2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
2 AKHİSARGÜCÜ 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
4 ÇİLİMLİ BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
5 ESENYURT VOLEYBOL 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
6 FETHİYE BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
7 GÖCEK SPOR 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 KARACABEY BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
9 TOPKAPI OKULLARI 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
10 YENİKÖY SPOR 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
19.10.2019-17:00
YENİKÖY SPOR-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
20.10.2019-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-KARACABEY BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
20.10.2019-13:00
ÇİLİMLİ BLD.-FETHİYE BLD.
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER)
-
- - - - -
20.10.2019-14:00
ESENYURT VOLEYBOL-AKHİSARGÜCÜ
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
20.10.2019-12:00
GÖCEK SPOR-TOPKAPI OKULLARI
MUĞLA (GÖCEK)
-
- - - - -
2. Hafta
26.10.2019-17:00
TOPKAPI OKULLARI-ESENYURT VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
26.10.2019-18:00
AKHİSARGÜCÜ-YENİKÖY SPOR
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
27.10.2019-15:00
KARACABEY BLD.-GÖCEK SPOR
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-ÇİLİMLİ BLD.
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
FETHİYE BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
3. Hafta
02.11.2019-17:00
YENİKÖY SPOR-TOPKAPI OKULLARI
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
03.11.2019-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-GÖCEK SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
03.11.2019-13:00
ÇİLİMLİ BLD.-AKHİSARGÜCÜ
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
ESENYURT VOLEYBOL-KARACABEY BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
FETHİYE BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
4. Hafta
09.11.2019-17:00
TOPKAPI OKULLARI-ÇİLİMLİ BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
09.11.2019-18:00
AKHİSARGÜCÜ-FETHİYE BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
10.11.2019-15:00
KARACABEY BLD.-YENİKÖY SPOR
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
10.11.2019-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
10.11.2019-12:00
GÖCEK SPOR-ESENYURT VOLEYBOL
MUĞLA (GÖCEK)
-
- - - - -
5. Hafta
16.11.2019-17:00
YENİKÖY SPOR-GÖCEK SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
17.11.2019-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ESENYURT VOLEYBOL
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-AKHİSARGÜCÜ
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
17.11.2019-13:00
ÇİLİMLİ BLD.-KARACABEY BLD.
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
FETHİYE BLD.-TOPKAPI OKULLARI
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
6. Hafta
23.11.2019-17:00
TOPKAPI OKULLARI-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
23.11.2019-18:00
AKHİSARGÜCÜ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
24.11.2019-15:00
KARACABEY BLD.-FETHİYE BLD.
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
24.11.2019-14:00
ESENYURT VOLEYBOL-YENİKÖY SPOR
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
24.11.2019-12:00
GÖCEK SPOR-ÇİLİMLİ BLD.
MUĞLA (GÖCEK)
-
- - - - -
7. Hafta
30.11.2019-18:00
AKHİSARGÜCÜ-TOPKAPI OKULLARI
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
01.12.2019-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-YENİKÖY SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-KARACABEY BLD.
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
01.12.2019-13:00
ÇİLİMLİ BLD.-ESENYURT VOLEYBOL
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
FETHİYE BLD.-GÖCEK SPOR
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
8. Hafta
07.12.2019-16:30
TOPKAPI OKULLARI-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
07.12.2019-18:30
YENİKÖY SPOR-ÇİLİMLİ BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
08.12.2019-15:00
KARACABEY BLD.-AKHİSARGÜCÜ
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
08.12.2019-14:00
ESENYURT VOLEYBOL-FETHİYE BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
08.12.2019-12:00
GÖCEK SPOR-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MUĞLA (GÖCEK)
-
- - - - -
9. Hafta
14.12.2019-16:30
TOPKAPI OKULLARI-KARACABEY BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
14.12.2019-18:00
AKHİSARGÜCÜ-GÖCEK SPOR
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
15.12.2019-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ÇİLİMLİ BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-ESENYURT VOLEYBOL
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
FETHİYE BLD.-YENİKÖY SPOR
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
10. Hafta
28.12.2019-18:00
AKHİSARGÜCÜ-ESENYURT VOLEYBOL
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
29.12.2019-15:00
KARACABEY BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
29.12.2019-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-YENİKÖY SPOR
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
29.12.2019-16:30
TOPKAPI OKULLARI-GÖCEK SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
29.12.2019-14:00
FETHİYE BLD.-ÇİLİMLİ BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
11. Hafta
05.01.2020-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-FETHİYE BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
05.01.2020-13:00
ÇİLİMLİ BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER)
-
- - - - -
05.01.2020-16:30
YENİKÖY SPOR-AKHİSARGÜCÜ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
05.01.2020-14:00
ESENYURT VOLEYBOL-TOPKAPI OKULLARI
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
05.01.2020-12:00
GÖCEK SPOR-KARACABEY BLD.
