2. Lig Kadınlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 93 1.6129 2 0 0 0 0 0
2 FENERBAHÇE 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 35 2.1429 1 0 0 0 0 0
3 UPS 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 52 1.4423 1 0 0 0 0 0
4 KARTAL BLD. 1 1 0 3 1 3.000 3.000 96 90 1.0667 0 1 0 0 0 0
5 KARTAL ANADOLU 2 1 1 4 3 3.000 1.333 165 143 1.1538 1 0 0 0 1 0
6 İSTANBUL BBSK 2 1 1 3 3 3.000 1.000 131 109 1.2018 1 0 0 0 0 1
7 BAHÇELİEVLER BLD. 2 1 1 3 3 3.000 1.000 140 131 1.0687 1 0 0 0 0 1
8 KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL 1 0 1 0 3 0.000 MIN 52 75 0.6933 0 0 0 0 0 1
9 SİLİVRİ SPOR 2 0 2 0 6 0.000 MIN 81 150 0.5400 0 0 0 0 0 2
10 İSTANBUL BİZİMKENT 2 0 2 0 6 0.000 MIN 63 150 0.4200 0 0 0 0 0 2
11 ARNAVUTKÖY BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
12 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Arnavutköy Bld. ve Bahçelievler Voleybol takımları ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-UPS
İSTANBUL
-
- - - - -
-
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
13.10.2019-16:30
FENERBAHÇE-İSTANBUL BİZİMKENT
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
3-0
25-6 25-13 25-16 - -
13.10.2019-18:30
KARTAL ANADOLU-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
1-3
25-21 22-25 21-25 22-25 -
13.10.2019-20:30
İSTANBUL BBSK-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
3-0
25-12 25-14 25-8 - -
13.10.2019-13:00
VAKIFBANK-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
3-0
25-22 25-21 25-22 - -
2. Hafta
-
KARTAL BLD.-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-FENERBAHÇE
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
16.10.2019-18:00
İSTANBUL BİZİMKENT-VAKIFBANK
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
0-3
9-25 12-25 7-25 - -
16.10.2019-18:30
BAHÇELİEVLER BLD.-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
3-0
25-17 25-19 25-20 - -
16.10.2019-14:00
SİLİVRİ SPOR-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (SILIVRI-ALIBEY)
0-3
19-25 17-25 11-25 - -
16.10.2019-18:00
UPS-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
3-0
25-17 25-18 25-17 - -
3. Hafta
-
KARTAL ANADOLU-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
-
VAKIFBANK-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
19.10.2019-13:00
İSTANBUL BBSK-İSTANBUL BİZİMKENT
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
-
- - - - -
20.10.2019-16:30
FENERBAHÇE-UPS
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
20.10.2019-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-KARTAL BLD.
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
20.10.2019-14:00
SİLİVRİ SPOR-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (SILIVRI-ALIBEY)
-
- - - - -
4. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL
-
- - - - -
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
26.10.2019-15:00
İSTANBUL BİZİMKENT-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
27.10.2019-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
27.10.2019-18:00
UPS-VAKIFBANK
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
27.10.2019-16:00
KARTAL BLD.-FENERBAHÇE
İSTANBUL (YAKACIK ITO)
-
- - - - -
5. Hafta
-
FENERBAHÇE-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
-
SİLİVRİ SPOR-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (SILIVRI-ALIBEY)
-
- - - - -
02.11.2019-13:00
İSTANBUL BBSK-UPS
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
-
- - - - -
03.11.2019-16:30
KARTAL ANADOLU-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
03.11.2019-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-İSTANBUL BİZİMKENT
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
03.11.2019-13:00
VAKIFBANK-KARTAL BLD.
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
6. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-VAKIFBANK
İSTANBUL
-
- - - - -
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
09.11.2019-15:00
İSTANBUL BİZİMKENT-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
10.11.2019-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-FENERBAHÇE
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
10.11.2019-18:00
UPS-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
10.11.2019-16:00
KARTAL BLD.-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (YAKACIK ITO)
-
- - - - -
7. Hafta
-
İSTANBUL BİZİMKENT-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
-
İSTANBUL BBSK-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
17.11.2019-16:30
KARTAL ANADOLU-FENERBAHÇE
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
17.11.2019-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-UPS
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
SİLİVRİ SPOR-KARTAL BLD.
İSTANBUL (SILIVRI-ALIBEY)
-
- - - - -
17.11.2019-13:00
VAKIFBANK-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
8. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL
-
- - - - -
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
24.11.2019-18:30
FENERBAHÇE-VAKIFBANK
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
24.11.2019-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
24.11.2019-18:00
UPS-İSTANBUL BİZİMKENT
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
24.11.2019-16:00
KARTAL BLD.-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (YAKACIK ITO)
-
- - - - -
9. Hafta
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-UPS
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
-
BAHÇELİEVLER BLD.-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
30.11.2019-17:00
KARTAL ANADOLU-VAKIFBANK
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
30.11.2019-15:00
İSTANBUL BİZİMKENT-KARTAL BLD.
