1. Lig Kadınlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KALE 1957 SPOR 13 13 0 39 6 38 6.500 1112 919 1.210 8 4 1 0 0 0
2 SARIYER BLD. 14 12 2 37 11 34 3.364 1152 922 1.249 9 1 2 0 1 1
3 KARŞIYAKA 14 9 5 32 21 27 1.524 1197 1090 1.098 4 4 1 1 3 1
4 ÇANAKKALE BLD. 14 8 6 30 21 25 1.429 1176 1106 1.063 5 3 0 1 4 1
5 BOLU BLD. 14 8 6 29 22 25 1.318 1111 1068 1.040 5 2 1 2 1 3
6 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 14 8 6 26 22 23 1.182 1048 1054 0.994 5 2 1 0 2 4
7 GÖZTEPE 14 6 8 25 33 18 0.758 1196 1267 0.944 0 3 3 3 1 4
8 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 14 6 8 26 31 17 0.839 1213 1243 0.976 2 1 3 2 4 2
9 EDREMİT BLD. ALTINOLUK 13 6 7 22 27 17 0.815 1062 1035 1.026 2 2 2 1 2 4
10 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 14 5 9 24 34 16 0.706 1189 1294 0.919 0 3 2 3 3 3
11 KÜÇÜKYALI Y. SPOR 14 2 12 13 37 9 0.351 980 1181 0.830 1 1 0 3 1 8
12 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 14 0 14 4 42 0 0.095 875 1132 0.773 0 0 0 0 4 10
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.10.2019 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-18 25-19 25-18 - -
13.10.2019 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 KALE 1957 SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-2
23-25 24-26 27-25 25-12 18-16
13.10.2019 16:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-1
25-17 21-25 25-16 25-19 -
13.10.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3-0
25-22 25-22 25-22 - -
13.10.2019 14:30 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:30 GÖZTEPE KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3-2
25-20 25-14 24-26 24-26 15-13
13.10.2019 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-21 25-18 20-25 25-18 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2019 16:00 BALIKESIR (EDREMIT) 16:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK KALE 1957 SPOR 0-3
20-25 23-25 21-25 - -
20.10.2019 14:00 ÇANAKKALE (ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. KARŞIYAKA 3-1
22-25 25-22 25-16 25-22 -
20.10.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE 1-3
18-25 23-25 25-18 25-27 -
20.10.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR SARIYER BLD. 0-3
17-25 21-25 18-25 - -
20.10.2019 14:00 İSTANBUL (MIMAR SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BOLU BLD. 1-3
21-25 19-25 25-22 22-25 -
20.10.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
21-25 17-25 24-26 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2019 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3-0
25-14 25-17 25-16 - -
27.10.2019 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 KALE 1957 SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-22 25-14 27-25 - -
27.10.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
18-25 21-25 13-25 - -
27.10.2019 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ ÇANAKKALE BLD. 1-3
12-25 25-19 17-25 19-25 -
27.10.2019 18:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 18:00 GÖZTEPE SARIYER BLD. 0-3
19-25 17-25 22-25 - -
27.10.2019 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3-0
25-18 25-18 25-16 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2019 16:00 BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) 16:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
23-25 25-15 25-7 25-19 -
03.11.2019 14:00 ÇANAKKALE (ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. KALE 1957 SPOR 1-3
31-33 25-16 21-25 28-30 -
03.11.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 1-3
25-23 22-25 21-25 19-25 -
03.11.2019 16:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. KARŞIYAKA 3-0
25-15 28-26 25-20 - -
03.11.2019 14:00 İSTANBUL (MIMAR SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ GÖZTEPE 3-2
25-21 21-25 25-19 24-26 15-7
03.11.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BOLU BLD. 1-3
20-25 25-23 16-25 23-25 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.11.2019 14:30 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:30 GÖZTEPE KARŞIYAKA 3-2
24-26 18-25 26-24 25-16 15-13
10.11.2019 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0
25-23 25-11 25-18 - -
10.11.2019 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 KALE 1957 SPOR KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3-0
25-23 25-22 25-15 - -
10.11.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
26-28 21-25 25-17 16-25 -
10.11.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ SARIYER BLD. 0-3
9-25 17-25 15-25 - -
10.11.2019 17:30 İSTANBUL (MIMAR SINAN KOLEJ SL.) 17:30 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3-1
16-25 25-21 26-24 25-19 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.11.2019 14:00 ÇANAKKALE (ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-17 25-22 25-18 - -
17.11.2019 16:00 BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) 16:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK GÖZTEPE 3-2
