1. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 6 5 1 15 6 14 2.500 488 441 1.1066 3 1 1 0 0 1
2 BİGADİÇ BLD. 6 5 1 15 13 10 1.154 583 590 0.9881 0 0 5 0 0 1
3 TFL ALTEKMA 6 4 2 14 7 13 2.000 494 452 1.0929 3 1 0 1 0 1
4 AFYON BLD. YÜNTAŞ 6 4 2 16 9 13 1.778 563 488 1.1537 2 1 1 2 0 0
5 1881 DÜZCE BELEDİYESPOR 6 4 2 16 10 12 1.600 567 516 1.0988 2 0 2 2 0 0
6 MİLAS BLD. 6 3 3 13 10 11 1.300 509 499 1.0200 2 1 0 2 0 1
7 JEOPARK KULA BLD. 6 3 3 12 11 9 1.091 506 508 0.9961 2 0 1 1 1 1
8 ALANYA BLD. 6 3 3 10 11 8 0.909 497 465 1.0688 2 0 1 0 1 2
9 İSTANBUL BBSK 6 3 3 11 13 7 0.846 527 528 0.9981 1 0 2 0 2 1
10 SAİNT JOSEPH 6 1 5 8 16 5 0.500 493 545 0.9046 0 1 0 2 1 2
11 İNEGÖL BLD. 6 1 5 6 16 4 0.375 424 525 0.8076 0 1 0 1 1 3
12 TOFAŞ SPOR 6 0 6 4 18 2 0.222 414 508 0.8150 0 0 0 2 0 4
1. Hafta
12.10.2019-15:00
AFYON BLD. YÜNTAŞ-BİGADİÇ BLD.
AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)
2-3
25-23 20-25 20-25 25-23 12-15
12.10.2019-15:00
ALANYA BLD.-TOFAŞ SPOR
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
3-0
25-20 25-19 25-15 - -
12.10.2019-13:00
İSTANBUL BBSK-1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
3-2
19-25 23-25 25-17 25-16 15-13
12.10.2019-14:00
SAİNT JOSEPH-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
2-3
25-16 23-25 25-18 16-25 8-15
12.10.2019-14:00
JEOPARK KULA BLD.-İNEGÖL BLD.
MANISA (KULA)
3-0
25-20 25-17 25-17 - -
12.10.2019-14:00
MİLAS BLD.-TFL ALTEKMA
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
0-3
18-25 20-25 19-25 - -
2. Hafta
19.10.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-MİLAS BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
3-2
25-17 15-25 25-22 26-28 15-11
19.10.2019-15:00
TOFAŞ SPOR-İSTANBUL BBSK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
2-3
25-18 22-25 19-25 25-21 10-15
19.10.2019-14:00
İNEGÖL BLD.-ALANYA BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
3-1
20-25 25-23 26-24 25-20 -
19.10.2019-13:00
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR-AFYON BLD. YÜNTAŞ
DÜZCE (18 TEMMUZ)
3-2
21-25 25-19 20-25 25-20 15-13
19.10.2019-17:00
TFL ALTEKMA-SAİNT JOSEPH
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-1
25-15 18-25 25-19 25-18 -
19.10.2019-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-JEOPARK KULA BLD.
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-0
25-17 25-21 25-13 - -
3. Hafta
26.10.2019-12:00
AFYON BLD. YÜNTAŞ-TOFAŞ SPOR
AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)
3-0
25-14 25-16 25-15 - -
26.10.2019-15:00
ALANYA BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
0-3
23-25 23-25 32-34 - -
26.10.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
BALIKESIR (BIGADIÇ)
3-2
26-24 25-20 14-25 13-25 16-14
26.10.2019-13:00
İSTANBUL BBSK-İNEGÖL BLD.
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
3-0
25-14 25-17 26-24 - -
26.10.2019-14:00
JEOPARK KULA BLD.-TFL ALTEKMA
MANISA (KULA)
3-0
25-21 25-22 25-21 - -
26.10.2019-14:00
MİLAS BLD.-SAİNT JOSEPH
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
3-0
25-23 25-21 25-20 - -
4. Hafta
02.11.2019-15:00
TOFAŞ SPOR-BİGADİÇ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
2-3
25-20 25-19 19-25 18-25 12-15
02.11.2019-14:00
İNEGÖL BLD.-AFYON BLD. YÜNTAŞ
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
1-3
13-25 25-21 10-25 12-25 -
02.11.2019-13:00
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR-MİLAS BLD.
