1. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 26 25 1 77 16 73.100 0.100 4.813 2243 1767 1.2694 15 7 3 1 0 0
2 BEŞİKTAŞ 26 23 3 73 20 70.240 2.240 3.650 2239 1859 1.2044 14 7 2 1 2 0
3 MİLAS BLD. 26 20 6 67 31 59.300 0.300 2.161 2250 1978 1.1375 10 7 3 2 3 1
4 ALANYA BLD. 26 19 7 64 33 55.200 0.200 1.939 2248 2053 1.0950 10 6 3 1 5 1
5 TFL ALTEKMA 26 17 9 57 36 51.660 1.660 1.583 2175 1910 1.1387 11 3 3 2 2 5
6 DÜZCE BLD. 26 14 12 57 40 46.000 0.000 1.425 2171 2034 1.0674 11 2 1 5 5 2
7 BİGADİÇ BLD. 26 14 12 52 47 42.260 0.260 1.106 2196 2186 1.0046 6 5 3 3 4 5
8 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 26 12 14 47 52 35.000 0.000 0.904 2131 2168 0.9829 6 2 4 3 5 6
9 İSTANBUL BBSK 26 11 15 46 57 34.000 0.000 0.807 2217 2277 0.9736 2 6 3 4 5 6
10 TOFAŞ SPOR 26 9 17 34 58 29.840 1.840 0.586 1958 2042 0.9589 4 3 2 3 1 13
11 BORNOVA ANADOLU LİSESİ 26 11 15 43 58 29.000 0.000 0.741 2108 2228 0.9461 4 1 6 2 6 7
12 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 26 4 22 25 69 15.100 0.100 0.362 1956 2161 0.9051 2 1 1 4 5 13
13 EĞİRDİR ELMA 26 3 23 21 69 12.300 0.300 0.304 1782 2138 0.8335 3 0 0 3 6 14
14 KONYA B.ŞEHİR BLD. 26 0 26 1 78 0.400 0.400 0.013 1100 1973 0.5575 0 0 0 0 1 25
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.10.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. DÜZCE BLD. 3-1
25-17 23-25 25-18 25-17 -
06.10.2018 13:00 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-11 25-10 25-11 - -
06.10.2018 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ BİGADİÇ BLD. 3-0
25-18 25-13 25-20 - -
06.10.2018 13:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 13:00 TFL ALTEKMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-18 25-22 25-19 - -
06.10.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA TOFAŞ SPOR 2-3
20-25 25-22 16-25 25-18 7-15
06.10.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR İSTANBUL BBSK 2-3
25-23 21-25 25-19 20-25 11-15
06.10.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
20-25 28-26 25-14 15-25 16-18
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.10.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TFL ALTEKMA 0-3
23-25 14-25 17-25 - -
13.10.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-2
23-25 25-20 25-20 22-25 15-10
13.10.2018 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR MİLAS BLD. 2-3
18-25 25-20 20-25 25-21 11-15
13.10.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0
25-20 25-15 25-22 - -
13.10.2018 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3
21-25 25-22 25-22 25-27 7-15
13.10.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-16 25-18 25-20 - -
13.10.2018 13:00 KONYA (KONGRE-YANSALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ALANYA BLD. 1-3
17-25 25-23 18-25 11-25 -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.10.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. İSTANBUL BBSK 1-3
25-22 18-25 25-27 12-25 -
16.10.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 22-25 25-21 12-25 -
16.10.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-2
25-18 25-18 18-25 23-25 15-6
16.10.2018 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 3-0
25-20 25-22 25-21 - -
16.10.2018 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 TFL ALTEKMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-16 25-16 25-22 - -
16.10.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-17 25-20 - -
16.10.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. DÜZCE BLD. 1-3
16-25 16-25 25-21 22-25 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 3-0
25-18 25-19 25-21 - -
20.10.2018 17:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:00 TOFAŞ SPOR BİGADİÇ BLD. 0-3
22-25 22-25 17-25 - -
20.10.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
14-25 25-22 21-25 20-25 -
20.10.2018 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK EĞİRDİR ELMA 3-1
23-25 26-24 25-18 25-22 -
20.10.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ALANYA BLD. 2-3
18-25 25-19 17-25 26-24 16-18
20.10.2018 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD. 0-3
13-25 12-25 19-25 - -
20.10.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2
25-21 25-21 28-30 17-25 15-10
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.10.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. DÜZCE BLD. 3-1
25-17 25-19 20-25 25-14 -
27.10.2018 17:30 İSTANBUL (AKATLAR) 17:30 BEŞİKTAŞ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-10 25-17 25-17 - -
27.10.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 1-3
24-26 25-19 19-25 24-26 -
27.10.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. İSTANBUL BBSK 3-0
25-15 25-9 25-21 - -
28.10.2018 18:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-21 25-18 25-19 - -
28.10.2018 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 TFL ALTEKMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-16 22-25 25-20 25-14 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA 0-3
22-25 17-25 14-25 - -
03.11.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
15-25 21-25 25-11 25-22 11-15
03.11.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ALANYA BLD. 3-1
24-26 25-20 25-20 25-15 -
03.11.2018 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK BEŞİKTAŞ 0-3
25-27 23-25 23-25 - -
03.11.2018 14:30 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ MİLAS BLD. 1-3
