2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MİLAS BLD. 16 13 3 43 13 40 3.308 1348 1043 1.292 9 4 0 1 2 0
2 SEYDİKEMER BLD. 16 13 3 41 14 39 2.929 1283 1094 1.173 8 5 0 0 2 1
3 ALANYA BLD. 16 12 4 39 15 37 2.600 1287 1044 1.233 9 3 0 1 1 2
4 BURSA VOLEYBOL 16 10 6 33 21 29 1.571 1227 1050 1.169 8 1 1 0 3 3
5 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 16 9 7 30 28 25 1.071 1195 1190 1.004 5 1 3 1 1 5
6 SAINT JOSEPH 16 9 7 29 31 24 0.935 1254 1315 0.954 2 4 3 0 2 5
7 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 16 4 12 20 41 13 0.488 1264 1399 0.904 0 3 1 2 4 6
8 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 16 2 14 13 44 6 0.295 1046 1365 0.766 1 0 1 1 5 8
9 BÜYÜK EGE 16 0 16 7 48 3 0.146 912 1316 0.693 0 0 0 3 1 12
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.10.2016 14:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 14:00 ALANYA BLD. BURSA VOLEYBOL 3-0
25-23 26-24 25-20 - -
30.10.2016 14:00 ANTALYA (KORKUTELI) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
30.10.2016 12:00 BURSA (İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. SEYDİKEMER BLD. 1-3
21-25 22-25 25-23 15-25 -
30.10.2016 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ MİLAS BLD. 0-3
11-25 13-25 11-25 - -
30.10.2016 18:00 İZMIR (ATATÜRK) 18:00 SAINT JOSEPH BÜYÜK EGE 3-2
25-17 25-21 23-25 24-26 15-9
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.11.2016 14:00 ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ALANYA BLD. 0-3
22-25 14-25 21-25 - -
06.11.2016 15:00 BURSA (ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-2
20-25 20-25 27-25 25-22 15-13
06.11.2016 15:00 İZMIR (ATATÜRK) 15:00 BÜYÜK EGE ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 2-3
25-20 21-25 25-8 19-25 7-15
06.11.2016 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.11.2016 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. SAINT JOSEPH 3-0
25-20 25-20 25-23 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.11.2016 12:00 BURSA (İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2-3
19-25 25-22 17-25 25-23 8-15
13.11.2016 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SEYDİKEMER BLD. 1-3
23-25 25-22 14-25 20-25 -
13.11.2016 15:00 İZMIR (ATATÜRK) 15:00 SAINT JOSEPH BURSA VOLEYBOL 3-1
25-15 21-25 25-19 25-21 -
13.11.2016 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. BÜYÜK EGE 3-0
25-16 25-20 25-19 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.11.2016 14:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 14:00 ALANYA BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0
25-18 25-23 25-21 - -
20.11.2016 14:00 ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SAINT JOSEPH 2-3
18-25 25-15 18-25 25-17 7-15
20.11.2016 15:00 BURSA (ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-15 25-6 25-20 - -
20.11.2016 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. MİLAS BLD. 3-1
25-22 19-25 25-22 25-22 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.11.2016 15:00 İZMIR (ATATÜRK) 15:00 SAINT JOSEPH ALANYA BLD. 3-2
31-29 28-30 15-25 25-21 17-15
27.11.2016 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2-3
25-22 10-25 25-23 18-25 8-15
27.11.2016 17:00 İZMIR (ATATÜRK) 17:00 BÜYÜK EGE SEYDİKEMER BLD. 0-3
25-27 17-25 20-25 - -
27.11.2016 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. BURSA VOLEYBOL 3-0
25-15 25-20 25-23 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.12.2016 14:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 14:00 ALANYA BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-18 25-17 25-14 - -
04.12.2016 14:00 ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MİLAS BLD. 3-2
25-21 23-25 17-25 25-23 15-10
04.12.2016 15:00 BURSA (ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL BÜYÜK EGE 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
04.12.2016 12:00 BURSA (İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. SAINT JOSEPH 1-3
19-25 25-17 20-25 22-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.12.2016 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 1-3
26-28 22-25 25-19 18-25 -
11.12.2016 15:00 İZMIR (ATATÜRK) 15:00 BÜYÜK EGE MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0-3
16-25 15-25 15-25 - -
11.12.2016 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. ALANYA BLD. 1-3
25-19 20-25 22-25 22-25 -
11.12.2016 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. BURSA VOLEYBOL 3-1
22-25 25-20 25-12 25-21 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.12.2016 14:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 14:00 ALANYA BLD. BÜYÜK EGE 3-0
25-21 25-19 25-15 - -
18.12.2016 14:00 ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SEYDİKEMER BLD. 0-3
23-25 19-25 23-25 - -
18.12.2016 12:00 BURSA (İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. MİLAS BLD. 0-3
15-25 17-25 21-25 - -
18.12.2016 17:00 İZMIR (ATATÜRK) 17:00 SAINT JOSEPH ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1
27-25 25-18 21-25 25-20 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.12.2016 15:00 BURSA (ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-1
21-25 25-23 25-19 25-13 -
25.12.2016 15:00 İZMIR (ATATÜRK) 15:00 BÜYÜK EGE OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 2-3
20-25 25-23 18-25 25-19 7-15
25.12.2016 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. SAINT JOSEPH 3-1
25-17 25-21 17-25 25-22 -
25.12.2016 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. ALANYA BLD. 3-0
25-15 25-19 25-23 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.01.2017 17:00 İZMIR (ATATÜRK) 17:00 BÜYÜK EGE SAINT JOSEPH 0-3
15-25 19-25 8-25 - -
08.01.2017 15:00 BURSA (ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL ALANYA BLD. 3-0
25-22 25-11 25-15 - -
08.01.2017 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-15 25-15 25-8 - -
08.01.2017 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0
25-18 25-22 25-14 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.01.2017 14:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 14:00 ALANYA BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-18 25-20 25-17 - -
15.01.2017 12:00 BURSA (İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. BURSA VOLEYBOL 0-3
19-25 16-25 20-25 - -
15.01.2017 15:00 İZMIR (ATATÜRK) 15:00 SAINT JOSEPH SEYDİKEMER BLD. 1-3
25-18 17-25 24-26 23-25 -
25.01.2017 15:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 15:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ BÜYÜK EGE 3-0
25-19 25-11 28-26 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.01.2017 15:00 İZMIR (ATATÜRK) 15:00 BÜYÜK EGE MİLAS BLD. 0-3
13-25 12-25 11-25 - -
22.01.2017 14:00 ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-1
25-16 25-20 20-25 25-22 -
22.01.2017 15:00 BURSA (ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL SAINT JOSEPH 3-0
25-15 25-21 25-19 - -
22.01.2017 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-17 28-26 25-19 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.01.2017 15:00 İZMIR (ATATÜRK) 15:00 SAINT JOSEPH MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0-3
16-25 18-25 15-25 - -
29.01.2017 12:00 BURSA (İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. ALANYA BLD. 1-3
30-28 20-25 9-25 14-25 -
29.01.2017 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ BURSA VOLEYBOL 0-3
22-25 9-25 11-25 - -
29.01.2017 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-1
25-9 19-25 25-16 25-16 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.02.2017 ANTALYA (ALANYA75.YIL) ALANYA BLD. SAINT JOSEPH 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.02.2017 14:00 ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-8 25-18 26-24 - -
05.02.2017 15:00 BURSA (ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL MİLAS BLD. 1-3
28-26 15-25 23-25 17-25 -
05.02.2017 13:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 13:00 SEYDİKEMER BLD. BÜYÜK EGE 3-0
25-16 25-11 25-18 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.02.2017 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ ALANYA BLD. 0-3
9-25 17-25 15-25 - -
12.02.2017 14:00 İZMIR (ATATÜRK) 14:00 SAINT JOSEPH OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0
25-16 25-20 25-20 - -
12.02.2017 18:30 İZMIR (ATATÜRK) 18:30 BÜYÜK EGE BURSA VOLEYBOL 0-3
10-25 14-25 16-25 - -
12.02.2017 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0
25-8 25-21 25-18 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.02.2017 14:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 14:00 ALANYA BLD. MİLAS BLD. 1-3
25-27 25-21 18-25 27-29 -
19.02.2017 14:00 ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BÜYÜK EGE 3-0
25-13 25-15 26-24 - -
19.02.2017 15:00 BURSA (ÇEKIRGE) 15:00 BURSA VOLEYBOL SEYDİKEMER BLD. 3-0
25-22 25-22 25-14 - -
19.02.2017 12:00 BURSA (İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1
25-20 26-28 25-20 25-11 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.02.2017 12:00 İZMIR (ATATÜRK) 12:00 BÜYÜK EGE ALANYA BLD. 0-3
18-25 19-25 17-25 - -
26.02.2017 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SAINT JOSEPH 1-3
28-26 27-29 20-25 16-25 -
26.02.2017 14:00 MUĞLA (MILAS) 14:00 MİLAS BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0
25-13 25-18 25-21 - -
26.02.2017 MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.03.2017 14:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 14:00 ALANYA BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-1
19-25 25-13 25-16 25-20 -
05.03.2017 14:00 ANTALYA (MANAVGATM.A.ERSOY) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BURSA VOLEYBOL 3-0
26-24 25-13 25-21 - -
05.03.2017 12:00 BURSA (İNEGÖL) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. BÜYÜK EGE 3-1
25-15 25-22 23-25 25-17 -
05.03.2017 15:00 İZMIR (ATATÜRK) 15:00 SAINT JOSEPH MİLAS BLD. 0-3
14-25 20-25 13-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 18 16 2 50 16 48 3.125 1565 1279 1.224 7 8 1 1 0 1
2 İSTANBUL BBSK 18 15 3 47 16 45 2.938 1506 1315 1.145 8 7 0 0 2 1
3 SUNGURLU BLD. 18 13 5 41 21 38 1.952 1444 1296 1.114 8 4 1 0 2 3
4 ZİRAAT BANKASI 18 12 6 42 30 34 1.400 1652 1519 1.088 3 6 3 1 4 1
5 HASAD GENÇLİK 18 9 9 34 32 27 1.063 1410 1408 1.001 5 3 1 1 5 3