MUĞLA (GÖCEK)
-
- - - - -
12. Hafta
11.01.2020-18:00
AKHİSARGÜCÜ-ÇİLİMLİ BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
12.01.2020-15:00
KARACABEY BLD.-ESENYURT VOLEYBOL
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
12.01.2020-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-FETHİYE BLD.
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
12.01.2020-16:30
TOPKAPI OKULLARI-YENİKÖY SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
12.01.2020-12:00
GÖCEK SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (GÖCEK)
-
- - - - -
13. Hafta
19.01.2020-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
19.01.2020-13:00
ÇİLİMLİ BLD.-TOPKAPI OKULLARI
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER)
-
- - - - -
19.01.2020-16:30
YENİKÖY SPOR-KARACABEY BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
ESENYURT VOLEYBOL-GÖCEK SPOR
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
FETHİYE BLD.-AKHİSARGÜCÜ
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
14. Hafta
25.01.2020-18:00
AKHİSARGÜCÜ-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
26.01.2020-15:00
KARACABEY BLD.-ÇİLİMLİ BLD.
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
26.01.2020-16:30
TOPKAPI OKULLARI-FETHİYE BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
26.01.2020-14:00
ESENYURT VOLEYBOL-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
26.01.2020-12:00
GÖCEK SPOR-YENİKÖY SPOR
MUĞLA (GÖCEK)
-
- - - - -
15. Hafta
01.02.2020-18:30
YENİKÖY SPOR-ESENYURT VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
02.02.2020-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-AKHİSARGÜCÜ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
02.02.2020-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-TOPKAPI OKULLARI
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
02.02.2020-13:00
ÇİLİMLİ BLD.-GÖCEK SPOR
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER)
-
- - - - -
02.02.2020-14:00
FETHİYE BLD.-KARACABEY BLD.
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
16. Hafta
09.02.2020-15:00
KARACABEY BLD.-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
09.02.2020-16:30
YENİKÖY SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
09.02.2020-18:30
TOPKAPI OKULLARI-AKHİSARGÜCÜ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
ESENYURT VOLEYBOL-ÇİLİMLİ BLD.
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
09.02.2020-12:00
GÖCEK SPOR-FETHİYE BLD.
MUĞLA (GÖCEK)
-
- - - - -
17. Hafta
15.02.2020-18:00
AKHİSARGÜCÜ-KARACABEY BLD.
MANISA (AKHISAR)
-
- - - - -
16.02.2020-16:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-TOPKAPI OKULLARI
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ-GÖCEK SPOR
DENIZLI (VALI RECEP YAZICIOĞLU)
-
- - - - -
16.02.2020-13:00
ÇİLİMLİ BLD.-YENİKÖY SPOR
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
FETHİYE BLD.-ESENYURT VOLEYBOL
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA)
-
- - - - -
18. Hafta
23.02.2020-
KARACABEY BLD.-TOPKAPI OKULLARI
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK)
-
- - - - -
23.02.2020-
ÇİLİMLİ BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER)
-
- - - - -
23.02.2020-
YENİKÖY SPOR-FETHİYE BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
23.02.2020-
ESENYURT VOLEYBOL-ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK)
-
- - - - -
23.02.2020-
GÖCEK SPOR-AKHİSARGÜCÜ
MUĞLA (GÖCEK)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 52 1.4423 1 0 0 0 0 0
2 SGK 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 55 1.3636 1 0 0 0 0 0
3 KARŞIYAKA ANKARA 1 0 1 0 3 0.000 MIN 55 75 0.7333 0 0 0 0 0 1
4 TVF SPOR LİSESİ 1 0 1 0 3 0.000 MIN 52 75 0.6933 0 0 0 0 0 1
5 ANADOLU VOLEYBOL 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
6 ERZURUM SPOR LİSESİ 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
7 ORDU ANADOLU İHL 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 ŞİRAN AKADEMİ 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
9 ZİRAAT BANKASI 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
10 BULANCAK BLD. BETON SPOR 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Bulancak Bld. Beton Spor ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
-
BULANCAK BLD. BETON SPOR-ERZURUM SPOR LİSESİ
GIRESUN (BULANCAK)
-
- - - - -
18.10.2019-18:00
TVF SPOR LİSESİ-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
13-25 19-25 20-25 - -
18.10.2019-20:00
KARŞIYAKA ANKARA-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
17-25 19-25 19-25 - -
19.10.2019-16:30
ZİRAAT BANKASI-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
20.10.2019-13:00
ORDU ANADOLU İHL-ŞİRAN AKADEMİ
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
2. Hafta
-
ŞİRAN AKADEMİ-BULANCAK BLD. BETON SPOR
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
26.10.2019-12:00
SGK-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
26.10.2019-16:30
ANADOLU VOLEYBOL-KARŞIYAKA ANKARA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.10.2019-11:00