26-24 23-25 11-25 19-25 -
03.11.2018 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. 0-3
19-25 10-25 11-25 - -
03.11.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR EĞİRDİR ELMA 0-3
22-25 19-25 23-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK 3-2
20-25 25-23 25-23 19-25 15-13
10.11.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-13 25-8 25-19 - -
10.11.2018 19:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:30 TOFAŞ SPOR DÜZCE BLD. 0-3
20-25 14-25 15-25 - -
10.11.2018 17:30 İSTANBUL (AKATLAR) 17:30 BEŞİKTAŞ BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-20 25-22 25-16 - -
10.11.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA ALANYA BLD. 0-3
18-25 31-33 21-25 - -
10.11.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
21-25 17-25 14-25 - -
10.11.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-17 28-26 25-12 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0
25-23 30-28 25-21 - -
17.11.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. TFL ALTEKMA 3-2
21-25 25-23 32-30 18-25 15-12
17.11.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MİLAS BLD. 1-3
25-23 30-32 19-25 19-25 -
17.11.2018 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
15-25 25-18 18-25 19-25 -
17.11.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BİGADİÇ BLD. 3-2
16-25 27-25 28-26 17-25 15-8
17.11.2018 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
21-25 11-25 15-25 - -
17.11.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BEŞİKTAŞ 1-3
25-16 14-25 23-25 16-25 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
29-27 25-19 25-23 - -
24.11.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1
30-28 25-14 21-25 25-12 -
24.11.2018 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 3-1
26-24 23-25 25-18 25-16 -
24.11.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-7 25-11 - -
24.11.2018 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-21 25-16 25-13 - -
24.11.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA EĞİRDİR ELMA 3-1
21-25 25-20 25-6 25-19 -
24.11.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. ALANYA BLD. 3-0
25-22 25-18 25-21 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.12.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
16-25 18-25 26-24 19-25 -
01.12.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ BLD. 3-1
23-25 30-28 27-25 25-18 -
01.12.2018 16:30 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 16:30 İSTANBUL BBSK DÜZCE BLD. 3-2
25-17 26-24 23-25 18-25 15-11
01.12.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TOFAŞ SPOR 3-2
17-25 25-16 25-16 19-25 17-15
01.12.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA MİLAS BLD. 0-3
10-25 21-25 21-25 - -
01.12.2018 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 0-3
20-25 16-25 19-25 - -
01.12.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 24-26 19-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ALANYA BLD. 2-3
25-21 10-25 25-23 21-25 15-17
08.12.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-21 21-25 25-18 25-17 -
08.12.2018 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-2
21-25 25-22 25-17 24-26 22-20
08.12.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-20 25-20 25-11 - -
08.12.2018 13:00 İSTANBUL (AKATLAR) 13:00 BEŞİKTAŞ EĞİRDİR ELMA 3-0
25-19 25-18 25-22 - -
08.12.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA MİLAS BLD. 3-2
21-25 27-25 25-13 23-25 15-12
08.12.2018 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 11-25 9-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.12.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
20-25 27-25 24-26 19-25 -
15.12.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TOFAŞ SPOR 3-2
25-23 23-25 13-25 28-26 15-11
15.12.2018 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK TFL ALTEKMA 1-3
22-25 25-27 25-22 22-25 -
15.12.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-11 25-17 - -
15.12.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BİGADİÇ BLD. 1-3
25-21 23-25 16-25 22-25 -
15.12.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR DÜZCE BLD. 0-3
23-25 21-25 22-25 - -
15.12.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. BEŞİKTAŞ 3-1
25-20 26-24 23-25 25-22 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. MİLAS BLD. 1-3
24-26 18-25 25-16 21-25 -
22.12.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0
25-11 25-16 25-17 - -
22.12.2018 19:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:30 TOFAŞ SPOR ALANYA BLD. 0-3
18-25 22-25 13-25 - -
22.12.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
15-25 25-21 25-15 25-21 -
22.12.2018 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1
19-25 25-19 25-23 25-17 -
22.12.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 25-16 22-25 20-25 -
22.12.2018 12:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 12:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 0-3
17-25 19-25 17-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 25-22 25-27 18-25 -
05.01.2019 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD. 3-1
25-21 25-18 22-25 25-21 -
05.01.2019 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR EĞİRDİR ELMA 3-0
25-18 29-27 25-18 - -
05.01.2019 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. ALANYA BLD. 1-3
19-25 25-14 21-25 26-28 -
05.01.2019 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-1
22-25 25-20 25-23 25-21 -
05.01.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TFL ALTEKMA 0-3
20-25 20-25 23-25 - -
05.01.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
12-25 20-25 12-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.01.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-10 25-13 25-12 - -
09.01.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL BBSK 3-0
25-22 25-20 25-22 - -
09.01.2019 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 28-26 23-25 23-25 -
09.01.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA BİGADİÇ BLD. 0-3
21-25 18-25 20-25 - -
09.01.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 2-3
17-25 24-26 25-16 25-15 14-16
09.01.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-11 25-21 25-17 - -
26.02.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA DÜZCE BLD. 0-3
19-25 13-25 18-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0
25-12 25-21 25-22 - -
13.01.2019 17:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:00 TOFAŞ SPOR BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 25-27 17-25 - -
13.01.2019 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. MİLAS BLD. 2-3
25-19 22-25 22-25 26-24 6-15
13.01.2019 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK ALANYA BLD. 3-2
22-25 17-25 25-23 25-18 15-8
13.01.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2
25-27 25-16 20-25 25-21 15-11
13.01.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. EĞİRDİR ELMA 0-3
20-25 20-25 12-25 - -
13.01.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TFL ALTEKMA 2-3
14-25 22-25 25-19 25-23 11-15
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-21 25-13 25-19 - -
20.01.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-18 25-22 25-22 - -
20.01.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
26-24 25-23 25-20 - -
20.01.2019 18:00 İSTANBUL (AKATLAR) 18:00 BEŞİKTAŞ DÜZCE BLD. 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
20.01.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 29-31 22-25 - -
20.01.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA İSTANBUL BBSK 1-3
24-26 25-22 22-25 23-25 -
20.01.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-10 25-17 25-11 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2019 19:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:30 TOFAŞ SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 17-25 17-25 - -
27.01.2019 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. BİGADİÇ BLD. 1-3
32-30 25-27 23-25 23-25 -
27.01.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TFL ALTEKMA 0-3
21-25 22-25 18-25 - -
27.01.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK MİLAS BLD. 1-3
26-24 23-25 23-25 22-25 -
27.01.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ EĞİRDİR ELMA 3-0
25-20 25-21 25-20 - -
27.01.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 0-3
11-25 19-25 13-25 - -
27.01.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ALANYA BLD. 1-3
25-23 19-25 20-25 21-25 -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.02.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-20 25-13 25-22 - -
03.02.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-16 25-14 - -
03.02.2019 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 3-0
30-28 25-12 25-21 - -
03.02.2019 18:00 İSTANBUL (AKATLAR) 18:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL BBSK 3-1
27-25 25-19 23-25 25-16 -
03.02.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA TOFAŞ SPOR 3-0
25-22 25-15 25-19 - -
03.02.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 1-3
20-25 16-25 25-20 12-25 -
03.02.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1
25-22 25-17 13-25 25-17 -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. TFL ALTEKMA 3-1
34-32 25-22 13-25 25-20 -
10.02.2019 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-22 25-22 25-21 - -
10.02.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİRDİR ELMA 3-0
25-18 25-23 25-17 - -
10.02.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD. 2-3
22-25 25-23 15-25 25-22 8-15
10.02.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BEŞİKTAŞ 0-3
26-28 15-25 18-25 - -
10.02.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
7-25 12-25 9-25 - -
10.02.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR MİLAS BLD. 0-3
19-25 18-25 21-25 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2019 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK 3-0
25-20 25-19 25-19 - -
17.02.2019 19:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:30 TOFAŞ SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-13 25-12 25-8 - -
17.02.2019 18:00 İSTANBUL (AKATLAR) 18:00 BEŞİKTAŞ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-16 25-13 25-22 - -
17.02.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. 3-2
25-21 23-25 25-15 17-25 15-11
17.02.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA ALANYA BLD. 0-3
13-25 15-25 22-25 - -
17.02.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
19-25 25-9 25-20 25-13 -
19.02.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1
25-22 13-25 25-22 25-23 -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.02.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. MİLAS BLD. 3-1
19-25 25-23 25-19 25-21 -
24.02.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ 2-3
27-25 25-22 16-25 20-25 8-15
24.02.2019 17:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 17:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR 3-1
25-19 25-21 14-25 25-23 -
24.02.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
19-25 6-25 20-25 - -
24.02.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA TFL ALTEKMA 0-3
19-25 20-25 19-25 - -
24.02.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 0-3
12-25 13-25 18-25 - -
24.02.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BİGADİÇ BLD. 1-3
25-16 18-25 23-25 22-25 -
23. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.03.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3
25-22 25-22 19-25 26-28 5-15
03.03.2019 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-11 25-15 25-23 - -
03.03.2019 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1
25-21 25-22 22-25 25-23 -
03.03.2019 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ ALANYA BLD. 3-1
25-17 25-21 24-26 25-19 -
03.03.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-6 25-5 25-13 - -
03.03.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0
25-13 25-15 25-17 - -
06.03.2019 16:30 DÜZCE (18 TEMMUZ) 16:30 DÜZCE BLD. İSTANBUL BBSK 3-0
25-14 25-23 25-13 - -
24. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.03.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
13-25 19-25 21-25 - -
10.03.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0
25-23 25-20 25-17 - -
10.03.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-11 25-14 - -
10.03.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ DÜZCE BLD. 3-2
18-25 15-25 25-22 30-28 15-10
10.03.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BEŞİKTAŞ 2-3
25-22 25-23 16-25 15-25 10-15
10.03.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TOFAŞ SPOR 1-3
23-25 25-27 25-23 11-25 -
10.03.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. TFL ALTEKMA 3-2
25-21 25-23 21-25 15-25 15-11
25. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.03.2019 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ MİLAS BLD. 3-0
25-11 25-17 25-22 - -
17.03.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. EĞİRDİR ELMA 3-2
25-22 25-23 29-31 25-27 15-7
17.03.2019 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. ALANYA BLD. 2-3
28-26 18-25 25-20 22-25 12-15
17.03.2019 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-17 27-25 25-15 - -
17.03.2019 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-19 25-23 25-21 - -
17.03.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA İSTANBUL BBSK 3-0
25-17 25-20 25-14 - -
17.03.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 0-3
14-25 16-25 16-25 - -
26. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.03.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-18 25-19 27-25 - -
24.03.2019 12:00 ESKIŞEHIR (OSMANGAZI ÜNIV. SL.) 12:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BLD. 0-3
24-26 25-27 17-25 - -
24.03.2019 15:00 İSTANBUL (AKATLAR) 15:00 BEŞİKTAŞ TFL ALTEKMA 3-0
25-23 25-20 25-22 - -
24.03.2019 15:00 İZMIR (CELAL ATIK-FUAR) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 3-2
25-12 15-25 25-18 27-29 15-10
24.03.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
13-25 10-25 15-25 - -
24.03.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-13 25-10 - -
24.03.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0
25-21 25-17 25-14 - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PALANDÖKEN BLD. 26 23 3 70 18 66.400 0.400 3.889 2127 1737 1.2245 17 3 3 0 1 2
2 SORGUN BLD. 26 18 8 63 33 56.400 0.400 1.909 2217 2001 1.1079 10 7 1 3 3 2
3 AKKUŞ BLD. 26 20 6 63 34 56.300 0.300 1.853 2254 2077 1.0852 9 6 5 1 1 4
4 SOLHAN SPOR 26 18 8 58 31 53.000 0.000 1.871 2100 1869 1.1236 12 5 1 0 4 4
5 ZİRAAT BANKASI 26 14 12 57 44 46.000 0.000 1.295 2231 2144 1.0406 8 4 2 6 3 3
6 HALİLİYE BLD. 26 15 11 53 41 45.100 0.100 1.293 2192 2046 1.0714 8 6 1 1 6 4
7 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 26 14 12 50 43 41.200 0.200 1.163 2107 2000 1.0535 9 3 2 1 6 5
8 FINDIKLI SPOR 26 12 14 47 48 40.300 0.300 0.979 2055 2088 0.9842 6 6 0 4 3 7
9 HATAY B.ŞEHİR BLD. 26 14 12 48 49 39.760 0.760 0.980 2155 2051 1.0507 6 3 5 2 2 8
10 NİKSAR BLD. 26 12 14 44 46 37.200 0.200 0.957 2043 2015 1.0139 9 2 1 2 4 8
11 SUNGURLU BLD. 26 10 16 38 57 31.300 0.300 0.667 1996 2124 0.9397 3 5 2 3 2 11
12 BULANCAK BLD. BETON SPOR 26 7 19 33 61 22.760 0.760 0.541 1964 2179 0.9013 4 2 1 2 8 9
13 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 26 5 21 25 67 14.760 0.760 0.373 1845 2147 0.8593 3 0 2 1 8 12
14 PAYAS BLD. 2011 26 0 26 1 78 0.680 0.680 0.013 1162 1970 0.5898 0 0 0 0 1 25
Payas Bld. 2011 ve Fındıklı Spor takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.10.2018 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI SOLHAN SPOR 0-3
25-27 20-25 11-25 - -
06.10.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. 2-3
24-26 25-14 25-19 20-25 8-15
06.10.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-19 22-25 25-18 -
06.10.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 HALİLİYE BLD. 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
06.10.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. SORGUN BLD. 3-2
