Bölgesel Lig Erkekler

BÖLGESEL LİG GRUP ERKEK-ANKARA 1

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TED ANKARA KOLEJLİLER 4 4 0 12 0 12 MAX 300 126 2.381 4 0 0 0 0 0
2 ANKARA YENİMAHALLE BLD. 4 3 1 9 5 9 1.800 323 309 1.045 1 2 0 0 0 1
3 ANKARA BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 4 2 2 7 8 6 0.875 339 351 0.966 0 2 0 0 1 1
4 ANKARA KARŞIYAKA İDMAN YURDU 4 1 3 4 9 3 0.444 231 297 0.778 1 0 0 0 1 2
5 ANKARA YENİ MAMAK GENÇLİK 4 0 4 2 12 0 0.167 239 349 0.685 0 0 0 0 2 2
KARŞILAŞMALAR
15.12.2019-16:00
ANKARA YENİMAHALLE BLD.-ANKARA BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ANKARA (BATIKENT)
3-1
25-21 19-25 25-23 28-26 -
15.12.2019-18:00
ANKARA YENİ MAMAK GENÇLİK-ANKARA KARŞIYAKA İDMAN YURDU
ANKARA (BATIKENT)
0-3
18-25 15-25 9-25 - -
17.12.2019-18:00
ANKARA YENİMAHALLE BLD.-ANKARA KARŞIYAKA İDMAN YURDU
ANKARA (MAMAK)
3-0
26-24 25-12 25-23 - -
17.12.2019-19:30
ANKARA YENİ MAMAK GENÇLİK-TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (MAMAK)
0-3
11-25 14-25 10-25 - -
20.12.2019-18:00
ANKARA BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (ŞEVKET EVLIYAGIL MTAL)
0-3
13-25 15-25 12-25 - -
20.12.2019-19:30
ANKARA YENİ MAMAK GENÇLİK-ANKARA YENİMAHALLE BLD.
ANKARA (ŞEVKET EVLIYAGIL MTAL)
1-3
18-25 16-25 26-24 20-25 -
22.12.2019-12:00
TED ANKARA KOLEJLİLER-ANKARA YENİMAHALLE BLD.
ANKARA (ŞEVKET EVLIYAGIL MTAL)
3-0
25-10 25-21 25-20 - -
22.12.2019-14:00
ANKARA BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-ANKARA KARŞIYAKA İDMAN YURDU
ANKARA (ŞEVKET EVLIYAGIL MTAL)
3-1
23-25 30-28 26-24 25-20 -
25.12.2019-18:00
ANKARA YENİ MAMAK GENÇLİK-ANKARA BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ANKARA (ŞEVKET EVLIYAGIL MTAL)
1-3
23-25 16-25 27-25 16-25 -
25.12.2019-19:30
ANKARA KARŞIYAKA İDMAN YURDU-TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (ŞEVKET EVLIYAGIL MTAL)
0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -

BÖLGESEL LİG FİNAL ERKEK-ESKİŞEHİR

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANKARA TED ANKARA KOLEJLİLER 3 3 0 9 0 9 MAX 225 123 1.829 3 0 0 0 0 0
2 ZONGULDAK DSİ 3 2 1 6 4 6 1.500 215 217 0.991 1 1 0 0 0 1
3 KÜTAHYA BLD. 3 1 2 3 6 3 0.500 176 206 0.854 1 0 0 0 0 2
4 ANKARA BİLGEM GENÇLİK 3 0 3 1 9 0 0.111 179 249 0.719 0 0 0 0 1 2
KARŞILAŞMALAR
17.01.2020-14:00
KÜTAHYA BLD.-ZONGULDAK DSİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
0-3
19-25 19-25 25-27 - -
17.01.2020-16:00
ANKARA TED ANKARA KOLEJLİLER-ANKARA BİLGEM GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
3-0
25-16 25-17 25-13 - -
18.01.2020-15:00
ANKARA BİLGEM GENÇLİK-KÜTAHYA BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
0-3
24-26 18-25 12-25 - -
18.01.2020-17:00
ZONGULDAK DSİ-ANKARA TED ANKARA KOLEJLİLER
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
0-3
16-25 10-25 14-25 - -
19.01.2020-15:00
ANKARA BİLGEM GENÇLİK-ZONGULDAK DSİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
1-3
24-26 14-25 25-22 16-25 -
19.01.2020-17:00
KÜTAHYA BLD.-ANKARA TED ANKARA KOLEJLİLER
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
0-3
13-25 12-25 12-25 - -