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
30.11.2019-13:00
İSTANBUL BBSK-FENERBAHÇE
İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
SİLİVRİ SPOR-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (SILIVRI-ALIBEY)
-
- - - - -
10. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-İSTANBUL BİZİMKENT
İSTANBUL
-
- - - - -
-
KARTAL BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (YAKACIK ITO)
-
- - - - -
08.12.2019-16:30
FENERBAHÇE-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
08.12.2019-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
08.12.2019-18:00
UPS-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
08.12.2019-13:00
VAKIFBANK-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
11. Hafta
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
14.12.2019-18:30
KARTAL ANADOLU-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
14.12.2019-15:00
İSTANBUL BİZİMKENT-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
15.12.2019-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-FENERBAHÇE
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
SİLİVRİ SPOR-VAKIFBANK
İSTANBUL (SILIVRI-ALIBEY)
-
- - - - -
15.12.2019-18:00
UPS-KARTAL BLD.
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
12. Hafta
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
-
UPS-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
28.12.2019-15:00
İSTANBUL BİZİMKENT-FENERBAHÇE
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
29.12.2019-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-VAKIFBANK
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
29.12.2019-14:00
SİLİVRİ SPOR-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (SILIVRI-ALIBEY)
-
- - - - -
29.12.2019-16:00
KARTAL BLD.-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (YAKACIK ITO)
-
- - - - -
13. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-KARTAL BLD.
İSTANBUL
-
- - - - -
-
FENERBAHÇE-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
05.01.2020-18:30
KARTAL ANADOLU-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
05.01.2020-18:00
İSTANBUL BBSK-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
05.01.2020-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-UPS
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
05.01.2020-13:00
VAKIFBANK-İSTANBUL BİZİMKENT
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
14. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL
-
- - - - -
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-VAKIFBANK
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
08.01.2020-18:00
İSTANBUL BİZİMKENT-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
08.01.2020-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
08.01.2020-18:00
UPS-FENERBAHÇE
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
08.01.2020-16:00
KARTAL BLD.-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (YAKACIK ITO)
-
- - - - -
15. Hafta
-
İSTANBUL BBSK-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
-
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
11.01.2020-18:30
KARTAL ANADOLU-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
12.01.2020-18:30
FENERBAHÇE-KARTAL BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
12.01.2020-14:00
SİLİVRİ SPOR-İSTANBUL BİZİMKENT
İSTANBUL (SILIVRI-ALIBEY)
-
- - - - -
12.01.2020-13:00
VAKIFBANK-UPS
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
16. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-FENERBAHÇE
İSTANBUL
-
- - - - -
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
19.01.2020-15:00
İSTANBUL BİZİMKENT-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
19.01.2020-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
19.01.2020-18:00
UPS-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
19.01.2020-16:00
KARTAL BLD.-VAKIFBANK
İSTANBUL (YAKACIK ITO)
-
- - - - -
17. Hafta
-
BAHÇELİEVLER BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
-
VAKIFBANK-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
25.01.2020-16:30
FENERBAHÇE-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
25.01.2020-18:00
İSTANBUL BBSK-KARTAL BLD.
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
26.01.2020-18:30
KARTAL ANADOLU-İSTANBUL BİZİMKENT
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
26.01.2020-14:00
SİLİVRİ SPOR-UPS
İSTANBUL (SILIVRI-ALIBEY)
-
- - - - -
18. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL
-
- - - - -
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-İSTANBUL BİZİMKENT
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
02.02.2020-18:30
FENERBAHÇE-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
02.02.2020-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-VAKIFBANK
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
02.02.2020-18:00
UPS-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
02.02.2020-16:00
KARTAL BLD.-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (YAKACIK ITO)
-
- - - - -
19. Hafta
-
KARTAL ANADOLU-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
-
SİLİVRİ SPOR-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (SILIVRI-ALIBEY)
-
- - - - -
05.02.2020-18:00
İSTANBUL BİZİMKENT-UPS
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
05.02.2020-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-KARTAL BLD.
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
05.02.2020-14:00
İSTANBUL BBSK-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
05.02.2020-13:00
VAKIFBANK-FENERBAHÇE
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
20. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL
-
- - - - -
-
UPS-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL (UPS SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
09.02.2020-16:00
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
09.02.2020-13:00
VAKIFBANK-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
10.02.2020-19:00
FENERBAHÇE-İSTANBUL BBSK
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
10.02.2020-16:00
KARTAL BLD.-İSTANBUL BİZİMKENT
İSTANBUL (YAKACIK ITO)
-
- - - - -
21. Hafta
-
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL-KARTAL BLD.
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK)
-
- - - - -
-
İSTANBUL BİZİMKENT-ARNAVUTKÖY BLD.
