2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 YENİKÖY SPOR 11 10 1 32 5 30 6.400 914 704 1.298 9 0 1 1 0 0
2 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 12 8 4 30 17 26 1.765 1077 920 1.171 4 3 1 3 0 1
3 ESENYURT VOLEYBOL 11 8 3 28 15 22 1.867 967 862 1.122 5 0 3 1 2 0
4 KARACABEY BLD. 12 7 5 25 19 22 1.316 1005 920 1.092 4 2 1 2 0 3
5 AKHİSARGÜCÜ 12 7 5 25 19 21 1.316 990 932 1.062 5 0 2 2 0 3
6 GÖCEK SPOR 11 6 5 21 21 16 1.000 826 899 0.919 3 0 3 1 1 3
7 FETHİYE BLD. 12 3 9 14 30 11 0.467 881 1042 0.845 0 3 0 2 1 6
8 ÇİLİMLİ BLD. 11 3 8 11 28 7 0.393 804 920 0.874 1 0 2 0 2 6
9 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 12 0 12 4 36 1 0.111 717 982 0.730 0 0 0 1 2 9
10 TOPKAPI OKULLARI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Topkapı Okulları 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.
Göcek Spor'un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.10.2019 17:00 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 17:00 YENİKÖY SPOR ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-15 25-6 25-15 - -
20.10.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KARACABEY BLD. 3-0
25-22 25-14 25-18 - -
20.10.2019 13:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 13:00 ÇİLİMLİ BLD. FETHİYE BLD. 3-2
23-25 25-22 21-25 27-25 17-15
20.10.2019 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL AKHİSARGÜCÜ 3-0
25-23 25-22 25-23 - -
20.10.2019 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR TOPKAPI OKULLARI 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.10.2019 17:00 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 17:00 TOPKAPI OKULLARI ESENYURT VOLEYBOL 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
26.10.2019 18:00 MANISA (AKHISAR) 18:00 AKHİSARGÜCÜ YENİKÖY SPOR 0-3
20-25 22-25 12-25 - -
27.10.2019 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. GÖCEK SPOR 2-3
17-25 25-15 25-20 16-25 10-15
27.10.2019 14:00 DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ ÇİLİMLİ BLD. 2-3
25-21 19-25 23-25 28-26 9-15
27.10.2019 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1-3
11-25 26-24 13-25 17-25 -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) YENİKÖY SPOR TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
03.11.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GÖCEK SPOR 3-2
25-27 25-20 23-25 25-19 15-12
03.11.2019 13:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 13:00 ÇİLİMLİ BLD. AKHİSARGÜCÜ 0-3
16-25 22-25 25-27 - -
03.11.2019 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL KARACABEY BLD. 3-2
25-20 22-25 26-28 25-23 15-12
03.11.2019 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1
25-16 17-25 25-18 25-23 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI ÇİLİMLİ BLD. -
- - - - -
09.11.2019 18:00 MANISA (AKHISAR) 18:00 AKHİSARGÜCÜ FETHİYE BLD. 3-2
25-23 26-24 25-27 22-25 15-9
10.11.2019 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. YENİKÖY SPOR 0-3
29-31 25-27 22-25 - -
10.11.2019 14:00 DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
12-25 22-25 14-25 - -
10.11.2019 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR ESENYURT VOLEYBOL 3-2
19-25 19-25 26-24 26-24 15-5
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) FETHİYE BLD. TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
16.11.2019 17:00 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 17:00 YENİKÖY SPOR GÖCEK SPOR 3-0
25-22 25-13 25-20 - -
17.11.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ESENYURT VOLEYBOL 3-1
25-15 25-18 26-28 25-16 -
17.11.2019 14:00 DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ AKHİSARGÜCÜ 0-3
22-25 18-25 14-25 - -
17.11.2019 13:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 13:00 ÇİLİMLİ BLD. KARACABEY BLD. 0-3
19-25 18-25 19-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ -
- - - - -
23.11.2019 18:00 MANISA (AKHISAR) 18:00 AKHİSARGÜCÜ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-22 22-25 25-22 14-25 18-16
24.11.2019 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. FETHİYE BLD. 3-0
25-16 25-15 25-17 - -
24.11.2019 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL YENİKÖY SPOR 3-2
19-25 27-25 23-25 25-23 15-9
24.11.2019 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR ÇİLİMLİ BLD. 3-0
25-15 27-25 25-19 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MANISA (AKHISAR) AKHİSARGÜCÜ TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
01.12.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. YENİKÖY SPOR 0-3
19-25 22-25 16-25 - -
01.12.2019 14:00 DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ KARACABEY BLD. 0-3
18-25 12-25 15-25 - -
01.12.2019 13:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 13:00 ÇİLİMLİ BLD. ESENYURT VOLEYBOL 0-3
16-25 20-25 19-25 - -
01.12.2019 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. GÖCEK SPOR 0-3
22-25 15-25 21-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
07.12.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 YENİKÖY SPOR ÇİLİMLİ BLD. 3-0
25-12 25-11 25-18 - -
08.12.2019 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. AKHİSARGÜCÜ 3-0
25-15 25-20 25-21 - -
08.12.2019 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL FETHİYE BLD. 3-0
25-19 25-14 25-23 - -
08.12.2019 14:00 MUĞLA (GÖCEK) 14:00 GÖCEK SPOR ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-17 25-15 25-16 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI KARACABEY BLD. -
- - - - -
14.12.2019 18:00 MANISA (AKHISAR) 18:00 AKHİSARGÜCÜ GÖCEK SPOR 3-0
25-18 25-19 25-11 - -
15.12.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ÇİLİMLİ BLD. 3-1
25-16 25-22 24-26 25-17 -