6 YENİ KANDIRA 18 7 11 28 39 22 0.718 1370 1476 0.928 1 6 0 1 5 5
7 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 18 7 11 27 41 20 0.659 1409 1537 0.917 1 4 2 1 4 6
8 MERZİFONGÜCÜ 18 6 12 29 42 19 0.690 1467 1528 0.960 2 2 2 3 5 4
9 OVACIK GENÇLİK 18 3 15 14 45 9 0.311 1204 1413 0.852 3 0 0 0 5 10
10 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 18 2 16 18 48 8 0.375 1295 1551 0.835 2 0 0 2 8 6
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.10.2016 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 ZİRAAT BANKASI SUNGURLU BLD. 3-1
21-25 25-18 25-19 25-18 -
30.10.2016 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 İSTANBUL BBSK MERZİFONGÜCÜ 3-0
25-22 25-21 25-16 - -
30.10.2016 15:00 KARABÜK (MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK HASAD GENÇLİK 3-0
25-15 25-18 25-23 - -
30.10.2016 14:00 KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU YENİ KANDIRA 3-0
25-23 25-20 26-24 - -
30.10.2016 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-2
25-23 23-25 25-21 24-26 15-6
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.11.2016 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU İSTANBUL BBSK 0-3
22-25 14-25 19-25 - -
06.11.2016 14:00 AMASYA (MERZIFON) 14:00 MERZİFONGÜCÜ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3
25-19 24-26 19-25 16-25 -
06.11.2016 13:00 ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-20 25-21 25-22 - -
06.11.2016 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA OVACIK GENÇLİK 0-3
21-25 17-25 17-25 - -
06.11.2016 15:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 15:00 HASAD GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-20 25-21 25-22 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.11.2016 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU SUNGURLU BLD. 0-3
23-25 15-25 14-25 - -
12.11.2016 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI YENİ KANDIRA 3-1
25-18 22-25 27-25 25-21 -
13.11.2016 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 İSTANBUL BBSK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0
25-22 25-11 25-22 - -
13.11.2016 15:00 KARABÜK (MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK MERZİFONGÜCÜ 3-0
28-26 25-11 25-16 - -
13.11.2016 14:00 TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ HASAD GENÇLİK 3-1
19-25 26-24 25-23 25-15 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.11.2016 14:00 ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY) 14:00 SUNGURLU BLD. İSTANBUL BBSK 1-3
25-27 25-21 20-25 21-25 -
20.11.2016 14:00 AMASYA (MERZIFON) 14:00 MERZİFONGÜCÜ ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 20-25 25-22 25-22 12-15
20.11.2016 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
25-14 25-15 16-25 25-17 -
20.11.2016 14:00 KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU OVACIK GENÇLİK 3-1
30-28 23-25 25-22 25-11 -
20.11.2016 19:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 19:00 HASAD GENÇLİK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1
24-26 25-8 25-12 25-17 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.11.2016 12:00 ANKARA (BAŞKENT) 12:00 ZİRAAT BANKASI KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-2
19-25 25-21 23-25 25-10 15-13
27.11.2016 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU YENİ KANDIRA 1-3
18-25 16-25 25-21 22-25 -
27.11.2016 13:00 ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. HASAD GENÇLİK 0-3
13-25 19-25 24-26 - -
27.11.2016 12:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 İSTANBUL BBSK OVACIK GENÇLİK 3-1
28-26 25-23 20-25 25-19 -
27.11.2016 14:00 TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ MERZİFONGÜCÜ 3-2
25-22 26-24 24-26 14-25 15-12
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.12.2016 14:00 AMASYA (MERZIFON) 14:00 MERZİFONGÜCÜ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-2
25-21 22-25 17-25 25-13 15-6
04.12.2016 15:00 KARABÜK (MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 1-3
25-21 23-25 21-25 16-25 -
04.12.2016 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA SUNGURLU BLD. 1-3
25-14 19-25 19-25 21-25 -
04.12.2016 14:00 KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
25-15 25-22 22-25 25-10 -
04.12.2016 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK İSTANBUL BBSK 3-1
31-29 25-16 16-25 25-21 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.12.2016 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3
18-25 18-25 26-24 20-25 -
11.12.2016 13:00 ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. MERZİFONGÜCÜ 3-1
25-22 25-14 19-25 25-19 -
11.12.2016 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-1
23-25 25-16 25-22 29-27 -
11.12.2016 14:00 TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ OVACIK GENÇLİK 3-1
25-23 26-24 22-25 30-28 -
11.12.2016 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK YENİ KANDIRA 1-3
20-25 18-25 25-20 18-25 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.12.2016 14:00 AMASYA (MERZIFON) 14:00 MERZİFONGÜCÜ HASAD GENÇLİK 0-3
23-25 25-27 22-25 - -
18.12.2016 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1
25-27 25-15 25-12 25-19 -
18.12.2016 15:00 KARABÜK (MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0-3
16-25 18-25 20-25 - -
18.12.2016 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 YENİ KANDIRA İSTANBUL BBSK 0-3
10-25 20-25 21-25 - -
18.12.2016 14:00 KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU SUNGURLU BLD. 3-0
25-22 25-19 25-21 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.12.2016 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ZİRAAT BANKASI 0-3
23-25 18-25 22-25 - -
25.12.2016 13:00 ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. OVACIK GENÇLİK 3-0
25-14 25-9 25-15 - -
25.12.2016 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 İSTANBUL BBSK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-20 25-14 25-16 - -
25.12.2016 15:00 KOCAELI (R.TOPALOĞLU) 15:00 YENİ KANDIRA MERZİFONGÜCÜ 1-3
17-25 25-20 21-25 20-25 -
25.12.2016 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3
16-25 25-23 21-25 25-27 -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.01.2017 13:00 ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1
25-21 25-19 17-25 25-17 -
18.01.2017 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3
25-14 22-25 25-27 22-25 -
18.01.2017 16:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 16:00 HASAD GENÇLİK OVACIK GENÇLİK 3-0
25-21 25-17 25-19 - -
19.01.2017 19:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 19:00 YENİ KANDIRA KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3
25-23 18-25 18-25 14-25 -
03.02.2017 15:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 15:00 MERZİFONGÜCÜ İSTANBUL BBSK 1-3
24-26 25-14 20-25 16-25 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.01.2017 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI HASAD GENÇLİK 3-1
26-24 25-14 24-26 25-18 -
15.01.2017 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 İSTANBUL BBSK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1
20-25 25-15 25-19 25-22 -
15.01.2017 15:00 KARABÜK (MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK YENİ KANDIRA 0-3
15-25 16-25 19-25 - -
15.01.2017 14:00 KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MERZİFONGÜCÜ 3-2
22-25 25-23 20-25 25-18 15-12
15.01.2017 14:00 TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ SUNGURLU BLD. 0-3
17-25 14-25 21-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.01.2017 14:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 14:00 MERZİFONGÜCÜ OVACIK GENÇLİK 3-0
25-14 25-12 25-9 - -
22.01.2017 13:00 ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-21 25-22 25-14 - -
22.01.2017 14:00 KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) 14:00 YENİ KANDIRA ZİRAAT BANKASI 2-3
14-25 19-25 26-24 25-21 8-15
22.01.2017 14:00 KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU İSTANBUL BBSK 3-1
20-25 25-18 25-19 25-18 -
22.01.2017 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2
17-25 24-26 28-26 25-15 15-9
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.01.2017 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 ZİRAAT BANKASI MERZİFONGÜCÜ 2-3
19-25 25-18 24-26 26-24 11-15
29.01.2017 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU HASAD GENÇLİK 1-3
21-25 29-27 13-25 19-25 -
29.01.2017 19:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 İSTANBUL BBSK SUNGURLU BLD. 0-3
17-25 23-25 16-25 - -
29.01.2017 15:00 KARABÜK (MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
11-25 21-25 22-25 - -
29.01.2017 14:00 TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ YENİ KANDIRA 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.02.2017 12:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 12:00 MERZİFONGÜCÜ TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0
25-21 25-12 25-9 - -
05.02.2017 15:00 KARABÜK (MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3
17-25 14-25 22-25 - -
05.02.2017 14:00 KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) 14:00 YENİ KANDIRA MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1
22-25 25-14 25-18 25-16 -
05.02.2017 14:00 KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ZİRAAT BANKASI 3-1
25-22 21-25 25-14 25-18 -
05.02.2017 14:00 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) 14:00 HASAD GENÇLİK SUNGURLU BLD. 2-3
19-25 11-25 25-23 28-26 14-16
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.02.2017 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 ZİRAAT BANKASI OVACIK GENÇLİK 3-0
25-14 25-19 25-21 - -
12.02.2017 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU MERZİFONGÜCÜ 1-3
25-21 13-25 15-25 19-25 -
12.02.2017 13:00 ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. YENİ KANDIRA 3-0
25-18 25-17 25-16 - -
12.02.2017 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 İSTANBUL BBSK HASAD GENÇLİK 3-0
25-17 25-14 25-22 - -
12.02.2017 14:00 TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
18-25 20-25 19-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.02.2017 14:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 14:00 MERZİFONGÜCÜ SUNGURLU BLD. 1-3
