Vestel Venus Sultanlar Ligi

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 17 16 1 48 8 48 6.000 1384 1063 1.302 11 5 0 0 0 1
2 ECZACIBAŞI VİTRA 17 16 1 48 13 45 3.692 1444 1065 1.356 9 4 3 0 0 1
3 FENERBAHÇE OPET 17 13 4 45 16 39 2.813 1397 1130 1.236 11 0 2 2 2 0
4 GALATASARAY HDI SİGORTA 17 13 4 43 19 39 2.263 1443 1260 1.145 7 5 1 1 2 1
5 TÜRK HAVA YOLLARI 17 8 9 33 32 27 1.031 1410 1346 1.048 4 3 1 4 1 4
6 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 17 8 9 27 31 23 0.871 1246 1268 0.983 5 2 1 0 3 6
7 ATLASGLOBAL YEŞİLYURT 17 8 9 27 35 21 0.771 1296 1356 0.956 3 2 3 0 3 6
8 PTT 17 7 10 30 33 23 0.909 1368 1357 1.008 5 1 1 3 3 4
9 NİLÜFER BLD. 17 6 11 25 39 17 0.641 1321 1454 0.909 2 2 2 1 5 5
10 KARAYOLLARI 17 4 13 22 40 16 0.550 1267 1413 0.897 3 1 0 4 2 7
11 BEŞİKTAŞ 17 3 14 12 45 8 0.267 1039 1358 0.765 1 1 1 0 3 11
12 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 17 0 17 2 51 0 0.039 779 1324 0.588 0 0 0 0 2 15
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.10.2019 18:30 TRT SPOR-2 ANKARA (BAŞKENT) 18:30 KARAYOLLARI BEŞİKTAŞ 2-3
17-25 26-24 25-17 18-25 12-15
12.10.2019 16:00 İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜSPORKOMPLEKSI) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
14-25 22-25 5-25 - -
12.10.2019 14:30 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:30 FENERBAHÇE OPET TÜRK HAVA YOLLARI 3-2
25-18 25-15 22-25 18-25 15-9
12.10.2019 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 ATLASGLOBAL YEŞİLYURT PTT 3-2
25-20 22-25 25-27 25-19 15-6
12.10.2019 19:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 19:00 VAKIFBANK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 25-18 23-25 25-15 -
13.10.2019 19:00 TRT SPOR-2 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:00 NİLÜFER BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
25-22 20-25 12-25 21-25 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.10.2019 16:00 TRT SPOR-2 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 PTT VAKIFBANK 0-3
17-25 17-25 15-25 - -
15.10.2019 19:30 AYDIN (MIMAR SINAN) 19:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-16 25-17 25-15 - -
15.10.2019 19:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 TÜRK HAVA YOLLARI ATLASGLOBAL YEŞİLYURT 2-3
21-25 25-23 25-19 14-25 6-15
16.10.2019 16:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 GALATASARAY HDI SİGORTA KARAYOLLARI 3-0
25-22 25-22 25-21 - -
16.10.2019 19:30 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE OPET 0-3
21-25 13-25 13-25 - -
16.10.2019 18:30 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 18:30 ECZACIBAŞI VİTRA NİLÜFER BLD. 3-1
25-16 16-25 25-18 25-14 -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.10.2019 19:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI) 19:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS PTT 1-3
25-22 16-25 13-25 15-25 -
19.10.2019 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 KARAYOLLARI ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
14-25 20-25 8-25 - -
19.10.2019 17:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:30 NİLÜFER BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 20-25 20-25 - -
19.10.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 FENERBAHÇE OPET ATLASGLOBAL YEŞİLYURT 3-0
25-11 25-17 25-10 - -
19.10.2019 19:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
17-25 18-25 25-23 19-25 -
20.10.2019 19:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 19:00 VAKIFBANK TÜRK HAVA YOLLARI 3-0
29-27 25-23 25-23 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.10.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 ATLASGLOBAL YEŞİLYURT VAKIFBANK 1-3
19-25 25-23 18-25 22-25 -
25.10.2019 18:30 TRT Spor İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 GALATASARAY HDI SİGORTA FENERBAHÇE OPET 3-1
11-25 25-18 25-18 25-18 -
26.10.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 PTT NİLÜFER BLD. 3-0
25-23 25-9 25-19 - -
26.10.2019 15:00 AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 3-0
25-15 25-23 25-19 - -
26.10.2019 17:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:30 TÜRK HAVA YOLLARI BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-11 25-17 25-14 - -
