1. Lig Bayanlar

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SARIYER BLD. 15 14 1 44 6 43.720 0.720 7.333 1214.00 857 1.4166 11 3 0 1 0 0
2 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 15 12 3 38 17 34.300 0.300 2.235 1236.00 1047 1.1805 7 2 3 1 0 2
3 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 15 11 4 39 19 34.200 0.200 2.053 1336.00 1145 1.1668 6 3 2 3 0 1
4 ROTA KOLEJİ 15 10 5 35 21 31.920 1.920 1.667 1239.00 1040 1.1913 6 2 2 2 1 2
5 KÜÇÜKYALI Y. SPOR 15 10 5 34 22 30.000 0.000 1.545 1257 1111 1.1314 4 5 1 1 2 2
6 KARŞIYAKA 14 8 6 30 23 25.660 1.660 1.304 1165.00 1087 1.0718 4 3 1 1 4 1
7 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 15 8 7 25 27 23.100 0.100 0.926 1101.00 1152 0.9557 3 4 1 0 1 6
8 BALIKESİR DSİ 14 6 8 25 29 18.300 0.300 0.862 1138.00 1171 0.9718 2 3 1 1 5 2
9 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 15 6 9 27 33 18.300 0.300 0.818 1258.00 1292 0.9737 3 0 3 3 3 3
10 SAKARYA GELİŞİM SPOR 15 6 9 21 31 17.300 0.300 0.677 1086.00 1127 0.9636 3 2 1 0 3 6
11 SALİHLİ BLD. 14 4 10 19 34 11.600 0.600 0.559 1099.00 1175 0.9353 2 0 2 1 5 4
12 ÖZATEŞ 15 1 14 12 42 6.300 0.300 0.286 997.00 1249 0.7982 1 0 0 3 3 8
13 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 15 0 15 0 45 0.300 0.300 MIN 452.00 1125 0.4018 0 0 0 0 0 15
14 ARKAS SPOR 0 0 0 0 0 0.800 0.800 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Arkas Spor ligden çekildi ve düştü.
Bahçelievler Voleybol'un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BALIKESIR (KURTDERELI) BALIKESİR DSİ ARKAS SPOR -
- - - - -
07.10.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ROTA KOLEJİ 0-3
6-25 9-25 11-25 - -
07.10.2018 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-2
25-23 16-25 25-18 18-25 15-8
07.10.2018 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ SAKARYA GELİŞİM SPOR 2-3
22-25 18-25 25-23 25-22 8-15
07.10.2018 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3-2
21-25 30-28 23-25 25-18 15-12
07.10.2018 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3-1
26-24 25-17 21-25 25-20 -
07.10.2018 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. SARIYER BLD. 0-3
23-25 22-25 16-25 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR SALİHLİ BLD. -
- - - - -
14.10.2018 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ÖZATEŞ 3-0
25-14 25-15 25-14 - -
14.10.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. KARŞIYAKA 3-0
25-7 25-17 25-11 - -
14.10.2018 15:30 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER SALONU) 15:30 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-15 25-14 25-9 - -
14.10.2018 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 KÜÇÜKYALI Y. SPOR MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-1
25-16 24-26 25-20 25-19 -
14.10.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ BALIKESİR DSİ 3-1
20-25 25-21 25-19 25-15 -
14.10.2018 13:00 SAKARYA (ATATÜRK) 13:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-14 25-22 25-19 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) KARŞIYAKA ARKAS SPOR -
- - - - -
21.10.2018 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR DSİ ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 0-3
17-25 10-25 27-29 - -
21.10.2018 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ KÜÇÜKYALI Y. SPOR 0-3
22-25 19-25 18-25 - -
21.10.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SAKARYA GELİŞİM SPOR 0-3
9-25 16-25 7-25 - -
21.10.2018 14:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ SARIYER BLD. 0-3
15-25 22-25 20-25 - -
21.10.2018 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
22-25 25-22 23-25 14-25 -
21.10.2018 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. ROTA KOLEJİ 2-3
18-25 25-11 25-27 25-23 9-15
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
24.10.2018 16:00 İSTANBUL (50. YIL) 16:00 KÜÇÜKYALI Y. SPOR ÖZATEŞ 3-0
25-12 25-16 25-16 - -
24.10.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0
25-14 25-19 25-17 - -
24.10.2018 17:00 İSTANBUL (YEŞILYURT) 17:00 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT SALİHLİ BLD. 3-0
25-23 25-21 25-16 - -
24.10.2018 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-7 25-16 25-9 - -
24.10.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ KARŞIYAKA 0-3
21-25 14-25 18-25 - -
24.10.2018 16:00 SAKARYA (ATATÜRK) 16:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR BALIKESİR DSİ 0-3
24-26 13-25 22-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ARKAS SPOR -
- - - - -
28.10.2018 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR DSİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-12 23-25 15-25 18-25 -
28.10.2018 16:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ ROTA KOLEJİ 2-3
23-25 18-25 25-19 25-20 6-15
28.10.2018 18:00 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 KÜÇÜKYALI Y. SPOR SARIYER BLD. 0-3
12-25 15-25 9-25 - -
28.10.2018 16:00 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 ÖZATEŞ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-11 25-13 25-11 - -
28.10.2018 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3-2
25-21 25-21 17-25 19-25 15-8
28.10.2018 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. SAKARYA GELİŞİM SPOR 3-0