24-26 12-25 25-12 25-11 15-10
17.11.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR BOLU BLD. 0-3
19-25 19-25 13-25 - -
17.11.2019 16:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. KALE 1957 SPOR 0-3
21-25 23-25 19-25 - -
17.11.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 2-3
23-25 32-30 25-21 9-25 10-15
17.11.2019 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0
25-15 25-23 25-10 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2019 16:00 BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) 16:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-2
23-25 23-25 25-18 25-10 15-9
24.11.2019 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. SARIYER BLD. 0-3
20-25 19-25 15-25 - -
24.11.2019 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 KALE 1957 SPOR KARŞIYAKA 3-1
24-26 25-18 25-23 25-17 -
24.11.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KÜÇÜKYALI Y. SPOR 0-3
23-25 17-25 23-25 - -
24.11.2019 18:00 İSTANBUL (GAZANFER BILGE) 18:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ÇANAKKALE BLD. 0-3
19-25 20-25 18-25 - -
24.11.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 GÖZTEPE MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
21-25 14-25 18-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.11.2019 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA BOLU BLD. 3-2
25-19 23-25 25-17 24-26 15-7
01.12.2019 14:00 ÇANAKKALE (ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3-0
25-17 25-23 25-20 - -
01.12.2019 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ KALE 1957 SPOR 1-3
23-25 22-25 25-22 20-25 -
01.12.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-1
25-18 17-25 25-19 25-20 -
01.12.2019 16:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-16 25-12 25-20 - -
01.12.2019 14:30 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GÖZTEPE 3-2
25-23 25-15 24-26 13-25 16-14
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2019 16:00 BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) 16:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3-0
25-18 25-21 25-20 - -
08.12.2019 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
21-25 20-25 21-25 - -
08.12.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA 0-3
15-25 18-25 21-25 - -
08.12.2019 14:00 İSTANBUL (GAZANFER BILGE) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ SARIYER BLD. 0-3
21-25 15-25 13-25 - -
08.12.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-1
17-25 25-15 25-18 25-21 -
08.12.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 GÖZTEPE KALE 1957 SPOR 0-3
24-26 17-25 21-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.12.2019 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-1
25-23 14-25 25-17 25-13 -
15.12.2019 14:00 ÇANAKKALE (ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. GÖZTEPE 3-1
24-26 25-16 25-15 25-18 -
15.12.2019 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 KALE 1957 SPOR BOLU BLD. 3-0
25-8 25-23 25-20 - -
15.12.2019 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 2-3
26-24 23-25 16-25 30-28 9-15
15.12.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-21 25-17 25-19 - -
15.12.2019 16:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK 1-3
22-25 26-24 27-29 20-25 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2019 16:00 BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) 16:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK KARŞIYAKA 1-3
25-18 17-25 22-25 8-25 -
22.12.2019 14:00 ÇANAKKALE (ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3-0
25-15 25-18 25-23 - -
22.12.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KALE 1957 SPOR 0-3
20-25 14-25 15-25 - -
22.12.2019 14:00 İSTANBUL (GAZANFER BILGE) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 2-3
27-25 19-25 25-20 14-25 12-15
22.12.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 2-3
17-25 25-15 20-25 25-23 11-15
22.12.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 GÖZTEPE BOLU BLD. 3-1
25-13 25-22 19-25 25-21 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.01.2020 16:00 BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) 16:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0
25-20 25-21 25-17 - -
04.01.2020 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BOLU BLD. 0-3
21-25 18-25 19-25 - -
04.01.2020 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR GÖZTEPE 2-3
19-25 25-19 19-25 26-24 12-15
04.01.2020 18:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 3-1
16-25 25-19 25-21 25-17 -
15.01.2020 17:00 ÇANAKKALE (ANAFARTALAR) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SARIYER BLD. 2-3
25-22 25-23 30-32 22-25 13-15
21.01.2020 14:00 İSTANBUL (GAZANFER BILGE) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ KALE 1957 SPOR 1-3
21-25 20-25 25-17 21-25 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.01.2020 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 2-3
27-25 25-12 17-25 18-25 11-15
11.01.2020 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-17 25-20 12-25 25-17 -
11.01.2020 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 GÖZTEPE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-23 17-25 25-12 25-17 -
12.01.2020 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA ÇANAKKALE BLD. 3-1
25-20 25-22 17-25 25-16 -
22.01.2020 16:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3-0
25-8 25-11 25-15 - -
05.02.2020 17:00 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 17:00 KALE 1957 SPOR EDREMİT BLD. ALTINOLUK -
- - - - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.01.2020 16:00 Ege Turk BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) 16:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK BOLU BLD. 2-3
17-25 25-20 25-13 18-25 16-18
18.01.2020 14:00 ÇANAKKALE (ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0
25-23 25-23 25-21 - -
18.01.2020 17:00 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 17:00 KÜÇÜKYALI Y. SPOR KARŞIYAKA 0-3
22-25 12-25 20-25 - -
18.01.2020 16:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. GÖZTEPE 3-0
25-13 25-19 25-21 - -
18.01.2020 16:00 İSTANBUL (GAZANFER BILGE) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
27-25 25-17 25-18 - -
18.01.2020 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KALE 1957 SPOR 0-3
16-25 14-25 9-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.01.2020 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
25.01.2020 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 KALE 1957 SPOR ÇANAKKALE BLD. -
- - - - -
25.01.2020 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EDREMİT BLD. ALTINOLUK -
- - - - -
25.01.2020 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ KÜÇÜKYALI Y. SPOR -
- - - - -
25.01.2020 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 GÖZTEPE BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
25.01.2020 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA SARIYER BLD. -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.01.2020 16:00 BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) 16:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
28.01.2020 14:00 ÇANAKKALE (ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. BOLU BLD. -
- - - - -
28.01.2020 17:00 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 17:00 KÜÇÜKYALI Y. SPOR KALE 1957 SPOR -
- - - - -
28.01.2020 16:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
28.01.2020 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
28.01.2020 20:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 20:00 KARŞIYAKA GÖZTEPE -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.02.2020 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. KÜÇÜKYALI Y. SPOR -
- - - - -
01.02.2020 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 KALE 1957 SPOR SARIYER BLD. -
- - - - -
01.02.2020 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇANAKKALE BLD. -
- - - - -
01.02.2020 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ KARŞIYAKA -
- - - - -
01.02.2020 16:00 İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
01.02.2020 17:30 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:30 GÖZTEPE EDREMİT BLD. ALTINOLUK -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.02.2020 14:00 ÇANAKKALE (ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
08.02.2020 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ GÖZTEPE -
- - - - -
08.02.2020 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
08.02.2020 16:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. BOLU BLD. -
- - - - -
08.02.2020 17:30 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. EDREMİT BLD. ALTINOLUK -
- - - - -
08.02.2020 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA KALE 1957 SPOR -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.02.2020 16:00 BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) 16:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK ÇANAKKALE BLD. -
- - - - -
15.02.2020 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. KARŞIYAKA -
- - - - -
15.02.2020 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 KALE 1957 SPOR MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
15.02.2020 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SARIYER BLD. -
- - - - -
15.02.2020 16:00 İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ KÜÇÜKYALI Y. SPOR -
- - - - -
15.02.2020 18:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 18:00 GÖZTEPE İZMİR B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.02.2020 14:00 ÇANAKKALE (ANAFARTALAR) 14:00 ÇANAKKALE BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
22.02.2020 14:00 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) 14:00 KALE 1957 SPOR GÖZTEPE -