DÜZCE (18 TEMMUZ)
3-2
22-25 25-23 20-25 25-18 15-12
02.11.2019-14:00
TFL ALTEKMA-ALANYA BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-0
25-22 25-17 25-21 - -
02.11.2019-16:00
SAİNT JOSEPH-JEOPARK KULA BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
2-3
26-24 20-25 14-25 29-27 13-15
02.11.2019-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-İSTANBUL BBSK
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-1
25-16 25-23 22-25 25-19 -
5. Hafta
09.11.2019-15:00
AFYON BLD. YÜNTAŞ-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)
3-0
25-21 25-19 25-18 - -
09.11.2019-15:00
ALANYA BLD.-SAİNT JOSEPH
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
3-0
25-13 25-17 25-23 - -
09.11.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-İNEGÖL BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
3-2
25-20 20-25 25-17 25-27 16-14
09.11.2019-13:00
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR-TOFAŞ SPOR
DÜZCE (18 TEMMUZ)
3-0
25-15 25-22 25-17 - -
09.11.2019-13:00
İSTANBUL BBSK-TFL ALTEKMA
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
0-3
22-25 21-25 27-29 - -
09.11.2019-14:00
MİLAS BLD.-JEOPARK KULA BLD.
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
3-1
25-18 20-25 26-24 25-19 -
6. Hafta
16.11.2019-15:00
TOFAŞ SPOR-MİLAS BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
19-25 20-25 22-25 - -
16.11.2019-14:00
İNEGÖL BLD.-1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
0-3
20-25 20-25 16-25 - -
16.11.2019-14:00
SAİNT JOSEPH-İSTANBUL BBSK
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-1
25-20 25-17 24-26 26-24 -
16.11.2019-16:00
TFL ALTEKMA-AFYON BLD. YÜNTAŞ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
2-3
28-26 25-22 21-25 23-25 11-15
16.11.2019-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-BİGADİÇ BLD.
KOCAELI (HASAN GEMICI)
3-0
25-16 25-22 25-19 - -
16.11.2019-14:00
JEOPARK KULA BLD.-ALANYA BLD.
MANISA (KULA)
2-3
26-28 28-26 12-25 25-23 12-15
7. Hafta
23.11.2019-15:00
AFYON BLD. YÜNTAŞ-SAİNT JOSEPH
AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)
-
- - - - -
23.11.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-TFL ALTEKMA
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
23.11.2019-17:00
TOFAŞ SPOR-İNEGÖL BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
23.11.2019-13:00
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
23.11.2019-13:00
İSTANBUL BBSK-JEOPARK KULA BLD.
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
-
- - - - -
23.11.2019-14:00
MİLAS BLD.-ALANYA BLD.
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
8. Hafta
30.11.2019-15:00
ALANYA BLD.-İSTANBUL BBSK
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
30.11.2019-14:00
İNEGÖL BLD.-MİLAS BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
30.11.2019-14:00
TFL ALTEKMA-1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
30.11.2019-16:00
SAİNT JOSEPH-BİGADİÇ BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
30.11.2019-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-TOFAŞ SPOR
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
30.11.2019-14:00
JEOPARK KULA BLD.-AFYON BLD. YÜNTAŞ
MANISA (KULA)
-
- - - - -
9. Hafta
07.12.2019-15:00
AFYON BLD. YÜNTAŞ-ALANYA BLD.
AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)
-
- - - - -
07.12.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-JEOPARK KULA BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
07.12.2019-17:00
TOFAŞ SPOR-TFL ALTEKMA
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
07.12.2019-14:00
İNEGÖL BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
07.12.2019-13:00
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR-SAİNT JOSEPH
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
07.12.2019-14:00
MİLAS BLD.-İSTANBUL BBSK
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
10. Hafta
14.12.2019-15:00
ALANYA BLD.-BİGADİÇ BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
14.12.2019-13:00
İSTANBUL BBSK-AFYON BLD. YÜNTAŞ
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
-
- - - - -
14.12.2019-14:00
SAİNT JOSEPH-TOFAŞ SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
14.12.2019-16:00
TFL ALTEKMA-İNEGÖL BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
14.12.2019-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-MİLAS BLD.
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
14.12.2019-14:00
JEOPARK KULA BLD.-1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
MANISA (KULA)
-
- - - - -
11. Hafta
21.12.2019-14:00
BİGADİÇ BLD.-İSTANBUL BBSK
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
21.12.2019-15:00
TOFAŞ SPOR-JEOPARK KULA BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
21.12.2019-14:00
İNEGÖL BLD.-SAİNT JOSEPH
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
21.12.2019-13:00
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR-ALANYA BLD.
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
21.12.2019-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-TFL ALTEKMA
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
21.12.2019-14:00
MİLAS BLD.-AFYON BLD. YÜNTAŞ
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
12. Hafta
05.01.2020-14:00
BİGADİÇ BLD.-AFYON BLD. YÜNTAŞ
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
05.01.2020-15:00
TOFAŞ SPOR-ALANYA BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
05.01.2020-14:00
İNEGÖL BLD.-JEOPARK KULA BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
05.01.2020-13:00
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR-İSTANBUL BBSK
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
05.01.2020-
TFL ALTEKMA-MİLAS BLD.
İZMIR
-
- - - - -
05.01.2020-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-SAİNT JOSEPH
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
13. Hafta
12.01.2020-15:00
AFYON BLD. YÜNTAŞ-1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)
-
- - - - -
12.01.2020-15:00
ALANYA BLD.-İNEGÖL BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
12.01.2020-13:00
İSTANBUL BBSK-TOFAŞ SPOR
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
-
- - - - -
12.01.2020-
SAİNT JOSEPH-TFL ALTEKMA
İZMIR
-
- - - - -
12.01.2020-14:00
JEOPARK KULA BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
MANISA (KULA)
-
- - - - -
12.01.2020-14:00
MİLAS BLD.-BİGADİÇ BLD.
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
14. Hafta
15.01.2020-16:00
TOFAŞ SPOR-AFYON BLD. YÜNTAŞ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
15.01.2020-18:30
İNEGÖL BLD.-İSTANBUL BBSK
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
15.01.2020-13:00
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR-BİGADİÇ BLD.
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
15.01.2020-
SAİNT JOSEPH-MİLAS BLD.
İZMIR
-
- - - - -
15.01.2020-
TFL ALTEKMA-JEOPARK KULA BLD.
İZMIR
-
- - - - -
15.01.2020-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-ALANYA BLD.
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
15. Hafta
19.01.2020-15:00
AFYON BLD. YÜNTAŞ-İNEGÖL BLD.
AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)
-
- - - - -
19.01.2020-15:00
ALANYA BLD.-TFL ALTEKMA
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
BİGADİÇ BLD.-TOFAŞ SPOR
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
19.01.2020-13:00
İSTANBUL BBSK-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
JEOPARK KULA BLD.-SAİNT JOSEPH
MANISA (KULA)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
MİLAS BLD.-1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
16. Hafta
26.01.2020-15:00
TOFAŞ SPOR-1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
26.01.2020-14:00
İNEGÖL BLD.-BİGADİÇ BLD.
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
26.01.2020-
SAİNT JOSEPH-ALANYA BLD.
İZMIR
-
- - - - -
26.01.2020-
TFL ALTEKMA-İSTANBUL BBSK
İZMIR
-
- - - - -
26.01.2020-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-AFYON BLD. YÜNTAŞ
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
26.01.2020-14:00
JEOPARK KULA BLD.-MİLAS BLD.
MANISA (KULA)
-
- - - - -
17. Hafta
02.02.2020-15:00
AFYON BLD. YÜNTAŞ-TFL ALTEKMA
AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)
-
- - - - -
02.02.2020-15:00
ALANYA BLD.-JEOPARK KULA BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
02.02.2020-14:00
BİGADİÇ BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
02.02.2020-13:00
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR-İNEGÖL BLD.