İSTANBUL (BEYLIKDÜZÜ SPOR KOMPLEKSI)
-
- - - - -
16.02.2020-17:00
KARTAL ANADOLU-UPS
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
16.02.2020-16:00
BAHÇELİEVLER BLD.-KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
İSTANBUL (HASAN DOĞAN)
-
- - - - -
16.02.2020-18:00
İSTANBUL BBSK-VAKIFBANK
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
SİLİVRİ SPOR-FENERBAHÇE
İSTANBUL (SILIVRI-ALIBEY)
-
- - - - -
22. Hafta
-
ARNAVUTKÖY BLD.-BAHÇELİEVLER VOLEYBOL
İSTANBUL
-
- - - - -
22.02.2020-
İSTANBUL BBSK-KARTAL ANADOLU
İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU)
-
- - - - -
23.02.2020-
FENERBAHÇE-BAHÇELİEVLER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
23.02.2020-
KÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL-İSTANBUL BİZİMKENT
İSTANBUL (OSMAN SOLAKOĞLU)
-
- - - - -
23.02.2020-
VAKIFBANK-SİLİVRİ SPOR
İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI)
-
- - - - -
23.02.2020-
KARTAL BLD.-UPS
İSTANBUL (YAKACIK ITO)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NİLÜFER BLD. 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 85 1.7647 2 0 0 0 0 0
2 SAKARYA VOLEYBOL 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 97 1.5464 2 0 0 0 0 0
3 ÇİFTLİKKÖY BLD. 2 2 0 6 1 6.000 6.000 169 124 1.3629 1 1 0 0 0 0
4 MANİSA ATA OKUL SPOR 2 2 0 6 1 6.000 6.000 180 148 1.2162 1 1 0 0 0 0
5 SALİHLİ BLD. 2 1 1 4 3 3.000 1.333 165 155 1.0645 1 0 0 0 1 0
6 BİGA ÇİÇEKLİDEDE 2 1 1 3 5 2.000 0.600 160 176 0.9091 0 0 1 0 0 1
7 EDİRNESPOR 2 0 2 2 6 1.000 0.333 143 181 0.7901 0 0 0 1 0 1
8 GÖLCÜK İHSANİYE 1 0 1 1 3 0.000 0.333 84 94 0.8936 0 0 0 0 1 0
9 NOVA GENÇLİK 2 0 2 0 6 0.000 MIN 99 151 0.6556 0 0 0 0 0 2
10 İNEGÖL VOLEYBOL 2 0 2 0 6 0.000 MIN 94 151 0.6225 0 0 0 0 0 2
11 AYVALIKGÜCÜ BLD. 1 0 1 0 3 0.000 MIN 43 75 0.5733 0 0 0 0 0 1
12 YEŞİL BAYRAMİÇ 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Yeşil Bayramiç ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
-
AYVALIKGÜCÜ BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
12.10.2019-18:00
NOVA GENÇLİK-MANİSA ATA OKUL SPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
0-3
20-25 15-25 24-26 - -
12.10.2019-13:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-SAKARYA VOLEYBOL
ÇANAKKALE (BIGA)
0-3
19-25 19-25 16-25 - -
13.10.2019-15:00
NİLÜFER BLD.-EDİRNESPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
3-0
25-14 25-11 25-17 - -
13.10.2019-14:00
GÖLCÜK İHSANİYE-ÇİFTLİKKÖY BLD.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
1-3
21-25 25-19 17-25 21-25 -
13.10.2019-14:00
SALİHLİ BLD.-İNEGÖL VOLEYBOL
MANISA (SALIHLI-ATATÜRK)
3-0
26-24 25-16 25-11 - -
2. Hafta
-
YEŞİL BAYRAMİÇ-GÖLCÜK İHSANİYE
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
16.10.2019-14:00
İNEGÖL VOLEYBOL-NİLÜFER BLD.
BURSA (İNEGÖL)
0-3
14-25 17-25 12-25 - -
16.10.2019-16:00
EDİRNESPOR-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
EDIRNE (MIMAR SINAN)
2-3
25-20 25-21 20-25 22-25 9-15
16.10.2019-19:00
MANİSA ATA OKUL SPOR-SALİHLİ BLD.
MANISA (ATATÜRK)
3-1
25-19 27-25 27-29 25-16 -
16.10.2019-13:30
SAKARYA VOLEYBOL-AYVALIKGÜCÜ BLD.
SAKARYA (ATATÜRK)
3-0
25-11 25-15 25-17 - -
16.10.2019-18:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-NOVA GENÇLİK
YALOVA (90. YIL)
3-0
25-8 25-16 25-16 - -
3. Hafta
-
NOVA GENÇLİK-YEŞİL BAYRAMİÇ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
19.10.2019-13:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
20.10.2019-15:00
NİLÜFER BLD.-MANİSA ATA OKUL SPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
20.10.2019-16:00
EDİRNESPOR-İNEGÖL VOLEYBOL
EDIRNE (MIMAR SINAN)
-
- - - - -
20.10.2019-14:00
GÖLCÜK İHSANİYE-SAKARYA VOLEYBOL
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
20.10.2019-14:00
SALİHLİ BLD.-ÇİFTLİKKÖY BLD.
MANISA (SALIHLI-ATATÜRK)
-
- - - - -
4. Hafta
-
YEŞİL BAYRAMİÇ-SALİHLİ BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
27.10.2019-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-GÖLCÜK İHSANİYE
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
İNEGÖL VOLEYBOL-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
MANİSA ATA OKUL SPOR-EDİRNESPOR
MANISA (ATATÜRK)
-
- - - - -
27.10.2019-13:30
SAKARYA VOLEYBOL-NOVA GENÇLİK
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-NİLÜFER BLD.
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
5. Hafta
-
NİLÜFER BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
02.11.2019-17:00
NOVA GENÇLİK-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
02.11.2019-13:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-GÖLCÜK İHSANİYE
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
İNEGÖL VOLEYBOL-MANİSA ATA OKUL SPOR
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
03.11.2019-16:00
EDİRNESPOR-ÇİFTLİKKÖY BLD.