23-25 25-17 22-25 25-21 15-13
06.10.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR SUNGURLU BLD. 3-0
25-22 25-21 25-20 - -
06.10.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 1-3
18-25 18-25 25-16 24-26 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.10.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR PAYAS BLD. 2011 3-0
25-14 25-14 25-17 - -
13.10.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 28-26 25-22 - -
13.10.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. AKKUŞ BLD. 3-0
25-11 25-15 28-26 - -
13.10.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR ZİRAAT BANKASI 1-3
25-23 22-25 20-25 23-25 -
13.10.2018 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-19 25-18 25-23 - -
13.10.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. FINDIKLI SPOR 3-1
23-25 28-26 25-18 25-22 -
13.10.2018 13:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 13:00 SORGUN BLD. NİKSAR BLD. 3-0
25-23 25-22 25-22 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.10.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ZİRAAT BANKASI SORGUN BLD. 1-3
25-22 18-25 22-25 19-25 -
16.10.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-16 20-25 25-18 25-18 -
16.10.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK SUNGURLU BLD. 3-0
25-18 25-23 25-17 - -
16.10.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD. 3-1
25-21 25-17 25-27 26-24 -
16.10.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 BULANCAK BLD. BETON SPOR 0-3
12-25 16-25 12-25 - -
16.10.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. NİKSAR BLD. 3-0
25-9 25-20 25-21 - -
16.10.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR SOLHAN SPOR 3-0
25-22 27-25 25-18 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
24-26 25-19 25-16 25-17 -
20.10.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
21-25 20-25 23-25 - -
20.10.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR FINDIKLI SPOR 3-0
25-23 25-18 25-16 - -
20.10.2018 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. AKKUŞ BLD. 2-3
21-25 25-22 25-21 24-26 11-15
20.10.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 2-3
27-25 25-23 23-25 22-25 9-15
20.10.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. ZİRAAT BANKASI 2-3
30-32 16-25 25-18 25-23 13-15
20.10.2018 13:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 13:00 SORGUN BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-15 25-20 25-16 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. HALİLİYE BLD. 3-0
25-14 25-20 25-14 - -
27.10.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-1
13-25 25-23 25-21 25-19 -
27.10.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-1
25-21 25-20 25-27 25-17 -
27.10.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 NİKSAR BLD. 0-3
13-25 15-25 21-25 - -
27.10.2018 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU BLD. 3-2
25-19 23-25 25-23 21-25 15-7
27.10.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. ZİRAAT BANKASI 3-2
24-26 25-17 25-21 25-27 15-10
27.10.2018 12:00 RIZE (FINDIKLI) 12:00 FINDIKLI SPOR SORGUN BLD. 2-3
25-20 25-14 20-25 20-25 10-15
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI PAYAS BLD. 2011 3-0
25-19 25-7 25-16 - -
03.11.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR PALANDÖKEN BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
03.11.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. AKKUŞ BLD. 1-3
25-20 20-25 17-25 21-25 -
03.11.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 0-3
12-25 24-26 26-28 - -
03.11.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-19 25-17 - -
03.11.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. FINDIKLI SPOR 3-0
25-22 25-20 25-14 - -
03.11.2018 13:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 13:00 SORGUN BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
14-25 17-25 18-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. HALİLİYE BLD. 0-3
16-25 22-25 22-25 - -
10.11.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-0
37-35 29-27 25-13 - -
10.11.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK SORGUN BLD. 1-3
22-25 22-25 25-17 17-25 -
10.11.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-0
25-21 25-23 25-23 - -
10.11.2018 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 1-3
20-25 25-23 19-25 14-25 -
10.11.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-14 25-20 25-16 - -
10.11.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
25-22 21-25 25-13 25-20 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3
24-26 25-18 19-25 25-19 12-15
17.11.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR SUNGURLU BLD. 3-0
25-14 25-23 25-23 - -
17.11.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 25-18 15-25 25-21 -
17.11.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 FINDIKLI SPOR 0-3
11-25 10-25 20-25 - -
17.11.2018 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 HALİLİYE BLD. AKKUŞ BLD. 1-3
22-25 21-25 25-18 21-25 -
17.11.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 1-3
25-15 21-25 21-25 25-27 -
17.11.2018 15:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 15:00 SORGUN BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
24-26 19-25 18-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 2-3
25-18 25-18 21-25 20-25 12-15
