1. Lig Kadınlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BOLU BLD. 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 55 1.3636 1 0 0 0 0 0
2 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 66 1.1364 1 0 0 0 0 0
3 SARIYER BLD. 1 1 0 3 1 3.000 3.000 96 77 1.2468 0 1 0 0 0 0
4 KARŞIYAKA 1 1 0 3 1 3.000 3.000 95 82 1.1585 0 1 0 0 0 0
5 GÖZTEPE 1 1 0 3 2 2.000 1.500 113 99 1.1414 0 0 1 0 0 0
6 KALE 1957 SPOR 1 1 0 3 2 2.000 1.500 117 104 1.1250 0 0 1 0 0 0
7 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1 0 1 2 3 1.000 0.667 104 117 0.8889 0 0 0 1 0 0
8 KÜÇÜKYALI Y. SPOR 1 0 1 2 3 1.000 0.667 99 113 0.8761 0 0 0 1 0 0
9 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 1 3 0.000 0.333 82 95 0.8632 0 0 0 0 1 0
10 ÇANAKKALE BLD. 1 0 1 1 3 0.000 0.333 77 96 0.8021 0 0 0 0 1 0
11 EDREMİT BLD. ALTINOLUK 1 0 1 0 3 0.000 MIN 66 75 0.8800 0 0 0 0 0 1
12 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 0 1 0 3 0.000 MIN 55 75 0.7333 0 0 0 0 0 1
1. Hafta
13.10.2019-15:00
BOLU BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BOLU (17 TEMMUZ)
3-0
25-18 25-19 25-18 - -
13.10.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
3-2
23-25 24-26 27-25 25-12 18-16
13.10.2019-16:00
SARIYER BLD.-ÇANAKKALE BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
3-1
25-17 21-25 25-16 25-19 -
13.10.2019-14:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-22 25-22 25-22 - -
13.10.2019-14:30
GÖZTEPE-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-2
25-20 25-14 24-26 24-26 15-13
13.10.2019-16:00
KARŞIYAKA-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-1
25-21 25-18 20-25 25-18 -
2. Hafta
20.10.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-KALE 1957 SPOR
BALIKESIR (EDREMIT)
-
- - - - -
20.10.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-KARŞIYAKA
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
-
- - - - -
20.10.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-GÖZTEPE
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
20.10.2019-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-SARIYER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
20.10.2019-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-BOLU BLD.
İSTANBUL (MIMAR SINAN KOLEJ SL.)
-
- - - - -
20.10.2019-14:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
3. Hafta
27.10.2019-15:00
BOLU BLD.-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
-
- - - - -
27.10.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
27.10.2019-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-ÇANAKKALE BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
27.10.2019-18:00
GÖZTEPE-SARIYER BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
27.10.2019-16:00
KARŞIYAKA-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
4. Hafta
03.11.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-KALE 1957 SPOR
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
-
- - - - -
03.11.2019-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
03.11.2019-16:00
SARIYER BLD.-KARŞIYAKA
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-GÖZTEPE
İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-BOLU BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
5. Hafta
10.11.2019-15:00
BOLU BLD.-ÇANAKKALE BLD.
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
10.11.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
-
- - - - -
10.11.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
10.11.2019-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-SARIYER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
10.11.2019-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN)
-
- - - - -
10.11.2019-19:00
GÖZTEPE-KARŞIYAKA
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
6. Hafta
17.11.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-GÖZTEPE
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
-
- - - - -
17.11.2019-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-BOLU BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
17.11.2019-16:00
SARIYER BLD.-KALE 1957 SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
17.11.2019-16:00
KARŞIYAKA-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
7. Hafta
24.11.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
-
- - - - -
24.11.2019-15:00
BOLU BLD.-SARIYER BLD.
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
24.11.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-KARŞIYAKA
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
-
- - - - -
24.11.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
24.11.2019-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ÇANAKKALE BLD.
İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN)
-
- - - - -
24.11.2019-14:00
GÖZTEPE-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
8. Hafta
01.12.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
-
- - - - -
01.12.2019-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-KALE 1957 SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
01.12.2019-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
01.12.2019-16:00
SARIYER BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
01.12.2019-19:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-GÖZTEPE
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
01.12.2019-
KARŞIYAKA-BOLU BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
9. Hafta
08.12.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
-
- - - - -
08.12.2019-15:00
BOLU BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
08.12.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KARŞIYAKA
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
08.12.2019-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-SARIYER BLD.
İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN)
-
- - - - -
08.12.2019-14:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-ÇANAKKALE BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
08.12.2019-16:00
GÖZTEPE-KALE 1957 SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
10. Hafta
15.12.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-GÖZTEPE
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-BOLU BLD.
