AXA Sigorta Efeler Ligi

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE HDI SİGORTA 22 20 2 62 18 58 3.444 1940 1669 1.162 11 6 3 1 0 1
2 ARKAS SPOR 22 16 6 56 28 50 2.000 1939 1732 1.120 8 6 2 4 0 2
3 GALATASARAY HDI SİGORTA 22 15 7 49 26 44 1.885 1766 1629 1.084 12 1 2 1 2 4
4 SPOR TOTO 22 15 7 53 33 43 1.606 1961 1841 1.065 8 2 5 3 2 2
5 ZİRAAT BANKASI 22 14 8 52 35 43 1.486 1967 1815 1.084 6 5 3 4 2 2
6 HALKBANK 22 12 10 47 33 40 1.424 1872 1741 1.075 9 3 0 4 3 3
7 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 34 1.103 1891 1890 1.001 6 3 3 1 5 4
8 İSTANBUL BBSK 22 9 13 34 51 26 0.667 1791 1938 0.924 1 4 4 3 1 9
9 İNEGÖL BLD. 22 6 16 27 54 16 0.500 1712 1934 0.885 3 0 3 1 7 8
10 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 22 6 16 25 56 16 0.446 1717 1904 0.902 1 2 3 1 5 10
11 SORGUN BLD. 22 5 17 30 53 19 0.566 1784 1906 0.936 3 2 0 4 7 6
12 ARHAVİ VOLEYBOL 22 2 20 11 63 7 0.175 1470 1811 0.812 0 1 1 2 1 17
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.10.2019 14:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:30 GALATASARAY HDI SİGORTA İNEGÖL BLD. 3-0
25-19 25-19 25-23 - -
27.10.2019 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 SPOR TOTO SORGUN BLD. 3-1
25-21 25-23 15-25 25-22 -
27.10.2019 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 3-0
25-11 25-13 25-18 - -
27.10.2019 16:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ARHAVİ VOLEYBOL 3-0
33-31 25-19 29-27 - -
27.10.2019 16:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA HALKBANK 3-1
29-27 26-28 25-22 25-21 -
27.10.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 ARKAS SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1
25-20 25-16 18-25 25-20 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.10.2019 15:00 TRT SPOR-2 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 HALKBANK GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3
22-25 23-25 23-25 - -
30.10.2019 17:00 ARTVIN (ARHAVI) 17:00 ARHAVİ VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
25-27 22-25 18-25 - -
30.10.2019 19:00 TRT SPOR-2 BURSA (İNEGÖL) 19:00 İNEGÖL BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-21 25-27 20-25 19-25 -
30.10.2019 17:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL BBSK SPOR TOTO 0-3
13-25 23-25 17-25 - -
30.10.2019 18:00 TOKAT (ALI YÜCEL) 18:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE FENERBAHÇE HDI SİGORTA 1-3
9-25 17-25 25-21 18-25 -
30.10.2019 14:00 YOZGAT (SORGUN) 14:00 SORGUN BLD. ARKAS SPOR 0-3
23-25 16-25 23-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2019 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 SPOR TOTO ARHAVİ VOLEYBOL 3-0
25-14 25-18 25-19 - -
03.11.2019 16:30 ANKARA (BAŞKENT) 16:30 ZİRAAT BANKASI İNEGÖL BLD. 3-0
25-15 25-13 25-20 - -
03.11.2019 16:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 0-3
22-25 16-25 18-25 - -
03.11.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-15 25-21 25-19 - -
03.11.2019 19:00 TRT SPOR-2 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 19:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE HDI SİGORTA 0-3
24-26 17-25 20-25 - -
03.11.2019 14:00 YOZGAT (SORGUN) 14:00 SORGUN BLD. İSTANBUL BBSK 3-0
25-16 25-16 25-16 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.11.2019 17:00 ARTVIN (ARHAVI) 17:00 ARHAVİ VOLEYBOL SORGUN BLD. 3-2
21-25 25-12 25-23 21-25 15-12
06.11.2019 18:30 BURSA (İNEGÖL) 18:30 İNEGÖL BLD. SPOR TOTO 0-3
16-25 21-25 18-25 - -
06.11.2019 19:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3
20-25 22-25 21-25 - -
06.11.2019 17:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-2
25-17 25-16 18-25 22-25 17-15
06.11.2019 18:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 18:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
27-25 25-22 21-25 18-25 10-15
07.11.2019 19:00 TRT SPOR-2 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 2-3
25-21 25-18 23-25 23-25 6-15
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2019 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-16 25-22 25-22 - -
10.11.2019 16:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE HDI SİGORTA 1-3
18-25 25-23 19-25 21-25 -
10.11.2019 14:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK ARHAVİ VOLEYBOL 3-2
20-25 25-23 22-25 26-24 19-17
10.11.2019 17:00 TRT SPOR-2 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 ARKAS SPOR GALATASARAY HDI SİGORTA 2-3