HALKBANK-ORDU ANADOLU İHL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.10.2019-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ZİRAAT BANKASI
ERZURUM (AZIZIYE)
-
- - - - -
3. Hafta
-
BULANCAK BLD. BETON SPOR-HALKBANK
GIRESUN (BULANCAK)
-
- - - - -
02.11.2019-11:00
ANADOLU VOLEYBOL-ERZURUM SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.11.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI-ŞİRAN AKADEMİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.11.2019-18:00
KARŞIYAKA ANKARA-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.11.2019-13:00
ORDU ANADOLU İHL-SGK
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
4. Hafta
-
SGK-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.11.2019-15:00
TVF SPOR LİSESİ-ORDU ANADOLU İHL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.11.2019-11:00
HALKBANK-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.11.2019-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-KARŞIYAKA ANKARA
ERZURUM (AZIZIYE)
-
- - - - -
10.11.2019-13:00
ŞİRAN AKADEMİ-ANADOLU VOLEYBOL
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
5. Hafta
-
BULANCAK BLD. BETON SPOR-TVF SPOR LİSESİ
GIRESUN (BULANCAK)
-
- - - - -
16.11.2019-11:00
KARŞIYAKA ANKARA-ORDU ANADOLU İHL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.11.2019-13:00
ANADOLU VOLEYBOL-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.11.2019-18:00
ZİRAAT BANKASI-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.11.2019-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ŞİRAN AKADEMİ
ERZURUM (AZIZIYE)
-
- - - - -
6. Hafta
-
ORDU ANADOLU İHL-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
23.11.2019-15:00
SGK-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.11.2019-17:00
TVF SPOR LİSESİ-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.11.2019-11:00
HALKBANK-ERZURUM SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.11.2019-13:00
ŞİRAN AKADEMİ-KARŞIYAKA ANKARA
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
7. Hafta
-
KARŞIYAKA ANKARA-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
30.11.2019-16:30
ANADOLU VOLEYBOL-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
01.12.2019-11:00
ZİRAAT BANKASI-ORDU ANADOLU İHL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
01.12.2019-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-SGK
ERZURUM (AZIZIYE)
-
- - - - -
01.12.2019-13:00
ŞİRAN AKADEMİ-HALKBANK
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
8. Hafta
-
BULANCAK BLD. BETON SPOR-ZİRAAT BANKASI
GIRESUN (BULANCAK)
-
- - - - -
07.12.2019-11:00
SGK-ŞİRAN AKADEMİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
08.12.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-ERZURUM SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
08.12.2019-13:00
ORDU ANADOLU İHL-ANADOLU VOLEYBOL
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
09.12.2019-20:00
HALKBANK-KARŞIYAKA ANKARA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
9. Hafta
-
ANADOLU VOLEYBOL-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
14.12.2019-15:00
KARŞIYAKA ANKARA-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
14.12.2019-17:00
HALKBANK-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
15.12.2019-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ORDU ANADOLU İHL
ERZURUM (AZIZIYE)
-
- - - - -
15.12.2019-13:00
ŞİRAN AKADEMİ-TVF SPOR LİSESİ
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
10. Hafta
-
ERZURUM SPOR LİSESİ-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ERZURUM (AZIZIYE)
-
- - - - -
29.12.2019-13:00
ANADOLU VOLEYBOL-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.12.2019-15:00
HALKBANK-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.12.2019-17:00
SGK-KARŞIYAKA ANKARA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.12.2019-13:00
ŞİRAN AKADEMİ-ORDU ANADOLU İHL
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
11. Hafta
-
BULANCAK BLD. BETON SPOR-ŞİRAN AKADEMİ
GIRESUN (BULANCAK)
-
- - - - -
05.01.2020-11:00
ZİRAAT BANKASI-ERZURUM SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
05.01.2020-13:00
ORDU ANADOLU İHL-HALKBANK
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
06.01.2020-18:00
TVF SPOR LİSESİ-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
06.01.2020-20:00
KARŞIYAKA ANKARA-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
12. Hafta
-
HALKBANK-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
11.01.2020-13:00
TVF SPOR LİSESİ-KARŞIYAKA ANKARA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
12.01.2020-11:00
SGK-ORDU ANADOLU İHL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
12.01.2020-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-ANADOLU VOLEYBOL
ERZURUM (AZIZIYE)
-
- - - - -
12.01.2020-13:00
ŞİRAN AKADEMİ-ZİRAAT BANKASI
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
13. Hafta
-
BULANCAK BLD. BETON SPOR-SGK
GIRESUN (BULANCAK)
-
- - - - -
19.01.2020-11:00
KARŞIYAKA ANKARA-ERZURUM SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
19.01.2020-15:30
ANADOLU VOLEYBOL-ŞİRAN AKADEMİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
19.01.2020-17:30
ZİRAAT BANKASI-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
19.01.2020-13:00
ORDU ANADOLU İHL-TVF SPOR LİSESİ
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
14. Hafta
-
TVF SPOR LİSESİ-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
26.01.2020-15:30
SGK-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
26.01.2020-17:30
HALKBANK-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
26.01.2020-13:00
ŞİRAN AKADEMİ-ERZURUM SPOR LİSESİ
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
26.01.2020-13:00
ORDU ANADOLU İHL-KARŞIYAKA ANKARA
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
15. Hafta
-
BULANCAK BLD. BETON SPOR-ORDU ANADOLU İHL
GIRESUN (BULANCAK)
-
- - - - -
02.02.2020-11:00
KARŞIYAKA ANKARA-ŞİRAN AKADEMİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.02.2020-13:00
ANADOLU VOLEYBOL-SGK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.02.2020-15:30
ZİRAAT BANKASI-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.02.2020-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-HALKBANK
ERZURUM (AZIZIYE)
-
- - - - -
16. Hafta
-
BULANCAK BLD. BETON SPOR-KARŞIYAKA ANKARA
GIRESUN (BULANCAK)
-
- - - - -
09.02.2020-11:00
HALKBANK-ŞİRAN AKADEMİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.02.2020-15:30
SGK-ERZURUM SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.02.2020-17:30
TVF SPOR LİSESİ-ANADOLU VOLEYBOL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.02.2020-13:00
ORDU ANADOLU İHL-ZİRAAT BANKASI
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
17. Hafta
-
ZİRAAT BANKASI-BULANCAK BLD. BETON SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.02.2020-11:00
ANADOLU VOLEYBOL-ORDU ANADOLU İHL
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.02.2020-17:30
KARŞIYAKA ANKARA-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.02.2020-13:00
ERZURUM SPOR LİSESİ-TVF SPOR LİSESİ
ERZURUM (AZIZIYE)
-
- - - - -
16.02.2020-13:00
ŞİRAN AKADEMİ-SGK
GÜMÜŞHANE (ŞIRAN)
-
- - - - -
18. Hafta
-
BULANCAK BLD. BETON SPOR-ANADOLU VOLEYBOL
GIRESUN (BULANCAK)
-
- - - - -
22.02.2020-
SGK-HALKBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
22.02.2020-
TVF SPOR LİSESİ-ŞİRAN AKADEMİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.02.2020-
ZİRAAT BANKASI-KARŞIYAKA ANKARA
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.02.2020-
ORDU ANADOLU İHL-ERZURUM SPOR LİSESİ
ORDU (ATATÜRK)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AKSARAY MTAL 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
2 DEVELİ BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
3 GEZLEVİ SPOR 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
4 KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
5 KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
6 MELİKGAZİ BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
7 PEMA KOLEJİ 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 TARSUS GENÇLİK 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
9 ÜRGÜP SPOR 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
20.10.2019-13:00
MELİKGAZİ BLD.-GEZLEVİ SPOR
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
20.10.2019-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-ÜRGÜP SPOR
KONYA (KONYA B.ŞEHIR KONGRE MERKEZI B SALONU)
-
- - - - -
20.10.2019-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU-PEMA KOLEJİ
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
20.10.2019-14:00
TARSUS GENÇLİK-AKSARAY MTAL
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
2. Hafta
27.10.2019-14:30
DEVELİ BLD.-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
GEZLEVİ SPOR-TARSUS GENÇLİK
KONYA (BOZKIR)
-
- - - - -
27.10.2019-16:00
PEMA KOLEJİ-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
ÜRGÜP SPOR-KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
3. Hafta
03.11.2019-14:00
AKSARAY MTAL-GEZLEVİ SPOR
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
03.11.2019-13:00
MELİKGAZİ BLD.-ÜRGÜP SPOR
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU-DEVELİ BLD.
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
TARSUS GENÇLİK-PEMA KOLEJİ
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
4. Hafta
10.11.2019-14:30
DEVELİ BLD.-MELİKGAZİ BLD.
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
10.11.2019-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU
KONYA (KONYA B.ŞEHIR KONGRE MERKEZI B SALONU)
-
- - - - -
10.11.2019-16:00
PEMA KOLEJİ-AKSARAY MTAL
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
10.11.2019-14:00
ÜRGÜP SPOR-TARSUS GENÇLİK
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
5. Hafta
17.11.2019-16:00
AKSARAY MTAL-ÜRGÜP SPOR
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
17.11.2019-16:00
MELİKGAZİ BLD.-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
GEZLEVİ SPOR-PEMA KOLEJİ
KONYA (BOZKIR)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
TARSUS GENÇLİK-DEVELİ BLD.
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
6. Hafta
24.11.2019-14:30
DEVELİ BLD.-AKSARAY MTAL
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
24.11.2019-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-TARSUS GENÇLİK
KONYA (KONYA B.ŞEHIR KONGRE MERKEZI B SALONU)
-
- - - - -
24.11.2019-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU-MELİKGAZİ BLD.
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
24.11.2019-14:00
ÜRGÜP SPOR-GEZLEVİ SPOR
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
7. Hafta
01.12.2019-16:00
AKSARAY MTAL-KONYA B.ŞEHİR BLD.
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
GEZLEVİ SPOR-DEVELİ BLD.
KONYA (BOZKIR)
-
- - - - -
01.12.2019-16:00
PEMA KOLEJİ-ÜRGÜP SPOR
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
TARSUS GENÇLİK-KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
8. Hafta
08.12.2019-13:00
MELİKGAZİ BLD.-TARSUS GENÇLİK
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
08.12.2019-14:30
DEVELİ BLD.-PEMA KOLEJİ
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
08.12.2019-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-GEZLEVİ SPOR
KONYA (KONYA B.ŞEHIR KONGRE MERKEZI B SALONU)
-
- - - - -
08.12.2019-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU-AKSARAY MTAL
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
9. Hafta
14.12.2019-14:00
ÜRGÜP SPOR-DEVELİ BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
15.12.2019-16:00
AKSARAY MTAL-MELİKGAZİ BLD.
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
GEZLEVİ SPOR-KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU
KONYA (BOZKIR)
-
- - - - -
15.12.2019-16:00
PEMA KOLEJİ-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
10. Hafta
29.12.2019-14:00
AKSARAY MTAL-TARSUS GENÇLİK
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
29.12.2019-14:00
GEZLEVİ SPOR-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (BOZKIR)
-
- - - - -
29.12.2019-16:00
PEMA KOLEJİ-KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
29.12.2019-14:00
ÜRGÜP SPOR-KONYA B.ŞEHİR BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
11. Hafta
05.01.2020-13:00
MELİKGAZİ BLD.-PEMA KOLEJİ
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
05.01.2020-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-DEVELİ BLD.
KONYA (KONYA B.ŞEHIR KONGRE MERKEZI B SALONU)
-
- - - - -
05.01.2020-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU-ÜRGÜP SPOR
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
05.01.2020-15:00
TARSUS GENÇLİK-GEZLEVİ SPOR
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
12. Hafta
12.01.2020-14:30
DEVELİ BLD.-KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
12.01.2020-14:00
GEZLEVİ SPOR-AKSARAY MTAL
KONYA (BOZKIR)
-
- - - - -
12.01.2020-16:00
PEMA KOLEJİ-TARSUS GENÇLİK
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
12.01.2020-14:00
ÜRGÜP SPOR-MELİKGAZİ BLD.
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
13. Hafta
19.01.2020-14:00
AKSARAY MTAL-PEMA KOLEJİ
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
19.01.2020-13:00
MELİKGAZİ BLD.-DEVELİ BLD.
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU-KONYA B.ŞEHİR BLD.
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
19.01.2020-15:00
TARSUS GENÇLİK-ÜRGÜP SPOR
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
14. Hafta
26.01.2020-14:30
DEVELİ BLD.-TARSUS GENÇLİK
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
26.01.2020-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-MELİKGAZİ BLD.
KONYA (KONYA B.ŞEHIR KONGRE MERKEZI B SALONU)
-
- - - - -
26.01.2020-16:00
PEMA KOLEJİ-GEZLEVİ SPOR
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
26.01.2020-14:00
ÜRGÜP SPOR-AKSARAY MTAL
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
15. Hafta
02.02.2020-14:00
AKSARAY MTAL-DEVELİ BLD.
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
02.02.2020-13:00
MELİKGAZİ BLD.-KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
02.02.2020-14:00
GEZLEVİ SPOR-ÜRGÜP SPOR
KONYA (BOZKIR)
-
- - - - -
02.02.2020-15:00
TARSUS GENÇLİK-KONYA B.ŞEHİR BLD.
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
16. Hafta
09.02.2020-14:30
DEVELİ BLD.-GEZLEVİ SPOR
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
09.02.2020-13:00
KONYA B.ŞEHİR BLD.-AKSARAY MTAL
KONYA (KONYA B.ŞEHIR KONGRE MERKEZI B SALONU)
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU-TARSUS GENÇLİK
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
ÜRGÜP SPOR-PEMA KOLEJİ
NEVŞEHIR (ÜRGÜP)
-
- - - - -
17. Hafta
16.02.2020-14:00
AKSARAY MTAL-KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU
AKSARAY (ATATÜRK)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
GEZLEVİ SPOR-KONYA B.ŞEHİR BLD.
KONYA (BOZKIR)
-
- - - - -
16.02.2020-16:00
PEMA KOLEJİ-DEVELİ BLD.
KONYA (PEMA KOLEJI SL.)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
TARSUS GENÇLİK-MELİKGAZİ BLD.
MERSIN (TARSUS)
-
- - - - -
18. Hafta
23.02.2020-
MELİKGAZİ BLD.-AKSARAY MTAL
KAYSERI (ATATÜRK)
-
- - - - -
23.02.2020-
DEVELİ BLD.-ÜRGÜP SPOR
KAYSERI (DEVELI)
-
- - - - -
23.02.2020-
KONYA B.ŞEHİR BLD.-PEMA KOLEJİ
KONYA (KONYA B.ŞEHIR KONGRE MERKEZI B SALONU)
-
- - - - -
23.02.2020-
KILIÇ SİLİFKE İDMANYURDU-GEZLEVİ SPOR
MERSIN (SILIFKE)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
2 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
3 ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
4 ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
5 İSTİKLAL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
6 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
7 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 SEYHAN BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1. Hafta
03.11.2019-13:00
ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
ADIYAMAN (GÖLBAŞI)
-
- - - - -
03.11.2019-13:30
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
03.11.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-SEYHAN BLD.
KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK)
-
- - - - -
03.11.2019-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
2. Hafta
10.11.2019-14:00
SEYHAN BLD.-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
10.11.2019-13:00
ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR-ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ
ADIYAMAN (YENIMAHALLE)
-
- - - - -
10.11.2019-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
10.11.2019-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
3. Hafta
17.11.2019-13:30
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
17.11.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR
KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-SEYHAN BLD.
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
17.11.2019-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
4. Hafta
24.11.2019-12:00
SEYHAN BLD.-İSTİKLAL ORTAOKULU
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
24.11.2019-13:00
ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
ADIYAMAN (GÖLBAŞI)
-
- - - - -
24.11.2019-13:00
ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
ADIYAMAN (YENIMAHALLE)
-
- - - - -
24.11.2019-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
5. Hafta
01.12.2019-14:00
SEYHAN BLD.-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
01.12.2019-13:30
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
01.12.2019-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
6. Hafta
08.12.2019-13:00
ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ADIYAMAN (GÖLBAŞI)
-
- - - - -
08.12.2019-13:00
ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR-SEYHAN BLD.
ADIYAMAN (YENIMAHALLE)
-
- - - - -
08.12.2019-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-İSTİKLAL ORTAOKULU
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
08.12.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK)
-
- - - - -
7. Hafta
22.12.2019-14:00
SEYHAN BLD.-ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
22.12.2019-13:30
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-İSTİKLAL ORTAOKULU
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
22.12.2019-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
22.12.2019-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
8. Hafta
05.01.2020-12:00
SEYHAN BLD.-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
05.01.2020-13:00
ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR-İSTİKLAL ORTAOKULU
ADIYAMAN (YENIMAHALLE)
-
- - - - -
05.01.2020-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
05.01.2020-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
9. Hafta
12.01.2020-13:00
ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ-ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR
ADIYAMAN (GÖLBAŞI)
-
- - - - -
12.01.2020-13:30
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-SEYHAN BLD.
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
12.01.2020-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK)
-
- - - - -
12.01.2020-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
10. Hafta
19.01.2020-14:00
SEYHAN BLD.-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
19.01.2020-13:00
ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ-İSTİKLAL ORTAOKULU
ADIYAMAN (GÖLBAŞI)
-
- - - - -
19.01.2020-13:00
ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
ADIYAMAN (YENIMAHALLE)
-
- - - - -
19.01.2020-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
11. Hafta
26.01.2020-13:30
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
26.01.2020-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ
KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK)
-
- - - - -
26.01.2020-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
26.01.2020-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-SEYHAN BLD.
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
12. Hafta
02.02.2020-13:00
ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
ADIYAMAN (GÖLBAŞI)
-
- - - - -
02.02.2020-13:00
ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
ADIYAMAN (YENIMAHALLE)
-
- - - - -
02.02.2020-13:00
ERZİN YEŞİLKENT SPOR-SEYHAN BLD.
HATAY (ERZIN)
-
- - - - -
02.02.2020-13:00
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-İSTİKLAL ORTAOKULU
KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK)
-
- - - - -
13. Hafta
09.02.2020-12:00
SEYHAN BLD.-ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR
ADANA (MENDERES)
-
- - - - -
09.02.2020-13:30
ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ-KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
GAZIANTEP (ISLAHIYE-OPET ANADOLU LISESI)
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
MALATYA B.ŞEHİR BLD.-ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ
MALATYA (MERKEZ)
-
- - - - -
09.02.2020-13:00
İSTİKLAL ORTAOKULU-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
14. Hafta
23.02.2020-
ADIYAMAN GÖLBAŞI LİSESİ-SEYHAN BLD.
ADIYAMAN (GÖLBAŞI)
-
- - - - -
23.02.2020-
ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR-ERZİN YEŞİLKENT SPOR
ADIYAMAN (YENIMAHALLE)
-
- - - - -
23.02.2020-
KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK-MALATYA B.ŞEHİR BLD.
KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK)
-
- - - - -
23.02.2020-
İSTİKLAL ORTAOKULU-ISLAHİYE ANADOLU LİSESİ
OSMANIYE (DÜZIÇI)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KIZILTEPE BLD. 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 67 2.2388 2 0 0 0 0 0
2 DİNAMİK GENÇLİK 2 2 0 6 1 6.000 6.000 175 123 1.4228 1 1 0 0 0 0
3 NUSAYBİN İPEK YOLU 2 2 0 6 2 5.000 3.000 179 149 1.2013 1 0 1 0 0 0
4 47 MAVİ SPOR 2 1 1 5 3 4.000 1.667 179 117 1.5299 1 0 0 1 0 0
5 MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA 2 1 1 5 3 4.000 1.667 181 157 1.1529 1 0 0 1 0 0
6 MİDYAT BLD. 2 1 1 4 3 3.000 1.333 154 154 1.0000 1 0 0 0 1 0
7 KIZILTEPE VOLEYBOL 2 1 1 3 3 3.000 1.000 129 96 1.3438 1 0 0 0 0 1
8 KIZILTEPE ES GENÇLİK 2 1 1 3 3 3.000 1.000 119 132 0.9015 1 0 0 0 0 1
9 NUSAYBİN GENÇLİK 2 1 1 3 5 2.000 0.600 156 181 0.8619 0 0 1 0 0 1
10 YENİ MARDİN 2 0 2 0 6 0.000 MIN 111 150 0.7400 0 0 0 0 0 2
11 DERİK GENÇLİK 2 0 2 0 6 0.000 MIN 67 150 0.4467 0 0 0 0 0 2
12 KIZILTEPE EĞİTİM 2 0 2 0 6 0.000 MIN 26 150 0.1733 0 0 0 0 0 2
1. Hafta
12.10.2019-11:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
3-0
25-16 25-22 25-19 - -
13.10.2019-11:00
47 MAVİ SPOR-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
2-3
22-25 25-18 18-25 25-20 14-16
13.10.2019-13:00
DERİK GENÇLİK-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
0-3
6-25 5-25 10-25 - -
13.10.2019-15:00
KIZILTEPE BLD.-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
3-0
25-6 25-3 25-4 - -
13.10.2019-12:00
MİDYAT BLD.-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (MIDYAT)
1-3
20-25 12-25 27-25 20-25 -
13.10.2019-12:00
NUSAYBİN GENÇLİK-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (NUSAYBIN)
3-2
26-28 25-20 20-25 25-23 15-10
2. Hafta
16.10.2019-11:00
DİNAMİK GENÇLİK-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
3-0
25-18 25-11 25-15 - -
16.10.2019-13:00
KIZILTEPE EĞİTİM-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
0-3
3-25 4-25 6-25 - -
16.10.2019-15:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
0-3
15-25 18-25 21-25 - -
16.10.2019-12:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
3-0
25-22 25-15 25-8 - -
17.10.2019-11:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-DERİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
3-0
25-17 25-10 25-19 - -
17.10.2019-13:00
YENİ MARDİN-KIZILTEPE BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
0-3
21-25 15-25 18-25 - -
3. Hafta
19.10.2019-11:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
20.10.2019-11:00
DERİK GENÇLİK-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
20.10.2019-13:00
KIZILTEPE BLD.-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
20.10.2019-15:00
KIZILTEPE EĞİTİM-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
20.10.2019-17:00
47 MAVİ SPOR-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
20.10.2019-12:00
MİDYAT BLD.-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
4. Hafta
26.10.2019-15:00
DİNAMİK GENÇLİK-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
26.10.2019-17:00
YENİ MARDİN-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
27.10.2019-11:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-KIZILTEPE BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
27.10.2019-13:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
27.10.2019-12:00
NUSAYBİN GENÇLİK-DERİK GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-MİDYAT BLD.
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
5. Hafta
02.11.2019-11:00
YENİ MARDİN-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
02.11.2019-13:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
03.11.2019-11:00
KIZILTEPE EĞİTİM-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
03.11.2019-13:00
47 MAVİ SPOR-DERİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
03.11.2019-15:00
KIZILTEPE BLD.-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
03.11.2019-12:00
MİDYAT BLD.-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
6. Hafta
09.11.2019-15:00
DİNAMİK GENÇLİK-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
10.11.2019-11:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
10.11.2019-13:00
DERİK GENÇLİK-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
10.11.2019-15:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
10.11.2019-12:00
NUSAYBİN GENÇLİK-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
10.11.2019-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-KIZILTEPE BLD.
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
7. Hafta
16.11.2019-11:00
DİNAMİK GENÇLİK-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
16.11.2019-13:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-DERİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
16.11.2019-15:00
YENİ MARDİN-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
17.11.2019-11:00
47 MAVİ SPOR-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
17.11.2019-13:00
KIZILTEPE BLD.-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
17.11.2019-15:00
KIZILTEPE EĞİTİM-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
8. Hafta
24.11.2019-11:00
DERİK GENÇLİK-KIZILTEPE BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
24.11.2019-13:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
24.11.2019-15:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
24.11.2019-12:00
MİDYAT BLD.-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
24.11.2019-12:00
NUSAYBİN GENÇLİK-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
24.11.2019-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-YENİ MARDİN
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
9. Hafta
30.11.2019-11:00
YENİ MARDİN-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
30.11.2019-15:00
DİNAMİK GENÇLİK-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
01.12.2019-11:00
47 MAVİ SPOR-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
01.12.2019-13:00
KIZILTEPE BLD.-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
01.12.2019-15:00
KIZILTEPE EĞİTİM-DERİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
01.12.2019-17:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
10. Hafta
07.12.2019-13:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-KIZILTEPE BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
08.12.2019-11:00
DERİK GENÇLİK-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
08.12.2019-13:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
08.12.2019-12:00
MİDYAT BLD.-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
08.12.2019-12:00
NUSAYBİN GENÇLİK-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
08.12.2019-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
11. Hafta
14.12.2019-11:00
YENİ MARDİN-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
14.12.2019-15:00
DİNAMİK GENÇLİK-DERİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
15.12.2019-13:00
47 MAVİ SPOR-KIZILTEPE BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
15.12.2019-15:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
15.12.2019-17:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
15.12.2019-19:00
KIZILTEPE EĞİTİM-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
12. Hafta
28.12.2019-13:00
DİNAMİK GENÇLİK-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
28.12.2019-15:00
YENİ MARDİN-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
29.12.2019-11:00
KIZILTEPE EĞİTİM-KIZILTEPE BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
29.12.2019-13:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-DERİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
29.12.2019-15:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
29.12.2019-12:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-47 MAVİ SPOR
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
13. Hafta
04.01.2020-13:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
05.01.2020-11:00
47 MAVİ SPOR-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
05.01.2020-13:00
DERİK GENÇLİK-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
05.01.2020-15:00
KIZILTEPE BLD.-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
05.01.2020-12:00
MİDYAT BLD.-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
05.01.2020-12:00
NUSAYBİN GENÇLİK-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
14. Hafta
08.01.2020-11:00
DİNAMİK GENÇLİK-KIZILTEPE BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
08.01.2020-13:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
08.01.2020-15:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-MİDYAT BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
08.01.2020-17:00
YENİ MARDİN-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
08.01.2020-12:00
NUSAYBİN GENÇLİK-47 MAVİ SPOR
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
08.01.2020-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-DERİK GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
15. Hafta
11.01.2020-13:00
KIZILTEPE BLD.-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
11.01.2020-15:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
12.01.2020-11:00
DERİK GENÇLİK-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
12.01.2020-15:00
47 MAVİ SPOR-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
12.01.2020-17:00
KIZILTEPE EĞİTİM-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
12.01.2020-12:00
MİDYAT BLD.-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (MIDYAT)
-
- - - - -
16. Hafta
18.01.2020-13:00
DİNAMİK GENÇLİK-YENİ MARDİN
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
19.01.2020-11:00
DERİK GENÇLİK-47 MAVİ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
19.01.2020-15:00
KIZILTEPE VOLEYBOL-KIZILTEPE EĞİTİM
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
19.01.2020-17:00
MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA-KIZILTEPE BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
19.01.2020-12:00
NUSAYBİN GENÇLİK-MİDYAT BLD.
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
NUSAYBİN İPEK YOLU-KIZILTEPE ES GENÇLİK
MARDIN (NUSAYBIN)
-
- - - - -
17. Hafta
25.01.2020-13:00
KIZILTEPE ES GENÇLİK-NUSAYBİN GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
25.01.2020-15:00
YENİ MARDİN-KIZILTEPE VOLEYBOL
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
26.01.2020-11:00
47 MAVİ SPOR-DİNAMİK GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
26.01.2020-13:00
KIZILTEPE BLD.-NUSAYBİN İPEK YOLU
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
26.01.2020-15:00
KIZILTEPE EĞİTİM-MARDİN DEMİRKAYA SİGORTA
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
26.01.2020-12:00