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
02.02.2020-13:00
İSTANBUL BBSK-SAİNT JOSEPH
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
-
- - - - -
02.02.2020-14:00
MİLAS BLD.-TOFAŞ SPOR
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
18. Hafta
09.02.2020-15:00
ALANYA BLD.-MİLAS BLD.
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
İNEGÖL BLD.-TOFAŞ SPOR
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
09.02.2020-
SAİNT JOSEPH-AFYON BLD. YÜNTAŞ
İZMIR
-
- - - - -
09.02.2020-
TFL ALTEKMA-BİGADİÇ BLD.
İZMIR
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
JEOPARK KULA BLD.-İSTANBUL BBSK
MANISA (KULA)
-
- - - - -
19. Hafta
16.02.2020-15:00
AFYON BLD. YÜNTAŞ-JEOPARK KULA BLD.
AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
BİGADİÇ BLD.-SAİNT JOSEPH
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
16.02.2020-15:00
TOFAŞ SPOR-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
16.02.2020-13:00
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR-TFL ALTEKMA
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
16.02.2020-13:00
İSTANBUL BBSK-ALANYA BLD.
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
MİLAS BLD.-İNEGÖL BLD.
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
20. Hafta
23.02.2020-15:00
ALANYA BLD.-AFYON BLD. YÜNTAŞ
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
23.02.2020-13:00
İSTANBUL BBSK-MİLAS BLD.
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
-
- - - - -
23.02.2020-
SAİNT JOSEPH-1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
İZMIR
-
- - - - -
23.02.2020-
TFL ALTEKMA-TOFAŞ SPOR
İZMIR
-
- - - - -
23.02.2020-14:00
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR-İNEGÖL BLD.
KOCAELI (HASAN GEMICI)
-
- - - - -
23.02.2020-14:00
JEOPARK KULA BLD.-BİGADİÇ BLD.
MANISA (KULA)
-
- - - - -
21. Hafta
01.03.2020-15:00
AFYON BLD. YÜNTAŞ-İSTANBUL BBSK
AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)
-
- - - - -
01.03.2020-14:00
BİGADİÇ BLD.-ALANYA BLD.
BALIKESIR (BIGADIÇ)
-
- - - - -
01.03.2020-15:00
TOFAŞ SPOR-SAİNT JOSEPH
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
01.03.2020-14:00
İNEGÖL BLD.-TFL ALTEKMA
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY)
-
- - - - -
01.03.2020-13:00
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR-JEOPARK KULA BLD.
DÜZCE (18 TEMMUZ)
-
- - - - -
01.03.2020-14:00
MİLAS BLD.-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
MUĞLA (MILAS-ATATÜRK)
-
- - - - -
22. Hafta
08.03.2020-
AFYON BLD. YÜNTAŞ-MİLAS BLD.
AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU)
-
- - - - -
08.03.2020-
ALANYA BLD.-1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK)
-
- - - - -
08.03.2020-
İSTANBUL BBSK-BİGADİÇ BLD.
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
-
- - - - -
08.03.2020-
SAİNT JOSEPH-İNEGÖL BLD.
İZMIR
-
- - - - -
08.03.2020-
TFL ALTEKMA-KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR
İZMIR
-
- - - - -
08.03.2020-
JEOPARK KULA BLD.-TOFAŞ SPOR
MANISA (KULA)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALİLİYE BLD. 5 4 1 14 5 13 2.800 449 389 1.1542 2 2 0 1 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 6 4 2 14 7 13 2.000 490 438 1.1187 3 1 0 1 0 1
3 NİKSAR BLD. 5 4 1 13 5 12 2.600 448 405 1.1062 2 2 0 0 1 0
4 SOLHAN SPOR 5 4 1 14 6 12 2.333 459 406 1.1305 2 1 1 1 0 0
5 CİZRE BLD. 6 4 2 13 10 10 1.300 505 476 1.0609 2 0 2 0 1 1
6 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 6 3 3 12 13 9 0.923 559 567 0.9859 0 2 1 1 1 1
7 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 5 3 2 10 11 7 0.909 455 477 0.9539 0 1 2 0 1 1
8 HATAY B.ŞEHİR BLD. 6 2 4 11 12 7 0.917 512 515 0.9942 2 0 0 1 3 0
9 AKKUŞ BLD. 5 1 4 5 12 4 0.417 353 383 0.9217 1 0 0 1 0 3
10 MALİYE İHTİSAS 5 1 4 4 14 2 0.286 343 428 0.8014 0 0 1 0 1 3
11 CEVHERTEPE 6 0 6 3 18 1 0.167 429 518 0.8282 0 0 0 1 1 4
12 1920 MARAŞ SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
1920 Maraş Spor ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
-
MALİYE İHTİSAS-1920 MARAŞ SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
12.10.2019-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-SOLHAN SPOR
GÜMÜŞHANE (TORUL)
1-3
26-24 26-28 20-25 15-25 -
12.10.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-AKKUŞ BLD.