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
-
- - - - -
15.12.2019-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
15.12.2019-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
15.12.2019-16:00
SARIYER BLD.-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
15.12.2019-
KARŞIYAKA-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
11. Hafta
22.12.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-KARŞIYAKA
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
-
- - - - -
22.12.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
-
- - - - -
22.12.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KALE 1957 SPOR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
22.12.2019-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN)
-
- - - - -
22.12.2019-14:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-SARIYER BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
22.12.2019-16:00
GÖZTEPE-BOLU BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
12. Hafta
04.01.2020-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
-
- - - - -
04.01.2020-14:00
ÇANAKKALE BLD.-SARIYER BLD.
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
-
- - - - -
04.01.2020-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BOLU BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
04.01.2020-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-GÖZTEPE
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
04.01.2020-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-KALE 1957 SPOR
İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN)
-
- - - - -
04.01.2020-
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-KARŞIYAKA
İZMIR
-
- - - - -
13. Hafta
11.01.2020-15:00
BOLU BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
11.01.2020-14:00
KALE 1957 SPOR-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
-
- - - - -
11.01.2020-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
11.01.2020-16:00
SARIYER BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
11.01.2020-
GÖZTEPE-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İZMIR
-
- - - - -
11.01.2020-
KARŞIYAKA-ÇANAKKALE BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
14. Hafta
18.01.2020-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-BOLU BLD.
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
-
- - - - -
18.01.2020-14:00
ÇANAKKALE BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
-
- - - - -
18.01.2020-17:00
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-KARŞIYAKA
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
18.01.2020-16:00
SARIYER BLD.-GÖZTEPE
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
18.01.2020-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN)
-
- - - - -
18.01.2020-
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-KALE 1957 SPOR
İZMIR
-
- - - - -
15. Hafta
25.01.2020-15:00
BOLU BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
25.01.2020-14:00
KALE 1957 SPOR-ÇANAKKALE BLD.
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
-
- - - - -
25.01.2020-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
25.01.2020-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
25.01.2020-
GÖZTEPE-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İZMIR
-
- - - - -
25.01.2020-
KARŞIYAKA-SARIYER BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
16. Hafta
28.01.2020-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
-
- - - - -
28.01.2020-14:00
ÇANAKKALE BLD.-BOLU BLD.
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
-
- - - - -
28.01.2020-17:00
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-KALE 1957 SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
28.01.2020-16:00
SARIYER BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
28.01.2020-
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İZMIR
-
- - - - -
28.01.2020-
KARŞIYAKA-GÖZTEPE
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
17. Hafta
01.02.2020-15:00
BOLU BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
01.02.2020-14:00
KALE 1957 SPOR-SARIYER BLD.
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
-
- - - - -
01.02.2020-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-ÇANAKKALE BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
01.02.2020-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-KARŞIYAKA
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
01.02.2020-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN)
-
- - - - -
01.02.2020-
GÖZTEPE-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İZMIR
-
- - - - -
18. Hafta
08.02.2020-14:00
ÇANAKKALE BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
-
- - - - -
08.02.2020-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-GÖZTEPE
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
08.02.2020-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
08.02.2020-16:00
SARIYER BLD.-BOLU BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
08.02.2020-
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İZMIR
-
- - - - -
08.02.2020-
KARŞIYAKA-KALE 1957 SPOR
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
19. Hafta
15.02.2020-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-ÇANAKKALE BLD.
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
-
- - - - -
15.02.2020-15:00
BOLU BLD.-KARŞIYAKA
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
15.02.2020-14:00
KALE 1957 SPOR-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
-
- - - - -
15.02.2020-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-SARIYER BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
15.02.2020-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN)
-
- - - - -
15.02.2020-
GÖZTEPE-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR
-
- - - - -
20. Hafta
22.02.2020-14:00
ÇANAKKALE BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
-
- - - - -
22.02.2020-14:00
KALE 1957 SPOR-GÖZTEPE
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
-
- - - - -
22.02.2020-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
22.02.2020-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-BOLU BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
22.02.2020-16:00
SARIYER BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
22.02.2020-
KARŞIYAKA-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
21. Hafta
29.02.2020-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-SARIYER BLD.
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
-
- - - - -
29.02.2020-15:00
BOLU BLD.-KALE 1957 SPOR
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
29.02.2020-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
29.02.2020-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-KARŞIYAKA
İSTANBUL (BÜYÜKÇEKMECE MIMAR SINAN)
-
- - - - -
29.02.2020-
GÖZTEPE-ÇANAKKALE BLD.
İZMIR
-
- - - - -
29.02.2020-
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İZMIR
-
- - - - -
22. Hafta
07.03.2020-
BOLU BLD.-GÖZTEPE
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
07.03.2020-
KALE 1957 SPOR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
-
- - - - -
07.03.2020-
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-ÇANAKKALE BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
07.03.2020-
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
07.03.2020-
SARIYER BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
07.03.2020-
KARŞIYAKA-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KUZEYBORU 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 38 1.9737 1 0 0 0 0 0
2 İLBANK 1 1 0 3 0 3.000 MAX 75 62 1.2097 1 0 0 0 0 0
3 NEVŞEHİR BLD. 1 1 0 3 1 3.000 3.000 96 77 1.2468 0 1 0 0 0 0
4 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR 1 1 0 3 1 3.000 3.000 96 81 1.1852 0 1 0 0 0 0
5 MERİNOS 1 1 0 3 1 3.000 3.000 92 92 1.0000 0 1 0 0 0 0
6 ASTOR VOLEYBOL PVİ 1 1 0 3 2 2.000 1.500 102 88 1.1591 0 0 1 0 0 0
7 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN 1 0 1 2 3 1.000 0.667 88 102 0.8627 0 0 0 1 0 0
8 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR 1 0 1 1 3 0.000 0.333 92 92 1.0000 0 0 0 0 1 0
9 PTT 1 0 1 1 3 0.000 0.333 81 96 0.8438 0 0 0 0 1 0
10 KAHRAMANKAZAN BLD. 1 0 1 1 3 0.000 0.333 77 96 0.8021 0 0 0 0 1 0
11 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1 0 1 0 3 0.000 MIN 62 75 0.8267 0 0 0 0 0 1
12 SAMSUN BŞB ANAKENT 1 0 1 0 3 0.000 MIN 38 75 0.5067 0 0 0 0 0 1
1. Hafta
13.10.2019-14:00
KUZEYBORU-SAMSUN BŞB ANAKENT
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
3-0
25-14 25-11 25-13 - -
13.10.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-NEVŞEHİR BLD.
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
1-3
20-25 25-21 9-25 23-25 -
13.10.2019-17:30
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-İLBANK
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
0-3
20-25 19-25 23-25 - -
13.10.2019-14:00
MERİNOS-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
3-1
25-20 16-25 26-24 25-23 -
13.10.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-ASTOR VOLEYBOL PVİ
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
2-3
25-19 7-25 19-25 25-18 12-15
13.10.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-PTT
MARDIN (ARTUKLU)
3-1
25-20 25-16 21-25 25-20 -
2. Hafta
20.10.2019-14:00
İLBANK-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
20.10.2019-16:30
PTT-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
20.10.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
-
- - - - -
20.10.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-KUZEYBORU
ANTALYA (KEPEZ - TURGUT ÖZAL)
-
- - - - -
20.10.2019-14:00
NEVŞEHİR BLD.-MERİNOS
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
20.10.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
3. Hafta
26.10.2019-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
KUZEYBORU-NEVŞEHİR BLD.
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
27.10.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-PTT
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
-
- - - - -
27.10.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-MERİNOS
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
27.10.2019-16:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-İLBANK
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
27.10.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
4. Hafta
03.11.2019-15:00
İLBANK-ASTOR VOLEYBOL PVİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.11.2019-17:00
PTT-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANTALYA (KEPEZ - TURGUT ÖZAL)
-
- - - - -
03.11.2019-16:00
MERİNOS-KUZEYBORU
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
03.11.2019-14:00
NEVŞEHİR BLD.-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
03.11.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
5. Hafta
09.11.2019-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-MERİNOS
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
-
- - - - -
10.11.2019-17:00
PTT-İLBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
10.11.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
-
- - - - -
10.11.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-KUZEYBORU
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
10.11.2019-16:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
10.11.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-NEVŞEHİR BLD.
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
6. Hafta
17.11.2019-14:00
KUZEYBORU-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
17.11.2019-17:00
İLBANK-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-ASTOR VOLEYBOL PVİ
ANTALYA (KEPEZ - TURGUT ÖZAL)
-
- - - - -
17.11.2019-16:00
MERİNOS-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
17.11.2019-14:00
NEVŞEHİR BLD.-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
17.11.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-PTT
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
7. Hafta
24.11.2019-13:00
PTT-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.11.2019-15:00
İLBANK-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
24.11.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-NEVŞEHİR BLD.
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
-
- - - - -
24.11.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
24.11.2019-16:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-MERİNOS
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
24.11.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-KUZEYBORU
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
8. Hafta
30.11.2019-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
KUZEYBORU-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-İLBANK
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
MERİNOS-ASTOR VOLEYBOL PVİ
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
01.12.2019-14:00
NEVŞEHİR BLD.-PTT
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
01.12.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KAHRAMANKAZAN BLD.
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
9. Hafta
08.12.2019-13:30
PTT-MERİNOS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
08.12.2019-15:30
İLBANK-NEVŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
08.12.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-KUZEYBORU
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
-
- - - - -
08.12.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
08.12.2019-16:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
08.12.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
10. Hafta
14.12.2019-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-ASTOR VOLEYBOL PVİ
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
KUZEYBORU-PTT
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
MERİNOS-İLBANK
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
15.12.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
15.12.2019-14:00
NEVŞEHİR BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
11. Hafta
22.12.2019-15:00
İLBANK-KUZEYBORU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
22.12.2019-17:00
PTT-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
22.12.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
-
- - - - -
22.12.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
22.12.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-NEVŞEHİR BLD.
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
22.12.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-MERİNOS
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
12. Hafta
04.01.2020-13:00
PTT-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
04.01.2020-15:00
İLBANK-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
04.01.2020-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
-
- - - - -
04.01.2020-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-MERİNOS
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
04.01.2020-14:00
NEVŞEHİR BLD.-KAHRAMANKAZAN BLD.
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
04.01.2020-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KUZEYBORU
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
13. Hafta
11.01.2020-14:00
KUZEYBORU-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
11.01.2020-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-ASTOR VOLEYBOL PVİ
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
11.01.2020-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
-
- - - - -
11.01.2020-14:00
MERİNOS-NEVŞEHİR BLD.
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
11.01.2020-16:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-PTT
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
11.01.2020-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-İLBANK
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
14. Hafta
18.01.2020-12:00
İLBANK-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
18.01.2020-14:00
PTT-ASTOR VOLEYBOL PVİ
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
18.01.2020-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
18.01.2020-14:00
MERİNOS-KAHRAMANKAZAN BLD.
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
18.01.2020-14:00
NEVŞEHİR BLD.-KUZEYBORU
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
18.01.2020-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
15. Hafta
25.01.2020-14:00
KUZEYBORU-MERİNOS
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
25.01.2020-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-İLBANK
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
-
- - - - -
25.01.2020-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-PTT
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
25.01.2020-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-NEVŞEHİR BLD.
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
-
- - - - -
25.01.2020-16:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-SAMSUN BŞB ANAKENT
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
25.01.2020-12:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
16. Hafta
28.01.2020-14:00
KUZEYBORU-KAHRAMANKAZAN BLD.
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
28.01.2020-18:00
İLBANK-PTT
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
28.01.2020-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
28.01.2020-14:00
MERİNOS-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
28.01.2020-14:00
NEVŞEHİR BLD.-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
28.01.2020-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ASTOR VOLEYBOL PVİ
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
17. Hafta
01.02.2020-13:00
PTT-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
01.02.2020-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
-
- - - - -
01.02.2020-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-İLBANK
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
01.02.2020-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-KUZEYBORU
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
-
- - - - -
01.02.2020-16:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-NEVŞEHİR BLD.
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
01.02.2020-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-MERİNOS
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
18. Hafta
08.02.2020-14:00
KUZEYBORU-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
08.02.2020-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
-
- - - - -
08.02.2020-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-PTT
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
08.02.2020-14:00
MERİNOS-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
08.02.2020-14:00
NEVŞEHİR BLD.-ASTOR VOLEYBOL PVİ
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
08.02.2020-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-İLBANK
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
19. Hafta
15.02.2020-14:00
PTT-NEVŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
15.02.2020-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-MERİNOS
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
-
- - - - -
15.02.2020-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
15.02.2020-16:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-KUZEYBORU
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
15.02.2020-12:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
16.02.2020-17:30
İLBANK-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
ANKARA (BAŞKENT)
-
- - - - -
20. Hafta
22.02.2020-14:00
KUZEYBORU-ASTOR VOLEYBOL PVİ
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
22.02.2020-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
-
- - - - -
22.02.2020-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
-
- - - - -
22.02.2020-14:00
MERİNOS-PTT
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
22.02.2020-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-KAHRAMANKAZAN BLD.
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
22.02.2020-14:00
NEVŞEHİR BLD.-İLBANK
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -
21. Hafta
29.02.2020-14:00
İLBANK-MERİNOS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.02.2020-16:00
PTT-KUZEYBORU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.02.2020-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
-
- - - - -
29.02.2020-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
29.02.2020-16:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
29.02.2020-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-NEVŞEHİR BLD.
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
22. Hafta
07.03.2020-
KUZEYBORU-İLBANK
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
07.03.2020-
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-PTT
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
-
- - - - -
07.03.2020-
MERİNOS-SAMSUN BŞB ANAKENT
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
07.03.2020-
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-KAHRAMANKAZAN BLD.
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
07.03.2020-
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-ASTOR VOLEYBOL PVİ
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
07.03.2020-
NEVŞEHİR BLD.-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -