1. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BİGADİÇ BLD. 5 5 0 15 10 10.000 1.500 526 515 1.0214 0 0 5 0 0 0
2 TFL ALTEKMA 5 4 1 12 4 12.000 3.000 386 339 1.1386 3 1 0 0 0 1
3 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 5 4 1 12 6 11.000 2.000 413 384 1.0755 2 1 1 0 0 1
4 AFYON BLD. YÜNTAŞ 5 3 2 13 7 11.000 1.857 450 380 1.1842 2 1 0 2 0 0
5 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 5 3 2 13 10 9.000 1.300 492 460 1.0696 1 0 2 2 0 0
6 JEOPARK KULA BLD. 5 3 2 10 8 8.000 1.250 403 391 1.0307 2 0 1 0 1 1
7 İSTANBUL BBSK 5 3 2 10 10 7.000 1.000 440 428 1.0280 1 0 2 0 1 1
8 MİLAS BLD. 5 2 3 10 10 8.000 1.000 434 438 0.9909 1 1 0 2 0 1
9 ALANYA BLD. 5 2 3 7 9 6.000 0.778 380 362 1.0497 2 0 0 0 1 2
10 İNEGÖL BLD. 5 1 4 6 13 4.000 0.462 368 450 0.8178 0 1 0 1 1 2
11 SAİNT JOSEPH 5 0 5 5 15 2.000 0.333 393 458 0.8581 0 0 0 2 1 2
12 TOFAŞ SPOR 5 0 5 4 15 2.000 0.267 353 433 0.8152 0 0 0 2 0 3
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.10.2019 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ BİGADİÇ BLD. 2-3
25-23 20-25 20-25 25-23 12-15
12.10.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-20 25-19 25-15 - -
12.10.2019 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 3-2
19-25 23-25 25-17 25-16 15-13
12.10.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 2-3
25-16 23-25 25-18 16-25 8-15
12.10.2019 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. İNEGÖL BLD. 3-0
25-20 25-17 25-17 - -
12.10.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. TFL ALTEKMA 0-3
18-25 20-25 19-25 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.10.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. MİLAS BLD. 3-2
25-17 15-25 25-22 26-28 15-11
19.10.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 2-3
25-18 22-25 19-25 25-21 10-15
19.10.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. ALANYA BLD. 3-1
20-25 25-23 26-24 25-20 -
19.10.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-2
21-25 25-19 20-25 25-20 15-13
19.10.2019 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 TFL ALTEKMA SAİNT JOSEPH 3-1
25-15 18-25 25-19 25-18 -
19.10.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-17 25-21 25-13 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.10.2019 12:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 12:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ TOFAŞ SPOR 3-0
25-14 25-16 25-15 - -
26.10.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 0-3
23-25 23-25 32-34 - -
26.10.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 3-2
26-24 25-20 14-25 13-25 16-14
26.10.2019 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK İNEGÖL BLD. 3-0
25-14 25-17 26-24 - -
26.10.2019 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. TFL ALTEKMA 3-0
25-21 25-22 25-21 - -
26.10.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. SAİNT JOSEPH 3-0
25-23 25-21 25-20 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.11.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR BİGADİÇ BLD. 2-3
25-20 25-19 19-25 18-25 12-15
02.11.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 1-3
13-25 25-21 10-25 12-25 -
02.11.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR MİLAS BLD. 3-2
22-25 25-23 20-25 25-18 15-12
02.11.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 TFL ALTEKMA ALANYA BLD. 3-0
25-22 25-17 25-21 - -
02.11.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 SAİNT JOSEPH JEOPARK KULA BLD. 2-3
26-24 20-25 14-25 29-27 13-15
02.11.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR İSTANBUL BBSK 3-1
25-16 25-23 22-25 25-19 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.11.2019 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3-0
25-21 25-19 25-18 - -
09.11.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. SAİNT JOSEPH 3-0
25-13 25-17 25-23 - -
09.11.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. İNEGÖL BLD. 3-2
25-20 20-25 25-17 25-27 16-14
09.11.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR TOFAŞ SPOR 3-0
25-15 25-22 25-17 - -
09.11.2019 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK TFL ALTEKMA 0-3
22-25 21-25 27-29 - -
09.11.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. JEOPARK KULA BLD. 3-1
25-18 20-25 26-24 25-19 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.11.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR MİLAS BLD. -
- - - - -
16.11.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR -
- - - - -
16.11.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH İSTANBUL BBSK -
- - - - -
16.11.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA AFYON BLD. YÜNTAŞ -
- - - - -
16.11.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
16.11.2019 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ALANYA BLD. -
- - - - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.11.2019 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ SAİNT JOSEPH -
- - - - -
23.11.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TFL ALTEKMA -
- - - - -
23.11.2019 17:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:00 TOFAŞ SPOR İNEGÖL BLD. -
- - - - -
23.11.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR -
- - - - -
23.11.2019 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK JEOPARK KULA BLD. -
- - - - -
23.11.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. ALANYA BLD. -
- - - - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.11.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
30.11.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. MİLAS BLD. -
- - - - -
30.11.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 TFL ALTEKMA 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR -
- - - - -
30.11.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 SAİNT JOSEPH BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
30.11.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR TOFAŞ SPOR -
- - - - -
30.11.2019 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ -
- - - - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.12.2019 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ ALANYA BLD. -
- - - - -
07.12.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. JEOPARK KULA BLD. -
- - - - -
07.12.2019 17:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:00 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA -
- - - - -
07.12.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR -
- - - - -
07.12.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR SAİNT JOSEPH -
- - - - -
07.12.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.12.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
14.12.2019 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK AFYON BLD. YÜNTAŞ -
- - - - -
14.12.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH TOFAŞ SPOR -
- - - - -
14.12.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA İNEGÖL BLD. -
- - - - -
14.12.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR MİLAS BLD. -
- - - - -
14.12.2019 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR -
- - - - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.12.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
21.12.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR JEOPARK KULA BLD. -
- - - - -
21.12.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. SAİNT JOSEPH -
- - - - -
21.12.2019 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR ALANYA BLD. -
- - - - -
21.12.2019 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR TFL ALTEKMA -
- - - - -
21.12.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ -
- - - - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2020 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ -
- - - - -
05.01.2020 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR ALANYA BLD. -
- - - - -
05.01.2020 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. JEOPARK KULA BLD. -
- - - - -
05.01.2020 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR İSTANBUL BBSK -
- - - - -
05.01.2020 İZMIR TFL ALTEKMA MİLAS BLD. -
- - - - -
05.01.2020 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR SAİNT JOSEPH -
- - - - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.01.2020 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR -
- - - - -
12.01.2020 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. İNEGÖL BLD. -
- - - - -
12.01.2020 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR -
- - - - -
12.01.2020 İZMIR SAİNT JOSEPH TFL ALTEKMA -
- - - - -
12.01.2020 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR -
- - - - -
12.01.2020 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.01.2020 16:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:00 TOFAŞ SPOR AFYON BLD. YÜNTAŞ -
- - - - -
15.01.2020 18:30 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 18:30 İNEGÖL BLD. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
15.01.2020 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
15.01.2020 İZMIR SAİNT JOSEPH MİLAS BLD. -
- - - - -
15.01.2020 İZMIR TFL ALTEKMA JEOPARK KULA BLD. -
- - - - -
15.01.2020 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ALANYA BLD. -
- - - - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.01.2020 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ İNEGÖL BLD. -
- - - - -
19.01.2020 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. TFL ALTEKMA -
- - - - -
19.01.2020 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TOFAŞ SPOR -
- - - - -
19.01.2020 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR -
- - - - -
19.01.2020 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. SAİNT JOSEPH -
- - - - -
19.01.2020 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.01.2020 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR -
- - - - -
26.01.2020 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
26.01.2020 İZMIR SAİNT JOSEPH ALANYA BLD. -
- - - - -
26.01.2020 İZMIR TFL ALTEKMA İSTANBUL BBSK -
- - - - -
26.01.2020 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR AFYON BLD. YÜNTAŞ -
- - - - -
26.01.2020 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. MİLAS BLD. -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2020 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ TFL ALTEKMA -
- - - - -
02.02.2020 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. JEOPARK KULA BLD. -
- - - - -
02.02.2020 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR -
- - - - -
02.02.2020 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR İNEGÖL BLD. -
- - - - -
02.02.2020 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK SAİNT JOSEPH -
- - - - -
02.02.2020 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. TOFAŞ SPOR -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2020 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. MİLAS BLD. -
- - - - -
09.02.2020 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. TOFAŞ SPOR -
- - - - -
09.02.2020 İZMIR SAİNT JOSEPH AFYON BLD. YÜNTAŞ -
- - - - -
09.02.2020 İZMIR TFL ALTEKMA BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
09.02.2020 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR -
- - - - -
09.02.2020 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.02.2020 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ JEOPARK KULA BLD. -
- - - - -
16.02.2020 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. SAİNT JOSEPH -
- - - - -
16.02.2020 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR -
- - - - -
16.02.2020 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR TFL ALTEKMA -
- - - - -
16.02.2020 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK ALANYA BLD. -
- - - - -
16.02.2020 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. İNEGÖL BLD. -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2020 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ -
- - - - -
23.02.2020 13:00 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 13:00 İSTANBUL BBSK MİLAS BLD. -
- - - - -
23.02.2020 İZMIR SAİNT JOSEPH 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR -
- - - - -
23.02.2020 İZMIR TFL ALTEKMA TOFAŞ SPOR -
- - - - -
23.02.2020 14:00 KOCAELI (HASAN GEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR İNEGÖL BLD. -
- - - - -
23.02.2020 14:00 MANISA (KULA) 14:00 JEOPARK KULA BLD. BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.03.2020 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ İSTANBUL BBSK -
- - - - -
01.03.2020 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ALANYA BLD. -
- - - - -
