERCİŞ BLD. -
- - - - -
08.02.2020 15:00 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 LALEZAR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-20 25-20 25-22 - -
23.02.2020 14:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 1-3
15-25 23-25 25-23 16-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 9 4.500 267 218 1.2248 1 2 0 0 0 0
2 YENİKÖY SPOR 3 2 1 7 3 6 2.333 242 190 1.2737 2 0 0 0 1 0
3 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3 1 2 4 7 3 0.571 225 226 0.9956 0 1 0 0 1 1
4 47 MAVİ SPOR 3 0 3 1 9 0 0.111 143 243 0.5885 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.03.2020 12:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 12:00 YENİKÖY SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
26-24 22-25 20-25 24-26 -
06.03.2020 14:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 14:00 47 MAVİ SPOR HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 1-3
25-18 12-25 14-25 8-25 -
07.03.2020 12:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 12:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 47 MAVİ SPOR 3-0
25-21 25-10 25-11 - -
07.03.2020 14:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 14:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER YENİKÖY SPOR 0-3
13-25 20-25 15-25 - -
08.03.2020 11:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 11:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
17-25 22-25 25-17 20-25 -
08.03.2020 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 YENİKÖY SPOR 47 MAVİ SPOR 3-0
25-13 25-14 25-15 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞİRAN AKADEMİ 3 2 1 8 4 7 2.000 283 235 1.2043 1 1 0 1 0 0
2 TÜRŞAD 3 2 1 6 3 6 2.000 207 197 1.0508 2 0 0 0 0 1
3 DİNAMİK GENÇLİK 3 2 1 6 5 5 1.200 233 233 1.0000 1 0 1 0 0 1
4 BAĞLAR GENÇLİK 3 0 3 1 9 0 0.111 194 252 0.7698 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.03.2020 12:00 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 12:00 ŞİRAN AKADEMİ BAĞLAR GENÇLİK 3-1
25-14 25-21 27-29 25-16 -
06.03.2020 14:00 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 14:00 TÜRŞAD DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-20 25-23 25-17 - -
07.03.2020 12:00 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK TÜRŞAD 0-3
22-25 17-25 23-25 - -
07.03.2020 14:00 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 14:00 DİNAMİK GENÇLİK ŞİRAN AKADEMİ 3-2
26-24 12-25 25-19 20-25 15-13
08.03.2020 11:00 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 3-0
25-16 25-18 25-18 - -
08.03.2020 13:00 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ TÜRŞAD 3-0
25-20 25-19 25-18 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 3 3 0 9 1 9 9.000 251 182 1.3791 2 1 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 7 3 6 2.333 249 202 1.2327 2 0 0 0 1 0
3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 6 3 0.500 188 202 0.9307 1 0 0 0 0 2
4 KIZILTEPE BLD. 3 0 3 0 9 0 MIN 123 225 0.5467 0 0 0 0 0 3
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.03.2020 16:30 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 16:30 MELİKGAZİ BLD. KIZILTEPE BLD. 3-0
25-17 25-9 25-7 - -
06.03.2020 18:30 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 18:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 0-3
11-25 13-25 21-25 - -
07.03.2020 16:30 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 16:30 KIZILTEPE BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
12-25 22-25 13-25 - -
07.03.2020 18:30 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 18:30 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 3-1
32-30 25-18 19-25 25-21 -
08.03.2020 15:30 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 15:30 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ KIZILTEPE BLD. 3-0
25-22 25-10 25-11 - -
08.03.2020 17:30 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 17:30 MELİKGAZİ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-19 30-28 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 3 8 3.000 278 245 1.1347 1 1 1 0 0 0
2 ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3 2 1 6 6 5 1.000 266 271 0.9815 0 1 1 0 0 1
3 HALKBANK 3 1 2 6 7 4 0.857 293 293 1.0000 0 1 0 1 1 0
4 SGK 3 0 3 4 9 1 0.444 275 303 0.9076 0 0 0 1 2 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.03.2020 16:30 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 16:30 ERZİN YEŞİLKENT SPOR SGK 3-1
23-25 25-21 26-24 25-18 -
06.03.2020 18:30 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 18:30 HALKBANK KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-21 23-25 20-25 20-25 -
07.03.2020 16:30 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 16:30 SGK HALKBANK 1-3
25-20 25-27 21-25 17-25 -
07.03.2020 18:30 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 18:30 KONYA B.ŞEHİR BLD. ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-0
25-18 25-18 25-22 - -
08.03.2020 15:30 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 15:30 KONYA B.ŞEHİR BLD. SGK 3-2
20-25 25-20 25-23 22-25 15-6
08.03.2020 17:30 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 17:30 ERZİN YEŞİLKENT SPOR HALKBANK 3-2
21-25 26-24 25-22 22-25 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3 2 1 7 5 6 1.400 270 285 0.9474 0 2 0 0 1 0
2 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 6 5 1.167 298 292 1.0205 0 1 1 0 1 0
3 TÜRŞAD 3 1 2 5 7 4 0.714 259 255 1.0157 0 1 0 1 0 1
4 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 3 1 2 5 6 3 0.833 263 258 1.0194 1 0 0 0 2 0
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.03.2020 12:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 12:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ERZİN YEŞİLKENT SPOR 1-3
27-29 19-25 25-15 25-27 -
13.03.2020 14:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 14:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ TÜRŞAD 3-0
25-23 25-17 25-22 - -
14.03.2020 12:00 TVF - YouTube ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 12:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 3-1
19-25 25-21 26-24 25-23 -
14.03.2020 14:00 TVF - YouTube ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 14:00 TÜRŞAD MALATYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
20-25 23-25 25-23 25-13 8-15
15.03.2020 11:00 TVF - YouTube ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 11:00 TÜRŞAD ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-1
21-25 25-20 25-20 25-14 -
15.03.2020 13:00 TVF - YouTube ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 3-1
26-28 25-23 25-22 25-22 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞİRAN AKADEMİ 3 3 0 9 2 9 4.500 271 225 1.2044 1 2 0 0 0 0
2 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 271 259 1.0463 1 0 1 0 1 0
3 YENİKÖY SPOR 3 1 2 5 6 4 0.833 238 237 1.0042 1 0 0 1 0 1
4 MELİKGAZİ BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 194 253 0.7668 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.03.2020 16:30 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 16:30 ŞİRAN AKADEMİ MELİKGAZİ BLD. 3-1
25-27 25-20 25-7 26-24 -
13.03.2020 18:30 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 18:30 KONYA B.ŞEHİR BLD. YENİKÖY SPOR 3-2
25-23 18-25 25-27 25-17 15-10
14.03.2020 16:30 TVF - YouTube ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 16:30 MELİKGAZİ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
25-27 20-25 17-25 - -
14.03.2020 18:30 TVF - YouTube ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 18:30 YENİKÖY SPOR ŞİRAN AKADEMİ 0-3
23-25 20-25 18-25 - -
15.03.2020 15:30 TVF - YouTube ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 15:30 YENİKÖY SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-18 25-18 25-18 - -
15.03.2020 17:30 TVF - YouTube ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 17:30 ŞİRAN AKADEMİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-21 20-25 25-23 25-17 -