26-28 16-25 25-20 25-27 -
19.02.2017 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 1-3
25-21 21-25 23-25 17-25 -
19.02.2017 15:00 KARABÜK (MERKEZ) 15:00 OVACIK GENÇLİK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3
23-25 25-18 18-25 23-25 -
19.02.2017 14:00 KOCAELI (KANDIRA ŞEHIT BNB. Y. SONAT GÜZEL) 14:00 YENİ KANDIRA HASAD GENÇLİK 3-1
25-15 25-19 20-25 25-23 -
19.02.2017 14:00 KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-11 25-19 25-20 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.02.2017 13:00 ÇORUM (SUNGURLUM.ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3
23-25 23-25 13-25 - -
26.02.2017 ZONGULDAK (SITE SPOR SALONU) HASAD GENÇLİK MERZİFONGÜCÜ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
27.02.2017 12:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 İSTANBUL BBSK YENİ KANDIRA 3-1
20-25 25-16 25-18 25-18 -
28.02.2017 17:00 TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 17:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ZİRAAT BANKASI 1-3
21-25 20-25 32-30 13-25 -
01.03.2017 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU OVACIK GENÇLİK 3-0
25-18 25-16 25-22 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.03.2017 14:00 AMASYA (HAMIT KAPLAN) 14:00 MERZİFONGÜCÜ YENİ KANDIRA 1-3
21-25 13-25 25-22 17-25 -
05.03.2017 13:30 ANKARA (BAŞKENT) 13:30 ZİRAAT BANKASI MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-15 25-20 25-14 - -
05.03.2017 13:30 KARABÜK (MERKEZ) 13:30 OVACIK GENÇLİK SUNGURLU BLD. 0-3
24-26 20-25 28-30 - -
05.03.2017 KOCAELI (KARAMÜRSEL-ATATÜRK) KARAMÜRSEL İDMAN YURDU HASAD GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.03.2017 14:00 TEKIRDAĞ (SÜLEYMANPAŞA İSMET İNÖNÜ) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ İSTANBUL BBSK 0-3
26-28 25-27 18-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FINDIKLI SPOR 18 16 2 48 9 47 5.333 1383 956 1.447 14 1 1 0 0 2
2 AKKUŞ BLD. 18 15 3 49 15 44 3.267 1517 1234 1.229 11 2 2 1 2 0
3 ARHAVİ BLD. 18 14 4 45 17 43 2.647 1507 1249 1.207 9 5 0 1 1 2
4 BAFRA BLD. GSK 18 12 6 36 22 36 1.636 1349 1109 1.216 8 4 0 0 0 6
5 ERZURUM SPOR LİSESİ 18 9 9 34 30 28 1.133 1368 1399 0.978 7 1 1 2 3 4
6 ORDU SPOR 18 9 9 31 36 26 0.861 1402 1507 0.930 2 5 2 1 2 6
7 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 18 5 13 22 41 16 0.537 1278 1436 0.890 4 0 1 2 3 8
8 SİVAS GENÇLİK SPOR 18 5 13 22 44 15 0.500 1334 1489 0.896 2 1 2 2 3 8
9 ORDU ANADOLU İHL 18 3 15 12 49 8 0.245 1060 1445 0.734 1 0 2 1 1 13
10 GERZE GENÇLİKGÜCÜ 18 2 16 13 49 7 0.265 1110 1484 0.748 1 1 0 1 5 10
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.10.2016 12:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-0
25-15 25-15 25-13 - -
30.10.2016 13:00 ORDU (AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. ORDU SPOR 3-0
25-13 25-17 25-18 - -
30.10.2016 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL ARHAVİ BLD. 0-3
13-25 24-26 11-25 - -
30.10.2016 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. GSK SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0
25-12 25-14 25-16 - -
30.10.2016 11:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE FINDIKLI SPOR 0-3
11-25 10-25 13-25 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.11.2016 13:00 ARTVIN (ARHAVI) 13:00 ARHAVİ BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1
25-22 25-21 23-25 25-20 -
06.11.2016 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU SPOR BAFRA BLD. GSK 1-3
13-25 25-22 20-25 17-25 -
06.11.2016 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR AKKUŞ BLD. 3-2
25-19 25-18 22-25 23-25 15-12
06.11.2016 14:00 SINOP (GERZE) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3
16-25 17-25 23-25 - -
06.11.2016 12:00 SIVAS (4EYLÜL) 12:00 SİVAS GENÇLİK SPOR ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-11 25-18 25-19 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.11.2016 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0
25-8 25-19 25-13 - -
13.11.2016 12:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-21 25-21 25-19 - -
13.11.2016 13:00 ORDU (AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-0
25-12 25-8 25-11 - -
13.11.2016 15:00 ORDU (ATATÜRK) 15:00 ORDU ANADOLU İHL ORDU SPOR 0-3
17-25 13-25 18-25 - -
13.11.2016 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. GSK FINDIKLI SPOR 0-3
20-25 21-25 15-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.11.2016 14:30 ORDU (ATATÜRK) 14:30 ORDU SPOR ARHAVİ BLD. 3-1
25-22 26-24 17-25 25-23 -
19.11.2016 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-10 25-11 25-11 - -
19.11.2016 13:00 SIVAS (4EYLÜL) 13:00 SİVAS GENÇLİK SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 2-3
25-19 23-25 22-25 25-20 12-15
19.11.2016 12:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 12:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE AKKUŞ BLD. 0-3
27-29 20-25 17-25 - -
20.11.2016 14:00 SINOP (GERZE) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ BAFRA BLD. GSK 0-3
8-25 6-25 13-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.11.2016 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. FINDIKLI SPOR 3-0
26-24 25-20 25-20 - -
27.11.2016 12:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ AKKUŞ BLD. 2-3
23-25 11-25 27-25 25-23 12-15
27.11.2016 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-2
25-20 23-25 18-25 25-20 19-17
27.11.2016 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. GSK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-22 25-18 25-20 - -
27.11.2016 11:00 SIVAS (4EYLÜL) 11:00 SİVAS GENÇLİK SPOR ORDU SPOR 2-3
20-25 23-25 25-15 25-17 11-15
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.12.2016 13:00 ORDU (AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. BAFRA BLD. GSK 3-0
25-22 25-18 25-16 - -
04.12.2016 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1
29-31 27-25 25-23 25-21 -
04.12.2016 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0
25-15 25-10 25-15 - -
04.12.2016 14:00 SINOP (GERZE) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ ARHAVİ BLD. 0-3
14-25 20-25 23-25 - -
04.12.2016 11:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-14 25-21 25-11 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.12.2016 13:00 ARTVIN (ARHAVI) 13:00 ARHAVİ BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1
25-23 33-35 25-15 25-13 -
11.12.2016 12:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ BAFRA BLD. GSK 3-0
25-22 25-21 25-18 - -
11.12.2016 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL AKKUŞ BLD. 0-3
12-25 15-25 21-25 - -
11.12.2016 16:00 ORDU (ATATÜRK) 16:00 ORDU SPOR FINDIKLI SPOR 0-3
22-25 23-25 22-25 - -
11.12.2016 16:00 SIVAS (4EYLÜL) 16:00 SİVAS GENÇLİK SPOR GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-1
25-21 25-21 22-25 25-16 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.12.2016 13:00 ORDU (AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. ARHAVİ BLD. 3-2
20-25 19-25 25-16 25-19 15-12
18.12.2016 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1
25-17 25-18 23-25 25-17 -
18.12.2016 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. GSK ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-9 25-14 25-16 - -
18.12.2016 14:00 SINOP (GERZE) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ ORDU SPOR 1-3
21-25 25-22 20-25 21-25 -
18.12.2016 11:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0
25-18 25-14 30-28 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.12.2016 13:00 ARTVIN (ARHAVI) 13:00 ARHAVİ BLD. BAFRA BLD. GSK 3-0
25-14 25-19 25-21 - -
25.12.2016 12:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-11 25-12 25-17 - -
25.12.2016 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1
23-25 25-20 27-25 25-14 -
25.12.2016 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-0
25-11 25-11 25-10 - -
25.12.2016 12:00 SIVAS (4EYLÜL) 12:00 SİVAS GENÇLİK SPOR AKKUŞ BLD. 0-3
20-25 19-25 17-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.01.2017 13:00 ARTVIN (ARHAVI) 13:00 ARHAVİ BLD. ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-11 25-15 25-19 - -
08.01.2017 15:00 ORDU (ATATÜRK) 15:00 ORDU SPOR AKKUŞ BLD. 1-3
26-24 23-25 14-25 21-25 -
08.01.2017 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-13 25-17 25-10 - -
08.01.2017 14:00 SINOP (GERZE) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ ERZURUM SPOR LİSESİ 0-3
20-25 14-25 16-25 - -
08.01.2017 12:00 SIVAS (4EYLÜL) 12:00 SİVAS GENÇLİK SPOR BAFRA BLD. GSK 1-3
25-23 22-25 23-25 22-25 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.01.2017 13:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ARHAVİ BLD. 3-0
25-23 35-33 26-24 - -
15.01.2017 13:00 ORDU (AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. FINDIKLI SPOR 3-0
25-22 25-17 25-21 - -
15.01.2017 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL SİVAS GENÇLİK SPOR 2-3
25-21 25-18 17-25 20-25 16-18
15.01.2017 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. GSK ORDU SPOR 3-0
25-19 25-23 25-14 - -
15.01.2017 11:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-0
25-18 25-11 25-22 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.01.2017 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU SPOR ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-20 25-17 25-23 - -
22.01.2017 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR BAFRA BLD. GSK 3-0
25-15 25-19 26-24 - -
22.01.2017 14:00 SINOP (GERZE) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ AKKUŞ BLD. 1-3
17-25 25-22 18-25 17-25 -
22.01.2017 12:00 SIVAS (4EYLÜL) 12:00 SİVAS GENÇLİK SPOR ARHAVİ BLD. 1-3
28-26 19-25 17-25 22-25 -
22.01.2017 11:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ERZURUM SPOR LİSESİ 3-2
25-23 20-25 20-25 25-22 15-10
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.01.2017 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. ORDU SPOR 3-0
25-22 25-14 25-20 - -
29.01.2017 13:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ SİVAS GENÇLİK SPOR 3-1
25-21 25-12 18-25 25-23 -
29.01.2017 13:00 ORDU (AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
25-21 25-22 25-14 - -
29.01.2017 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL FINDIKLI SPOR 0-3
12-25 16-25 15-25 - -
29.01.2017 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. GSK GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-0
25-15 25-15 25-16 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.02.2017 13:00 ORDU (AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-19 25-19 25-15 - -
05.02.2017 11:00 ORDU (ATATÜRK) 11:00 ORDU SPOR SİVAS GENÇLİK SPOR 2-3
25-13 25-22 16-25 19-25 10-15
05.02.2017 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR ARHAVİ BLD. 3-0
25-18 25-18 25-19 - -
05.02.2017 14:00 SINOP (GERZE) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ ORDU ANADOLU İHL 3-1
17-25 25-23 25-21 25-18 -
05.02.2017 11:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BAFRA BLD. GSK 1-3
23-25 18-25 25-19 11-25 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.02.2017 12:00 SIVAS (4EYLÜL) 12:00 SİVAS GENÇLİK SPOR FINDIKLI SPOR 0-3
17-25 21-25 18-25 - -
12.02.2017 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-1
25-12 25-13 23-25 25-22 -
12.02.2017 13:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ORDU SPOR 3-0
25-20 25-16 25-20 - -
12.02.2017 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-2
25-17 23-25 25-21 15-25 15-12
12.02.2017 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. GSK AKKUŞ BLD. 3-1
25-17 25-21 32-34 25-23 -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.02.2017 13:00 ORDU (AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-19 25-12 25-7 - -
19.02.2017 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR ORDU SPOR 3-0
25-8 25-12 25-8 - -
19.02.2017 SAMSUN (BAFRA) BAFRA BLD. GSK ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017 14:00 SINOP (GERZE) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0
25-22 25-19 25-19 - -
19.02.2017 11:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARHAVİ BLD. 0-3
9-25 16-25 21-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.02.2017 13:00 ARTVIN (ARHAVI) 13:00 ARHAVİ BLD. AKKUŞ BLD. 3-1
25-21 25-20 22-25 25-15 -
26.02.2017 13:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ FINDIKLI SPOR 0-3
23-25 10-25 18-25 - -
26.02.2017 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL BAFRA BLD. GSK 0-3
11-25 17-25 19-25 - -
26.02.2017 16:00 ORDU (ATATÜRK) 16:00 ORDU SPOR GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-1
25-21 25-20 13-25 25-21 -
27.02.2017 13:00 SIVAS (4EYLÜL) 13:00 SİVAS GENÇLİK SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0
28-26 25-17 25-19 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.03.2017 13:00 ORDU (AKKUŞ) 13:00 AKKUŞ BLD. SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0
25-18 25-12 25-23 - -
05.03.2017 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-21 25-19 25-23 - -
05.03.2017 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. GSK ARHAVİ BLD. 0-3
20-25 25-27 23-25 - -
05.03.2017 14:00 SINOP (GERZE) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ FINDIKLI SPOR 0-3
14-25 13-25 10-25 - -
05.03.2017 11:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ORDU SPOR 2-3
25-21 25-20 18-25 17-25 12-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÜRGÜP KAPADOKYA 18 16 2 51 12 48 4.250 1529 1223 1.250 11 4 1 1 1 0
2 SEYHAN BLD. 18 15 3 50 12 47 4.167 1487 1007 1.477 12 3 0 2 1 0
3 SAHABİYE 18 13 5 44 25 38 1.760 1567 1434 1.093 6 4 3 2 1 2
4 İSTİKLAL O.O. 18 12 6 40 28 33 1.429 1541 1475 1.045 5 4 3 0 4 2
5 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 18 9 9 31 31 27 1.000 1314 1368 0.961 6 2 1 1 2 6
6 PEMA KOLEJİ 18 8 10 33 34 26 0.971 1384 1423 0.973 5 2 1 3 3 4
7 KIRŞEHİR AKADEMİ 18 6 12 20 43 15 0.465 1260 1467 0.859 2 1 3 0 2 10
8 SORGUN GENÇLİK 18 4 14 20 44 15 0.455 1266 1408 0.899 2 2 0 3 2 9
9 DEVELİ BLD. 18 5 13 24 44 14 0.545 1403 1562 0.898 2 1 2 1 7 5
10 ADANA VOLEYBOL 18 2 16 10 50 7 0.200 1045 1429 0.731 1 0 1 2 0 14
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2016 17:00 ADANA (YÜREĞIR) 17:00 ADANA VOLEYBOL ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3
13-25 13-25 15-25 - -
29.10.2016 13:00 KONYA (ATATÜRK) 13:00 PEMA KOLEJİ SAHABİYE 2-3
21-25 22-25 25-23 25-20 9-15
30.10.2016 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. DEVELİ BLD. 3-2
25-23 18-25 20-25 25-20 18-16
30.10.2016 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL O.O. KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0
25-20 25-18 25-22 - -
30.10.2016 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN GENÇLİK SEYHAN BLD. 1-3
14-25 14-25 25-22 24-26 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.11.2016 12:00 ADANA (YÜREĞIR) 12:00 SEYHAN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-13 25-11 25-10 - -
06.11.2016 13:00 KAYSERI (DEVELI) 13:00 DEVELİ BLD. PEMA KOLEJİ 1-3
22-25 25-18 19-25 25-27 -
06.11.2016 15:00 KAYSERI (TALAS) 15:00 SAHABİYE İSTİKLAL O.O. 2-3
24-26 18-25 25-23 25-15 10-15
06.11.2016 13:00 KIRŞEHIR (AŞIKPAŞA) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ ADANA VOLEYBOL 3-0
25-18 26-24 25-20 - -
06.11.2016 13:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SORGUN GENÇLİK 3-0
25-8 25-14 25-20 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.11.2016 17:00 ADANA (YÜREĞIR) 17:00 ADANA VOLEYBOL SAHABİYE 0-3
22-25 19-25 22-25 - -
12.11.2016 13:00 KONYA (ATATÜRK) 13:00 PEMA KOLEJİ İSTİKLAL O.O. 3-1
17-25 25-22 25-13 25-14 -
13.11.2016 13:00 KAYSERI (DEVELI) 13:00 DEVELİ BLD. SEYHAN BLD. 3-1
23-25 25-22 25-19 25-23 -
13.11.2016 12:00 MALATYA (ATATÜRK) 12:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3
22-25 33-31 17-25 22-25 -
13.11.2016 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN GENÇLİK KIRŞEHİR AKADEMİ 2-3
25-20 25-17 23-25 16-25 12-15
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.11.2016 13:00 KIRŞEHIR (AŞIKPAŞA) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-18 23-25 23-25 19-25 -
20.11.2016 12:00 ADANA (YÜREĞIR) 12:00 SEYHAN BLD. PEMA KOLEJİ 3-0
25-14 25-22 25-20 - -
20.11.2016 17:00 KAYSERI (TALAS) 17:00 SAHABİYE SORGUN GENÇLİK 3-0
25-20 25-20 25-21 - -
20.11.2016 15:00 NEVŞEHIR (D.İBRAHIM PAŞA) 15:00 ÜRGÜP KAPADOKYA DEVELİ BLD. 3-0
25-13 25-22 25-19 - -
20.11.2016 16:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 16:00 İSTİKLAL O.O. ADANA VOLEYBOL 3-2
25-19 23-25 25-20 19-25 15-9
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.11.2016 13:00 KONYA (ATATÜRK) 13:00 PEMA KOLEJİ ADANA VOLEYBOL 3-0
25-10 25-19 25-16 - -
27.11.2016 16:00 ADANA (YÜREĞIR) 16:00 SEYHAN BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-1
25-18 25-23 22-25 25-21 -
27.11.2016 13:00 KAYSERI (DEVELI) 13:00 DEVELİ BLD. KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0
25-17 25-17 25-21 - -
27.11.2016 12:00 MALATYA (ATATÜRK) 12:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SAHABİYE 3-1
20-25 25-19 25-20 25-23 -
27.11.2016 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN GENÇLİK İSTİKLAL O.O. 3-1
25-20 19-25 25-20 25-18 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.12.2016 14:00 ADANA (ASIM SAVAŞ) 14:00 ADANA VOLEYBOL SORGUN GENÇLİK 3-2
25-21 22-25 16-25 25-21 15-13
04.12.2016 17:00 KAYSERI (TALAS) 17:00 SAHABİYE DEVELİ BLD. 3-0
25-19 25-16 25-21 - -
04.12.2016 13:00 KIRŞEHIR (AŞIKPAŞA) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ SEYHAN BLD. 0-3
24-26 19-25 16-25 - -
04.12.2016 13:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA PEMA KOLEJİ 3-1
25-15 25-16 24-26 25-16 -
04.12.2016 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL O.O. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-20 26-24 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.12.2016 13:00 KONYA (ATATÜRK) 13:00 PEMA KOLEJİ SORGUN GENÇLİK 3-0
25-20 25-23 25-18 - -
11.12.2016 14:00 ADANA (YÜREĞIR) 14:00 SEYHAN BLD. SAHABİYE 3-0
25-17 25-23 25-17 - -
11.12.2016 13:00 KAYSERI (DEVELI) 13:00 DEVELİ BLD. İSTİKLAL O.O. 1-3
19-25 25-19 15-25 24-26 -
11.12.2016 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0
25-19 26-24 25-19 - -
11.12.2016 13:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0
25-13 25-18 25-21 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.12.2016 13:00 ADANA (YÜREĞIR) 13:00 ADANA VOLEYBOL DEVELİ BLD. 3-0
26-24 25-21 25-8 - -
18.12.2016 17:00 KAYSERI (TALAS) 17:00 SAHABİYE ÜRGÜP KAPADOKYA 3-2
25-23 21-25 23-25 30-28 15-11
18.12.2016 13:00 KIRŞEHIR (AŞIKPAŞA) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ PEMA KOLEJİ 3-2
17-25 25-19 21-25 25-22 15-11
18.12.2016 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL O.O. SEYHAN BLD. 1-3
20-25 26-24 19-25 22-25 -
18.12.2016 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-13 31-29 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.12.2016 13:00 KONYA (ATATÜRK) 13:00 PEMA KOLEJİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-15 20-25 22-25 25-12 15-7
25.12.2016 15:00 ADANA (YÜREĞIR) 15:00 SEYHAN BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0
25-15 25-15 25-10 - -
25.12.2016 13:00 KAYSERI (DEVELI) 13:00 DEVELİ BLD. SORGUN GENÇLİK 3-2
25-19 25-19 23-25 24-26 15-11
25.12.2016 15:00 KIRŞEHIR (AŞIKPAŞA) 15:00 KIRŞEHİR AKADEMİ SAHABİYE 0-3
21-25 22-25 12-25 - -
25.12.2016 13:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA İSTİKLAL O.O. 3-0
25-19 25-19 25-23 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.01.2017 ADANA (YÜREĞIR) SEYHAN BLD. SORGUN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
08.01.2017 13:00 KAYSERI (DEVELI) 13:00 DEVELİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
22-25 24-26 23-25 - -
08.01.2017 13:00 KAYSERI (TALAS) 13:00 SAHABİYE PEMA KOLEJİ 3-1
18-25 25-15 25-22 25-20 -
08.01.2017 15:00 KIRŞEHIR (AŞIKPAŞA) 15:00 KIRŞEHİR AKADEMİ İSTİKLAL O.O. 1-3
25-21 22-25 33-35 21-25 -
08.01.2017 13:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ADANA VOLEYBOL 3-0
25-16 25-23 27-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.01.2017 15:00 ADANA (YÜREĞIR) 15:00 ADANA VOLEYBOL KIRŞEHİR AKADEMİ 2-3
22-25 18-25 25-22 25-23 9-15
15.01.2017 13:00 KONYA (KONGRE-YANSALON) 13:00 PEMA KOLEJİ DEVELİ BLD. 2-3
19-25 25-16 23-25 25-16 9-15
15.01.2017 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. 0-3