25-19 25-17 27-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR KÜÇÜKYALI Y. SPOR -
- - - - -
04.11.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. ÖZATEŞ 3-0
25-6 25-14 25-17 - -
04.11.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BALIKESİR DSİ 0-3
6-25 10-25 16-25 - -
04.11.2018 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-2
22-25 25-20 21-25 25-19 20-18
04.11.2018 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-1
26-24 14-25 25-18 25-22 -
04.11.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 2-3
25-23 17-25 25-13 29-31 3-15
04.11.2018 14:00 SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR KARŞIYAKA 1-3
18-25 25-19 16-25 18-25 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) SARIYER BLD. ARKAS SPOR -
- - - - -
11.11.2018 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR ROTA KOLEJİ 3-2
25-18 18-25 19-25 25-22 15-6
11.11.2018 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ SAKARYA GELİŞİM SPOR 1-3
24-26 29-27 22-25 17-25 -
11.11.2018 15:30 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 15:30 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3-2
24-26 25-23 23-25 25-21 15-11
11.11.2018 16:00 İZMIR (BALÇOVA) 16:00 ÖZATEŞ BALIKESİR DSİ 1-3
15-25 25-20 10-25 17-25 -
11.11.2018 13:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 13:00 KARŞIYAKA İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-17 25-18 25-14 - -
11.11.2018 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-10 25-15 25-14 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR ÖZATEŞ -
- - - - -
18.11.2018 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR DSİ SALİHLİ BLD. 2-3
25-20 20-25 25-22 25-27 8-15
18.11.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL KARŞIYAKA 0-3
13-25 10-25 5-25 - -
18.11.2018 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3-1
22-25 25-20 25-20 25-15 -
18.11.2018 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3
23-25 18-25 12-25 - -
18.11.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ SARIYER BLD. 0-3
15-25 23-25 19-25 - -
18.11.2018 13:00 SAKARYA (ATATÜRK) 13:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
17-25 22-25 21-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ -
- - - - -
25.11.2018 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR SAKARYA GELİŞİM SPOR 3-1
25-13 21-25 25-23 25-13 -
25.11.2018 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-9 25-14 25-9 - -
25.11.2018 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-5 25-19 25-17 - -
25.11.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 2-3
20-25 25-15 22-25 25-21 5-15
25.11.2018 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ SALİHLİ BLD. 2-3
25-22 25-18 22-25 22-25 9-15
25.11.2018 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA BALIKESİR DSİ 1-3
25-15 27-29 12-25 23-25 -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (YEŞILYURT) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT ARKAS SPOR -
- - - - -
02.12.2018 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR DSİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-2
25-20 18-25 23-25 25-20 15-7
02.12.2018 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
8-25 16-25 11-25 - -
02.12.2018 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3-0
25-21 25-18 27-25 - -
02.12.2018 16:00 İZMIR (GAZIEMIR) 16:00 ROTA KOLEJİ ÖZATEŞ 3-0
25-21 25-11 25-17 - -
02.12.2018 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. KARŞIYAKA 1-3
22-25 25-22 20-25 13-25 -
02.12.2018 13:00 SAKARYA (LÜTFÜ YAMAN) 13:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR SARIYER BLD. 0-3
19-25 14-25 16-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR SAKARYA GELİŞİM SPOR -
- - - - -
09.12.2018 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ SALİHLİ BLD. 3-0
25-23 25-21 25-23 - -
09.12.2018 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-8 25-14 25-5 - -
09.12.2018 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BALIKESİR DSİ 3-0
25-18 25-16 25-12 - -
09.12.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-20 25-21 25-16 - -
09.12.2018 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ KARŞIYAKA 0-3
20-25 12-25 19-25 - -
09.12.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3-0
25-21 25-17 25-13 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (CELAL ATIK) İZMİR B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR -
- - - - -
16.12.2018 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR DSİ KÜÇÜKYALI Y. SPOR 1-3
25-22 14-25 13-25 17-25 -
16.12.2018 13:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SARIYER BLD. 0-3
12-25 9-25 7-25 - -
16.12.2018 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT ÖZATEŞ 3-0
25-21 25-23 27-25 - -
16.12.2018 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 2-3
23-25 19-25 25-21 25-22 9-15
16.12.2018 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1-3
25-15 22-25 21-25 12-25 -
16.12.2018 13:00 SAKARYA (ATATÜRK) 13:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR ROTA KOLEJİ 0-3
19-25 10-25 15-25 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL -
- - - - -
23.12.2018 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR SALİHLİ BLD. 3-0