26.10.2019 16:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 16:00 ECZACIBAŞI VİTRA BEŞİKTAŞ 3-0
25-15 25-5 25-19 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.10.2019 18:30 ANKARA (BAŞKENT) 18:30 KARAYOLLARI PTT 2-3
23-25 25-20 20-25 25-19 10-15
29.10.2019 18:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:00 NİLÜFER BLD. TÜRK HAVA YOLLARI 3-2
26-24 16-25 18-25 25-16 15-11
29.10.2019 18:30 İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜSPORKOMPLEKSI) 18:30 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ATLASGLOBAL YEŞİLYURT 1-3
25-23 20-25 23-25 4-25 -
29.10.2019 15:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ECZACIBAŞI VİTRA 1-3
18-25 12-25 25-20 21-25 -
29.10.2019 19:00 TRT Spor İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 FENERBAHÇE OPET VAKIFBANK 3-0
25-18 25-20 25-22 - -
30.10.2019 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 BEŞİKTAŞ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1-3
17-25 25-15 16-25 19-25 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.11.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 PTT BEŞİKTAŞ 1-3
25-19 23-25 22-25 18-25 -
02.11.2019 15:00 AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
17-25 25-20 23-25 15-25 -
02.11.2019 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 TÜRK HAVA YOLLARI KARAYOLLARI 3-2
25-19 28-26 20-25 18-25 15-10
02.11.2019 19:30 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:30 ECZACIBAŞI VİTRA FENERBAHÇE OPET 3-2
23-25 26-24 25-19 21-25 15-12
02.11.2019 17:30 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:30 VAKIFBANK BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-12 25-20 25-11 - -
04.11.2019 19:00 TRT SPOR-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 ATLASGLOBAL YEŞİLYURT NİLÜFER BLD. 3-2
25-12 25-22 26-28 18-25 15-5
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.11.2019 19:30 TRT SPOR-2 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:30 NİLÜFER BLD. VAKIFBANK 0-3
6-25 16-25 20-25 - -
08.11.2019 18:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 GALATASARAY HDI SİGORTA PTT 3-0
25-17 25-23 27-25 - -
09.11.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 KARAYOLLARI ATLASGLOBAL YEŞİLYURT 3-1
25-15 25-18 14-25 25-18 -
09.11.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 BEŞİKTAŞ TÜRK HAVA YOLLARI 0-3
22-25 19-25 6-25 - -
09.11.2019 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 FENERBAHÇE OPET BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-12 25-15 25-8 - -
09.11.2019 19:30 TRT SPOR-2 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 19:30 ECZACIBAŞI VİTRA AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-13 25-14 25-17 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.11.2019 16:00 TRT SPOR-2 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 PTT ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
16-25 17-25 13-25 - -
12.11.2019 18:30 İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜSPORKOMPLEKSI) 18:30 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS NİLÜFER BLD. 0-3
13-25 21-25 20-25 - -
12.11.2019 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 ATLASGLOBAL YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ 3-0
25-18 33-31 25-22 - -
12.11.2019 19:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 TÜRK HAVA YOLLARI GALATASARAY HDI SİGORTA 2-3
17-25 26-24 17-25 25-21 12-15
12.11.2019 18:00 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 18:00 VAKIFBANK KARAYOLLARI 3-0
25-14 25-11 25-20 - -
13.11.2019 19:00 TRT SPOR-2 AYDIN (MIMAR SINAN) 19:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE OPET 0-3
20-25 16-25 23-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.11.2019 18:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3
26-28 19-25 19-25 - -
15.11.2019 19:30 TRT SPOR-2 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 19:30 ECZACIBAŞI VİTRA TÜRK HAVA YOLLARI 3-0
26-24 25-19 25-18 - -
16.11.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 KARAYOLLARI BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-17 29-27 25-18 - -
16.11.2019 15:00 AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. PTT 3-2
25-21 23-25 28-26 26-28 15-13
16.11.2019 16:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 FENERBAHÇE OPET NİLÜFER BLD. 3-0
25-16 25-22 25-21 - -
17.11.2019 16:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 GALATASARAY HDI SİGORTA ATLASGLOBAL YEŞİLYURT 3-0
25-18 25-22 27-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.11.2019 18:30 TRT Spor-2 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:30 NİLÜFER BLD. KARAYOLLARI 3-2
25-20 22-25 30-28 21-25 15-10
23.11.2019 16:00 İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜSPORKOMPLEKSI) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS BEŞİKTAŞ 0-3
14-25 18-25 12-25 - -
23.11.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 TÜRK HAVA YOLLARI AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-23 25-14 25-17 - -
23.11.2019 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 ATLASGLOBAL YEŞİLYURT ECZACIBAŞI VİTRA 1-3
21-25 25-22 16-25 18-25 -
23.11.2019 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 19:00 VAKIFBANK GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1
24-26 25-21 25-23 25-19 -
24.11.2019 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 PTT FENERBAHÇE OPET 2-3
25-22 18-25 26-28 26-24 13-15
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
29.11.2019 18:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 PTT TÜRK HAVA YOLLARI 1-3
18-25 25-20 23-25 22-25 -
29.11.2019 19:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-11 25-16 25-14 - -
30.11.2019 15:00 AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ATLASGLOBAL YEŞİLYURT 0-3
22-25 15-25 19-25 - -
30.11.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 BEŞİKTAŞ NİLÜFER BLD. 1-3
14-25 18-25 25-21 15-25 -
30.11.2019 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 FENERBAHÇE OPET KARAYOLLARI 3-0
25-12 25-16 25-19 - -
14.12.2019 18:30 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 ECZACIBAŞI VİTRA VAKIFBANK 0-3
20-25 23-25 17-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.01.2020 18:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 TÜRK HAVA YOLLARI FENERBAHÇE OPET 0-3
23-25 15-25 14-25 - -
19.01.2020 14:00 TRT Spor-2 AYDIN (MIMAR SINAN) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 1-3
25-23 19-25 14-25 20-25 -
19.01.2020 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 BEŞİKTAŞ KARAYOLLARI 0-3
18-25 18-25 26-28 - -
19.01.2020 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 GALATASARAY HDI SİGORTA NİLÜFER BLD. 3-0
28-26 25-14 28-26 - -
19.01.2020 18:30 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 18:30 ECZACIBAŞI VİTRA BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-6 25-10 25-11 - -
20.01.2020 19:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 PTT ATLASGLOBAL YEŞİLYURT 3-0
25-23 25-17 25-15 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.01.2020 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 FENERBAHÇE OPET BEŞİKTAŞ 3-0
25-12 25-17 25-8 - -
26.01.2020 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 KARAYOLLARI GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3
20-25 25-23 18-25 14-25 -
26.01.2020 19:00 TRT Spor-2 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:00 NİLÜFER BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 1-3
28-26 18-25 18-25 15-25 -
26.01.2020 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
10-25 4-25 12-25 - -
26.01.2020 17:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:30 ATLASGLOBAL YEŞİLYURT TÜRK HAVA YOLLARI 3-1
25-22 25-17 22-25 25-23 -
27.01.2020 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 19:00 VAKIFBANK PTT 3-0
25-11 25-19 25-13 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
31.01.2020 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 ATLASGLOBAL YEŞİLYURT FENERBAHÇE OPET 0-3
7-25 7-25 16-25 - -
31.01.2020 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 TÜRK HAVA YOLLARI VAKIFBANK 0-3
22-25 19-25 20-25 - -
01.02.2020 19:30 TRT Spor-2 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 19:30 ECZACIBAŞI VİTRA KARAYOLLARI 3-0
25-18 25-23 25-17 - -
02.02.2020 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 PTT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-14 25-11 25-18 - -
02.02.2020 13:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BEŞİKTAŞ 3-0
25-9 25-12 25-14 - -
03.02.2020 19:30 TRT Spor-2 AYDIN (MIMAR SINAN) 19:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. NİLÜFER BLD. 3-1
25-20 17-25 25-20 25-19 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2020 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 KARAYOLLARI AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-23 28-26 25-14 - -
09.02.2020 17:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:30 NİLÜFER BLD. PTT 3-1
31-29 20-25 25-19 25-22 -
09.02.2020 13:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 FENERBAHÇE OPET GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0
25-21 25-23 25-20 - -
09.02.2020 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 BEŞİKTAŞ ECZACIBAŞI VİTRA 0-3
12-25 11-25 14-25 - -
09.02.2020 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS TÜRK HAVA YOLLARI 0-3
12-25 10-25 12-25 - -
09.02.2020 17:30 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:30 VAKIFBANK ATLASGLOBAL YEŞİLYURT 3-0
25-20 25-17 25-18 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.02.2020 13:30 ANKARA (BAŞKENT) 13:30 PTT KARAYOLLARI 3-0
25-21 25-23 25-21 - -
12.02.2020 14:00 AYDIN (MIMAR SINAN) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-0
30-28 25-18 25-15 - -
12.02.2020 14:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 ECZACIBAŞI VİTRA GALATASARAY HDI SİGORTA 3-2
25-20 25-13 21-25 21-25 15-12
12.02.2020 16:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 TÜRK HAVA YOLLARI NİLÜFER BLD. 3-1
25-21 25-19 21-25 25-14 -
12.02.2020 18:30 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 ATLASGLOBAL YEŞİLYURT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-0
25-21 25-13 25-20 - -
12.02.2020 17:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:00 VAKIFBANK FENERBAHÇE OPET 3-1
24-26 25-17 25-18 25-21 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.02.2020 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 KARAYOLLARI TÜRK HAVA YOLLARI 1-3
15-25 16-25 25-23 17-25 -
15.02.2020 14:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 FENERBAHÇE OPET ECZACIBAŞI VİTRA 2-3
17-25 25-23 10-25 25-19 10-15
15.02.2020 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 BEŞİKTAŞ PTT 0-3
15-25 9-25 12-25 - -
15.02.2020 17:30 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:30 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS VAKIFBANK 0-3
10-25 16-25 18-25 - -
16.02.2020 17:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:30 NİLÜFER BLD. ATLASGLOBAL YEŞİLYURT 3-0
25-20 25-17 25-20 - -
16.02.2020 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-23 25-18 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.02.2020 15:00 TRT Spor-2 AYDIN (MIMAR SINAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI VİTRA -
- - - - -
22.02.2020 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS FENERBAHÇE OPET -
- - - - -
23.02.2020 13:00 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 PTT GALATASARAY HDI SİGORTA -
- - - - -
23.02.2020 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 ATLASGLOBAL YEŞİLYURT KARAYOLLARI -
- - - - -
23.02.2020 17:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 TÜRK HAVA YOLLARI BEŞİKTAŞ -
- - - - -
23.02.2020 17:30 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:30 VAKIFBANK NİLÜFER BLD. -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.02.2020 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 FENERBAHÇE OPET AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
26.02.2020 18:30 TRT Spor-2 ANKARA (BAŞKENT) 18:30 KARAYOLLARI VAKIFBANK -
- - - - -
26.02.2020 18:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:00 NİLÜFER BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS -
- - - - -
26.02.2020 15:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 15:00 ECZACIBAŞI VİTRA PTT -
- - - - -
27.02.2020 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ ATLASGLOBAL YEŞİLYURT -
- - - - -
27.02.2020 19:00 TRT Spor-2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 GALATASARAY HDI SİGORTA TÜRK HAVA YOLLARI -
- - - - -