EDIRNE (MIMAR SINAN)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
SALİHLİ BLD.-SAKARYA VOLEYBOL
MANISA (SALIHLI-ATATÜRK)
-
- - - - -
6. Hafta
-
YEŞİL BAYRAMİÇ-EDİRNESPOR
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
10.11.2019-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-SALİHLİ BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
10.11.2019-14:00
GÖLCÜK İHSANİYE-NOVA GENÇLİK
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
10.11.2019-14:00
MANİSA ATA OKUL SPOR-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
MANISA (ATATÜRK)
-
- - - - -
10.11.2019-13:30
SAKARYA VOLEYBOL-NİLÜFER BLD.
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
10.11.2019-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-İNEGÖL VOLEYBOL
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
7. Hafta
-
İNEGÖL VOLEYBOL-YEŞİL BAYRAMİÇ
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
16.11.2019-13:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-NOVA GENÇLİK
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
17.11.2019-15:00
NİLÜFER BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
17.11.2019-16:00
EDİRNESPOR-SAKARYA VOLEYBOL
EDIRNE (MIMAR SINAN)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
MANİSA ATA OKUL SPOR-ÇİFTLİKKÖY BLD.
MANISA (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
SALİHLİ BLD.-GÖLCÜK İHSANİYE
MANISA (SALIHLI-ATATÜRK)
-
- - - - -
8. Hafta
-
YEŞİL BAYRAMİÇ-MANİSA ATA OKUL SPOR
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
24.11.2019-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-EDİRNESPOR
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
24.11.2019-18:00
NOVA GENÇLİK-SALİHLİ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
24.11.2019-14:00
GÖLCÜK İHSANİYE-NİLÜFER BLD.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
24.11.2019-13:30
SAKARYA VOLEYBOL-İNEGÖL VOLEYBOL
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
24.11.2019-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
9. Hafta
-
ÇİFTLİKKÖY BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
30.11.2019-13:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-SALİHLİ BLD.
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
01.12.2019-15:00
NİLÜFER BLD.-NOVA GENÇLİK
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
01.12.2019-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-AYVALIKGÜCÜ BLD.
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
01.12.2019-16:00
EDİRNESPOR-GÖLCÜK İHSANİYE
EDIRNE (MIMAR SINAN)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
MANİSA ATA OKUL SPOR-SAKARYA VOLEYBOL
MANISA (ATATÜRK)
-
- - - - -
10. Hafta
-
YEŞİL BAYRAMİÇ-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
07.12.2019-15:00
NOVA GENÇLİK-EDİRNESPOR
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
08.12.2019-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-MANİSA ATA OKUL SPOR
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
08.12.2019-14:00
GÖLCÜK İHSANİYE-İNEGÖL VOLEYBOL
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
08.12.2019-14:00
SALİHLİ BLD.-NİLÜFER BLD.
MANISA (SALIHLI-ATATÜRK)
-
- - - - -
08.12.2019-13:30
SAKARYA VOLEYBOL-ÇİFTLİKKÖY BLD.
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
11. Hafta
-
YEŞİL BAYRAMİÇ-SAKARYA VOLEYBOL
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
14.12.2019-13:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-NİLÜFER BLD.
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
15.12.2019-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-NOVA GENÇLİK
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
15.12.2019-16:00
EDİRNESPOR-SALİHLİ BLD.
EDIRNE (MIMAR SINAN)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
MANİSA ATA OKUL SPOR-GÖLCÜK İHSANİYE
MANISA (ATATÜRK)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
12. Hafta
-
YEŞİL BAYRAMİÇ-AYVALIKGÜCÜ BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
29.12.2019-14:00
İNEGÖL VOLEYBOL-SALİHLİ BLD.
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
29.12.2019-16:00
EDİRNESPOR-NİLÜFER BLD.
EDIRNE (MIMAR SINAN)
-
- - - - -
29.12.2019-14:00
MANİSA ATA OKUL SPOR-NOVA GENÇLİK
MANISA (ATATÜRK)
-
- - - - -
29.12.2019-13:30
SAKARYA VOLEYBOL-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
29.12.2019-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-GÖLCÜK İHSANİYE
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
13. Hafta
-
GÖLCÜK İHSANİYE-YEŞİL BAYRAMİÇ
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
04.01.2020-15:00
NOVA GENÇLİK-ÇİFTLİKKÖY BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
04.01.2020-13:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-EDİRNESPOR
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
05.01.2020-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-SAKARYA VOLEYBOL
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
05.01.2020-17:00
NİLÜFER BLD.-İNEGÖL VOLEYBOL
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
05.01.2020-14:00
SALİHLİ BLD.-MANİSA ATA OKUL SPOR
MANISA (SALIHLI-ATATÜRK)
-
- - - - -
14. Hafta
-
YEŞİL BAYRAMİÇ-NOVA GENÇLİK
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
08.01.2020-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
08.01.2020-14:00
İNEGÖL VOLEYBOL-EDİRNESPOR
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
08.01.2020-14:00
MANİSA ATA OKUL SPOR-NİLÜFER BLD.
MANISA (ATATÜRK)
-
- - - - -
08.01.2020-13:30
SAKARYA VOLEYBOL-GÖLCÜK İHSANİYE
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
08.01.2020-18:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-SALİHLİ BLD.
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
15. Hafta
-
SALİHLİ BLD.-YEŞİL BAYRAMİÇ
MANISA (SALIHLI-ATATÜRK)
-
- - - - -
11.01.2020-13:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-İNEGÖL VOLEYBOL
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
12.01.2020-15:00
NOVA GENÇLİK-SAKARYA VOLEYBOL
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
12.01.2020-17:00
NİLÜFER BLD.-ÇİFTLİKKÖY BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
12.01.2020-16:00
EDİRNESPOR-MANİSA ATA OKUL SPOR
EDIRNE (MIMAR SINAN)
-
- - - - -
12.01.2020-14:00
GÖLCÜK İHSANİYE-AYVALIKGÜCÜ BLD.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
16. Hafta
-
YEŞİL BAYRAMİÇ-NİLÜFER BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
19.01.2020-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-NOVA GENÇLİK
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
GÖLCÜK İHSANİYE-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
MANİSA ATA OKUL SPOR-İNEGÖL VOLEYBOL
MANISA (ATATÜRK)
-
- - - - -
19.01.2020-13:30
SAKARYA VOLEYBOL-SALİHLİ BLD.
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-EDİRNESPOR
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
17. Hafta
-
EDİRNESPOR-YEŞİL BAYRAMİÇ
EDIRNE (MIMAR SINAN)
-
- - - - -
25.01.2020-15:00
NOVA GENÇLİK-GÖLCÜK İHSANİYE
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
25.01.2020-17:00
NİLÜFER BLD.-SAKARYA VOLEYBOL
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
25.01.2020-13:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-MANİSA ATA OKUL SPOR
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
26.01.2020-13:00
İNEGÖL VOLEYBOL-ÇİFTLİKKÖY BLD.
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
26.01.2020-14:00
SALİHLİ BLD.-AYVALIKGÜCÜ BLD.
MANISA (SALIHLI-ATATÜRK)
-
- - - - -
18. Hafta
-
YEŞİL BAYRAMİÇ-İNEGÖL VOLEYBOL
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
02.02.2020-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-NİLÜFER BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
02.02.2020-15:00
NOVA GENÇLİK-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
02.02.2020-14:00
GÖLCÜK İHSANİYE-SALİHLİ BLD.
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
02.02.2020-13:30
SAKARYA VOLEYBOL-EDİRNESPOR
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
02.02.2020-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-MANİSA ATA OKUL SPOR
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
19. Hafta
-
MANİSA ATA OKUL SPOR-YEŞİL BAYRAMİÇ
MANISA (ATATÜRK)
-
- - - - -
05.02.2020-15:00
NİLÜFER BLD.-GÖLCÜK İHSANİYE
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
05.02.2020-14:00
İNEGÖL VOLEYBOL-SAKARYA VOLEYBOL
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
05.02.2020-13:00
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-ÇİFTLİKKÖY BLD.
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
05.02.2020-16:00
EDİRNESPOR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
EDIRNE (MIMAR SINAN)
-
- - - - -
05.02.2020-14:00
SALİHLİ BLD.-NOVA GENÇLİK
MANISA (SALIHLI-ATATÜRK)
-
- - - - -
20. Hafta
-
YEŞİL BAYRAMİÇ-ÇİFTLİKKÖY BLD.
ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)
-
- - - - -
09.02.2020-12:30
AYVALIKGÜCÜ BLD.-İNEGÖL VOLEYBOL
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
09.02.2020-19:30
NOVA GENÇLİK-NİLÜFER BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
GÖLCÜK İHSANİYE-EDİRNESPOR
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
09.02.2020-14:00
SALİHLİ BLD.-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
MANISA (SALIHLI-ATATÜRK)
-
- - - - -
09.02.2020-13:30
SAKARYA VOLEYBOL-MANİSA ATA OKUL SPOR
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
21. Hafta
-
BİGA ÇİÇEKLİDEDE-YEŞİL BAYRAMİÇ
ÇANAKKALE (BIGA)
-
- - - - -
15.02.2020-18:00
NİLÜFER BLD.-SALİHLİ BLD.
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
İNEGÖL VOLEYBOL-GÖLCÜK İHSANİYE
BURSA (İNEGÖL)
-
- - - - -
16.02.2020-16:00
EDİRNESPOR-NOVA GENÇLİK
EDIRNE (MIMAR SINAN)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
MANİSA ATA OKUL SPOR-AYVALIKGÜCÜ BLD.
MANISA (ATATÜRK)
-
- - - - -
16.02.2020-14:00
ÇİFTLİKKÖY BLD.-SAKARYA VOLEYBOL
YALOVA (90. YIL)
-
- - - - -
22. Hafta
-
SAKARYA VOLEYBOL-YEŞİL BAYRAMİÇ
SAKARYA (ATATÜRK)
-
- - - - -
23.02.2020-
AYVALIKGÜCÜ BLD.-ÇİFTLİKKÖY BLD.