25-14 25-18 25-18 - -
23.12.2018 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ KARŞIYAKA 3-1
18-25 25-23 25-16 25-18 -
23.12.2018 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. BALIKESİR DSİ 3-1
25-27 25-21 25-18 25-18 -
23.12.2018 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT SAKARYA GELİŞİM SPOR 3-0
25-9 25-18 25-19 - -
23.12.2018 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 2-3
16-25 20-25 25-22 25-23 13-15
23.12.2018 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-9 25-23 26-24 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR BALIKESİR DSİ -
- - - - -
06.01.2019 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR KARŞIYAKA 3-1
25-22 23-25 25-14 25-19 -
06.01.2019 14:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0
25-19 25-19 25-13 - -
06.01.2019 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. SALİHLİ BLD. 3-1
25-10 25-13 22-25 25-16 -
06.01.2019 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-15 25-18 31-33 25-17 -
06.01.2019 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.01.2019 13:00 SAKARYA (ATATÜRK) 13:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR ÖZATEŞ 3-1
20-25 25-13 25-22 25-17 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) SALİHLİ BLD. ARKAS SPOR -
- - - - -
12.01.2019 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR DSİ ROTA KOLEJİ 3-1
25-19 25-23 21-25 25-22 -
12.01.2019 18:00 İSTANBUL (50. YIL) 18:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ KÜÇÜKYALI Y. SPOR 1-3
21-25 19-25 25-16 19-25 -
12.01.2019 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 0-3
6-25 12-25 12-25 - -
12.01.2019 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
17-25 14-25 16-25 - -
12.01.2019 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. SAKARYA GELİŞİM SPOR 3-1
17-25 25-20 25-16 25-22 -
12.01.2019 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA SARIYER BLD. 1-3
25-19 20-25 24-26 22-25 -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR KARŞIYAKA -
- - - - -
19.01.2019 18:00 İSTANBUL (50. YIL) 18:00 KÜÇÜKYALI Y. SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 2-3
23-25 22-25 25-18 25-18 13-15
19.01.2019 15:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 15:00 SARIYER BLD. MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0
25-17 25-14 25-19 - -
19.01.2019 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT BALIKESİR DSİ 3-1
22-25 26-24 25-20 25-10 -
19.01.2019 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ÖZATEŞ 3-0
25-17 25-20 25-17 - -
19.01.2019 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ SALİHLİ BLD. 3-1
25-22 25-22 19-25 25-11 -
19.01.2019 13:00 SAKARYA (ATATÜRK) 13:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0
25-14 25-14 25-10 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ ARKAS SPOR -
- - - - -
26.01.2019 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR DSİ SAKARYA GELİŞİM SPOR -
- - - - -
26.01.2019 16:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ SARIYER BLD. -
- - - - -
26.01.2019 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İZMİR B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
26.01.2019 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ KÜÇÜKYALI Y. SPOR -
- - - - -
26.01.2019 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ -
- - - - -
26.01.2019 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
02.02.2019 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. KÜÇÜKYALI Y. SPOR -
- - - - -
02.02.2019 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ÖZATEŞ -
- - - - -
02.02.2019 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT KARŞIYAKA -
- - - - -
02.02.2019 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR DSİ -
- - - - -
02.02.2019 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
02.02.2019 13:00 SAKARYA (ATATÜRK) 13:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR SALİHLİ BLD. -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (50. YIL) KÜÇÜKYALI Y. SPOR ARKAS SPOR -
- - - - -
09.02.2019 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL -
- - - - -
09.02.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT -
- - - - -
09.02.2019 16:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ROTA KOLEJİ -
- - - - -
09.02.2019 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ SARIYER BLD. -
- - - - -
09.02.2019 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA SAKARYA GELİŞİM SPOR -
- - - - -
09.02.2019 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR SARIYER BLD. -
- - - - -
16.02.2019 13:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 13:00 BALIKESİR DSİ ÖZATEŞ -
- - - - -
16.02.2019 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SALİHLİ BLD. -
- - - - -
16.02.2019 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
16.02.2019 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA -
- - - - -
16.02.2019 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ KÜÇÜKYALI Y. SPOR -
- - - - -
16.02.2019 13:00 SAKARYA (ATATÜRK) 13:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (BALÇOVA) ÖZATEŞ ARKAS SPOR -
- - - - -
23.02.2019 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
23.02.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT -
- - - - -
23.02.2019 16:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ SAKARYA GELİŞİM SPOR -
- - - - -
23.02.2019 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. ROTA KOLEJİ -
- - - - -
23.02.2019 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA BAHÇELİEVLER VOLEYBOL -
- - - - -
23.02.2019 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. BALIKESİR DSİ -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (GAZIEMIR) ROTA KOLEJİ ARKAS SPOR -
- - - - -
02.03.2019 13:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 13:00 BALIKESİR DSİ KARŞIYAKA -
- - - - -
02.03.2019 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
02.03.2019 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT SARIYER BLD. -
- - - - -
02.03.2019 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
02.03.2019 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. ÖZATEŞ -
- - - - -
02.03.2019 13:00 SAKARYA (ATATÜRK) 13:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR KÜÇÜKYALI Y. SPOR -
- - - - -
23. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT -
- - - - -
05.03.2019 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
05.03.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ BALIKESİR DSİ -
- - - - -
05.03.2019 16:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL -
- - - - -
05.03.2019 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. SAKARYA GELİŞİM SPOR -
- - - - -
05.03.2019 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ ROTA KOLEJİ -
- - - - -
05.03.2019 19:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 19:00 KARŞIYAKA SALİHLİ BLD. -
- - - - -
24. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
SAKARYA (ATATÜRK) SAKARYA GELİŞİM SPOR ARKAS SPOR -
- - - - -
09.03.2019 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR DSİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
09.03.2019 16:00 İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL KÜÇÜKYALI Y. SPOR -
- - - - -
09.03.2019 15:30 İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT ROTA KOLEJİ -
- - - - -
09.03.2019 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. -
- - - - -
09.03.2019 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA ÖZATEŞ -
- - - - -
09.03.2019 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
25. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) ARKAS SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
16.03.2019 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ KARŞIYAKA -
- - - - -
16.03.2019 18:30 İSTANBUL (50. YIL) 18:30 KÜÇÜKYALI Y. SPOR BALIKESİR DSİ -
- - - - -
16.03.2019 16:00 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ SALİHLİ BLD. -
- - - - -
16.03.2019 17:00 İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI) 17:00 SARIYER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL -
- - - - -
16.03.2019 15:00 İZMIR (BALÇOVA) 15:00 ÖZATEŞ ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT -
- - - - -
16.03.2019 14:00 İZMIR (GAZIEMIR) 14:00 ROTA KOLEJİ SAKARYA GELİŞİM SPOR -
- - - - -
26. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İSTANBUL (BAHÇELIEVLER-SHÇEK) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ARKAS SPOR -
- - - - -
23.03.2019 16:00 BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR DSİ SARIYER BLD. -
- - - - -
23.03.2019 16:30 İSTANBUL (50. YIL) 16:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ ÖZATEŞ -
- - - - -
23.03.2019 18:00 İZMIR (CELAL ATIK) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ -
- - - - -
23.03.2019 16:00 İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ -
- - - - -
23.03.2019 12:30 MANISA (SALIHLI - ATATÜRK) 12:30 SALİHLİ BLD. KÜÇÜKYALI Y. SPOR -
- - - - -
23.03.2019 13:00 SAKARYA (ATATÜRK) 13:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT -
- - - - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PTT 15 15 0 45 5 45.000 0.000 9.000 1229 805 1.5267 10 5 0 0 0 0
2 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 16 13 3 43 16 38.200 0.200 2.688 1378.00 1078 1.2783 8 3 2 1 2 0
3 SAMSUN BŞB ANAKENT 16 12 4 39 20 37.040 1.040 1.950 1370.00 1152 1.1892 5 6 1 1 1 2
4 İLBANK 16 10 6 39 25 33.980 1.980 1.560 1469.00 1263 1.1631 4 5 1 3 3 0
5 BOLU BLD. 16 9 7 36 29 28.400 0.400 1.241 1387.00 1293 1.0727 4 2 3 4 1 2
6 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 15 11 4 38 25 28.200 0.200 1.520 1375.00 1222 1.1252 4 1 6 1 3 0
7 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 16 10 6 33 28 26.560 0.560 1.179 1369.00 1196 1.1446 4 2 4 0 3 3
8 HALKBANK 15 8 7 32 24 25.000 0.000 1.333 1224 1176 1.0408 6 1 1 2 4 1
9 KAHRAMANKAZAN BLD. 15 8 7 31 27 24.200 0.200 1.148 1241.00 1223 1.0147 4 2 2 2 3 2
10 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 16 5 11 30 35 20.300 0.300 0.857 1340.00 1343 0.9978 3 2 0 5 5 1
11 MARDİN B.ŞEHİR BLD. 15 3 12 15 36 10.100 0.100 0.417 1056.00 1111 0.9505 3 0 0 1 4 7
12 TVF SPOR LİSESİ 15 2 13 6 41 6.060 1.060 0.146 742.00 1096 0.6770 1 0 1 0 0 13
13 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 15 1 14 5 42 4.200 0.200 0.119 601.00 1116 0.5385 1 0 0 1 0 13
14 ŞANLIURFA SEFA SPOR 13 0 13 0 39 0.100 0.100 MIN 268.00 975 0.2749 0 0 0 0 0 13
Gümüşhane Gençlerbirliği'nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Şanlıurfa Sefa Spor 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.10.2018 16:30 ANKARA (BAŞKENT) 16:30 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-21 25-16 25-12 - -
07.10.2018 15:00 ANKARA (BAŞKENT) 15:00 PTT MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-8 25-10 - -
07.10.2018 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 İLBANK İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-2
22-25 21-25 25-21 25-16 15-9
07.10.2018 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. BOLU BLD. 2-3
15-25 25-20 25-20 23-25 11-15
07.10.2018 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR ŞANLIURFA SEFA SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
07.10.2018 14:00 ANKARA (PURSAKLAR) 14:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-6 25-12 25-6 - -
07.10.2018 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
23-25 25-16 25-23 26-24 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.10.2018 14:00 ANKARA (PURSAKLAR) 14:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 1-3
20-25 19-25 25-23 17-25 -
13.10.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ PTT 0-3
22-25 11-25 8-25 - -
13.10.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 2-3
29-27 15-25 25-20 21-25 11-15
14.10.2018 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. İLBANK 3-2
21-25 16-25 25-20 25-14 15-10
14.10.2018 15:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAHRAMANKAZAN BLD. 3-2
25-16 28-30 28-26 20-25 16-14
14.10.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAMSUN BŞB ANAKENT 0-3
17-25 15-25 16-25 - -
14.10.2018 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA SEFA SPOR HALKBANK 0-3
6-25 9-25 7-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.10.2018 18:30 ANKARA (BAŞKENT) 18:30 PTT PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-1
25-20 26-24 21-25 25-19 -
21.10.2018 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 TVF SPOR LİSESİ ŞANLIURFA SEFA SPOR 3-0
25-3 25-7 25-7 - -
21.10.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 İLBANK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1
23-25 28-26 25-18 25-22 -
21.10.2018 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 HALKBANK İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1-3
12-25 25-19 9-25 17-25 -
21.10.2018 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-14 25-16 26-24 - -
21.10.2018 15:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 15:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR BOLU BLD. 3-2
12-25 25-22 25-22 26-28 15-7
21.10.2018 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-21 25-14 25-22 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.10.2018 17:00 ANKARA (BAŞKENT) 17:00 ŞANLIURFA SEFA SPOR PTT 0-3
8-25 4-25 4-25 - -
24.10.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-13 25-13 25-20 - -
24.10.2018 14:00 ANKARA (PURSAKLAR) 14:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-23 25-19 25-23 - -
24.10.2018 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. HALKBANK 2-3
25-16 25-17 17-25 14-25 19-21
24.10.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3-1
19-25 25-18 25-21 25-23 -
24.10.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İLBANK 0-3
10-25 8-25 16-25 - -
24.10.2018 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANKAZAN BLD. 2-3
25-17 19-25 11-25 25-22 11-15
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.10.2018 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 PTT SAMSUN BŞB ANAKENT 3-0
25-18 25-17 25-16 - -
28.10.2018 18:00 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 ŞANLIURFA SEFA SPOR İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 0-3
8-25 11-25 6-25 - -
28.10.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 İLBANK MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-20 25-23 16-25 25-23 -
28.10.2018 15:30 ANKARA (BEŞTEPE) 15:30 TVF SPOR LİSESİ BOLU BLD. 0-3
10-25 14-25 16-25 - -
28.10.2018 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 HALKBANK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3
25-22 25-21 15-25 21-25 8-15
28.10.2018 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
18-25 19-25 16-25 - -
28.10.2018 15:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 15:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-9 25-11 25-18 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
04.11.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER PTT 1-3
14-25 25-20 23-25 15-25 -
04.11.2018 14:00 ANKARA (PURSAKLAR) 14:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İLBANK 3-1
25-22 23-25 25-23 25-20 -
04.11.2018 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. ŞANLIURFA SEFA SPOR 3-0
25-6 25-9 25-12 - -
04.11.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-11 25-22 25-13 - -
04.11.2018 16:00 GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN) 16:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ HALKBANK 0-3
15-25 18-25 10-25 - -
04.11.2018 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
21-25 13-25 13-25 - -
04.11.2018 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KAHRAMANKAZAN BLD. 2-3
25-18 19-25 23-25 25-23 15-17
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2018 11:00 ANKARA (BAŞKENT) 11:00 HALKBANK MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
32-30 25-19 25-16 - -
11.11.2018 16:00 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 PTT KAHRAMANKAZAN BLD. 3-0
25-11 25-10 25-14 - -
11.11.2018 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 TVF SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-2
25-27 25-21 13-25 25-21 15-10
11.11.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 İLBANK SAMSUN BŞB ANAKENT 2-3
30-32 25-15 22-25 26-24 12-15
11.11.2018 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER BOLU BLD. 1-3
25-18 19-25 16-25 20-25 -
11.11.2018 17:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 17:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 2-3
25-18 27-25 16-25 21-25 10-15
11.11.2018 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA SEFA SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
4-25 6-25 2-25 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2018 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. İLBANK 1-3
22-25 20-25 25-21 14-25 -
18.11.2018 14:00 ANKARA (PURSAKLAR) 14:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS HALKBANK 3-1
25-22 25-20 21-25 25-21 -
18.11.2018 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. PTT 0-3
26-28 19-25 20-25 - -
18.11.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-2
14-25 21-25 25-10 25-16 16-14
18.11.2018 16:00 GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN) 16:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ ŞANLIURFA SEFA SPOR 3-0
25-14 25-12 25-11 - -
18.11.2018 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-15 25-15 25-14 - -
18.11.2018 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3-1
25-16 17-25 25-23 25-19 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2018 16:00 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 PTT İLBANK 3-1
25-18 18-25 25-18 25-21 -
25.11.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-14 25-13 25-16 - -
25.11.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 HALKBANK SAMSUN BŞB ANAKENT 1-3
18-25 25-22 20-25 23-25 -
25.11.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 TVF SPOR LİSESİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
10-25 12-25 17-25 - -
25.11.2018 15:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 15:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR KAHRAMANKAZAN BLD. 3-1
25-19 14-25 25-15 25-21 -
25.11.2018 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3
21-25 25-22 18-25 25-18 8-15
25.11.2018 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA SEFA SPOR MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
7-25 12-25 6-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.12.2018 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 İLBANK KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 2-3
21-25 22-25 25-23 25-19 6-15
02.12.2018 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. HALKBANK 3-1
23-25 25-19 25-17 26-24 -
02.12.2018 14:00 ANKARA (PURSAKLAR) 14:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS ŞANLIURFA SEFA SPOR 3-0
25-5 25-7 25-5 - -
02.12.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PTT 0-3
15-25 13-25 21-25 - -
02.12.2018 16:00 GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN) 16:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ BOLU BLD. 0-3
21-25 21-25 15-25 - -
02.12.2018 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1-3
22-25 21-25 25-12 25-27 -
02.12.2018 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-14 25-10 25-16 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KAHRAMANKAZAN BLD. 0-3
15-25 10-25 17-25 - -
08.12.2018 14:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 14:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 2-3
25-23 22-25 25-18 16-25 7-15
09.12.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 PTT KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3-1
25-20 20-25 25-17 25-19 -
09.12.2018 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 HALKBANK İLBANK 3-1
29-27 25-22 13-25 27-25 -
09.12.2018 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
27-25 25-21 25-14 - -
09.12.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
09.12.2018 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA SEFA SPOR SAMSUN BŞB ANAKENT 0-3
8-25 6-25 2-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.12.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 İLBANK TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-6 25-14 25-14 - -
16.12.2018 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. ŞANLIURFA SEFA SPOR 3-0
25-10 25-16 25-14 - -
16.12.2018 17:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 17:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR HALKBANK 3-2
24-26 25-23 25-20 25-27 16-14
16.12.2018 14:00 ANKARA (PURSAKLAR) 14:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BOLU BLD. 2-3
25-11 24-26 16-25 25-12 8-15
16.12.2018 14:30 GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN) 14:30 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ PTT 0-3