25-21 15-25 22-25 25-18 9-15
10.11.2019 14:00 YOZGAT (SORGUN) 14:00 SORGUN BLD. İNEGÖL BLD. 3-0
25-22 25-16 25-21 - -
11.11.2019 19:30 TRT SPOR-2 ANKARA (BAŞKENT) 19:30 SPOR TOTO HALKBANK 3-1
13-25 25-23 30-28 28-26 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.11.2019 20:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 20:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA ZİRAAT BANKASI 3-0
25-20 25-23 25-22 - -
17.11.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 HALKBANK SORGUN BLD. 3-0
28-26 25-21 27-25 - -
17.11.2019 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. İSTANBUL BBSK 3-2
20-25 25-23 25-22 23-25 15-11
17.11.2019 20:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 20:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-22 25-23 16-25 25-20 -
17.11.2019 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR TOTO 3-1
23-25 25-23 31-29 25-20 -
18.11.2019 19:00 TRT SPOR-2 ARTVIN (ARHAVI) 19:00 ARHAVİ VOLEYBOL ARKAS SPOR 0-3
23-25 25-27 22-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.11.2019 14:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 SPOR TOTO FENERBAHÇE HDI SİGORTA 2-3
11-25 25-22 25-20 24-26 10-15
20.11.2019 19:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
33-31 25-18 25-18 - -
20.11.2019 17:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 17:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 0-3
22-25 21-25 15-25 - -
20.11.2019 14:00 YOZGAT (SORGUN) 14:00 SORGUN BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1
25-21 14-25 25-19 26-24 -
21.11.2019 17:00 ARTVIN (ARHAVI) 17:00 ARHAVİ VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-1
25-20 25-18 41-43 25-23 -
21.11.2019 19:00 TRT Spor-2 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 19:00 ARKAS SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 21-25 28-30 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 HALKBANK ARHAVİ VOLEYBOL 3-0
25-22 25-11 25-20 - -
24.11.2019 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. ARKAS SPOR 0-3
15-25 16-25 19-25 - -
24.11.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA SORGUN BLD. 3-1
25-23 25-15 22-25 25-20 -
24.11.2019 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 GALATASARAY HDI SİGORTA SPOR TOTO 3-0
25-16 25-23 25-20 - -
24.11.2019 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE İSTANBUL BBSK 1-3
21-25 25-23 19-25 20-25 -
25.11.2019 19:00 TRT Spor-2 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1
17-25 25-21 25-15 25-19 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.11.2019 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. HALKBANK 3-2
22-25 25-19 28-26 23-25 15-11
01.12.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 SPOR TOTO BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-2
28-26 29-31 22-25 25-18 15-13
01.12.2019 17:00 ARTVIN (ARHAVI) 17:00 ARHAVİ VOLEYBOL TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3
25-19 22-25 23-25 25-23 8-15
01.12.2019 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 19:00 İSTANBUL BBSK FENERBAHÇE HDI SİGORTA 1-3
25-27 20-25 25-23 21-25 -
01.12.2019 14:00 YOZGAT (SORGUN) 14:00 SORGUN BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3
23-25 14-25 21-25 - -
02.12.2019 19:00 TRT Spor-2 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 19:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-0
25-21 25-16 25-19 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.12.2019 18:30 TRT Spor-2 TOKAT (ALI YÜCEL) 18:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE İNEGÖL BLD. 0-3
24-26 21-25 22-25 - -
07.12.2019 19:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 ZİRAAT BANKASI SPOR TOTO 2-3
19-25 30-32 25-18 25-22 13-15
08.12.2019 19:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 HALKBANK ARKAS SPOR 0-3
22-25 23-25 17-25 - -
08.12.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA ARHAVİ VOLEYBOL 3-0
25-20 25-19 25-15 - -
08.12.2019 18:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 GALATASARAY HDI SİGORTA İSTANBUL BBSK 3-0
25-21 31-29 25-22 - -
09.12.2019 19:00 TRT Spor-2 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SORGUN BLD. 3-0
35-33 25-23 25-19 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.12.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 HALKBANK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-21 25-19 25-17 - -
15.12.2019 17:00 ARTVIN (ARHAVI) 17:00 ARHAVİ VOLEYBOL GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3
22-25 16-25 22-25 - -
15.12.2019 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE HDI SİGORTA 2-3
15-25 26-24 14-25 25-20 13-15
15.12.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 ARKAS SPOR SPOR TOTO 3-2
19-25 25-21 23-25 25-22 15-11
15.12.2019 19:00 TRT Spor-2 YOZGAT (SORGUN) 19:00 SORGUN BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
24-26 25-22 15-25 14-25 -
16.12.2019 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 19:00 İSTANBUL BBSK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
21-25 25-23 14-25 25-23 12-15
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.01.2020 18:30 BURSA (İNEGÖL) 18:30 İNEGÖL BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
27-25 26-24 25-22 - -
18.01.2020 18:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 HALKBANK FENERBAHÇE HDI SİGORTA 0-3
21-25 18-25 22-25 - -
18.01.2020 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ VOLEYBOL BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 14-25 25-27 - -
18.01.2020 14:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-2
14-25 20-25 25-22 25-23 15-12
18.01.2020 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR 0-3
18-25 14-25 20-25 - -
18.01.2020 16:00 YOZGAT (SORGUN) 16:00 SORGUN BLD. SPOR TOTO 2-3
25-22 20-25 21-25 26-24 11-15
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.01.2020 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 ZİRAAT BANKASI ARHAVİ VOLEYBOL 3-0
25-19 25-20 25-20 - -
21.01.2020 18:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İNEGÖL BLD. 3-1
29-31 25-23 25-16 25-20 -
21.01.2020 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-19 25-17 25-21 - -
21.01.2020 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 GALATASARAY HDI SİGORTA HALKBANK 3-2
20-25 22-25 25-19 26-24 15-12
21.01.2020 19:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 19:00 ARKAS SPOR SORGUN BLD. 3-1
25-19 22-25 25-20 25-19 -
22.01.2020 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 SPOR TOTO İSTANBUL BBSK 3-0
25-16 25-14 25-14 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.01.2020 15:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 HALKBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 21-25 25-23 25-22 -
25.01.2020 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ VOLEYBOL SPOR TOTO 0-3
15-25 11-25 19-25 - -
25.01.2020 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
26-24 19-25 15-25 14-25 -
25.01.2020 13:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA ARKAS SPOR 3-2
23-25 27-25 29-31 25-22 15-11
25.01.2020 14:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK SORGUN BLD. 3-1
21-25 25-16 25-20 29-27 -
25.01.2020 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3
25-27 13-25 22-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.02.2020 15:30 ANKARA (BAŞKENT) 15:30 SPOR TOTO İNEGÖL BLD. 3-0
25-18 25-16 25-23 - -
01.02.2020 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 3-2
25-18 22-25 25-20 18-25 15-13
01.02.2020 16:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
30-28 27-25 25-23 - -
01.02.2020 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 ARKAS SPOR İSTANBUL BBSK 3-0
25-17 25-19 25-17 - -
01.02.2020 16:00 YOZGAT (SORGUN) 16:00 SORGUN BLD. ARHAVİ VOLEYBOL 3-0
25-13 25-22 25-18 - -
02.02.2020 16:00 TRT Spor İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 GALATASARAY HDI SİGORTA FENERBAHÇE HDI SİGORTA 0-3
19-25 23-25 22-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.02.2020 13:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 HALKBANK SPOR TOTO 3-1
25-21 25-13 24-26 26-24 -
04.02.2020 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ VOLEYBOL İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 13-25 12-25 - -
04.02.2020 18:30 BURSA (İNEGÖL) 18:30 İNEGÖL BLD. SORGUN BLD. 1-3
16-25 22-25 25-23 20-25 -
04.02.2020 18:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 18:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ZİRAAT BANKASI 3-2
18-25 15-25 27-25 25-19 15-13
05.02.2020 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-21 25-21 - -
05.02.2020 17:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ARKAS SPOR 1-3
25-20 24-26 20-25 20-25 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.02.2020 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 SPOR TOTO TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-21 30-28 25-17 - -
08.02.2020 18:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE HDI SİGORTA 1-3
17-25 20-25 25-21 19-25 -
08.02.2020 16:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
25-21 25-21 25-22 - -
08.02.2020 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 ARKAS SPOR ARHAVİ VOLEYBOL 3-1
25-16 25-15 20-25 25-10 -
08.02.2020 16:00 YOZGAT (SORGUN) 16:00 SORGUN BLD. HALKBANK 1-3
18-25 25-21 24-26 21-25 -
10.02.2020 18:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 18:00 İSTANBUL BBSK İNEGÖL BLD. 2-3
15-25 22-25 25-20 25-22 13-15
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.02.2020 14:00 TRT Spor-2 BURSA (İNEGÖL) 14:00 İNEGÖL BLD. ARHAVİ VOLEYBOL 3-0
25-13 25-21 26-24 - -
15.02.2020 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 3-0
25-20 26-24 25-19 - -
15.02.2020 16:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 0-3
18-25 17-25 17-25 - -
15.02.2020 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SORGUN BLD. 3-2
23-25 23-25 28-26 25-19 15-9
16.02.2020 17:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA SPOR TOTO 2-3
24-26 32-34 27-25 25-20 11-15
17.02.2020 13:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ZİRAAT BANKASI 1-3
26-24 18-25 25-27 23-25 -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.02.2020 17:30 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 SPOR TOTO GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3
24-26 18-25 19-25 - -
22.02.2020 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 ZİRAAT BANKASI BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1
24-26 25-13 25-23 25-20 -
22.02.2020 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ VOLEYBOL HALKBANK 0-3
21-25 18-25 16-25 - -
22.02.2020 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-1
22-25 28-26 25-12 25-14 -
22.02.2020 16:00 YOZGAT (SORGUN) 16:00 SORGUN BLD. FENERBAHÇE HDI SİGORTA 0-3
25-27 22-25 19-25 - -
24.02.2020 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 19:00 İSTANBUL BBSK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1
25-20 26-24 18-25 25-18 -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.02.2020 19:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 HALKBANK İNEGÖL BLD. 3-0
25-23 25-19 25-23 - -
29.02.2020 19:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 2-3
26-24 14-25 27-25 18-25 9-15
29.02.2020 16:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SPOR TOTO 0-3
9-25 22-25 24-26 - -
29.02.2020 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA SORGUN BLD. 3-0
25-16 25-15 25-19 - -
29.02.2020 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA İSTANBUL BBSK 3-0
25-22 25-17 25-20 - -
29.02.2020 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARHAVİ VOLEYBOL 3-0
25-18 25-18 25-16 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.03.2020 19:00 TRT Spor-2 BURSA (İNEGÖL) 19:00 İNEGÖL BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 1-3
25-23 27-29 18-25 23-25 -
07.03.2020 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ VOLEYBOL FENERBAHÇE HDI SİGORTA 0-3
14-25 25-27 21-25 - -
07.03.2020 14:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK GALATASARAY HDI SİGORTA 3-2
25-22 26-28 25-21 21-25 15-11
07.03.2020 17:00 TRT Spor-2 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 ARKAS SPOR HALKBANK 3-1
18-25 25-23 25-22 25-23 -
07.03.2020 16:00 YOZGAT (SORGUN) 16:00 SORGUN BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-16 25-20 17-25 18-25 11-15
09.03.2020 19:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 SPOR TOTO ZİRAAT BANKASI 2-3
25-16 23-25 19-25 25-23 13-15
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.03.2020 15:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 ZİRAAT BANKASI SORGUN BLD. 3-1
20-25 25-15 25-22 25-15 -
14.03.2020 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 SPOR TOTO ARKAS SPOR 3-2
25-20 18-25 25-21 19-25 15-10
14.03.2020 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK 1-3
25-27 28-26 25-27 26-28 -
14.03.2020 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ARHAVİ VOLEYBOL 3-0
25-10 25-21 25-20 - -
14.03.2020 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA İNEGÖL BLD. 3-0
25-21 25-17 25-18 - -
14.03.2020 15:00 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE HALKBANK 0-3
18-25 17-25 18-25 - -