HATAY (ANTAKYA)
3-0
25-22 25-23 25-21 - -
12.10.2019-13:00
CEVHERTEPE-NİKSAR BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
1-3
25-22 17-25 15-25 21-25 -
12.10.2019-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-ZİRAAT BANKASI
ŞANLIURFA (YENICE)
3-2
25-19 14-25 25-23 26-28 15-12
12.10.2019-14:00
CİZRE BLD.-HALİLİYE BLD.
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU)
3-2
25-21 16-25 25-18 22-25 15-13
2. Hafta
-
1920 MARAŞ SPOR-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
19.10.2019-14:00
ZİRAAT BANKASI -TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-21 25-21 25-22 - -
19.10.2019-14:00
SOLHAN SPOR-HATAY B.ŞEHİR BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
3-2
24-26 25-19 25-22 16-25 15-9
19.10.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-CEVHERTEPE
ORDU (AKKUŞ)
3-0
25-22 25-17 27-25 - -
19.10.2019-13:00
HALİLİYE BLD.-MALİYE İHTİSAS
ŞANLIURFA (11 NISAN)
3-0
25-15 25-21 25-12 - -
19.10.2019-13:00
NİKSAR BLD.-CİZRE BLD.
TOKAT (NIKSAR)
3-0
27-25 25-21 25-21 - -
3. Hafta
-
1920 MARAŞ SPOR-HALİLİYE BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
26.10.2019-14:00
MALİYE İHTİSAS-NİKSAR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
21-25 25-23 20-25 26-28 -
26.10.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-ZİRAAT BANKASI
HATAY (ANTAKYA)
1-3
16-25 26-28 25-23 17-25 -
26.10.2019-13:00
CEVHERTEPE-SOLHAN SPOR
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
0-3
20-25 24-26 21-25 - -
26.10.2019-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
ŞANLIURFA (YENICE)
3-2
26-24 25-22 16-25 20-25 15-11
26.10.2019-14:00
CİZRE BLD.-AKKUŞ BLD.
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU)
3-0
25-15 25-19 25-12 - -
4. Hafta
-
NİKSAR BLD.-1920 MARAŞ SPOR
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
02.11.2019-15:00
ZİRAAT BANKASI -CEVHERTEPE
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-21 25-20 25-11 - -
02.11.2019-14:00
SOLHAN SPOR-CİZRE BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
2-3
22-25 25-18 25-15 22-25 7-15
02.11.2019-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-HATAY B.ŞEHİR BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
3-1
25-22 16-25 25-20 26-24 -
02.11.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-MALİYE İHTİSAS
ORDU (AKKUŞ)
2-3
19-25 25-11 25-18 23-25 10-15
02.11.2019-13:00
HALİLİYE BLD.-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
3-1
25-16 23-25 25-23 25-20 -
5. Hafta
-
1920 MARAŞ SPOR-AKKUŞ BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
09.11.2019-13:00
MALİYE İHTİSAS-SOLHAN SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
19-25 19-25 17-25 - -
09.11.2019-13:00
CEVHERTEPE-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
2-3
29-27 23-25 25-23 23-25 14-16
09.11.2019-13:00
HALİLİYE BLD.-NİKSAR BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
3-1
20-25 25-23 29-27 25-17 -
09.11.2019-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
3-1
25-20 20-25 25-20 25-19 -
09.11.2019-14:00
CİZRE BLD.-ZİRAAT BANKASI
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU)
3-0
25-14 29-27 25-16 - -
6. Hafta
-
SOLHAN SPOR-1920 MARAŞ SPOR
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
16.11.2019-15:00
ZİRAAT BANKASI -MALİYE İHTİSAS
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-22 25-10 25-22 - -
16.11.2019-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-CİZRE BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
3-1
17-25 26-24 25-20 25-14 -
16.11.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-CEVHERTEPE
HATAY (ANTAKYA)
3-0
27-25 25-15 25-16 - -
16.11.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-HALİLİYE BLD.
ORDU (AKKUŞ)
0-3
21-25 18-25 23-25 - -
16.11.2019-13:00
NİKSAR BLD.-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
TOKAT (NIKSAR)
3-0
25-21 31-29 25-19 - -
7. Hafta
-
1920 MARAŞ SPOR-ZİRAAT BANKASI
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
23.11.2019-13:00
MALİYE İHTİSAS-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.11.2019-13:00
HALİLİYE BLD.-SOLHAN SPOR
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
23.11.2019-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-CEVHERTEPE
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
23.11.2019-14:00
CİZRE BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU)
-
- - - - -
23.11.2019-13:00
NİKSAR BLD.-AKKUŞ BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
8. Hafta
-
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-1920 MARAŞ SPOR
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
30.11.2019-14:00
ZİRAAT BANKASI -HALİLİYE BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
30.11.2019-14:00
SOLHAN SPOR-NİKSAR BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
30.11.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-MALİYE İHTİSAS
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
30.11.2019-13:00
CEVHERTEPE-CİZRE BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
30.11.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
9. Hafta
-
1920 MARAŞ SPOR-HATAY B.ŞEHİR BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
07.12.2019-13:00
MALİYE İHTİSAS-CEVHERTEPE
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
07.12.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-SOLHAN SPOR
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
07.12.2019-13:00
HALİLİYE BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
07.12.2019-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-CİZRE BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
07.12.2019-13:00
NİKSAR BLD.-ZİRAAT BANKASI
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
10. Hafta
-
CEVHERTEPE-1920 MARAŞ SPOR
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
14.12.2019-13:00
ZİRAAT BANKASI -AKKUŞ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
14.12.2019-14:00
SOLHAN SPOR-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
14.12.2019-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-NİKSAR BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
14.12.2019-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-HALİLİYE BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
14.12.2019-14:00
CİZRE BLD.-MALİYE İHTİSAS
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU)
-
- - - - -
11. Hafta
-
1920 MARAŞ SPOR-CİZRE BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
21.12.2019-14:00
SOLHAN SPOR-ZİRAAT BANKASI
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
21.12.2019-14:00
AKKUŞ BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
21.12.2019-13:00
HALİLİYE BLD.-CEVHERTEPE
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
21.12.2019-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-MALİYE İHTİSAS
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
21.12.2019-13:00
NİKSAR BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
12. Hafta
-
1920 MARAŞ SPOR-MALİYE İHTİSAS
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
05.01.2020-13:00
ZİRAAT BANKASI -ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
05.01.2020-14:00
SOLHAN SPOR-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
05.01.2020-14:00
AKKUŞ BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
05.01.2020-13:00
HALİLİYE BLD.-CİZRE BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
05.01.2020-13:00
NİKSAR BLD.-CEVHERTEPE
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
13. Hafta
-
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-1920 MARAŞ SPOR
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
11.01.2020-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-SOLHAN SPOR
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
12.01.2020-13:00
MALİYE İHTİSAS-HALİLİYE BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
12.01.2020-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-ZİRAAT BANKASI
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
12.01.2020-13:00
CEVHERTEPE-AKKUŞ BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
12.01.2020-14:00
CİZRE BLD.-NİKSAR BLD.
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU)
-
- - - - -
14. Hafta
-
HALİLİYE BLD.-1920 MARAŞ SPOR
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
15.01.2020-17:00
ZİRAAT BANKASI -HATAY B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
15.01.2020-14:00
SOLHAN SPOR-CEVHERTEPE
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
15.01.2020-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
15.01.2020-14:00
AKKUŞ BLD.-CİZRE BLD.