2-25 9-25 3-25 - -
16.12.2018 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3
18-25 15-25 19-25 - -
16.12.2018 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-1
25-11 21-25 25-23 25-19 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.12.2018 12:00 ANKARA (BAŞKENT) 12:00 TVF SPOR LİSESİ KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
19-25 12-25 22-25 - -
23.12.2018 14:00 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 PTT HALKBANK 3-0
25-18 25-15 25-9 - -
23.12.2018 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 1-3
25-15 10-25 25-27 13-25 -
23.12.2018 15:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
22-25 24-26 17-25 - -
23.12.2018 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0-3
5-25 11-25 10-25 - -
23.12.2018 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA SEFA SPOR İLBANK 0-3
1-25 9-25 4-25 - -
24.12.2018 18:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 18:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER KAHRAMANKAZAN BLD. 1-3
20-25 21-25 25-13 17-25 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2019 14:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 14:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER İLBANK 1-3
21-25 25-23 15-25 14-25 -
06.01.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 TVF SPOR LİSESİ HALKBANK 0-3
16-25 18-25 16-25 - -
06.01.2019 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. KAHRAMANKAZAN BLD. 3-1
22-25 25-19 25-20 25-18 -
06.01.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SAMSUN BŞB ANAKENT 3-1
25-16 25-23 21-25 25-21 -
06.01.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3
4-25 7-25 7-25 - -
06.01.2019 14:00 ŞANLIURFA (YENICE) 14:00 ŞANLIURFA SEFA SPOR KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0-3
9-25 4-25 7-25 - -
23.01.2019 17:00 MARDIN (ARTUKLU) 17:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. PTT -
- - - - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.01.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 HALKBANK ŞANLIURFA SEFA SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
12.01.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 İLBANK BOLU BLD. 3-0
25-17 25-19 25-16 - -
12.01.2019 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 PTT TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-10 25-15 25-15 - -
12.01.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0
25-22 25-23 25-22 - -
12.01.2019 18:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-2
19-25 16-25 25-13 25-20 15-10
12.01.2019 12:00 MARDIN (ARTUKLU) 12:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-19 25-22 25-23 - -
12.01.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-8 25-7 25-8 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (YENICE) ŞANLIURFA SEFA SPOR TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
19.01.2019 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS PTT 1-3
19-25 23-25 25-21 18-25 -
19.01.2019 14:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 14:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER HALKBANK 0-3
24-26 22-25 18-25 - -
19.01.2019 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 2-3
21-25 25-12 21-25 25-19 16-18
19.01.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLBANK 1-3
25-20 24-26 21-25 20-25 -
19.01.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ KAHRAMANKAZAN BLD. -
- - - - -
19.01.2019 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT 1-3
25-22 17-25 25-27 24-26 -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (YENICE) PTT ŞANLIURFA SEFA SPOR -
- - - - -
26.01.2019 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 İLBANK GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
26.01.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 HALKBANK BOLU BLD. -
- - - - -
26.01.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 TVF SPOR LİSESİ İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER -
- - - - -
26.01.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
26.01.2019 18:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
26.01.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS -
- - - - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (YENICE) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER ŞANLIURFA SEFA SPOR -
- - - - -
02.02.2019 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KAHRAMANKAZAN BLD. -
- - - - -
02.02.2019 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
02.02.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKBANK -
- - - - -
02.02.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
02.02.2019 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. İLBANK -
- - - - -
02.02.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT PTT -
- - - - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (YENICE) ŞANLIURFA SEFA SPOR BOLU BLD. -
- - - - -
09.02.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 PTT İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER -
- - - - -
09.02.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 HALKBANK GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
09.02.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
09.02.2019 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 İLBANK PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS -
- - - - -
09.02.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. SAMSUN BŞB ANAKENT -
- - - - -
09.02.2019 15:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 15:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ŞANLIURFA SEFA SPOR -
- - - - -
16.02.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. PTT -
- - - - -
16.02.2019 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
16.02.2019 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER -
- - - - -
16.02.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
16.02.2019 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. HALKBANK -
- - - - -
16.02.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT İLBANK -
- - - - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (YENICE) ŞANLIURFA SEFA SPOR GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
23.02.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 HALKBANK PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS -
- - - - -
23.02.2019 18:30 ANKARA (BAŞKENT) 18:30 PTT BOLU BLD. -
- - - - -
23.02.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
23.02.2019 15:30 ANKARA (BEŞTEPE) 15:30 İLBANK KAHRAMANKAZAN BLD. -
- - - - -
23.02.2019 15:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 15:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR SAMSUN BŞB ANAKENT -
- - - - -
23.02.2019 14:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 14:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MARDIN (ARTUKLU) MARDİN B.ŞEHİR BLD. ŞANLIURFA SEFA SPOR -
- - - - -
02.03.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 İLBANK PTT -
- - - - -
02.03.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
02.03.2019 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
02.03.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BOLU BLD. -
- - - - -
02.03.2019 16:00 GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN) 16:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER -
- - - - -
02.03.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT HALKBANK -
- - - - -
23. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (YENICE) ŞANLIURFA SEFA SPOR PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS -
- - - - -
05.03.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ SAMSUN BŞB ANAKENT -
- - - - -
05.03.2019 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 PTT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
05.03.2019 19:30 ANKARA (BEŞTEPE) 19:30 HALKBANK KAHRAMANKAZAN BLD. -
- - - - -
05.03.2019 18:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR İLBANK -
- - - - -
05.03.2019 14:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 14:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
05.03.2019 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
24. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI) SAMSUN BŞB ANAKENT ŞANLIURFA SEFA SPOR -
- - - - -
09.03.2019 13:00 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 İLBANK HALKBANK -
- - - - -
09.03.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
09.03.2019 18:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 18:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR PTT -
- - - - -
09.03.2019 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER -
- - - - -
09.03.2019 13:00 GÜMÜŞHANE (AYDINDOĞAN) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
09.03.2019 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. BOLU BLD. -
- - - - -
25. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (YENICE) ŞANLIURFA SEFA SPOR KAHRAMANKAZAN BLD. -
- - - - -
16.03.2019 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 TVF SPOR LİSESİ İLBANK -
- - - - -
16.03.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 PTT GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
16.03.2019 16:30 ANKARA (BEŞTEPE) 16:30 HALKBANK KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR -
- - - - -
16.03.2019 14:00 ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE) 14:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER SAMSUN BŞB ANAKENT -
- - - - -
16.03.2019 15:00 BOLU (17TEMMUZ) 15:00 BOLU BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS -
- - - - -
16.03.2019 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MARDİN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
26. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) İLBANK ŞANLIURFA SEFA SPOR -
- - - - -
23.03.2019 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 HALKBANK PTT -
- - - - -
23.03.2019 14:00 ANKARA (KAHRAMANKAZAN) 14:00 KAHRAMANKAZAN BLD. İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER -
- - - - -
23.03.2019 15:00 ANKARA (KEÇIÖREN-TAHA AKGÜL) 15:00 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
23.03.2019 15:00 ANKARA (PURSAKLAR) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS ANADOLU ÜNİVERSİTESİ -
- - - - -
23.03.2019 13:00 MARDIN (ARTUKLU) 13:00 MARDİN B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
23.03.2019 13:00 SAMSUN (MUSTAFADAĞISTANLI) 13:00 SAMSUN BŞB ANAKENT BOLU BLD. -
- - - - -