8-25 17-25 18-25 - -
15.01.2017 15:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 15:00 İSTİKLAL O.O. SAHABİYE 3-2
23-25 26-24 19-25 25-16 15-10
15.01.2017 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN GENÇLİK ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3
23-25 20-25 14-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.01.2017 13:00 ADANA (YÜREĞIR) 13:00 SEYHAN BLD. DEVELİ BLD. 3-0
25-11 25-15 25-17 - -
22.01.2017 14:00 KAYSERI (TALAS) 14:00 SAHABİYE ADANA VOLEYBOL 3-0
25-20 25-13 25-16 - -
22.01.2017 13:00 KIRŞEHIR (AŞIKPAŞA) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ SORGUN GENÇLİK 3-0
25-18 25-21 25-22 - -
22.01.2017 13:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-18 25-7 - -
22.01.2017 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL O.O. PEMA KOLEJİ 3-1
22-25 29-27 25-19 25-20 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.01.2017 11:00 ADANA (YÜREĞIR) 11:00 ADANA VOLEYBOL İSTİKLAL O.O. 0-3
23-25 21-25 16-25 - -
29.01.2017 13:00 KAYSERI (DEVELI) 13:00 DEVELİ BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3
15-25 14-25 25-20 20-25 -
29.01.2017 13:00 KONYA (ATATÜRK) 13:00 PEMA KOLEJİ SEYHAN BLD. 0-3
13-25 22-25 19-25 - -
29.01.2017 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0
25-21 25-22 25-15 - -
29.01.2017 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN GENÇLİK SAHABİYE 1-3
25-22 19-25 19-25 18-25 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.02.2017 12:00 ADANA (ASIM SAVAŞ) 12:00 ADANA VOLEYBOL PEMA KOLEJİ 0-3
23-25 18-25 23-25 - -
05.02.2017 14:00 KAYSERI (TALAS) 14:00 SAHABİYE MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
19-25 25-13 25-21 25-21 -
05.02.2017 13:00 KIRŞEHIR (AŞIKPAŞA) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ DEVELİ BLD. 3-1
25-21 27-25 23-25 25-19 -
05.02.2017 13:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SEYHAN BLD. 3-2
22-25 25-21 23-25 25-23 15-6
05.02.2017 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL O.O. SORGUN GENÇLİK 3-0
25-13 25-22 25-16 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.02.2017 ADANA (YÜREĞIR) SEYHAN BLD. KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2017 13:00 KAYSERI (DEVELI) 13:00 DEVELİ BLD. SAHABİYE 1-3
21-25 21-25 25-23 12-25 -
12.02.2017 13:00 KONYA (ATATÜRK) 13:00 PEMA KOLEJİ ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3
19-25 18-25 17-25 - -
12.02.2017 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. İSTİKLAL O.O. 0-3
22-25 21-25 23-25 - -
12.02.2017 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN GENÇLİK ADANA VOLEYBOL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.02.2017 14:00 ADANA (YÜREĞIR) 14:00 ADANA VOLEYBOL MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 23-25 18-25 - -
19.02.2017 16:00 KAYSERI (ATATÜRK) 16:00 SAHABİYE SEYHAN BLD. 3-2
18-25 25-20 21-25 25-21 15-11
19.02.2017 13:00 KIRŞEHIR (AŞIKPAŞA) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3
25-27 19-25 19-25 - -
19.02.2017 15:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 15:00 İSTİKLAL O.O. DEVELİ BLD. 3-1
22-25 26-24 25-12 25-10 -
19.02.2017 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN GENÇLİK PEMA KOLEJİ 0-3
18-25 17-25 21-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.02.2017 11:00 ADANA (YÜREĞIR) 11:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL O.O. 3-0
25-17 26-24 25-17 - -
26.02.2017 13:00 KAYSERI (DEVELI) 13:00 DEVELİ BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0
25-16 25-21 25-18 - -
26.02.2017 13:00 KONYA (KONGRE-YANSALON) 13:00 PEMA KOLEJİ KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0
25-19 25-16 25-12 - -
26.02.2017 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SORGUN GENÇLİK 3-0
27-25 25-19 25-21 - -
26.02.2017 13:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SAHABİYE 3-0
25-21 25-18 26-24 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.03.2017 19:00 ADANA (YÜREĞIR) 19:00 ADANA VOLEYBOL SEYHAN BLD. 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
05.03.2017 14:00 KAYSERI (OSB METEM) 14:00 SAHABİYE KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0
25-11 25-21 25-22 - -
05.03.2017 MALATYA (ATATÜRK) MALATYA B.ŞEHİR BLD. PEMA KOLEJİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
05.03.2017 15:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 15:00 İSTİKLAL O.O. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3
23-25 25-15 17-25 18-25 -
05.03.2017 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN GENÇLİK DEVELİ BLD. 3-1
25-13 23-25 25-20 25-16 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALİLİYE BLD. 20 20 0 60 0 60 MAX 1501 611 2.457 20 0 0 0 0 0
2 BAĞLAR GENÇLİK 20 17 3 51 12 51 4.250 1522 962 1.582 14 3 0 0 0 3
3 PEYAS SPOR 20 15 5 47 16 46 2.938 1468 1059 1.386 14 1 0 1 0 4
4 47 MAVİ SPOR 20 14 6 45 20 41 2.250 1453 1100 1.321 13 0 1 0 3 3
5 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 20 13 7 39 26 38 1.500 1406 1283 1.096 9 3 1 0 0 7
6 KIZILTEPE EĞİTİM 20 10 10 32 33 29 0.970 1378 1345 1.025 8 1 1 0 2 8
7 KIZILTEPE ES GENÇLİK 20 6 14 19 43 18 0.442 976 1421 0.687 5 1 0 0 1 13
8 MİDYAT BLD. 20 5 15 17 46 15 0.370 972 1390 0.699 4 1 0 0 2 13
9 DİCLE 21 GENÇLİK 20 4 16 16 48 13 0.333 1099 1411 0.779 4 0 0 1 2 13
10 KIZILTEPE VOLEYBOL 20 4 16 14 52 11 0.269 934 1547 0.604 2 0 2 1 0 15
11 NUSAYBİN GENÇLİK 20 2 18 10 54 8 0.185 925 1505 0.615 2 0 0 2 0 16
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.10.2016 14:00 DIYARBAKIR (KAYAPINAR) 14:00 KAYAPINAR BLD. 47 MAVİ SPOR 3-2
25-15 19-25 25-18 23-25 15-5
15.10.2016 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-13 25-19 25-23 - -
15.10.2016 14:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-7 25-10 25-7 - -
15.10.2016 15:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 15:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ HALİLİYE BLD. 0-3
13-25 11-25 8-25 - -
16.10.2016 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 PEYAS SPOR MİDYAT BLD. 3-0
25-12 25-12 25-15 - -
16.10.2016 13:00 MARDIN (NUSAYBINATATÜRK) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 2-3
19-25 25-23 14-25 25-20 7-15
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.10.2016 12:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3
12-25 18-25 18-25 - -
23.10.2016 13:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM BAĞLAR GENÇLİK 0-3
23-25 15-25 18-25 - -
23.10.2016 15:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-16 25-21 25-16 - -
23.10.2016 17:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 17:00 47 MAVİ SPOR CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0
26-24 25-21 25-16 - -
23.10.2016 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. KAYAPINAR BLD. 0-3
11-25 7-25 8-25 - -
23.10.2016 13:00 ŞANLIURFA (GAPARENA) 13:00 HALİLİYE BLD. DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-7 25-9 25-3 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2016 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
11-25 20-25 17-25 - -
29.10.2016 14:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-7 25-6 25-10 - -
29.10.2016 13:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ MİDYAT BLD. 3-0
25-14 25-13 25-14 - -
30.10.2016 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 PEYAS SPOR KAYAPINAR BLD. 0-3
16-25 8-25 15-25 - -
30.10.2016 13:00 MARDIN (NUSAYBINATATÜRK) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK HALİLİYE BLD. 0-3
5-25 8-25 6-25 - -
16.11.2016 13:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-19 25-22 25-17 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.11.2016 14:00 DIYARBAKIR (KAYAPINAR) 14:00 KAYAPINAR BLD. CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.11.2016 13:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM PEYAS SPOR 3-0
25-18 25-20 27-25 - -
06.11.2016 15:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE ES GENÇLİK 0-3
23-25 21-25 23-25 - -
06.11.2016 17:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 17:00 47 MAVİ SPOR NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-8 25-10 25-10 - -
06.11.2016 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. DİCLE 21 GENÇLİK 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
06.11.2016 14:00 ŞANLIURFA (GAPARENA) 14:00 HALİLİYE BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0
25-18 25-19 25-20 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.11.2016 14:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 3-0
25-10 25-16 25-22 - -
12.11.2016 16:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 16:00 DİCLE 21 GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3
8-25 15-25 3-25 - -
12.11.2016 12:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK HALİLİYE BLD. 0-3
5-25 4-25 7-25 - -
13.11.2016 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 PEYAS SPOR CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-13 25-20 25-22 - -
13.11.2016 13:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-11 25-14 25-7 - -
13.11.2016 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK MİDYAT BLD. 0-3
23-25 21-25 23-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.11.2016 14:00 DIYARBAKIR (KAYAPINAR) 14:00 KAYAPINAR BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-11 25-12 25-8 - -
19.11.2016 15:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 15:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-23 25-15 25-22 - -
19.11.2016 15:00 ŞANLIURFA (GAPARENA) 15:00 HALİLİYE BLD. KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-13 25-10 25-10 - -
20.11.2016 15:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL PEYAS SPOR 0-3
13-25 13-25 22-25 - -
20.11.2016 17:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 17:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-21 25-16 25-14 - -
20.11.2016 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. BAĞLAR GENÇLİK 1-3
14-25 13-25 25-22 13-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.11.2016 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 3-1
16-25 25-15 25-19 25-20 -
26.11.2016 12:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK MİDYAT BLD. 3-1
25-20 22-25 25-22 25-19 -
27.11.2016 14:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 14:00 PEYAS SPOR DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-7 25-16 25-15 - -
27.11.2016 13:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM 47 MAVİ SPOR 0-3
18-25 16-25 20-25 - -
27.11.2016 15:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL HALİLİYE BLD. 0-3
6-25 4-25 10-25 - -
27.11.2016 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0-3
12-25 8-25 13-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.12.2016 14:00 DIYARBAKIR (KAYAPINAR) 14:00 KAYAPINAR BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-7 25-10 25-6 - -
03.12.2016 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-8 25-8 25-23 - -
03.12.2016 13:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ BAĞLAR GENÇLİK 0-3
12-25 17-25 15-25 - -
04.12.2016 17:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 17:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-10 25-10 25-10 - -
04.12.2016 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
11-25 21-25 18-25 - -
04.12.2016 13:00 ŞANLIURFA (GAPARENA) 13:00 HALİLİYE BLD. PEYAS SPOR 3-0
25-9 25-19 25-19 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.12.2016 14:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-13 25-13 25-11 - -
10.12.2016 12:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0-3
20-25 17-25 14-25 - -
10.12.2016 16:00 ŞANLIURFA (GAPARENA) 16:00 HALİLİYE BLD. 47 MAVİ SPOR 3-0
25-7 25-15 25-10 - -
11.12.2016 14:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 14:00 PEYAS SPOR NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-12 25-13 25-12 - -
11.12.2016 13:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM KAYAPINAR BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
11.12.2016 15:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL MİDYAT BLD. 3-0
25-18 25-20 25-14 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.12.2016 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-16 25-14 25-10 - -
17.12.2016 13:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ KIZILTEPE EĞİTİM 3-1
25-22 22-25 25-20 25-21 -
18.12.2016 17:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 17:00 47 MAVİ SPOR PEYAS SPOR 3-2
18-25 25-11 25-23 21-25 17-15
18.12.2016 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. HALİLİYE BLD. 0-3
5-25 2-25 5-25 - -
18.12.2016 14:30 MARDIN (NUSAYBIN) 14:30 NUSAYBİN GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3
10-25 19-25 14-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.12.2016 12:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-18 25-21 25-14 - -
25.12.2016 16:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 16:00 PEYAS SPOR BAĞLAR GENÇLİK 0-3
16-25 21-25 16-25 - -
25.12.2016 13:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-16 25-12 25-18 - -
25.12.2016 15:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 2-3
20-25 19-25 25-20 25-19 18-20
25.12.2016 17:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 17:00 47 MAVİ SPOR MİDYAT BLD. 3-0
25-6 25-15 25-9 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.01.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3
21-25 13-25 16-25 - -
07.01.2017 14:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-13 25-11 25-19 - -
08.01.2017 15:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DİCLE 21 GENÇLİK 3-2
27-29 25-19 25-22 25-27 15-13
08.01.2017 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. PEYAS SPOR 0-3
15-25 11-25 21-25 - -
08.01.2017 15:00 ŞANLIURFA (GAPARENA) 15:00 HALİLİYE BLD. CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-11 25-15 25-14 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.01.2017 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK HALİLİYE BLD. 0-3
7-25 10-25 11-25 - -
14.01.2017 14:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-17 25-9 25-19 - -
14.01.2017 13:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 47 MAVİ SPOR 3-1
20-25 25-22 25-19 27-25 -
15.01.2017 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 PEYAS SPOR KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-7 25-8 25-4 - -
15.01.2017 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 2-3
25-16 17-25 25-19 17-25 14-16
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.01.2017 13:00 ŞANLIURFA (GAPARENA) 13:00 HALİLİYE BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22.01.2017 13:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-1
27-25 19-25 25-19 25-19 -
22.01.2017 15:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL BAĞLAR GENÇLİK 0-3
5-25 10-25 5-25 - -
22.01.2017 17:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 17:00 47 MAVİ SPOR DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-17 25-16 25-9 - -
22.01.2017 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0-3
12-25 14-25 14-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.01.2017 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK MİDYAT BLD. 1-3
25-15 21-25 22-25 14-25 -
25.01.2017 14:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 14:00 PEYAS SPOR KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-13 25-18 25-18 - -
25.01.2017 16:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 16:00 BAĞLAR GENÇLİK HALİLİYE BLD. 0-3
22-25 24-26 20-25 - -
25.01.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-10 25-10 25-11 - -
25.01.2017 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
9-25 14-25 10-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.01.2017 15:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
8-25 17-25 15-25 - -
29.01.2017 17:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 17:00 47 MAVİ SPOR BAĞLAR GENÇLİK 1-3
15-25 25-23 21-25 11-25 -
29.01.2017 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-13 25-15 25-11 - -
29.01.2017 14:00 ŞANLIURFA (GAPARENA) 14:00 HALİLİYE BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-2 25-4 25-2 - -
01.03.2017 13:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ PEYAS SPOR 0-3
15-25 17-25 15-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.02.2017 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0-3
13-25 6-25 23-25 - -
04.02.2017 14:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK MİDYAT BLD. 3-0
25-1 25-8 25-5 - -
04.02.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
5-25 3-25 3-25 - -
05.02.2017 14:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 14:00 PEYAS SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-4 25-3 25-10 - -
05.02.2017 13:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM HALİLİYE BLD. 0-3
22-25 11-25 21-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.02.2017 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3
13-25 16-25 7-25 - -
11.02.2017 13:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-11 25-9 25-15 - -
12.02.2017 17:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 17:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-14 25-12 25-16 - -
12.02.2017 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2017 16:00 ŞANLIURFA (GAPARENA) 16:00 HALİLİYE BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-0 25-0 25-1 - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.02.2017 12:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 12:00 PEYAS SPOR HALİLİYE BLD. 0-3
23-25 20-25 16-25 - -
15.02.2017 14:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0
25-21 25-11 25-16 - -
15.02.2017 14:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM MİDYAT BLD. 3-0
25-12 25-10 25-20 - -
15.02.2017 16:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL 47 MAVİ SPOR 0-3
3-25 2-25 5-25 - -
15.02.2017 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-20 25-6 25-16 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.02.2017 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 1-3
9-25 11-25 25-20 16-25 -
18.02.2017 13:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-12 25-21 25-11 - -
19.02.2017 17:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 17:00 47 MAVİ SPOR HALİLİYE BLD. 0-3
18-25 11-25 19-25 - -
19.02.2017 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-10 25-10 25-13 - -
19.02.2017 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3
10-25 14-25 8-25 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.02.2017 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-10 25-15 25-8 - -
25.02.2017 12:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0
25-17 25-19 25-19 - -
26.02.2017 13:00 MARDIN (KIZILTEPE-ATATÜRK) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 1-3
25-20 23-25 29-31 16-25 -
26.02.2017 14:00 ŞANLIURFA (GAPARENA) 14:00 HALİLİYE BLD. MİDYAT BLD. 3-0
25-8 25-2 25-10 - -
07.03.2017 13:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 13:00 PEYAS SPOR 47 MAVİ SPOR 3-1
25-14 25-18 22-25 25-23 -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.02.2017 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-19 25-16 25-19 - -
04.03.2017 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
17-25 20-25 16-25 - -
04.03.2017 13:00 ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-7 25-15 25-10 - -
05.03.2017 12:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3
14-25 22-25 23-25 - -
05.03.2017 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. 47 MAVİ SPOR 0-3
8-25 15-25 21-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 LALEZAR SPOR 19 16 3 51 15 48 3.400 1542 1144 1.348 11 4 1 1 1 1
2 TÜRŞAD 19 16 3 51 20 45 2.550 1647 1304 1.263 8 5 3 0 3 0
3 CİZRE BLD. 19 15 4 45 14 45 3.214 1381 968 1.427 13 2 0 0 0 4
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 19 15 4 51 19 45 2.684 1616 1292 1.251 10 3 2 2 2 0
5 SİİRT GENÇLİK SPOR 19 12 7 43 24 38 1.792 1537 1209 1.271 9 3 0 2 3 2
6 IĞDIR ANADOLU İHL 19 9 10 34 30 28 1.133 1337 1182 1.131 9 0 0 1 5 4
7 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 19 8 11 27 34 24 0.794 1283 1221 1.051 7 1 0 0 3 8
8 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 19 4 15 12 46 12 0.261 901 1355 0.665 3 1 0 0 0 15
9 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 19 3 16 10 49 9 0.204 845 1406 0.601 2 1 0 0 1 15