15.12.2019 14:00 DENIZLI (HASAN GÜNGÖR) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ ESENYURT VOLEYBOL 0-3
18-25 22-25 19-25 - -
15.12.2019 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. YENİKÖY SPOR 0-3
19-25 10-25 16-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI GÖCEK SPOR -
- - - - -
29.12.2019 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-15 25-21 24-26 19-25 15-9
29.12.2019 14:00 DENIZLI (HASAN GÜNGÖR) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ YENİKÖY SPOR 0-3
13-25 16-25 19-25 - -
29.12.2019 16:00 MANISA (AKHISAR) 16:00 AKHİSARGÜCÜ ESENYURT VOLEYBOL 2-3
22-25 24-26 25-19 25-21 16-18
29.12.2019 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. ÇİLİMLİ BLD. 3-1
20-25 25-21 27-25 25-23 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) ESENYURT VOLEYBOL TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
05.01.2020 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. FETHİYE BLD. 3-0
25-12 25-18 25-17 - -
05.01.2020 16:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 16:00 ÇİLİMLİ BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-19 25-19 25-16 - -
05.01.2020 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 YENİKÖY SPOR AKHİSARGÜCÜ 3-2
22-25 25-17 22-25 28-26 15-13
05.01.2020 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR KARACABEY BLD. 1-3
19-25 25-23 20-25 16-25 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI YENİKÖY SPOR -
- - - - -
12.01.2020 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. ESENYURT VOLEYBOL 3-1
16-25 25-18 25-18 25-20 -
12.01.2020 14:00 DENIZLI (HASAN GÜNGÖR) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ FETHİYE BLD. 1-3
26-24 26-28 24-26 15-25 -
12.01.2020 14:00 MANISA (AKHISAR) 14:00 AKHİSARGÜCÜ ÇİLİMLİ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-12 - -
12.01.2020 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-2
22-25 25-22 25-19 21-25 15-11
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) ÇİLİMLİ BLD. TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
18.01.2020 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-15 25-15 25-18 - -
19.01.2020 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 YENİKÖY SPOR KARACABEY BLD. 3-0
25-19 28-26 34-32 - -
19.01.2020 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL GÖCEK SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
19.01.2020 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. AKHİSARGÜCÜ 0-3
21-25 15-25 12-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI FETHİYE BLD. -
- - - - -
26.01.2020 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. ÇİLİMLİ BLD. -
- - - - -
26.01.2020 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
26.01.2020 14:00 MANISA (AKHISAR) 14:00 AKHİSARGÜCÜ ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ -
- - - - -
26.01.2020 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR YENİKÖY SPOR -
- - - - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
01.02.2020 18:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 18:30 YENİKÖY SPOR ESENYURT VOLEYBOL -
- - - - -
02.02.2020 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. AKHİSARGÜCÜ -
- - - - -
02.02.2020 13:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 13:00 ÇİLİMLİ BLD. GÖCEK SPOR -
- - - - -
02.02.2020 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. KARACABEY BLD. -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) TOPKAPI OKULLARI AKHİSARGÜCÜ -
- - - - -
09.02.2020 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ -
- - - - -
09.02.2020 16:30 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) 16:30 YENİKÖY SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
09.02.2020 14:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 14:00 ESENYURT VOLEYBOL ÇİLİMLİ BLD. -
- - - - -
09.02.2020 12:00 MUĞLA (GÖCEK) 12:00 GÖCEK SPOR FETHİYE BLD. -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
AYDIN (ATATÜRK) AYDIN B.ŞEHİR BLD. TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
15.02.2020 18:00 MANISA (AKHISAR) 18:00 AKHİSARGÜCÜ KARACABEY BLD. -
- - - - -
16.02.2020 11:00 DENIZLI (HASAN GÜNGÖR) 11:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ GÖCEK SPOR -
- - - - -
16.02.2020 13:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 13:00 ÇİLİMLİ BLD. YENİKÖY SPOR -
- - - - -
16.02.2020 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. ESENYURT VOLEYBOL -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) KARACABEY BLD. TOPKAPI OKULLARI -
- - - - -
23.02.2020 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) ÇİLİMLİ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
23.02.2020 İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY) YENİKÖY SPOR FETHİYE BLD. -
- - - - -
23.02.2020 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) ESENYURT VOLEYBOL ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ -
- - - - -
23.02.2020 MUĞLA (GÖCEK) GÖCEK SPOR AKHİSARGÜCÜ -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SGK 11 10 1 32 6 31 5.333 920 726 1.267 7 3 0 1 0 0
2 HALKBANK 11 10 1 30 7 29 4.286 890 734 1.213 7 2 1 0 0 1
3 ŞİRAN AKADEMİ 11 9 2 30 9 27 3.333 931 732 1.272 7 1 1 1 1 0
4 TVF SPOR LİSESİ 12 7 5 22 20 20 1.100 909 909 1.000 3 3 1 0 1 4
5 ERZURUM SPOR LİSESİ 11 5 6 21 20 16 1.050 886 875 1.013 4 0 1 2 2 2
6 ZİRAAT BANKASI 12 5 7 17 25 14 0.680 900 936 0.962 2 2 1 0 2 5
7 ANADOLU VOLEYBOL 12 5 7 15 23 14 0.652 820 853 0.961 4 0 1 0 0 7
8 KARŞIYAKA ANKARA 12 1 11 8 34 4 0.235 800 1009 0.793 0 1 0 1 3 7
9 ORDU ANADOLU İHL 12 0 12 5 36 1 0.139 704 986 0.714 0 0 0 1 3 8
10 BULANCAK BLD. BETON SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bulancak Bld. Beton Spor ligden çekildi ve düştü.
Ordu Anadolu İHL'nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ -
- - - - -
18.10.2019 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 TVF SPOR LİSESİ HALKBANK 0-3
13-25 19-25 20-25 - -
18.10.2019 20:00 ANKARA (BEŞTEPE) 20:00 KARŞIYAKA ANKARA SGK 0-3
17-25 19-25 19-25 - -
19.10.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 ZİRAAT BANKASI ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-21 25-19 25-14 - -
20.10.2019 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL ŞİRAN AKADEMİ 2-3
21-25 15-25 25-23 25-22 13-15
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) ŞİRAN AKADEMİ BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
26.10.2019 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 SGK TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-17 25-23 22-25 25-23 -
26.10.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 ANADOLU VOLEYBOL KARŞIYAKA ANKARA 3-0
25-22 25-13 25-20 - -
27.10.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 HALKBANK ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-10 25-17 25-11 - -
27.10.2019 15:00 ERZURUM (AZIZIYE) 15:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ZİRAAT BANKASI 3-0
25-16 25-20 25-18 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR HALKBANK -
- - - - -
02.11.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ANADOLU VOLEYBOL ERZURUM SPOR LİSESİ 3-2
25-16 22-25 29-31 25-15 15-8
02.11.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI ŞİRAN AKADEMİ 3-2
21-25 25-22 22-25 26-24 15-12
02.11.2019 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 KARŞIYAKA ANKARA TVF SPOR LİSESİ 1-3
25-20 19-25 11-25 20-25 -
03.11.2019 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL SGK 0-3
19-25 16-25 17-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) SGK BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
09.11.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ORDU ANADOLU İHL 3-1
18-25 25-20 25-23 25-20 -
10.11.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-1
25-18 25-19 24-26 27-25 -
10.11.2019 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ KARŞIYAKA ANKARA 3-0
25-16 25-23 25-17 - -
10.11.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-17 25-16 28-26 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
16.11.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 KARŞIYAKA ANKARA ORDU ANADOLU İHL 3-1
25-18 15-25 25-22 25-18 -
16.11.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ANADOLU VOLEYBOL HALKBANK 0-3
17-25 22-25 19-25 - -
16.11.2019 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 ZİRAAT BANKASI SGK 0-3
19-25 19-25 22-25 - -
17.11.2019 15:00 ERZURUM (AZIZIYE) 15:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ŞİRAN AKADEMİ 1-3
23-25 17-25 25-19 21-25 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ORDU (ATATÜRK) ORDU ANADOLU İHL BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
23.11.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 SGK ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-19 25-22 25-23 - -
23.11.2019 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TVF SPOR LİSESİ ZİRAAT BANKASI 3-1
19-25 25-19 26-24 25-16 -
24.11.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 HALKBANK ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-21 25-20 25-20 - -
24.11.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ KARŞIYAKA ANKARA 3-0
25-15 25-12 25-13 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) KARŞIYAKA ANKARA BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
30.11.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 ANADOLU VOLEYBOL TVF SPOR LİSESİ 0-3
23-25 18-25 17-25 - -
01.12.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ZİRAAT BANKASI ORDU ANADOLU İHL 3-1
25-19 16-25 25-21 25-13 -
01.12.2019 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ SGK 0-3
20-25 23-25 24-26 - -
01.12.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ HALKBANK 3-0
25-19 25-20 25-19 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
07.12.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 SGK ŞİRAN AKADEMİ 3-1
25-22 25-23 20-25 25-21 -
08.12.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 TVF SPOR LİSESİ ERZURUM SPOR LİSESİ 3-2
25-18 14-25 21-25 25-23 15-10
08.12.2019 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL ANADOLU VOLEYBOL 0-3
25-27 18-25 12-25 - -
09.12.2019 20:00 ANKARA (BEŞTEPE) 20:00 HALKBANK KARŞIYAKA ANKARA 3-1
25-18 25-22 22-25 26-24 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) ANADOLU VOLEYBOL BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
14.12.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 KARŞIYAKA ANKARA ZİRAAT BANKASI 0-3
23-25 21-25 12-25 - -
14.12.2019 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 HALKBANK SGK 3-2
25-21 23-25 25-21 20-25 15-12
15.12.2019 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-18 25-19 25-18 - -
15.12.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-13 25-13 25-17 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ERZURUM (AZIZIYE) ERZURUM SPOR LİSESİ BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
29.12.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ANADOLU VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 3-0
25-23 28-26 25-15 - -
29.12.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-20 25-22 25-16 - -
29.12.2019 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 SGK KARŞIYAKA ANKARA 3-1
23-25 25-19 25-23 25-14 -
29.12.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-15 25-19 25-11 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR ŞİRAN AKADEMİ -
- - - - -
05.01.2020 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ZİRAAT BANKASI ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1
25-14 20-25 25-14 25-13 -
05.01.2020 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL HALKBANK 0-3
23-25 15-25 17-25 - -
06.01.2020 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 TVF SPOR LİSESİ SGK 0-3
22-25 19-25 19-25 - -
06.01.2020 20:00 ANKARA (BEŞTEPE) 20:00 KARŞIYAKA ANKARA ANADOLU VOLEYBOL 0-3
16-25 22-25 18-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) HALKBANK BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
12.01.2020 ANKARA (BEŞTEPE) SGK ORDU ANADOLU İHL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
12.01.2020 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-17 25-22 25-18 - -
12.01.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ ZİRAAT BANKASI 3-0
25-16 25-22 25-11 - -
22.01.2020 20:30 ANKARA (BEŞTEPE) 20:30 TVF SPOR LİSESİ KARŞIYAKA ANKARA 3-0
25-16 25-21 25-13 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR SGK -
- - - - -
19.01.2020 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 KARŞIYAKA ANKARA ERZURUM SPOR LİSESİ 2-3
18-25 25-22 20-25 25-23 9-15
19.01.2020 15:30 ANKARA (BEŞTEPE) 15:30 ANADOLU VOLEYBOL ŞİRAN AKADEMİ 0-3
18-25 14-25 17-25 - -
19.01.2020 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 0-3
20-25 20-25 16-25 - -
19.01.2020 15:00 ORDU (ATATÜRK) 15:00 ORDU ANADOLU İHL TVF SPOR LİSESİ 0-3
20-25 17-25 19-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) TVF SPOR LİSESİ BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
26.01.2020 15:30 ANKARA (BEŞTEPE) 15:30 SGK ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
26.01.2020 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 HALKBANK ANADOLU VOLEYBOL -
- - - - -
26.01.2020 15:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 15:00 ŞİRAN AKADEMİ ERZURUM SPOR LİSESİ -
- - - - -
26.01.2020 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL KARŞIYAKA ANKARA -
- - - - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR ORDU ANADOLU İHL -
- - - - -
02.02.2020 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 KARŞIYAKA ANKARA ŞİRAN AKADEMİ -
- - - - -
02.02.2020 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ANADOLU VOLEYBOL SGK -
- - - - -
02.02.2020 15:30 ANKARA (BEŞTEPE) 15:30 ZİRAAT BANKASI TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