BALIKESIR (AYVALIK)
-
- - - - -
23.02.2020-
NOVA GENÇLİK-İNEGÖL VOLEYBOL
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
23.02.2020-
NİLÜFER BLD.-BİGA ÇİÇEKLİDEDE
BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)
-
- - - - -
23.02.2020-
GÖLCÜK İHSANİYE-MANİSA ATA OKUL SPOR
KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS)
-
- - - - -
23.02.2020-
SALİHLİ BLD.-EDİRNESPOR
MANISA (SALIHLI-ATATÜRK)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÖZATEŞ 2 2 0 6 2 5.000 3.000 182 158 1.1519 1 0 1 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 1 1 0 3 0 3.000 MAX 80 48 1.6667 1 0 0 0 0 0
3 İZMİRSPOR 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 53 1.4151 1 0 0 0 0 0
4 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 1 1 0 3 1 3.000 3.000 98 73 1.3425 0 1 0 0 0 0
5 SÖKE VOLEYBOL 2 1 1 4 4 3.000 1.000 174 187 0.9305 0 1 0 0 1 0
6 ARKAS SPOR 2 1 1 4 5 2.000 0.800 193 200 0.9650 0 0 1 0 1 0
7 TFL ALTEKMA 2 1 1 3 5 2.000 0.600 153 185 0.8270 0 0 1 0 0 1
8 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 4 6 2.000 0.667 204 211 0.9668 0 0 0 2 0 0
9 DOST SPOR 2 0 2 2 6 1.000 0.333 158 180 0.8778 0 0 0 1 0 1
10 MARMARİS AKADEMİ 1 0 1 0 3 0.000 MIN 53 75 0.7067 0 0 0 0 0 1
11 FORZA SPOR 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Forza Spor ligden çekildi ve düştü.
1. Hafta
-
MARMARİS AKADEMİ-FORZA SPOR
MUĞLA (AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
13.10.2019-16:30
ARKAS SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-2
25-19 19-25 25-19 20-25 15-11
13.10.2019-18:30
TFL ALTEKMA-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
0-3
28-30 15-25 5-25 - -
13.10.2019-16:00
ÖZATEŞ-DOST SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-21 25-22 25-10 - -
13.10.2019-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-SÖKE VOLEYBOL
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
3-1
23-25 25-17 25-16 25-15 -
2. Hafta
-
FORZA SPOR-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
16.10.2019-19:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ÖZATEŞ
AYDIN (ATATÜRK)
2-3
22-25 22-25 28-26 25-16 8-15
16.10.2019-16:00
SÖKE VOLEYBOL-ARKAS SPOR
AYDIN (SÖKE)
3-1
28-26 25-19 23-25 25-19 -
16.10.2019-14:00
İZMİRSPOR-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (BALÇOVA)
3-0
25-15 25-19 25-19 - -
16.10.2019-18:00
DOST SPOR-TFL ALTEKMA
İZMIR (GAZIEMIR)
2-3
25-22 25-16 25-27 22-25 8-15
3. Hafta
-
ARKAS SPOR-FORZA SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
20.10.2019-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-DOST SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
20.10.2019-13:00
ÖZATEŞ-SÖKE VOLEYBOL
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
20.10.2019-15:00
TFL ALTEKMA-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
20.10.2019-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-İZMİRSPOR
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
-
- - - - -
4. Hafta
-
FORZA SPOR-ÖZATEŞ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
27.10.2019-16:00
SÖKE VOLEYBOL-TFL ALTEKMA
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
27.10.2019-16:00
İZMİRSPOR-ARKAS SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
27.10.2019-15:30
MARMARİS AKADEMİ-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
MUĞLA (AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
5. Hafta
-
TFL ALTEKMA-FORZA SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
03.11.2019-12:00
ÖZATEŞ-İZMİRSPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
DOST SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
03.11.2019-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-SÖKE VOLEYBOL
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
03.11.2019-18:30
ARKAS SPOR-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
6. Hafta
-
FORZA SPOR-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
10.11.2019-16:00
SÖKE VOLEYBOL-DOST SPOR
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
10.11.2019-16:00
İZMİRSPOR-TFL ALTEKMA
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
10.11.2019-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-ARKAS SPOR
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
-
- - - - -
10.11.2019-15:30
MARMARİS AKADEMİ-ÖZATEŞ
MUĞLA (AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
7. Hafta
-
DOST SPOR-FORZA SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-SÖKE VOLEYBOL
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
17.11.2019-16:00
TFL ALTEKMA-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
17.11.2019-18:00
GELİŞİM KOLEJİ-İZMİRSPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
ÖZATEŞ-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
8. Hafta
-
FORZA SPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
24.11.2019-16:00
ARKAS SPOR-ÖZATEŞ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
24.11.2019-16:00
İZMİRSPOR-DOST SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
24.11.2019-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-TFL ALTEKMA
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
-
- - - - -
24.11.2019-15:30
MARMARİS AKADEMİ-GELİŞİM KOLEJİ
MUĞLA (AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
9. Hafta
-
SÖKE VOLEYBOL-FORZA SPOR
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-İZMİRSPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
DOST SPOR-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
01.12.2019-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
01.12.2019-18:00
TFL ALTEKMA-ARKAS SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
10. Hafta
08.12.2019-18:00
ARKAS SPOR-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
08.12.2019-14:00
İZMİRSPOR-SÖKE VOLEYBOL
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
08.12.2019-16:00
ÖZATEŞ-TFL ALTEKMA
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
08.12.2019-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-DOST SPOR
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
-
- - - - -
08.12.2019-15:30
MARMARİS AKADEMİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
MUĞLA (AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
11. Hafta
-
FORZA SPOR-İZMİRSPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
15.12.2019-16:00
SÖKE VOLEYBOL-MARMARİS AKADEMİ
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
GELİŞİM KOLEJİ-ÖZATEŞ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
15.12.2019-16:00
DOST SPOR-ARKAS SPOR
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
12. Hafta
-
FORZA SPOR-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
29.12.2019-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-ARKAS SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
29.12.2019-16:00
SÖKE VOLEYBOL-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
29.12.2019-16:00
GELİŞİM KOLEJİ-TFL ALTEKMA
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
29.12.2019-18:00
DOST SPOR-ÖZATEŞ
İZMIR (BALÇOVA)
-
- - - - -
13. Hafta
-
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-FORZA SPOR
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
-
- - - - -
05.01.2020-
ARKAS SPOR-SÖKE VOLEYBOL
İZMIR
-
- - - - -
05.01.2020-
TFL ALTEKMA-DOST SPOR
İZMIR
-
- - - - -
05.01.2020-
ÖZATEŞ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR
-
- - - - -
05.01.2020-15:30
MARMARİS AKADEMİ-İZMİRSPOR
MUĞLA (AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
14. Hafta
-
FORZA SPOR-ARKAS SPOR
İZMIR
-
- - - - -
08.01.2020-19:30
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-TFL ALTEKMA
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
08.01.2020-16:00
SÖKE VOLEYBOL-ÖZATEŞ
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
08.01.2020-
DOST SPOR-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR
-
- - - - -
08.01.2020-
İZMİRSPOR-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
İZMIR
-
- - - - -
15. Hafta
-
ÖZATEŞ-FORZA SPOR
İZMIR
-
- - - - -
12.01.2020-
ARKAS SPOR-İZMİRSPOR
İZMIR
-
- - - - -
12.01.2020-
GELİŞİM KOLEJİ-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR
-
- - - - -
12.01.2020-
TFL ALTEKMA-SÖKE VOLEYBOL
İZMIR
-
- - - - -
12.01.2020-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
-
- - - - -
16. Hafta
-
FORZA SPOR-TFL ALTEKMA
İZMIR
-
- - - - -
19.01.2020-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-DOST SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
19.01.2020-16:00
SÖKE VOLEYBOL-GELİŞİM KOLEJİ
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
19.01.2020-
İZMİRSPOR-ÖZATEŞ
İZMIR
-
- - - - -
19.01.2020-15:30
MARMARİS AKADEMİ-ARKAS SPOR
MUĞLA (AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
17. Hafta
-
GELİŞİM KOLEJİ-FORZA SPOR
İZMIR
-
- - - - -
26.01.2020-
ARKAS SPOR-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
İZMIR
-
- - - - -
26.01.2020-
DOST SPOR-SÖKE VOLEYBOL
İZMIR
-
- - - - -
26.01.2020-
TFL ALTEKMA-İZMİRSPOR
İZMIR
-
- - - - -
26.01.2020-
ÖZATEŞ-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR
-
- - - - -
18. Hafta
-
FORZA SPOR-DOST SPOR
İZMIR
-
- - - - -
02.02.2020-16:00
SÖKE VOLEYBOL-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
02.02.2020-
İZMİRSPOR-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR
-
- - - - -
02.02.2020-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-ÖZATEŞ
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
-
- - - - -
02.02.2020-15:30
MARMARİS AKADEMİ-TFL ALTEKMA
MUĞLA (AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
19. Hafta
-
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-FORZA SPOR
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
05.02.2020-
DOST SPOR-İZMİRSPOR
İZMIR
-
- - - - -
05.02.2020-
GELİŞİM KOLEJİ-MARMARİS AKADEMİ
İZMIR
-
- - - - -
05.02.2020-
TFL ALTEKMA-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
İZMIR
-
- - - - -
05.02.2020-
ÖZATEŞ-ARKAS SPOR
İZMIR
-
- - - - -
20. Hafta
-
FORZA SPOR-SÖKE VOLEYBOL
İZMIR
-
- - - - -
09.02.2020-
ARKAS SPOR-TFL ALTEKMA
İZMIR
-
- - - - -
09.02.2020-
İZMİRSPOR-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR
-
- - - - -
09.02.2020-15:00
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
-
- - - - -
09.02.2020-15:30
MARMARİS AKADEMİ-DOST SPOR
MUĞLA (AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
21. Hafta
16.02.2020-14:00
AYDIN B.ŞEHİR BLD.-MARMARİS AKADEMİ
AYDIN (ATATÜRK)
-
- - - - -
16.02.2020-16:00
SÖKE VOLEYBOL-İZMİRSPOR
AYDIN (SÖKE)
-
- - - - -
16.02.2020-
DOST SPOR-ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.