10 SİLVAN GENÇLİK 19 2 17 8 51 6 0.157 763 1419 0.538 2 0 0 0 2 15
11 ŞIRNAK BLD. 10 0 10 0 30 0 MIN 399 751 0.531 0 0 0 0 0 10
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.10.2016 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU TÜRŞAD 2-3
25-21 27-25 23-25 15-25 8-15
16.10.2016 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK SİİRT GENÇLİK SPOR 0-3
4-25 8-25 7-25 - -
16.10.2016 12:00 ŞIRNAK (GÜÇLÜKONAK75.YIL) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK IĞDIR ANADOLU İHL 0-3
13-25 15-25 9-25 - -
16.10.2016 12:00 ŞIRNAK (İDIL) 12:00 ŞIRNAK BLD. LALEZAR SPOR 0-3
8-25 7-25 11-25 - -
29.10.2016 15:00 ŞIRNAK (SILOPI) 15:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
15-25 17-25 11-25 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.10.2016 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR SPOR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2-3
25-15 21-25 25-15 13-25 12-15
23.10.2016 12:00 HAKKARI (HAKKARIAND.LIS.SALONU) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0
25-5 25-21 25-9 - -
23.10.2016 13:00 IĞDIR (İSKENDERIĞDIR) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-11 25-9 25-9 - -
23.10.2016 13:00 SIIRT (14EYLÜL) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR ŞIRNAK BLD. 3-0
25-1 25-8 25-1 - -
23.10.2016 13:00 ŞIRNAK (İDIL) 13:00 CİZRE BLD. CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-15 25-21 25-23 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2016 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SİİRT GENÇLİK SPOR 3-1
30-28 23-25 25-22 25-22 -
29.10.2016 12:00 ŞIRNAK (İDIL) 12:00 ŞIRNAK BLD. IĞDIR ANADOLU İHL 0-3
11-25 15-25 15-25 - -
30.10.2016 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 TÜRŞAD LALEZAR SPOR 1-3
15-25 27-25 20-25 24-26 -
30.10.2016 11:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 11:00 SİLVAN GENÇLİK HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
11-25 8-25 12-25 - -
30.10.2016 12:00 ŞIRNAK (GÜÇLÜKONAK75.YIL) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK CİZRE BLD. 0-3
10-25 21-25 19-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.11.2016 13:00 IĞDIR (İSKENDERIĞDIR) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2-3
20-25 27-25 25-18 17-25 13-15
06.11.2016 13:00 SIIRT (14EYLÜL) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR TÜRŞAD 2-3
25-23 17-25 25-21 21-25 17-19
06.11.2016 11:00 ŞIRNAK (İDIL) 11:00 CİZRE BLD. SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-10 25-7 25-14 - -
06.11.2016 13:00 ŞIRNAK (İDIL) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 0-3
23-25 20-25 14-25 - -
13.11.2016 12:00 HAKKARI (HAKKARIAND.LIS.SALONU) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ ŞIRNAK BLD. 3-0
25-18 25-16 25-15 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2016 14:00 ŞIRNAK (İDIL) 14:00 ŞIRNAK BLD. CİZRE BLD. 0-3
15-25 24-26 11-25 - -
05.11.2016 13:00 HAKKARI (HAKKARIAND.LIS.SALONU) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-23 25-21 25-22 - -
12.11.2016 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 LALEZAR SPOR SİİRT GENÇLİK SPOR 3-1
25-21 25-23 22-25 26-24 -
13.11.2016 14:00 BITLIS (TATVAN) 14:00 TÜRŞAD IĞDIR ANADOLU İHL 3-1
22-25 25-18 25-22 25-19 -
13.11.2016 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-15 25-20 25-19 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.11.2016 13:00 ŞIRNAK (GÜÇLÜKONAK75.YIL) 13:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK SİLVAN GENÇLİK 3-1
25-12 25-13 21-25 25-11 -
19.11.2016 11:00 ŞIRNAK (İDIL) 11:00 CİZRE BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3
13-25 16-25 23-25 - -
19.11.2016 13:00 ŞIRNAK (İDIL) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ ŞIRNAK BLD. 3-0
25-21 25-17 25-13 - -
20.11.2016 12:00 HAKKARI (HAKKARIAND.LIS.SALONU) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ TÜRŞAD 1-3
26-28 18-25 25-22 16-25 -
20.11.2016 13:00 IĞDIR (İSKENDERIĞDIR) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL LALEZAR SPOR 0-3
17-25 24-26 14-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.10.2016 11:00 ŞIRNAK (İDIL) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-4 25-11 25-16 - -
27.11.2016 14:00 BITLIS (TATVAN) 14:00 TÜRŞAD CİZRE BLD. 3-0
25-18 25-20 25-19 - -
27.11.2016 12:00 HAKKARI (HAKKARIAND.LIS.SALONU) 12:00 LALEZAR SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-15 25-23 25-14 - -
27.11.2016 13:00 SIIRT (14EYLÜL) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR IĞDIR ANADOLU İHL 3-1
27-29 25-22 25-19 25-18 -
27.11.2016 13:00 ŞIRNAK (İDIL) 13:00 ŞIRNAK BLD. GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 0-3
22-25 23-25 21-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.12.2016 11:00 ŞIRNAK (İDIL) 11:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ TÜRŞAD 0-3
10-25 10-25 3-25 - -
04.12.2016 11:00 HAKKARI (HAKKARIAND.LIS.SALONU) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİİRT GENÇLİK SPOR 1-3
27-29 25-17 22-25 21-25 -
04.12.2016 12:00 ŞIRNAK (GÜÇLÜKONAK75.YIL) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3
12-25 20-25 10-25 - -
04.12.2016 11:00 ŞIRNAK (İDIL) 11:00 CİZRE BLD. LALEZAR SPOR 0-3
15-25 22-25 21-25 - -
20.12.2016 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN GENÇLİK ŞIRNAK BLD. 3-0
25-13 25-10 25-23 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.11.2016 11:00 ŞIRNAK (İDIL) 11:00 LALEZAR SPOR CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-9 25-5 25-11 - -
10.12.2016 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-21 25-11 25-12 - -
11.12.2016 14:00 BITLIS (TATVAN) 14:00 TÜRŞAD GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0
25-18 25-11 25-12 - -
11.12.2016 11:00 IĞDIR (İSKENDERIĞDIR) 11:00 IĞDIR ANADOLU İHL HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-23 25-14 25-22 - -
11.12.2016 13:00 SIIRT (14EYLÜL) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. 3-0
25-14 25-22 25-12 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.10.2016 14:00 ŞIRNAK (İDIL) 14:00 ŞIRNAK BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3
12-25 4-25 4-25 - -
03.12.2016 13:00 ŞIRNAK (GÜÇLÜKONAK75.YIL) 13:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK LALEZAR SPOR 0-3
9-25 11-25 15-25 - -
17.12.2016 13:00 ŞIRNAK (İDIL) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ SİİRT GENÇLİK SPOR 0-3
10-25 11-25 11-25 - -
24.12.2016 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK TÜRŞAD 0-3
16-25 9-25 16-25 - -
25.12.2016 11:00 ŞIRNAK (İDIL) 11:00 CİZRE BLD. IĞDIR ANADOLU İHL 3-0
25-7 25-17 25-12 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.12.2016 14:00 MUŞ (ATATÜRK) 14:00 LALEZAR SPOR SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-8 25-9 25-11 - -
24.12.2016 11:00 HAKKARI (HAKKARIAND.LIS.SALONU) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ CİZRE BLD. 0-3
16-25 20-25 19-25 - -
25.12.2016 14:00 BITLIS (TATVAN) 14:00 TÜRŞAD ŞIRNAK BLD. 3-0
25-12 25-11 25-17 - -
25.12.2016 15:00 SIIRT (14EYLÜL) 15:00 SİİRT GENÇLİK SPOR GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0
25-10 25-12 25-10 - -
25.12.2016 14:00 ŞIRNAK (İDIL) 14:00 IĞDIR ANADOLU İHL CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-11 25-12 25-15 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.12.2016 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 LALEZAR SPOR ŞIRNAK BLD. 3-0
25-8 25-9 25-10 - -
08.01.2017 14:00 BITLIS (TATVAN) 14:00 TÜRŞAD MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-2
25-16 23-25 17-25 27-25 15-13
08.01.2017 13:00 SIIRT (14EYLÜL) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-0 25-4 25-11 - -
21.01.2017 11:00 HAKKARI (HAKKARIAND.LIS.SALONU) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1
25-20 21-25 25-20 25-21 -
11.02.2017 14:00 IĞDIR (İSKENDERIĞDIR) 14:00 IĞDIR ANADOLU İHL GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.01.2017 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU LALEZAR SPOR 3-1
26-24 19-25 25-21 25-20 -
15.01.2017 11:00 ŞIRNAK (GÜÇLÜKONAK75.YIL) 11:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
17-25 17-25 22-25 - -
15.01.2017 13:00 ŞIRNAK (İDIL) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ CİZRE BLD. 0-3
8-25 12-25 7-25 - -
15.02.2017 12:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 12:00 SİLVAN GENÇLİK IĞDIR ANADOLU İHL 0-3
11-25 5-25 8-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.01.2017 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR SPOR TÜRŞAD 3-1
19-25 25-20 25-20 25-16 -
22.01.2017 13:00 SIIRT (14EYLÜL) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-1
25-16 26-28 25-22 25-18 -
22.01.2017 12:00 ŞIRNAK (İDIL) 12:00 CİZRE BLD. GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0
25-9 25-16 25-13 - -
24.01.2017 13:00 HAKKARI (HAKKARIAND.LIS.SALONU) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-14 25-6 25-8 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.01.2017 13:00 ŞIRNAK (GÜÇLÜKONAK75.YIL) 13:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3
17-25 22-25 18-25 - -
25.01.2017 13:00 BITLIS (TATVAN) 13:00 TÜRŞAD SİİRT GENÇLİK SPOR 3-1
25-21 22-25 25-20 25-22 -
25.01.2017 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK CİZRE BLD. 0-3
6-25 4-25 11-25 - -
25.01.2017 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU IĞDIR ANADOLU İHL 3-1
22-25 25-23 25-11 26-24 -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.01.2017 11:00 ŞIRNAK (İDIL) 11:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ SİLVAN GENÇLİK 3-1
25-17 23-25 25-15 25-20 -
29.01.2017 13:00 IĞDIR (İSKENDERIĞDIR) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL TÜRŞAD 1-3
23-25 26-24 15-25 22-25 -
29.01.2017 13:00 SIIRT (14EYLÜL) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR LALEZAR SPOR 2-3
14-25 25-12 18-25 26-24 13-15
11.02.2017 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3
14-25 17-25 13-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.02.2017 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 LALEZAR SPOR IĞDIR ANADOLU İHL 3-1
25-17 25-18 21-25 25-23 -
04.02.2017 14:00 MUŞ (ATATÜRK) 14:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE BLD. 1-3
22-25 25-20 21-25 13-25 -
