2. Lig Erkekler

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAİNT JOSEPH 16 15 1 46 9 44.000 0.000 5.111 1343 1068 1.2575 10 4 1 0 1 0
2 İNEGÖL BLD. 16 13 3 42 13 39.000 0.000 3.231 1327 1040 1.2760 10 2 1 1 1 1
3 ODUNPAZARI GENÇLİK 16 12 4 39 20 35.000 0.000 1.950 1354 1092 1.2399 6 4 2 1 1 2
4 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 16 9 7 38 27 30.200 0.200 1.407 1470.00 1348 1.0905 4 4 1 4 3 0
5 FETHİYE BLD. 16 9 7 31 33 24.020 1.020 0.939 1316.00 1408 0.9347 2 2 5 1 2 4
6 KARACABEY BLD. 16 5 11 23 37 16.000 0.000 0.622 1221 1328 0.9194 2 2 1 2 4 5
7 GEMLİK B. SPOR 16 3 13 17 42 11.300 0.300 0.405 1078.00 1361 0.7921 1 1 1 3 2 8
8 MENTEŞE MERKEZ BLD. 16 3 13 15 43 9.660 0.660 0.349 1092.00 1242 0.8792 1 0 2 2 2 9
9 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 16 3 13 16 43 9.200 0.200 0.372 1002.00 1316 0.7614 1 0 2 2 3 8
10 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 0 0 0 0 0 0.400 0.400 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
11 SEYDİKEMER BLD. 0 0 0 0 0 0.100 0.100 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Seydikemer Bld. ligden çekildi ve düştü.
Selçuk Belevi Gençlerbirliği 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.
Gemlik B. Spor, Menteşe Merkez Bld., Acıpayam Halk Eğitim Merkezi, Karacabey Bld. ve Fethiye Bld. takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
AYDIN (ATATÜRK) AYDIN B.ŞEHİR BLD. SEYDİKEMER BLD. -
- - - - -
06.10.2018 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. SAİNT JOSEPH 1-3
19-25 22-25 25-21 24-26 -
07.10.2018 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. FETHİYE BLD. 1-3
25-21 23-25 21-25 24-26 -
07.10.2018 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-2
12-25 25-22 29-27 23-25 15-8
07.10.2018 14:00 ESKIŞEHIR (TEKNIK ÜNIV. - 2 EYLÜL KAMPÜSÜ) 14:00 ODUNPAZARI GENÇLİK GEMLİK B. SPOR 3-0
25-23 25-10 25-15 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ -
- - - - -
10.10.2018 16:30 BURSA (GEMLIK) 16:30 GEMLİK B. SPOR KARACABEY BLD. 3-1
23-25 25-20 25-14 25-20 -
10.10.2018 17:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 17:00 SAİNT JOSEPH ODUNPAZARI GENÇLİK 3-0
25-22 25-12 25-22 - -
10.10.2018 15:30 İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) 15:30 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ İNEGÖL BLD. 0-3
17-25 16-25 18-25 - -
10.10.2018 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-2
23-25 15-25 25-10 25-19 15-13
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) MENTEŞE MERKEZ BLD. SEYDİKEMER BLD. -
- - - - -
14.10.2018 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GEMLİK B. SPOR 3-1
25-22 19-25 25-11 25-9 -
14.10.2018 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. SAİNT JOSEPH 0-3
19-25 17-25 21-25 - -
14.10.2018 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ FETHİYE BLD. 1-3
21-25 18-25 25-19 21-25 -
14.10.2018 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) ODUNPAZARI GENÇLİK SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2018 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. ODUNPAZARI GENÇLİK 3-0
25-19 25-21 25-17 - -
21.10.2018 16:30 BURSA (GEMLIK) 16:30 GEMLİK B. SPOR ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-2
20-25 19-25 25-22 25-18 15-11
21.10.2018 18:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 18:00 SAİNT JOSEPH AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-18 20-25 25-22 25-22 -
21.10.2018 15:30 İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) 15:30 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ KARACABEY BLD. 0-3
15-25 13-25 17-25 - -
21.10.2018 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-22 25-18 25-21 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. FETHİYE BLD. -
- - - - -
28.10.2018 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0
25-9 25-20 25-16 - -
28.10.2018 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. İNEGÖL BLD. 1-3
25-23 23-25 14-25 15-25 -
28.10.2018 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SAİNT JOSEPH 0-3
8-25 23-25 13-25 - -
28.10.2018 16:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 16:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. GEMLİK B. SPOR 3-2
25-14 23-25 20-25 25-14 15-9
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (GEMLIK) GEMLİK B. SPOR SEYDİKEMER BLD. -
- - - - -
03.11.2018 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-2
20-25 25-16 22-25 25-20 16-14
04.11.2018 15:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 15:00 ODUNPAZARI GENÇLİK KARACABEY BLD. 3-1
25-13 21-25 25-19 27-25 -
04.11.2018 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-17 25-17 25-13 - -
04.11.2018 15:30 İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) 15:30 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 0-3
21-25 18-25 11-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. SAİNT JOSEPH -
- - - - -
11.11.2018 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ODUNPAZARI GENÇLİK 1-3
22-25 25-21 12-25 20-25 -
11.11.2018 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ İNEGÖL BLD. 0-3
16-25 16-25 14-25 - -
11.11.2018 16:00 MUĞLA (ATATÜRK) 16:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
11.11.2018 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. GEMLİK B. SPOR 3-0
25-19 25-22 26-24 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ SEYDİKEMER BLD. -
- - - - -
17.11.2018 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-14 25-20 25-13 - -
17.11.2018 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH FETHİYE BLD. 3-1
25-13 30-28 17-25 25-19 -
18.11.2018 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2-3
19-25 25-17 29-27 20-25 15-17
18.11.2018 15:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 15:00 ODUNPAZARI GENÇLİK ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-8 25-16 25-11 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) FETHİYE BLD. SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. İNEGÖL BLD. -
- - - - -
21.11.2018 16:30 BURSA (GEMLIK) 16:30 GEMLİK B. SPOR SAİNT JOSEPH 0-3
12-25 20-25 28-30 - -
21.11.2018 16:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 16:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ KARACABEY BLD. 0-3
18-25 14-25 24-26 - -
21.11.2018 16:00 MUĞLA (ATATÜRK) 16:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. ODUNPAZARI GENÇLİK 0-3
20-25 21-25 19-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) ODUNPAZARI GENÇLİK SEYDİKEMER BLD. -
- - - - -
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ GEMLİK B. SPOR -
- - - - -
24.11.2018 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. FETHİYE BLD. 3-0
25-15 25-18 25-17 - -
25.11.2018 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-16 25-17 25-17 - -
25.11.2018 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-1
14-25 25-13 25-20 25-18 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) SAİNT JOSEPH SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. KARACABEY BLD. -
- - - - -
02.12.2018 16:30 BURSA (GEMLIK) 16:30 GEMLİK B. SPOR İNEGÖL BLD. 0-3
20-25 16-25 16-25 - -
02.12.2018 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. ODUNPAZARI GENÇLİK 3-2
25-12 20-25 25-22 18-25 15-11
02.12.2018 16:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 16:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1-3
25-19 19-25 15-25 19-25 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
16.12.2018 16:30 BURSA (GEMLIK) 16:30 GEMLİK B. SPOR ODUNPAZARI GENÇLİK 1-3
21-25 25-19 10-25 16-25 -
16.12.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 SAİNT JOSEPH İNEGÖL BLD. 3-0
25-23 25-19 25-23 - -
16.12.2018 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. KARACABEY BLD. 3-2
25-21 25-20 26-28 25-27 19-17
16.12.2018 16:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 16:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-2
25-27 19-25 25-11 25-18 15-2
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) İNEGÖL BLD. SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
DENIZLI (ACIPAYAM) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SEYDİKEMER BLD. -
- - - - -
23.12.2018 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. FETHİYE BLD. 3-1
27-29 25-20 25-17 25-23 -
23.12.2018 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. GEMLİK B. SPOR 3-2
22-25 25-19 29-31 25-15 15-12
23.12.2018 13:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 13:00 ODUNPAZARI GENÇLİK SAİNT JOSEPH 1-3
26-24 23-25 16-25 18-25 -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ ODUNPAZARI GENÇLİK -
- - - - -
MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. -
- - - - -
29.12.2018 16:30 BURSA (GEMLIK) 16:30 GEMLİK B. SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 10-25 22-25 - -
29.12.2018 15:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 15:00 SAİNT JOSEPH KARACABEY BLD. 1-3
25-27 23-25 25-22 24-26 -
29.12.2018 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 2-3
25-14 23-25 25-27 25-16 14-16
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) KARACABEY BLD. SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
06.01.2019 17:00 AYDIN (ATATÜRK) 17:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. SAİNT JOSEPH 2-3
21-25 19-25 25-13 27-25 8-15
06.01.2019 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ GEMLİK B. SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.01.2019 15:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 15:00 ODUNPAZARI GENÇLİK İNEGÖL BLD. 3-2
25-21 23-25 25-17 25-27 22-20
06.01.2019 16:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 16:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. FETHİYE BLD. 2-3
21-25 25-20 20-25 26-24 12-15
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) FETHİYE BLD. SEYDİKEMER BLD. -
- - - - -
12.01.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. KARACABEY BLD. 3-0
25-11 25-16 25-14 - -
13.01.2019 16:30 BURSA (GEMLIK) 16:30 GEMLİK B. SPOR MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-17 25-19 25-21 - -
13.01.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-12 25-9 25-18 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DENIZLI (ACIPAYAM) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. GEMLİK B. SPOR -
- - - - -
20.01.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İNEGÖL BLD. 1-3
28-30 21-25 28-26 23-25 -
20.01.2019 15:00 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) 15:00 KARACABEY BLD. ODUNPAZARI GENÇLİK 0-3
16-25 19-25 22-25 - -
20.01.2019 16:00 MUĞLA (MERKEZ-MENTEŞE) 16:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. SAİNT JOSEPH 0-3
17-25 16-25 23-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) SAİNT JOSEPH SEYDİKEMER BLD. -
- - - - -
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ MENTEŞE MERKEZ BLD. -
- - - - -
26.01.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0
25-8 25-15 25-10 - -
27.01.2019 16:30 BURSA (GEMLIK) 16:30 GEMLİK B. SPOR FETHİYE BLD. 2-3
25-20 25-20 17-25 24-26 12-15
27.01.2019 15:00 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) 15:00 ODUNPAZARI GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-2
26-24 23-25 21-25 25-21 19-17
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
03.02.2019 16:00 AYDIN (ATATÜRK) 16:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KARACABEY BLD. 3-0
25-16 25-22 25-20 - -
03.02.2019 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ ODUNPAZARI GENÇLİK 1-3
22-25 19-25 25-16 19-25 -
03.02.2019 14:00 MUĞLA (FETHIYE-BEŞKAZA) 14:00 FETHİYE BLD. SAİNT JOSEPH 0-3
16-25 12-25 19-25 - -
03.02.2019 16:00 MUĞLA (YATAĞAN) 16:00 MENTEŞE MERKEZ BLD. İNEGÖL BLD. 0-3
13-25 17-25 19-25 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) İNEGÖL BLD. SEYDİKEMER BLD. -
- - - - -
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ FETHİYE BLD. -
- - - - -
10.02.2019 BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) KARACABEY BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
10.02.2019 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) ODUNPAZARI GENÇLİK MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
10.02.2019 14:00 İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.) 14:00 SAİNT JOSEPH GEMLİK B. SPOR 3-0
25-19 25-15 25-18 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (GEMLIK) GEMLİK B. SPOR SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ -
- - - - -
MUĞLA (SEYDIKEMER) SEYDİKEMER BLD. ODUNPAZARI GENÇLİK -
- - - - -
17.02.2019 14:00 DENIZLI (ACIPAYAM) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1-3
13-25 25-23 18-25 12-25 -
17.02.2019 14:00 MUĞLA (SEYDIKEMER) 14:00 FETHİYE BLD. İNEGÖL BLD. 0-3
17-25 15-25 18-25 - -
17.02.2019 MUĞLA (YATAĞAN) MENTEŞE MERKEZ BLD. KARACABEY BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
BURSA (KARACABEY-ATATÜRK) KARACABEY BLD. SEYDİKEMER BLD. -
- - - - -
İZMIR (SELÇUK - GAZI MUSTAFA KEMAL) SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ SAİNT JOSEPH -
- - - - -
23.02.2019 14:00 BURSA (İNEGÖL-YENICEKÖY) 14:00 İNEGÖL BLD. GEMLİK B. SPOR 3-0
25-13 25-13 25-20 - -
24.02.2019 18:00 AYDIN (ATATÜRK) 18:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. MENTEŞE MERKEZ BLD. 3-0
25-15 25-19 26-24 - -
24.02.2019 ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL) ODUNPAZARI GENÇLİK FETHİYE BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARTEPE BLD. 20 19 1 59 15 53.000 0.000 3.933 1740 1379 1.2618 12 2 5 1 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 20 18 2 54 15 51.000 0.000 3.600 1631 1250 1.3048 12 3 3 0 0 2
3 MALİYE İHTİSAS 20 15 5 52 24 45.100 0.100 2.167 1753.00 1465 1.1966 9 3 3 3 1 1
4 SGK 20 15 5 51 26 43.000 0.000 1.962 1787 1550 1.1529 8 3 4 2 2 1
5 AKYAZI BLD. 20 10 10 37 36 31.300 0.300 1.028 1515.00 1552 0.9762 6 2 2 3 1 6
6 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 20 9 11 33 39 26.000 0.000 0.846 1573 1619 0.9716 5 2 2 1 4 6
7 ÇİLİMLİ BLD. 20 8 12 31 39 24.200 0.200 0.795 1518.00 1570 0.9669 6 1 1 1 5 6
8 ÇORLU SPOR 20 6 14 29 47 20.000 0.000 0.617 1537 1708 0.8999 2 3 1 3 5 6
9 ESENYURT INNOVIA 20 4 16 22 50 17.000 0.000 0.440 1394 1610 0.8658 2 2 0 5 0 11
10 ANADOLU VOLEYBOL 20 5 15 23 50 16.440 0.440 0.460 1428.00 1678 0.8510 2 1 2 3 2 10
11 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 20 1 19 7 57 4.200 0.200 0.123 1005.00 1500 0.6700 1 0 0 1 2 16
Mahir Başer Ortaokulu, Akyazı Bld. ve Çorlu Spor takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.10.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ANADOLU VOLEYBOL 1-3
26-28 25-16 20-25 16-25 -
07.10.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 MALİYE İHTİSAS SGK 3-1
25-22 25-20 24-26 25-21 -
07.10.2018 13:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 13:00 ESENYURT INNOVIA ÇORLU SPOR 0-3
18-25 17-25 13-25 - -
07.10.2018 14:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 14:00 KARTEPE BLD. ÇİLİMLİ BLD. 3-0
25-14 25-17 25-18 - -
07.10.2018 14:00 SAKARYA (AKYAZI) 14:00 AKYAZI BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3-0
25-21 25-20 25-21 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.10.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI ESENYURT INNOVIA 3-0
25-14 25-8 25-16 - -
10.10.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 SGK KARTEPE BLD. 1-3
25-18 26-28 23-25 23-25 -
10.10.2018 14:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 14:00 ÇİLİMLİ BLD. MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-12 25-19 25-11 - -
10.10.2018 16:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 16:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR MALİYE İHTİSAS 1-3
27-25 23-25 19-25 16-25 -
10.10.2018 17:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 17:00 ÇORLU SPOR AKYAZI BLD. 0-3
18-25 19-25 20-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
14.10.2018 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 MALİYE İHTİSAS ÇORLU SPOR 3-1
25-19 22-25 25-18 25-21 -
14.10.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU SGK 0-3
14-25 22-25 14-25 - -
14.10.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ANADOLU VOLEYBOL ÇİLİMLİ BLD. 0-3
23-25 23-25 22-25 - -
14.10.2018 14:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 14:00 KARTEPE BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3-2
25-18 25-27 25-14 23-25 15-8
14.10.2018 14:00 SAKARYA (AKYAZI) 14:00 AKYAZI BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3
21-25 18-25 19-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.10.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 SGK ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-13 25-15 25-16 - -
21.10.2018 18:30 ANKARA (BEŞTEPE) 18:30 ZİRAAT BANKASI MALİYE İHTİSAS 3-2
19-25 21-25 25-20 25-20 15-11
21.10.2018 13:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 13:00 ESENYURT INNOVIA AKYAZI BLD. 0-3
16-25 15-25 14-25 - -
21.10.2018 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-15 25-22 25-20 - -
21.10.2018 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 ÇORLU SPOR KARTEPE BLD. 1-3
26-24 16-25 23-25 17-25 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2018 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ÇORLU SPOR 1-3
15-25 25-23 18-25 20-25 -
27.10.2018 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 MALİYE İHTİSAS ESENYURT INNOVIA 3-2
25-15 23-25 24-26 25-13 15-5
27.10.2018 15:30 ANKARA (BEŞTEPE) 15:30 ANADOLU VOLEYBOL KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 0-3
18-25 15-25 29-31 - -
28.10.2018 14:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 14:00 ÇİLİMLİ BLD. SGK 0-3
24-26 20-25 20-25 - -
28.10.2018 14:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 14:00 KARTEPE BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0
25-15 25-19 25-23 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 ZİRAAT BANKASI MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-13 25-19 25-11 - -
04.11.2018 13:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 13:00 ESENYURT INNOVIA KARTEPE BLD. 0-3
16-25 16-25 17-25 - -
04.11.2018 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ÇİLİMLİ BLD. 3-1
16-25 25-23 25-12 25-23 -
04.11.2018 14:00 SAKARYA (AKYAZI) 14:00 AKYAZI BLD. MALİYE İHTİSAS 2-3
25-20 20-25 25-22 24-26 13-15
04.11.2018 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 ÇORLU SPOR ANADOLU VOLEYBOL 3-1
25-18 25-13 21-25 25-20 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2018 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 ANADOLU VOLEYBOL ZİRAAT BANKASI 0-3
13-25 16-25 17-25 - -
10.11.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ESENYURT INNOVIA 0-3
18-25 18-25 23-25 - -
10.11.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SGK KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3-0
25-22 25-23 25-20 - -
11.11.2018 14:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 14:00 ÇİLİMLİ BLD. ÇORLU SPOR 3-1
25-23 23-25 25-15 25-21 -
11.11.2018 14:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 14:00 KARTEPE BLD. AKYAZI BLD. 2-3
25-8 26-28 16-25 25-22 8-15
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
18.11.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MALİYE İHTİSAS KARTEPE BLD. 2-3
23-25 14-25 26-24 25-21 13-15
18.11.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 ZİRAAT BANKASI ÇİLİMLİ BLD. 3-0
25-20 25-17 25-19 - -
18.11.2018 13:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 13:00 ESENYURT INNOVIA ANADOLU VOLEYBOL 0-3
23-25 13-25 20-25 - -
18.11.2018 14:00 SAKARYA (AKYAZI) 14:00 AKYAZI BLD. MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-7 25-20 25-16 - -
18.11.2018 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 ÇORLU SPOR SGK 2-3
25-22 20-25 32-30 13-25 14-16
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
21.11.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ANADOLU VOLEYBOL AKYAZI BLD. 2-3
14-25 25-17 25-18 8-25 14-16
21.11.2018 17:00 ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU MALİYE İHTİSAS 0-3
15-25 14-25 17-25 - -
21.11.2018 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 SGK ZİRAAT BANKASI 0-3
23-25 18-25 10-25 - -
21.11.2018 14:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 14:00 ÇİLİMLİ BLD. ESENYURT INNOVIA 1-3
25-23 22-25 20-25 24-26 -
21.11.2018 16:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 16:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ÇORLU SPOR 0-3
22-25 23-25 15-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3-0
25-17 25-19 34-32 - -
25.11.2018 13:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 13:00 ESENYURT INNOVIA SGK 0-3
15-25 23-25 12-25 - -
25.11.2018 14:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 14:00 KARTEPE BLD. MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-15 25-14 25-13 - -
25.11.2018 14:00 SAKARYA (AKYAZI) 14:00 AKYAZI BLD. ÇİLİMLİ BLD. 3-1
28-26 26-24 24-26 25-19 -
26.11.2018 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 MALİYE İHTİSAS ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-15 25-17 25-16 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.12.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 ANADOLU VOLEYBOL KARTEPE BLD. 0-3
13-25 18-25 24-26 - -
01.12.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 SGK AKYAZI BLD. 3-1
23-25 25-16 25-20 25-15 -
02.12.2018 14:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 14:00 ÇİLİMLİ BLD. MALİYE İHTİSAS 2-3
19-25 25-23 25-22 17-25 10-15
02.12.2018 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ESENYURT INNOVIA 3-0
33-31 25-20 25-18 - -
02.12.2018 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 ÇORLU SPOR ZİRAAT BANKASI 0-3
12-25 12-25 22-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.12.2018 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 ANADOLU VOLEYBOL MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-21 25-16 25-21 - -
15.12.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 SGK MALİYE İHTİSAS 3-2
21-25 27-29 26-24 25-18 15-12
16.12.2018 14:00 DÜZCE (18 TEMMUZ) 14:00 ÇİLİMLİ BLD. KARTEPE BLD. 0-3
22-25 11-25 22-25 - -
16.12.2018 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR AKYAZI BLD. 1-3
24-26 17-25 25-21 23-25 -
16.12.2018 17:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 17:00 ÇORLU SPOR ESENYURT INNOVIA 1-3
25-22 15-25 22-25 20-25 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2018 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MALİYE İHTİSAS KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3-0
25-18 25-22 25-17 - -
22.12.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ÇİLİMLİ BLD. 0-3
15-25 15-25 17-25 - -
23.12.2018 13:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 13:00 ESENYURT INNOVIA ZİRAAT BANKASI 2-3
16-25 25-20 18-25 25-21 12-15
23.12.2018 14:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 14:00 KARTEPE BLD. SGK 3-2
25-16 29-31 25-15 20-25 15-13
23.12.2018 14:00 SAKARYA (AKYAZI) 14:00 AKYAZI BLD. ÇORLU SPOR 3-0
25-20 25-13 25-21 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.12.2018 18:00 ANKARA (BEŞTEPE) 18:00 SGK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-13 25-13 25-13 - -
29.12.2018 16:00 ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 ZİRAAT BANKASI AKYAZI BLD. 3-0
25-19 25-20 25-22 - -
29.12.2018 14:00 DÜZCE (DÜZCE SPOR SALONU) 14:00 ÇİLİMLİ BLD. ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-18 25-23 25-19 - -
29.12.2018 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR KARTEPE BLD. 0-3
9-25 17-25 14-25 - -
30.12.2018 13:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 13:00 ÇORLU SPOR MALİYE İHTİSAS 0-3
21-25 16-25 19-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2019 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 MALİYE İHTİSAS ZİRAAT BANKASI 1-3
26-24 21-25 16-25 15-25 -
05.01.2019 19:30 ANKARA (BEŞTEPE) 19:30 ANADOLU VOLEYBOL SGK 2-3
26-24 13-25 25-20 12-25 12-15
06.01.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 0-3
5-25 12-25 19-25 - -
06.01.2019 14:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 14:00 KARTEPE BLD. ÇORLU SPOR 3-0
25-13 26-24 25-20 - -
06.01.2019 14:00 SAKARYA (AKYAZI) 14:00 AKYAZI BLD. ESENYURT INNOVIA 3-0
25-16 25-23 25-22 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2019 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 SGK ÇİLİMLİ BLD. 3-0
25-22 25-19 31-29 - -
13.01.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI KARTEPE BLD. 0-3
20-25 18-25 20-25 - -
13.01.2019 13:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 13:00 ESENYURT INNOVIA MALİYE İHTİSAS 0-3
17-25 10-25 16-25 - -
13.01.2019 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-17 25-21 25-21 - -
13.01.2019 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 ÇORLU SPOR MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-2
25-18 21-25 22-25 25-14 15-9
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.01.2019 19:00 ANKARA (BEŞTEPE) 19:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ZİRAAT BANKASI 0-3
13-25 13-25 10-25 - -
20.01.2019 11:00 ANKARA (BEŞTEPE) 11:00 ANADOLU VOLEYBOL ÇORLU SPOR 1-3
20-25 25-17 19-25 23-25 -
20.01.2019 15:30 ANKARA (BEŞTEPE) 15:30 MALİYE İHTİSAS AKYAZI BLD. 3-0
25-18 25-18 25-19 - -
20.01.2019 14:00 DÜZCE (DÜZCE SPOR SALONU) 14:00 ÇİLİMLİ BLD. KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1-3
25-19 19-25 16-25 25-27 -
20.01.2019 14:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 14:00 KARTEPE BLD. ESENYURT INNOVIA 3-0
25-15 25-9 25-16 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI ANADOLU VOLEYBOL 3-0
25-22 25-20 25-16 - -
27.01.2019 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) ESENYURT INNOVIA MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
27.01.2019 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR SGK 1-3
25-20 22-25 11-25 20-25 -
27.01.2019 14:00 SAKARYA (AKYAZI) 14:00 AKYAZI BLD. KARTEPE BLD. 2-3
20-25 25-16 25-19 20-25 9-15
27.01.2019 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 ÇORLU SPOR ÇİLİMLİ BLD. 2-3
25-17 25-23 25-27 21-25 14-16
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2019 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 SGK ÇORLU SPOR 3-1
25-15 25-10 22-25 25-20 -
03.02.2019 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU AKYAZI BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
03.02.2019 14:00 ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ANADOLU VOLEYBOL ESENYURT INNOVIA 3-2
26-24 25-23 18-25 19-25 17-15
03.02.2019 14:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 14:00 ÇİLİMLİ BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3
25-21 19-25 15-25 17-25 -
03.02.2019 14:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 14:00 KARTEPE BLD. MALİYE İHTİSAS 3-0
25-19 26-24 25-21 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.02.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 MALİYE İHTİSAS MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0
25-15 25-9 25-6 - -
10.02.2019 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 ZİRAAT BANKASI SGK 3-2
18-25 25-21 22-25 25-20 16-14
10.02.2019 13:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 13:00 ESENYURT INNOVIA ÇİLİMLİ BLD. 0-3
19-25 13-25 23-25 - -
10.02.2019 14:00 SAKARYA (AKYAZI) 14:00 AKYAZI BLD. ANADOLU VOLEYBOL 2-3
25-18 23-25 22-25 25-21 10-15
10.02.2019 14:00 TEKIRDAĞ (ÇORLU) 14:00 ÇORLU SPOR KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 2-3
25-21 25-16 23-25 21-25 14-16
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.02.2019 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 SGK ESENYURT INNOVIA 3-2
25-20 21-25 25-18 21-25 15-13
16.02.2019 17:30 ANKARA (BEŞTEPE) 17:30 MAHİR BAŞER ORTAOKULU KARTEPE BLD. 0-3
11-25 16-25 19-25 - -
17.02.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ANADOLU VOLEYBOL MALİYE İHTİSAS 0-3
16-25 18-25 6-25 - -
17.02.2019 14:00 DÜZCE (İBRAHIM HOŞVER) 14:00 ÇİLİMLİ BLD. AKYAZI BLD. 3-0
25-16 25-22 25-14 - -
17.02.2019 14:00 KOCAELI (HASANGEMICI) 14:00 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR ZİRAAT BANKASI 1-3
25-15 17-25 28-30 13-25 -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2019 ANKARA (BEŞTEPE) ZİRAAT BANKASI ÇORLU SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.02.2019 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 MALİYE İHTİSAS ÇİLİMLİ BLD. 3-0
25-14 25-15 25-13 - -
24.02.2019 13:00 İSTANBUL (ESENYURT-ÖRNEK) 13:00 ESENYURT INNOVIA KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 2-3
31-29 21-25 25-21 19-25 5-15
24.02.2019 14:00 KOCAELI (KARTEPE HERGELECI İBRAHIM) 14:00 KARTEPE BLD. ANADOLU VOLEYBOL 3-2
25-18 18-25 25-23 22-25 15-7
24.02.2019 14:00 SAKARYA (AKYAZI) 14:00 AKYAZI BLD. SGK 0-3
20-25 17-25 16-25 - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇORUM BLD. GENÇLİK 16 14 2 45 12 42.120 1.120 3.750 1362.00 1097 1.2416 10 2 2 1 1 0
2 MELİKGAZİ BLD. 16 13 3 43 12 41.280 1.280 3.583 1313.00 1004 1.3078 11 1 1 2 0 1
3 ORDU ANADOLU İHL 16 11 5 33 25 30.400 0.400 1.320 1285.00 1248 1.0296 4 4 3 0 0 5
4 DEVELİ BLD. 16 9 7 35 30 27.200 0.200 1.167 1418.00 1399 1.0136 3 3 3 3 2 2
5 ŞİRAN AKADEMİ 16 8 8 31 31 24.200 0.200 1.000 1345.00 1371 0.9810 2 5 1 1 5 2
6 BAFRA BLD. 16 7 9 23 32 21.300 0.300 0.719 1196.00 1227 0.9747 2 5 0 0 2 7
7 ERZURUM SPOR LİSESİ 16 6 10 27 33 20.600 0.600 0.818 1222.00 1278 0.9562 4 1 1 3 3 4
8 TOKAT BLD. PLEVNE 16 3 13 17 41 10.000 0.000 0.415 1156 1345 0.8595 2 0 1 2 4 7
9 SAHABİYE 16 1 15 7 45 3.560 0.560 0.156 886.00 1214 0.7298 1 0 0 0 4 11
Sahabiye, Erzurum Spor Lisesi ve Şiran Akademi takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.10.2018 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. 3-2
25-23 25-19 20-25 26-28 15-12
28.10.2018 13:00 ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ŞİRAN AKADEMİ 2-3
25-23 16-25 25-20 19-25 10-15
28.10.2018 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. ORDU ANADOLU İHL 2-3
25-15 17-25 21-25 25-18 8-15
28.10.2018 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 3-1
25-21 22-25 25-22 25-16 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2018 14:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 14:00 ŞİRAN AKADEMİ DEVELİ BLD. 3-1
25-20 27-25 21-25 27-25 -
04.11.2018 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. BAFRA BLD. 3-0
25-16 25-15 25-16 - -
04.11.2018 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE ERZURUM SPOR LİSESİ 1-3
16-25 23-25 25-21 20-25 -
04.11.2018 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
20-25 17-25 20-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.11.2018 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK ŞİRAN AKADEMİ 3-1
19-25 25-19 27-25 25-22 -
11.11.2018 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. SAHABİYE 3-0
25-14 25-19 25-19 - -
11.11.2018 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. ORDU ANADOLU İHL 1-3
16-25 27-25 17-25 21-25 -
11.11.2018 14:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE MELİKGAZİ BLD. 0-3
15-25 14-25 9-25 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2018 14:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 14:00 ŞİRAN AKADEMİ BAFRA BLD. 3-0
25-18 25-18 25-22 - -
18.11.2018 13:00 ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ DEVELİ BLD. 2-3
23-25 25-23 25-22 17-25 10-15
18.11.2018 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
17-25 18-25 14-25 - -
18.11.2018 14:00 ORDU (RECEP KARA) 14:00 ORDU ANADOLU İHL TOKAT BLD. PLEVNE 3-2
26-28 25-20 25-21 23-25 15-11
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.11.2018 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-15 25-14 26-24 - -
25.11.2018 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-12 25-17 25-18 - -
25.11.2018 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. SAHABİYE 3-0
25-22 25-18 25-22 - -
25.11.2018 14:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE ŞİRAN AKADEMİ 1-3
23-25 25-23 19-25 16-25 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.12.2018 14:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 14:00 ŞİRAN AKADEMİ MELİKGAZİ BLD. 1-3
18-25 23-25 25-18 17-25 -
02.12.2018 13:00 ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ BAFRA BLD. 3-0
25-23 25-18 28-26 - -
02.12.2018 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE TOKAT BLD. PLEVNE 0-3
20-25 21-25 20-25 - -
02.12.2018 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-2
20-25 25-22 20-25 25-21 18-16
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.12.2018 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. SAHABİYE 3-0
25-9 25-13 25-10 - -
09.12.2018 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL ŞİRAN AKADEMİ 3-1
25-22 23-25 25-19 25-21 -
09.12.2018 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. DEVELİ BLD. 3-1
23-25 25-20 25-16 26-24 -
09.12.2018 14:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE ERZURUM SPOR LİSESİ 2-3
12-25 19-25 26-24 25-19 17-19
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.12.2018 14:00 ÇORUM (TEVFIK KIŞ) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK BAFRA BLD. 3-0
25-14 25-15 25-20 - -
16.12.2018 13:00 ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 0-3
16-25 20-25 16-25 - -
16.12.2018 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE ORDU ANADOLU İHL 1-3
22-25 19-25 25-21 16-25 -
16.12.2018 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 3-1
27-25 25-20 16-25 25-19 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2018 14:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 14:00 ŞİRAN AKADEMİ SAHABİYE 3-1
25-19 24-26 25-16 25-14 -
23.12.2018 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. DEVELİ BLD. 3-0
25-16 25-22 25-20 - -
23.12.2018 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL ERZURUM SPOR LİSESİ 0-3
23-25 21-25 17-25 - -
23.12.2018 14:00 TOKAT (ALI YÜCEL) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
21-25 20-25 20-25 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2019 14:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 14:00 ŞİRAN AKADEMİ ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1
20-25 25-21 26-24 25-20 -
06.01.2019 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ÇORUM BLD. GENÇLİK 2-3
25-23 25-22 19-25 17-25 13-15
06.01.2019 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL DEVELİ BLD. 3-2
25-16 25-21 17-25 24-26 15-13
06.01.2019 14:00 TOKAT (ALI YÜCEL) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE BAFRA BLD. 1-3
21-25 24-26 25-16 19-25 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
13.01.2019 14:00 ÇORUM (TEVFIK KIŞ) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-19 25-23 25-14 - -
13.01.2019 ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.) ERZURUM SPOR LİSESİ SAHABİYE 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.01.2019 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. ŞİRAN AKADEMİ 3-2
22-25 25-19 19-25 25-23 15-13
13.01.2019 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3
32-34 15-25 13-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.01.2019 14:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 14:00 ŞİRAN AKADEMİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-1
25-21 25-20 18-25 25-21 -
20.01.2019 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-15 25-13 25-15 - -
20.01.2019 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE DEVELİ BLD. 0-3
17-25 22-25 15-25 - -
20.01.2019 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL BAFRA BLD. 3-0
25-23 26-24 25-18 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.01.2019 15:30 ÇORUM (ATATÜRK) 15:30 ÇORUM BLD. GENÇLİK SAHABİYE 3-0
25-12 25-20 25-17 - -
27.01.2019 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1
25-18 22-25 25-18 26-24 -
27.01.2019 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. ŞİRAN AKADEMİ 3-1
25-21 25-21 24-26 25-21 -
27.01.2019 14:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE ORDU ANADOLU İHL 0-3
20-25 22-25 17-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2019 14:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 14:00 ŞİRAN AKADEMİ TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-14 25-23 25-14 - -
03.02.2019 11:30 ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.) 11:30 ERZURUM SPOR LİSESİ ÇORUM BLD. GENÇLİK 1-3
16-25 21-25 25-22 18-25 -
03.02.2019 15:00 KAYSERI (ATATÜRK) 15:00 SAHABİYE BAFRA BLD. 1-3
21-25 25-23 14-25 21-25 -
03.02.2019 14:00 ORDU (ATATÜRK) 14:00 ORDU ANADOLU İHL MELİKGAZİ BLD. 3-0
25-18 25-22 26-24 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.02.2019 14:00 ÇORUM (ATATÜRK) 14:00 ÇORUM BLD. GENÇLİK DEVELİ BLD. 3-0
25-11 25-14 25-19 - -
06.02.2019 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ŞİRAN AKADEMİ 3-0
25-23 25-8 25-22 - -
06.02.2019 SAMSUN (BAFRA) BAFRA BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.02.2019 14:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE SAHABİYE 3-0
25-14 25-23 25-15 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2019 14:00 GÜMÜŞHANE (ŞIRAN) 14:00 ŞİRAN AKADEMİ ORDU ANADOLU İHL 1-3
25-18 23-25 25-27 20-25 -
10.02.2019 13:00 ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ TOKAT BLD. PLEVNE 2-3
25-19 25-18 19-25 19-25 13-15
10.02.2019 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. BAFRA BLD. 3-1
25-17 25-17 23-25 25-19 -
10.02.2019 15:00 KAYSERI (TALAS) 15:00 SAHABİYE MELİKGAZİ BLD. 0-3
11-25 12-25 15-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.02.2019 13:00 KAYSERI (ATATÜRK) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0
25-18 25-20 25-17 - -
17.02.2019 12:00 ORDU (ATATÜRK) 12:00 ORDU ANADOLU İHL SAHABİYE 3-0
25-11 25-17 25-12 - -
17.02.2019 14:00 SAMSUN (BAFRA) 14:00 BAFRA BLD. ÇORUM BLD. GENÇLİK 0-3
15-25 24-26 17-25 - -
17.02.2019 12:00 TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 12:00 TOKAT BLD. PLEVNE DEVELİ BLD. 0-3
14-25 22-25 22-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.02.2019 15:30 ÇORUM (ATATÜRK) 15:30 ÇORUM BLD. GENÇLİK TOKAT BLD. PLEVNE 3-0
25-16 25-18 25-11 - -
24.02.2019 13:00 ERZURUM (ERZURUM TEKNIK ÜNIV.) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ORDU ANADOLU İHL 3-0
25-13 25-21 25-21 - -
24.02.2019 KAYSERI (ATATÜRK) SAHABİYE ŞİRAN AKADEMİ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.02.2019 14:30 KAYSERI (DEVELI) 14:30 DEVELİ BLD. MELİKGAZİ BLD. 2-3
30-28 16-25 25-23 17-25 13-15
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 1920 MARAŞSPOR 16 15 1 45 9 44.100 0.100 5.000 1311.00 1050 1.2486 10 4 1 0 0 1
2 PEMA KOLEJİ 16 12 4 41 14 39.560 1.560 2.929 1303.00 980 1.3296 10 2 0 2 1 1
3 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 16 11 5 37 22 33.400 0.400 1.682 1283.00 1238 1.0363 5 5 1 1 2 2
4 TVF SPOR LİSESİ 16 8 8 31 28 26.660 1.660 1.107 1277.00 1137 1.1231 5 2 1 2 3 3
5 ÜRGÜP SPOR 16 9 7 32 33 25.560 0.560 0.970 1337.00 1411 0.9476 0 6 3 1 3 3
6 SEYHAN BLD. 16 7 9 26 32 21.840 0.840 0.813 1256.00 1300 0.9662 2 5 0 0 5 4
7 ERZİN YEŞİLKENT SPOR 16 5 11 22 36 15.100 0.100 0.611 1154.00 1317 0.8762 3 1 1 1 5 5
8 İSTİKLAL ORTAOKULU 16 4 12 18 41 12.600 0.600 0.439 1145.00 1287 0.8897 1 1 2 2 2 8
9 TARSUS GENÇLİK 16 1 15 10 47 3.300 0.300 0.213 1011.00 1357 0.7450 0 0 1 1 5 9
10 KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ 0 0 0 0 0 0.300 0.300 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Kahramanmaraş 15 Temmuz 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.
İstiklal Ortaokulu, Tarsus Gençlik, Erzin Yeşilkent Spor, Ürgüp Spor ve Kılıç Silifke İdman Yurdu takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
28.10.2018 KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
28.10.2018 15:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 15:00 PEMA KOLEJİ 1920 MARAŞSPOR 3-0
28-26 25-21 25-17 - -
28.10.2018 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ 0-3
12-25 12-25 15-25 - -
28.10.2018 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR SEYHAN BLD. 3-1
25-21 19-25 25-19 25-14 -
28.10.2018 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 3-2
19-25 22-25 25-20 25-13 15-11
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2018 15:00 ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ÜRGÜP SPOR 2-3
25-16 10-25 23-25 25-18 12-15
04.11.2018 18:00 ADANA (MENDERES) 18:00 SEYHAN BLD. KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
04.11.2018 15:00 HATAY (ERZIN) 15:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR PEMA KOLEJİ 3-2
21-25 25-16 25-23 15-25 15-12
04.11.2018 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-16 25-18 25-17 - -
04.11.2018 12:00 MERSIN (SILIFKE) 12:00 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU TARSUS GENÇLİK 3-0
25-21 25-17 25-20 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ PEMA KOLEJİ -
- - - - -
11.11.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1
15-25 25-23 25-20 25-21 -
11.11.2018 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK 1920 MARAŞSPOR 0-3
16-25 20-25 24-26 - -
11.11.2018 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 3-1
20-25 25-20 25-17 25-20 -
11.11.2018 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-2
25-21 20-25 22-25 25-23 15-11
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ANKARA (BEŞTEPE) TVF SPOR LİSESİ KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ -
- - - - -
18.11.2018 15:00 HATAY (ERZIN) 15:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR TARSUS GENÇLİK 3-0
25-14 25-23 25-23 - -
18.11.2018 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR ÜRGÜP SPOR 3-1
25-11 23-25 25-14 25-15 -
18.11.2018 15:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 15:00 PEMA KOLEJİ İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-18 25-21 25-19 - -
18.11.2018 12:00 MERSIN (SILIFKE) 12:00 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU SEYHAN BLD. 3-1
25-21 19-25 26-24 25-19 -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ İSTİKLAL ORTAOKULU -
- - - - -
24.11.2018 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 TVF SPOR LİSESİ KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 2-3
25-22 25-18 21-25 18-25 10-15
25.11.2018 14:00 ADANA (ASIM SAVAŞ) 14:00 SEYHAN BLD. 1920 MARAŞSPOR 0-3
14-25 18-25 15-25 - -
25.11.2018 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK PEMA KOLEJİ 1-3
25-18 22-25 16-25 23-25 -
25.11.2018 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-1
25-17 22-25 25-14 25-22 -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MERSIN (SILIFKE) KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ -
- - - - -
02.12.2018 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR SEYHAN BLD. 3-1
25-23 25-18 13-25 25-19 -
02.12.2018 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0
25-18 25-15 25-15 - -
02.12.2018 15:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 15:00 PEMA KOLEJİ ÜRGÜP SPOR 1-3
27-29 23-25 25-20 28-30 -
02.12.2018 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU TARSUS GENÇLİK 3-1
25-19 23-25 25-10 25-20 -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ TARSUS GENÇLİK -
- - - - -
09.12.2018 14:00 ADANA (MENDERES) 14:00 SEYHAN BLD. PEMA KOLEJİ 1-3
23-25 25-23 22-25 11-25 -
09.12.2018 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 TVF SPOR LİSESİ ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-1
25-18 19-25 25-14 25-22 -
09.12.2018 13:00 MERSIN (SILIFKE) 13:00 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 1920 MARAŞSPOR 0-3
16-25 24-26 21-25 - -
09.12.2018 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR İSTİKLAL ORTAOKULU 3-2
19-25 25-20 25-14 25-27 15-9
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 1920 MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ -
- - - - -
16.12.2018 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 1-3
26-24 22-25 16-25 22-25 -
16.12.2018 15:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 15:00 PEMA KOLEJİ TVF SPOR LİSESİ 3-0
27-25 25-19 25-20 - -
16.12.2018 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK ÜRGÜP SPOR 1-3
20-25 25-20 20-25 23-25 -
16.12.2018 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SEYHAN BLD. 1-3
22-25 25-17 22-25 26-28 -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ ÜRGÜP SPOR -
- - - - -
23.12.2018 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. TARSUS GENÇLİK 3-0
25-19 25-21 25-20 - -
23.12.2018 12:00 ANKARA (BEŞTEPE) 12:00 TVF SPOR LİSESİ İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.12.2018 15:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 15:00 1920 MARAŞSPOR ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-0
25-19 25-21 25-15 - -
23.12.2018 13:00 MERSIN (SILIFKE) 13:00 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU PEMA KOLEJİ 3-0
25-19 25-19 25-14 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
HATAY (ERZIN) ERZİN YEŞİLKENT SPOR KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ -
- - - - -
06.01.2019 16:00 ADANA (MENDERES) 16:00 SEYHAN BLD. ÜRGÜP SPOR 3-0
25-19 25-17 26-24 - -
06.01.2019 ANKARA (BEŞTEPE) TVF SPOR LİSESİ TARSUS GENÇLİK 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.01.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR PEMA KOLEJİ 3-2
25-17 27-29 12-25 25-21 15-9
06.01.2019 13:00 MERSIN (SILIFKE) 13:00 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-15 25-22 25-15 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ SEYHAN BLD. -
- - - - -
13.01.2019 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) PEMA KOLEJİ ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.01.2019 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 1-3
25-18 20-25 17-25 20-25 -
13.01.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR TVF SPOR LİSESİ 2-3
20-25 25-19 25-18 21-25 13-15
13.01.2019 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU 1920 MARAŞSPOR 0-3
17-25 26-28 17-25 - -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KONYA (PEMA KOLEJI SL.) PEMA KOLEJİ KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ -
- - - - -
20.01.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ SEYHAN BLD. 3-1
26-24 15-25 25-18 25-20 -
20.01.2019 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0
25-20 25-16 25-15 - -
20.01.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR TARSUS GENÇLİK 3-0
25-16 25-13 25-11 - -
20.01.2019 13:00 MERSIN (SILIFKE) 13:00 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU ÜRGÜP SPOR 3-1
25-19 15-25 25-16 25-23 -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ TVF SPOR LİSESİ -
- - - - -
27.01.2019 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 0-3
21-25 7-25 26-28 - -
27.01.2019 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0-3
19-25 13-25 22-25 - -
27.01.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR 1920 MARAŞSPOR 1-3
26-24 25-27 17-25 14-25 -
27.01.2019 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU PEMA KOLEJİ 0-3
17-25 19-25 17-25 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
OSMANIYE (DÜZIÇI) İSTİKLAL ORTAOKULU KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ -
- - - - -
03.02.2019 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR ÜRGÜP SPOR 1-3
25-21 20-25 24-26 15-25 -
03.02.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (OSMANSAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR SEYHAN BLD. 3-0
25-19 25-16 25-21 - -
03.02.2019 15:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 15:00 PEMA KOLEJİ TARSUS GENÇLİK 3-0
25-17 25-17 25-14 - -
03.02.2019 13:00 MERSIN (SILIFKE) 13:00 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU TVF SPOR LİSESİ 3-1
25-17 25-21 21-25 25-17 -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU -
- - - - -
05.02.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ 1920 MARAŞSPOR 1-3
25-21 22-25 18-25 25-27 -
06.02.2019 13:00 ADANA (MENDERES) 13:00 SEYHAN BLD. ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-1
25-23 22-25 25-13 25-16 -
06.02.2019 15:00 MERSIN (TARSUS) 15:00 TARSUS GENÇLİK İSTİKLAL ORTAOKULU 3-2
25-20 17-25 25-20 22-25 15-9
06.02.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR PEMA KOLEJİ 0-3
16-25 12-25 18-25 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MERSIN (TARSUS) TARSUS GENÇLİK KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ -
- - - - -
10.02.2019 13:00 KAHRAMANMARAŞ (BATIPARK) 13:00 1920 MARAŞSPOR KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 3-1
16-25 25-22 25-20 25-23 -
10.02.2019 15:00 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) 15:00 PEMA KOLEJİ SEYHAN BLD. 3-0
25-15 25-14 25-17 - -
10.02.2019 OSMANIYE (DÜZIÇI) İSTİKLAL ORTAOKULU ÜRGÜP SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
13.02.2019 13:00 HATAY (ERZIN) 13:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR TVF SPOR LİSESİ 0-3
20-25 21-25 9-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ 1920 MARAŞSPOR -
- - - - -
16.02.2019 13:00 ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 TVF SPOR LİSESİ PEMA KOLEJİ 0-3
15-25 21-25 14-25 - -
17.02.2019 12:00 ADANA (MENDERES) 12:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-1
25-14 26-24 27-29 25-15 -
17.02.2019 13:00 MERSIN (SILIFKE) 13:00 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
17.02.2019 14:00 NEVŞEHIR (ÜRGÜP) 14:00 ÜRGÜP SPOR TARSUS GENÇLİK 3-2
22-25 20-25 25-11 25-17 15-12
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
NEVŞEHIR (ÜRGÜP) ÜRGÜP SPOR KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ -
- - - - -
14.02.2019 13:00 OSMANIYE (DÜZIÇI) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU TVF SPOR LİSESİ 0-3
20-25 23-25 20-25 - -
24.02.2019 15:00 HATAY (ERZIN) 15:00 ERZİN YEŞİLKENT SPOR 1920 MARAŞSPOR 0-3
21-25 22-25 23-25 - -
24.02.2019 KONYA (PEMA KOLEJI SL.) PEMA KOLEJİ KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.02.2019 12:00 MERSIN (TOROSLAR - 1000 KIŞILIK) 12:00 TARSUS GENÇLİK SEYHAN BLD. 1-3
25-21 8-25 18-25 17-25 -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 CEVHERTEPE 18 16 2 51 8 49.000 0.000 6.375 1437 922 1.5586 14 2 0 1 1 0
2 NUSAYBİN İPEK YOLU 18 16 2 51 9 48.000 0.000 5.667 1443 845 1.7077 14 1 1 1 1 0
3 KIZILTEPE EĞİTİM 18 16 2 48 13 46.100 0.100 3.692 1445.00 984 1.4685 11 3 2 0 0 2
4 MİDYAT BLD. 18 9 9 29 29 28.000 0.000 1.000 1243 1116 1.1138 7 2 0 1 0 8
5 DERİK GENÇLİK 18 8 10 25 30 24.000 0.000 0.833 939 1076 0.8727 8 0 0 0 1 9
6 KIZILTEPE VOLEYBOL 18 6 12 22 36 18.000 0.000 0.611 1174 1222 0.9607 6 0 0 0 4 8
7 DİNAMİK GENÇLİK 18 6 12 19 42 16.100 0.100 0.452 969.00 1336 0.7253 2 2 2 0 1 11
8 YENİ MARDİN 18 5 13 19 40 16.000 0.000 0.475 1032 1275 0.8094 4 1 0 1 2 10
9 47 MAVİ SPOR 18 5 13 18 39 15.000 0.000 0.462 940 1279 0.7349 5 0 0 0 3 10
10 NUSAYBİN GENÇLİK 18 3 15 11 47 10.000 0.000 0.234 775 1342 0.5775 1 2 0 1 0 14
Derik Gençlik ve 47 Mavi Spor takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
27.10.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 CEVHERTEPE KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-20 25-22 25-22 - -
28.10.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 47 MAVİ SPOR NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-8 25-12 25-3 - -
28.10.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL YENİ MARDİN 3-0
25-15 25-18 25-16 - -
28.10.2018 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. DERİK GENÇLİK 0-3
21-25 18-25 22-25 - -
28.10.2018 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-5 25-2 25-3 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2018 12:00 MARDIN (DERIK) 12:00 DERİK GENÇLİK CEVHERTEPE 0-3
16-25 16-25 12-25 - -
03.11.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞİTİM NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
19-25 22-25 15-25 - -
03.11.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 DİNAMİK GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3
10-25 14-25 19-25 - -
04.11.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 YENİ MARDİN MİDYAT BLD. 0-3
23-25 19-25 19-25 - -
04.11.2018 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3
11-25 12-25 14-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 CEVHERTEPE YENİ MARDİN 3-0
25-17 25-7 25-16 - -
10.11.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM DERİK GENÇLİK 3-1
24-26 25-20 25-11 25-22 -
11.11.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-14 25-12 25-18 - -
11.11.2018 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-8 25-14 25-12 - -
11.11.2018 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU 47 MAVİ SPOR 3-1
25-14 25-12 23-25 25-16 -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2018 12:00 MARDIN (DERIK) 12:00 DERİK GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
17-25 5-25 19-25 - -
17.11.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK MİDYAT BLD. 0-3
13-25 16-25 20-25 - -
18.11.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-21 25-18 25-14 - -
18.11.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 YENİ MARDİN KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
7-25 12-25 12-25 - -
18.11.2018 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK CEVHERTEPE 0-3
12-25 5-25 4-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2018 12:00 MARDIN (DERIK) 12:00 DERİK GENÇLİK YENİ MARDİN 3-0
27-25 25-10 25-15 - -
24.11.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 CEVHERTEPE DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-10 25-12 25-9 - -
24.11.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-12 25-16 25-10 - -
25.11.2018 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. 47 MAVİ SPOR 0-3
22-25 20-25 14-25 - -
25.11.2018 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-12 25-10 25-13 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.12.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
12-25 12-25 10-25 - -
02.12.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 47 MAVİ SPOR CEVHERTEPE 0-3
18-25 19-25 22-25 - -
02.12.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 YENİ MARDİN NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
5-25 11-25 5-25 - -
02.12.2018 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL MİDYAT BLD. 1-3
6-25 20-25 26-24 25-27 -
02.12.2018 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK DERİK GENÇLİK 0-3
12-25 5-25 9-25 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2018 12:00 MARDIN (DERIK) 12:00 DERİK GENÇLİK DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-11 25-13 25-16 - -
08.12.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 CEVHERTEPE KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-13 25-13 25-19 - -
08.12.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM 47 MAVİ SPOR 3-1
28-26 15-25 25-21 25-18 -
09.12.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 YENİ MARDİN NUSAYBİN GENÇLİK 1-3
15-25 25-11 21-25 20-25 -
09.12.2018 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU MİDYAT BLD. 3-0
25-16 25-13 25-19 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
15.12.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK YENİ MARDİN 3-1
25-16 25-15 10-25 25-11 -
16.12.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 47 MAVİ SPOR DERİK GENÇLİK 0-3
14-25 12-25 12-25 - -
16.12.2018 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
18-25 19-25 14-25 - -
16.12.2018 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. CEVHERTEPE 0-3
17-25 20-25 16-25 - -
16.12.2018 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
5-25 12-25 8-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
22.12.2018 12:00 MARDIN (DERIK) 12:00 DERİK GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-11 25-19 25-20 - -
22.12.2018 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 KIZILTEPE EĞİTİM MİDYAT BLD. 3-0
25-13 25-17 25-12 - -
22.12.2018 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 YENİ MARDİN 47 MAVİ SPOR 3-0
25-18 25-14 25-19 - -
23.12.2018 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK DİNAMİK GENÇLİK 3-1
15-25 25-9 25-8 25-9 -
23.12.2018 14:00 MARDIN (NUSAYBIN) 14:00 NUSAYBİN İPEK YOLU CEVHERTEPE 1-3
19-25 25-19 27-29 21-25 -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
05.01.2019 12:00 MARDIN (DERIK) 12:00 DERİK GENÇLİK MİDYAT BLD. 0-3 H
0-25 0-25 0-25 - -
05.01.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
8-25 6-25 1-25 - -
05.01.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM CEVHERTEPE 3-1
26-24 22-25 25-19 25-21 -
06.01.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 YENİ MARDİN KIZILTEPE VOLEYBOL 3-1
19-25 25-21 27-25 25-18 -
06.01.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 3-0
25-18 25-18 25-13 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.01.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 CEVHERTEPE DERİK GENÇLİK 3-0
25-6 25-5 25-5 - -
12.01.2019 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. YENİ MARDİN 3-0
25-12 25-13 25-15 - -
13.01.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 47 MAVİ SPOR DİNAMİK GENÇLİK 1-3
25-23 10-25 6-25 13-25 -
13.01.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-8 25-11 25-19 - -
13.01.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU KIZILTEPE EĞİTİM 2-3
22-25 25-21 21-25 25-20 11-15
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.01.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-16 25-16 25-22 - -
19.01.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 DERİK GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
4-25 8-25 0-25 - -
20.01.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 47 MAVİ SPOR NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
2-25 10-25 11-25 - -
20.01.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 YENİ MARDİN CEVHERTEPE 0-3
15-25 10-25 9-25 - -
20.01.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK MİDYAT BLD. 0-3
6-25 8-25 10-25 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
26.01.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 CEVHERTEPE NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-11 25-5 25-7 - -
26.01.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM YENİ MARDİN 3-0
25-5 25-11 25-12 - -
27.01.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL 47 MAVİ SPOR 3-0
25-11 25-10 25-12 - -
27.01.2019 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-16 25-14 25-12 - -
27.01.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU DERİK GENÇLİK 3-0
25-10 25-5 25-14 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK CEVHERTEPE 0-3
11-25 12-25 19-25 - -
03.02.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 47 MAVİ SPOR MİDYAT BLD. 3-0
25-22 25-22 25-21 - -
03.02.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
24-26 15-25 20-25 - -
03.02.2019 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 YENİ MARDİN DERİK GENÇLİK 3-0
25-13 25-11 25-13 - -
03.02.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
9-25 10-25 11-25 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
06.02.2019 12:00 MARDIN (DERIK) 12:00 DERİK GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-15 25-3 25-19 - -
06.02.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 CEVHERTEPE 47 MAVİ SPOR 3-0
25-9 25-12 25-10 - -
06.02.2019 16:00 MARDIN (KIZILTEPE) 16:00 KIZILTEPE EĞİTİM DİNAMİK GENÇLİK 3-0
25-8 25-10 25-13 - -
06.02.2019 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-1
19-25 25-19 25-19 25-22 -
06.02.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU YENİ MARDİN 3-0
25-12 25-11 25-7 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK DERİK GENÇLİK 3-0
25-15 25-20 25-13 - -
10.02.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE EĞİTİM 0-3
7-25 11-25 16-25 - -
10.02.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL CEVHERTEPE 1-3
20-25 25-23 14-25 21-25 -
10.02.2019 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. NUSAYBİN İPEK YOLU 0-3
21-25 12-25 19-25 - -
10.02.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK YENİ MARDİN 0-3
17-25 17-25 12-25 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
16.02.2019 MARDIN (DERIK) DERİK GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
16.02.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 CEVHERTEPE MİDYAT BLD. 3-0
25-20 25-18 25-13 - -
16.02.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0
25-18 25-12 25-16 - -
17.02.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 YENİ MARDİN DİNAMİK GENÇLİK 2-3
19-25 25-20 22-25 25-8 13-15
17.02.2019 12:00 MARDIN (NUSAYBIN) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU NUSAYBİN GENÇLİK 3-0
25-10 25-10 25-8 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 CEVHERTEPE NUSAYBİN İPEK YOLU 2-3
25-19 21-25 25-14 22-25 9-15
23.02.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 DİNAMİK GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-2
23-25 23-25 25-18 25-19 15-7
24.02.2019 12:00 MARDIN (KIZILTEPE) 12:00 47 MAVİ SPOR YENİ MARDİN 0-3
17-25 10-25 9-25 - -
24.02.2019 14:00 MARDIN (KIZILTEPE) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DERİK GENÇLİK 3-0
25-9 25-11 25-11 - -
24.02.2019 13:00 MARDIN (MIDYAT) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE EĞİTİM 2-3
19-25 15-25 25-17 25-22 11-15
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAĞLAR GENÇLİK 16 15 1 45 5 45.500 0.500 9.000 1236.00 804 1.5373 13 2 0 0 0 1
2 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 16 14 2 43 7 42.400 0.400 6.143 1174.00 800 1.4675 13 1 0 0 1 1
3 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 16 11 5 35 16 33.200 0.200 2.188 1176.00 991 1.1867 10 1 0 0 2 3
4 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 16 11 5 33 18 32.000 0.000 1.833 1087 950 1.1442 9 1 1 0 0 5
5 PEYAS SPOR 16 7 9 27 29 23.400 0.400 0.931 1187.00 1131 1.0495 5 2 0 2 2 5
6 KAYAPINAR BLD. 16 7 9 22 32 19.000 0.000 0.688 1064 1188 0.8956 4 1 2 0 1 8
7 HAZRO GENÇLİK 16 5 11 17 36 15.300 0.300 0.472 1065.00 1186 0.8980 3 1 1 1 0 10
8 TURKUAZ 16 1 15 6 45 4.000 0.000 0.133 739 1228 0.6018 1 0 0 1 1 13
9 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 16 1 15 5 45 3.000 0.000 0.111 719 1169 0.6151 1 0 0 0 2 13
10 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0.200 0.200 0 0.00 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
11 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
Ceylanpınar Anadolu Lisesi ve Malatya B.Şehir Bld. takımları ligden çekildi ve düştü.
Turkuaz, Peyas Spor ve Akçakiraz Kültür Doğa Spor takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (MERKEZ) MALATYA B.ŞEHİR BLD. CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
06.10.2018 14:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 3-0
25-15 25-12 25-16 - -
06.10.2018 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3
19-25 18-25 19-25 - -
07.10.2018 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 0-3
15-25 12-25 18-25 - -
07.10.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR TURKUAZ 3-1
21-25 25-14 25-17 27-25 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
10.10.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 TURKUAZ ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0-3
11-25 15-25 24-26 - -
10.10.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 HAZRO GENÇLİK PEYAS SPOR 3-2
25-14 25-18 27-29 19-25 18-16
10.10.2018 16:00 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 16:00 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-6 25-18 25-7 - -
10.10.2018 13:00 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0
25-19 29-27 25-17 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (MERKEZ) MALATYA B.ŞEHİR BLD. AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR -
- - - - -
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
13.10.2018 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 0-3
16-25 15-25 8-25 - -
14.10.2018 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR HAZRO GENÇLİK 3-0
25-21 29-27 25-17 - -
14.10.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK TURKUAZ 3-0
25-10 25-12 25-16 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
ŞANLIURFA (YENICE) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
21.10.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 TURKUAZ SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-9 25-19 25-15 - -
21.10.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0-3
17-25 22-25 22-25 - -
21.10.2018 17:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 17:00 HAZRO GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3
17-25 20-25 13-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (MERKEZ) MALATYA B.ŞEHİR BLD. TURKUAZ -
- - - - -
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
28.10.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 KAYAPINAR BLD. AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 0-3
22-25 14-25 13-25 - -
28.10.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 BAĞLAR GENÇLİK PEYAS SPOR 3-0
25-18 25-10 25-14 - -
28.10.2018 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK HAZRO GENÇLİK 0-3
16-25 18-25 10-25 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) HAZRO GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) TURKUAZ CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
03.11.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 PEYAS SPOR SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-13 25-16 25-16 - -
04.11.2018 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR BAĞLAR GENÇLİK 1-3
25-21 21-25 17-25 19-25 -
04.11.2018 13:00 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. KAYAPINAR BLD. 3-0
25-15 25-18 25-14 - -
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (MERKEZ) MALATYA B.ŞEHİR BLD. PEYAS SPOR -
- - - - -
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ HAZRO GENÇLİK -
- - - - -
10.11.2018 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0-3
16-25 6-25 13-25 - -
11.11.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 KAYAPINAR BLD. TURKUAZ 3-0
25-17 25-16 25-15 - -
11.11.2018 15:30 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 15:30 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 0-3
18-25 12-25 25-27 - -
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ADIYAMAN (YENIMAHALLE) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) PEYAS SPOR CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
17.11.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 BAĞLAR GENÇLİK SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-11 25-5 25-5 - -
18.11.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 TURKUAZ AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 0-3
15-25 5-25 23-25 - -
18.11.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 HAZRO GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3
12-25 20-25 16-25 - -
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (MERKEZ) MALATYA B.ŞEHİR BLD. BAĞLAR GENÇLİK -
- - - - -
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR -
- - - - -
21.11.2018 16:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 16:00 KAYAPINAR BLD. PEYAS SPOR 3-1
25-16 20-25 25-15 25-21 -
21.11.2018 16:00 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 16:00 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR HAZRO GENÇLİK 3-0
27-25 25-16 25-14 - -
21.11.2018 13:00 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. TURKUAZ 3-0
25-9 25-12 25-11 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) BAĞLAR GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
DIYARBAKIR (SILVAN) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
24.11.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 2-3
25-23 25-23 14-25 22-25 11-15
25.11.2018 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR KAYAPINAR BLD. 3-1
29-27 26-28 25-18 25-16 -
25.11.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 HAZRO GENÇLİK ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 0-3
12-25 15-25 20-25 - -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK -
- - - - -
02.12.2018 11:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 11:00 TURKUAZ HAZRO GENÇLİK 0-3
25-27 16-25 19-25 - -
02.12.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 KAYAPINAR BLD. BAĞLAR GENÇLİK 0-3
13-25 20-25 17-25 - -
02.12.2018 15:30 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 15:30 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-1
25-18 25-21 22-25 25-12 -
02.12.2018 13:00 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. PEYAS SPOR 3-1
25-10 25-20 26-28 25-16 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
16.12.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 KAYAPINAR BLD. SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-17 25-14 25-17 - -
16.12.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 TURKUAZ PEYAS SPOR 0-3
14-25 9-25 12-25 - -
16.12.2018 15:30 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 15:30 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR BAĞLAR GENÇLİK 0-3
15-25 23-25 19-25 - -
16.12.2018 13:00 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
27-25 25-12 25-14 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (MERKEZ) MALATYA B.ŞEHİR BLD. KAYAPINAR BLD. -
- - - - -
22.12.2018 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 0-3
14-25 15-25 19-25 - -
23.12.2018 15:00 ADIYAMAN (ADIYAMAN ÜNIV. SL.) 15:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR TURKUAZ 3-0
25-3 25-16 25-22 - -
23.12.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-27 26-24 25-18 25-21 -
23.12.2018 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR HAZRO GENÇLİK 3-0
25-21 25-21 28-26 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) KAYAPINAR BLD. CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
ELAZIĞ (YAKUP KILIÇ) AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
29.12.2018 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 HAZRO GENÇLİK ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0-3
21-25 22-25 21-25 - -
29.12.2018 17:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 17:00 TURKUAZ BAĞLAR GENÇLİK 0-3
9-25 13-25 9-25 - -
29.12.2018 13:00 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-10 25-15 25-7 - -
15. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (MERKEZ) MALATYA B.ŞEHİR BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR -
- - - - -
05.01.2019 DIYARBAKIR (SILVAN) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK TURKUAZ 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
06.01.2019 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR PEYAS SPOR 3-0
25-19 25-18 27-25 - -
06.01.2019 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK HAZRO GENÇLİK 3-0
25-15 25-19 25-19 - -
16. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) TURKUAZ MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
ŞANLIURFA (YENICE) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
12.01.2019 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 PEYAS SPOR BAĞLAR GENÇLİK 0-3
9-25 12-25 22-25 - -
13.01.2019 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 HAZRO GENÇLİK SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-1
25-15 21-25 25-14 25-15 -
13.01.2019 15:30 ELAZIĞ (15 TEMMUZ ŞEHITLER) 15:30 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR KAYAPINAR BLD. 3-0
25-11 25-21 25-17 - -
17. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (MERKEZ) MALATYA B.ŞEHİR BLD. HAZRO GENÇLİK -
- - - - -
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ TURKUAZ -
- - - - -
19.01.2019 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK PEYAS SPOR 1-3
12-25 25-23 8-25 7-25 -
20.01.2019 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3-0
25-16 25-20 26-24 - -
20.01.2019 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 KAYAPINAR BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 0-3
8-25 11-25 15-25 - -
18. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) HAZRO GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) PEYAS SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
27.01.2019 15:00 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) 15:00 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3-0
25-10 25-16 25-14 - -
27.01.2019 17:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 17:00 TURKUAZ KAYAPINAR BLD. 2-3
22-25 25-23 18-25 25-21 12-15
27.01.2019 13:00 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 3-0
25-15 25-14 25-18 - -
19. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (MERKEZ) MALATYA B.ŞEHİR BLD. ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR -
- - - - -
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ PEYAS SPOR -
- - - - -
02.02.2019 14:00 DIYARBAKIR (SILVAN) 14:00 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3
14-25 17-25 10-25 - -
03.02.2019 13:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 13:00 KAYAPINAR BLD. HAZRO GENÇLİK 3-2
21-25 14-25 28-26 25-20 15-8
03.02.2019 15:30 ELAZIĞ (15 TEMMUZ ŞEHITLER) 15:30 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR TURKUAZ 3-0
25-8 25-14 25-4 - -
20. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
ADIYAMAN (YENIMAHALLE) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
DIYARBAKIR (KÖŞKLER) BAĞLAR GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. -
- - - - -
09.02.2019 16:00 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 16:00 HAZRO GENÇLİK AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 0-3
14-25 17-25 13-25 - -
10.02.2019 15:00 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 15:00 TURKUAZ ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 0-3
8-25 11-25 9-25 - -
10.02.2019 17:00 DIYARBAKIR (TALAYTEPE) 17:00 PEYAS SPOR KAYAPINAR BLD. 3-0
25-13 25-21 25-18 - -
21. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
MALATYA (MERKEZ) MALATYA B.ŞEHİR BLD. SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK -
- - - - -
ŞANLIURFA (CEYLANPINAR) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ BAĞLAR GENÇLİK -
- - - - -
17.02.2019 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 KAYAPINAR BLD. ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0-3
20-25 23-25 20-25 - -
17.02.2019 15:30 ELAZIĞ (YAKUPKILIÇ) 15:30 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR PEYAS SPOR 3-0
25-13 25-21 25-21 - -
17.02.2019 13:00 ŞANLIURFA (YENICE) 13:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. HAZRO GENÇLİK 3-0
25-9 25-17 25-4 - -
22. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
DIYARBAKIR (SILVAN) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ -
- - - - -
24.02.2019 ADIYAMAN (YENIMAHALLE) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.02.2019 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) PEYAS SPOR ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
24.02.2019 15:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 15:00 BAĞLAR GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 3-0
25-10 25-8 25-6 - -
24.02.2019 17:00 DIYARBAKIR (KÖŞKLER) 17:00 HAZRO GENÇLİK TURKUAZ 3-0
25-11 25-19 25-19 - -
# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ERCİŞ BLD. 14 13 1 41 10 38.100 0.100 4.100 1192.00 1025 1.1629 8 3 2 1 0 0
2 CİZRE BLD. 14 12 2 39 10 36.000 0.000 3.900 1175 843 1.3938 9 2 1 1 1 0
3 LALEZAR 14 11 3 36 12 33.400 0.400 3.000 1136.00 885 1.2836 9 1 1 1 1 1
4 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 14 7 7 25 25 20.100 0.100 1.000 1089.00 1028 1.0593 5 0 2 1 2 4
5 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 14 4 10 18 35 12.700 0.700 0.514 1065.00 1191 0.8942 1 1 2 2 2 6
6 TÜRŞAD 14 4 10 17 35 12.300 0.300 0.486 937.00 1206 0.7769 0 3 1 1 3 6
7 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 14 2 12 12 38 9.200 0.200 0.316 946.00 1142 0.8284 0 2 0 3 0 9
8 BATMAN BESYO 14 3 11 14 37 8.400 0.400 0.378 958.00 1178 0.8132 1 0 2 1 3 7
Türşad'ın 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
03.11.2018 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER LALEZAR 0-3
17-25 20-25 13-25 - -
03.11.2018 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU TÜRŞAD 1-3
21-25 25-19 15-25 18-25 -
03.11.2018 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE BLD. BATMAN BESYO 3-0
25-13 25-14 25-11 - -
04.11.2018 13:00 VAN (ERCIŞ-AŞAĞI TOKI) 13:00 ERCİŞ BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-13 25-18 25-15 - -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
10.11.2018 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 0-3
20-25 12-25 21-25 - -
10.11.2018 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-17 25-14 25-21 - -
11.11.2018 14:00 BATMAN (ATATÜRK) 14:00 BATMAN BESYO ERCİŞ BLD. 0-3
20-25 22-25 12-25 - -
11.11.2018 13:00 BITLIS (ZIYA EREN) 13:00 TÜRŞAD CİZRE BLD. 0-3
19-25 21-25 16-25 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2018 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-18 31-29 25-18 - -
18.11.2018 14:00 BATMAN (ATATÜRK) 14:00 BATMAN BESYO TÜRŞAD 1-3
25-19 22-25 18-25 23-25 -
18.11.2018 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE BLD. LALEZAR 3-2
25-23 25-27 27-25 17-25 15-10
18.11.2018 13:00 VAN (12 DEV ADAM) 13:00 ERCİŞ BLD. HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3-0
26-24 25-23 29-27 - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
24.11.2018 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-14 25-15 25-14 - -
24.11.2018 14:00 HAKKARI (MERKEZ) 14:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ CİZRE BLD. 0-3
15-25 7-25 15-25 - -
24.11.2018 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR BATMAN BESYO 3-0
25-9 25-15 25-12 - -
25.11.2018 13:00 BITLIS (MERKEZ GSIM) 13:00 TÜRŞAD ERCİŞ BLD. 0-3
15-25 19-25 20-25 - -
5. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.12.2018 14:00 BATMAN (ATATÜRK) 14:00 BATMAN BESYO HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
27-25 25-18 25-18 - -
02.12.2018 13:00 BITLIS (MERKEZ GSIM) 13:00 TÜRŞAD LALEZAR 1-3
20-25 25-23 19-25 14-25 -
02.12.2018 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE BLD. HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3-1
25-20 25-19 25-27 31-29 -
02.12.2018 13:00 VAN (12 DEV ADAM) 13:00 ERCİŞ BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-16 25-22 25-21 - -
6. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
08.12.2018 14:00 HAKKARI (MERKEZ) 14:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER BATMAN BESYO 3-0
25-20 25-15 25-19 - -
08.12.2018 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE BLD. 0-3
18-25 14-25 22-25 - -
08.12.2018 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR ERCİŞ BLD. 3-2
22-25 25-22 25-14 23-25 15-6
09.12.2018 13:00 HAKKARI (MERKEZ) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ TÜRŞAD 2-3
25-11 20-25 21-25 25-15 8-15
7. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
17.11.2018 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-13 25-15 26-24 - -
16.12.2018 14:00 BATMAN (ATATÜRK) 14:00 BATMAN BESYO MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-2
16-25 25-13 21-25 25-18 15-13
16.12.2018 13:00 BITLIS (MERKEZ GSIM) 13:00 TÜRŞAD HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 0-3
22-25 21-25 16-25 - -
16.12.2018 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE BLD. ERCİŞ BLD. 2-3
25-21 22-25 22-25 25-16 9-15
8. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
12.01.2019 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ ERCİŞ BLD. 0-3
18-25 21-25 16-25 - -
12.01.2019 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3-0
25-15 25-23 25-21 - -
13.01.2019 14:00 BATMAN (ATATÜRK) 14:00 BATMAN BESYO CİZRE BLD. 0-3
13-25 12-25 10-25 - -
13.01.2019 11:00 BITLIS (MERKEZ GSIM) 11:00 TÜRŞAD MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2-3
21-25 20-25 28-26 25-23 9-15
9. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
19.01.2019 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU LALEZAR 0-3
18-25 13-25 12-25 - -
20.01.2019 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-2
26-24 23-25 18-25 25-17 15-13
20.01.2019 12:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 12:00 CİZRE BLD. TÜRŞAD 3-0
25-4 25-9 25-9 - -
20.01.2019 13:00 VAN (12 DEV ADAM) 13:00 ERCİŞ BLD. BATMAN BESYO 3-0
25-17 25-17 25-20 - -
10. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
25.01.2019 14:00 HAKKARI (MERKEZ) 14:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-1
17-25 25-21 25-19 25-23 -
26.01.2019 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER ERCİŞ BLD. 1-3
25-27 21-25 25-23 19-25 -
26.01.2019 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR CİZRE BLD. 1-3
19-25 25-20 15-25 21-25 -
27.01.2019 13:00 BITLIS (MERKEZ GSIM) 13:00 TÜRŞAD BATMAN BESYO 3-1
25-16 25-19 22-25 25-20 -
11. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
02.02.2019 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3-2
25-21 25-20 19-25 18-25 15-4
02.02.2019 13:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 13:00 CİZRE BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0
25-17 25-11 25-3 - -
03.02.2019 14:00 BATMAN (19 MAYIS) 14:00 BATMAN BESYO LALEZAR 0-3
16-25 18-25 13-25 - -
03.02.2019 13:00 VAN (12 DEV ADAM) 13:00 ERCİŞ BLD. TÜRŞAD 3-1
25-12 25-15 23-25 25-19 -
12. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
09.02.2019 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ BATMAN BESYO 2-3
25-17 23-25 25-20 17-25 13-15
09.02.2019 14:00 HAKKARI (MERKEZ) 14:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER CİZRE BLD. 0-3
10-25 11-25 20-25 - -
09.02.2019 11:00 MUŞ (ATATÜRK) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU ERCİŞ BLD. 2-3
25-17 26-28 25-27 25-14 5-15
09.02.2019 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 LALEZAR TÜRŞAD 3-0
25-22 25-14 25-12 - -
13. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
20.01.2019 14:00 ŞIRNAK (CIZRE FEN LISESI SL.) 14:00 CİZRE BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0
25-14 25-17 25-18 - -
17.02.2019 15:00 BATMAN (19 MAYIS) 15:00 BATMAN BESYO HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 2-3
25-17 25-21 20-25 21-25 11-15
17.02.2019 13:00 BITLIS (EREN ÜNIV. SALONU) 13:00 TÜRŞAD HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 1-3
27-25 14-25 14-25 15-25 -
17.02.2019 13:00 VAN (12 DEV ADAM) 13:00 ERCİŞ BLD. LALEZAR 3-0
25-19 25-19 26-24 - -
14. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
23.02.2019 12:00 HAKKARI (MERKEZ) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZAR 0-3
15-25 18-25 15-25 - -
23.02.2019 14:00 HAKKARI (MERKEZ) 14:00 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER TÜRŞAD 3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
23.02.2019 13:00 MUŞ (ATATÜRK) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU BATMAN BESYO 3-1
25-21 25-21 26-28 25-19 -
24.02.2019 13:00 VAN (12 DEV ADAM) 13:00 ERCİŞ BLD. CİZRE BLD. 3-1
27-25 25-18 16-25 25-19 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAİNT JOSEPH 3 3 0 9 1 9.000 9.000 246 157 1.5669 2 1 0 0 0 0
2 CEVHERTEPE 3 2 1 6 6 5.000 1.000 232 257 0.9027 0 1 1 0 0 1
3 PEMA KOLEJİ 3 1 2 6 6 4.000 1.000 258 226 1.1416 1 0 0 1 1 0
4 KIZILTEPE EĞİTİM 3 0 3 1 9 0.000 0.111 150 246 0.6098 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.03.2019 12:00 MALATYA (MERKEZ) 12:00 SAİNT JOSEPH KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-12 25-12 25-15 - -
01.03.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 CEVHERTEPE PEMA KOLEJİ 3-2
14-25 19-25 25-20 25-20 15-13
02.03.2019 11:00 MALATYA (MERKEZ) 11:00 KIZILTEPE EĞİTİM CEVHERTEPE 1-3
18-25 21-25 25-21 15-25 -
02.03.2019 13:00 MALATYA (MERKEZ) 13:00 PEMA KOLEJİ SAİNT JOSEPH 1-3
13-25 20-25 25-21 22-25 -
03.03.2019 10:00 MALATYA (MERKEZ) 10:00 PEMA KOLEJİ KIZILTEPE EĞİTİM 3-0
25-3 25-16 25-13 - -
03.03.2019 12:00 MALATYA (MERKEZ) 12:00 SAİNT JOSEPH CEVHERTEPE 3-0
25-17 25-10 25-11 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 CİZRE BLD. 3 3 0 9 2 9.000 4.500 261 235 1.1106 1 2 0 0 0 0
2 KARTEPE BLD. 3 2 1 7 5 5.000 1.400 268 231 1.1602 1 0 1 0 1 0
3 MELİKGAZİ BLD. 3 1 2 4 8 2.000 0.500 251 260 0.9654 0 0 1 0 1 1
4 BAĞLAR GENÇLİK 3 0 3 4 9 2.000 0.444 238 292 0.8151 0 0 0 2 0 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.03.2019 12:00 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 12:00 KARTEPE BLD. CİZRE BLD. 1-3
21-25 22-25 25-20 21-25 -
01.03.2019 14:00 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. 2-3
29-27 13-25 21-25 25-21 6-15
02.03.2019 11:00 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 11:00 CİZRE BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0
25-20 25-19 25-20 - -
02.03.2019 13:00 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 13:00 MELİKGAZİ BLD. KARTEPE BLD. 0-3
16-25 19-25 16-25 - -
03.03.2019 10:00 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 10:00 MELİKGAZİ BLD. CİZRE BLD. 1-3
25-16 23-25 21-25 18-25 -
03.03.2019 12:00 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 12:00 KARTEPE BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-2
25-12 25-16 20-25 19-25 15-7
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 8 3 7.000 2.667 265 240 1.1042 2 0 0 1 0 0
2 MALİYE İHTİSAS 3 2 1 6 5 6.000 1.200 256 240 1.0667 0 2 0 0 0 1
3 ÇORUM BLD. GENÇLİK 3 2 1 7 5 5.000 1.400 272 258 1.0543 1 0 1 0 1 0
4 ERCİŞ BLD. 3 0 3 1 9 0.000 0.111 191 246 0.7764 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.03.2019 16:30 MALATYA (MERKEZ) 16:30 ÇORUM BLD. GENÇLİK ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-2
26-28 21-25 25-22 25-23 15-7
01.03.2019 18:30 MALATYA (MERKEZ) 18:30 ERCİŞ BLD. MALİYE İHTİSAS 1-3
20-25 25-20 14-25 12-25 -
02.03.2019 15:30 MALATYA (MERKEZ) 15:30 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. ERCİŞ BLD. 3-0
26-24 25-15 25-21 - -
02.03.2019 17:30 MALATYA (MERKEZ) 17:30 MALİYE İHTİSAS ÇORUM BLD. GENÇLİK 3-1
25-23 17-25 26-24 25-13 -
03.03.2019 14:30 MALATYA (MERKEZ) 14:30 MALİYE İHTİSAS ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 0-3
30-32 13-25 25-27 - -
03.03.2019 16:30 MALATYA (MERKEZ) 16:30 ÇORUM BLD. GENÇLİK ERCİŞ BLD. 3-0
25-21 25-22 25-17 - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 1920 MARAŞSPOR 3 2 1 8 4 7.000 2.000 272 250 1.0880 1 1 0 1 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 7 3 6.000 2.333 237 190 1.2474 2 0 0 0 1 0
3 LALEZAR 3 2 1 6 6 5.000 1.000 249 249 1.0000 0 1 1 0 0 1
4 NUSAYBİN İPEK YOLU 3 0 3 1 9 0.000 0.111 176 245 0.7184 0 0 0 0 1 2
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
01.03.2019 16:30 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 16:30 1920 MARAŞSPOR LALEZAR 2-3
22-25 25-20 25-20 17-25 13-15
01.03.2019 18:30 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 18:30 İNEGÖL BLD. NUSAYBİN İPEK YOLU 3-0
25-18 25-14 25-14 - -
02.03.2019 15:30 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 15:30 LALEZAR İNEGÖL BLD. 0-3
18-25 20-25 14-25 - -
02.03.2019 17:30 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 17:30 NUSAYBİN İPEK YOLU 1920 MARAŞSPOR 0-3
26-28 19-25 13-25 - -
03.03.2019 14:30 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 14:30 NUSAYBİN İPEK YOLU LALEZAR 1-3
25-17 15-25 18-25 14-25 -
03.03.2019 16:30 MALATYA (İNÖNÜ ÜNIV. SAĞLIK-KÜLTÜR SL.) 16:30 1920 MARAŞSPOR İNEGÖL BLD. 3-1
17-25 25-19 25-22 25-21 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAİNT JOSEPH 3 3 0 9 1 9.000 9.000 245 186 1.3172 2 1 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 4 6.000 1.500 229 210 1.0905 1 1 0 0 0 1
3 KARTEPE BLD. 3 1 2 4 7 3.000 0.571 225 266 0.8459 0 1 0 0 1 1
4 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 3 2 9 0.000 0.222 236 273 0.8645 0 0 0 0 2 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.03.2019 12:00 MALATYA (MERKEZ) 12:00 SAİNT JOSEPH İNEGÖL BLD. 3-0
25-18 25-20 25-19 - -
11.03.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. KARTEPE BLD. 1-3
25-27 23-25 26-24 22-25 -
12.03.2019 12:00 MALATYA (MERKEZ) 12:00 İNEGÖL BLD. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-0
25-18 27-25 25-16 - -
12.03.2019 14:00 MALATYA (MERKEZ) 14:00 KARTEPE BLD. SAİNT JOSEPH 0-3
17-25 15-25 16-25 - -
13.03.2019 11:00 MALATYA (MERKEZ) 11:00 KARTEPE BLD. İNEGÖL BLD. 1-3
16-25 25-20 22-25 13-25 -
13.03.2019 13:00 MALATYA (MERKEZ) 13:00 SAİNT JOSEPH ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3-1
25-17 25-22 20-25 25-17 -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 CİZRE BLD. 3 2 1 7 4 6.000 1.750 251 242 1.0372 1 1 0 0 1 0
2 1920 MARAŞSPOR 3 2 1 8 6 6.000 1.333 313 287 1.0906 0 1 1 1 0 0
3 MALİYE İHTİSAS 3 2 1 6 5 5.000 1.200 237 244 0.9713 1 0 1 0 0 1
4 CEVHERTEPE 3 0 3 3 9 1.000 0.333 251 279 0.8996 0 0 0 1 1 1
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Setler
11.03.2019 16:30 MALATYA (MERKEZ) 16:30 CİZRE BLD. MALİYE İHTİSAS 3-0
27-25 25-16 25-17 - -
11.03.2019 18:30 MALATYA (MERKEZ) 18:30 1920 MARAŞSPOR CEVHERTEPE 3-2
22-25 19-25 27-25 25-21 15-9
12.03.2019 16:30 MALATYA (MERKEZ) 16:30 MALİYE İHTİSAS 1920 MARAŞSPOR 3-2
25-21 25-23 18-25 21-25 15-12
12.03.2019 18:30 MALATYA (MERKEZ) 18:30 CEVHERTEPE CİZRE BLD. 1-3
25-20 17-25 19-25 24-26 -
13.03.2019 15:30 MALATYA (MERKEZ) 15:30 CEVHERTEPE MALİYE İHTİSAS 0-3
19-25 22-25 20-25 - -
13.03.2019 17:30 MALATYA (MERKEZ) 17:30 CİZRE BLD. 1920 MARAŞSPOR 1-3
15-25 26-24 16-25 21-25 -