İZMIR
-
- - - - -
16.02.2020-
GELİŞİM KOLEJİ-ARKAS SPOR
İZMIR
-
- - - - -
16.02.2020-
TFL ALTEKMA-ÖZATEŞ
İZMIR
-
- - - - -
22. Hafta
-
İZMİRSPOR-FORZA SPOR
İZMIR
-
- - - - -
23.02.2020-
ARKAS SPOR-DOST SPOR
İZMIR
-
- - - - -
23.02.2020-
ÖZATEŞ-GELİŞİM KOLEJİ
İZMIR
-
- - - - -
23.02.2020-
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.-AYDIN B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (BERGAMA ERDAL ÖNDER)
-
- - - - -
23.02.2020-
MARMARİS AKADEMİ-SÖKE VOLEYBOL
MUĞLA (AMIRAL ORHAN AYDIN)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ 2 2 0 6 0 6.000 MAX 152 79 1.9241 2 0 0 0 0 0
2 NUMUNE GENÇLİK 2 2 0 6 0 6.000 MAX 150 103 1.4563 2 0 0 0 0 0
3 ANKARA DSİ 2 2 0 6 2 6.000 3.000 187 154 1.2143 0 2 0 0 0 0
4 TEPEBAŞI GENÇLİK 1 1 0 3 0 3.000 MAX 77 65 1.1846 1 0 0 0 0 0
5 KARAYOLLARI 2 1 1 4 3 3.000 1.333 159 146 1.0890 1 0 0 0 1 0
6 TVF SPOR LİSESİ 2 1 1 3 3 3.000 1.000 125 130 0.9615 1 0 0 0 0 1
7 SULTAN SPOR 2 1 1 3 4 3.000 0.750 157 161 0.9752 0 1 0 0 0 1
8 MALİYE OKULLARI 2 0 2 1 6 0.000 0.167 125 173 0.7225 0 0 0 0 1 1
9 İNKILAP İÖO 2 0 2 1 6 0.000 0.167 123 179 0.6872 0 0 0 0 1 1
10 ERYAMAN GENÇLİK 2 0 2 0 6 0.000 MIN 122 152 0.8026 0 0 0 0 0 2
11 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 1 0 1 0 3 0.000 MIN 42 77 0.5455 0 0 0 0 0 1
<
1. Hafta
12.10.2019-12:00
SULTAN SPOR-NUMUNE GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
22-25 13-25 18-25 - -
12.10.2019-16:30
TVF SPOR LİSESİ-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-17 25-18 25-20 - -
13.10.2019-13:00
ANKARA DSİ-KARAYOLLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-23 25-19 14-25 25-17 -
13.10.2019-15:00
ERYAMAN GENÇLİK-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
24-26 17-25 24-26 - -
13.10.2019-14:00
KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ-İNKILAP İÖO
ANKARA (KALECIK)
3-0
25-13 25-17 25-7 - -
2. Hafta
16.10.2019-13:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
6-25 25-27 11-25 - -
16.10.2019-15:00
KARAYOLLARI-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-19 25-21 25-17 - -
16.10.2019-17:00
MALİYE OKULLARI-ANKARA DSİ
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
13-25 21-25 25-23 11-25 -
16.10.2019-19:00
NUMUNE GENÇLİK-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-16 25-19 25-15 - -
16.10.2019-13:00
İNKILAP İÖO-SULTAN SPOR
BOLU (17 TEMMUZ)
1-3
23-25 20-25 31-29 12-25 -
3. Hafta
19.10.2019-12:00
SULTAN SPOR-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
19.10.2019-16:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-KARAYOLLARI
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
20.10.2019-12:00
TVF SPOR LİSESİ-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
21.10.2019-18:00
ANKARA DSİ-NUMUNE GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
21.10.2019-20:00
ERYAMAN GENÇLİK-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
4. Hafta
27.10.2019-13:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.10.2019-15:00
MALİYE OKULLARI-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.10.2019-17:00
NUMUNE GENÇLİK-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ-SULTAN SPOR
ANKARA (KALECIK)
-
- - - - -
27.10.2019-13:00
İNKILAP İÖO-ANKARA DSİ
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
5. Hafta
02.11.2019-16:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-NUMUNE GENÇLİK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
03.11.2019-11:00
TVF SPOR LİSESİ-KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.11.2019-13:00
ERYAMAN GENÇLİK-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
04.11.2019-18:00
ANKARA DSİ-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
04.11.2019-20:00
KARAYOLLARI-MALİYE OKULLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
6. Hafta
09.11.2019-17:00
SULTAN SPOR-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.11.2019-13:00
NUMUNE GENÇLİK-KARAYOLLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.11.2019-15:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.11.2019-14:00
KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ-ANKARA DSİ
ANKARA (KALECIK)
-
- - - - -
10.11.2019-13:00
İNKILAP İÖO-TEPEBAŞI GENÇLİK
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
7. Hafta
16.11.2019-16:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
17.11.2019-13:00
ERYAMAN GENÇLİK-KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.11.2019-15:00
KARAYOLLARI-İNKILAP İÖO
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
18.11.2019-18:00
MALİYE OKULLARI-NUMUNE GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
18.11.2019-20:00
ANKARA DSİ-SULTAN SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
8. Hafta
23.11.2019-11:00
SULTAN SPOR-ERYAMAN GENÇLİK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.11.2019-17:00
BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR-KARAYOLLARI
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.11.2019-14:00
KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ-TEPEBAŞI GENÇLİK
ANKARA (KALECIK)
-
- - - - -
24.11.2019-13:00
İNKILAP İÖO-MALİYE OKULLARI
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
25.11.2019-18:00
TVF SPOR LİSESİ-ANKARA DSİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
9. Hafta
30.11.2019-19:00
ERYAMAN GENÇLİK-TVF SPOR LİSESİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
30.11.2019-16:00
TEPEBAŞI GENÇLİK-SULTAN SPOR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
01.12.2019-13:00
KARAYOLLARI-KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -