Efeler Ligi

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 22 19 3 61 23 56.460 2.460 2.652 1985.00 1682 1.1801 9 6 4 1 2 0
2 ARKAS SPOR 22 15 7 55 31 48.440 2.440 1.774 1965.00 1798 1.0929 8 4 3 4 2 1
3 GALATASARAY 22 16 6 54 36 45.140 2.140 1.500 2042.00 1924 1.0613 5 4 7 2 2 2
4 MALİYE PİYANGO 22 14 8 49 37 42.260 2.260 1.324 1943.00 1921 1.0115 5 5 4 2 3 3
5 FENERBAHÇE 22 12 10 48 42 40.080 2.080 1.143 1985.00 1896 1.0469 3 6 3 5 2 3
6 İSTANBUL BBSK 22 12 10 49 42 39.080 2.080 1.167 2019.00 1950 1.0354 4 4 4 5 3 2
7 TOKAT BLD. PLEVNE 22 10 12 47 44 36.020 1.020 1.068 1987.00 1995 0.9960 5 2 3 8 1 3
8 ZİRAAT BANKASI 22 11 11 47 47 34.360 2.360 1.000 2053.00 2047 1.0029 2 4 5 4 6 1
9 İNEGÖL BLD. 22 8 14 32 51 24.320 1.320 0.627 1850.00 1899 0.9742 1 5 2 1 6 7
10 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 22 8 14 34 49 23.200 0.200 0.694 1803.00 1935 0.9318 3 3 2 1 8 5
11 ARHAVİ BLD. 22 7 15 31 52 20.700 0.700 0.596 1794.00 1897 0.9457 3 1 3 2 6 7
12 JEOPARK KULA BLD. 22 0 22 13 66 5.300 0.300 0.197 1419.00 1901 0.7464 0 0 0 5 3 14
Jeopark Kula Bld.'nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.10.2018 14:30 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:30 FENERBAHÇE JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-15 25-22 25-16 - -
14.10.2018 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ ARKAS SPOR 1-3
19-25 20-25 25-19 27-29 -
14.10.2018 15:30 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 15:30 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 2-3
24-26 27-25 22-25 25-21 11-15
14.10.2018 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. MALİYE PİYANGO 2-3
25-23 15-25 18-25 25-23 26-28
14.10.2018 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 GALATASARAY İNEGÖL BLD. 3-0
25-19 25-23 25-23 - -
14.10.2018 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BLD. PLEVNE İSTANBUL BBSK 2-3
21-25 22-25 25-22 25-21 9-15
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2018 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 ARKAS SPOR TOKAT BLD. PLEVNE 3-2
22-25 20-25 25-18 25-18 15-11
21.10.2018 14:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK FENERBAHÇE 3-0
25-15 25-22 25-11 - -
21.10.2018 16:30 ANKARA (BAŞKENT) 16:30 MALİYE PİYANGO ZİRAAT BANKASI 3-1
25-15 25-23 21-25 25-17 -
21.10.2018 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 1-3
25-18 23-25 23-25 19-25 -
21.10.2018 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK ARHAVİ BLD. 3-2
25-27 25-22 23-25 25-23 15-11
21.10.2018 15:00 MANISA (KULA) 15:00 JEOPARK KULA BLD. GALATASARAY 2-3
21-25 19-25 25-23 27-25 17-19
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2018 14:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 GALATASARAY HALKBANK 3-1
25-15 17-25 25-19 25-17 -
28.10.2018 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ TOKAT BLD. PLEVNE 2-3
26-28 25-20 25-22 20-25 12-15
28.10.2018 16:00 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 2-3
25-21 20-25 23-25 25-21 11-15
28.10.2018 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. ARKAS SPOR 3-2
25-21 17-25 25-23 23-25 15-11
28.10.2018 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. JEOPARK KULA BLD. 3-1
23-25 25-17 25-20 25-19 -
28.10.2018 13:30 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:30 FENERBAHÇE MALİYE PİYANGO 0-3
23-25 23-25 21-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2018 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 HALKBANK İNEGÖL BLD. 3-0
25-16 25-23 25-20 - -
04.11.2018 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 MALİYE PİYANGO GALATASARAY 2-3
31-33 26-24 25-23 23-25 10-15
04.11.2018 14:00 TRT Spor HD İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK FENERBAHÇE 3-2
25-19 18-25 19-25 25-23 15-11
04.11.2018 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 2-3
25-20 20-25 23-25 25-21 13-15
04.11.2018 15:00 MANISA (KULA) 15:00 JEOPARK KULA BLD. İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 0-3
18-25 19-25 25-27 - -
04.11.2018 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BLD. PLEVNE ARHAVİ BLD. 3-0
25-17 25-21 25-22 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2018 17:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 17:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ ARHAVİ BLD. 0-3
22-25 18-25 21-25 - -
11.11.2018 14:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI TOKAT BLD. PLEVNE 3-2
25-21 18-25 22-25 25-17 15-8
11.11.2018 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. MALİYE PİYANGO 0-3
21-25 22-25 23-25 - -
11.11.2018 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR 0-3
19-25 26-28 22-25 - -
11.11.2018 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 GALATASARAY İSTANBUL BBSK 3-1
30-28 25-19 18-25 25-15 -
11.11.2018 MANISA (KULA) JEOPARK KULA BLD. HALKBANK 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2018 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
25-20 20-25 25-10 25-21 -
18.11.2018 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 MALİYE PİYANGO JEOPARK KULA BLD. 3-1
25-15 15-25 25-16 25-18 -
18.11.2018 15:30 TRT Spor HD ARTVIN (ARHAVI) 15:30 ARHAVİ BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1
21-25 25-22 25-17 25-21 -
18.11.2018 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK İNEGÖL BLD. 3-0
25-22 25-15 25-22 - -
18.11.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 ARKAS SPOR GALATASARAY 3-0
25-19 25-17 32-30 - -
18.11.2018 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BLD. PLEVNE FENERBAHÇE 3-2
25-15 16-25 21-25 25-19 15-11
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.11.2018 17:30 MANISA (KULA) 17:30 JEOPARK KULA BLD. İSTANBUL BBSK 0-3
10-25 14-25 15-25 - -
24.11.2018 13:00 GS TV İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 GALATASARAY TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-17 26-24 25-13 - -
25.11.2018 15:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 15:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ ZİRAAT BANKASI 1-3
21-25 18-25 31-29 14-25 -
25.11.2018 14:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK MALİYE PİYANGO 3-1
23-25 25-23 25-13 25-19 -
25.11.2018 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. ARKAS SPOR 3-2
20-25 25-18 29-27 17-25 15-13
25.11.2018 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 FENERBAHÇE ARHAVİ BLD. 3-0
25-20 27-25 25-22 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.11.2018 18:00 TRT Spor HD TOKAT (ALI YÜCEL) 18:00 TOKAT BLD. PLEVNE İNEGÖL BLD. 3-1
25-22 25-16 24-26 25-23 -
02.12.2018 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 MALİYE PİYANGO İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
25-22 25-17 25-20 - -
02.12.2018 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE 3-1
25-16 25-21 21-25 25-23 -
02.12.2018 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. GALATASARAY 1-3
23-25 25-19 22-25 23-25 -
02.12.2018 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 1-3
26-24 22-25 20-25 23-25 -
02.12.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 ARKAS SPOR JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-13 25-19 25-18 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2018 17:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 17:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ FENERBAHÇE 1-3
18-25 25-17 29-31 16-25 -
08.12.2018 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 JEOPARK KULA BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 0-3
17-25 23-25 19-25 - -
09.12.2018 14:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK ARKAS SPOR 3-0
25-20 32-30 25-18 - -
09.12.2018 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 MALİYE PİYANGO İSTANBUL BBSK 3-0
25-21 25-17 25-20 - -
09.12.2018 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. ARHAVİ BLD. 3-1
26-24 25-23 21-25 25-22 -
09.12.2018 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 GALATASARAY ZİRAAT BANKASI 2-3
17-25 17-25 25-19 25-23 17-19
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.12.2018 18:00 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 ZİRAAT BANKASI İNEGÖL BLD. 2-3
25-21 25-21 18-25 16-25 17-19
12.12.2018 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-14 25-13 25-22 - -
12.12.2018 19:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 2-3
24-26 25-18 25-23 21-25 13-15
12.12.2018 17:30 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 17:30 İSTANBUL BBSK İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
25-18 25-18 23-25 25-23 -
12.12.2018 18:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 18:00 ARKAS SPOR MALİYE PİYANGO 3-1
25-17 23-25 25-21 25-22 -
12.12.2018 17:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 17:30 TOKAT BLD. PLEVNE HALKBANK 3-1
20-25 26-24 25-23 25-20 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.12.2018 17:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 17:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ GALATASARAY 3-1
23-25 25-19 25-23 25-23 -
15.12.2018 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK ARHAVİ BLD. 3-0
25-16 25-21 25-17 - -
15.12.2018 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-1
25-23 25-18 20-25 25-21 -
16.12.2018 16:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 16:00 MALİYE PİYANGO TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-23 25-22 25-21 - -
16.12.2018 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 JEOPARK KULA BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3
21-25 19-25 18-25 - -
16.12.2018 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE 1-3
25-18 26-28 21-25 18-25 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.01.2019 14:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 14:00 JEOPARK KULA BLD. FENERBAHÇE 0-3
19-25 16-25 16-25 - -
08.01.2019 18:00 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 2-3
21-25 25-17 25-17 19-25 14-16
22.01.2019 18:00 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 MALİYE PİYANGO ARHAVİ BLD. 3-1
20-25 25-22 25-23 25-20 -
22.01.2019 17:00 TRT Spor HD BURSA (İNEGÖL) 17:00 İNEGÖL BLD. GALATASARAY 0-3
19-25 21-25 18-25 - -
22.01.2019 18:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 18:00 ARKAS SPOR İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
25-16 25-18 25-18 - -
23.01.2019 17:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 17:00 İSTANBUL BBSK TOKAT BLD. PLEVNE 2-3
23-25 27-25 24-26 25-20 8-15
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.01.2019 19:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 GALATASARAY JEOPARK KULA BLD. 3-2
25-20 25-18 24-26 23-25 15-9
12.01.2019 17:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 17:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ İNEGÖL BLD. 3-0
25-19 25-21 25-23 - -
12.01.2019 16:00 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI MALİYE PİYANGO 3-1
21-25 25-17 25-19 25-19 -
12.01.2019 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. İSTANBUL BBSK 3-2
25-21 25-19 21-25 19-25 15-10
12.01.2019 17:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 FENERBAHÇE HALKBANK 1-3
17-25 25-19 24-26 19-25 -
12.01.2019 14:00 TOKAT (ALI YÜCEL) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE ARKAS SPOR 1-3
20-25 30-28 15-25 24-26 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.01.2019 14:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK GALATASARAY 3-0
25-18 25-22 25-16 - -
19.01.2019 16:30 ANKARA (BAŞKENT) 16:30 JEOPARK KULA BLD. İNEGÖL BLD. 1-3
10-25 14-25 25-23 23-25 -
19.01.2019 19:00 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 MALİYE PİYANGO FENERBAHÇE 3-2
18-25 25-19 25-19 16-25 21-19
19.01.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 ARKAS SPOR ARHAVİ BLD. 3-0
25-20 25-20 25-10 - -
19.01.2019 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BLD. PLEVNE İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
25-21 29-27 27-25 - -
20.01.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-1
25-22 21-25 25-23 25-20 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.01.2019 17:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 17:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ JEOPARK KULA BLD. 3-2
24-26 25-23 24-26 25-23 15-13
26.01.2019 16:00 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 1-3
20-25 23-25 25-21 18-25 -
26.01.2019 17:00 ARTVIN (ARHAVI) 17:00 ARHAVİ BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 3-2
25-21 25-27 25-16 16-25 15-13
26.01.2019 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. HALKBANK 2-3
25-27 18-25 25-21 25-21 13-15
26.01.2019 14:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 GALATASARAY MALİYE PİYANGO 1-3
21-25 23-25 25-14 20-25 -
26.01.2019 19:00 FB TV İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 3-2
19-25 25-19 25-23 17-25 15-11
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 HALKBANK JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-11 25-22 26-24 - -
02.02.2019 17:30 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 MALİYE PİYANGO İNEGÖL BLD. 3-1
25-19 25-21 22-25 25-23 -
02.02.2019 17:00 ARTVIN (ARHAVI) 17:00 ARHAVİ BLD. İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 0-3
19-25 21-25 19-25 - -
02.02.2019 14:00 TRT Spor HD İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK GALATASARAY 0-3
20-25 20-25 23-25 - -
02.02.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 3-2
25-18 17-25 21-25 25-22 15-11
02.02.2019 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BLD. PLEVNE ZİRAAT BANKASI 3-0
25-19 26-24 28-26 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.02.2019 18:00 FB TV İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 FENERBAHÇE TOKAT BLD. PLEVNE 3-2
25-17 18-25 24-26 25-20 15-11
09.02.2019 17:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 17:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ HALKBANK 1-3
18-25 25-21 14-25 21-25 -
09.02.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 ZİRAAT BANKASI ARHAVİ BLD. 3-0
25-18 25-22 25-20 - -
09.02.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 JEOPARK KULA BLD. MALİYE PİYANGO 2-3
23-25 18-25 27-25 25-21 12-15
09.02.2019 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. İSTANBUL BBSK 1-3
19-25 19-25 25-22 23-25 -
09.02.2019 16:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 GALATASARAY ARKAS SPOR 3-2
25-27 25-15 25-19 19-25 15-9
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.02.2019 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
22-25 25-22 27-25 25-23 -
16.02.2019 17:00 ARTVIN (ARHAVI) 17:00 ARHAVİ BLD. FENERBAHÇE 1-3
16-25 25-16 26-28 17-25 -
16.02.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-16 25-19 25-22 - -
16.02.2019 16:00 TRT Spor HD İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-0
25-22 25-21 28-26 - -
17.02.2019 16:30 ANKARA (BAŞKENT) 16:30 MALİYE PİYANGO HALKBANK 0-3
23-25 27-29 21-25 - -
17.02.2019 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BLD. PLEVNE GALATASARAY 2-3
25-21 15-25 25-27 25-17 11-15
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.02.2019 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 JEOPARK KULA BLD. ARKAS SPOR 0-3
14-25 12-25 15-25 - -
19.02.2019 18:00 FB TV İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 FENERBAHÇE ZİRAAT BANKASI 3-1
25-19 25-8 21-25 25-17 -
20.02.2019 17:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 17:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ MALİYE PİYANGO 3-2
22-25 25-21 19-25 25-19 15-12
20.02.2019 18:30 ANKARA (BAŞKENT) 18:30 HALKBANK İSTANBUL BBSK 3-2
25-17 21-25 25-22 23-25 15-11
20.02.2019 18:30 BURSA (İNEGÖL) 18:30 İNEGÖL BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-23 25-19 25-18 - -
20.02.2019 13:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 GALATASARAY ARHAVİ BLD. 3-1
25-18 28-26 23-25 25-17 -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2019 16:00 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY 2-3
25-20 22-25 25-16 15-25 10-15
23.02.2019 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 FENERBAHÇE İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1
25-13 25-27 25-7 25-19 -
23.02.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK MALİYE PİYANGO 3-0
30-28 29-27 25-18 - -
23.02.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3
25-27 25-21 14-25 20-25 -
24.02.2019 17:00 ARTVIN (ARHAVI) 17:00 ARHAVİ BLD. İNEGÖL BLD. 1-3
28-26 16-25 17-25 21-25 -
24.02.2019 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL) 15:30 TOKAT BLD. PLEVNE JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-15 25-18 25-23 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.03.2019 17:00 AFYONKARAHISAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 17:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ İSTANBUL BBSK 3-1
25-21 25-18 17-25 25-15 -
02.03.2019 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ARHAVİ BLD. 0-3
17-25 8-25 22-25 - -
02.03.2019 16:00 BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1
25-23 23-25 25-21 25-18 -
02.03.2019 14:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 2-3
25-21 25-17 20-25 24-26 14-16
03.03.2019 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK TOKAT BLD. PLEVNE 3-2
25-23 23-25 26-24 24-26 15-13
03.03.2019 16:30 ANKARA (BAŞKENT) 16:30 MALİYE PİYANGO ARKAS SPOR 0-3
12-25 21-25 14-25 - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.03.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 ZİRAAT BANKASI JEOPARK KULA BLD. 3-2
25-9 29-31 15-25 25-15 15-10
09.03.2019 16:00 ARTVIN (ARHAVI) 16:00 ARHAVİ BLD. HALKBANK 0-3
19-25 17-25 25-27 - -
09.03.2019 13:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 FENERBAHÇE İNEGÖL BLD. 3-1
25-23 25-17 20-25 25-15 -
09.03.2019 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 GALATASARAY İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
25-20 25-18 25-21 - -
09.03.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 ARKAS SPOR İSTANBUL BBSK 3-2
25-22 25-23 12-25 16-25 15-11
10.03.2019 14:00 TRT Spor HD TOKAT (ALI YÜCEL) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE MALİYE PİYANGO 2-3
19-25 26-28 25-17 25-23 12-15
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
30.03.2019 17:00 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 17:00 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 0-3
21-25 16-25 19-25 - -
30.03.2019 15:00 FB TV İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 FENERBAHÇE MALİYE PİYANGO 3-2
25-22 23-25 25-20 18-25 16-14
30.03.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK GALATASARAY 0-3
15-25 21-25 15-25 - -
30.03.2019 14:00 TOKAT (ALI YÜCEL) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE ARKAS SPOR 1-3
25-15 21-25 15-25 12-25 -
02.04.2019 16:30 ANKARA (BAŞKENT) 16:30 MALİYE PİYANGO FENERBAHÇE 3-1
25-21 25-16 24-26 25-23 -
02.04.2019 19:00 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-2
24-26 25-20 18-25 25-19 17-15
02.04.2019 18:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 GALATASARAY İSTANBUL BBSK 3-0
25-23 26-24 25-11 - -
03.04.2019 19:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 19:00 ARKAS SPOR TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-17 32-30 25-23 - -
05.04.2019 14:30 TRT Spor HD ANKARA (BAŞKENT) 14:30 MALİYE PİYANGO FENERBAHÇE 1-3
21-25 25-18 20-25 23-25 -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.04.2019 14:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 FENERBAHÇE HALKBANK 3-0
25-22 28-26 25-21 - -
11.04.2019 19:00 GS TV İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 GALATASARAY ARKAS SPOR 0-3
18-25 18-25 21-25 - -
15.04.2019 18:00 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 HALKBANK FENERBAHÇE 1-3
22-25 23-25 25-22 23-25 -
15.04.2019 18:00 TRT Spor HD İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 18:00 ARKAS SPOR GALATASARAY 3-2
25-20 25-23 29-31 25-27 15-8
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.04.2019 17:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR 3-2
25-20 25-19 22-25 21-25 15-6
23.04.2019 18:00 TRT Spor HD İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR 3-2
22-25 25-21 25-23 23-25 15-13
28.04.2019 14:00 TRT Spor HD İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 3-2
23-25 16-25 25-22 25-20 19-17
30.04.2019 19:00 TRT Spor HD İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 19:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 3-0
25-19 26-24 25-18 - -
04.05.2019 15:00 TRT Spor HD İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 0-3
14-25 22-25 19-25 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.04.2019 15:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 GALATASARAY HALKBANK 3-0
25-22 27-25 25-22 - -
24.04.2019 18:30 ANKARA (BAŞKENT) 18:30 HALKBANK GALATASARAY 0-3
20-25 17-25 24-26 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.04.2019 18:00 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 ZİRAAT BANKASI MALİYE PİYANGO 0-3
18-25 23-25 21-25 - -
10.04.2019 18:00 TOKAT (ALI YÜCEL) 18:00 TOKAT BLD. PLEVNE İSTANBUL BBSK 3-0
25-23 25-23 25-22 - -
13.04.2019 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 MALİYE PİYANGO ZİRAAT BANKASI 3-0
25-21 25-20 35-33 - -
13.04.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK TOKAT BLD. PLEVNE 2-3
25-22 29-31 25-20 15-25 14-16
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.04.2019 18:00 TOKAT (ALI YÜCEL) 18:00 TOKAT BLD. PLEVNE MALİYE PİYANGO 1-3
25-20 23-25 21-25 23-25 -
22.04.2019 18:00 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 MALİYE PİYANGO TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-18 28-26 25-16 - -
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.04.2019 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 1-3
21-25 25-20 21-25 18-25 -
23.04.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-21 31-29 26-24 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İNEGÖL BLD. 28 12 16 45 57 36.320 0.789 2274 2276 0.9991 5 5 2 1 7 8
2 ARHAVİ BLD. 28 12 16 46 57 34.700 0.807 2268 2292 0.9895 7 1 4 2 6 8
3 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 28 11 17 45 59 33.200 0.763 2256 2374 0.9503 5 4 2 2 8 7
4 JEOPARK KULA BLD. 28 0 28 13 84 5.300 0.155 1730 2352 0.7355 0 0 0 5 3 20
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.04.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 İNEGÖL BLD. JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-17 25-17 25-12 - -
03.04.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ ARHAVİ BLD. 0-3
16-25 20-25 11-25 - -
04.04.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 JEOPARK KULA BLD. İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 0-3
19-25 14-25 21-25 - -
04.04.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 ARHAVİ BLD. İNEGÖL BLD. 0-3
22-25 19-25 20-25 - -
05.04.2019 13:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 13:00 ARHAVİ BLD. JEOPARK KULA BLD. 3-0
26-24 25-21 25-23 - -
05.04.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 İNEGÖL BLD. İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0
25-17 25-20 25-21 - -
12.04.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 JEOPARK KULA BLD. İNEGÖL BLD. 0-3
12-25 15-25 15-25 - -
12.04.2019 18:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 18:00 ARHAVİ BLD. İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-2
25-16 24-26 23-25 25-23 15-13
13.04.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ JEOPARK KULA BLD. 3-0
25-16 25-16 25-17 - -
13.04.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 İNEGÖL BLD. ARHAVİ BLD. 0-3
19-25 17-25 14-25 - -
14.04.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ARHAVİ BLD. 0-3
18-25 11-25 23-25 - -
14.04.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ İNEGÖL BLD. 3-1
20-25 25-16 25-16 25-17 -