01.03.2020 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 TOFAŞ SPOR SAİNT JOSEPH -
- - - - -
01.03.2020 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. TFL ALTEKMA -
- - - - -
01.03.2020 13:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR JEOPARK KULA BLD. -
- - - - -
01.03.2020 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.03.2020 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) AFYON BLD. YÜNTAŞ MİLAS BLD. -
- - - - -
08.03.2020 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) ALANYA BLD. 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR -
- - - - -
08.03.2020 İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
08.03.2020 İZMIR SAİNT JOSEPH İNEGÖL BLD. -
- - - - -
08.03.2020 İZMIR TFL ALTEKMA KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR -
- - - - -
08.03.2020 MANISA (KULA) JEOPARK KULA BLD. TOFAŞ SPOR -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SOLHAN SPOR 5 4 1 14 6 12.000 2.333 459 406 1.1305 2 1 1 1 0 0
2 CİZRE BLD. 5 4 1 12 7 10.000 1.714 422 383 1.1018 2 0 2 0 0 1
3 HALİLİYE BLD. 4 3 1 11 5 10.000 2.200 374 327 1.1437 1 2 0 1 0 0
4 ZİRAAT BANKASI 5 3 2 11 7 10.000 1.571 415 384 1.0807 2 1 0 1 0 1
5 NİKSAR BLD. 4 3 1 10 5 9.000 2.000 367 336 1.0923 1 2 0 0 1 0
6 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 4 3 1 10 8 7.000 1.250 386 396 0.9747 0 1 2 0 1 0
7 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 5 2 3 9 12 6.000 0.750 466 484 0.9628 0 1 1 1 1 1
8 HATAY B.ŞEHİR BLD. 5 1 4 8 12 4.000 0.667 435 459 0.9477 1 0 0 1 3 0
9 AKKUŞ BLD. 4 1 3 5 9 4.000 0.556 291 308 0.9448 1 0 0 1 0 2
10 MALİYE İHTİSAS 4 1 3 4 11 2.000 0.364 289 353 0.8187 0 0 1 0 1 2
11 CEVHERTEPE 5 0 5 3 15 1.000 0.200 373 441 0.8458 0 0 0 1 1 3
12 1920 MARAŞ SPOR 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1920 Maraş Spor ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) MALİYE İHTİSAS 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
12.10.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK SOLHAN SPOR 1-3
26-24 26-28 20-25 15-25 -
12.10.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. AKKUŞ BLD. 3-0
25-22 25-23 25-21 - -
12.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE NİKSAR BLD. 1-3
25-22 17-25 15-25 21-25 -
12.10.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 3-2
25-19 14-25 25-23 26-28 15-12
12.10.2019 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. HALİLİYE BLD. 3-2
25-21 16-25 25-18 22-25 15-13
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
19.10.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-21 25-21 25-22 - -
19.10.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2
24-26 25-19 25-22 16-25 15-9
19.10.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. CEVHERTEPE 3-0
25-22 25-17 27-25 - -
19.10.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. MALİYE İHTİSAS 3-0
25-15 25-21 25-12 - -
19.10.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. CİZRE BLD. 3-0
27-25 25-21 25-21 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR HALİLİYE BLD. -
- - - - -
26.10.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MALİYE İHTİSAS NİKSAR BLD. 1-3
21-25 25-23 20-25 26-28 -
26.10.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
16-25 26-28 25-23 17-25 -
26.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE SOLHAN SPOR 0-3
20-25 24-26 21-25 - -
26.10.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-2
26-24 25-22 16-25 20-25 15-11
26.10.2019 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. AKKUŞ BLD. 3-0
25-15 25-19 25-12 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
TOKAT (NIKSAR) NİKSAR BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
02.11.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI CEVHERTEPE 3-0
25-21 25-20 25-11 - -
02.11.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR CİZRE BLD. 2-3
22-25 25-18 25-15 22-25 7-15
02.11.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-22 16-25 25-20 26-24 -
02.11.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. MALİYE İHTİSAS 2-3
19-25 25-11 25-18 23-25 10-15
02.11.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-16 23-25 25-23 25-20 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR AKKUŞ BLD. -
- - - - -
09.11.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS SOLHAN SPOR 0-3
19-25 19-25 17-25 - -
09.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 2-3
29-27 23-25 25-23 23-25 14-16
09.11.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. NİKSAR BLD. 3-1
20-25 25-23 29-27 25-17 -
09.11.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-20 20-25 25-20 25-19 -
09.11.2019 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0
25-14 29-27 25-16 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BINGÖL (SOLHAN) SOLHAN SPOR 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
16.11.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ZİRAAT BANKASI MALİYE İHTİSAS -
- - - - -
16.11.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK CİZRE BLD. -
- - - - -
16.11.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. CEVHERTEPE -
- - - - -
16.11.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. HALİLİYE BLD. -
- - - - -
16.11.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
23.11.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
23.11.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
23.11.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. CEVHERTEPE -
- - - - -
23.11.2019 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
23.11.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. AKKUŞ BLD. -
- - - - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GÜMÜŞHANE (TORUL) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
30.11.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI HALİLİYE BLD. -
- - - - -
30.11.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. -
- - - - -
30.11.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MALİYE İHTİSAS -
- - - - -
30.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE CİZRE BLD. -
- - - - -
30.11.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
07.12.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS CEVHERTEPE -
- - - - -
07.12.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
07.12.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
07.12.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
07.12.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) CEVHERTEPE 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
14.12.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI AKKUŞ BLD. -
- - - - -
14.12.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
14.12.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK NİKSAR BLD. -
- - - - -
14.12.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD. -
- - - - -
14.12.2019 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. MALİYE İHTİSAS -
- - - - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR CİZRE BLD. -
- - - - -
21.12.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
21.12.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
21.12.2019 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. CEVHERTEPE -
- - - - -
21.12.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. MALİYE İHTİSAS -
- - - - -
21.12.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR MALİYE İHTİSAS -
- - - - -
05.01.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
05.01.2020 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
05.01.2020 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
05.01.2020 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
05.01.2020 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. CEVHERTEPE -
- - - - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (YENICE) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
11.01.2020 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
12.01.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS HALİLİYE BLD. -
- - - - -
12.01.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
12.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE AKKUŞ BLD. -
- - - - -
12.01.2020 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (11 NISAN) HALİLİYE BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
15.01.2020 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
15.01.2020 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR CEVHERTEPE -
- - - - -
15.01.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
15.01.2020 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
15.01.2020 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. MALİYE İHTİSAS -
- - - - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR NİKSAR BLD. -
- - - - -
19.01.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS AKKUŞ BLD. -
- - - - -
19.01.2020 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
19.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
19.01.2020 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD. -
- - - - -
19.01.2020 14:30 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:30 CİZRE BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ORDU (AKKUŞ) AKKUŞ BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
26.01.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI CİZRE BLD. -
- - - - -
26.01.2020 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR MALİYE İHTİSAS -
- - - - -
26.01.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK CEVHERTEPE -
- - - - -
26.01.2020 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
26.01.2020 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. HALİLİYE BLD. -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR SOLHAN SPOR -
- - - - -
02.02.2020 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 MALİYE İHTİSAS ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
02.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
02.02.2020 12:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 12:00 HALİLİYE BLD. AKKUŞ BLD. -
- - - - -
02.02.2020 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
02.02.2020 14:30 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:30 CİZRE BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) ZİRAAT BANKASI 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
09.02.2020 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR HALİLİYE BLD. -
- - - - -
09.02.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK MALİYE İHTİSAS -
- - - - -
09.02.2020 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. -
- - - - -
09.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
09.02.2020 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
16.02.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
16.02.2020 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
16.02.2020 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. AKKUŞ BLD. -
- - - - -
16.02.2020 14:00 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:00 CİZRE BLD. CEVHERTEPE -
- - - - -
16.02.2020 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HATAY (ANTAKYA) HATAY B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
23.02.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI NİKSAR BLD. -
- - - - -
23.02.2020 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR AKKUŞ BLD. -
- - - - -
23.02.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HALİLİYE BLD. -
- - - - -
23.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 CEVHERTEPE MALİYE İHTİSAS -
- - - - -
23.02.2020 14:30 ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) 14:30 CİZRE BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞ SPOR CEVHERTEPE -
- - - - -
01.03.2020 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MALİYE İHTİSAS CİZRE BLD. -
- - - - -
01.03.2020 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
01.03.2020 13:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 13:00 HALİLİYE BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
01.03.2020 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
01.03.2020 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU) CİZRE BLD. 1920 MARAŞ SPOR -
- - - - -
08.03.2020 ANKARA (BEŞTEPE) MALİYE İHTİSAS ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
08.03.2020 ANKARA (BEŞTEPE) ZİRAAT BANKASI SOLHAN SPOR -
- - - - -
08.03.2020 GÜMÜŞHANE (TORUL) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK AKKUŞ BLD. -
- - - - -
08.03.2020 HATAY (ANTAKYA) HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
08.03.2020 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) CEVHERTEPE HALİLİYE BLD. -
- - - - -