24.11.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. NİKSAR BLD. 3-0
25-19 25-18 25-17 - -
24.11.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-19 25-20 25-16 - -
24.11.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-9 25-15 25-13 - -
24.11.2018 14:00 MALATYA (BATTAL GAZI) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SORGUN BLD. 1-3
24-26 25-15 20-25 16-25 -
24.11.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. FINDIKLI SPOR 3-2
23-25 25-23 25-16 17-25 15-13
24.11.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. SOLHAN SPOR 3-0
25-22 25-22 25-20 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.12.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI PALANDÖKEN BLD. 0-3
18-25 22-25 20-25 - -
01.12.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR AKKUŞ BLD. 3-1
25-13 25-19 23-25 25-23 -
01.12.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR HALİLİYE BLD. 1-3
17-25 26-24 15-25 24-26 -
01.12.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 0-3
9-25 19-25 16-25 - -
01.12.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-14 15-25 21-25 25-12 13-15
01.12.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-22 25-21 21-25 25-18 -
01.12.2018 13:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 13:00 SORGUN BLD. SUNGURLU BLD. 3-0
25-18 25-19 25-14 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-1
25-19 22-25 27-25 25-15 -
08.12.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. NİKSAR BLD. 3-1
20-25 26-24 25-21 25-23 -
08.12.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-15 25-20 25-12 - -
08.12.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK FINDIKLI SPOR 3-0
25-18 25-20 25-18 - -
08.12.2018 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3
19-25 8-25 19-25 - -
08.12.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3
22-25 25-23 25-22 22-25 16-18
08.12.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. SORGUN BLD. 1-3
25-22 20-25 23-25 20-25 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.12.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI SUNGURLU BLD. 2-3
18-25 21-25 25-17 25-22 6-15
15.12.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR AKKUŞ BLD. 1-3
26-24 17-25 22-25 24-26 -
15.12.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 0-3
21-25 22-25 23-25 - -
15.12.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
14-25 15-25 14-25 - -
15.12.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR PALANDÖKEN BLD. 1-3
24-26 21-25 25-23 23-25 -
15.12.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. HALİLİYE BLD. 3-1
25-21 25-20 20-25 27-25 -
15.12.2018 15:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 15:00 SORGUN BLD. SOLHAN SPOR 3-1
25-20 20-25 25-23 25-21 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. 3-0
25-22 25-22 25-20 - -
22.12.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-20 25-22 25-10 - -
22.12.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-19 26-24 - -
22.12.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR SORGUN BLD. 0-3
18-25 23-25 25-27 - -
22.12.2018 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. FINDIKLI SPOR 0-3
17-25 22-25 23-25 - -
22.12.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-12 25-18 31-29 - -
22.12.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1
25-20 25-18 23-25 25-23 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2019 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. FINDIKLI SPOR 3-2
22-25 25-20 10-25 29-27 17-15
05.01.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-19 25-20 25-13 - -
05.01.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2
28-26 26-24 17-25 16-25 16-14
05.01.2019 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-10 25-11 25-13 - -
05.01.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. AKKUŞ BLD. 2-3
22-25 25-21 25-21 18-25 22-24
30.01.2019 16:00 GIRESUN (19 EYLÜL) 16:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR NİKSAR BLD. 2-3
25-27 21-25 25-14 25-19 11-15
06.02.2019 17:00 BINGÖL (SOLHAN) 17:00 SOLHAN SPOR ZİRAAT BANKASI 3-2
25-16 25-23 24-26 15-25 16-14
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.01.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
26-24 25-12 27-25 - -
09.01.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU BLD. 3-0
25-23 25-19 25-16 - -
09.01.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 SOLHAN SPOR 0-3
14-25 13-25 19-25 - -
09.01.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
22-25 22-25 18-25 - -
09.01.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR HALİLİYE BLD. 3-1
25-18 25-20 22-25 27-25 -
09.01.2019 17:00 TOKAT (NIKSAR) 17:00 NİKSAR BLD. SORGUN BLD. 1-3
19-25 25-19 19-25 16-25 -
23.01.2019 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ZİRAAT BANKASI BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-1
15-25 25-13 25-19 25-15 -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR FINDIKLI SPOR 3-0
25-18 25-20 25-19 - -
13.01.2019 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-1
25-21 25-23 18-25 25-18 -
13.01.2019 13:00 GIRESUN (19 EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR PAYAS BLD. 2011 3-0
25-22 25-16 25-15 - -
13.01.2019 14:00 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
17-25 13-25 11-25 - -
13.01.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 HALİLİYE BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2