02.02.2020 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ HALKBANK -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR KARŞIYAKA ANKARA -
- - - - -
09.02.2020 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 HALKBANK ŞİRAN AKADEMİ -
- - - - -
09.02.2020 15:30 ANKARA (BEŞTEPE) 15:30 SGK ERZURUM SPOR LİSESİ -
- - - - -
09.02.2020 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 TVF SPOR LİSESİ ANADOLU VOLEYBOL -
- - - - -
09.02.2020 13:00 ORDU (ATATÜRK) 13:00 ORDU ANADOLU İHL ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) ZİRAAT BANKASI BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
16.02.2020 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ANADOLU VOLEYBOL ORDU ANADOLU İHL -
- - - - -
16.02.2020 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 KARŞIYAKA ANKARA HALKBANK -
- - - - -
16.02.2020 13:00 ERZURUM (AZIZIYE) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
16.02.2020 13:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 13:00 ŞİRAN AKADEMİ SGK -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
GIRESUN (BULANCAK) BULANCAK BLD. BETON SPOR ANADOLU VOLEYBOL -
- - - - -
22.02.2020 ANKARA (BEŞTEPE) SGK HALKBANK -
- - - - -
22.02.2020 ANKARA (BEŞTEPE) TVF SPOR LİSESİ ŞİRAN AKADEMİ -
- - - - -
23.02.2020 ANKARA (BEŞTEPE) ZİRAAT BANKASI KARŞIYAKA ANKARA -
- - - - -
23.02.2020 ORDU (ATATÜRK) ORDU ANADOLU İHL ERZURUM SPOR LİSESİ -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MELİKGAZİ BLD. 12 12 0 36 6 34 6.000 999 783 1.276 8 2 2 0 0 0
2 KONYA B.ŞEHİR BLD. 11 9 2 31 13 27 2.385 1030 801 1.286 4 3 2 2 0 0
3 ÜRGÜP SPOR 12 7 5 26 18 22 1.444 987 934 1.057 5 1 1 2 1 2
4 PEMA KOLEJİ 12 7 5 27 22 21 1.227 1074 1034 1.039 2 3 2 2 2 1
5 DEVELİ BLD. 12 6 6 24 19 20 1.263 939 880 1.067 5 1 0 2 2 2
6 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 12 5 7 18 26 14 0.692 952 996 0.956 1 3 1 0 3 4
7 GEZLEVİ SPOR 11 3 8 13 27 10 0.481 765 914 0.837 1 1 1 2 0 6
8 AKSARAY MTAL 11 3 8 14 28 8 0.500 889 975 0.912 0 2 1 0 5 3
9 TARSUS GENÇLİK 13 1 12 8 38 3 0.211 792 1110 0.714 0 0 1 1 3 8
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2019 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. GEZLEVİ SPOR 3-0
25-12 25-13 25-7 - -
20.10.2019 13:00 KONYA (KONYA B.ŞEHIR KONGRE MERKEZI B SALONU) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ÜRGÜP SPOR 3-1
23-25 25-17 25-19 25-17 -
20.10.2019 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU PEMA KOLEJİ 3-2
22-25 25-21 25-22 22-25 22-20
20.10.2019 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS GENÇLİK AKSARAY MTAL 1-3
26-28 25-22 14-25 17-25 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.10.2019 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR TARSUS GENÇLİK 3-2
23-25 16-25 25-18 25-21 15-9
27.10.2019 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-22 14-25 18-25 29-27 13-15
27.10.2019 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ MELİKGAZİ BLD. 0-3
24-26 14-25 17-25 - -
27.10.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 3-0
25-19 25-21 25-19 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2019 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 AKSARAY MTAL GEZLEVİ SPOR 1-3
25-21 22-25 25-27 23-25 -
03.11.2019 14:00 KAYSERI (ATATÜRK) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ÜRGÜP SPOR 3-0
27-25 25-21 25-19 - -
03.11.2019 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU DEVELİ BLD. 3-1
25-21 21-25 25-21 25-18 -
03.11.2019 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS GENÇLİK PEMA KOLEJİ 0-3
20-25 16-25 15-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2019 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
19-25 19-25 18-25 - -
10.11.2019 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ AKSARAY MTAL 3-1
23-25 25-17 25-22 25-13 -
10.11.2019 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 3-0
25-23 25-19 25-17 - -
10.11.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR TARSUS GENÇLİK 3-0
25-18 25-21 25-16 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2019 16:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 16:00 AKSARAY MTAL ÜRGÜP SPOR 3-2
20-25 25-23 24-26 25-17 15-11
17.11.2019 16:00 KAYSERI (ATATÜRK) 16:00 MELİKGAZİ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
20-25 25-20 26-24 17-25 15-12
17.11.2019 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR PEMA KOLEJİ 2-3
16-25 20-25 25-23 25-17 13-15
17.11.2019 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS GENÇLİK DEVELİ BLD. 0-3
24-26 16-25 19-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2019 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. AKSARAY MTAL 3-0
25-19 25-18 25-16 - -
24.11.2019 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TARSUS GENÇLİK 3-0
25-10 25-10 25-7 - -
24.11.2019 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU MELİKGAZİ BLD. 0-3
26-28 10-25 17-25 - -
24.11.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR GEZLEVİ SPOR 3-0
25-14 25-19 25-21 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.11.2019 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR DEVELİ BLD. 0-3
21-25 18-25 14-25 - -
01.12.2019 16:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 16:00 AKSARAY MTAL KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
24-26 26-24 20-25 17-25 -
01.12.2019 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ ÜRGÜP SPOR 1-3
17-25 22-25 25-22 24-26 -
01.12.2019 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS GENÇLİK KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 1-3
19-25 17-25 25-20 16-25 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2019 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TARSUS GENÇLİK 3-0
25-14 25-15 25-14 - -
08.12.2019 14:30 KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK) 14:30 DEVELİ BLD. PEMA KOLEJİ 2-3
25-23 25-19 23-25 19-25 10-15
08.12.2019 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. GEZLEVİ SPOR 3-0
25-16 25-9 25-14 - -
08.12.2019 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU AKSARAY MTAL 3-1
25-20 25-23 22-25 25-18 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.12.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR DEVELİ BLD. 0-3
19-25 23-25 19-25 - -
15.12.2019 16:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 16:00 AKSARAY MTAL MELİKGAZİ BLD. 0-3
18-25 18-25 15-25 - -
15.12.2019 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 0-3
15-25 15-25 14-25 - -
15.12.2019 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
15-25 25-21 25-23 16-25 13-15
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.12.2019 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR MELİKGAZİ BLD. 0-3
20-25 19-25 18-25 - -
29.12.2019 14:00 AKSARAY (ATATÜRK) 14:00 AKSARAY MTAL TARSUS GENÇLİK 3-1
25-15 19-25 25-19 25-20 -
29.12.2019 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 3-1
25-20 25-14 18-25 25-17 -
29.12.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
25-23 21-25 25-22 15-25 15-9
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2020 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PEMA KOLEJİ 3-1
25-20 25-22 17-25 25-7 -
05.01.2020 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. DEVELİ BLD. 3-0
25-15 25-9 25-14 - -
05.01.2020 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU ÜRGÜP SPOR 0-3
18-25 21-25 23-25 - -
05.01.2020 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK GEZLEVİ SPOR 3-2
25-21 20-25 25-20 14-25 21-19
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.01.2020 14:30 KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK) 14:30 DEVELİ BLD. KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 3-1
25-22 19-25 27-25 25-16 -
12.01.2020 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR AKSARAY MTAL 3-0
25-19 25-21 25-21 - -
12.01.2020 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ TARSUS GENÇLİK 3-0
25-14 28-26 25-22 - -
12.01.2020 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR MELİKGAZİ BLD. 2-3
19-25 25-16 23-25 25-18 12-15
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.01.2020 12:00 AKSARAY (ATATÜRK) 12:00 AKSARAY MTAL PEMA KOLEJİ 1-3
18-25 14-25 25-19 19-25 -
19.01.2020 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. DEVELİ BLD. 3-1
21-25 25-21 25-15 28-26 -
19.01.2020 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3
17-25 26-24 18-25 15-25 -
19.01.2020 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK ÜRGÜP SPOR 0-3
10-25 26-28 18-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.01.2020 KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK) DEVELİ BLD. TARSUS GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
26.01.2020 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ GEZLEVİ SPOR -
- - - - -
26.01.2020 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. -
- - - - -
26.01.2020 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR AKSARAY MTAL -
- - - - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2020 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 AKSARAY MTAL DEVELİ BLD. -
- - - - -
02.02.2020 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU -
- - - - -
02.02.2020 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR ÜRGÜP SPOR -
- - - - -
02.02.2020 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2020 14:30 KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK) 14:30 DEVELİ BLD. GEZLEVİ SPOR -
- - - - -
09.02.2020 13:00 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. AKSARAY MTAL -
- - - - -
09.02.2020 14:00 MERSIN (SILIFKE) 14:00 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU TARSUS GENÇLİK -
- - - - -
09.02.2020 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR PEMA KOLEJİ -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.02.2020 14:00 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 14:00 AKSARAY MTAL KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU -
- - - - -
16.02.2020 14:00 KONYA (BOZKIR) 14:00 GEZLEVİ SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
16.02.2020 16:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 16:00 PEMA KOLEJİ DEVELİ BLD. -
- - - - -
16.02.2020 14:00 MERSIN (TARSUS) 14:00 TARSUS GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2020 KAYSERI (ATATÜRK) MELİKGAZİ BLD. AKSARAY MTAL -
- - - - -
23.02.2020 KAYSERI (ŞEHIT MURAT KOCATÜRK) DEVELİ BLD. ÜRGÜP SPOR -
- - - - -
23.02.2020 KONYA (SPOR VE KONGRE MERKEZI BÜYÜK SALON) KONYA B.ŞEHİR BLD. PEMA KOLEJİ -
- - - - -
23.02.2020 MERSIN (SILIFKE) KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU GEZLEVİ SPOR -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ERZİN YEŞİLKENT SPOR 10 9 1 27 3 27 9.000 735 527 1.395 9 0 0 0 0 1
2 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 10 8 2 24 7 24 3.429 728 630 1.156 7 1 0 0 0 2
3 SEYHAN BLD. 10 8 2 25 11 22 2.273 834 680 1.226 5 1 2 0 1 1
4 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 10 7 3 25 11 22 2.273 822 690 1.191 6 0 1 2 0 1
5 İSTİKLAL ORTAOKULU 10 4 6 12 21 12 0.571 709 739 0.959 1 3 0 0 0 6
6 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 10 3 7 10 24 8 0.417 614 784 0.783 1 1 1 0 1 6
7 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 10 1 9 8 27 4 0.296 681 811 0.840 1 0 0 1 3 5
8 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 10 0 10 3 30 1 0.100 547 809 0.676 0 0 0 1 1 8
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2019 13:00 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) 13:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-0
25-16 25-23 25-20 - -
03.11.2019 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-21 22-25 25-23 13-25 9-15
03.11.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK SEYHAN BLD. 0-3
16-25 20-25 12-25 - -
03.11.2019 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-15 25-12 25-17 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 3-0
25-8 25-14 25-20 - -
10.11.2019 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 0-3
15-25 17-25 20-25 - -
10.11.2019 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-14 25-14 25-14 - -
10.11.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-22 25-18 25-18 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2019 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0-3
17-25 21-25 21-25 - -
17.11.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-14 25-21 25-23 - -
17.11.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. 2-3
25-21 21-25 25-12 24-26 15-17
17.11.2019 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 0-3
23-25 15-25 23-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2019 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-17 25-19 25-19 - -
24.11.2019 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 0-3
21-25 15-25 9-25 - -
24.11.2019 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-17 25-16 25-17 - -
24.11.2019 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-16 25-16 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.12.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0-3
18-25 19-25 24-26 - -
01.12.2019 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 0-3
20-25 21-25 24-26 - -
01.12.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-17 25-14 25-12 - -
01.12.2019 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1
25-22 21-25 25-22 25-13 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2019 13:00 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) 13:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 18-25 17-25 - -
08.12.2019 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR SEYHAN BLD. 0-3
4-25 12-25 16-25 - -
08.12.2019 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-17 25-19 25-20 - -
08.12.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 3-1
25-22 25-11 11-25 25-21 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2019 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 1-3
25-22 20-25 24-26 21-25 -
22.12.2019 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ İSTİKLAL ORTAOKULU 1-3
25-21 21-25 17-25 28-30 -
22.12.2019 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-5 25-20 25-20 - -
22.12.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-11 25-17 25-13 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2020 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0
25-14 25-11 25-15 - -
05.01.2020 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR İSTİKLAL ORTAOKULU 1-3
10-25 19-25 26-24 17-25 -
05.01.2020 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 3-0
25-10 25-19 25-20 - -
05.01.2020 14:00 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK KÜLTÜR) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 3-0
25-16 25-18 25-18 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.01.2020 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ SEYHAN BLD. 1-3
25-19 20-25 9-25 22-25 -
12.01.2020 13:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0-3
8-25 16-25 18-25 - -
12.01.2020 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
20-25 17-25 23-25 - -
17.01.2020 17:00 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) 17:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-20 27-25 25-10 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.01.2020 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2
26-28 25-23 22-25 25-17 15-10
19.01.2020 15:00 ADIYAMAN (ADIYAMAN ÜNIV.) 15:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2-3
25-21 18-25 22-25 25-22 11-15
19.01.2020 13:00 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) 13:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-13 25-18 25-17 - -
19.01.2020 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 3-0
25-18 25-12 25-18 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.01.2020 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR -
- - - - -
26.01.2020 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ -
- - - - -
26.01.2020 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ERZİN YEŞİLKENT SPOR -
- - - - -
26.01.2020 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SEYHAN BLD. -
- - - - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2020 13:00 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) 13:00 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
02.02.2020 13:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 13:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
02.02.2020 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR SEYHAN BLD. -
- - - - -
16.02.2020 13:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTİKLAL ORTAOKULU -
- - - - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2020 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR -
- - - - -
09.02.2020 13:30 GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI) 13:30 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK -
- - - - -
09.02.2020 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ -
- - - - -
09.02.2020 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ERZİN YEŞİLKENT SPOR -
- - - - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2020 ADIYAMAN (GÖLBAŞI) ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ SEYHAN BLD. -
- - - - -
23.02.2020 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR ERZİN YEŞİLKENT SPOR -
- - - - -
23.02.2020 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
23.02.2020 OSMANIYE (DÜZIÇI) İSTİKLAL ORTAOKULU ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KIZILTEPE BLD. 16 14 2 45 9 43 5.000 1304 894 1.459 11 3 0 1 1 0
2 47 MAVİ SPOR 16 14 2 45 11 42 4.091 1313 890 1.475 10 3 1 1 1 0
3 DİNAMİK GENÇLİK 16 14 2 42 14 39 3.000 1284 950 1.352 9 2 3 0 0 2
4 NUSAYBİN İPEK YOLU 16 13 3 44 11 40 4.000 1271 897 1.417 12 0 1 2 1 0
5 MİDYAT BLD. 16 11 5 36 20 33 1.800 1276 1123 1.136 6 5 0 0 3 2
6 KIZILTEPE ES GENÇLİK 16 7 9 21 30 20 0.700 962 1116 0.862 5 1 1 0 0 9
7 KIZILTEPE VOLEYBOL 16 6 10 24 34 19 0.706 1214 1204 1.008 3 2 1 2 2 6
8 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 16 5 11 20 36 16 0.556 1051 1212 0.867 3 1 1 2 1 8
9 NUSAYBİN GENÇLİK 16 5 11 18 37 14 0.486 1008 1217 0.828 2 2 1 0 3 8
10 YENİ MARDİN 16 4 12 16 36 12 0.444 995 1122 0.887 4 0 0 0 4 8
11 KIZILTEPE EĞİTİM 16 3 13 14 39 10 0.359 875 1194 0.733 3 0 0 1 3 9
12 DERİK GENÇLİK 16 0 16 0 48 0 MIN 466 1200 0.388 0 0 0 0 0 16
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK YENİ MARDİN 3-0
25-16 25-22 25-19 - -
13.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 47 MAVİ SPOR NUSAYBİN İPEK YOLU 2-3
22-25 25-18 18-25 25-20 14-16
13.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 DERİK GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3
6-25 5-25 10-25 - -
13.10.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE BLD. KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-6 25-3 25-4 - -
13.10.2019 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. DİNAMİK GENÇLİK 1-3
20-25 12-25 27-25 20-25 -
13.10.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-2
26-28 25-20 20-25 25-23 15-10
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-18 25-11 25-15 - -
16.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM 47 MAVİ SPOR 0-3
3-25 4-25 6-25 - -
16.10.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL MİDYAT BLD. 0-3
15-25 18-25 21-25 - -
16.10.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-22 25-15 25-8 - -
17.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA DERİK GENÇLİK 3-0
25-17 25-10 25-19 - -
17.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 YENİ MARDİN KIZILTEPE BLD. 0-3
21-25 15-25 18-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-1
21-25 25-20 25-22 25-20 -
20.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
10-25 7-25 2-25 - -
20.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-17 25-16 25-20 - -
20.10.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE EĞİTİM YENİ MARDİN 0-3
9-25 11-25 7-25 - -
20.10.2019 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 47 MAVİ SPOR NUSAYBİN GENÇLİK 3-1
25-13 25-20 19-25 25-22 -
20.10.2019 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-0
25-18 25-16 25-13 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.10.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-16 25-13 25-15 - -
26.10.2019 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 YENİ MARDİN 47 MAVİ SPOR 0-3
16-25 18-25 17-25 - -
27.10.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE BLD. 0-3
13-25 12-25 22-25 - -
27.10.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA KIZILTEPE ES GENÇLİK 2-3
21-25 21-25 25-19 25-20 9-15
27.10.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK DERİK GENÇLİK 3-0
25-8 25-14 25-12 - -
27.10.2019 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU MİDYAT BLD. 3-0
25-17 25-15 25-18 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 YENİ MARDİN DİNAMİK GENÇLİK 0-3
10-25 9-25 15-25 - -
02.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
6-25 13-25 15-25 - -
03.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3
9-25 12-25 11-25 - -
03.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 47 MAVİ SPOR DERİK GENÇLİK 3-0
25-8 25-15 25-16 - -
03.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE BLD. MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-0
25-8 25-11 25-7 - -
03.11.2019 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-1
25-17 23-25 25-13 25-13 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 DİNAMİK GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
14-25 21-25 14-25 - -
10.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE VOLEYBOL YENİ MARDİN 3-1
25-19 28-26 22-25 27-25 -
10.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 DERİK GENÇLİK MİDYAT BLD. 0-3
8-25 13-25 14-25 - -
10.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA KIZILTEPE EĞİTİM 3-1
25-20 25-20 25-27 27-25 -
10.11.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 0-3
27-29 18-25 15-25 - -
10.11.2019 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE BLD. 1-3
23-25 20-25 25-16 11-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-2
25-22 22-25 14-25 25-17 15-6
16.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK DERİK GENÇLİK 3-0
25-10 25-12 25-13 - -
16.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 YENİ MARDİN MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-0
25-10 25-13 25-12 - -
17.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 47 MAVİ SPOR MİDYAT BLD. 1-3
21-25 25-19 21-25 17-25 -
17.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-12 25-5 25-7 - -
17.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE EĞİTİM NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
23-25 7-25 15-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.11.2019 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-18 25-10 25-18 - -
24.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK KIZILTEPE BLD. 0-3
6-25 18-25 9-25 - -
24.11.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE VOLEYBOL 47 MAVİ SPOR 0-3
17-25 15-25 22-25 - -
24.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA DİNAMİK GENÇLİK 0-3
9-25 9-25 13-25 - -
24.11.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 3-1
25-23 18-25 25-22 25-19 -
24.11.2019 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU YENİ MARDİN 3-0
25-8 25-14 25-11 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.11.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 YENİ MARDİN NUSAYBİN GENÇLİK 1-3
25-17 20-25 18-25 13-25 -
30.11.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 DİNAMİK GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 3-2
25-23 25-20 19-25 21-25 15-11
01.12.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-12 25-17 25-7 - -
01.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. MİDYAT BLD. 3-1
25-16 22-25 25-17 25-15 -
01.12.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE EĞİTİM DERİK GENÇLİK 3-0
25-18 25-9 25-8 - -
01.12.2019 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 KIZILTEPE VOLEYBOL MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 2-3
25-14 25-16 23-25 20-25 10-15
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
07.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE BLD. 0-3
11-25 14-25 15-25 - -
08.12.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK YENİ MARDİN 0-3
4-25 13-25 15-25 - -
08.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 47 MAVİ SPOR 0-3
17-25 12-25 17-25 - -
08.12.2019 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE EĞİTİM 3-1
25-13 18-25 25-19 25-17 -
08.12.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK DİNAMİK GENÇLİK 0-3
20-25 10-25 15-25 - -
08.12.2019 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-17 25-17 25-11 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.12.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 YENİ MARDİN MİDYAT BLD. 1-3
25-19 22-25 20-25 20-25 -
14.12.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 DİNAMİK GENÇLİK DERİK GENÇLİK 3-0
25-10 25-4 25-8 - -
14.12.2019 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
17-25 20-25 20-25 - -
15.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE BLD. 3-1
25-16 25-21 20-25 25-16 -
15.12.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN GENÇLİK 3-1
25-17 25-22 23-25 25-18 -
15.12.2019 19:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 19:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-10 25-12 25-10 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 DİNAMİK GENÇLİK MİDYAT BLD. 3-1
12-25 26-24 25-15 25-23 -
28.12.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 YENİ MARDİN KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-18 25-16 25-18 - -
29.12.2019 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE BLD. 0-3
11-25 13-25 15-25 - -
29.12.2019 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DERİK GENÇLİK 3-0
25-10 25-12 25-13 - -
29.12.2019 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-15 25-16 25-15 - -
29.12.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU 47 MAVİ SPOR 2-3
13-25 25-18 11-25 25-15 9-15
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK DİNAMİK GENÇLİK 0-3
21-25 15-25 11-25 - -
05.01.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-18 25-19 25-22 - -
05.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 DERİK GENÇLİK MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 0-3
7-25 4-25 3-25 - -
05.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE BLD. YENİ MARDİN 3-0
25-18 25-21 25-22 - -
05.01.2020 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-14 25-19 25-23 - -
05.01.2020 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
11-25 9-25 15-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.01.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE BLD. 3-2
25-22 31-29 23-25 19-25 15-11
08.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE ES GENÇLİK 0-3
21-25 22-25 22-25 - -
08.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA MİDYAT BLD. 1-3
19-25 21-25 25-21 19-25 -
08.01.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 YENİ MARDİN KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
20-25 22-25 23-25 - -
08.01.2020 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU DERİK GENÇLİK 3-0
25-5 25-5 25-12 - -
08.01.2020 16:00 MARDIN (NUSAYBIN) 16:00 NUSAYBİN GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
4-25 12-25 9-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-1
25-23 26-28 25-14 25-19 -
11.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 3-0
25-11 25-14 25-11 - -
12.01.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 0-3
2-25 9-25 7-25 - -
12.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 47 MAVİ SPOR YENİ MARDİN 3-1
25-10 25-5 13-25 25-13 -
12.01.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 KIZILTEPE EĞİTİM DİNAMİK GENÇLİK 0-3
9-25 12-25 6-25 - -
12.01.2020 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
15-25 24-26 23-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 DİNAMİK GENÇLİK YENİ MARDİN 3-0
25-10 25-10 25-9 - -
18.01.2020 13:00 MARDIN (NUSAYBIN) 13:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0
25-15 25-17 25-20 - -
19.01.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
5-25 6-25 15-25 - -
19.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE EĞİTİM 3-2
17-25 17-25 25-14 25-19 15-13
19.01.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA KIZILTEPE BLD. 0-3
21-25 18-25 21-25 - -
19.01.2020 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK MİDYAT BLD. 0-3
19-25 13-25 20-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK -
- - - - -
25.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 YENİ MARDİN KIZILTEPE VOLEYBOL -
- - - - -
25.01.2020 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. DERİK GENÇLİK -
- - - - -
26.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. NUSAYBİN İPEK YOLU -
- - - - -
26.01.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE EĞİTİM MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA -
- - - - -
29.01.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 47 MAVİ SPOR DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK -
- - - - -
02.02.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
02.02.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA YENİ MARDİN -
- - - - -
02.02.2020 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. 47 MAVİ SPOR -
- - - - -
02.02.2020 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE BLD. -
- - - - -
02.02.2020 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE EĞİTİM -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 KIZILTEPE EĞİTİM NUSAYBİN GENÇLİK -
- - - - -
05.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK MİDYAT BLD. -
- - - - -
05.02.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 YENİ MARDİN NUSAYBİN İPEK YOLU -
- - - - -
05.02.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL -
- - - - -
06.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA -
- - - - -
06.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. DERİK GENÇLİK -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK 47 MAVİ SPOR -
- - - - -
09.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DERİK GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM -
- - - - -
09.02.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA KIZILTEPE VOLEYBOL -
- - - - -
09.02.2020 12:00 MARDIN (MIDYAT) 12:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE BLD. -
- - - - -
09.02.2020 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK YENİ MARDİN -
- - - - -
09.02.2020 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 DİNAMİK GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK -
- - - - -
15.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 YENİ MARDİN DERİK GENÇLİK -
- - - - -
16.02.2020 11:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 11:00 47 MAVİ SPOR MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA -
- - - - -
16.02.2020 13:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 13:00 KIZILTEPE BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK -
- - - - -
16.02.2020 15:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 15:00 KIZILTEPE EĞİTİM MİDYAT BLD. -
- - - - -
16.02.2020 17:00 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) 17:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN İPEK YOLU -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.02.2020 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM -
- - - - -
23.02.2020 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) DERİK GENÇLİK DİNAMİK GENÇLİK -
- - - - -
23.02.2020 MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL) KIZILTEPE BLD. 47 MAVİ SPOR -
- - - - -
23.02.2020 MARDIN (MIDYAT) MİDYAT BLD. YENİ MARDİN -
- - - - -
23.02.2020 MARDIN (NUSAYBIN) NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL -
- - - - -
23.02.2020 MARDIN (NUSAYBIN) NUSAYBİN İPEK YOLU MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA -
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TÜRŞAD 9 8 1 26 7 23 3.714 769 576 1.335 6 0 2 1 0 0
2 BAĞLAR GENÇLİK 8 7 1 23 8 20 2.875 716 539 1.328 4 1 2 1 0 0
3 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 9 6 3 22 10 20 2.200 722 631 1.144 5 1 0 2 0 1
4 LALEZAR 6 4 2 15 8 12 1.875 532 463 1.149 3 0 1 1 1 0
5 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 7 2 5 6 15 6 0.400 419 462 0.907 2 0 0 0 0 5
6 PEYAS SPOR 9 2 7 7 21 6 0.333 582 634 0.918 2 0 0 0 1 6
7 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 10 0 10 0 30 0 MIN 315 750 0.420 0 0 0 0 0 10
8 ERCİŞ BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KAYAPINAR BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayapınar Bld.,Erciş Bld. ve Silopi Gençlik Merkezi takımları ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
19.10.2019 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 LALEZAR ERCİŞ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
20.10.2019 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ) 13:00 TÜRŞAD SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-15 25-8 25-6 - -
20.10.2019 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) PEYAS SPOR SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
20.10.2019 13:00 DIYARBAKIR (SEYRANTEPE) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-17 25-19 25-14 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. TÜRŞAD -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZAR -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. BAĞLAR GENÇLİK -
- - - - -
26.10.2019 13:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 0-3
23-25 16-25 21-25 - -
27.10.2019 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3
13-25 10-25 8-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) BAĞLAR GENÇLİK SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) PEYAS SPOR KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ ERCİŞ BLD. -
- - - - -
02.11.2019 13:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER TÜRŞAD 2-3
25-23 16-25 25-21 18-25 8-15
02.11.2019 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 LALEZAR SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-12 25-11 25-9 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. LALEZAR -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
10.11.2019 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ) 13:00 TÜRŞAD PEYAS SPOR 3-0
25-20 25-16 25-22 - -
10.11.2019 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3
9-25 9-25 12-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) BAĞLAR GENÇLİK KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
16.11.2019 11:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-4 25-17 25-4 - -
16.11.2019 13:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER PEYAS SPOR 3-0
25-19 25-20 25-21 - -
16.11.2019 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 LALEZAR TÜRŞAD 2-3
25-23 20-25 22-25 25-14 12-15
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
DIYARBAKIR (SILVAN) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK ERCİŞ BLD. -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
24.11.2019 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR LALEZAR 0-3
30-32 17-25 19-25 - -
22.12.2019 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ ANADOLU LISESI) 13:00 TÜRŞAD BAĞLAR GENÇLİK 2-3
24-26 25-21 25-19 23-25 11-15
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
03.11.2019 12:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ TÜRŞAD 0-3
20-25 21-25 7-25 - -
30.11.2019 12:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 12:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER LALEZAR 3-1
29-27 25-18 15-25 25-21 -
01.12.2019 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK PEYAS SPOR 3-1
24-26 25-12 25-22 25-15 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (ADILCEVAZ) TÜRŞAD ERCİŞ BLD. -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
17.11.2019 11:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 11:00 PEYAS SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3
18-25 18-25 23-25 - -
08.12.2019 11:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 11:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 0-3
13-25 9-25 11-25 - -
21.12.2019 15:00 MUŞ (ATATÜRK) 15:00 LALEZAR BAĞLAR GENÇLİK 3-2
17-25 20-25 25-19 25-23 15-12
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (SILVAN) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ TÜRŞAD -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. PEYAS SPOR -
- - - - -
30.11.2019 14:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 14:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZAR 0-3
18-25 21-25 26-28 - -
15.12.2019 13:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER BAĞLAR GENÇLİK 2-3
21-25 25-22 25-20 18-25 13-15
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ PEYAS SPOR -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. LALEZAR -
- - - - -
16.12.2019 11:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ BAĞLAR GENÇLİK 0-3
14-25 19-25 13-25 - -
29.12.2019 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK TÜRŞAD 0-3
11-25 6-25 13-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (ADILCEVAZ) TÜRŞAD KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) BAĞLAR GENÇLİK ERCİŞ BLD. -
- - - - -
MUŞ (ATATÜRK) LALEZAR SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
05.01.2020 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-17 25-13 25-17 - -
02.02.2020 13:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 13:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. PEYAS SPOR -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ BAĞLAR GENÇLİK -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
12.01.2020 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ) 13:00 TÜRŞAD HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-19 25-17 25-23 - -
15.02.2020 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK LALEZAR -
- - - - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER ERCİŞ BLD. -
- - - - -
MUŞ (ATATÜRK) LALEZAR KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
19.01.2020 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-8 25-8 25-10 - -
19.01.2020 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR TÜRŞAD 0-3
14-25 19-25 17-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. BAĞLAR GENÇLİK -
- - - - -
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ ERCİŞ BLD. -
- - - - -
08.12.2019 14:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 14:00 PEYAS SPOR HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 0-3
22-25 19-25 23-25 - -
26.01.2020 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ) 13:00 TÜRŞAD LALEZAR -
- - - - -
26.01.2020 13:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 13:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK -
- - - - -
02.02.2020 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK TÜRŞAD -
- - - - -
02.02.2020 14:00 MUŞ (YENI SALON) 14:00 LALEZAR PEYAS SPOR -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. ERCİŞ BLD. -
- - - - -
DIYARBAKIR (SILVAN) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
08.02.2020 12:00 MUŞ (ATATÜRK) 12:00 LALEZAR HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -
09.02.2020 13:00 BITLIS (ADILCEVAZ) 13:00 TÜRŞAD HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
09.02.2020 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR BAĞLAR GENÇLİK -
- - - - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞIRNAK (SILOPI) SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
VAN (12 DEV ADAM) ERCİŞ BLD. TÜRŞAD -
- - - - -
16.11.2019 16:00 HAKKARI (GENÇLIK HIZMETLERI) 16:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-9 25-9 25-14 - -
27.01.2020 11:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ PEYAS SPOR -
- - - - -
16.02.2020 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK LALEZAR -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BITLIS (ADILCEVAZ) TÜRŞAD SİLOPİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) PEYAS SPOR ERCİŞ BLD. -
- - - - -
22.02.2020 MUŞ (ATATÜRK) LALEZAR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ -
- - - - -
23.02.2020 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) BAĞLAR GENÇLİK HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER -
- - - - -