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
15.01.2020-13:00
NİKSAR BLD.-MALİYE İHTİSAS
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
15. Hafta
-
1920 MARAŞ SPOR-NİKSAR BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
19.01.2020-13:00
MALİYE İHTİSAS-AKKUŞ BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
19.01.2020-13:00
CEVHERTEPE-ZİRAAT BANKASI
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-HALİLİYE BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
19.01.2020-14:30
CİZRE BLD.-SOLHAN SPOR
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU)
-
- - - - -
16. Hafta
-
AKKUŞ BLD.-1920 MARAŞ SPOR
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
26.01.2020-13:00
ZİRAAT BANKASI -CİZRE BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
26.01.2020-14:00
SOLHAN SPOR-MALİYE İHTİSAS
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
26.01.2020-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-CEVHERTEPE
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
26.01.2020-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
26.01.2020-13:00
NİKSAR BLD.-HALİLİYE BLD.
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
17. Hafta
-
1920 MARAŞ SPOR-SOLHAN SPOR
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
02.02.2020-17:30
MALİYE İHTİSAS-ZİRAAT BANKASI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
02.02.2020-13:00
CEVHERTEPE-HATAY B.ŞEHİR BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
02.02.2020-12:00
HALİLİYE BLD.-AKKUŞ BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
02.02.2020-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-NİKSAR BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
02.02.2020-14:30
CİZRE BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU)
-
- - - - -
18. Hafta
-
ZİRAAT BANKASI -1920 MARAŞ SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
SOLHAN SPOR-HALİLİYE BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
09.02.2020-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-MALİYE İHTİSAS
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.-CİZRE BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
09.02.2020-13:00
CEVHERTEPE-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
AKKUŞ BLD.-NİKSAR BLD.
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
19. Hafta
-
1920 MARAŞ SPOR-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
16.02.2020-13:00
MALİYE İHTİSAS-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
16.02.2020-13:00
HALİLİYE BLD.-ZİRAAT BANKASI
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-AKKUŞ BLD.
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
CİZRE BLD.-CEVHERTEPE
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU)
-
- - - - -
16.02.2020-13:00
NİKSAR BLD.-SOLHAN SPOR
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
20. Hafta
-
HATAY B.ŞEHİR BLD.-1920 MARAŞ SPOR
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
23.02.2020-13:00
ZİRAAT BANKASI -NİKSAR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
23.02.2020-14:00
SOLHAN SPOR-AKKUŞ BLD.
BINGÖL (SOLHAN)
-
- - - - -
23.02.2020-13:00
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-HALİLİYE BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
23.02.2020-13:00
CEVHERTEPE-MALİYE İHTİSAS
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -
23.02.2020-14:30
CİZRE BLD.-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU)
-
- - - - -
21. Hafta
-
1920 MARAŞ SPOR-CEVHERTEPE
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
-
- - - - -
01.03.2020-14:00
MALİYE İHTİSAS-CİZRE BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
01.03.2020-14:00
AKKUŞ BLD.-ZİRAAT BANKASI
ORDU (AKKUŞ)
-
- - - - -
01.03.2020-13:00
HALİLİYE BLD.-HATAY B.ŞEHİR BLD.
ŞANLIURFA (11 NISAN)
-
- - - - -
01.03.2020-14:00
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.-SOLHAN SPOR
ŞANLIURFA (YENICE)
-
- - - - -
01.03.2020-13:00
NİKSAR BLD.-TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
TOKAT (NIKSAR)
-
- - - - -
22. Hafta
-
CİZRE BLD.-1920 MARAŞ SPOR
ŞIRNAK (CIZRE MTAL SALONU)
-
- - - - -
08.03.2020-
MALİYE İHTİSAS-ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
08.03.2020-
ZİRAAT BANKASI -SOLHAN SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
08.03.2020-
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK-AKKUŞ BLD.
GÜMÜŞHANE (TORUL)
-
- - - - -
08.03.2020-
HATAY B.ŞEHİR BLD.-NİKSAR BLD.
HATAY (ANTAKYA)
-
- - - - -
08.03.2020-
CEVHERTEPE-HALİLİYE BLD.
MARDIN (KIZILTEPE - ÖZCAN YILDIZ AİHL)
-
- - - - -