26-28 28-26 23-25 25-22 15-12
13.01.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. AKKUŞ BLD. 0-3
22-25 20-25 23-25 - -
13.01.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
22-25 30-28 21-25 16-25 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI NİKSAR BLD. 3-0
25-20 25-23 25-21 - -
20.01.2019 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 FINDIKLI SPOR BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-1
25-18 25-19 29-31 25-22 -
20.01.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SUNGURLU BLD. 3-0
25-13 25-13 25-16 - -
20.01.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HALİLİYE BLD. 1-3
25-13 28-30 26-28 18-25 -
20.01.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 0-3
18-25 19-25 21-25 - -
20.01.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 SORGUN BLD. 0-3
7-25 15-25 20-25 - -
20.01.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-17 25-21 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI AKKUŞ BLD. 3-0
25-19 25-19 25-14 - -
27.01.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-20 25-22 25-14 - -
27.01.2019 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-16 25-17 - -
27.01.2019 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3
13-25 22-25 25-22 25-21 15-17
27.01.2019 16:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 HALİLİYE BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-1
26-28 25-22 25-19 25-22 -
27.01.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-19 25-16 25-15 - -
27.01.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. FINDIKLI SPOR 1-3
25-21 24-26 21-25 24-26 -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.02.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR 3-1
25-23 25-22 23-25 25-15 -
03.02.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-0
25-21 25-13 25-13 - -
03.02.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SORGUN BLD. 0-3
21-25 24-26 16-25 - -
03.02.2019 16:00 HATAY (PAYAS) 16:00 PAYAS BLD. 2011 ZİRAAT BANKASI 0-3
15-25 12-25 15-25 - -
03.02.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD. 1-3
17-25 25-20 20-25 21-25 -
03.02.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. SUNGURLU BLD. 3-1
27-25 23-25 25-20 25-13 -
03.02.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR NİKSAR BLD. 3-0
25-23 25-21 25-22 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI FINDIKLI SPOR 3-0
25-19 25-20 27-25 - -
10.02.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 25-23 25-18 - -
10.02.2019 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR PALANDÖKEN BLD. 0-3
18-25 20-25 12-25 - -
10.02.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 AKKUŞ BLD. 0-3
15-25 16-25 14-25 - -
10.02.2019 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. SUNGURLU BLD. 3-0
25-21 25-17 25-22 - -
10.02.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-22 25-17 - -
10.02.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-1
25-15 25-21 23-25 25-20 -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2019 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. SOLHAN SPOR 3-1
25-14 25-15 16-25 25-19 -
17.02.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SORGUN BLD. 3-2
23-25 25-22 25-22 16-25 15-9
17.02.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK NİKSAR BLD. 3-2
25-18 21-25 26-24 23-25 15-12
17.02.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 3-2
22-25 19-25 25-23 25-17 15-9
17.02.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 0-3
22-25 20-25 22-25 - -
17.02.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. HALİLİYE BLD. 0-3
28-30 23-25 28-30 - -
17.02.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR PAYAS BLD. 2011 3-0
25-11 25-23 25-21 - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.02.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-23 25-19 25-23 - -
24.02.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR HALİLİYE BLD. 3-0
28-26 25-21 25-19 - -
24.02.2019 15:00 GIRESUN (19 EYLÜL) 15:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR SUNGURLU BLD. 1-3
25-18 14-25 26-28 20-25 -
24.02.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
11-25 14-25 19-25 - -
24.02.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR AKKUŞ BLD. 1-3
19-25 25-21 15-25 20-25 -
24.02.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0
26-24 26-24 36-34 - -
24.02.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-14 25-20 - -
23. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.03.2019 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. SORGUN BLD. 0-3
17-25 13-25 20-25 - -
03.03.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ZİRAAT BANKASI 3-2
25-17 19-25 19-25 25-14 15-10
03.03.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK PAYAS BLD. 2011 3-0
25-19 25-9 25-12 - -
03.03.2019 HATAY (ANTAKYA) HATAY B.ŞEHİR BLD. FINDIKLI SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
03.03.2019 14:00 MALATYA (BATTAL GAZI) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 0-3
19-25 17-25 14-25 - -
03.03.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. SOLHAN SPOR 3-0
25-22 25-19 26-24 - -
03.03.2019 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-0
25-19 25-12 25-20 - -
24. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.03.2019 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
29-27 25-21 25-14 - -
10.03.2019 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR SOLHAN SPOR 0-3
19-25 16-25 15-25 - -
10.03.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. AKKUŞ BLD. 0-3
30-32 22-25 19-25 - -
10.03.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-1
16-25 25-18 25-23 25-23 -
10.03.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. SUNGURLU BLD. 3-0
25-14 25-21 25-22 - -
10.03.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. HALİLİYE BLD. 3-0
25-20 25-9 25-23 - -
23.03.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 PALANDÖKEN BLD. 0-3
11-25 15-25 20-25 - -
25. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.03.2019 16:30 BINGÖL (SOLHAN) 16:30 SOLHAN SPOR SORGUN BLD. 3-1
25-21 23-25 25-23 25-23 -
17.03.2019 16:30 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 16:30 SUNGURLU BLD. ZİRAAT BANKASI 2-3
14-25 27-25 25-17 23-25 10-15
17.03.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. FINDIKLI SPOR 3-0
25-17 25-13 25-18 - -
17.03.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
22-25 25-17 25-18 25-20 -
17.03.2019 14:00 MALATYA (BATTAL GAZI) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-15 25-23 25-14 - -
17.03.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-0
26-24 25-17 25-15 - -
17.03.2019 16:30 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:30 HALİLİYE BLD. NİKSAR BLD. 0-3
20-25 20-25 22-25 - -
26. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.03.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-11 26-28 25-18 25-17 -
24.03.2019 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI HALİLİYE BLD. 3-1
26-24 22-25 25-23 25-23 -
24.03.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK AKKUŞ BLD. 1-3
23-25 23-25 25-16 20-25 -
24.03.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
23-25 21-25 13-25 - -
24.03.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 SUNGURLU BLD. 1-3
25-20 17-25 15-25 15-25 -
24.03.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. SOLHAN SPOR 3-0
26-24 25-20 27-25 - -
24.03.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-0
25-13 25-15 25-12 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SORGUN BLD. 3 3 0 9 5 7 1.800 313 287 1.0906 0 1 2 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 8 5 6 1.600 288 251 1.1474 1 0 1 1 0 0
3 ALANYA BLD. 3 1 2 7 8 4 0.875 294 318 0.9245 0 0 1 2 0 0
4 AKKUŞ BLD. 3 0 3 3 9 1 0.333 242 281 0.8612 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.04.2019 12:00 KAYSERI (ATATÜRK) 12:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ALANYA BLD. 3-2
25-11 25-18 23-25 22-25 15-9
06.04.2019 14:00 KAYSERI (ATATÜRK) 14:00 SORGUN BLD. AKKUŞ BLD. 3-1
25-21 25-22 22-25 25-19 -
07.04.2019 12:00 KAYSERI (ATATÜRK) 12:00 ALANYA BLD. SORGUN BLD. 2-3
23-25 25-22 20-25 25-22 4-15
07.04.2019 14:00 KAYSERI (ATATÜRK) 14:00 AKKUŞ BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 17-25 23-25 - -
08.04.2019 11:00 KAYSERI (ATATÜRK) 11:00 AKKUŞ BLD. ALANYA BLD. 2-3
25-22 20-25 17-25 25-22 12-15
08.04.2019 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SORGUN BLD. 2-3
25-22 23-25 17-25 25-20 13-15
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 2 9 4.500 267 217 1.2304 1 2 0 0 0 0
2 PALANDÖKEN BLD. 3 2 1 7 5 5 1.400 264 264 1.0000 1 0 1 0 1 0
3 SOLHAN SPOR 3 1 2 4 6 3 0.667 213 229 0.9301 1 0 0 0 1 1
4 MİLAS BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 221 255 0.8667 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.04.2019 16:30 KAYSERI (ATATÜRK) 16:30 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR 3-0
25-22 25-18 25-19 - -
06.04.2019 18:30 KAYSERI (ATATÜRK) 18:30 BEŞİKTAŞ MİLAS BLD. 3-0
25-16 25-21 25-17 - -
07.04.2019 16:30 KAYSERI (ATATÜRK) 16:30 SOLHAN SPOR BEŞİKTAŞ 1-3
17-25 22-25 25-22 15-25 -
07.04.2019 18:30 KAYSERI (ATATÜRK) 18:30 MİLAS BLD. PALANDÖKEN BLD. 2-3
23-25 24-26 25-21 25-18 13-15
08.04.2019 15:30 KAYSERI (ATATÜRK) 15:30 MİLAS BLD. SOLHAN SPOR 0-3
20-25 14-25 23-25 - -
08.04.2019 17:30 KAYSERI (ATATÜRK) 17:30 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
19-25 17-25 25-20 23-25 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 3 8 3.000 278 253 1.0988 1 1 1 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 7 6 5 1.167 284 292 0.9726 0 1 1 0 1 0
3 SORGUN BLD. 3 1 2 6 6 4 1.000 269 261 1.0307 1 0 0 1 1 0
4 PALANDÖKEN BLD. 3 0 3 2 9 1 0.222 231 256 0.9023 0 0 0 1 0 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.04.2019 16:00 TVF - YouTube KAYSERI (ATATÜRK) 16:00 SORGUN BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0
25-19 25-15 25-23 - -
19.04.2019 18:30 TVF - YouTube KAYSERI (ATATÜRK) 18:30 BEŞİKTAŞ BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
20-25 19-25 25-20 18-25 -
20.04.2019 14:00 TVF - YouTube KAYSERI (ATATÜRK) 14:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 2-3
25-12 26-28 25-23 20-25 10-15
20.04.2019 16:30 TVF - YouTube KAYSERI (ATATÜRK) 16:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. SORGUN BLD. 3-2
17-25 25-22 23-25 25-19 15-12
21.04.2019 14:00 TVF - YouTube KAYSERI (ATATÜRK) 14:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0
25-19 28-26 25-23 - -
21.04.2019 16:30 TVF - YouTube KAYSERI (ATATÜRK) 16:30 SORGUN BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 26-24 19-25 23-25 -