- - - - -
22.02.2020 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR EDREMİT BLD. ALTINOLUK -
- - - - -
22.02.2020 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BOLU BLD. -
- - - - -
22.02.2020 16:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 16:00 SARIYER BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
22.02.2020 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.02.2020 16:00 BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) 16:00 EDREMİT BLD. ALTINOLUK SARIYER BLD. -
- - - - -
29.02.2020 15:00 BOLU (17 TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. KALE 1957 SPOR -
- - - - -
29.02.2020 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
29.02.2020 16:00 İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ KARŞIYAKA -
- - - - -
29.02.2020 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KÜÇÜKYALI Y. SPOR -
- - - - -
29.02.2020 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 GÖZTEPE ÇANAKKALE BLD. -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.03.2020 BOLU (17 TEMMUZ) BOLU BLD. GÖZTEPE -
- - - - -
07.03.2020 ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ) KALE 1957 SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
07.03.2020 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) KÜÇÜKYALI Y. SPOR ÇANAKKALE BLD. -
- - - - -
07.03.2020 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
07.03.2020 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) SARIYER BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
07.03.2020 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) KARŞIYAKA EDREMİT BLD. ALTINOLUK -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KUZEYBORU 14 14 0 42 6 41 7.000 1165 861 1.353 9 4 1 0 0 0
2 İLBANK 14 13 1 41 8 40 5.125 1198 971 1.234 8 5 0 1 0 0
3 MERİNOS 14 8 6 28 25 22 1.120 1184 1156 1.024 3 3 2 0 4 2
4 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR 14 8 6 27 27 20 1.000 1186 1178 1.007 3 1 4 0 3 3
5 NEVŞEHİR BLD. 14 7 7 27 24 23 1.125 1130 1076 1.050 4 3 0 2 2 3
6 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR 14 7 7 22 26 20 0.846 1044 1058 0.987 3 3 1 0 1 6
7 ASTOR VOLEYBOL PVİ 14 7 7 26 29 19 0.897 1183 1187 0.997 2 2 3 1 3 3
8 SAMSUN BŞB ANAKENT 14 6 8 28 30 21 0.933 1221 1270 0.961 1 4 1 4 2 2
9 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 14 5 9 24 31 16 0.774 1184 1242 0.953 2 2 1 2 5 2
10 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN 14 5 9 21 33 15 0.636 1082 1243 0.870 1 2 2 2 2 5
11 KAHRAMANKAZAN BLD. 14 3 11 18 36 11 0.500 1076 1236 0.871 1 1 1 3 3 5
12 PTT 14 1 13 12 41 4 0.293 1080 1255 0.861 0 0 1 2 5 6
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.10.2019 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 KUZEYBORU SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-14 25-11 25-13 - -
13.10.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. NEVŞEHİR BLD. 1-3
20-25 25-21 9-25 23-25 -
13.10.2019 17:30 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 17:30 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER İLBANK 0-3
20-25 19-25 23-25 - -
13.10.2019 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI) 14:00 MERİNOS BERLİN DÖNER ANTALYASPOR 3-1
25-20 16-25 26-24 25-23 -
13.10.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN ASTOR VOLEYBOL PVİ 2-3
25-19 7-25 19-25 25-18 12-15
13.10.2019 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR PTT 3-1
25-20 25-16 21-25 25-20 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 İLBANK MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR 3-0
25-13 25-14 27-25 - -
20.10.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 PTT KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN 2-3
25-22 20-25 25-21 22-25 16-18
20.10.2019 13:00 ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.) 13:00 ASTOR VOLEYBOL PVİ KAHRAMANKAZAN BLD. 3-2
23-25 25-20 19-25 25-23 15-7
20.10.2019 14:00 ANTALYA (KEPEZ - TURGUT ÖZAL) 14:00 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR KUZEYBORU 0-3
10-25 16-25 9-25 - -
20.10.2019 14:00 NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA) 14:00 NEVŞEHİR BLD. MERİNOS 3-1
25-19 20-25 25-20 25-17 -
20.10.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-22 22-25 25-15 25-18 -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.10.2019 13:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 13:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER BERLİN DÖNER ANTALYASPOR 3-0
25-17 26-24 25-15 - -
27.10.2019 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 KUZEYBORU NEVŞEHİR BLD. 3-0
26-24 25-20 25-18 - -
27.10.2019 13:00 ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.) 13:00 ASTOR VOLEYBOL PVİ PTT 2-3
22-25 25-22 25-22 20-25 11-15
27.10.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. MERİNOS 0-3
18-25 18-25 18-25 - -
27.10.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN İLBANK 0-3
8-25 15-25 26-28 - -
27.10.2019 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR SAMSUN BŞB ANAKENT 1-3
25-27 22-25 25-15 25-27 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 İLBANK ASTOR VOLEYBOL PVİ 3-1
25-17 25-19 18-25 25-22 -
03.11.2019 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 PTT KAHRAMANKAZAN BLD. 0-3
23-25 22-25 24-26 - -
03.11.2019 14:00 ANTALYA (KEPEZ - TURGUT ÖZAL) 14:00 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR 0-3
12-25 23-25 24-26 - -
03.11.2019 16:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI) 16:00 MERİNOS KUZEYBORU 1-3
25-15 17-25 20-25 23-25 -
03.11.2019 14:00 NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA) 14:00 NEVŞEHİR BLD. İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 0-3
20-25 23-25 22-25 - -
03.11.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN 3-1
25-13 25-23 25-27 25-18 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.11.2019 13:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 13:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER MERİNOS 2-3
24-26 21-25 27-25 25-20 12-15
10.11.2019 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 PTT İLBANK 0-3
19-25 19-25 22-25 - -
10.11.2019 13:00 ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.) 13:00 ASTOR VOLEYBOL PVİ SAMSUN BŞB ANAKENT 3-2
25-22 21-25 25-27 25-19 15-8
10.11.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. KUZEYBORU 1-3
17-25 12-25 25-22 11-25 -
10.11.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN BERLİN DÖNER ANTALYASPOR 3-0
25-16 26-24 25-22 - -
10.11.2019 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR NEVŞEHİR BLD. 3-2
19-25 25-21 23-25 26-24 15-12
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2019 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 KUZEYBORU İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-14 21-25 25-20 25-20 -
17.11.2019 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 İLBANK KAHRAMANKAZAN BLD. 3-0
25-17 25-12 25-15 - -
17.11.2019 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR ASTOR VOLEYBOL PVİ 3-1
22-25 25-19 25-15 25-18 -
17.11.2019 16:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI) 16:00 MERİNOS MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR 3-0
25-19 25-16 26-24 - -
17.11.2019 14:00 NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA) 14:00 NEVŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN 3-0
25-13 25-18 25-19 - -
17.11.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT PTT 3-1
26-24 25-20 20-25 25-18 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 PTT BERLİN DÖNER ANTALYASPOR 0-3
18-25 24-26 21-25 - -
24.11.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 İLBANK SAMSUN BŞB ANAKENT 3-1
25-22 25-13 23-25 25-18 -
24.11.2019 13:00 ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.) 13:00 ASTOR VOLEYBOL PVİ NEVŞEHİR BLD. 0-3
20-25 17-25 23-25 - -
24.11.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-2
25-19 15-25 21-25 25-18 15-12
24.11.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERİNOS 2-3
25-22 26-24 22-25 17-25 11-15
11.12.2019 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR KUZEYBORU 0-3
20-25 21-25 13-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.11.2019 13:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 13:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR 3-1
25-17 27-25 17-25 25-21 -
01.12.2019 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 KUZEYBORU KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN 3-0
25-18 25-17 25-13 - -
01.12.2019 14:00 ANTALYA (KEPEZ - TURGUT ÖZAL) 14:00 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR İLBANK 0-3
23-25 20-25 30-32 - -
01.12.2019 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI) 14:00 MERİNOS ASTOR VOLEYBOL PVİ 0-3
24-26 20-25 20-25 - -
01.12.2019 14:00 NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA) 14:00 NEVŞEHİR BLD. PTT 3-0
25-19 25-14 25-10 - -
01.12.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KAHRAMANKAZAN BLD. 3-0
26-24 25-17 25-19 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 İLBANK NEVŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-16 25-17 - -
08.12.2019 13:30 ANKARA (BEŞTEPE) 13:30 PTT MERİNOS 0-3
17-25 20-25 20-25 - -
08.12.2019 13:00 ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.) 13:00 ASTOR VOLEYBOL PVİ KUZEYBORU 0-3
24-26 18-25 18-25 - -
08.12.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR 2-3
22-25 25-18 25-20 22-25 10-15
08.12.2019 15:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 15:00 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
26-24 25-20 10-25 25-23 -
08.12.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT BERLİN DÖNER ANTALYASPOR 2-3
26-28 21-25 25-13 25-18 10-15
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.12.2019 13:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 13:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER ASTOR VOLEYBOL PVİ 1-3
25-23 9-25 21-25 22-25 -
15.12.2019 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 KUZEYBORU PTT 3-0
25-11 25-15 25-17 - -
15.12.2019 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR KAHRAMANKAZAN BLD. 3-0
26-24 25-17 25-17 - -
15.12.2019 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI) 14:00 MERİNOS İLBANK 1-3
25-15 17-25 18-25 18-25 -
15.12.2019 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN 3-0
25-22 25-23 25-20 - -
15.12.2019 14:00 NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA) 14:00 NEVŞEHİR BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 2-3
18-25 24-26 25-19 25-20 12-15
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2019 13:30 ANKARA (BAŞKENT) 13:30 İLBANK KUZEYBORU 2-3
26-24 17-25 25-22 23-25 11-15
22.12.2019 16:00 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 PTT İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1-3
21-25 27-25 19-25 22-25 -
22.12.2019 13:00 ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.) 13:00 ASTOR VOLEYBOL PVİ MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR 0-3
20-25 15-25 21-25 - -
22.12.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN 2-3
25-18 24-26 21-25 25-23 13-15
22.12.2019 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR NEVŞEHİR BLD. 3-1
25-15 25-20 16-25 25-11 -
22.12.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT MERİNOS 1-3
25-21 20-25 13-25 21-25 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.01.2020 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ASTOR VOLEYBOL PVİ KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN 3-0
25-16 25-18 25-13 - -
04.01.2020 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 İLBANK İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-0
25-22 25-22 29-27 - -
04.01.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 PTT MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR 2-3
18-25 22-25 25-21 25-22 6-15
04.01.2020 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR MERİNOS 3-0
25-15 25-22 25-18 - -
04.01.2020 13:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KUZEYBORU 0-3
20-25 22-25 10-25 - -
05.01.2020 14:00 NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA) 14:00 NEVŞEHİR BLD. KAHRAMANKAZAN BLD. 3-0
25-14 25-22 25-17 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.01.2020 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 KUZEYBORU BERLİN DÖNER ANTALYASPOR 3-0
25-17 25-20 25-20 - -
11.01.2020 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. ASTOR VOLEYBOL PVİ 3-1
19-25 25-18 25-23 25-18 -
11.01.2020 13:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 13:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER SAMSUN BŞB ANAKENT 3-2
12-25 25-21 25-21 18-25 15-13
11.01.2020 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI) 14:00 MERİNOS NEVŞEHİR BLD. 1-3
21-25 25-22 20-25 22-25 -
11.01.2020 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR İLBANK 1-3
20-25 28-26 12-25 23-25 -
21.01.2020 15:00 KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING) 15:00 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN PTT 3-1
23-25 25-18 25-18 25-23 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.01.2020 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 İLBANK KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN 3-1
23-25 25-10 25-21 25-19 -
18.01.2020 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 PTT ASTOR VOLEYBOL PVİ 1-3
25-14 20-25 21-25 25-27 -
18.01.2020 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
21-25 25-11 25-18 25-21 -
18.01.2020 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI) 14:00 MERİNOS KAHRAMANKAZAN BLD. 3-1
22-25 25-20 25-17 25-20 -
19.01.2020 14:00 NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA) 14:00 NEVŞEHİR BLD. KUZEYBORU 1-3
23-25 25-19 16-25 17-25 -
19.01.2020 13:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR 2-3
21-25 11-25 28-26 25-21 8-15
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.01.2020 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 KUZEYBORU MERİNOS -
- - - - -
25.01.2020 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 ASTOR VOLEYBOL PVİ İLBANK -
- - - - -
25.01.2020 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. PTT -
- - - - -
25.01.2020 13:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 13:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER NEVŞEHİR BLD. -
- - - - -
25.01.2020 13:00 KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN SAMSUN BŞB ANAKENT -
- - - - -
25.01.2020 12:00 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR BERLİN DÖNER ANTALYASPOR -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.01.2020 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 KUZEYBORU KAHRAMANKAZAN BLD. -
- - - - -
28.01.2020 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 İLBANK PTT -
- - - - -
28.01.2020 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN -
- - - - -
28.01.2020 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI) 14:00 MERİNOS İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER -
- - - - -
28.01.2020 14:00 NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA) 14:00 NEVŞEHİR BLD. MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR -
- - - - -
28.01.2020 13:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT ASTOR VOLEYBOL PVİ -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.02.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 PTT SAMSUN BŞB ANAKENT -
- - - - -
01.02.2020 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. İLBANK -
- - - - -
01.02.2020 13:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 13:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER KUZEYBORU -
- - - - -
01.02.2020 13:00 KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN NEVŞEHİR BLD. -
- - - - -
01.02.2020 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR MERİNOS -
- - - - -
02.02.2020 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ASTOR VOLEYBOL PVİ BERLİN DÖNER ANTALYASPOR -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.02.2020 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 KUZEYBORU MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR -
- - - - -
08.02.2020 13:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 13:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER KAHRAMANKAZAN BLD. -
- - - - -
08.02.2020 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR PTT -
- - - - -
08.02.2020 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI) 14:00 MERİNOS KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN -
- - - - -
08.02.2020 13:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT İLBANK -
- - - - -
09.02.2020 14:00 NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA) 14:00 NEVŞEHİR BLD. ASTOR VOLEYBOL PVİ -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.02.2020 12:00 ANKARA (BAŞKENT) 12:00 ASTOR VOLEYBOL PVİ MERİNOS -
- - - - -
15.02.2020 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 PTT NEVŞEHİR BLD. -
- - - - -
15.02.2020 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT -
- - - - -
15.02.2020 13:00 KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN KUZEYBORU -
- - - - -
15.02.2020 12:00 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER -
- - - - -
16.02.2020 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 İLBANK BERLİN DÖNER ANTALYASPOR -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.02.2020 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 KUZEYBORU ASTOR VOLEYBOL PVİ -
- - - - -
22.02.2020 13:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 13:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN -
- - - - -
22.02.2020 14:00 ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU) 14:00 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR SAMSUN BŞB ANAKENT -
- - - - -
22.02.2020 14:00 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI) 14:00 MERİNOS PTT -
- - - - -
22.02.2020 13:00 MARDIN (ATATÜRK) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR KAHRAMANKAZAN BLD. -
- - - - -
23.02.2020 14:00 NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA) 14:00 NEVŞEHİR BLD. İLBANK -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.02.2020 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 İLBANK MERİNOS -
- - - - -
29.02.2020 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 PTT KUZEYBORU -
- - - - -
29.02.2020 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 ASTOR VOLEYBOL PVİ İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER -
- - - - -
29.02.2020 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. BERLİN DÖNER ANTALYASPOR -
- - - - -
29.02.2020 13:00 KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR -
- - - - -
01.03.2020 16:00 SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) 16:00 SAMSUN BŞB ANAKENT NEVŞEHİR BLD. -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.03.2020 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) KUZEYBORU İLBANK -
- - - - -
07.03.2020 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER PTT -
- - - - -
07.03.2020 GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI) MERİNOS SAMSUN BŞB ANAKENT -
- - - - -
07.03.2020 KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING) KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN KAHRAMANKAZAN BLD. -
- - - - -
07.03.2020 MARDIN (ARTUKLU) MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR ASTOR VOLEYBOL PVİ -
- - - - -
08.03.2020 NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA) NEVŞEHİR BLD. BERLİN DÖNER ANTALYASPOR -
- - - - -