1. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 17 0 51 13 48.100 0.100 3.923 1533.00 1275 1.2024 7 7 3 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 17 14 3 46 14 45.240 2.240 3.286 1440.00 1236 1.1650 9 5 0 1 2 0
3 MİLAS BLD. 17 13 4 45 20 39.300 0.300 2.250 1505.00 1307 1.1515 7 4 2 2 2 0
4 TFL ALTEKMA 17 11 6 36 25 33.660 1.660 1.440 1426.00 1290 1.1054 6 3 2 1 1 4
5 ALANYA BLD. 17 11 6 39 25 32.200 0.200 1.560 1463.00 1350 1.0837 6 3 2 1 4 1
6 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 17 10 7 38 29 29.000 0.000 1.310 1489 1424 1.0456 5 2 3 2 4 1
7 İSTANBUL BBSK 17 9 8 34 35 26.000 0.000 0.971 1526 1507 1.0126 1 5 3 2 3 3
8 DÜZCE BLD. 16 8 8 34 28 26.000 0.000 1.214 1347 1302 1.0346 5 2 1 3 4 1
9 BİGADİÇ BLD. 17 8 9 32 31 25.260 0.260 1.032 1394.00 1392 1.0014 5 2 1 2 4 3
10 BORNOVA ANADOLU LİSESİ 17 7 10 28 39 19.000 0.000 0.718 1380 1491 0.9256 2 1 4 2 3 5
11 TOFAŞ SPOR 17 5 12 21 41 17.840 1.840 0.512 1289.00 1386 0.9300 2 1 2 3 0 9
12 EĞİRDİR ELMA 16 3 13 16 39 10.300 0.300 0.410 1148.00 1289 0.8906 3 0 0 1 5 7
13 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 17 2 15 16 47 9.100 0.100 0.340 1308.00 1461 0.8953 1 0 1 4 2 9
14 KONYA B.ŞEHİR BLD. 17 0 17 1 51 0.400 0.400 0.020 760.00 1298 0.5855 0 0 0 0 1 16
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.10.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. DÜZCE BLD. 3-1
25-17 23-25 25-18 25-17 -
06.10.2018 13:00 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-11 25-10 25-11 - -
06.10.2018 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ BİGADİÇ BLD. 3-0
25-18 25-13 25-20 - -
06.10.2018 13:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 13:00 TFL ALTEKMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-18 25-22 25-19 - -
06.10.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA TOFAŞ SPOR 2-3
20-25 25-22 16-25 25-18 7-15
06.10.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR İSTANBUL BBSK 2-3
25-23 21-25 25-19 20-25 11-15
06.10.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
20-25 28-26 25-14 15-25 16-18
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.10.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TFL ALTEKMA 0-3
23-25 14-25 17-25 - -
13.10.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-2
23-25 25-20 25-20 22-25 15-10
13.10.2018 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR MİLAS BLD. 2-3
18-25 25-20 20-25 25-21 11-15
13.10.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0
25-20 25-15 25-22 - -
13.10.2018 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3
21-25 25-22 25-22 25-27 7-15
13.10.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-16 25-18 25-20 - -
13.10.2018 13:00 KONYA (KONGRE-YANSALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ALANYA BLD. 1-3
17-25 25-23 18-25 11-25 -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.10.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA-ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. İSTANBUL BBSK 1-3
25-22 18-25 25-27 12-25 -
16.10.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
21-25 22-25 25-21 12-25 -
16.10.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-2
25-18 25-18 18-25 23-25 15-6
16.10.2018 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 3-0
25-20 25-22 25-21 - -
16.10.2018 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 TFL ALTEKMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-16 25-16 25-22 - -
16.10.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-12 25-17 25-20 - -
16.10.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. DÜZCE BLD. 1-3
16-25 16-25 25-21 22-25 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 3-0
25-18 25-19 25-21 - -
20.10.2018 17:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:00 TOFAŞ SPOR BİGADİÇ BLD. 0-3
22-25 22-25 17-25 - -
20.10.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
14-25 25-22 21-25 20-25 -
20.10.2018 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK EĞİRDİR ELMA 3-1
23-25 26-24 25-18 25-22 -
20.10.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ALANYA BLD. 2-3
18-25 25-19 17-25 26-24 16-18
20.10.2018 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD. 0-3
13-25 12-25 19-25 - -
20.10.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2
25-21 25-21 28-30 17-25 15-10
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-16 25-19 25-18 - -
27.10.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. DÜZCE BLD. 3-1
25-17 25-19 20-25 25-14 -
27.10.2018 17:30 İSTANBUL (AKATLAR) 17:30 BEŞİKTAŞ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-10 25-17 25-17 - -
27.10.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 1-3
24-26 25-19 19-25 24-26 -
27.10.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. İSTANBUL BBSK 3-0
25-15 25-9 25-21 - -
28.10.2018 18:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-21 25-18 25-19 - -
28.10.2018 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 TFL ALTEKMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-16 22-25 25-20 25-14 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA 0-3
22-25 17-25 14-25 - -
03.11.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3
15-25 21-25 25-11 25-22 11-15
03.11.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ALANYA BLD. 3-1
24-26 25-20 25-20 25-15 -
03.11.2018 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK BEŞİKTAŞ 0-3
25-27 23-25 23-25 - -
03.11.2018 14:30 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ MİLAS BLD. 1-3
26-24 23-25 11-25 19-25 -
03.11.2018 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. 0-3
19-25 10-25 11-25 - -
03.11.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR EĞİRDİR ELMA 0-3
22-25 19-25 23-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK 3-2
20-25 25-23 25-23 19-25 15-13
10.11.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-13 25-8 25-19 - -
10.11.2018 19:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:30 TOFAŞ SPOR DÜZCE BLD. 0-3
20-25 14-25 15-25 - -
10.11.2018 17:30 İSTANBUL (AKATLAR) 17:30 BEŞİKTAŞ BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-20 25-22 25-16 - -
10.11.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA ALANYA BLD. 0-3
18-25 31-33 21-25 - -
10.11.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
21-25 17-25 14-25 - -
10.11.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
25-17 28-26 25-12 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0
25-23 30-28 25-21 - -
17.11.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. TFL ALTEKMA 3-2
21-25 25-23 32-30 18-25 15-12
17.11.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MİLAS BLD. 1-3
25-23 30-32 19-25 19-25 -
17.11.2018 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
15-25 25-18 18-25 19-25 -
17.11.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BİGADİÇ BLD. 3-2
16-25 27-25 28-26 17-25 15-8
17.11.2018 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3
21-25 11-25 15-25 - -
17.11.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BEŞİKTAŞ 1-3
25-16 14-25 23-25 16-25 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
29-27 25-19 25-23 - -
24.11.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1
30-28 25-14 21-25 25-12 -
24.11.2018 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 3-1
26-24 23-25 25-18 25-16 -
24.11.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-15 25-7 25-11 - -
24.11.2018 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-21 25-16 25-13 - -
24.11.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA EĞİRDİR ELMA 3-1
21-25 25-20 25-6 25-19 -
24.11.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. ALANYA BLD. 3-0
25-22 25-18 25-21 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.12.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
16-25 18-25 26-24 19-25 -
01.12.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ BLD. 3-1
23-25 30-28 27-25 25-18 -
01.12.2018 16:30 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 16:30 İSTANBUL BBSK DÜZCE BLD. 3-2
25-17 26-24 23-25 18-25 15-11
01.12.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TOFAŞ SPOR 3-2
17-25 25-16 25-16 19-25 17-15
01.12.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA MİLAS BLD. 0-3
10-25 21-25 21-25 - -
01.12.2018 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 0-3
20-25 16-25 19-25 - -
01.12.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
17-25 24-26 19-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ALANYA BLD. 2-3
25-21 10-25 25-23 21-25 15-17
08.12.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
25-21 21-25 25-18 25-17 -
08.12.2018 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-2
21-25 25-22 25-17 24-26 22-20
08.12.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-20 25-20 25-11 - -
08.12.2018 13:00 İSTANBUL (AKATLAR) 13:00 BEŞİKTAŞ EĞİRDİR ELMA 3-0
25-19 25-18 25-22 - -
08.12.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA MİLAS BLD. 3-2
21-25 27-25 25-13 23-25 15-12
08.12.2018 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK 0-3
15-25 11-25 9-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.12.2018 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
20-25 27-25 24-26 19-25 -
15.12.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TOFAŞ SPOR 3-2
25-23 23-25 13-25 28-26 15-11
15.12.2018 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK TFL ALTEKMA 1-3
22-25 25-27 25-22 22-25 -
15.12.2018 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-11 25-17 - -
15.12.2018 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BİGADİÇ BLD. 1-3
25-21 23-25 16-25 22-25 -
15.12.2018 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR DÜZCE BLD. 0-3
23-25 21-25 22-25 - -
15.12.2018 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. BEŞİKTAŞ 3-1
25-20 26-24 23-25 25-22 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2018 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. MİLAS BLD. 1-3
24-26 18-25 25-16 21-25 -
22.12.2018 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0
25-11 25-16 25-17 - -
22.12.2018 19:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:30 TOFAŞ SPOR ALANYA BLD. 0-3
18-25 22-25 13-25 - -
22.12.2018 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
15-25 25-21 25-15 25-21 -
22.12.2018 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1
19-25 25-19 25-23 25-17 -
22.12.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 25-16 22-25 20-25 -
22.12.2018 12:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 12:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 0-3
17-25 19-25 17-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. BEŞİKTAŞ 1-3
23-25 25-22 25-27 18-25 -
05.01.2019 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD. 3-1
25-21 25-18 22-25 25-21 -
05.01.2019 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR EĞİRDİR ELMA 3-0
25-18 29-27 25-18 - -
05.01.2019 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. ALANYA BLD. 1-3
19-25 25-14 21-25 26-28 -
05.01.2019 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-1
22-25 25-20 25-23 25-21 -
05.01.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TFL ALTEKMA 0-3
20-25 20-25 23-25 - -
05.01.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
12-25 20-25 12-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.01.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-10 25-13 25-12 - -
09.01.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL BBSK 3-0
25-22 25-20 25-22 - -
09.01.2019 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3
19-25 28-26 23-25 23-25 -
09.01.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA BİGADİÇ BLD. 0-3
21-25 18-25 20-25 - -
09.01.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 2-3
17-25 24-26 25-16 25-15 14-16
09.01.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-11 25-21 25-17 - -
26.02.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA DÜZCE BLD. -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2019 15:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0
25-12 25-21 25-22 - -
13.01.2019 17:00 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 17:00 TOFAŞ SPOR BEŞİKTAŞ 0-3
18-25 25-27 17-25 - -
13.01.2019 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. MİLAS BLD. 2-3
25-19 22-25 22-25 26-24 6-15
13.01.2019 18:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 18:00 İSTANBUL BBSK ALANYA BLD. 3-2
22-25 17-25 25-23 25-18 15-8
13.01.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2
25-27 25-16 20-25 25-21 15-11
13.01.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. EĞİRDİR ELMA 0-3
20-25 20-25 12-25 - -
13.01.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TFL ALTEKMA 2-3
14-25 22-25 25-19 25-23 11-15
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0
25-21 25-13 25-19 - -
20.01.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. TOFAŞ SPOR 3-0
25-18 25-22 25-22 - -
20.01.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0
26-24 25-23 25-20 - -
20.01.2019 18:00 İSTANBUL (AKATLAR) 18:00 BEŞİKTAŞ DÜZCE BLD. 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
20.01.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3
23-25 29-31 22-25 - -
20.01.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA İSTANBUL BBSK 1-3
24-26 25-22 22-25 23-25 -
20.01.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-10 25-17 25-11 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2019 19:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:30 TOFAŞ SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
27.01.2019 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
27.01.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TFL ALTEKMA -
- - - - -
27.01.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK MİLAS BLD. -
- - - - -
27.01.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
27.01.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ -
- - - - -
27.01.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ALANYA BLD. -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.02.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
03.02.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
03.02.2019 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. -
- - - - -
03.02.2019 18:00 İSTANBUL (AKATLAR) 18:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL BBSK -
- - - - -
03.02.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA TOFAŞ SPOR -
- - - - -
03.02.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
03.02.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. TFL ALTEKMA -
- - - - -
10.02.2019 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ SPOR -
- - - - -
10.02.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
10.02.2019 17:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 17:00 İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
10.02.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BEŞİKTAŞ -
- - - - -
10.02.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
10.02.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR MİLAS BLD. -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
17.02.2019 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
17.02.2019 19:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 19:30 TOFAŞ SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
17.02.2019 18:00 İSTANBUL (AKATLAR) 18:00 BEŞİKTAŞ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
17.02.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. -
- - - - -
17.02.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA ALANYA BLD. -
- - - - -
17.02.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.02.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. MİLAS BLD. -
- - - - -
24.02.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ -
- - - - -
24.02.2019 17:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 17:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR -
- - - - -
24.02.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BURSA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
24.02.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA TFL ALTEKMA -
- - - - -
24.02.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. -
- - - - -
24.02.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
23. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.03.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
03.03.2019 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
03.03.2019 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
03.03.2019 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. İSTANBUL BBSK -
- - - - -
03.03.2019 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ ALANYA BLD. -
- - - - -
03.03.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 TFL ALTEKMA KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
03.03.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
24. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.03.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
10.03.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BURSA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
10.03.2019 14:00 İSTANBUL (HIDAYET TÜRKOĞLU) 14:00 İSTANBUL BBSK KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
10.03.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ DÜZCE BLD. -
- - - - -
10.03.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BEŞİKTAŞ -
- - - - -
10.03.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TOFAŞ SPOR -
- - - - -
10.03.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. TFL ALTEKMA -
- - - - -
25. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.03.2019 14:00 BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. EĞİRDİR ELMA -
- - - - -
17.03.2019 14:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. ALANYA BLD. -
- - - - -
17.03.2019 16:30 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 16:30 TOFAŞ SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
17.03.2019 14:00 DÜZCE (18TEMMUZ) 14:00 DÜZCE BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -
- - - - -
17.03.2019 18:00 İSTANBUL (AKATLAR) 18:00 BEŞİKTAŞ MİLAS BLD. -
- - - - -
17.03.2019 16:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 16:00 TFL ALTEKMA İSTANBUL BBSK -
- - - - -
17.03.2019 13:00 KONYA (KONGRE - ANA SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
26. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.03.2019 15:00 ANTALYA (ALANYA75.YIL) 15:00 ALANYA BLD. TOFAŞ SPOR -
- - - - -
24.03.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BLD. -
- - - - -
24.03.2019 14:00 İSTANBUL (AKATLAR) 14:00 BEŞİKTAŞ TFL ALTEKMA -
- - - - -
24.03.2019 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK -
- - - - -
24.03.2019 14:00 ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA BURSA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
24.03.2019 14:00 KONYA (SEYDIŞEHIR-ATATÜRK) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
24.03.2019 14:00 MUĞLA (MILAS-ATATÜRK) 14:00 MİLAS BLD. BİGADİÇ BLD. -
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PALANDÖKEN BLD. 17 16 1 48 7 47.400 0.400 6.857 1349.00 1068 1.2631 13 2 1 0 0 1
2 SORGUN BLD. 17 12 5 41 23 37.400 0.400 1.783 1454.00 1368 1.0629 5 6 1 2 1 2
3 SOLHAN SPOR 16 12 4 38 16 36.000 0.000 2.375 1302 1101 1.1826 8 4 0 0 2 2
4 AKKUŞ BLD. 17 13 4 42 25 35.300 0.300 1.680 1527.00 1427 1.0701 5 3 5 1 1 2
5 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 17 10 7 35 25 30.200 0.200 1.400 1368.00 1299 1.0531 7 2 1 1 3 3
6 HALİLİYE BLD. 17 10 7 37 27 30.100 0.100 1.370 1486.00 1356 1.0959 5 4 1 1 5 1
7 HATAY B.ŞEHİR BLD. 17 10 7 35 30 29.760 0.760 1.167 1461.00 1403 1.0413 4 3 3 2 1 4
8 FINDIKLI SPOR 17 7 10 31 33 25.300 0.300 0.939 1424.00 1387 1.0267 4 3 0 4 2 4
9 ZİRAAT BANKASI 15 6 9 27 31 20.000 0.000 0.871 1261 1279 0.9859 3 2 1 3 3 3
10 SUNGURLU BLD. 17 6 11 23 39 18.300 0.300 0.590 1290.00 1408 0.9162 2 2 2 2 1 8
11 BULANCAK BLD. BETON SPOR 15 6 9 24 31 17.760 0.760 0.774 1231.00 1268 0.9708 3 2 1 0 6 3
12 NİKSAR BLD. 16 4 12 18 38 13.200 0.200 0.474 1232.00 1294 0.9521 2 2 0 1 4 7
13 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 17 4 13 20 43 11.760 0.760 0.465 1277.00 1445 0.8837 2 0 2 1 6 6
14 PAYAS BLD. 2011 17 0 17 0 51 0.680 0.680 MIN 716.00 1275 0.5616 0 0 0 0 0 17
Payas Bld. 2011'in 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.10.2018 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 ZİRAAT BANKASI SOLHAN SPOR 0-3
25-27 20-25 11-25 - -
06.10.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. 2-3
24-26 25-14 25-19 20-25 8-15
06.10.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-19 25-19 22-25 25-18 -
06.10.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 HALİLİYE BLD. 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
06.10.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. SORGUN BLD. 3-2
23-25 25-17 22-25 25-21 15-13
06.10.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR SUNGURLU BLD. 3-0
25-22 25-21 25-20 - -
06.10.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 1-3
18-25 18-25 25-16 24-26 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.10.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR PAYAS BLD. 2011 3-0
25-14 25-14 25-17 - -
13.10.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-16 28-26 25-22 - -
13.10.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. AKKUŞ BLD. 3-0
25-11 25-15 28-26 - -
13.10.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR ZİRAAT BANKASI 1-3
25-23 22-25 20-25 23-25 -
13.10.2018 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-19 25-18 25-23 - -
13.10.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. FINDIKLI SPOR 3-1
23-25 28-26 25-18 25-22 -
13.10.2018 13:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 13:00 SORGUN BLD. NİKSAR BLD. 3-0
25-23 25-22 25-22 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.10.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ZİRAAT BANKASI SORGUN BLD. 1-3
25-22 18-25 22-25 19-25 -
16.10.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-16 20-25 25-18 25-18 -
16.10.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK SUNGURLU BLD. 3-0
25-18 25-23 25-17 - -
16.10.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD. 3-1
25-21 25-17 25-27 26-24 -
16.10.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 BULANCAK BLD. BETON SPOR 0-3
12-25 16-25 12-25 - -
16.10.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. NİKSAR BLD. 3-0
25-9 25-20 25-21 - -
16.10.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR SOLHAN SPOR 3-0
25-22 27-25 25-18 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1
24-26 25-19 25-16 25-17 -
20.10.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
21-25 20-25 23-25 - -
20.10.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR FINDIKLI SPOR 3-0
25-23 25-18 25-16 - -
20.10.2018 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. AKKUŞ BLD. 2-3
21-25 25-22 25-21 24-26 11-15
20.10.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 2-3
27-25 25-23 23-25 22-25 9-15
20.10.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. ZİRAAT BANKASI 2-3
30-32 16-25 25-18 25-23 13-15
20.10.2018 13:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 13:00 SORGUN BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-15 25-20 25-16 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. HALİLİYE BLD. 3-0
25-14 25-20 25-14 - -
27.10.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-1
13-25 25-23 25-21 25-19 -
27.10.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-1
25-21 25-20 25-27 25-17 -
27.10.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 NİKSAR BLD. 0-3
13-25 15-25 21-25 - -
27.10.2018 14:00 MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU BLD. 3-2
25-19 23-25 25-23 21-25 15-7
27.10.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. ZİRAAT BANKASI 3-2
24-26 25-17 25-21 25-27 15-10
27.10.2018 12:00 RIZE (FINDIKLI) 12:00 FINDIKLI SPOR SORGUN BLD. 2-3
25-20 25-14 20-25 20-25 10-15
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI PAYAS BLD. 2011 3-0
25-19 25-7 25-16 - -
03.11.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR PALANDÖKEN BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
03.11.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. AKKUŞ BLD. 1-3
25-20 20-25 17-25 21-25 -
03.11.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 0-3
12-25 24-26 26-28 - -
03.11.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-19 25-17 - -
03.11.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. FINDIKLI SPOR 3-0
25-22 25-20 25-14 - -
03.11.2018 13:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 13:00 SORGUN BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3
14-25 17-25 18-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. HALİLİYE BLD. 0-3
16-25 22-25 22-25 - -
10.11.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-0
37-35 29-27 25-13 - -
10.11.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK SORGUN BLD. 1-3
22-25 22-25 25-17 17-25 -
10.11.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-0
25-21 25-23 25-23 - -
10.11.2018 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 1-3
20-25 25-23 19-25 14-25 -
10.11.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-14 25-20 25-16 - -
10.11.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1
25-22 21-25 25-13 25-20 -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3
24-26 25-18 19-25 25-19 12-15
17.11.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR SUNGURLU BLD. 3-0
25-14 25-23 25-23 - -
17.11.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 25-18 15-25 25-21 -
17.11.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 FINDIKLI SPOR 0-3
11-25 10-25 20-25 - -
17.11.2018 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 HALİLİYE BLD. AKKUŞ BLD. 1-3
22-25 21-25 25-18 21-25 -
17.11.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 1-3
25-15 21-25 21-25 25-27 -
17.11.2018 15:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 15:00 SORGUN BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
24-26 19-25 18-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR 2-3
25-18 25-18 21-25 20-25 12-15
24.11.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. NİKSAR BLD. 3-0
25-19 25-18 25-17 - -
24.11.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 3-0
25-19 25-20 25-16 - -
24.11.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-9 25-15 25-13 - -
24.11.2018 14:00 MALATYA (BATTAL GAZI) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SORGUN BLD. 1-3
24-26 25-15 20-25 16-25 -
24.11.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. FINDIKLI SPOR 3-2
23-25 25-23 25-16 17-25 15-13
24.11.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. SOLHAN SPOR 3-0
25-22 25-22 25-20 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.12.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI PALANDÖKEN BLD. 0-3
18-25 22-25 20-25 - -
01.12.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR AKKUŞ BLD. 3-1
25-13 25-19 23-25 25-23 -
01.12.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR HALİLİYE BLD. 1-3
17-25 26-24 15-25 24-26 -
01.12.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 0-3
9-25 19-25 16-25 - -
01.12.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3
25-14 15-25 21-25 25-12 13-15
01.12.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-22 25-21 21-25 25-18 -
01.12.2018 13:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 13:00 SORGUN BLD. SUNGURLU BLD. 3-0
25-18 25-19 25-14 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-1
25-19 22-25 27-25 25-15 -
08.12.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. NİKSAR BLD. 3-1
20-25 26-24 25-21 25-23 -
08.12.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-15 25-20 25-12 - -
08.12.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK FINDIKLI SPOR 3-0
25-18 25-20 25-18 - -
08.12.2018 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3
19-25 8-25 19-25 - -
08.12.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3
22-25 25-23 25-22 22-25 16-18
08.12.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. SORGUN BLD. 1-3
25-22 20-25 23-25 20-25 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.12.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI SUNGURLU BLD. 2-3
18-25 21-25 25-17 25-22 6-15
15.12.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR AKKUŞ BLD. 1-3
26-24 17-25 22-25 24-26 -
15.12.2018 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 0-3
21-25 22-25 23-25 - -
15.12.2018 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3
14-25 15-25 14-25 - -
15.12.2018 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR PALANDÖKEN BLD. 1-3
24-26 21-25 25-23 23-25 -
15.12.2018 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. HALİLİYE BLD. 3-1
25-21 25-20 20-25 27-25 -
15.12.2018 15:00 YOZGAT (RIZA KAYAALP) 15:00 SORGUN BLD. SOLHAN SPOR 3-1
25-20 20-25 25-23 25-21 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2018 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. 3-0
25-22 25-22 25-20 - -
22.12.2018 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-20 25-22 25-10 - -
22.12.2018 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-19 26-24 - -
22.12.2018 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR SORGUN BLD. 0-3
18-25 23-25 25-27 - -
22.12.2018 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. FINDIKLI SPOR 0-3
17-25 22-25 23-25 - -
22.12.2018 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-12 25-18 31-29 - -
22.12.2018 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1
25-20 25-18 23-25 25-23 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2019 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. FINDIKLI SPOR 3-2
22-25 25-20 10-25 29-27 17-15
05.01.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0
25-19 25-20 25-13 - -
05.01.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2
28-26 26-24 17-25 16-25 16-14
05.01.2019 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0
25-10 25-11 25-13 - -
05.01.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. AKKUŞ BLD. 2-3
22-25 25-21 25-21 18-25 22-24
30.01.2019 16:00 GIRESUN (19 EYLÜL) 16:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR NİKSAR BLD. -
- - - - -
06.02.2019 17:00 BINGÖL (SOLHAN) 17:00 SOLHAN SPOR ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.01.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
26-24 25-12 27-25 - -
09.01.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SUNGURLU BLD. 3-0
25-23 25-19 25-16 - -
09.01.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 SOLHAN SPOR 0-3
14-25 13-25 19-25 - -
09.01.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
22-25 22-25 18-25 - -
09.01.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR HALİLİYE BLD. 3-1
25-18 25-20 22-25 27-25 -
09.01.2019 17:00 TOKAT (NIKSAR) 17:00 NİKSAR BLD. SORGUN BLD. 1-3
19-25 25-19 19-25 16-25 -
23.01.2019 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ZİRAAT BANKASI BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR FINDIKLI SPOR 3-0
25-18 25-20 25-19 - -
13.01.2019 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-1
25-21 25-23 18-25 25-18 -
13.01.2019 13:00 GIRESUN (19 EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR PAYAS BLD. 2011 3-0
25-22 25-16 25-15 - -
13.01.2019 14:00 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3
17-25 13-25 11-25 - -
13.01.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 HALİLİYE BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2
26-28 28-26 23-25 25-22 15-12
13.01.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. AKKUŞ BLD. 0-3
22-25 20-25 23-25 - -
13.01.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
22-25 30-28 21-25 16-25 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI NİKSAR BLD. 3-0
25-20 25-23 25-21 - -
20.01.2019 14:00 ARTVIN (ARHAVI) 14:00 FINDIKLI SPOR BULANCAK BLD. BETON SPOR 3-1
25-18 25-19 29-31 25-22 -
20.01.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SUNGURLU BLD. 3-0
25-13 25-13 25-16 - -
20.01.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HALİLİYE BLD. 1-3
25-13 28-30 26-28 18-25 -
20.01.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 0-3
18-25 19-25 21-25 - -
20.01.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 SORGUN BLD. 0-3
7-25 15-25 20-25 - -
20.01.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 25-17 25-21 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI AKKUŞ BLD. -
- - - - -
27.01.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
27.01.2019 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
27.01.2019 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
27.01.2019 16:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 HALİLİYE BLD. PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
27.01.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
27.01.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. FINDIKLI SPOR -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.02.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
03.02.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
03.02.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SORGUN BLD. -
- - - - -
03.02.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
03.02.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD. -
- - - - -
03.02.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. SUNGURLU BLD. -
- - - - -
03.02.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR NİKSAR BLD. -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI FINDIKLI SPOR -
- - - - -
10.02.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
10.02.2019 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
10.02.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 AKKUŞ BLD. -
- - - - -
10.02.2019 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. SUNGURLU BLD. -
- - - - -
10.02.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
10.02.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2019 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
17.02.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SORGUN BLD. -
- - - - -
17.02.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK NİKSAR BLD. -
- - - - -
17.02.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
17.02.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
17.02.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. HALİLİYE BLD. -
- - - - -
17.02.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.02.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
24.02.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR HALİLİYE BLD. -
- - - - -
24.02.2019 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR SUNGURLU BLD. -
- - - - -
24.02.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
24.02.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR AKKUŞ BLD. -
- - - - -
24.02.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
24.02.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
23. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.03.2019 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. SORGUN BLD. -
- - - - -
03.03.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
03.03.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
03.03.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. FINDIKLI SPOR -
- - - - -
03.03.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
03.03.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
03.03.2019 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
24. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.03.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 ZİRAAT BANKASI MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
10.03.2019 13:00 GIRESUN (19EYLÜL) 13:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR SOLHAN SPOR -
- - - - -
10.03.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. AKKUŞ BLD. -
- - - - -
10.03.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
10.03.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK -
- - - - -
10.03.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. SUNGURLU BLD. -
- - - - -
10.03.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. HALİLİYE BLD. -
- - - - -
25. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.03.2019 14:00 BINGÖL (SOLHAN) 14:00 SOLHAN SPOR SORGUN BLD. -
- - - - -
17.03.2019 13:00 ÇORUM (SUNGURLU - MAHMUT ATALAY) 13:00 SUNGURLU BLD. ZİRAAT BANKASI -
- - - - -
17.03.2019 14:00 ERZURUM (R.T.ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. FINDIKLI SPOR -
- - - - -
17.03.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
17.03.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 -
- - - - -
17.03.2019 14:00 ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -
17.03.2019 14:00 ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. NİKSAR BLD. -
- - - - -
26. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.03.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI HALİLİYE BLD. -
- - - - -
24.03.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (TORUL) 13:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK AKKUŞ BLD. -
- - - - -
24.03.2019 14:00 HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. -
- - - - -
24.03.2019 14:00 HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 SUNGURLU BLD. -
- - - - -
24.03.2019 14:00 RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
24.03.2019 13:00 TOKAT (NIKSAR) 13:00 NİKSAR BLD. SOLHAN SPOR -
- - - - -
24.03.2019 13:00 YOZGAT (SORGUN) 13:00 SORGUN BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR -
- - - - -