05.02.2017 14:00 BITLIS (TATVAN) 14:00 TÜRŞAD HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1
25-10 25-7 22-25 25-11 -
18.02.2017 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 0-3
23-25 15-25 8-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.01.2017 10:00 MUŞ (ATATÜRK) 10:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3
11-25 10-25 10-25 - -
11.02.2017 14:00 MUŞ (ATATÜRK) 14:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZAR SPOR 0-3
16-25 20-25 13-25 - -
12.02.2017 11:00 IĞDIR (İSKENDERIĞDIR) 11:00 IĞDIR ANADOLU İHL SİİRT GENÇLİK SPOR 3-0
25-19 25-22 25-12 - -
12.02.2017 13:00 ŞIRNAK (İDIL) 13:00 CİZRE BLD. TÜRŞAD 3-1
25-15 25-12 20-25 25-7 -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.02.2017 14:00 BITLIS (TATVAN) 14:00 TÜRŞAD CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-5 25-7 25-6 - -
15.02.2017 14:00 MUŞ (ATATÜRK) 14:00 LALEZAR SPOR CİZRE BLD. 0-3
9-25 12-25 19-25 - -
15.02.2017 11:00 SIIRT (14EYLÜL) 11:00 SİİRT GENÇLİK SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-22 25-21 25-16 - -
25.02.2017 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0
25-17 25-14 25-12 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.01.2017 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ LALEZAR SPOR 0-3
15-25 16-25 18-25 - -
18.02.2017 12:00 ŞIRNAK (İDIL) 12:00 CİZRE BLD. SİİRT GENÇLİK SPOR 3-0
25-9 25-15 25-7 - -
19.02.2017 12:00 HAKKARI (HAKKARIAND.LIS.SALONU) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ IĞDIR ANADOLU İHL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017 12:00 ŞIRNAK (GÜÇLÜKONAK75.YIL) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK TÜRŞAD 0-3
12-25 14-25 18-25 - -
04.03.2017 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN GENÇLİK MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3
8-25 15-25 14-25 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.12.2016 14:00 MUŞ (ATATÜRK) 14:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU ŞIRNAK BLD. 3-0
25-11 25-13 25-11 - -
16.02.2017 12:00 IĞDIR (İSKENDERIĞDIR) 12:00 IĞDIR ANADOLU İHL CİZRE BLD. 0-3
14-25 19-25 12-25 - -
25.02.2017 14:00 MUŞ (ATATÜRK) 14:00 LALEZAR SPOR GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0
25-7 25-13 25-9 - -
26.02.2017 14:00 BITLIS (TATVAN) 14:00 TÜRŞAD SİLVAN GENÇLİK 3-0
25-21 25-7 25-19 - -
26.02.2017 13:00 SIIRT (14EYLÜL) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-5 25-11 - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.01.2017 15:00 ŞIRNAK (İDIL) 15:00 CİZRE BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-16 25-14 25-15 - -
04.03.2017 15:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 15:00 SİLVAN GENÇLİK LALEZAR SPOR 0-3
9-25 11-25 14-25 - -
04.03.2017 IĞDIR (İSKENDERIĞDIR) CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ IĞDIR ANADOLU İHL 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
05.03.2017 12:00 ŞIRNAK (GÜÇLÜKONAK75.YIL) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK SİİRT GENÇLİK SPOR 0-3
15-25 13-25 13-25 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AKKUŞ BLD. 3 3 0 9 0 9 MAX 231 166 1.3916 3 0 0 0 0 0
2 HALİLİYE BLD. 3 2 1 6 4 6 1.500 214 204 1.0490 1 1 0 0 0 1
3 MİLAS BLD. 3 1 2 4 6 3 0.667 227 221 1.0271 1 0 0 0 1 1
4 PEYAS SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 144 225 0.6400 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.03.2017 14:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 14:00 MİLAS BLD. PEYAS SPOR 3-0
25-17 25-20 25-10 - -
15.03.2017 16:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 16:00 HALİLİYE BLD. AKKUŞ BLD. 0-3
19-25 16-25 11-25 - -
16.03.2017 11:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 11:00 PEYAS SPOR HALİLİYE BLD. 0-3
16-25 9-25 18-25 - -
16.03.2017 13:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 13:00 AKKUŞ BLD. MİLAS BLD. 3-0
25-19 25-18 31-29 - -
17.03.2017 12:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 12:00 AKKUŞ BLD. PEYAS SPOR 3-0
25-15 25-18 25-21 - -
17.03.2017 14:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 14:00 MİLAS BLD. HALİLİYE BLD. 1-3
25-18 23-25 19-25 19-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3 3 0 9 3 8 3.000 277 233 1.1888 1 1 1 0 0 0
2 CİZRE BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 264 253 1.0435 1 0 1 0 1 0
3 SEYHAN BLD. 3 1 2 7 6 5 1.167 281 263 1.0684 1 0 0 2 0 0
4 LALEZAR SPOR 3 0 3 0 9 0 MIN 153 226 0.6770 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.03.2017 14:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU CİZRE BLD. 3-1
25-21 20-25 25-19 25-22 -
15.03.2017 16:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 16:00 LALEZAR SPOR SEYHAN BLD. 0-3
16-25 14-25 24-26 - -
16.03.2017 12:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 12:00 CİZRE BLD. LALEZAR SPOR 3-0
25-19 25-19 25-17 - -
16.03.2017 14:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 14:00 SEYHAN BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 2-3
25-23 25-15 27-29 22-25 3-15
17.03.2017 11:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 11:00 SEYHAN BLD. CİZRE BLD. 2-3
24-26 25-13 22-25 25-23 7-15
17.03.2017 13:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 13:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU LALEZAR SPOR 3-0
25-16 25-12 25-16 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FINDIKLI SPOR 3 3 0 9 2 9 4.500 265 198 1.3384 1 2 0 0 0 0
2 ARHAVİ BLD. 3 2 1 7 3 6 2.333 228 206 1.1068 2 0 0 0 1 0
3 SEYDİKEMER BLD. 3 1 2 4 7 3 0.571 225 250 0.9000 0 1 0 0 1 1
4 BAĞLAR GENÇLİK 3 0 3 1 9 0 0.111 184 248 0.7419 0 0 0 0 1 2
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.03.2017 18:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 18:00 FINDIKLI SPOR ARHAVİ BLD. 3-1
25-15 19-25 25-21 25-17 -
15.03.2017 20:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 20:00 SEYDİKEMER BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-1
25-15 23-25 25-20 25-19 -
16.03.2017 15:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 15:00 ARHAVİ BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-0
25-17 25-20 25-21 - -
16.03.2017 17:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 17:00 BAĞLAR GENÇLİK FINDIKLI SPOR 0-3
14-25 14-25 23-25 - -
17.03.2017 16:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 16:00 BAĞLAR GENÇLİK ARHAVİ BLD. 0-3
18-25 20-25 16-25 - -
17.03.2017 18:00 KONYA(KONGRE-BÜYÜK) 18:00 FINDIKLI SPOR SEYDİKEMER BLD. 3-1
25-15 25-15 21-25 25-14 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALANYA BLD. 3 3 0 9 1 9 9.000 252 181 1.3923 2 1 0 0 0 0
2 ÜRGÜP KAPADOKYA 3 2 1 6 5 5 1.200 251 243 1.0329 1 0 1 0 0 1
3 SUNGURLU BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 261 251 1.0398 1 0 0 1 1 0
4 TÜRŞAD 3 0 3 0 9 0 MIN 138 227 0.6079 0 0 0 0 0 3
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.03.2017 18:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 18:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ALANYA BLD. 0-3
20-25 15-25 26-28 - -
15.03.2017 20:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 20:00 SUNGURLU BLD. TÜRŞAD 3-0
25-7 25-15 25-17 - -
16.03.2017 16:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 16:00 ALANYA BLD. SUNGURLU BLD. 3-1
23-25 26-24 25-16 25-18 -
16.03.2017 18:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 18:00 TÜRŞAD ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3
14-25 24-26 24-26 - -
17.03.2017 15:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 15:00 TÜRŞAD ALANYA BLD. 0-3
12-25 16-25 9-25 - -
17.03.2017 17:00 KONYA(KONGRE-KÜÇÜK) 17:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SUNGURLU BLD. 3-2
21-25 25-23 25-17 27-29 15-9
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AKKUŞ BLD. 3 3 0 9 3 8 3.000 282 230 1.2261 1 1 1 0 0 0
2 FINDIKLI SPOR 3 2 1 8 3 7 2.667 255 221 1.1538 2 0 0 1 0 0
3 ÜRGÜP KAPADOKYA 3 1 2 4 8 2 0.500 229 265 0.8642 0 0 1 0 1 1
4 CİZRE BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 204 254 0.8031 0 0 0 1 0 2
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.03.2017 12:00 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 12:00 AKKUŞ BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-1
25-18 25-17 20-25 25-16 -
21.03.2017 14:00 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 14:00 FINDIKLI SPOR CİZRE BLD. 3-0
25-23 25-20 25-17 - -
22.03.2017 12:00 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 12:00 ÜRGÜP KAPADOKYA FINDIKLI SPOR 0-3
20-25 14-25 15-25 - -
22.03.2017 14:00 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 14:00 CİZRE BLD. AKKUŞ BLD. 0-3
18-25 13-25 18-25 - -
23.03.2017 12:00 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 12:00 CİZRE BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 2-3
25-27 25-18 25-19 14-25 6-15
23.03.2017 14:00 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 14:00 AKKUŞ BLD. FINDIKLI SPOR 3-2
23-25 25-20 24-26 25-22 15-12
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALİLİYE BLD. 3 2 1 8 5 6 1.600 287 242 1.1860 1 0 1 1 0 0
2 ARHAVİ BLD. 3 2 1 8 6 6 1.333 291 289 1.0069 0 1 1 1 0 0
3 ALANYA BLD. 3 2 1 7 6 5 1.167 307 314 0.9777 0 1 1 0 1 0
4 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3 0 3 3 9 1 0.333 256 296 0.8649 0 0 0 1 1 1
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.03.2017 16:00 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 16:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ARHAVİ BLD. 2-3
25-23 24-26 25-17 15-25 12-15
21.03.2017 18:00 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 18:00 ALANYA BLD. HALİLİYE BLD. 3-2
16-25 18-25 25-23 27-25 17-15
22.03.2017 16:00 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 16:00 ARHAVİ BLD. ALANYA BLD. 3-1
25-23 23-25 25-22 25-22 -
22.03.2017 18:00 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 18:00 HALİLİYE BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0
25-13 28-26 25-13 - -
23.03.2017 16:30 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 16:30 HALİLİYE BLD. ARHAVİ BLD. 3-2
25-16 15-25 25-15 16-25 15-6
23.03.2017 18:30 ANKARA(SELIMSIRRITARCAN) 18:30 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ALANYA BLD. 1-3
25-27 32-34 28-26 18-25 -